Mwah. Of die echt geld verdiend heeft is de vraag. Die 250 was mede door Kim. En weten we zeker dat hij een niet Arno de gouden ballonnen kapot geprikt heeft?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef Moira het volgende:
Maar zou Everon echt telkens geld verdienen omdat er toch nog 5000 uit de pot gaat? niet zo moeilijk om hier gewoon af te gaan
Dat zou dan toch het hele seizoen al verneukt hebben vanaf dag 1, dat hoop ik toch zeker niet.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef Moira het volgende:
Maar zou Everon echt telkens geld verdienen omdat er toch nog 5000 uit de pot gaat? niet zo moeilijk om hier gewoon af te gaan
Alleen de driehoektieten ontbrekenquote:
O ja, toen gingen ze eerst een disco/cafe in en toen een opdracht toch?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef MevrouwCactus het volgende:
Dit doet me denken aan die opdracht in de Vlaamse Mol waarbij ze dronken in het museum moesten inbreken. Die was wel leuker, maar dit is ook wel tof.
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:55 schreef essnhills het volgende:
[..]
Alleen de driehoektieten ontbreken
Denk het wel.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef mrbombastic het volgende:
Worden de punten in de widm app vandaag sowieso verdubbeld als je hebt ingezet?
Jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
O ja, toen gingen ze eerst een disco/cafe in en toen een opdracht toch?
Jij kijkt op de Belg?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef MevrouwCactus het volgende:
Dit doet me denken aan die opdracht in de Vlaamse Mol waarbij ze dronken in het museum moesten inbreken. Die was wel leuker, maar dit is ook wel tof.
Ja, met allemaal spannende cocktails en vrij drinken, « morgen komt er een nieuwe opdracht », en « morgen » bleek 5 over twaalf te zijn, en toen waren ze allemaal teut.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
O ja, toen gingen ze eerst een disco/cafe in en toen een opdracht toch?
Ik heb een stokbrood in mijn kruis…quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:58 schreef tralalala het volgende:
Doet mij denken aan die jatopdracht uit de mol.
Jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ja, met allemaal spannende cocktails en vrij drinken, « morgen komt er een nieuwe opdracht », en « morgen » bleek 5 over twaalf te zijn, en toen waren ze allemaal teut.![]()
![]()
Ja dat gevoel heb ik ook nu jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:59 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hey maar deze opdracht hebben we net toch al gedaan?
Ja. maar na de killer badmeesters en beveiligers hebben we nu killer vakkenvullers. Wel even bij de les blijven Mexiquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja dat gevoel heb ik ook nu ja
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
"Heb je nog voice-over opdrachten gehad?"quote:
Wie niet? Gewone mensen en veel toffere opdrachten. Er is hier en topic met een link naar die uitzendingen. Een echte aanrader. Bijvoorbeeld dat jaar dat ze beginnen terwijl ze allemaal levend begraven zijn, of de jaren datin de eerste uitzending op de plaats van vertrek wordt besloten wie mee mag en wie niet: 1 persokn te veel bij vertrek, een concurrerende groep die mogelijk een geselecteerde kandidaat uitschakeld en vervangt…quote:
We zijn niet in de AH vriend.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Kiev-achtige toestanden in die supermarkt.
Jordaan-achtige praktijken.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Kiev-achtige toestanden in die supermarkt.
Ja.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:03 schreef Felagund het volgende:
Je weet toch wel wat weckpotten zijn?
ja zoiets jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
"Heb je nog voice-over opdrachten gehad?"
"Ja, ik heb berichten ingesproken voor over de intercom bij een nepsupermarkt"
"uhmm.. Oke?"
Neequote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:03 schreef Felagund het volgende:
Je weet toch wel wat weckpotten zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |