Aardige deze, 6,5/10.quote:
Het is vooral ergernis voor de bezoekers en het gaat je uit virologisch oogpunt nu niks brengen.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Mwa ligt aan de situatie, bij een controleerbaar event als een concert/wedstrijd kan het wel werken. Bij bijvoorbeeld carnaval totaal niet..
Je krijgt nu echt het gevoel dat de maatregelen alleen weggaan omdat er verkiezingen aankomenquote:Op maandag 14 februari 2022 19:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
Die voornemens van de 25e: eerst zien, dan geloven. Vanmiddag ging het nog over ‘ergens dit jaar; pas wanneer de besmettingen lager zouden zijn’.
En eens; dat CTB moet nu niet als een zwaard boven de samenleving blijven hangen. Gewoon weg ermee.
Een voldoende, daar doe ik het voor.quote:
En dan media/OMT verwijten de laatste stuiptrekkingen te vertonen om relevant te blijven.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
Die voornemens van de 25e: eerst zien, dan geloven. Vanmiddag ging het nog over ‘ergens dit jaar; pas wanneer de besmettingen lager zouden zijn’.
En eens; dat CTB moet nu niet als een zwaard boven de samenleving blijven hangen. Gewoon weg ermee.
Ja da's wel een behoorlijk nadelig effectquote:Op maandag 14 februari 2022 19:31 schreef Bolasie het volgende:
Dit betekent ook wel definitief dat carnaval doorgaat.
quote:Op maandag 14 februari 2022 19:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Haha, dat had ik niet zien aankomen hoor (cc @:AlwaysHappy)
[..]
Dit. Alles weg. Weer doen alsof het december 2019 isquote:Op maandag 14 februari 2022 19:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je krijgt nu echt het gevoel dat de maatregelen alleen weggaan omdat er verkiezingen aankomen.
Gewoon alles weg, klaar.
Nou ja als het CTB echt helemaal weg gaat de 25ste, vind ik dat wel het meeste positieve nieuws wat betreft het corona beleid sinds lange tijd. Maar goed, ik blijf sceptisch zolang geneuzel over o.a. 1g nog in de lucht hangt.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
Die voornemens van de 25e: eerst zien, dan geloven. Vanmiddag ging het nog over ‘ergens dit jaar; pas wanneer de besmettingen lager zouden zijn’.
En eens; dat CTB moet nu niet als een zwaard boven de samenleving blijven hangen. Gewoon weg ermee.
En daarna: O de cijfers lopen weer op!!!1quote:Op maandag 14 februari 2022 19:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je krijgt nu echt het gevoel dat de maatregelen alleen weggaan omdat er verkiezingen aankomen.
Gewoon alles weg, klaar.
Zou het je echt verbazen inmiddels?quote:Op maandag 14 februari 2022 19:35 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En daarna: O de cijfers lopen weer op!!!1
Blijf jij lekker als autist op je zolder, gaan wij leven.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:30 schreef AdVictoriamN7 het volgende:
Leuk voor de mensen die het echt gemist hebben. Ik heb sowieso niks met uitgaan of iets in die richting. Eigenlijk heb ik voor mezelf ook weinig gemist als ik eerlijk moet zijn, maar snap dat het voor veel mensen weer leuk dat ze toch weer uit kunnen gaan en het lekker laat kunnen maken of een festival pakken. Die 1,5 meter heb ik nooit erg gevonden en wat mij betreft mag die altijd wel blijven. Ik wacht zelf eigenlijk tot die QR code weg kan dat is voor mij het belangrijkste want dan kan ik gewoon uit eten ergens, vakantie of wat dan ook.
Ik vind het ook zeker positief nieuws, ik zeg ook nergens dat ik dat niet vind. Vind alleen niet dat we daarom maar blij moeten zijn dat het wel elk moment weer ingevoerd kan worden.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:35 schreef Ronald het volgende:
[..]
Nou ja als het CTB echt helemaal weg gaat de 25ste, vind ik dat wel het meeste positieve nieuws wat betreft het corona beleid sinds lange tijd. Maar goed, ik blijf sceptisch zolang geneuzel over o.a. 1g nog in de lucht hangt.
Ik ben betere ‘gotcha’ comments van je gewend, not impressed. 5/10 voor de moeitequote:Op maandag 14 februari 2022 19:31 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
En dan media/OMT verwijten de laatste stuiptrekkingen te vertonen om relevant te blijven.
Tot de laatste snik héquote:Op maandag 14 februari 2022 19:31 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
En dan media/OMT verwijten de laatste stuiptrekkingen te vertonen om relevant te blijven.
Ja moet hier in Zwitserland, hopelijk woensdag afgeschaft. En dan op een hardloopband met masker, en in het zwembad zonder.quote:Op maandag 14 februari 2022 18:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Jij zit de hele dag met een masker op achter je pc?
Zit ook wel eens te bellen met collega's in Italië, die zitten echt letterlijk 8 uur op een dag met een FFP2, behalve als ze eten of drinken. Ik zal niet zeggen dat we in Nederland blij mogen zijn met alles, maar in sommige landen is het echt nog veel kutter.quote:
Wat moet het lastig zijn om zo paranoïde in het leven te staan. Ben je teleurgesteld dat het complot van the great reset er stiekem niet lijkt te zijn?quote:Op maandag 14 februari 2022 19:39 schreef trotse_wappie het volgende:
Een kinderhand is snel gevuld blijkt maar weer eens gezien de reacties. Na de verkiezingen komt 3G gewoon weer terug. Mark my words.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |