quote:Op maandag 14 februari 2022 19:43 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja moet hier in Zwitserland, hopelijk woensdag afgeschaft. En dan op een hardloopband met masker, en in het zwembad zonder.
Serieus, sporten met een kapje? Wat een hel lijkt me dat, ik vind het al afgrijselijk om dat ding op te zetten net nadat ik heb getraind.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:43 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja moet hier in Zwitserland, hopelijk woensdag afgeschaft. En dan op een hardloopband met masker, en in het zwembad zonder.
We hebben @Molo bereid gevonden GGZ vertegenwoordiging te doen.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:23 schreef zalkc het volgende:
@:modjes
Is er al in nazorg voorzien voor de mensen die straks niet meer weten wat ze moeten gaan doen als COR klaar is?
Gewoon regionaal versoepelen, Brabant en Limburg een maandje later.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:31 schreef Bolasie het volgende:
Dit betekent ook wel definitief dat carnaval doorgaat.
Nou, ik denk dat ze in Duitsland er nog wel even mee bezig blijvenquote:Op maandag 14 februari 2022 19:55 schreef MissionPhailed het volgende:
QR-code eraf einde van de maand is heel goed. Nu hopen dat dit ook gaat gelden voor internationaal toerisme (in Europa tenminste) en dan is alles wel zo'n beetje genormaliseerd.
Idd, en Oostenrijk zal voorlopig ook nog wel een strenger beleid blijven voeren schat ik zo in. Misschien dan maar een autotrip naar Denemarken!quote:Op maandag 14 februari 2022 19:56 schreef Blik het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat ze in Duitsland er nog wel even mee bezig blijven
Hebben we niet eerder op dit punt gestaan dat bijna alles afgeschaft was en wat is er toen precies gebeurd? Juist ja, de minste of geringste tegenslag of vermoedens van en we zitten weer opgehokt of met allerlei onzin regels opgescheept.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:49 schreef NightDancert het volgende:
[..]
Wat moet het lastig zijn om zo paranoïde in het leven te staan. Ben je teleurgesteld dat het complot van the great reset er stiekem niet lijkt te zijn?
Klopt en wij gelukkig zo eigenwijs dat we kristisch nadenken en ook wel snappen dat die mondkapjes niet tot nauwelijks werkenquote:Op maandag 14 februari 2022 19:46 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Zit ook wel eens te bellen met collega's in Italië, die zitten echt letterlijk 8 uur op een dag met een FFP2, behalve als ze eten of drinken. Ik zal niet zeggen dat we in Nederland blij mogen zijn met alles, maar in sommige landen is het echt nog veel kutter.
Waar we wel blij mee mogen zijn is dat er in Nederland over heel wat dingen wordt gezegd: "Dit is niet handhaafbaar." Waardoor een hele hoop hersenscheten al in een vroeg stadium zijn afgeschoten. Er zijn ook genoeg landen waar die discussie nooit gevoerd is, maar waar gewoon alles gehandhaafd werd en wordt.
En vooral niet versturenquote:Op maandag 14 februari 2022 20:01 schreef Zipportal het volgende:
Lul STUK wassen blijft de regel. @:Wereldgozer
Als t opeens het voor voetbal gaat gelden kunnen ze beter de stadions op een derde laten.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:23 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat ligt aan bij welke grens ze 1G gaan instellen. Denk dat dat pas vanaf 500 personen gaat gelden of iets dergelijks.
Goed zo veel plezier!quote:Op maandag 14 februari 2022 19:37 schreef Johannes788 het volgende:
[..]
Blijf jij lekker als autist op je zolder, gaan wij leven.
Doe ik met liefde met mijn expert opinionquote:Op maandag 14 februari 2022 19:54 schreef chratnox het volgende:
[..]
We hebben @:Molo bereid gevonden GGZ vertegenwoordiging te doen.
1G kan ook met losse checkjes met een PDF met de uitslag of met sneltests bij de ingang zoals nu bij skipistes en musea in andere landenquote:Op maandag 14 februari 2022 20:15 schreef _serial_ het volgende:
Als QR eraf gaat, dan ook geen 1G beleid.
Ben benieuwd wat de branche daar van vindt
Het corona dashboard staat op 60,6%. Een week of zo geleden was het een procentje lagerquote:
Maar 40-45 boosters per dag per locatiequote:Op maandag 14 februari 2022 20:28 schreef zimmy910 het volgende:
[..]
Het corona dashboard staat op 60,6%. Een week of zo geleden was het een procentje lager. Loopt niet echt meer storm, zeg maar.
Zijn er al vliegmaatschappijen die geen vaccinatiepas of PCR testen meer eisen?quote:Op maandag 14 februari 2022 19:55 schreef MissionPhailed het volgende:
QR-code eraf einde van de maand is heel goed. Nu hopen dat dit ook gaat gelden voor internationaal toerisme (in Europa tenminste) en dan is alles wel zo'n beetje genormaliseerd.
Ja, precies dat inderdaadquote:
Is dat een bewuste?quote:Op maandag 14 februari 2022 20:30 schreef Red_85 het volgende:
Maar 40-45 boosters per dag per locatie
Mooi
Erg mooi
ik start vast een handeltjequote:Op maandag 14 februari 2022 20:25 schreef Molo het volgende:
[..]
1G kan ook met losse checkjes met een PDF met de uitslag of met sneltests bij de ingang zoals nu bij skipistes en musea in andere landen
dat is toch niet aan de maatschappijen lijkt me?quote:Op maandag 14 februari 2022 20:30 schreef Nia het volgende:
[..]
Zijn er al vliegmaatschappijen die geen vaccinatiepas of PCR testen meer eisen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |