quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:55 schreef Tuinfluitert het volgende:
Nawel: Ik ga eten maken, ik heb honger.
Leroy: Ik heb net alles schoon gemaakt.
Nawel: Maar ik heb nog honger.
Julio: Er zijn nog spruiten en er is brood.
Nawel: Ja maar ik ben zo lui.
nog net niet Nous gecommandeerd om dit voor haar te gaan halen..zoals ze dit wel vaker doet..quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:55 schreef Tuinfluitert het volgende:
Nawel: Ik ga eten maken, ik heb honger.
Leroy: Ik heb net alles schoon gemaakt.
Nawel: Maar ik heb nog zo honger.
Julio: Er zijn nog spruiten en er is brood.
Nawel: Ja maar ik ben zo lui.
Denk morgen in de uitzending?quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:53 schreef MMXMMX het volgende:
Er komen fast en zeker nog wel filmpjes van de nominatie neem ik aan.
Grace is werkzoekend (staat op tv achter haar naam)quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:42 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Grace heeft zeker 3 maanden vrij gekregen van haar baas ?
Jemig, dat is gewoon om Salar die ervan schrikt dat er zoveel over Kitty is gezegd te behoeden om alles te lezen. En Grace dan die alles van bb brazilie heeft gezien was is zij dan.quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:44 schreef C.A.I het volgende:
Ware aard van grace en tobias we leren ze steeds beter kennen en dit is niet in hun voordeel
Nawel en Leroy.quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:48 schreef Sofia35 het volgende:
[..]
Hij heeft zichzelf gemasseerd ?
Sinds wanneer mag Peter julio dan? Die 2 mogen elkaar toch niet. En op nawel heeft hij meerdere keren gestemd en hij praat vaak over nouchine
denk ook dat komt omdat hij mensen uit probeerd te horen en zelf niet aangeeft wat hij doet...dat de stem ophem is om hem dat te laten zien... maar ja wat de echte rede is zullen we nooit weten..quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:53 schreef Sofia35 het volgende:
[..]
Nou ik heb meer het idee dat Peter weet dat mensen in de gouden kamer op hem hebben gestemd en hij daarom bij nawel enzo zat. Want normaal zit hij daar echt nooit. En nawel zei dat Leroy en julio en zijzelf niet op hem hebben gestemd en schrok hij van. Hij weet dat z’n vrienden in de gouden kamer een mes in z’n rug hebben gestoken. ( kristoff)
Dit zei kristof en Vera dat we wel kijkers zijn, die 2 deden wel die lage uitspraken..kijk maar eens terug, zie je meteen dat Tobi 2 maskers op heeft..quote:Op donderdag 10 februari 2022 22:58 schreef zodeju het volgende:
[..]
Jemig, dat is gewoon om Salar die ervan schrikt dat er zoveel over Kitty is gezegd te behoeden om alles te lezen. En Grace dan die alles van bb brazilie heeft gezien was is zij dan.
Maak me er niet zo druk om.....als wij er niet waren was BB al lang afgelopen. Want we volgen het ook niet op tv al die rls-en
klopt maar ze weten ttoch wel waar ze aan begonnen zijn..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:00 schreef Silves het volgende:
[..]
Dit zei kristof en Vera dat we wel kijkers zijn, die 2 deden wel die lage uitspraken..kijk maar eens terug, zie je meteen dat Tobi 2 maskers op heeft..
Klopt wat je zegt maar het doet mij niet zoveel. Zal nu niet stoppen of iemand daarvoor afrekenen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:00 schreef Silves het volgende:
[..]
Dit zei kristof en Vera dat we wel kijkers zijn, die 2 deden wel die lage uitspraken..kijk maar eens terug, zie je meteen dat Tobi 2 maskers op heeft..
dacht werkelijk dat hij teamcoach was bij vodafoon..telefononie klantenservicequote:Op donderdag 10 februari 2022 23:03 schreef freaky40 het volgende:
Die Julio laat nooit zichzelf zien daar. Hij praat in soort vakjargon telkens en loopt de communicatietrainer uit te hangen voortdurend. Hij is echt 'de mol' daar.
ja hij is iets te veel bezig met analyseren van mensen volgens mij is hij de mol daar en opvulling ...quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:03 schreef freaky40 het volgende:
Die Julio laat nooit zichzelf zien daar. Hij zit voortdurend in een soort beroepsdeformatie te lullen telkens en loopt de communicatietrainer uit te hangen voortdurend. Hij is echt 'de mol' daar.
Dat.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:06 schreef Dutchmannew het volgende:
[..]
ja hij is iets te veel bezig met analyseren van mensen volgens mij is hij de mol daar en opvulling ...
zit hij daar alleen om de mensen te sturen en te begeleiden .
Zie hem nog wel als radiopresentator , want hij heeft wel een prettige stem als hij niet zo zevert.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:05 schreef Silves het volgende:
[..]
dacht werkelijk dat hij teamcoach was bij vodafoon..telefononie klantenservice
Zo waar..en daar is Tobi een voorbeeld van..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:04 schreef Dutchmannew het volgende:
[..]
klopt maar ze weten ttoch wel waar ze aan begonnen zijn..
ze weten heel veel over oud bewoners dus weten echt wel wat er speelt..
maar als je niet helemaal jezelf bent dan maak je soms rare uitspraken ...
des te langer ze erin zitten des te meer hun echt karakter naar boven komt als ze iemand anders dan zichzelf spelen vkomt dat vanzelf wel naar boven
Dacht dat hij ook iets bij de radio deed. Dat las ik hier op de eerste dag dat hij binnen kwam.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:07 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zie hem nog wel als radiopresentator , want hij heeft wel een prettige stem als hij niet zo zevert.
Ja, en hij kan goed vertellen. Kan Nawee nog wat van lerenquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:07 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zie hem nog wel als radiopresentator , want hij heeft wel een prettige stem als hij niet zo zevert.
Hoef niet, maar jammer dat ze zoiets niet uitzenden..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:05 schreef zodeju het volgende:
[..]
Klopt wat je zegt maar het doet mij niet zoveel. Zal nu niet stoppen of iemand daarvoor afrekenen.
klopt wat tobi en grace zeiden daarnet over de kijkers was niet echt juist en volgens mij hadden ze dat ook door nadat de andere daarop reageerde ..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:07 schreef Silves het volgende:
[..]
Zo waar..en daar is Tobi een voorbeeld van..
Zelfs dat is hij geweest zei hij gisteren..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:07 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zie hem nog wel als radiopresentator , want hij heeft wel een prettige stem als hij niet zo zevert.
Ja hij zei dat van de week op de streams, en toen gaf hij ook een voorbeeld van zijn presentatiestijlquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dacht dat hij ook iets bij de radio deed. Dat las ik hier op de eerste dag dat hij binnen kwam.
grace kan ook leuk vertellen alleen is af en toe wel wat lang ....quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:08 schreef GayGuy het volgende:
[..]
Ja, en hij kan goed vertellen. Kan Nawee nog wat van leren
Eerlijk gezegd ik weet niet eens wie??quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:10 schreef Dutchmannew het volgende:
[..]
grace kan ook leuk vertellen alleen is af en toe wel wat lang ....
de meeste zitten daar alleen om bekend te worden en na bb te verdienen.. al weten ze dat dat maar voor heel weinig mensen weggelegd is.
zijn er maar een paar die iets na een rls veell geld zijn gaan verdienen...
Candle light in het zuurquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:07 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zie hem nog wel als radiopresentator , want hij heeft wel een prettige stem als hij niet zo zevert.
Die 2 doen niet anders dan roddelen, nooit eens een normaal gesprekquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:15 schreef Dutchmannew het volgende:
Leroy is weer over hanna aan het roddelen omdat ze niet doet wat hij wil.
Haalt zelf der kind der bij hoe laag kan je zijn
ja hoop dat salar dan in de buurt is ... en zegt he lullo blijf van me spiegels af LOLquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:18 schreef suzi1 het volgende:
mooi, leroy gaat hanne morgen een spiegel voorhouden
Ja, en begrijpt ook dat als haar handlanger ze niet goed overkomt als hij zo doordraaft zoals vanmiddag toen hij iedereen zowat de gehaktmolen in wilde draaien.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:16 schreef Dutchmannew het volgende:
nawel gaat nu wel in verdediging tegen hem das een plus punt van der omdat hij der kind erbij haalt
Klopt die heeft wel door dat leroy echt niet goed voor der is maar ja ze kan niet anders ..... de andere hebben der door... zit daar alleen voor de tiktok fans,.. en als ik kijk wat dat voor mensen zijn dan ben ik blij dat ik geen tiktok heb wat een nivoquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:20 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ja, en begrijpt ook dat als haar handlanger ze niet goed overkomt als hij zo doordraaft zoals vanmiddag toen hij iedereen zowat de gehaktmolen in wilde draaien.
zoals het op facebook staat en twitter dan gaat salar ook niet oud bewoners prijzen salar ook aan en nouc der account op twitter maaakt reclame om op salar als eerste te stemmen en daarna op peter dat zegt ook wel watquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:21 schreef zodeju het volgende:
Hoop echt niet dat Salar gaat. Denk dat er dan niet veel meer aan is. Hij kan zo heerlijk uit de hoek komen.
Salar blijft denk wel hoor, zit gewoon voor spek en spruiten op de bank.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:21 schreef zodeju het volgende:
Hoop echt niet dat Salar gaat. Denk dat er dan niet veel meer aan is. Hij kan zo heerlijk uit de hoek komen.
Ben gek op Bonen en spruitenquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:26 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Salar blijft denk wel hoor, zit gewoon voor spek en spruiten op de bank.
Als dat waar is dan is hij super achterdochtig das niet goedquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:35 schreef Flow3r het volgende:
Heb bij Julio altijd het idee dat hij eigenlijk soms het liefst al naar bed wil gaan maar niet gaat omdat ie niks wil missen, zeker het geroddel niet, alles wil hij in de hand houden, bang dat ze plannen maken zonder hem , en als hij het niet meer uithoudt bonjourt hij iedereen naar bed en wacht als laatste tot hij zeker weet dat ze naar bed gaan, rot gewoon op als je moe bent
De kijker zal bepalen en de kijker wil vaak de saaie erin houden. Tobias en Vera bijv. maar die worden niet genomineerd.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:21 schreef zodeju het volgende:
Hoop echt niet dat Salar gaat. Denk dat er dan niet veel meer aan is. Hij kan zo heerlijk uit de hoek komen.
Omdat het publiek nog helemaal niet heeft kunnen nomineren.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:37 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
De kijker zal bepalen en de kijker wil vaak de saaie erin houden. Tobias en Vera bijv. maar die worden niet genomineerd.
dat zijn toch de 2 saaie. als kijkers die er zo graag inhouden is het dus goed dat ze niet genomineerd worden.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:37 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
De kijker zal bepalen en de kijker wil vaak de saaie erin houden. Tobias en Vera bijv. maar die worden niet genomineerd.
Zo mogelijk het mooiste moment deze week (de grap van de drie pinnen) kwam wel van Peter. Ik vind Nawel inmiddels saaier. Ik verwacht ook een Petexit hoor..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:35 schreef spapaars het volgende:
Saaie Peter gaat.
BB wil niet van Salar en Nowel af, het zijn smaakmakers.
Ik wil ze eruit, maar de bewoners niet. Ze willen met de strijders overblijven maar dus niet.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:40 schreef suzi1 het volgende:
[..]
dat zijn toch de 2 saaie. als kijkers die er zo graag inhouden is het dus goed dat ze niet genomineerd worden.
bedoel je het niet anders?
Loop maar weer wegquote:
Dit klopt dan weer niet met Facebook pollsquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:55 schreef Tourniquet het volgende:
De strawpoll van @:Li0nHeart is vanavond ook op Twitter gedeeld, met als resultaat dat Nawel nu op de 2e plaats staat:
[ afbeelding ]
FOK! Forum kiest... klopt dus eigenlijk niet meer.
jammer dat ze die dan delen jaquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:55 schreef Tourniquet het volgende:
De strawpoll van @:Li0nHeart is vanavond ook op Twitter gedeeld, met als resultaat dat Nawel nu op de 2e plaats staat:
[ afbeelding ]
FOK! Forum kiest... klopt dus eigenlijk niet meer.
Volgorde is daar hetzelfde, maar de voorsprong van Salar is wat minder groot:quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:56 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Dit klopt dan weer niet met Facebook polls
Waar echt veel meer stemmers zijn.
anti-naarwel stemmers bedoel jequote:Op donderdag 10 februari 2022 23:58 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Volgorde is daar hetzelfde, maar de voorsprong van Salar is wat minder groot:
https://www.facebook.com/(...)ts/3127902947457276/
Op FOK! zitten wel relatief veel Salar-stemmers.
Kón je maar stemmen om iemand uit het huis te stemmen, dan was Nawel toast vermoed ik. Nu lijkt het Peter te worden.quote:
als je op salar stemt, komt nawel automatisch laag te staan, maar ben bang dat peter het gaat wordenquote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:04 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Kón je maar stemmen om iemand uit het huis te stemmen, dan was Nawel toast vermoed ik. Nu lijkt het Peter te worden.
Tobias en Vera vind ik nu niet bepaald saai...als groepje hebben die de meeste lol en Vera doet heel graag met de drie jongens Tobias Salar en Kristof mee..quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:37 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
De kijker zal bepalen en de kijker wil vaak de saaie erin houden. Tobias en Vera bijv. maar die worden niet genomineerd.
De ironie wil dat juist het stemmen op Salar ervoor zorgt dat Nawel blijft, omdat Peter er slechter voor lijkt te staan dan Nawel (in de polls dan). Ik vind dat ze gewoon weer terug moeten naar 2 genomineerden, dat is veel eerlijker.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:05 schreef odie22 het volgende:
[..]
als je op salar stemt, komt nawel automatisch laag te staan, maar ben bang dat peter het gaat worden
als je op peter stemt, komt salar lager te staan en wint nawel ook, hoe dan ook zitten met die feeks opgescheeptquote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:09 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
De ironie wil dat juist het stemmen op Salar ervoor zorgt dat Nawel blijft, omdat Peter er slechter voor lijkt te staan dan Nawel (in de polls dan). Ik vind dat ze gewoon weer terug moeten naar 2 genomineerden, dat is veel eerlijker.
jaquote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:10 schreef chufi het volgende:
Trouwens !! Vraagje .. Tijdens de live wordt er op een gegeven moment 1 gesaved .. Mag er daarna nog(of weer) gestemd worden voor korte periode?
Ik denk dat momenteel Peter de stemmen harder nodig heeft dan Salar om Nawel eruit te krijgen. Het is gewoon fucked up dat iedereen die van Nawel af wil, de stemmen moet verdelen tussen 2 personen.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:10 schreef odie22 het volgende:
[..]
als je op peter stemt, komt salar lager te staan en wint nawel ook, hoe dan ook zitten met die feeks opgescheept
In de FB groep lijkt Peter een inhaalslag te maken ten nadele van Nawel, dat gaat goed.quote:Op donderdag 10 februari 2022 23:58 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Volgorde is daar hetzelfde, maar de voorsprong van Salar is wat minder groot:
https://www.facebook.com/(...)ts/3127902947457276/
Op FOK! zitten wel relatief veel Salar-stemmers.
[poll=3668]
Zou een 2e stemming moeten zijn.. want 2 ipv 3 ...quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:11 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ik wacht daarop, ga niet eerder stemmen
Is maar een minuut of 10 ja. Eerlijker zou zijn om gelijk aan het begin van de uitzending iemand vrij te stellen die op dat moment de meeste stemmen heeft en dan nog een keer met een schone lei te laten stemmen op de 2 die dan overblijven.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:12 schreef chufi het volgende:
[..]
Maar dat weten de meeste mensen dus niet ... Is ook erg kort
Is dat niet precies wat BB wil, Nawel gaat er niet uit......zolang zij genomineerd wordt blijven het er drie zijn.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:11 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik denk dat momenteel Peter de stemmen harder nodig heeft dan Salar om Nawel eruit te krijgen. Het is gewoon fucked up dat iedereen die van Nawel af wil, de stemmen moet verdelen tussen 2 personen.
NL/BE editie is echt het minst userfriendly and most boring ever @FEBO !quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:13 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Is maar een minuut of 10 ja. Eerlijker zou zijn om gelijk aan het begin van de uitzending iemand vrij te stellen die op dat moment de meeste stemmen heeft en dan nog een keer met een schone lei te laten stemmen op de 2 die dan overblijven.
Hopelijk ziet BB dat nu ook in, dat dit geen zin heeft zo. Elke week zal ze er op komen en Salar ook, zolang zij er bij zit.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:14 schreef zodeju het volgende:
[..]
Is dat niet precies wat BB wil, Nawel gaat er niet uit......zolang zij genomineerd wordt blijven het er drie zijn.
Trol alert.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:21 schreef 5thencounter het volgende:
Da's geen vraag gewoon... Zo'n Lieverdje mag gewoon niet naar huis.. Zelfs Febo Achter is het met mij eens...![]()
[ afbeelding ]
Niet saai? Tobias is politiek correct, Vera ook. Salar en Kristoff spelen het spel, dis kan ik nog wel snappen want het is een spel.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:07 schreef zodeju het volgende:
[..]
Tobias en Vera vind ik nu niet bepaald saai...als groepje hebben die de meeste lol en Vera doet heel graag met de drie jongens Tobias Salar en Kristof mee..
quote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:21 schreef chufi het volgende:
Vechten tegen de media kaai ... Biertje iemand
Zij het zelfs nog vanmiddagquote:Op donderdag 10 februari 2022 23:35 schreef Flow3r het volgende:
Heb bij Julio altijd het idee dat hij eigenlijk soms het liefst al naar bed wil gaan maar niet gaat omdat ie niks wil missen, zeker het geroddel niet, alles wil hij in de hand houden, bang dat ze plannen maken zonder hem , en als hij het niet meer uithoudt bonjourt hij iedereen naar bed en wacht als laatste tot hij zeker weet dat ze naar bed gaan, rot gewoon op als je moe bent
Tobias en Vera zou je niet eens door hebben als ze er een dag niet warenquote:Op vrijdag 11 februari 2022 00:25 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Niet saai? Tobias is politiek correct, Vera ook. Salar en Kristoff spelen het spel, dis kan ik nog wel snappen want het is een spel.
wacht maar tot ze de uitbarsting van Nawel net na de bekendmaking van de nominaties uitzenden.quote:
Mee eens. Hij had die pin toch wel gepakt.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 05:35 schreef Stargazing het volgende:
Als Leroy slim was geweest, had hij gewacht tot vera , grace, nouchine en julio geweest waren. Kristof en Salar zouden sowieso gewacht hebben tot het laatste moment.
Het feit dat ie zijn keuze dan nog eens afschoof op Peter door zijn grap is echt laf. Als je de lul wil uithangen, kom er dan ook voor uit.
naast Pervers, dom, stoker, kleuter, slechte verliezer, huilebalk en slechte kapper kan hij nu ook nog eens lafaard aan zijn lijstje toevoegen van dingen die hij heeft laten zien in BB.
Het is echt heel vuil van Leroy om die pin te pakken, want laten we eerlijk zijn prank of niet, Leroy had die pin hoedanook gepakt. Maar om zijn eigen vel te proberen redden, achteraf alles den af te schuiven op Peter is echt vuil en laf. Zeker omdat Leroy ook duidelijk probeerde om echt het hele huis tegen Peter op te zetten.
IK zwaai alvast naar Nawelquote:
Daar ben ik het ook mee eens. Het was grappig maar inderdaad niet als enkel als grap bedoeld volgens mij.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:03 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Mee eens. Hij had die pin toch wel gepakt.
Peter's "prank" aan de andere kant, was ook niet bedoeld als grap. Peter is een dikke sneak en deed dat heel bewust, om zelf informatie te kunnen vergaren, om te kunnen manipuleren en ik vermoed ook dat zijn keuze om het aan sommigen wel en andere niet te vertellen héél bewust was. Een beetje treiteren zegmaar.
Wel lollig dat het zo gebackfired heeft. Mensen boos op hem en onbedoeld een excuus voor Leroy gecreëerd
Ik ookquote:
Mooi jij heb caps kan ik nietquote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:43 schreef Ebinas het volgende:
Hier heeft ze ook geschreven
[ afbeelding ]
Opdracht, hoe komt ze anders aan die stift.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:43 schreef Gerrie_55 het volgende:
Goedemorgen, grace is op en zet alle kasten en laden open in de keuken en schrijft mer lippen stift op blad
Are you scared (geheime opdracht ?)of uit haarzelf
Volgens mij nagellak,quote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:49 schreef spapaars het volgende:
[..]
Opdracht, hoe komt ze anders aan die stift.
Grappig en goedemorgen allemaal.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:43 schreef Gerrie_55 het volgende:
Goedemorgen, grace is op en zet alle kasten en laden open in de keuken en schrijft mer lippen stift op blad
Are you scared (geheime opdracht ?)of uit haarzelf
Maar wat is ze nou van plan met die deze dekentjes waar ze bal van gemaakt heeftquote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:49 schreef Ebinas het volgende:
Grace echt wel bezig met een geheime opdracht
denk ik.
Nu doet ze de gordijnen dicht terwijl het nog donker is
Ik heb geen idee,quote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:51 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Maar wat is ze nou van plan met die deze dekentjes waar ze bal van gemaakt heeft
dan kijken ze maar sesamstraatquote:Op donderdag 10 februari 2022 21:48 schreef sarah8106 het volgende:
[..]
BB denkt dat veel marokanen niet meer kijken als zij eruit gaat..
Papier is om die kaarsen passend te maken in die kandelaarquote:Op vrijdag 11 februari 2022 07:53 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ik heb geen idee,
ze staat nu ook iets met de kaarsen te doen wat ik niet begrijp.
Ze doet iets onder die kaarsen, papier, maar waarom
Dat had wel geholpen idd.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 08:08 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Ze hadden het licht uit moeten laten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |