Mwah. Of die echt geld verdiend heeft is de vraag. Die 250 was mede door Kim. En weten we zeker dat hij een niet Arno de gouden ballonnen kapot geprikt heeft?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef Moira het volgende:
Maar zou Everon echt telkens geld verdienen omdat er toch nog 5000 uit de pot gaat? niet zo moeilijk om hier gewoon af te gaan
Dat zou dan toch het hele seizoen al verneukt hebben vanaf dag 1, dat hoop ik toch zeker niet.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef Moira het volgende:
Maar zou Everon echt telkens geld verdienen omdat er toch nog 5000 uit de pot gaat? niet zo moeilijk om hier gewoon af te gaan
Alleen de driehoektieten ontbrekenquote:
O ja, toen gingen ze eerst een disco/cafe in en toen een opdracht toch?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef MevrouwCactus het volgende:
Dit doet me denken aan die opdracht in de Vlaamse Mol waarbij ze dronken in het museum moesten inbreken. Die was wel leuker, maar dit is ook wel tof.
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:55 schreef essnhills het volgende:
[..]
Alleen de driehoektieten ontbreken
Denk het wel.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef mrbombastic het volgende:
Worden de punten in de widm app vandaag sowieso verdubbeld als je hebt ingezet?
Jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
O ja, toen gingen ze eerst een disco/cafe in en toen een opdracht toch?
Jij kijkt op de Belg?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef MevrouwCactus het volgende:
Dit doet me denken aan die opdracht in de Vlaamse Mol waarbij ze dronken in het museum moesten inbreken. Die was wel leuker, maar dit is ook wel tof.
Ja, met allemaal spannende cocktails en vrij drinken, « morgen komt er een nieuwe opdracht », en « morgen » bleek 5 over twaalf te zijn, en toen waren ze allemaal teut.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
O ja, toen gingen ze eerst een disco/cafe in en toen een opdracht toch?
Ik heb een stokbrood in mijn kruis…quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:58 schreef tralalala het volgende:
Doet mij denken aan die jatopdracht uit de mol.
Jaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ja, met allemaal spannende cocktails en vrij drinken, « morgen komt er een nieuwe opdracht », en « morgen » bleek 5 over twaalf te zijn, en toen waren ze allemaal teut.![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |