SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Het long covid topic
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Ah oui, la covid longue, honhonhonquote:Qu’est-ce que la COVID longue?
La plupart des personnes atteintes de la COVID-19 se rétablissent à l’intérieur de 2 à 4 semaines. La COVID-19 peut toutefois causer des symptômes ou des complications qui persistent ou apparaissent au-delà de cette période chez certaines personnes. On parle alors de COVID longue.![]()
En die kans is ironisch genoeg groter na vaccinatie: https://dailysceptic.org/(...)den-in-the-appendix/quote:A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
![]()
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.zie email 27 oktober![]()
En dat op basis van welke kleur emoji je moet gebruiken. Ik word te oud voor deze shitquote:Op woensdag 9 februari 2022 23:27 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.![]()
Slim toch, die heeft door dat z'n carriere als cijfertjesknul op z'n einde loopt. Misschien aast ie met dat soort uitspraken nu op een functie bij zo'n clubje van beroepszielepoten, daar ligt nog zat geld en vooral media-aandacht in het verschiet.quote:Op woensdag 9 februari 2022 23:27 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.![]()
Zolang je maar niet te oud voelt voor Hardstylequote:Op woensdag 9 februari 2022 23:29 schreef chratnox het volgende:
[..]
En dat op basis van welke kleur emoji je moet gebruiken. Ik word te oud voor deze shit![]()
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Kan ie mooi bij die andere deugneuzen aanschuiven in praatprogramma's. Lekker doen want ik ga het toch niet zien.quote:Op woensdag 9 februari 2022 23:31 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Slim toch, die heeft door dat z'n carriere als cijfertjesknul op z'n einde loopt. Misschien aast ie met dat soort uitspraken nu op een functie bij zo'n clubje van beroepszielepoten, daar ligt nog zat geld en vooral media-aandacht in het verschiet.![]()
Die is zo te zien volledig in de val van de Zerocovidians gestapt. Denk dat ze beter haar functie neer kan leggen als ze een assistent-professor is in public health en beter naar een psychiater kan gaan.quote:Op woensdag 9 februari 2022 22:25 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is wel een pareltje hoor, dit gaat verder dan zeroCovid. negativeCovid ofzo?[ twitter ]![]()
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
nee, die zijn niet ziek thuis, die zitten in isolatie waarvan een percentage klachten heeft.quote:Op donderdag 10 februari 2022 00:27 schreef _serial_ het volgende:
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart.![]()
Ziek? Besmet moet het zijn.quote:Op donderdag 10 februari 2022 00:27 schreef _serial_ het volgende:
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Zeikers hou je altijd. Niets van aantrekken. Gas op die lolly.quote:Op donderdag 10 februari 2022 00:27 schreef _serial_ het volgende:
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart.zie email 27 oktober![]()
Zooo. Niet best.quote:Op woensdag 9 februari 2022 23:27 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.
Wat een gek inderdaad.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Aanbevolen door het omt. Ga daar lekker janken idd.quote:Op donderdag 10 februari 2022 00:38 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee, die zijn niet ziek thuis, die zitten in isolatie waarvan een percentage klachten heeft.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Geen.quote:Op woensdag 9 februari 2022 22:26 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af wat voor soort leven deze mensen voor corona hadden.
Maar ze hebben altijd nog de keuze om het zelf wel te doen natuurlijk. Is helemaal prima. Maar waarom exact die andere 11,5mln wel verplichten aan die nutteloze zaken te gaan houden?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Kijk, daarvan zou een Amsterdammer nu zeggen: 'Die is helemaal wappie'.quote:Op woensdag 9 februari 2022 22:56 schreef Pistolero het volgende:
Dit pareltje wil ik jullie niet onthouden:
[ twitter ]
Vliegende aids'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dat onderzoek naar hart en vaatziekten tgv Covid19 is gehouden tijdens de eerste golf. Dat was alfa, die variant was dus de zwaarste en niet te vergelijken met Omicron 1.0 of 2.0 of Delta. Tijdens de eerste golf kwam het idd ook wel voor dat iemand tijdens de infectie al stierf aan een hartaanval.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 04:50 schreef KingRadler het volgende:
Mensen die niet geloven in het virus die Long Covid krijgen.
Hoe noemen hun dan dit.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ziek thuisquote:Op donderdag 10 februari 2022 00:27 schreef _serial_ het volgende:
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart., in quarantaine met een snotneus bedoelden ze.
![]()
Ik maak me eerder zorgen over al die mensen doe zich constant zorgen lopen te maken. Al die stress is niet goed voor een mens, allemaal maagzweren en hartklachten in de toekomstquote:Op donderdag 10 februari 2022 00:27 schreef _serial_ het volgende:
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart.Zijn er al plannen om iets aan de quarantaine regels te veranderen?
Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Een burn out.quote:Op donderdag 10 februari 2022 04:50 schreef KingRadler het volgende:
Mensen die niet geloven in het virus die Long Covid krijgen.
Hoe noemen hun dan dit.
Wel helder dat ik na mn covid hier geen last van heb, daar ik je zin heb weten te ontleden.Go hard or go home![]()
Dat ja.quote:Op donderdag 10 februari 2022 06:38 schreef josja het volgende:
[..]
Ik maak me eerder zorgen over al die mensen doe zich constant zorgen lopen te maken. Al die stress is niet goed voor een mens, allemaal maagzweren en hartklachten in de toekomst![]()
Ik vond het vreemd dat 1,1 miljoen Nederlanders schijnbaar aan de antidepressiva zitten in dit land maar tijdens deze crisis ben ik het wel gaan begrijpen.
Maak je maar flink druk en neem het leven vooral heel serieus.![]()
Jeuj, mijn 20 jaar Fokjubilarispost.
![]()
![]()
En iemand die wat nuchterder leest ziet dat de vergelijking in het gelinkte stuk vooral gaat over de werking van het virus. Maar goed, schuimbekken over twotterberichtjes of krantenkoppen is hier een beetje de modus operandi.quote:Op donderdag 10 februari 2022 01:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Kijk, daarvan zou een Amsterdammer nu zeggen: 'Die is helemaal wappie'.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Inderdaad, gewoon neukbaar, niks ziek.quote:Op donderdag 10 februari 2022 06:29 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ziek thuis, in quarantaine met een snotneus bedoelden ze.
![]()
Ja die lobby is in Nederland echt enorm sterk. Ziekenhuizen zijn niet belangeloos, maar hebben hun eigen belang.quote:Op donderdag 10 februari 2022 00:27 schreef _serial_ het volgende:
Ziekenhuis maakt zich zorgen over naderende versoepelingen, bijna 170 medewerkers ziek thuis
Ja hoor, het mediaoffensief tegen versoepelingen is weer gestart.
En zolang ze niet vollopen is hun lobby helemaal niets meer waard dan bijvoorbeeld de voetballobby of de horecalobby. Maar toch denken ze zelf van wel.![]()
Welk belang heeft de zorg hierin?quote:Op donderdag 10 februari 2022 08:00 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja die lobby is in Nederland echt enorm sterk. Ziekenhuizen zijn niet belangeloos, maar hebben hun eigen belang.
En zolang ze niet vollopen is hun lobby helemaal niets meer waard dan bijvoorbeeld de voetballobby of de horecalobby. Maar toch denken ze zelf van wel.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Personeel wat minder zwaar belasten vooral. Elke opname scheelt toch een beetje. En "we zijn al zo zwaar belast de laatste 2 jaar".quote:Op donderdag 10 februari 2022 08:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Welk belang heeft de zorg hierin?![]()
Wie is deze debiel? Covidpessimist in hart en nieren?quote:Op woensdag 9 februari 2022 23:27 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.![]()
raven voor het levenquote:Op woensdag 9 februari 2022 23:46 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Zolang je maar niet te oud voelt voor Hardstyle![]()
![]()
Op zoek naar een nieuwe markt.quote:Op woensdag 9 februari 2022 23:27 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.Man is de baas, vrouw kent haar plaats.![]()
Yorick vond onderwijs toch ook niet-essentieel? Hij is zelf het bewijs dat onderwijs wel degelijk essentieel blijkt te zijn.quote:Op woensdag 9 februari 2022 23:27 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Onze pizzabezorger doet tegenwoordig ook aan rassendenken. Het wordt steeds fraaier met die gek.![]()
Ach overdrijf niet zo. Die hele zerocovidsekte is geen haar beter dan Willem Engel en z’n maten. Er is geen grond meer voor collectieve maatregelen. Als deze mensen het virus niet willen oplopen, dan blijven ze maar thuis of zetten een mondkapje op.quote:Op donderdag 10 februari 2022 07:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
En iemand die wat nuchterder leest ziet dat de vergelijking in het gelinkte stuk vooral gaat over de werking van het virus. Maar goed, schuimbekken over twotterberichtjes of krantenkoppen is hier een beetje de modus operandi.
Maar val de rest er niet mee lastig en ga de overheid niet beschuldigen van eugenetica, massamoord en zulks.![]()
Ze gaan het sowieso niet rustiger krijgen, er ligt nog een hoopje kritieke inhaalzorg.quote:Op donderdag 10 februari 2022 08:11 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Personeel wat minder zwaar belasten vooral. Elke opname scheelt toch een beetje. En "we zijn al zo zwaar belast de laatste 2 jaar".Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Is er überhaupt een commercieel bedrijf te vinden waar het “rustig” is? Het is altijd en overal druk een aanpoten. Ook buiten de zorg.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:11 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ze gaan het sowieso niet rustiger krijgen, er ligt nog een hoopje kritieke inhaalzorg.![]()
Dan kan dit topic wel dicht.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:04 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ach overdrijf niet zo. Die hele zerocovidsekte is geen haar beter dan Willem Engel en z’n maten. Er is geen grond meer voor collectieve maatregelen. Als deze mensen het virus niet willen oplopen, dan blijven ze maar thuis of zetten een mondkapje op.
Maar val de rest er niet mee lastig en ga de overheid niet beschuldigen van eugenetica, massamoord en zulks.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Het staat me bij dat Eric Feigl Ding dit stuk ook weergaf als Covid = Vliegende AIDSquote:Op donderdag 10 februari 2022 07:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
En iemand die wat nuchterder leest ziet dat de vergelijking in het gelinkte stuk vooral gaat over de werking van het virus. Maar goed, schuimbekken over twotterberichtjes of krantenkoppen is hier een beetje de modus operandi.
Maar inderdaad je kunt de tweet ook minder serieus nemen, ik kan ook Covid met een Sinterklaasintocht vergelijken en daar schokkende zaken in vinden.
(
- Het heeft de wortels in een land in het oosten
- De exacte herkomst is nog onbekend
- Een belangrijk onderdeel gaat over verspreiding
- Pogingen tot containment leid tot onrust in de samenleving en een verplaatsing van het publieke domein naar het private domein
- Kinderen maken het geheel positiever mee dan ouderen
- Je kunt er overal mee geconfronteerd worden
- Media hebben het er continu over
- ...
)
[ Bericht 20% gewijzigd door zalkc op 10-02-2022 09:23:59 ]Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Maar dan heb ik niks mee te lezen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:13 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dan kan dit topic wel dicht.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Dus?quote:Op donderdag 10 februari 2022 07:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
En iemand die wat nuchterder leest ziet dat de vergelijking in het gelinkte stuk vooral gaat over de werking van het virus. Maar goed, schuimbekken over twotterberichtjes of krantenkoppen is hier een beetje de modus operandi.
Lezen doen we niet aan.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:19 schreef OProg het volgende:
[..]
Maar dan heb ik niks mee te lezen.quote:'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Klopt, meermaals. Dan kan je je wel focussen op een overeenkomst in de basale werking daarvan, maar zo'n vent post dat natuurlijk met een reden en dat is paniek zaaien en aandacht krijgen. Prima dat daar wat tegengas aan gegeven wordt en die lui niet al teveel in zichzelf gaan geloven.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:15 schreef zalkc het volgende:
Het staat me bij dat Eric Feigl Ding dit stuk ook weergaf als Covid = Vliegende AIDSWhen government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Klopt, dat is ook vervelend. Maar er is wel meer vervelend, een lockdown die duizenden bedrijven platlegt is ook behoorlijk vervelend.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:11 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ze gaan het sowieso niet rustiger krijgen, er ligt nog een hoopje kritieke inhaalzorg.![]()
Uiteraard niet, want dan is er weinig commercieels aan. Er valt best wat te zeggen om in de zorg ook in te zetten op planning en beschikbaarheid (en daar zijn al kolossale geldstromen voor), maar de paniekgeluiden over werkdruk in die sectoren moet je a priori ook wel met een korrel zout nemen. Maar dat mag je niet zeggen natuurlijk, want lieve sector.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:13 schreef Spablauw214 het volgende:
Is er überhaupt een commercieel bedrijf te vinden waar het “rustig” is?When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Het enige waar ik in geloof is het hele stelsel hervormen, maar daar wordt nooit tot opgeroepen. Alleen maar om meer geld, zodat we kunnen blijven doen wat niet werkte maar met een extra zakcentje.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:26 schreef nostra het volgende:
[..]
Uiteraard niet, want dan is er weinig commercieels aan. Er valt best wat te zeggen om in de zorg ook in te zetten op planning en beschikbaarheid (en daar zijn al kolossale geldstromen voor), maar de paniekgeluiden over werkdruk in die sectoren moet je a priori ook wel met een korrel zout nemen. Maar dat mag je niet zeggen natuurlijk, want lieve sector.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Toch zeggen veel mensen in mijn omgeving dat ziekenhuizen geen belang hebben. Hoe zouden jullie op zo'n argument reageren?
Ik zeg dan altijd dat je ziekenhuizen ook gewoon als bedrijven moet zien die hun eigen personeel zoveel mogelijk willen beschermen. Bij maatregelen zal dit personeel het (ook al is het verschil niet eens zo groot) minder zwaar krijgen dus vandaar dat ziekenhuizen altijd voor meer maatregelen zullen pleiten.
Dan heb ik het toch goed uitgelegd?![]()
Helaas is beschermen van eigen personeel geen grond om een heel land maatregelen op te leggen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:32 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Toch zeggen veel mensen in mijn omgeving dat ziekenhuizen geen belang hebben. Hoe zouden jullie op zo'n argument reageren?
Ik zeg dan altijd dat je ziekenhuizen ook gewoon als bedrijven moet zien die hun eigen personeel zoveel mogelijk willen beschermen. Bij maatregelen zal dit personeel het (ook al is het verschil niet eens zo groot) minder zwaar krijgen dus vandaar dat ziekenhuizen altijd voor meer maatregelen zullen pleiten.
Dan heb ik het toch goed uitgelegd?![]()
Ben vooral benieuwd naar hoe ze denken dat 1G wel veilig kan zijn voor de evenementen en nachthoreca gezien de zeer korte incubatietijd van Omicron.
Daarnaast kost het ook nog eens 15 euro p.p.
Tel dat bovenop de 350K toegangstesten p/w die al gedaan worden, en je hebt weer een paar bedrijven heel rijk gemaakt.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Nee dat klopt maar het gaat mij erom dat mensen ziekenhuizen een soort heilige status willen toekennen terwijl ik denk: Als er geen noodscenario is en de boel niet vol ligt, dan hebben jullie net zoveel recht van spreken als iedere andere branche.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Helaas is beschermen van eigen personeel geen grond om een heel land maatregelen op te leggen.![]()
Ik zou ziekenhuizen toch wel een beetje anders zien. Ze houden zich ook bezig met het leven en dood van mensen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:35 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Nee dat klopt maar het gaat mij erom dat mensen ziekenhuizen een soort heilige status willen toekennen terwijl ik denk: Als er geen noodscenario is en de boel niet vol ligt, dan hebben jullie net zoveel recht van spreken als iedere andere branche.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Dat snap ik, maar als de capaciteit van een ziekenhuis het makkelijk aankan dan vervalt dat argument. Want een lockdown kost ook mensen het leven.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:36 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik zou ziekenhuizen toch wel een beetje anders zien. Ze houden zich ook bezig met het leven en dood van mensen.![]()
Het is gewoon wachten op de eerste berichten over 'uitbraken' op een 1G-locatie, en dan vraagt men zich weer naïef af hoe dat toch heeft kunnen gebeuren.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:34 schreef _serial_ het volgende:
Ben vooral benieuwd naar hoe ze denken dat 1G wel veilig kan zijn voor de evenementen en nachthoreca gezien de zeer korte incubatietijd van Omicron.
Daarnaast kost het ook nog eens 15 euro p.p.
Tel dat bovenop de 350K toegangstesten p/w die al gedaan worden, en je hebt weer een paar bedrijven heel rijk gemaakt.![]()
snap dat ook niet en als ik het goed begrepen heb willen ze eind deze maand helemaal stoppen met CTB maar dan alleen voor nachthoreca en festivals niet?quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:34 schreef _serial_ het volgende:
Ben vooral benieuwd naar hoe ze denken dat 1G wel veilig kan zijn voor de evenementen en nachthoreca gezien de zeer korte incubatietijd van Omicron.
Daarnaast kost het ook nog eens 15 euro p.p.
Tel dat bovenop de 350K toegangstesten p/w die al gedaan worden, en je hebt weer een paar bedrijven heel rijk gemaakt.![]()
Dat 1G komt binnenkort toch ook te vervallen joh. Is nu nog even voor de bühne.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
snap dat ook niet en als ik het goed begrepen heb willen ze eind deze maand helemaal stoppen met CTB maar dan alleen voor nachthoreca en festivals niet?![]()
Het strengste waar ik tot nu van weet, is Duitsland met 2G+ beleid, maar daar geldt je booster wel als joker.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
snap dat ook niet en als ik het goed begrepen heb willen ze eind deze maand helemaal stoppen met CTB maar dan alleen voor nachthoreca en festivals niet?wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ook leuk als je positief test en voor de rest geen klachten hebt. Dan hoor je meteen een weekje voor straf thuis te zitten.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:34 schreef _serial_ het volgende:
Ben vooral benieuwd naar hoe ze denken dat 1G wel veilig kan zijn voor de evenementen en nachthoreca gezien de zeer korte incubatietijd van Omicron.
Daarnaast kost het ook nog eens 15 euro p.p.
Tel dat bovenop de 350K toegangstesten p/w die al gedaan worden, en je hebt weer een paar bedrijven heel rijk gemaakt.![]()
die hebben dat toen met delta ingevoerd, denk dat het toen nog wel nut had maar als ze dat nog steeds hebben gaan ze er dus ook te lang mee doorquote:Op donderdag 10 februari 2022 09:42 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Het strengste waar ik tot nu van weet, is Duitsland met 2G+ beleid, maar daar geldt je booster wel als joker.![]()
Denk ook niet dat de mensen er om staan te springen, die pakken nog wel even een thuisfeest waar het bier bijna gratis is, en ze niet hoeven te reizen naar een testlocatie.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:42 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat 1G komt binnenkort toch ook te vervallen joh. Is nu nog even voor de bühne.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Wat is binnenkort? Het schijnt wisselgeld te zijn voor het vervallen van de CTB voor alle andere sectoren, maar zinloze maatregelen invoeren moet je gewoon nooit doen, ook niet als wisselgeld.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:42 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat 1G komt binnenkort toch ook te vervallen joh. Is nu nog even voor de bühne.![]()
Binnenkort is over een maandje ofzo. Het is bijna voorjaar, de piek stelt nu al geen bal voor en als het warm wordt dan is er helemaal niets meer over van dit griepje.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat is binnenkort? Het schijnt wisselgeld te zijn voor het vervallen van de CTB voor alle andere sectoren, maar zinloze maatregelen invoeren moet je gewoon nooit doen, ook niet als wisselgeld.
Ik denk niet dat festivals zich zorgen hoeven te maken.![]()
Ook weer zoiets trouwens: Waarom hoor ik werkelijk niemand over het aanstaande voorjaar? Geen wetenschapper die het noemt terwijl we over 3 weekjes al in maart zitten en we al 2 jaar weten dat dit een seizoensding is.![]()
Eh ja, dit is inderdaad een exemplarische post. Ik stel simpelweg dat bij 'vliegende AIDS' iedereen in de modus schiet waarin ze er gelijk vanuit gaan dat er hier wordt gezegd dat het gaat om de IFR van AIDS en niet om het werkingsmechanisme. Dat stukje nuchtere beschouwing blijft hier altijd achterwege en men schiet gelijk in de lachwekkende hyperbolen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:04 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ach overdrijf niet zo. Die hele zerocovidsekte is geen haar beter dan Willem Engel en z’n maten. Er is geen grond meer voor collectieve maatregelen. Als deze mensen het virus niet willen oplopen, dan blijven ze maar thuis of zetten een mondkapje op.
Maar val de rest er niet mee lastig en ga de overheid niet beschuldigen van eugenetica, massamoord en zulks.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Die hyperbolen zijn inderdaad vrij lachwekkend, maar zo'n wetenschapper moet die vergelijking ook helemaal niet willen maken.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:58 schreef Monolith het volgende:
[..]
Eh ja, dit is inderdaad een exemplarische post. Ik stel simpelweg dat bij 'vliegende AIDS' iedereen in de modus schiet waarin ze er gelijk vanuit gaan dat er hier wordt gezegd dat het gaat om de IFR van AIDS en niet om het werkingsmechanisme. Dat stukje nuchtere beschouwing blijft hier altijd achterwege en men schiet gelijk in de lachwekkende hyperbolen.
Als je zoiets zegt, zeg het dan zoals jij het nu zegt.![]()
Tja Twitter, dat zinken ze wat mij betreft ook morgen af naar de bodem van de Atlantische Oceaan.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:59 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Die hyperbolen zijn inderdaad vrij lachwekkend, maar zo'n wetenschapper moet die vergelijking ook helemaal niet willen maken.
Als je zoiets zegt, zeg het dan zoals jij het nu zegt.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Compleet zinloos die 1g. Is echt puur poltiek gezichtsverlies willen voorkomen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat is binnenkort? Het schijnt wisselgeld te zijn voor het vervallen van de CTB voor alle andere sectoren, maar zinloze maatregelen invoeren moet je gewoon nooit doen, ook niet als wisselgeld.
Ik stel dat kroegbezoek nog wel een paar weekjes uit. Ga mij echt niet laten testen om een kroeg in te kunnen.![]()
Ze zullen wel zeggen dat weermodellen uiterst onvoorspelbaar zijn in tegenstelling tot, zeg.... RIVM modellenquote:Op donderdag 10 februari 2022 09:55 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Ook weer zoiets trouwens: Waarom hoor ik werkelijk niemand over het aanstaande voorjaar? Geen wetenschapper die het noemt terwijl we over 3 weekjes al in maart zitten en we al 2 jaar weten dat dit een seizoensding is.![]()
![]()
Die vliegende HIV komt door deze studie.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:58 schreef Monolith het volgende:
[..]
Eh ja, dit is inderdaad een exemplarische post. Ik stel simpelweg dat bij 'vliegende AIDS' iedereen in de modus schiet waarin ze er gelijk vanuit gaan dat er hier wordt gezegd dat het gaat om de IFR van AIDS en niet om het werkingsmechanisme. Dat stukje nuchtere beschouwing blijft hier altijd achterwege en men schiet gelijk in de lachwekkende hyperbolen.
https://www.nature.com/articles/s41590-021-01113-x
Mensen die longcovid zouden minder t-cellen hebben en minder b-cellen. Daarom zijn ze meer vatbaar voor andere ziektes. Maar deze studie is gedaan voor dat de vaccins er waren. Dus of het ook zo is na vaccinatie is onduidelijk. Plus hoe het komt enzovoort moet ook nog beter onderzocht worden. Maar dit heeft niks met HIV te maken omdat HIV zich hecht aan de CD4+ T-cellen (ook wel de T-helpercell) en daardoor wordt als er niks gebeurt op langer termijn je hele immuunsysteem plat gelegd. Dat is niet het geval bij dit corona virus dus daarom is de vergelijk onzin en zorgt eerder voor angst dan dat het helpt.![]()
Een jaar terug waren we aan het schaatsen hier. Vandaag is het hier een warme herfstdagquote:Op donderdag 10 februari 2022 10:08 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Ze zullen wel zeggen dat weermodellen uiterst onvoorspelbaar zijn in tegenstelling tot, zeg.... RIVM modellen
Tevens is het maandag Valentijnsdag kwam ik net achter in de Etos, die was wat roze gekleurd vol zut.
Wordt nauwelijks verkocht zei de mevrouw van de winkel, want mensen zijn tijdsbesef helemaal kwijt met thuiswerken en de saaiheid van het leven nuOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ha!quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:16 schreef Molo het volgende:
[..]
Een jaar terug waren we aan het schaatsen hier. Vandaag is het hier een warme herfstdag
Tevens is het maandag Valentijnsdag kwam ik net achter in de Etos, die was wat roze gekleurd vol zut.
Wordt nauwelijks verkocht zei de mevrouw van de winkel, want mensen zijn tijdsbesef helemaal kwijt met thuiswerken en de saaiheid van het leven nu
Dat is waar ook. Het legendarische sneeuwballengooi advies. Net zo idioot als de ratel en voetbalkijkadvies. 'Schaatspiek des doods' omdat iedereen buiten stond in de vrieskou en prachtige blauwe luchten. Dagenlang het omt in paniek.
Maar hebben we er ooit nog van vernomen? ....'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Waarschuwingen om niet te gaan schaatsen en uit te kijken zodat niet iedereen met botbreuken op de SEH terecht zou komen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ha!
Dat is waar ook. Het legendarische sneeuwballengooi advies. Net zo idioot als de ratel en voetbalkijkadvies. 'Schaatspiek des doods' omdat iedereen buiten stond in de vrieskou en prachtige blauwe luchten. Dagenlang het omt in paniek.
Maar hebben we er ooit nog van vernomen? ....
Vervolgens negen maanden later een babyboom.Tap tap tap![]()
Valentijnsdag is sowieso commerciële onzin die is overgewaaid uit de VSquote:Op donderdag 10 februari 2022 10:16 schreef Molo het volgende:
[..]
Een jaar terug waren we aan het schaatsen hier. Vandaag is het hier een warme herfstdag
Tevens is het maandag Valentijnsdag kwam ik net achter in de Etos, die was wat roze gekleurd vol zut.
Wordt nauwelijks verkocht zei de mevrouw van de winkel, want mensen zijn tijdsbesef helemaal kwijt met thuiswerken en de saaiheid van het leven nu![]()
![]()
Het virus sleet mee vond ik de mooiste.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ha!
Dat is waar ook. Het legendarische sneeuwballengooi advies. Net zo idioot als de ratel en voetbalkijkadvies. 'Schaatspiek des doods' omdat iedereen buiten stond in de vrieskou en prachtige blauwe luchten. Dagenlang het omt in paniek.
Maar hebben we er ooit nog van vernomen? ....![]()
Halloween ook, maar dat is nog leukquote:Op donderdag 10 februari 2022 10:21 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Valentijnsdag is sowieso commerciële onzin die is overgewaaid uit de VS
Tap tap tap![]()
Op zich wel, dat is wat Kuipers in ieder geval nu propageert. Probleem met dat soort dingen is natuurlijk wel dat je over je graf heen moet gaan regeren, want binnen drie jaar heb je het niet structureel hervormd.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:29 schreef zalkc het volgende:
Het enige waar ik in geloof is het hele stelsel hervormen, maar daar wordt nooit tot opgeroepen.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Halloween, de “moderne” manier van kerst vieren, allemaal manieren om rotzooi te slijtenquote:Op donderdag 10 februari 2022 10:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Halloween ook, maar dat is nog leuk![]()
![]()
Ik zag in het twitterdraadje enkel een linkje naar dit artikeltje waarin betreffende studie niet wordt aangehaald.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:16 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Die vliegende HIV komt door deze studie.
https://www.nature.com/articles/s41590-021-01113-x
Mensen die longcovid zouden minder t-cellen hebben en minder b-cellen. Daarom zijn ze meer vatbaar voor andere ziektes. Maar deze studie is gedaan voor dat de vaccins er waren. Dus of het ook zo is na vaccinatie is onduidelijk. Plus hoe het komt enzovoort moet ook nog beter onderzocht worden. Maar dit heeft niks met HIV te maken omdat HIV zich hecht aan de CD4+ T-cellen (ook wel de T-helpercell) en daardoor wordt als er niks gebeurt op langer termijn je hele immuunsysteem plat gelegd. Dat is niet het geval bij dit corona virus dus daarom is de vergelijk onzin en zorgt eerder voor angst dan dat het helpt.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ok dat artikel is al redelijk ontkracht door veel mensen. Als ik het snel lees hebben ze ook dat het virus in de hersenen kan komen maar dat is niet geval. Ten eerste omdat er geen ace2 receptoren in de hersenen zijn en een tijdje geleden was er een onderzoek gepubliceerd in Cell dat bijvoorbeeld het verlies van geur en smaak te maken heeft met bepaalde reukcellen die geïnfecteerd zijn geweest. Ook de zogenaamde brainfrog was verklaarbaar omdat het vooral was bij mensen (een kleine groep) die op de ic hebben gelegen en anti-ontstekingsmiddelen kregen die daarvoor zorgen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zag in het twitterdraadje enkel een linkje naar dit artikeltje waarin betreffende studie niet wordt aangehaald.![]()
Halloween komt uit Ierland en is door Ierse immigranten naar de VS gebracht.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Halloween ook, maar dat is nog leuk![]()
Leuk hoor, dat er dingen 'ontkracht' zijn, maar ik lees in het artikel nergens terug dat er sprake zou zijn van ACE2 receptoren in de hersenen. Ik lees er vooral in terug dat er wat studies zijn die erop lijken te wijzen dat er effecten zijn op het cognitieve systeem. Ook wat zaken over hoe er sprake zou kunnen zijn van effect op de hersenen, zoals bijvoorbeeld hier beschreven.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:35 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ok dat artikel is al redelijk ontkracht door veel mensen. Als ik het snel lees hebben ze ook dat het virus in de hersenen kan komen maar dat is niet geval. Ten eerste omdat er geen ace2 receptoren in de hersenen zijn en een tijdje geleden was er een onderzoek gepubliceerd in Cell dat bijvoorbeeld het verlies van geur en smaak te maken heeft met bepaalde reukcellen die geïnfecteerd zijn geweest. Ook de zogenaamde brainfrog was verklaarbaar omdat het vooral was bij mensen (een kleine groep) die op de ic hebben gelegen en anti-ontstekingsmiddelen kregen die daarvoor zorgen.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
je moet er toch niet aan denken dat 1G een blijvertje is. dan moet je halve vriendengroep thuis blijven bij een nachtje stappen of een festival omdat ze net positief testen terwijl er niks aan de hand is.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:42 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat 1G komt binnenkort toch ook te vervallen joh. Is nu nog even voor de bühne.![]()
En Valentijnsdag zou uit Italië komen, maar je snapt wat ik bedoeldequote:Op donderdag 10 februari 2022 10:39 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Halloween komt uit Ierland en is door Ierse immigranten naar de VS gebracht.
Tap tap tap![]()
Ze schaffen alles wel af uiteindelijk. Veel te laat maar ze doen het wel.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
je moet er toch niet aan denken dat 1G een blijvertje is. dan moet je halve vriendengroep thuis blijven bij een nachtje stappen of een festival omdat ze net positief testen terwijl er niks aan de hand is.![]()
Sowieso onbetaalbaar dus dat is alleen al vanuit dat oogpunt geen blijvertjequote:Op donderdag 10 februari 2022 10:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
je moet er toch niet aan denken dat 1G een blijvertje is. dan moet je halve vriendengroep thuis blijven bij een nachtje stappen of een festival omdat ze net positief testen terwijl er niks aan de hand is.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Als je er extra seks mee kunt krijgen, why notquote:Op donderdag 10 februari 2022 10:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En Valentijnsdag zou uit Italië komen, maar je snapt wat ik bedoelde
Vraag me dan af of dat lukt door je wijf een beker met een roos en roze beertje erop te geven maar dat is een andere kwestie.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Lol, Valentijnsdag is bedoeld om seks te krijgen?quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:48 schreef Molo het volgende:
[..]
Als je er extra seks mee kunt krijgen, why not
Vraag me dan af of dat lukt door je wijf een beker met een roos en roze beertje erop te geven maar dat is een andere kwestie.![]()
![]()
Waar anders voor?quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:49 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Lol, Valentijnsdag is bedoeld om seks te krijgen?
Voor de afnemers van roze zut, etentjes en reisjes etc danOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Als je een materialistisch wijf hebt is valentijnsdag vast belangrijk.
Mijn wijf is dat niet, dus die geeft geen fuck.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Een artikel wat Francois Balloux er over geschreven heeft met ook verwijzingen naar meerdere studies.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
Leuk hoor, dat er dingen 'ontkracht' zijn, maar ik lees in het artikel nergens terug dat er sprake zou zijn van ACE2 receptoren in de hersenen. Ik lees er vooral in terug dat er wat studies zijn die erop lijken te wijzen dat er effecten zijn op het cognitieve systeem. Ook wat zaken over hoe er sprake zou kunnen zijn van effect op de hersenen, zoals bijvoorbeeld hier beschreven.
https://www.theguardian.c(...)s-new-study-suggests
Plus iemand die toen der tijd die hele studie heeft uitgeplozen.
Maar goed het zijn allemaal studies van voor het vaccin tijdperk dus het is maar de vraag of het nu ook allemaal zo is. Want als het immuunsysteem te lang wacht met ingrijpen bij een infectie van een virus bijvoorbeeld omdat het gevaar niet herkent kunnen er gewoon hele nare dingen gebeuren in je lichaam omdat het virus zich vrij kan verspreiden of omdat je immuunsysteem teveel gaat afbreken.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:01 schreef dick_laurent het volgende:
Als je een materialistisch wijf hebt is valentijnsdag vast belangrijk.
Mijn wijf is dat niet, dus die geeft geen fuck.Oh is ze er zo een: "Nee Dick, we doen niets met Valentijnsdag, dat is allemaal maar commercieel." Vervolgens doe je helemaal niets en heb je 3 weken dick-straf en praat ze een maand niet tegen je.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:01 schreef dick_laurent het volgende:
Als je een materialistisch wijf hebt is valentijnsdag vast belangrijk.
Mijn wijf is dat niet, dus die geeft geen fuck.Als jij in Spanje zit bedoel jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Har har harSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20220209_48045581Wat zijn dat nou weerquote:Vervolgens liep de groep - ’Wij zijn geen wappies maar snappies’ - in de druilerige regen een rondje door de wijk.![]()
![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Valentijnsdag![]()
Als dat de enige dag is dat je wat aandacht aan je partner geeft klopt er sowieso iets niet![]()
![]()
Jij verstuurt op Valentijnsdag vast een dickpic in plaats van bloemen. Onder het motto: Zeg het zonder woorden.quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:48 schreef Molo het volgende:
[..]
Als je er extra seks mee kunt krijgen, why not
Vraag me dan af of dat lukt door je wijf een beker met een roos en roze beertje erop te geven maar dat is een andere kwestie.![]()
Een bosje penisplanten.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:09 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Jij verstuurt op Valentijnsdag vast een dickpic in plaats van bloemen.![]()
![]()
Als die er nou ook in het klein zouden zijn, gat in de markt misschien!quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:10 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Een bosje penisplanten.
[ [url=https://img.leidschdagblad.nl/odtEh_g3BOGhMgF3spbE4txjkEg=/550x550/smart/https://cdn-kiosk-api.tel(...)c35d1.jpg]afbeelding[/url] ]![]()
Niet paarsgepunt.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:10 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Een bosje penisplanten.
[ [url=https://img.leidschdagblad.nl/odtEh_g3BOGhMgF3spbE4txjkEg=/550x550/smart/https://cdn-kiosk-api.tel(...)c35d1.jpg]afbeelding[/url] ]When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Maar nogmaals, je lijkt je heel erg te richten op de vermeende mechanische werking, waar het artikeltje vooral verwijst naar onderzoeken naar effecten en symptomen. Hoe die dan optreden is niet gek relevant voor de constatering dat ze optreden, wel voor preventie of behandeling natuurlijk. Ik weet ook niet of al die studies zijn uitgevoerd voordat er vaccins waren. We zitten inmiddels alweer ruim een jaar na de start van de vaccinatiecampagne in Nederland en veel andere landen hadden in de eerste paar maanden van vorig jaar een redelijk voortvarende inentingscampagne waarin een significant deel van de populatie gevaccineerd is. Ik zou zeggen dat er inmiddels ook wel de nodige informatie beschikbaar is over de effecten van vaccinatie op dat soort effecten op de wat langere termijn, maar misschien is dat voorbarig.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:03 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Een artikel wat Francois Balloux er over geschreven heeft met ook verwijzingen naar meerdere studies.
https://www.theguardian.c(...)s-new-study-suggests
Plus iemand die toen der tijd die hele studie heeft uitgeplozen.
[ twitter ]
Maar goed het zijn allemaal studies van voor het vaccin tijdperk dus het is maar de vraag of het nu ook allemaal zo is. Want als het immuunsysteem te lang wacht met ingrijpen bij een infectie van een virus bijvoorbeeld omdat het gevaar niet herkent kunnen er gewoon hele nare dingen gebeuren in je lichaam omdat het virus zich vrij kan verspreiden of omdat je immuunsysteem teveel gaat afbreken.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Misschien snap ik het niet maar een zelftest thuis wordt niet echt als betrouwbaar gezien om te kijken of je corona hebt, maar als je positief getest bent bij de GGD en je bent 24 uur klachtenvrij dan is dezelfde sneltest wel goed genoeg om negatief te testen zodat je weer naar het werk kunt etc?![]()
Ja je kunt alles natuurlijk zo lullig opschrijven als je het zelf wil.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:07 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://www.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20220209_48045581
[..]
Wat zijn dat nou weer
Los daarvan zijn dit wel vrij zinloze protesten. Met een fakkel rondjes lopen om de schaapjes wakker te maken. En nu de horeca weer open is: voor die horeca gaan staan en zielig doen dat je er niet in mag.
Volgens mij is de enige boodschap die je communiceert als je daar met 15 verschoppelingen gaat staan: "Ja brave burgers, wij zijn de wappies, en wij zijn precies zo erg als jullie het je hadden voorgesteld".
Het is alsof je in een bokswedstrijd zit en het eerste wat je doet is onmiddellijk in de hoek van de ring gaan liggen en wild met je vuisten omhoog maaien. Direct terug in het defensief. In je hoekje. Sommige mensen vinden het heerlijk om dat te doen. Die zijn het liefst de hele dag slachtoffer.
Ik denk van: als er al een kwaadaardig systeem is, dan kun je het beste gewoon direct compenseren op de gebieden waar 'ze' je willen pakken. Horeca gesloten of alleen met CTB? Bouw je eigen feestje (en lul eens over wat anders dan corona).
Het is niet dat protesteren nutteloos is (alleen in Nederland is het al snel ofwel heel lullig, of het wordt een rel), maar doe dat dan met een grote groep mensen op een krachtige manier. En laat die fakkels lekker thuis.![]()
Kloptquote:Op donderdag 10 februari 2022 11:09 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Jij verstuurt op Valentijnsdag vast een dickpic in plaats van bloemen. Onder het motto: Zeg het zonder woorden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Is die vrouw rechts met camera in de hand nou de hand aan zichzelf aan het slaan???quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:10 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Een bosje penisplanten.
[ [url=https://img.leidschdagblad.nl/odtEh_g3BOGhMgF3spbE4txjkEg=/550x550/smart/https://cdn-kiosk-api.tel(...)c35d1.jpg]afbeelding[/url] ]Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 10:21 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Het virus sleet mee vond ik de mooiste.![]()
![]()
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Neequote:Op donderdag 10 februari 2022 11:15 schreef Questular het volgende:
Misschien snap ik het niet maar een zelftest thuis wordt niet echt als betrouwbaar gezien om te kijken of je corona hebt, maar als je positief getest bent bij de GGD en je bent 24 uur klachtenvrij dan is dezelfde sneltest wel goed genoeg om negatief te testen zodat je weer naar het werk kunt etc?
Hoe kom je daarbij?
Een (zelf)test doen na een positieve PCR heeft geen enkele toegevoegde waardeOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Klopt
best of both worlds? @de_boswachterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Behoorlijk tegenstrijdig? Hij vind 2G niet nodig en proportioneel maar steunt de motie niet. Does not compute. Gewoon laf de VVD volgen dus.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:28 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
CDA tegen 2G. Was hun minister er al weg? Laffe herders.Where law ends, tyrrany begins.![]()
Op formele gronden. Is ergens wel wat voor te zeggen. Maar dat de gewone man hier door het vertrouwen verliest snap ik ook…quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:30 schreef Gunner het volgende:
[..]
Behoorlijk tegenstrijdig? Hij vind 2G niet nodig en proportioneel maar steunt de motie niet. Does not compute.zie email 27 oktober![]()
De studies die in het artikel staan wat jij postte zijn allemaal van voor het vaccintijdperk en gedaan met data uit de eerste 2 golven. Dus waarschijnlijk zal in de zomer en/of het najaar meer duidelijk zijn over hoe het zit met de vaccins. Want aan het einde van de 2de golf vorig jaar voorjaar begonnen in de meeste landen pas echt de vaccinaties opgang te komen daarvoor waren zeker in de EU nog behoorlijk wat vaccin tekorten.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:15 schreef Monolith het volgende:
[..]
Maar nogmaals, je lijkt je heel erg te richten op de vermeende mechanische werking, waar het artikeltje vooral verwijst naar onderzoeken naar effecten en symptomen. Hoe die dan optreden is niet gek relevant voor de constatering dat ze optreden, wel voor preventie of behandeling natuurlijk. Ik weet ook niet of al die studies zijn uitgevoerd voordat er vaccins waren. We zitten inmiddels alweer ruim een jaar na de start van de vaccinatiecampagne in Nederland en veel andere landen hadden in de eerste paar maanden van vorig jaar een redelijk voortvarende inentingscampagne waarin een significant deel van de populatie gevaccineerd is. Ik zou zeggen dat er inmiddels ook wel de nodige informatie beschikbaar is over de effecten van vaccinatie op dat soort effecten op de wat langere termijn, maar misschien is dat voorbarig.![]()
Ik ben ook een gewone manquote:Op donderdag 10 februari 2022 11:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op formele gronden. Is ergens wel wat voor te zeggen. Maar dat de gewone man hier door het vertrouwen verliest snap ik ook…
Maar goed waar hebben we het nog over. dat hele CTB gaat toch de prullenbak in einde maand?Where law ends, tyrrany begins.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Klopt
Moi?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kan oprecht zeggen dat ik nog nooit een dickpick heb verstuurd. Als ik iets als man zijnde een kansloze actie vind, is dat het wel![]()
![]()
![]()
Een dickpick?quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Moi?
Ik kan oprecht zeggen dat ik nog nooit een dickpick heb verstuurd. Als ik iets als man zijnde een kansloze actie vind, is dat het wel![]()
![]()
![]()
oh pic? sorry..... zo onervaren met het fenomeen ben ik dus, ik weet niet eens hoe je het fatsoenlijk spelt... speltd.... speld. Brood.quote:![]()
Pic van picture...quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:35 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
oh pic? sorry..... zo onervaren met het fenomeen ben ik dus, ik weet niet eens hoe je het fatsoenlijk spelt... speltd.... speld. Brood.![]()
![]()
Pietertje wil hem in de ijskast laten liggen voor een geschikter moment. Ja sorry hoor. Dit is de kwaliteit van politici waar we wel met z'n allen voor stemmen. Deze man was voorzitter van een 5-mansfractie geweest als een andere Pieter, namelijk Omtzigt, niet op zijn lijst had gestaan.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:28 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
CDA tegen 2G. Was hun minister er al weg? Laffe herders.
Z'n hele argument slaat nergens op. Stel je hebt in oktober een andere variant waarmee de hele zorg overspoeld dreigt te worden. Dan kun je dan toch weer kijken welke maatregelen geboden zijn.
Dit is nu wel de kloof die ontstaat dankzij dat Onverdeeld Open. Enerzijds de mensen die vinden dat een CTB niet gerechtvaardigd is en uit de gereedschapskist moet. En anderzijds degenen die hem juist in de gereedschapskist willen houden tot een moment zich aandient om hem wel te gebruiken.![]()
Nee niet jijquote:Op donderdag 10 februari 2022 11:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Moi?
Ik kan oprecht zeggen dat ik nog nooit een dickpick heb verstuurd. Als ik iets als man zijnde een kansloze actie vind, is dat het wel![]()
Mijn woordgrap wordt te ingewikkeld en niet grappig vrees ik 😅
Snap daar ook weinig aan, een ongevraagde foto van je lul sturen. Net of vrouwen dan ineens naar je toe komen en seks willen
Hoe dan
En soort type wat dat doet ook, altijd aan die bureau hijgnekken
[ Bericht 0% gewijzigd door Molo op 10-02-2022 11:58:12 ]Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
"Een zo groot mogelijke gereedschapskist is handig"quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:39 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Pietertje wil hem in de ijskast laten liggen voor een geschikter moment. Ja sorry hoor. Dit is de kwaliteit van politici waar we wel met z'n allen voor stemmen. Deze man was voorzitter van een 5-mansfractie geweest als een andere Pieter, namelijk Omtzigt, niet op zijn lijst had gestaan.
Z'n hele argument slaat nergens op. Stel je hebt in oktober een andere variant waarmee de hele zorg overspoeld dreigt te worden. Dan kun je dan toch weer kijken welke maatregelen geboden zijn.
Dit is nu wel de kloof die ontstaat dankzij dat Onverdeeld Open. Enerzijds de mensen die vinden dat een CTB niet gerechtvaardigd is en uit de gereedschapskist moet. En anderzijds degenen die hem juist in de gereedschapskist willen houden tot een moment zich aandient om hem wel te gebruiken.
Klinkt als hoardersmentaliteit en dat vinden we een mentale stoornis waarvoor we mensen behandelenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Het leuke is dat je het dan gewoon in oktober weer uit gereedschapskist in schuur kan gaan halen. Daarvoor hoef je het niet nog in woonkamer te laten slingeren.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:42 schreef Molo het volgende:
[..]
"Een zo groot mogelijke gereedschapskist is handig"
Klinkt als hoardersmentaliteit en dat vinden we een mentale stoornis waarvoor we mensen behandelen![]()
Het CDA was volgens mij altijd al van de lezing “als het niet anders kan, dan moet het maar”. Alleen nu is er echt geen enkele grond meer om het in te voeren natuurlijk dus ergens begrijp ik het nog wel.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:28 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
CDA tegen 2G. Was hun minister er al weg? Laffe herders.![]()
De enige zekerheid die je dan hebt als man zijnde is dat de dame in kwestie iets te delen heeft met haar vriendinnen. Samen lachen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:41 schreef Molo het volgende:
[..]
Nee niet jij
Mijn woordgrap wordt te ingewikkeld en niet grappig vrees ik 😅
Snap daar ook weinig aan, een ongevraagde foto van je lul sturen. Net of vrouwen dan ineens naar je toe komen en seks willen
Hoe dan
En soort type wat dat doet ook, altijd aan die bureau hijgnekken![]()
![]()
Yepquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:00 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
De enige zekerheid die je dan hebt als man zijnde is dat de dame in kwestie iets te delen heeft met haar vriendinnen. Samen lachen.
Zeker in de tijd op Fok dat van die kneuzen dat volop deden. Hoppa de hele SC rond spammen in DM/Whatsapp
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
En wie herinnert zich het prachtige chatroulette nog?? (geen idee of dat nog bestaat btw)
Voor wie het niet kent > was een site waar je basically anoniem met mensen kon videochatten. En het roulette idee was dat je a la Tinder mensen kon wegswipen als je die niet interessant of whatever vond... en dan verscheen de volgende random pipo in beeld.
Nouja je raadt het al, na een poosje kon je er wel vanuit gaan dat 7/10 van de mensen die in beeld verschenen gasten waren die met hun lul in hun handen lekker zaten te sjorren voor die webcam
We hebben er op een gegeven moment kort een sport van gemaakt om op zuipavonden met vrienden/vriendinnetjes met zoveel mogelijk voor de cam te zitten en elke keer als er dan een dick in beeld kwam gingen we juichen en uitlachen en shotjes doen en weet ik het![]()
Ah, those were the days![]()
![]()
De glorietijd van het internet.quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:15 schreef dick_laurent het volgende:
En wie herinnert zich het prachtige chatroulette nog?? (geen idee of dat nog bestaat btw)
Voor wie het niet kent > was een site waar je basically anoniem met mensen kon videochatten. En het roulette idee was dat je a la Tinder mensen kon wegswipen als je die niet interessant of whatever vond... en dan verscheen de volgende random pipo in beeld.
Nouja je raadt het al, na een poosje kon je er wel vanuit gaan dat 7/10 van de mensen die in beeld verschenen gasten waren die met hun lul in hun handen lekker zaten te sjorren voor die webcam
We hebben er op een gegeven moment kort een sport van gemaakt om op zuipavonden met vrienden/vriendinnetjes met zoveel mogelijk voor de cam te zitten en elke keer als er dan een dick in beeld kwam gingen we juichen en uitlachen en shotjes doen en weet ik het![]()
Ah, those were the days
Al lag die tijd eigenlijk eind jaren '90/begin '00.
Ik verlang er soms wel naar terug![]()
![]()
Hahahaquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:15 schreef dick_laurent het volgende:
En wie herinnert zich het prachtige chatroulette nog?? (geen idee of dat nog bestaat btw)
Voor wie het niet kent > was een site waar je basically anoniem met mensen kon videochatten. En het roulette idee was dat je a la Tinder mensen kon wegswipen als je die niet interessant of whatever vond... en dan verscheen de volgende random pipo in beeld.
Nouja je raadt het al, na een poosje kon je er wel vanuit gaan dat 7/10 van de mensen die in beeld verschenen gasten waren die met hun lul in hun handen lekker zaten te sjorren voor die webcam
We hebben er op een gegeven moment kort een sport van gemaakt om op zuipavonden met vrienden/vriendinnetjes met zoveel mogelijk voor de cam te zitten en elke keer als er dan een dick in beeld kwam gingen we juichen en uitlachen en shotjes doen en weet ik het![]()
Ah, those were the days
Ik ken die verhalen wel ja, ben er zelf te oud voor
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dat gaat toch niemand doen. Stop met dat testcircus.quote:Na een positieve zelftest en een negatieve test in de teststraat wordt het aangeraden opnieuw contact op te nemen met de GGD. Dat blijkt uit gesprekken die NU.nl voerde met het RIVM en de koepelorganisatie van de GGD's. Zij zeggen dat in zo'n geval mogelijk een nieuwe test afgenomen moet worden.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:24 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat gaat toch niemand doen. Stop met dat testcircus.
Vier cijfers achter de komma neuken, terwijl er zes voor staan.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Ik denk dat je dat juist constateertquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:24 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat gaat toch niemand doen. Stop met dat testcircus.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Ah, het gaat over dickpics en chatroulette. COR is toch wel redelijk voorbij. Erg mooi.
Ondertussen zijn @Oliver23 en ik bijna klaar voor het persmoment met de dagelijkse cijfers.![]()
![]()
Piek weer een maandje opgeschoven.quote:Op donderdag 10 februari 2022 09:27 schreef zoost het volgende:
Benieuwd naar de modellen in de volgende OMT briefing![]()
De komende 2 weken zijn cruciaalquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:34 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Piek weer een maandje opgeschoven.![]()
IC < 200 genotquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
@:oliver23
IC instroom 13
IC bezetting 198
Kliniek instroom 197
Kliniek bezetting 1315![]()
Minder dan 200 op ICquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
@:oliver23
IC instroom 13
IC bezetting 198
Kliniek instroom 197
Kliniek bezetting 1315
Prima instroom. Uitstekende cijfers.
Lockdown. Nu.![]()
Och ja nu je het zegt. Daar heb ik me tijdens m’n studententijd goed mee vermaakt met een paar maten. En gewoon ouderwets telefoontrollen. Mensen over de zeik helpen met een bullshitverhaal.quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:15 schreef dick_laurent het volgende:
En wie herinnert zich het prachtige chatroulette nog?? (geen idee of dat nog bestaat btw)
Voor wie het niet kent > was een site waar je basically anoniem met mensen kon videochatten. En het roulette idee was dat je a la Tinder mensen kon wegswipen als je die niet interessant of whatever vond... en dan verscheen de volgende random pipo in beeld.
Nouja je raadt het al, na een poosje kon je er wel vanuit gaan dat 7/10 van de mensen die in beeld verschenen gasten waren die met hun lul in hun handen lekker zaten te sjorren voor die webcam
We hebben er op een gegeven moment kort een sport van gemaakt om op zuipavonden met vrienden/vriendinnetjes met zoveel mogelijk voor de cam te zitten en elke keer als er dan een dick in beeld kwam gingen we juichen en uitlachen en shotjes doen en weet ik het![]()
Ah, those were the days
Fantastisch.![]()
IC bezetting klopt niet.quote:
Fakenews. JE LOOPT OOK ALTIJD TE KUTTEN MET DIE CIJFERS!!!
Het vertrouwen in het FOK OMT is helemaal weg nu.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:43 schreef dick_laurent het volgende:
Dansend van de IC af
[ afbeelding ]![]()
![]()
Nachtclubs zijn wel de grootste pussy’s van deze pandemie gebleken hè.
Ongeloof om 'dreigen met dwangbevel' voor nachtclubs: 'Werkelijk schandalig’
https://www.ad.nl/economi(...)schandalig~ab6a8a35/Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Dit is pas echt pussy en ook typisch Nederlands:quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:52 schreef RipCity het volgende:
Nachtclubs zijn wel de grootste pussy’s van deze pandemie gebleken hè.
Ongeloof om 'dreigen met dwangbevel' voor nachtclubs: 'Werkelijk schandalig’
https://www.ad.nl/economi(...)schandalig~ab6a8a35/quote:Dat betekent dat boa’s in normale kleding kijken welke horecazaken open zijn. Zo kunnen achteraf bestuurlijke boetes worden opgelegd en komt de veiligheid van de handhaver niet in het geding. ,,Dat is heel fijn. Er is dan geen gevaar voor de boa’s”, aldus Gerrits![]()
Aparte conclusiequote:Op donderdag 10 februari 2022 12:52 schreef RipCity het volgende:
Nachtclubs zijn wel de grootste pussy’s van deze pandemie gebleken hè.
Ongeloof om 'dreigen met dwangbevel' voor nachtclubs: 'Werkelijk schandalig’
https://www.ad.nl/economi(...)schandalig~ab6a8a35/Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Lekker makkelijk BOA's gebruiken hiervoor ook echtquote:Op donderdag 10 februari 2022 13:04 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dit is pas echt pussy en ook typisch Nederlands:
[..]
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
https://nos.nl/l/2416629Let maar op, dat 2G gaat er gewoon doorheen gedrukt worden. Toch @vosss ?quote:De Kamer heeft nu uitgesproken dat het wetsontwerp helemaal moet worden ingetrokken en Kuipers zei gisteren al dat hij de wens van de Kamer zal respecteren.![]()
Francois Balloux is nogal een populistische roeptoeter die wel vaker onzin verkondigt. Zijn stelligheid over dat vaccins niet gepromoot hadden moeten worden om besmettingen voorkomen is nogal dogmatisch. Dat ligt veel genuanceerder want voor delta was dat wel degelijk het geval en zelfs nu nog deels. Of zijn idee dat longcovid tussen de oren zit en je er van kunt genezen door positief denken is al helemaal lachwekkend. Als je dat nu nog beweert na al het onderzoek waar diverse biomarkers zijn aangetoond neigt dat naar kwakzalverij.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:03 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Een artikel wat Francois Balloux er over geschreven heeft met ook verwijzingen naar meerdere studies.
https://www.theguardian.c(...)s-new-study-suggests
Plus iemand die toen der tijd die hele studie heeft uitgeplozen.
[ twitter ]
Maar goed het zijn allemaal studies van voor het vaccin tijdperk dus het is maar de vraag of het nu ook allemaal zo is. Want als het immuunsysteem te lang wacht met ingrijpen bij een infectie van een virus bijvoorbeeld omdat het gevaar niet herkent kunnen er gewoon hele nare dingen gebeuren in je lichaam omdat het virus zich vrij kan verspreiden of omdat je immuunsysteem teveel gaat afbreken.![]()
De DCC blijft nog wel even hoorquote:Op donderdag 10 februari 2022 13:11 schreef Zwansen het volgende:
https://nos.nl/l/2416629
[..]
Let maar op, dat 2G gaat er gewoon doorheen gedrukt worden. Toch @:vosss ?
Fijn dat dit opbokt iig
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Snap ze ergens ook wel. Het heeft wel een bepaald afbreukrisico. Stel je mag volgende week open met beperkingen en CTB, en vanaf maart zonder beperkingen. Dan wil je daar niet mee beginnen met een dikke boete op de mat.quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:52 schreef RipCity het volgende:
Nachtclubs zijn wel de grootste pussy’s van deze pandemie gebleken hè.
Ongeloof om 'dreigen met dwangbevel' voor nachtclubs: 'Werkelijk schandalig’
https://www.ad.nl/economi(...)schandalig~ab6a8a35/
In Nederland zijn we heel erg van het verzet, zolang iemand anders maar het voortouw neemt. Intussen zitten we elkaar een beetje op te naaien van: "Kom op dan, kom dan in verzet, stelletje pussies". Het punt is dat als de clubs allemaal illegaal openen en ik ga daarheen, dat ik vrij weinig risico loop. Weinig kans dat duizenden bezoekers op de bon worden geslingerd. Veilig, anoniem verzet. Alleen de clubs tekenen er wel met naam en toenaam voor en krijgen dus wel een sanctie.
Iedereen wil dat iemand anders het doet. De politie staakt, oké da's mooi. De boa's willen ook meedoen, da's ook mooi. Maar dan geeft de gemeente het bevel dat de boa's toch echt moeten gaan handhaven. Dan moeten al die boa's nee zeggen. Kunnen/mogen/durven ze dat? Of is het voor hen toch ook wel zo veilig om in burger langs te gaan, te constateren dat de tent geopend is, en daar de volgende ochtend een waarschuwing in de brievenbus te doen?
Het is heel vervelend omdat we nu allemaal wel weten dat de kortste klap is als iedereen gewoon zaterdag zonder beperkingen open gaat en blijft, maar dat zeggen is nog wat anders dan het doen.
Wat ik denk dat er gaat gebeuren is dat die clubs op veel plekken tot 01.00 uur doorgaan of zo, dat dan de officiële waarschuwing binnenkomt, en dat ze dan nog tot 02.00 uur open blijven om mensen geleidelijk naar huis te laten gaan en te laten zien dat ze toch een beetje van zich hebben afgebeten. En dat op die manier zij hun protest hebben gehad en de gemeenten uiteindelijk hun zin hebben gekregen en de tent weer gesloten is tot de officiële versoepelingen.
Ik vind het wel een nuttige actie omdat het laat zien hoe onzinnig het hele beleid met handhaving is. Maar denk dat de hoofdmoot toch is dat ze zich blijven uitspreken en lobbyen voor onbeperkt en onverdeeld open te gaan, zoals hier in Groningen: https://www.sikkom.nl/nac(...)cht-aan-eind-tunnel/
Wat die nachtburgemeester zegt over niet meer compromissen aandragen vind ik op lange termijn nuttiger dan heel stoer illegaal open gaan maar dan wel binnen de kaders.![]()
Zou die gewone man niet veel harder het vertrouwen verliezen als alle andere partijen hun woorden moeten inslikken als er een variant op zou duiken waarbij 2G wel proportioneel is? Als er toch iets duidelijk zou moeten zijn geworden na bijna 2 jaar aan pandemie is dat je nooit kunt voorspellen hoe de situatie zich gaat ontwikkelen en je dus maar beter niet al te stellig kunt zijn.quote:Op donderdag 10 februari 2022 11:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op formele gronden. Is ergens wel wat voor te zeggen. Maar dat de gewone man hier door het vertrouwen verliest snap ik ook…![]()
Stoer zou het zijn van Kuipers als er vanavond een ingelaste persconferentie zou zijn ipv a.s. dinsdag.![]()
Snap ook niet zo goed waarom ze dat niet doen. Moet er nog overlegd worden met het OMT? Voor de laatste lockdown kregen we ook een spontaan ingelaste persco. Kom nou je bevolking ook eens tegemoet en gooi die handel gelijk open als je dat toch van plan bent.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:27 schreef Mondkapje het volgende:
Stoer zou het zijn van Kuipers als er vanavond een ingelaste persconferentie zou zijn ipv a.s. dinsdag.Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Eens, bij de lockdown was er opeens een persco op zaterdag. Er is geen enkele reden om dit verder naar voren te schuiven als het besluit er eigenlijk al ligt.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:32 schreef josja het volgende:
[..]
Snap ook niet zo goed waarom ze dat niet doen. Moet er nog overlegd worden met het OMT? Voor de laatste lockdown kregen we ook een spontaan ingelaste persco. Kom nou je bevolking ook eens tegemoet en gooi die handel gelijk open als je dat toch van plan bent.![]()
Cruciaal om nog een paar dagen extra te wachten. Een paar dagen kunnen het verschil gaan maken.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:34 schreef Blik het volgende:
[..]
Eens, bij de lockdown was er opeens een persco op zaterdag. Er is geen enkele reden om dit verder naar voren te schuiven als het besluit er eigenlijk al ligt.![]()
We moeten zorgvuldig te werk gaan.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:34 schreef Blik het volgende:
[..]
Eens, bij de lockdown was er opeens een persco op zaterdag. Er is geen enkele reden om dit verder naar voren te schuiven als het besluit er eigenlijk al ligt.![]()
Die indruk heb ik niet eerlijk gezegd. Als het nodig is en goed uitgelegd wordt is de Nederlander heel redelijk. Mensen snappen dat best.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:24 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Zou die gewone man niet veel harder het vertrouwen verliezen als alle andere partijen hun woorden moeten inslikken als er een variant op zou duiken waarbij 2G wel proportioneel is? Als er toch iets duidelijk zou moeten zijn geworden na bijna 2 jaar aan pandemie is dat je nooit kunt voorspellen hoe de situatie zich gaat ontwikkelen en je dus maar beter niet al te stellig kunt zijn.
Wat veel meer vreet aan het vertrouwen is dat trage versoepelen steeds. Mensen wordt “een harde klap” belooft en zitten weer de hele winter in lockdown. Mensen zien dat overal en nergens alles afgeschaft wordt en wij beginnen aan 1G…zie email 27 oktober![]()
Nog te spannend!quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:35 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Cruciaal om nog een paar dagen extra te wachten. Een paar dagen kunnen het verschil gaan maken.zie email 27 oktober![]()
Moet er wel een vaccin komen dat geschikt is voor 2g.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:24 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Zou die gewone man niet veel harder het vertrouwen verliezen als alle andere partijen hun woorden moeten inslikken als er een variant op zou duiken waarbij 2G wel proportioneel is? Als er toch iets duidelijk zou moeten zijn geworden na bijna 2 jaar aan pandemie is dat je nooit kunt voorspellen hoe de situatie zich gaat ontwikkelen en je dus maar beter niet al te stellig kunt zijn.
En dat is er niet.
Voor de komst van de mRNA vaccins was er de belofte dat ze bij mutaties het vaccin binnen enkele weken kunnen aanpassen.
Inmiddels zijn we dik jaar verder en hebben we een mutatie die door 3 vaccinaties niet is te stoppen, terwijl er nog steeds geen vaccin is tegen de nieuwe variant en verschillende overheden 3 vaccinaties verplichten voor iedereen die 18+ is, maar waarvan de meerderheid verder geen baat van het vaccin heeft...zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Dat mag je vinden maar hij heeft genoeg onderzoeken en data laten zien dat het gewoon klopt. Voor dat we begonnen met massaal vaccineren was de vraag of de vaccins de transmissie zouden blokken omdat bij andere coronavirussen bijvoorbeeld na 3 maanden je anti-stoffen al onder het niveau dalen wat lager is om het nog te blokken. Nou dat bleek gewoon waar te zijn. Longcovid heeft die ook nooit ontkent alleen dat het zo massaal is wat sommige beweren en dat wordt ook steeds duidelijker uit verschillende onderzoeken.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:13 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Francois Balloux is nogal een populistische roeptoeter die wel vaker onzin verkondigt. Zijn stelligheid over dat vaccins niet gepromoot hadden moeten worden om besmettingen voorkomen is nogal dogmatisch. Dat ligt veel genuanceerder want voor delta was dat wel degelijk het geval en zelfs nu nog deels. Of zijn idee dat longcovid tussen de oren zit en je er van kunt genezen door positief denken is al helemaal lachwekkend. Als je dat nu nog beweert na al het onderzoek waar diverse biomarkers zijn aangetoond neigt dat naar kwakzalverij.![]()
Misschien kunnen je bovenburen even vanaf het balkon naar beneden hoesten terwijl jij op je balkon gaat staanquote:Op donderdag 10 februari 2022 13:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
Intussen weer 2 collega's CORRED, de bovenburen CORRED.
En ik blijf maar ontsnappen
Living on the edge weet je wel![]()
![]()
Dat.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Die indruk heb ik niet eerlijk gezegd. Als het nodig is en goed uitgelegd wordt is de Nederlander heel redelijk. Mensen snappen dat best.
Wat veel meer vreet aan het vertrouwen is dat trage versoepelen steeds. Mensen wordt “een harde klap” belooft en zitten weer de hele winter in lockdown. Mensen zien dat overal en nergens alles afgeschaft wordt en wij beginnen aan 1G…
Ik ben hier altijd fel tegen het QR bewijs geweest; en 2G al helemaal, maar ik kan me best voorstellen dat er momenten kunnen gaan zijn in de toekomst dat het handig kan zijn. Voor een korte periode althans. Dan vind ik het ook prima als het ingevoerd wordt. Als op die manier de samenleving geopend kan blijven. Nu de samenleving ook zonder prima open zou kunnen .... ben ik er geen voorstander van. Zoiets is enorm ingrijpend; daar moet je zo snel mogelijk mee stoppen.![]()
Ik vind er ook wat van dat we de sector die het relatief het hardste gestraft is met de langste sluitingen nu gaan vermoeien met 1G beleid.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat.
Ik ben hier altijd fel tegen het QR bewijs geweest; en 2G al helemaal, maar ik kan me best voorstellen dat er momenten kunnen gaan zijn in de toekomst dat het handig kan zijn. Voor een korte periode althans. Dan vind ik het ook prima als het ingevoerd wordt. Als op die manier de samenleving geopend kan blijven. Nu de samenleving ook zonder prima open zou kunnen .... ben ik er geen voorstander van. Zoiets is enorm ingrijpend; daar moet je zo snel mogelijk mee stoppen.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ik neem hier ook regelmatig pakjes aan voor alle bewoners die bij deze entree wonen. Daar moet haast wel een keer Covid aan zo'n Alie Express-pakje gekleefd hebben.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:39 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Misschien kunnen je bovenburen even vanaf het balkon naar beneden hoesten terwijl jij op je balkon gaat staan
Living on the edge weet je wel![]()
Wienenquote:Burgemeester Jos Wienen staat niet toe dat de nachthoreca in Haarlem bij wijze van protest de deuren zaterdag opent.
Dat hebben horecaondernemers en Patronaat woensdagmiddag in een gesprek met de burgemeester tot hun verbijstering te horen gekregen.
Lees ook: Haarlemse politiek kritisch over handhaving bij nachthoreca: ’50 K is disproportioneel’
Het besluit van Wienen valt de horecaondernemers rauw op het dak. Ze hadden verwacht tot een compromis te komen. Maar daarvoor was volgens de ondernemers die bij het gesprek waren geen enkele ruimte. ,,Een kouwe kermis’’, constateert Gijs Brands, voorzitter van de Haarlemse afdeling van Koninklijke Horeca Nederland. ,,Zonde dat onze actie zo hard van tafel is geveegd. Je proefde zoveel enthousiasme in de stad.’’
Dwangsom
Deelnemers aan de actie die al hebben aangekondigd dat ze tot diep in de nacht open zullen zijn, riskeren een zogeheten last onder dwangsom. Daarbij gaat het om aanzienlijke bedragen: van 50.000 euro. ,,Dat is buitensporig veel geld. Dit vergt nadenken en verwerken’’, zegt een aangeslagen Jolanda Beyer, directeur van Patronaat. ,,Het idee was niet om met de actie ’De Nacht Staat Op’ geld te verdienen, maar jongeren weer een plek te bieden en de nacht te laten bloeien. Nu gaat er dusdanig gehandhaafd worden dat dit feitelijk onmogelijk wordt gemaakt.’’
Toch heeft Beyer het nachtelijke evenement in het teken van de actie De Nacht Staat Op nog niet direct afgelast. Er zijn 700 tickets (à vijf euro) voor dit evenement in Patronaat verkocht. ,,Maar welke keuze heb ik? Een dwangsom van 50.000 euro is gewoon heel erg veel geld’’, aldus Beyer. ,,Ik probeer creatief na te denken en ga er eerst een nachtje over slapen.’’ Ze staat voor een moeilijk besluit. ,,Het is ook belangrijk om een goede relatie met de burgemeester te houden.’’
Ook horecaondernemer Martijn Bevelander heeft nog geen streep gezet door het evenement dat in club June op de planning staat en waarvoor 500 tickets zijn verkocht. Hij wil onderzoeken wat er nog mogelijk is. ,,Tegen een boete kun je bezwaar maken. En ik wil ook afwachten wat Amsterdam gaat doen.’’
Volgens een woordvoerder van Wienen heeft de burgemeester compassie met de ondernemers die de actie op touw hebben gezet. ,,Hij voelt mee maar tegelijkertijd is hij gehouden aan de wet. Het kan niet zo zijn dat iedereen in de horeca zijn eigen regels gaat bepalen. Daar komt bij dat er in de loop van volgende week versoepelingen aankomen waarbij de horeca veel meer ruimte krijgt. De vraag is wat dan de meerwaarde is van zo’n actie dit weekend. Zolang de maatregelen nog gelden, gaan we ons daaraan houden.’’When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Is er al meer bekend over waar dat 1G moet gaan gelden? Het was nog heel vroeg vanochtend dus misschien sliep ik nog half, maar toen ik langs het nieuws zapte zou ik zweren dat ik zag dat het ook voor voetbalstadions zou zijn.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:42 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik vind er ook wat van dat we de sector die het relatief het hardste gestraft is met de langste sluitingen nu gaan vermoeien met 1G beleid.Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Hoe heten dit soort praktijken ook alweer?quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:04 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dit is pas echt pussy en ook typisch Nederlands:
[..]
Help me even, dit soort vergelijkingen mogen we hier niet maken en daardoor ben ik het vergeten wat de naam er voor was.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Voor zover ik nu her en der lees nachthoreca, grote evenementen, festivals.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:47 schreef josja het volgende:
[..]
Is er al meer bekend over waar dat 1G moet gaan gelden? Het was nog heel vroeg vanochtend dus misschien sliep ik nog half, maar toen ik langs het nieuws zapte zou ik zweren dat ik zag dat het ook voor voetbalstadions zou zijn.
Zal mij niets verbazen als ze daar de voetbalstations ook onder willen scharen.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Het was nu kennelijk zo dat een vaccin voor een nieuwe zorgwekkende variant binnen 100 dagen ontwikkeld zou kunnen worden. En in de tussentijd kon men maar vast de booster nemen (of in ieder geval de ouderen) om voorlopig net weer even wat beter beschermd te zijn tegen ziekenhuisopname.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Moet er wel een vaccin komen dat geschikt is voor 2g.
En dat is er niet.
Voor de komst van de mRNA vaccins was er de belofte dat ze bij mutaties het vaccin binnen enkele weken kunnen aanpassen.
Inmiddels zijn we dik jaar verder en hebben we een mutatie die door 3 vaccinaties niet is te stoppen, terwijl er nog steeds geen vaccin is tegen de nieuwe variant en verschillende overheden 3 vaccinaties verplichten voor iedereen die 18+ is, maar waarvan de meerderheid verder geen baat van het vaccin heeft...
Prachtig natuurlijk. Het probleem met omicron is alleen dat het in die 100 dagen al lang de halve wereld kan besmetten. Dat zien we nu ook. In de toekomst gaat omicron misschien liggen en komen er toch weer oudere (delta) of nieuwe zorgwekkende varianten om de hoek kijken die wel schadelijker zijn.
Bij die nieuwere is het dan fijn dat je snel een vaccin kunt ontwikkelen dat beter beschermt, maar dat lost dan nog niet het probleem van strategie op. Als er 2x in het jaar een nieuwe zorgwekkende variant wordt gedetecteerd, waarvan we eerst 1-2 maanden nodig hebben om te begrijpen wat precies de besmettelijkheid en gevaar ervan is, plus nog tijd om vaccins te ontwikkelen, dan blijft het brandjes blussen. Of je gaat inderdaad naar een griepprik-plus scenario waar je voor de winter de ouderen en kwetsbaren jaarlijks oproept.
Misschien is het beter om helemaal af te stappen van het idee van een vaccin als magic bullet die je door de strot kunt duwen door middel van hoeveel G's dan ook.![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe heten dit soort praktijken ook alweer?
Help me even, dit soort vergelijkingen mogen we hier niet maken en daardoor ben ik het vergeten wat de naam er voor was.
Maar ff serieus, als je als Boa dan dus incognito naar zo'n estabishment gaat om te controleren en dan lekker stiekem anoniem achteraf die op de bon gaan slingeren, dan ben je toch ook echt wel een laffe herder eerste klas hoor![]()
Ik zou me kapot schamen.
[ Bericht 16% gewijzigd door dick_laurent op 10-02-2022 13:55:57 ]![]()
Wordt toch een grote grap dat 1G.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:48 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Voor zover ik nu her en der lees nachthoreca, grote evenementen, festivals.
Zal mij niets verbazen als ze daar de voetbalstations ook onder willen scharen.![]()
Nancy Pelosi's gazpacho politie!quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe heten dit soort praktijken ook alweer?
Help me even, dit soort vergelijkingen mogen we hier niet maken en daardoor ben ik het vergeten wat de naam er voor was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Een dure grap vooral jaquote:Op donderdag 10 februari 2022 13:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wordt toch een grote grap dat 1G.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
gaat nergens meer over die ICquote:Op donderdag 10 februari 2022 12:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
@:oliver23
IC instroom 13
IC bezetting 198
Kliniek instroom 197
Kliniek bezetting 1315![]()
whoop whoop!quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
@:oliver23
IC instroom 13
IC bezetting 198
Kliniek instroom 197
Kliniek bezetting 1315![]()
Rennend van de IC af!!!'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dat zijn mensen die de onderbetaalde kutklussen voor de politie mogen uitvoeren. Dat zijn niet de werknemers die echt lekker de mogelijkheid hebben (cognitief of qua keuzevrijheid qua hoeveelheid passende banen) om hier tegenin te gaanquote:Op donderdag 10 februari 2022 13:49 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar ff serieus, als je als Boa dan dus incognito naar zo'n estabishment gaat om te controleren en dan lekker stiekem anoniem achteraf die op de bon gaan slingeren, dan ben je toch ook echt wel een laffe herder eerste klas hoor![]()
Ik zou me kapot schamen.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ergens wel sneu idd, die mensen mogen (soms letterlijk) de klappen opvangen van een gefaald beleid.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat zijn mensen die de onderbetaalde kutklussen voor de politie mogen uitvoeren. Dat zijn niet de werknemers die echt lekker de mogelijkheid hebben (cognitief of qua keuzevrijheid qua hoeveelheid passende banen) om hier tegenin te gaan![]()
Heel sneu voor hunquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:00 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ergens wel sneu idd, die mensen mogen (soms letterlijk) de klappen opvangen van een gefaald beleid.
Heel slim van de lagen erboven
WalgelijkOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
De vriendjes van Open Nederland lachen zich rot.quote:
14 eurotjes per testjes tikken lekker door.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
https://www.nu.nl/coronav(...)or-de-coronapas.html
Vraag me af hoe dat nou voelt als je zoiets besluit.
Inmiddels een halfjaar gepasseerd sinds topkamerlid en topviroloog Jan Paternotte op Twitter vroeg om voorbeelden van schrijnende gevallen om hier 'iets' voor te regelen. 'Iets' is blijkbaar: je kunt gewoon testen.
Alstu, 'het leven van ongevaccineerden verpesten' in de praktijk.![]()
Het kots loopt me in de mond! TMquote:Op donderdag 10 februari 2022 13:04 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dit is pas echt pussy en ook typisch Nederlands:
[..]Just a fool will play tricks on Angus McSix![]()
Dat dan blijkt dat de BOA's buiten hun contracturen bijbeunen als antigeentester bij de plaatselijke kermisexploitant professionele teststraatquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:03 schreef _serial_ het volgende:
[..]
De vriendjes van Open Nederland lachen zich rot.
14 eurotjes per testjes tikken lekker door.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Die vent is wel hekemaal af ja. Een soort überD66'er. Het kan niet beperkend genoeg.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:04 schreef Vasilevski het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)or-de-coronapas.html
Vraag me af hoe dat nou voelt als je zoiets besluit.
Inmiddels een halfjaar gepasseerd sinds topkamerlid en topviroloog Jan Paternotte op Twitter vroeg om voorbeelden van schrijnende gevallen om hier 'iets' voor te regelen. 'Iets' is blijkbaar: je kunt gewoon testen.
Alstu, 'het leven van ongevaccineerden verpesten' in de praktijk.
Gelukkig is die kneus geen minister gemaakt.![]()
Walgelijk, absoluut walgelijk ditquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:04 schreef Vasilevski het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)or-de-coronapas.html
Vraag me af hoe dat nou voelt als je zoiets besluit.
Inmiddels een halfjaar gepasseerd sinds topkamerlid en topviroloog Jan Paternotte op Twitter vroeg om voorbeelden van schrijnende gevallen om hier 'iets' voor te regelen. 'Iets' is blijkbaar: je kunt gewoon testen.
Alstu, 'het leven van ongevaccineerden verpesten' in de praktijk.
Daarnaast is er ook nog een groep mensen die niet getest kan worden
Jammerdebammer, dan blijf je maar thuis. Uit bescherming van... Ja van wie eigenlijk nog
AssholebeleidOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Vrijstelling is toch ook belachelijk.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:04 schreef Vasilevski het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)or-de-coronapas.html
Vraag me af hoe dat nou voelt als je zoiets besluit.
Inmiddels een halfjaar gepasseerd sinds topkamerlid en topviroloog Jan Paternotte op Twitter vroeg om voorbeelden van schrijnende gevallen om hier 'iets' voor te regelen. 'Iets' is blijkbaar: je kunt gewoon testen.
Alstu, 'het leven van ongevaccineerden verpesten' in de praktijk.
Als je buiten je schuld om niet gevaccineerd kan worden betekent het niet dat je geen levensgevaar voor andere mensen bent. Dat je hun veiligheid in het geding brengt. Het virus boeit het niet of je buiten je schuld geen vaccin hebt gehad.
Het is bizar om deze groep daarom een vinkje te geven terwijl ze mensen kunnen doden door anderen te besmetten.
Follow the science.![]()
En toeristen… die moeten ook elke keer als ze ergens heen willen zich laten testen. Au-pairs ook. Etc. Belachelijk terwijl die gewoon gevaxxed zijn maar kunnen geen qr krijgen (gelukkig zijn restaurants welquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:04 schreef Vasilevski het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)or-de-coronapas.html
Vraag me af hoe dat nou voelt als je zoiets besluit.
Inmiddels een halfjaar gepasseerd sinds topkamerlid en topviroloog Jan Paternotte op Twitter vroeg om voorbeelden van schrijnende gevallen om hier 'iets' voor te regelen. 'Iets' is blijkbaar: je kunt gewoon testen.
Alstu, 'het leven van ongevaccineerden verpesten' in de praktijk.
Flexible maar sommige plekken doen moeilijk).Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Niet aan meewerken dus. Ik heb het echt niet op boa's dus zal me inhouden voor het weer te grof is.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:00 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ergens wel sneu idd, die mensen mogen (soms letterlijk) de klappen opvangen van een gefaald beleid.
Ze kunnen het best ander werk zoeken of de risico's van het vak accepteren.
Er is een reden dat niet iedereen zomaar agent is, en die drempel ligt al laag.
Het beroep BOA zou niet moeten bestaan.![]()
Die hele fixatie op het maar continu iedereen individueel willen controleren op een vaccinatie of een test moet gewoon verdwijnen.![]()
Een feestmuts op heeft daar net zoveel invloed op als wel of geen groen vinkje.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:11 schreef Confetti het volgende:
[..]
Vrijstelling is toch ook belachelijk.
Als je buiten je schuld om niet gevaccineerd kan worden betekent het niet dat je geen levensgevaar voor andere mensen bent. Dat je hun veiligheid in het geding brengt. Het virus boeit het niet of je buiten je schuld geen vaccin hebt gehad.
Het is bizar om deze groep daarom een vinkje te geven terwijl ze mensen kunnen doden door anderen te besmetten.
Follow the science.![]()
Eind vd maand is 3g toch ook weg, met dat hele CTB.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:04 schreef Vasilevski het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)or-de-coronapas.html
Vraag me af hoe dat nou voelt als je zoiets besluit.
Inmiddels een halfjaar gepasseerd sinds topkamerlid en topviroloog Jan Paternotte op Twitter vroeg om voorbeelden van schrijnende gevallen om hier 'iets' voor te regelen. 'Iets' is blijkbaar: je kunt gewoon testen.
Alstu, 'het leven van ongevaccineerden verpesten' in de praktijk."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Hahahahaquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:11 schreef Confetti het volgende:
[..]
Vrijstelling is toch ook belachelijk.
Als je buiten je schuld om niet gevaccineerd kan worden betekent het niet dat je geen levensgevaar voor andere mensen bent. Dat je hun veiligheid in het geding brengt. Het virus boeit het niet of je buiten je schuld geen vaccin hebt gehad.
Het is bizar om deze groep daarom een vinkje te geven terwijl ze mensen kunnen doden door anderen te besmetten.
Follow the science.
Mooi verhaal VictorOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
melkert banen zijn het.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat zijn mensen die de onderbetaalde kutklussen voor de politie mogen uitvoeren. Dat zijn niet de werknemers die echt lekker de mogelijkheid hebben (cognitief of qua keuzevrijheid qua hoeveelheid passende banen) om hier tegenin te gaan![]()
Gewoon of even drie weken geen gehandicaptenzwemmen of kop chocolademelk drinken ernaquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:14 schreef capricia het volgende:
[..]
Eind vd maand is 3g toch ook weg, met dat hele CTB.
Na al die maanden kan dit er ook nog wel bij
AssholesOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Huh? Ze kunnen zich nu toch gewoon laten testen. Net als iedere andere ongevaccineerde. Die drie weken.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Gewoon of even drie weken geen gehandicaptenzwemmen of kop chocolademelk drinken erna
Na al die maanden kan dit er ook nog wel bij
Assholes"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
![]()
Dit is dus precies hoe ik altijd voor me zag hoe er ''achter de schermen'' geredeneerd wordt. Het enige wat mij verbaasd is dat het via de mail gedaan wordt en bij een WOB niet geheel wegggelakt werd. Ben nog wel heel benieuwd naar wat er dan wél weggelakt is.“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa![]()
en jij wilde verplicht vaccineren voor 50+, dat kan je op je buik schrijven!quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:14 schreef capricia het volgende:
[..]
Eind vd maand is 3g toch ook weg, met dat hele CTB.![]()
Ja, daar ga ik ook wel vanuit. Desondanks blijft er een groep die nu genaaid wordt, waar al een halfjaar een oplossing voor in het vooruitzicht was gesteld.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:14 schreef capricia het volgende:
[..]
Eind vd maand is 3g toch ook weg, met dat hele CTB.
En ook één van de redenen waarom CTB echt voor de lange termijn in de prullenbak moet. Niet alleen 2G en niet alleen vanwege omicron. Hoe langer dit voortwoekert, hoe erger. Als dit in het najaar weer terugkomt (zonder dat corona op z'n minst vliegende ebola/AIDS wordt en er een steriliserend vaccin is), dan zit je er gewoon nog steeds te lang aan vast.
En komen we er over 10 jaar achter dat er zich allerlei mini toeslagenaffaires hebben voorgedaan waarop mensen gaan zeggen: "We wisten niet dat het zo erg was, we wilden alleen maar mensen uitsluiten en opjagen die het verdienden!!!"![]()
Italië gaat dat invoeren ja.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:21 schreef THEFXR het volgende:
[..]
en jij wilde verplicht vaccineren voor 50+, dat kan je op je buik schrijven!
Mosterd na de maaltijd als je het mij vraagt."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
"Gewoon"quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:18 schreef capricia het volgende:
[..]
Huh? Ze kunnen zich nu toch gewoon laten testen. Net als iedere andere ongevaccineerde. Die drie weken.
Als je een meervoudig gehandicapt kind hebt ofzo, is testen niet even "gewoon" te doen. Als voorbeeld.
Tevens is er dus een behoorlijke kluit mensen die naar niet gevaccineerd, ook niet getest kan worden. Die laten we compleet in de kou staan
Er zou in de herfst een oplossing voor komen
Het is nu februari![]()
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Laten we het bij laffe herder houden hier ja...quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:49 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar ff serieus, als je als Boa dan dus incognito naar zo'n estabishment gaat om te controleren en dan lekker stiekem anoniem achteraf die op de bon gaan slingeren, dan ben je toch ook echt wel een laffe herder eerste klas hoor![]()
Ik zou me kapot schamen.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
dat zeker, ik vraag me af of het in België nog verplicht is voor verzorgend personeel.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:23 schreef capricia het volgende:
[..]
Italië gaat dat invoeren ja.
Mosterd na de maaltijd als je het mij vraagt.![]()
In GB in elk geval wel.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:26 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat zeker, ik vraag me af of het in België nog verplicht is voor verzorgend personeel."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Kun je nagaan hoe zo'n overleg in het Catshuis gaat, daarom is dat ook niet openbaar.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:20 schreef Complotwappie het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit is dus precies hoe ik altijd voor me zag hoe er ''achter de schermen'' geredeneerd wordt. Het enige wat mij verbaasd is dat het via de mail gedaan wordt en bij een WOB niet geheel wegggelakt werd. Ben nog wel heel benieuwd naar wat er dan wél weggelakt is.![]()
De grap (nouja grap, eigenlijk is het heel droevig) is dat de groep mensen die niet gevaccineerd kan worden over 't algemeen ook de groep is die het meeste risico loopt. De groep die het meeste risico loopt ga je hiermee dus behandelen als gevaar voor een ander, terwijl het juist andersom is in veel gevallen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:11 schreef Confetti het volgende:
[..]
Vrijstelling is toch ook belachelijk.
Als je buiten je schuld om niet gevaccineerd kan worden betekent het niet dat je geen levensgevaar voor andere mensen bent. Dat je hun veiligheid in het geding brengt. Het virus boeit het niet of je buiten je schuld geen vaccin hebt gehad.
Het is bizar om deze groep daarom een vinkje te geven terwijl ze mensen kunnen doden door anderen te besmetten.
Follow the science.
Iemand die immuunonderdrukkers heeft en daarom geen (werkend) immuunsysteem meer heeft die zich moet laten testen om ook 's naar een museum te kunnen bijvoorbeeld.
De manier waarop met het CTB omgegaan wordt door de regering is echt een pareltje van hoe het niet moet.![]()
Creating consent pur sang; einddoel bepalen -> logica verzinnen -> zorgen dat de bevolking het einddoel of het middel daartoe ook gaat 'willen'quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:29 schreef Specularium het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe zo'n overleg in het Catshuis gaat, daarom is dat ook niet openbaar.“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa![]()
Is het raar als ik nu ineens een meme in mn hoofd heb van Der Untergang met Rutte erop geplakt?quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:29 schreef Specularium het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe zo'n overleg in het Catshuis gaat, daarom is dat ook niet openbaar.![]()
![]()
One-size-fits-all he. Vooral niet teveel moeite doen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
De grap (nouja grap, eigenlijk is het heel droevig) is dat de groep mensen die niet gevaccineerd kan worden over 't algemeen ook de groep is die het meeste risico loopt. De groep die het meeste risico loopt ga je hiermee dus behandelen als gevaar voor een ander, terwijl het juist andersom is in veel gevallen.
Iemand die immuunonderdrukkers heeft en daarom geen (werkend) immuunsysteem meer heeft die zich moet laten testen om ook 's naar een museum te kunnen bijvoorbeeld.
De manier waarop met het CTB omgegaan wordt door de regering is echt een pareltje van hoe het niet moet.![]()
Inmiddels is de groep die niet gevaccineerd kan worden toch wel fors gereduceerd?quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:30 schreef chratnox het volgende:
De grap (nouja grap, eigenlijk is het heel droevig) is dat de groep mensen die niet gevaccineerd kan wordenwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Maar goed, minder dan 200 coronapatienten op de IC's en het is al bijna half februari.
Dit is wel gespeeld.![]()
Nee, die groep is niet zo heel groot voor zover ik weet. Maar dat houdt niet in dat we van die groep zomaar mogen eisen dat ze elke 24 uur gaan testen om deel te nemen aan de samenleving.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:32 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Inmiddels is de groep die niet gevaccineerd kan worden toch wel fors gereduceerd?![]()
Wanneer gaat de zon hier schijnen?quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:39 schreef WheeledWarrior het volgende:
Maar goed, minder dan 200 coronapatienten op de IC's en het is al bijna half februari.
Dit is wel gespeeld.
Ik vraag dit voor een vriend uit Spanje.![]()
Voor wie, Sinterklaas?quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:41 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Wanneer gaat de zon hier schijnen?
Ik vraag dit voor een vriend uit Spanje.![]()
Onzin. Heb jij de modellen niet gezien??quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:39 schreef WheeledWarrior het volgende:
Maar goed, minder dan 200 coronapatienten op de IC's en het is al bijna half februari.
Dit is wel gespeeld.
@Zipportal![]()
De Coronapas wordt verkocht als een middel om ingevaccineerden 'te beschermen'. Dus dan is inderdaad raar dat deze risicogroep een vinkje moet krijgen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
De grap (nouja grap, eigenlijk is het heel droevig) is dat de groep mensen die niet gevaccineerd kan worden over 't algemeen ook de groep is die het meeste risico loopt. De groep die het meeste risico loopt ga je hiermee dus behandelen als gevaar voor een ander, terwijl het juist andersom is in veel gevallen.
Iemand die immuunonderdrukkers heeft en daarom geen (werkend) immuunsysteem meer heeft die zich moet laten testen om ook 's naar een museum te kunnen bijvoorbeeld.
De manier waarop met het CTB omgegaan wordt door de regering is echt een pareltje van hoe het niet moet.
Er zijn ondertussen zoveel leugens verspreidt dat ze zich constant tegenspreken.![]()
Er zijn diverse groepen die een uitzondering hebben, terecht of niet. Dit is (wat mij betreft) alleen maar een sterkere reden om te zeggen helemaal te stoppen met de coronapas.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:44 schreef Confetti het volgende:
[..]
De Coronapas wordt verkocht als een middel om ingevaccineerden 'te beschermen'. Dus dan is inderdaad raar dat deze risicogroep een vinkje moet krijgen.
Er zijn ondertussen zoveel leugens verspreidt dat ze zich constant tegenspreken.![]()
in Mei een hittegolfquote:Op donderdag 10 februari 2022 14:41 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Wanneer gaat de zon hier schijnen?
Ik vraag dit voor een vriend uit Spanje.![]()
Interessant kapsel.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:47 schreef Vasilevski het volgende:
De leraar Duits van Rundfunk is ook nog niet klaar met ons:
[ twitter ]![]()
'Ongevaccineerden pesten'quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:47 schreef Vasilevski het volgende:
De leraar Duits van Rundfunk is ook nog niet klaar met ons:
[ twitter ]
Waar komt die fetisj toch vandaan?
Triest zooitje gekken.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Eng mannetje is het wel.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:47 schreef Vasilevski het volgende:
De leraar Duits van Rundfunk is ook nog niet klaar met ons:
[ twitter ]![]()
![]()
Dit.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
Die hele fixatie op het maar continu iedereen individueel willen controleren op een vaccinatie of een test moet gewoon verdwijnen.
Maar het is gewoon fijn om iedereen en overal te kunnen controleren. Absolute repressie en een mooi trainingsmodelletje voor de toekomst met die e-wallet'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Blijft natuurlijk bizar om het zo zwart op wit te zien staan. En begrijp je ook waarom de stijl van Rutte is om maar zo min mogelijk te archiveren, dan kun je er ook niet op aangesproken voelen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:29 schreef Specularium het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe zo'n overleg in het Catshuis gaat, daarom is dat ook niet openbaar.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Net als die jongeren die zich er toen voor lieten lenen om te controleren of ze alcohol konden krijgen onder 18 jaar. Die zijn gedoemd voor de rest van hun leven.quote:Op donderdag 10 februari 2022 13:49 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar ff serieus, als je als Boa dan dus incognito naar zo'n estabishment gaat om te controleren en dan lekker stiekem anoniem achteraf die op de bon gaan slingeren, dan ben je toch ook echt wel een laffe herder eerste klas hoor![]()
Ik zou me kapot schamen.![]()
Het lijkt me toch dat ze begrijpen dat dit soort dingen funest zijn voor het vertrouwen in de overheid. Dit is olie op het vuur voor complotdenkers.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:59 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Blijft natuurlijk bizar om het zo zwart op wit te zien staan. En begrijp je ook waarom de stijl van Rutte is om maar zo min mogelijk te archiveren, dan kun je er ook niet op aangesproken voelen.![]()
Wat heeft gehandicaptenzwemmen ermee te maken?quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Gewoon of even drie weken geen gehandicaptenzwemmen of kop chocolademelk drinken erna
Na al die maanden kan dit er ook nog wel bij
Assholes
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Waarom denk je dat ze die WOB-verzoeken zo lang tegen hebben proberen te houden?quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het lijkt me toch dat ze begrijpen dat dit soort dingen funest zijn voor het vertrouwen in de overheid. Dit is olie op het vuur voor complotdenkers.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Nu moeten we niet samen de complottunnel in gaan hèquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:03 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ze die WOB-verzoeken zo lang tegen hebben proberen te houden?![]()
![]()
Het lijkt mij geen complot als je stelt dat dit soort berichten nooit bedoeld waren om naar buiten te komen. Wat op zichzelf vrij logisch is lijkt me, gezien de toon van het bericht.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:04 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nu moeten we niet samen de complottunnel in gaan hèCum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Waar is dit van/door gelekt? En waar is de ophef in de media erover?quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:20 schreef Complotwappie het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit is dus precies hoe ik altijd voor me zag hoe er ''achter de schermen'' geredeneerd wordt. Het enige wat mij verbaasd is dat het via de mail gedaan wordt en bij een WOB niet geheel wegggelakt werd. Ben nog wel heel benieuwd naar wat er dan wél weggelakt is.![]()
NOS:
Ook boa's handhaven niet bij actie nachthoreca
Boa's zijn niet van plan om op te treden als de nachthoreca komende zaterdag na 22.00 uur opengaat. "Wij zijn solidair met de politiebonden", zegt Ruud Kuin van de Nederlandse BOA Bond bij RTV Noord.
Erg mooi.![]()
Dit is niet gelekt, de WOB verzoeken zijn (gedeeltelijk) uitgevoerd en online gezet.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:06 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Waar is dit van/door gelekt? En waar is de ophef in de media erover?![]()
GGD: Neem weer contact op als zelftesten positief zijn maar PCR-test negatief
Zullen we gewoons stoppen met het hertesten na een positieve thuistest?
Dat had vorige week 25 miljoen euro gescheeld.
Of gewoon sowieso het testen afbouwen richting risico gericht testen (zorgpersoneel, kritisch persooneel, opname)wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Oki:) ik ben heel benieuwd wie die "ik ben er nog trots op ook" engerd is.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:08 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is niet gelekt, de WOB verzoeken zijn (gedeeltelijk) uitgevoerd en online gezet.![]()
Wat leesvoer: https://wobcovid19.rijkso(...)82566c01e7195f87892/quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:13 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Oki:) ik ben heel benieuwd wie die "ik ben er nog trots op ook" engerd is.![]()
Hij doet een Macronnetje.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
'Ongevaccineerden pesten'
Waar komt die fetisj toch vandaan?
Triest zooitje gekken.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Nou, dit zagen we niet aankomen hoor.quote:Op donderdag 10 februari 2022 12:52 schreef RipCity het volgende:
Nachtclubs zijn wel de grootste pussy’s van deze pandemie gebleken hè.
Ongeloof om 'dreigen met dwangbevel' voor nachtclubs: 'Werkelijk schandalig’
https://www.ad.nl/economi(...)schandalig~ab6a8a35/
Wat een intens laffe manier van controleren trouwens. Vast bedacht door dezelfde bijgoochem die boa's op pad stuurde om zo ongezien mogelijk even een kroeg in en uit te sneaken om ze dan een boete op te leggen wegens het niet controleren van het ctb.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Duitsland en Oostenrijk lopen straks nog te klooien met vaccinatieplichten, mondkapjes en weet ik hoeveel regeltjes terwijl de rest van Europa terugkeert naar normaal.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:47 schreef Vasilevski het volgende:
De leraar Duits van Rundfunk is ook nog niet klaar met ons:
[ twitter ]
Hartstikke leuk, vakministers. Maar dit is dus wat je krijgt als je een viroloog minister van volksgezondheid maakt.![]()
Dit theaterquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:10 schreef _serial_ het volgende:
GGD: Neem weer contact op als zelftesten positief zijn maar PCR-test negatief
Zullen we gewoons stoppen met het hertesten na een positieve thuistest?
Dat had vorige week 25 miljoen euro gescheeld.
Of gewoon sowieso het testen afbouwen richting risico gericht testen (zorgpersoneel, kritisch persooneel, opname)
Om hoeveel mensen gaat dit? Totaal niet significant.zie email 27 oktober![]()
quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:08 schreef dick_laurent het volgende:
NOS:
Ook boa's handhaven niet bij actie nachthoreca
Boa's zijn niet van plan om op te treden als de nachthoreca komende zaterdag na 22.00 uur opengaat. "Wij zijn solidair met de politiebonden", zegt Ruud Kuin van de Nederlandse BOA Bond bij RTV Noord.
Erg mooi.![]()
![]()
Macron doet op zijn beurt een ruttetje. Vlak voor de verkiezingen ineens de staatsman uithangen.quote:![]()
lijkt me wel al is het alleen al voor hun eigen veiligheid, zonder politie backup kunnen zij eigenlijk niet handhavenquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Zou mooi zijn als alle BOA's dat dan ook echt niet doen. Doen ze een keer iets goeds.![]()
Alle systemen brokkelen nu in rap tempo af.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:19 schreef Spablauw214 het volgende:
Waar zijn de cijfers? Ook weer te laat zeker.![]()
Voor zover ze ooit 'goed' gefunctioneerd hebbenquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:20 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Alle systemen brokkelen nu in rap tempo af.![]()
![]()
![]()
Doen we niet meer aan, alles open en geen cijfers meer. Alleen ziekenhuizen. De rest is niet relevant.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:19 schreef Spablauw214 het volgende:
Waar zijn de cijfers? Ook weer te laat zeker.![]()
Had het FOK! OMT een presco kunnen geven over dit besluitquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:21 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Doen we niet meer aan, alles open en geen cijfers meer. Alleen ziekenhuizen. De rest is niet relevant.Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
Dit is om ons een beetje te laten wennen aan het oude normaal waar deze cijfers om 15:15 er niet zijn.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:19 schreef Spablauw214 het volgende:
Waar zijn de cijfers? Ook weer te laat zeker."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Eens, nog één afsluitende persconferentiequote:Op donderdag 10 februari 2022 15:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Had het FOK! OMT een presco kunnen geven over dit besluit![]()
Daarom worden ze dus blijkbaar incognito gestuurd. Even naar binnen, fotootjes maken en op maandag achter je bureau rustig wat enorme boetes gaan uitschrijven.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
lijkt me wel al is het alleen al voor hun eigen veiligheid, zonder politie backup kunnen zij eigenlijk niet handhaven
Maar ook mét politie heb je volgens mij een peloton ME nodig om een volle club te gaan sluiten.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Twee vaccinaties in Duitsland is onvoldoende.quote:Op donderdag 10 februari 2022 14:47 schreef Vasilevski het volgende:
De leraar Duits van Rundfunk is ook nog niet klaar met ons:
[ twitter ]Makkelijk eerste![]()
Toch jammer dat de Excel upload weer is vastgelopen."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Is een storing niet altijd technisch?And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!![]()
Herinneringen aan donkere tijden komen boven. Dit moeten we niet willen hoor in Nederland. Verlies nemen (ook al is dat rechtstatelijk echt wel dubieus) maar op deze manier wordt je binnen no-time echt een low-trust maatschappij.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Daarom worden ze dus blijkbaar incognito gestuurd. Even naar binnen, fotootjes maken en op maandag achter je bureau rustig wat enorme boetes gaan uitschrijven.
Maar ook mét politie heb je volgens mij een peloton ME nodig om een volle club te gaan sluiten.zie email 27 oktober![]()
Als Pietje de cijfers moet mailen en hij zit nog even op de wc of aan de koffie dan is dat niet echt technisch van aard. Wel mooi om te zien dat nu het allemaal direct via het RIVM gaat we tot nu toe iedere dag vertraging hebben gehad in de publicatie. Wat vinden we daar van? @_serial_quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:28 schreef ondeugend het volgende:
Is een storing niet altijd technisch?![]()
Een mogelijke oplossing is natuurlijk ook nog om ze vanaf dit weekend legaal open te laten gaan. Dan los je zowel het orde- als het rechtstatelijke probleem op.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:28 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Herinneringen aan donkere tijden komen boven. Dit moeten we niet willen hoor in Nederland. Verlies nemen (ook al is dat rechtstatelijk echt wel dubieus) maar op deze manier wordt je binnen no-time echt een low-trust maatschappij.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Gaan we uiteraard niet doenquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Een mogelijke oplossing is natuurlijk ook nog om ze vanaf dit weekend legaal open te laten gaan. Dan los je zowel het orde- als het rechtstatelijke probleem op.
Gr
Markwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Zo hebben ze dat met de winkels uiteindelijk toch ook gedaan? Die zeiden dat ze open gingen en ineens mocht dat al. Of vergis ik me?quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Een mogelijke oplossing is natuurlijk ook nog om ze vanaf dit weekend legaal open te laten gaan. Dan los je zowel het orde- als het rechtstatelijke probleem op.![]()
Ja @Cocoquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:32 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Zo hebben ze dat met de winkels uiteindelijk toch ook gedaan? Die zeiden dat ze open gingen en ineens mocht dat al. Of vergis ik me?![]()
Dat is te spannendquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Een mogelijke oplossing is natuurlijk ook nog om ze vanaf dit weekend legaal open te laten gaan. Dan los je zowel het orde- als het rechtstatelijke probleem op.Just a fool will play tricks on Angus McSix![]()
Dit is dus definitief opdonderen met je 2G? Of kan de regering het alsnog erdoor drukken?quote:Kamer stemt definitief tegen 2G-voorstel
De Tweede Kamer heeft een streep gehaald door 2G, het systeem waarbij alleen mensen die gevaccineerd zijn of recent hersteld van corona toegang krijgen tot bepaalde plekken. Een motie van SGP-leider Van der Staaij en het Kamerlid Omtzigt daarover werd aangenomen. De regeringspartijen VVD, D66 en CDA en het Kamerlid Den Haan stemden tegen die motie.
Het vorige kabinet diende het wetsvoorstel om 2G in te voeren november vorig jaar in. De wet zou het mogelijk maken in specifieke situaties alleen mensen toe te laten als ze zijn gevaccineerd of genezen. De maatregel was vanaf het begin omstreden en de behandeling van het voorstel werd een paar keer uitgesteld.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
nu 1G en QR nog uit het raam, dan komen we ergens.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dit is dus definitief opdonderen met je 2G? Of kan de regering het alsnog erdoor drukken?wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Als mensen ergens willen komen dan ook gewoon paspoorten afschaffen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:35 schreef _serial_ het volgende:
nu 1G en QR nog uit het raam, dan komen we ergens.Zwarte Piet, wie kent 'm niet?![]()
Oppositie ook lekker bezig om stemmen van wappie schapen te winnen met het 2g afschieten.
Belachelijk.
Door de gezondheid en open houden van de hele samenleving kapot te schieten willen ze wat stemmen winnen van gekken die zich toch geen deel voelen (althans qua gedrag) van de samenleving.
Hoe gek is dit land geworden.....![]()
Ja!quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dit is dus definitief opdonderen met je 2G? Of kan de regering het alsnog erdoor drukken?![]()
Hopelijk drukken ze 2G er gewoon door. Dan kan NL gwn weer top open!quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dit is dus definitief opdonderen met je 2G? Of kan de regering het alsnog erdoor drukken?
Weg met de wappie schaapjes voor wie alles en iedereen in dit land moet wijken![]()
![]()
Trap je er in? Of doe je het er gewoon om?quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:39 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Haha, waarom trap ik er toch steeds weer in...![]()
ZIEDENDquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:40 schreef bianconeri het volgende:
Oppositie ook lekker bezig om stemmen van wappie schapen te winnen met het 2g afschieten.
Belachelijk.
Door de gezondheid en open houden van de hele samenleving kapot te schieten willen ze wat stemmen winnen van gekken die zich toch geen deel voelen (althans qua gedrag) van de samenleving.
Hoe gek is dit land geworden.....![]()
Nee.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:40 schreef alpeko het volgende:
[..]
Trap je er in? Of doe je het er gewoon om?![]()
Halsema waarschuwt clubs: 4500 euro dwangsom als ze deuren openen
https://www.at5.nl/artike(...)als-ze-deuren-openenEen oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
WOEDENDquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:40 schreef bianconeri het volgende:
Oppositie ook lekker bezig om stemmen van wappie schapen te winnen met het 2g afschieten.
Belachelijk.
Door de gezondheid en open houden van de hele samenleving kapot te schieten willen ze wat stemmen winnen van gekken die zich toch geen deel voelen (althans qua gedrag) van de samenleving.
Hoe gek is dit land geworden.....
Erg mooi.![]()
Valt mee. Iedereen een tientje extra entree lappen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:42 schreef RipCity het volgende:
Halsema waarschuwt clubs: 4500 euro dwangsom als ze deuren openen
https://www.at5.nl/artike(...)als-ze-deuren-openen![]()
Groei lijkt af te vlakken... Zelfs % positief daalt ietsquote:
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Valt meequote:
Doek COR opFuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
Technisch gezien welquote:Op donderdag 10 februari 2022 15:28 schreef ondeugend het volgende:
Is een storing niet altijd technisch?“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”![]()
Kan ook psychisch zijn, de verantwoordelijke medewerker die gebroken onder zijn bureau zit te huilen.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:28 schreef ondeugend het volgende:
Is een storing niet altijd technisch?![]()
Nachtclubs riskeren boete tot 50.000 euro, boabonden vragen inspectie om hulp bij handhaving
https://www.ad.nl/economi(...)handhaving~a8fc2672/![]()
Amsterdamse nachtclubs die meedoen aan de protestactie riskeren een boete van 4500 euro als ze zaterdag de deuren openen, schrijft burgemeester Femke Halsema in een brief aan Koninklijke Horeca Nederland. Vrijdag krijgen de individuele clubs eveneens een brief, die dan direct geldt als waarschuwing.
Triest dus. Waarschuwingsbrief al sturen voordat ze open zijn.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Dan heb je het meer over medewerkers die gestoord zijn.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:47 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Kan ook psychisch zijn, de verantwoordelijke medewerker die gebroken onder zijn bureau zit te huilen.![]()
Achterhoedegevechten van de overheid nu corona(beleid) praktisch is uitgespeeld.quote:Op donderdag 10 februari 2022 15:47 schreef RipCity het volgende:
Amsterdamse nachtclubs die meedoen aan de protestactie riskeren een boete van 4500 euro als ze zaterdag de deuren openen, schrijft burgemeester Femke Halsema in een brief aan Koninklijke Horeca Nederland. Vrijdag krijgen de individuele clubs eveneens een brief, die dan direct geldt als waarschuwing.
Triest dus. Waarschuwingsbrief al sturen voordat ze open zijn.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: