SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
![]()
Nu ook niet met alle feiten die naar bovenkomen over dit minder effectieve virus.quote:Op donderdag 6 januari 2022 21:45 schreef _serial_ het volgende: Als 1 feb de IC bezetting nog behapbaar is, kan niemand met welke blauwe ogen of blonde haren nog volhouden dat een lockdown nodig is.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
met 2G hoef je toch niet te testen, alleen maar controlerenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:03 schreef zalkc het volgende:
[..]
Gaat ook niet lukken, met max 250k testen per dag als we nog zeer sterk gaan opschalen. Mensen kunnen gewoon de administratie van hun besmetting niet op orde krijgen, en je moet net de mazzel hebben dat je het kan laten testen in die paar dagen.![]()
Zo werkt het ook niet, maar met 10 cycli op deze R0 komen we in de bovenkant van de curve terecht op korte termijn. We kunnen gewoon niet meer besmettingen dan een half miljoen per dag krijgen op de piek, dan heeft gewoon iedereen het gehad de komende 2 maanden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:03 schreef ludovico het volgende:
[..]
Virus zal niet exponentieel blijven toenemen in prevalentie. Maar tis allemaal leuk hoor die oversimplificatie.
Bij een model moeten niet te veel parameters radicaal verschuiven, daar kunnen ze niet mee overweg.
Maar de wal gaat het schip keren. Het wordt gestopt omdat het zich niet verder kan verspreiden omdat degene die niet besmet zijn geweest opraken.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Ik bedoel meer dat je voor je vinkje van hersteld een test gehad moet hebben.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
met 2G hoef je toch niet te testen, alleen maar controlerenJahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Angst, angst, angst, hoge cijfers, hoge cijfers.quote:
Meer komt er niet uit die gast.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik heb liever een Roemeense zigeuner vrouw met een glazenbol en goudensierraden die een beetje wazig komt doen.quote:
Wat precies hebben virologen volgens jou qua skills om het endemische verloop van een virus te raden?
Volgens mij gaan die af op wat modelleurs doorgeven van het RIVM. dan kan je nog beter die gasten inzetten voor staatsadvies. Maar die weten dat het koffiedik kijken is. En de viroloog met misplaatste autoriteit en voldoende angst krijgt de samenleving wel mee. Straalt autoriteit uit. Weet veel van virussen... Juist.
Ze weten net zo weinig als de rest, betreffende het verloop van het virus.
En ze weten 30x te weinig of zijn botweg ongeïnteresseerd in de wetenschap van de effectiviteit van de maatregelen."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
maar die worden toch ook geregistreerd, 200k per dag is best veel hè en daar zitten ook gevaccineerden bij waar het voor 2G dus niet uitmaaktquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:08 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat je voor je vinkje van hersteld een test gehad moet hebben.![]()
Ja, daarom vallen hier nog meer doden en zitten we continu achter de feiten aan te lopen. Dat 'we moeten het zelf onderzoeken'.quote:Op donderdag 6 januari 2022 22:29 schreef R-woud93 het volgende:
We moeten altijd zélf onderzoek doen, want de hele wereld is onbetrouwbaar'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik denk dat het eerder zo is dat er genoeg ongevaccineerden zijn die het al gehad hebben of gaan krijgen zonder het echt door te gaan hebben. Die krijg je niet gevinkt omdat er nooit een positieve test is geweest.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar die worden toch ook geregistreerd, 200k per dag is best veel hè en daar zitten ook gevaccineerden bij waar het voor 2G dus niet uitmaakt
Ik ben ervan overtuigd dat na deze golf al zoveel mensen het gehad hebben of voldoende weerstand hadden door vaccinatie dat het eigenlijk niet meer uitmaakt of je dat ook nog kunt aantonen.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Nou kun je dat ook over het 'eigen onderzoek' van de antivaxx zeggenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ja, daarom vallen hier nog meer doden en zitten we continu achter de feiten aan te lopen. Dat 'we moeten het zelf onderzoeken'.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Oh en deze dan: mensen die willen aantonen met een bloedtest of ze het gehad hebben of niet wordt niet gefaciliteerd, nergens niet.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:13 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik denk dat het eerder zo is dat er genoeg ongevaccineerden zijn die het al gehad hebben of gaan krijgen zonder het echt door te gaan hebben. Die krijg je niet gevinkt omdat er nooit een positieve test is geweest.
Ik ben ervan overtuigd dat na deze golf al zoveel mensen het gehad hebben of voldoende weerstand hadden door vaccinatie dat het eigenlijk niet meer uitmaakt of je dat ook nog kunt aantonen.
Is dat wetenschap mensen? Of is dit de grootste hint dat vaccineren een doel is geworden ipv een oplossing."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
dat eerste, denk dat ze toch wel wat meer weten dan de rest maar het blijkt moeilijkquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:10 schreef ludovico het volgende:
Ze weten net zo weinig als de rest, betreffende het verloop van het virus.
En ze weten 30x te weinig of zijn botweg ongeïnteresseerd in de wetenschap van de effectiviteit van de maatregelen.
dat tweede, ik denk niet dat je virologen naar andere dingen moet laten kijken dan naar het virus en de ontwikkeling daarvan, voor alle neveneffecten van maatregelen heb je andere specialisten nodig en die worden of te weinig geraadpleegd of teveel genegeerd![]()
Dit. Nooit streng genoeg tot de voordeuren dichtgelast zijn en het leger op straat staat. Altijd maar roepen dat het strenger moet dan het al is, al komen ze nooit met waar het dan goed is.quote:Op donderdag 6 januari 2022 22:36 schreef Johannes788 het volgende:
[..]
Hahahahahahahahahahahah.
Deze mensen willen voor altijd een lockdown en niet LEVEN. Mogen wij dat dan wel? Danku
Virus virus virus en voor de rest bestaat de wereld niet.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik heb het niet over de antivaxx. Wil ik niks mee te maken hebben.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:14 schreef zalkc het volgende:
[..]
Nou kun je dat ook over het 'eigen onderzoek' van de antivaxx zeggen'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dat een antistoffen test nooit is toegelaten als alternatief is een gemiste kans. Misschien wilden ze het te graag simpel houden en alle ballen op vaccinatie gooien.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:16 schreef ludovico het volgende:
[..]
Oh en deze dan: mensen die willen aantonen met een bloedtest of ze het gehad hebben of niet wordt niet gefaciliteerd, nergens niet.
Is dat wetenschap mensen? Of is dit de grootste hint dat vaccineren een doel is geworden ipv een oplossing.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Het was ook met een knipoogquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik heb het niet over de antivaxx. Wil ik niks mee te maken hebben.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Gratis qr vinkje dat kan niet, booster moet gepakt worden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:16 schreef ludovico het volgende:
[..]
Oh en deze dan: mensen die willen aantonen met een bloedtest of ze het gehad hebben of niet wordt niet gefaciliteerd, nergens niet.
Is dat wetenschap mensen? Of is dit de grootste hint dat vaccineren een doel is geworden ipv een oplossing.![]()
dat zou zomaar eens kunnen ja, ik ben er zelf ook niet voor hoor maar ook in de landen zonder lockdown zie je 2G of 3G en kan kan me dus niet voorstellen dat wij hier van lockdown naar alles open zonder QR gaan, dus er komt een vorm van controlequote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:13 schreef zalkc het volgende:
Ik ben ervan overtuigd dat na deze golf al zoveel mensen het gehad hebben of voldoende weerstand hadden door vaccinatie dat het eigenlijk niet meer uitmaakt of je dat ook nog kunt aantonen.![]()
Neveneffecten??quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat eerste, denk dat ze toch wel wat meer weten dan de rest maar het blijkt moeilijk
dat tweede, ik denk niet dat je virologen naar andere dingen moet laten kijken dan naar het virus en de ontwikkeling daarvan, voor alle neveneffecten van maatregelen heb je andere specialisten nodig en die worden of te weinig geraadpleegd of teveel genegeerd
Nee het directe effect op de verspreiding van het virus heb ik het over. Maar het is ook nonsense. Ik hoop dat je dat begrijpt, om virologen dat onderzoek te laten uitvoeren. Dat is werk voor econometristen / "bio statistici".
Anyhow, ik geef het je op een blaadje, daar gaan we helemaal niets vinden qua significant positief effect.
Hydroxychloroquine wordt gezien als "werkt niet" omdat een onderzoek aangaf dat de kans op werkzaamheid volgens het model 80% was. Dat is onvoldoende volgens de regels, te grote kans dat het gevonden effect pure willekeur was.
Het zal, al werkt het omdat er een placebo effect is, als het weinig schade doet waarom niet, als mensen dat willen.
Overigens bestaat er van Pfizer nu een geneesmiddel dat 80% effectief is volgens hen. Dat maak je toch gelijk beschikbaar voor iedereen die dat wilt na een positieve test?"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ben benieuwd of je dat eigenlijk wel betrouwbaar te meten valt, bijvoorbeeld of je wel goed kunt zien in welke mate iemand een Corona besmetting gehad heeft.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:18 schreef zalkc het volgende:
[..]
Dat een antistoffen test nooit is toegelaten als alternatief is een gemiste kans. Misschien wilden ze het te graag simpel houden en alle ballen op vaccinatie gooien.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
En eigenlijk is dat alleen maar politieke geldingsdrang, het heeft weinig nog met viruspreventie te maken in elk geval. Het moet ook raar zijn voor het OMT om het advies te gaan geven om zichzelf op te heffen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat zou zomaar eens kunnen ja, ik ben er zelf ook niet voor hoor maar ook in de landen zonder lockdown zie je 2G of 3G en kan kan me dus niet voorstellen dat wij hier van lockdown naar alles open zonder QR gaan, dus er komt een vorm van controleJahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Je zult het kort na een besmetting moeten vaststellen denk ik. Je zou aan de hand van de vermoedelijke besmettingsperioden en de hoeveelheid antistoffen wel een inschatting kunnen maken.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:24 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd of je dat eigenlijk wel betrouwbaar te meten valt, bijvoorbeeld of je wel goed kunt zien in welke mate iemand een Corona besmetting gehad heeft.
Het hoeft ook niet waterdicht te zijn, als het er te weinig zijn dan is het gewoon dikke pech en geen vinkje, u krijgt de 100 euro voor de test niet terug, doei!Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Doel, geen middel..quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:22 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Gratis qr vinkje dat kan niet, booster moet gepakt worden.
Ik vind dat ziekelijk. Maken die gasten elkaar knettergek of waren ze al geestesziek? Zo collectief ook allemaal.
Ik moet dus geloven dat verstandige mensen onafhankelijk van elkaar op hetzelfde tijdpad met dezelfde extreme nonsens komen en allemaal 0.0 op wetenschap gebaseerde maatregelen ook nog eens.
En in Australië mogen ongevaxxede mensen hun huis niet meer uit voor een uurtje om te sporten, en ook niet naar werk.
??
De politie zet honden in in Nederland als wapen, niet voor zelfverdediging maar gewoon als offensief.
De politie moet ook heel snel kappen met handjes boven het hoofd houden. Corrupt zooitje. Ik kan me niet voorstellen dat de gemiddelde agent blij wordt met die beelden van 2 januari. Het gezag van de politie en respect voor de politie wordt door de politie zelf helemaal de nek omgedraaid."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
we zitten nu misschien met een milde variant maar of dit de laatste is moeten we natuurlijk ook weer afwachtenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:24 schreef zalkc het volgende:
[..]
En eigenlijk is dat alleen maar politieke geldingsdrang, het heeft weinig nog met viruspreventie te maken in elk geval. Het moet ook raar zijn voor het OMT om het advies te gaan geven om zichzelf op te heffen.![]()
Ok, dat zie ik nuquote:
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
31.109 omicron hier in Zwitserland vandaag. Iedereen thuis met een verkoudheidje 10 dagen, problemen met werknemers tekorten.
Gepensioneerde en studenten worden opgetrommeld om in te vallen in het treinverkeer.![]()
wat zeg je nou, je wil een revolutie?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:27 schreef ludovico het volgende:
De politie zet honden in in Nederland als wapen, niet voor zelfverdediging maar gewoon als offensief.
De politie moet ook heel snel kappen met handjes boven het hoofd houden. Corrupt zooitje. Ik kan me niet voorstellen dat de gemiddelde agent blij wordt met die beelden van 2 januari. Het gezag van de politie en respect voor de politie wordt door de politie zelf helemaal de nek omgedraaid.![]()
Voor nieuwe varianten zijn alleen varianten interessant die zich beter kunnen verspreiden dan de voorganger(s). En vaak verliezen ze dan andere eigenschappen. Het virus verliest daarmee functies die ziekmakend zijn ten kostte van weerstand ontwijking of snelheid.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
we zitten nu misschien met een milde variant maar of dit de laatste is moeten we natuurlijk ook weer afwachten
Dus de kans dat het ziekmakender gaat woorden is kleiner als besmettelijker.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Gelukkig zijn wij heeeeel mobiel qua werk.. aantal directe zwitserse collega's zitten thuis inderdaad met een pingetje of niesje.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:30 schreef Jed1Gam het volgende:
31.109 omicron hier in Zwitserland vandaag. Iedereen thuis met een verkoudheidje 10 dagen, problemen met werknemers tekorten.
Gepensioneerde en studenten worden opgetrommeld om in te vallen in het treinverkeer.
Kneuzencircus dit.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
ik ken inmiddels ook alle theorieën maar het blijft afwachten en ik zie ze dus niet in 22 "brand meester" en alles open roepen zonder restrictiesquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:31 schreef zalkc het volgende:
[..]
Voor nieuwe varianten zijn alleen varianten interessant die zich beter kunnen verspreiden dan de voorganger(s). En vaak verliezen ze dan andere eigenschappen. Het virus verliest daarmee functies die ziekmakend zijn ten kostte van weerstand ontwijking of snelheid.
Dus de kans dat het ziekmakender gaat woorden is kleiner als besmettelijker.![]()
Raar dat die non covid deaths zo uit de band lopen bij de laatste golf.quote:"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ja, preventief voor de besmette.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:22 schreef ludovico het volgende:
[..]
Neveneffecten??
Nee het directe effect op de verspreiding van het virus heb ik het over. Maar het is ook nonsense. Ik hoop dat je dat begrijpt, om virologen dat onderzoek te laten uitvoeren. Dat is werk voor econometristen / "bio statistici".
Anyhow, ik geef het je op een blaadje, daar gaan we helemaal niets vinden qua significant positief effect.
Hydroxychloroquine wordt gezien als "werkt niet" omdat een onderzoek aangaf dat de kans op werkzaamheid volgens het model 80% was. Dat is onvoldoende volgens de regels, te grote kans dat het gevonden effect pure willekeur was.
Het zal, al werkt het omdat er een placebo effect is, als het weinig schade doet waarom niet, als mensen dat willen.
Overigens bestaat er van Pfizer nu een geneesmiddel dat 80% effectief is volgens hen. Dat maak je toch gelijk beschikbaar voor iedereen die dat wilt na een positieve test?
Wat hou je dan nog over?
Open die zooi. Maar eerst een of ander repressief vinkjes systeem wat als vehicle kan dienen voor nog meer maatschappelijke cynische bende.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik wil dat de politie intern naar buiten brengt dat ze zelf schrikken van het excessieve geweld dat collega's plegen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
wat zeg je nou, je wil een revolutie?
Ik wil dat alle gevallen van excessief geweld voor de rechter komt en als dat extreem is dat er jarenlange gevangenisstraf tegenoverstaat en men niet meer bij de politie kan werken.
Geweldsmonopolie is niet niks ik hoef geen beulen te zien bij de politie."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
22 is nog jong, als we onverhoopt straks na juni niet meer dan een twintigtal op de IC hebben liggen en dat blijft tot november gewoon hetzelfde dan kun je ook niet veel anders als zeggen dat het klaar is.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik ken inmiddels ook alle theorieën maar het blijft afwachten en ik zie ze dus niet in 22 "brand meester" en alles open roepen zonder restrictiesJahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Uitgestelde zorg die zijn tol krijgtquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:36 schreef ludovico het volgende:
[..]
Raar dat die non covid deaths zo uit de band lopen bij de laatste golf.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ongewenste elementen die "ongelukjes" krijgenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:39 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Uitgestelde zorg die zijn tol krijgt
Zelfmoorden door lockdowns
...Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Universeel, met onafhankelijke ethische en intelligente capabele adviseurs? Die verstand hebben van de zaken? Experts?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:18 schreef zalkc het volgende:
[..]
Dat een antistoffen test nooit is toegelaten als alternatief is een gemiste kans. Misschien wilden ze het te graag simpel houden en alle ballen op vaccinatie gooien.
Die onafhankelijk van elkaar die beslissingen nemen over de hele wereld?
Wat?
Het stinkt naar rotte vis."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ik denk dat je een beetje overdrijft, maar onderzoek naar geweld is altijd goed en dat gebeurt toch ook, ik heb wat beelden gezien en dan kan je toch moeilijk met droge ogen beweren dat de burgers in kwestie zich netjes gedragen en dat de politie aanvalt om niet, heb je ook beelden uit Kazachstan gezien?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik wil dat de politie intern naar buiten brengt dat ze zelf schrikken van het excessieve geweld dat collega's plegen.
Ik wil dat alle gevallen van excessief geweld voor de rechter komt en als dat extreem is dat er jarenlange gevangenisstraf tegenoverstaat en men niet meer bij de politie kan werken.
Geweldsmonopolie is niet niks ik hoef geen beulen te zien bij de politie.![]()
Zou mij ook niets verbazen inderdaad.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:41 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ongewenste elementen die "ongelukjes" krijgen
Zelfmoorden door lockdowns
...
Ik zie met grotere regelmaat familieberichten in die strekking (hoeft geen relatie te hebben, maar het valt mij wel op)wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Sorry hoor maar, pcr test is mega gevoelig en telt ook.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:24 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd of je dat eigenlijk wel betrouwbaar te meten valt, bijvoorbeeld of je wel goed kunt zien in welke mate iemand een Corona besmetting gehad heeft."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
dan wel ja, sowieso wel een voordeel dat het kort maar hevig wordt deze keerquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:39 schreef zalkc het volgende:
[..]
22 is nog jong, als we onverhoopt straks na juni niet meer dan een twintigtal op de IC hebben liggen en dat blijft tot november gewoon hetzelfde dan kun je ook niet veel anders als zeggen dat het klaar is.![]()
Het ging mij om de antistoffentest.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:44 schreef ludovico het volgende:
[..]
Sorry hoor maar, pcr test is mega gevoelig en telt ook.
PCR is wellicht iets te lang gevoelig. Met een beetje pech 8 weken na een besmetting.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Tis hier gelukkig geen Kazagstan. En laten we dat zo houden door niet escalerend op te treden als politie.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat je een beetje overdrijft, maar onderzoek naar geweld is altijd goed en dat gebeurt toch ook, ik heb wat beelden gezien en dan kan je toch moeilijk met droge ogen beweren dat de burgers in kwestie zich netjes gedragen en dat de politie aanvalt om niet, heb je ook beelden uit Kazachstan gezien?
De politie begint met het geweld, maar dat hoef je niet te geloven verder.
https://m.facebook.com/st(...)100000846887153&_rdr"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Niet helemaal, omdat geïnfecteerd zijn geweest niet(s) betekent dat je een volgende keer weer de dans zult ontspringen. Onthouden dat wij mensen NIET (steriel) immuun (kunnen) zijn voor dit virus dat (ik herhaal weer) zeer lichaamseigen infecteert, repliceert, verspreidt, zich onttrekt aan de specifieke detectie en onze afweer het virus niet kan doden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:07 schreef zalkc het volgende:
[..]
Zo werkt het ook niet, maar met 10 cycli op deze R0 komen we in de bovenkant van de curve terecht op korte termijn. We kunnen gewoon niet meer besmettingen dan een half miljoen per dag krijgen op de piek, dan heeft gewoon iedereen het gehad de komende 2 maanden.
Maar de wal gaat het schip keren. Het wordt gestopt omdat het zich niet verder kan verspreiden omdat degene die niet besmet zijn geweest opraken.
Vitale mensen worden doorgaans niet ziek en zullen niet eens merken dat ze een infectie hebben opgelopen, die ze keurig afgeweerd omdat ze fit van geest en lichaam zijn.
Mensen die gevolgen ondervinden hebben in meer of minder mate een issue vanwege een ontoereikend functionerende afweer en/of een disbalans in de zuurstofregulatie die ze dan met ernstiger gevolgen kunnen opzadelen.
Gelukkig dat Omicron veel sneller besmet en daardoor minder snel afzakt in de (kwetsbare) longen waar het bij kwetsbare mensen dan merkbare schade veroorzaakt. Vaccineren kan zeker helpen omdat het een paar dagen tijdwinst geeft. De afweer wordt door vaccinatie in een hoger staat van werking gebracht, zodat bemerking van een infectie, die afweer eerder kan starten. Vooral nuttig voor kwetsbare mensen voor wie het anders wel eens te laat kan zijn.
Jammer is dan weer dat door het voortdurend vaccineren, mensen vrijwel zeker (afhankelijk geworden) niet zelf meer in staat zullen zijn om op eigen kracht, soortgelijke infecties te weerstaan."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
nee ik geloof je inderdaad niet en zo'n facebook filmpje doet meer af aan je argumenten dan toe, je moet wel met wat beters komenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:46 schreef ludovico het volgende:
[..]
Tis hier gelukkig geen Kazagstan. En laten we dat zo houden door niet escalerend op te treden als politie.
De politie begint met het geweld, maar dat hoef je niet te geloven verder.
https://m.facebook.com/st(...)100000846887153&_rdr![]()
Als je raak test op antistoffen was je ook raak getest middels pcr als je toen getest was. Wil ik zeggen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:45 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Het ging mij om de antistoffentest.
PCR is wellicht iets te lang gevoelig. Met een beetje pech 8 weken na een besmetting.
En die antistoffen blijven gewoon werken. Hele andere risicogroep dan antistof 0."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Je gelooft niet in beeldmateriaal?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee ik geloof je inderdaad niet en zo'n facebook filmpje doet meer af aan je argumenten dan toe, je moet wel met wat beters komen"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Waarom denk je dat vaccineren het immuunsysteem nadelig beïnvloedt?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:48 schreef Vallon het volgende:
[..]
Niet helemaal, omdat geïnfecteerd zijn geweest niet(s) betekent dat je een volgende keer weer de dans zult ontspringen. Onthouden dat wij mensen NIET (steriel) immuun (kunnen) zijn voor dit virus dat (ik herhaal weer) zeer lichaamseigen infecteert, repliceert, verspreidt, zich onttrekt aan de specifieke detectie en onze afweer het virus niet kan doden.
Vitale mensen worden doorgaans niet ziek en zullen niet eens merken dat ze een infectie hebben opgelopen, die ze keurig afgeweerd omdat ze fit van geest en lichaam zijn.
Mensen die gevolgen ondervinden hebben in meer of minder mate een issue vanwege een ontoereikend functionerende afweer en/of een disbalans in de zuurstofregulatie die ze dan met ernstiger gevolgen kunnen opzadelen.
Gelukkig dat Omicron veel sneller besmet en daardoor minder snel afzakt in de (kwetsbare) longen waar het bij kwetsbare mensen dan merkbare schade veroorzaakt. Vaccineren kan zeker helpen omdat het een paar dagen tijdwinst geeft. De afweer wordt door vaccinatie in een hoger staat van werking gebracht, zodat bemerking van een infectie, die afweer eerder kan starten. Vooral nuttig voor kwetsbare mensen voor wie het anders wel eens te laat kan zijn.
Jammer is dan weer dat door het voortdurend vaccineren, mensen vrijwel zeker (afhankelijk geworden) niet zelf meer in staat zullen zijn om op eigen kracht, soortgelijke infecties te weerstaan."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ik geloof zeker wel wat ik zie, maar ik geloof ook dat er dingen zijn die ik niet zie.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Je gelooft niet in beeldmateriaal?Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
jawel dat hangt van de beelden en montage af maar dit is gewoon crap waar je niks mee kanquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Je gelooft niet in beeldmateriaal?![]()
voortdurend is wel een groot begrip, als we komende 3 jaar 4 prikken moeten krijgen heb je wel een punt, maar nu nog nietquote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:48 schreef Vallon het volgende:
Jammer is dan weer dat door het voortdurend vaccineren, mensen vrijwel zeker (afhankelijk geworden) niet zelf meer in staat zullen zijn om op eigen kracht, soortgelijke infecties te weerstaan.![]()
Ook de beelden uit/in Kazachstan kunnen zijn gemanipuleerd, zeker nu het Internet daar eruit ligt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat je een beetje overdrijft, maar onderzoek naar geweld is altijd goed en dat gebeurt toch ook, ik heb wat beelden gezien en dan kan je toch moeilijk met droge ogen beweren dat de burgers in kwestie zich netjes gedragen en dat de politie aanvalt om niet, heb je ook beelden uit Kazachstan gezien?
De lijn tussen facebook en MSM is wmb verder ook dun als boter op een laagje ijs.
NB: neemt niet weg dat het regime daar een andere is en zich vooral niets wil en kan aantrekken van mensrechten. die wij inmiddels ook aan het uithollen zijn. Vooral wanneer overheden, presidenten en ministers het prima vinden dat er een tweedeling is en dat andersdenken inmiddels wordt weggezet als staatsgevaarlijk."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Dat is prima. Die gast die in zijn arm wordt gebeten door een hond staat op 3 camera's als het gebeurt. Dat was gewoon inzet van een extreem gewelddadig wapen op een ongewapende ongevaarlijke burger. Hoe je het ook wend of keert.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:55 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik geloof zeker wel wat ik zie, maar ik geloof ook dat er dingen zijn die ik niet zie.
En ik zou mijn god niet weten waarom die demonstranten zin hebben om te knokken met de politie. Daar zijn ze helemaal niet op uit.
Het stinkt voor mij naar rotte vis die honden zijn fout, als de hond iemand in de hals bijt is het letterlijk klaar met diens leven.
Afgezien van dat een bijtende hond in de arm al debiel buitensporig is en naar mijn smaak, als dat is op een persoon zonder wapen zonder dreiging, een rechtvaardiging voor jarenlange celstraf.
Die honden neem je maar niet mee, als het risico op fouten te groot is. Echt. Die beesten worden offensief ingezet ipv defensief, die mensen zijn niet goed.
Als ik nou in de krant zou lezen dat agenten om de klap berecht worden dan zou ik dit niet zeggen, maar al deze voorbeelden en dan van 2 agenten wat horen.. En ook alleen omdat het OM doordrukt. Niet vanuit de politie.
... Naja denk jij maar dat ik dit zeg omdat ik gek ben, ik ben meer dan ongerust."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Zwak argument, beelden zijn beelden of ze nu van de NOS, Facebook of Youtube komen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee ik geloof je inderdaad niet en zo'n facebook filmpje doet meer af aan je argumenten dan toe, je moet wel met wat beters komen![]()
Of je wil er niks mee.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
jawel dat hangt van de beelden en montage af maar dit is gewoon crap waar je niks mee kan![]()
Ik vind het eerder storend dat er een welles-nietes cultuur is ontstaan, alles lijkt wel gepolariseerd te moeten worden en ineens een onderdeel van je identiteit te zijn. Het is wel lekker makkelijk om iedereen in 2 groepen te willen opdelen, maar het haalt wel alle kracht uit de nuance.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:00 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ook de beelden uit/in Kazachstan kunnen zijn gemanipuleerd, zeker nu het Internet daar eruit ligt.
De lijn tussen facebook en MSM is wmb verder ook dun als boter op een laagje ijs.
NB: neemt niet weg dat het regime daar een andere is en zich vooral niets wil en kan aantrekken van mensrechten. die wij inmiddels ook aan het uithollen zijn. Vooral wanneer overheden, presidenten en ministers het prima vinden dat er een tweedeling is en dat andersdenken inmiddels wordt weggezet als staatsgevaarlijk.
Niet iedereen die voor vaccinatie is is voor oneindig boosteren of consequenties voor niet boosteren/vaccineren en elk detail van het overheidsbeleid zonder enige kritiek, maar ook zijn mensen die tegen vaccinatie zijn ook niet per definitie wappies die geloven in babaybloeddrinkende politici die gestuurd worden door illuminati en het WEF.
Maar het is nooit goed om discussies direct de kop in te drukken door iemand een stempel te geven op voorhand.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
nee dat van jou is sterkquote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zwak argument, beelden zijn beelden of ze nu van de NOS, Facebook of Youtube komen.beelden zijn beelden slaat helemaal nergens op
![]()
Hmmmmm hoe lang/veel, is lang genoeg dan ? Wat is bij jou dan de grens ? 1,2 4, of 8 of ms wel meer ?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 00:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
voortdurend is wel een groot begrip, als we komende 3 jaar 4 prikken moeten krijgen heb je wel een punt, maar nu nog niet
Ik zie vooralsnog geen enkele ontwikkeling die uitgaat om aan plan te (gaan) maken, zonder dat vaccinatie - en dus voortdurend prikken - daarin een primaire rol heeft.
Er wordt nu op EU niveau gesproken om elke 4 maanden te gaan boosteren en over te gaan tot een vaccinatieplicht, wat ik zeker niet wil gaan afwachten om een punt te hebben."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Nou, inderdaad, men kijkt graag weg.quote:
Ik heb die beelden gezien, malieveld... Daarna in een kooitje in den Haag met een met kanker scheldende agent... En nu dit weer....
En dan onder aan de streep persvoorlichters van de politie die het hand boven de hoofden gaat houden van de agenten dat het allemaal stressvol is en weet ik vele wat. Wordt gewoon vol gebagatelliseerd dat er excessief geweld wordt gebruikt op burgers die op die momenten geen dreiging vormen.
En dan netto resultaat 2 agenten vervolgt op initiatief van het OM van de politie hoefde het niet.
Kweet niet hoor.
Maar wegkijken.. Tjah... Men zit helemaal vast in de eigen zienswijze. Maar als dat leidt tot beelden niet meer accepteren alsof ze niet echt zijn.. Dan moet je toch wel even gaan nadenken wie je onder hypnose heeft gebracht."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Er wordt helemaal niet over een vaccinatieplicht gesproken op EU gebiedquote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:08 schreef Vallon het volgende:
[..]
Er wordt nu op EU niveau gesproken om elke 4 maanden te gaan boosteren en over te gaan tot een vaccinatieplicht, wat ik zeker niet wil gaan afwachten om een punt te hebben.
En ook niet over boosteren elke 4 maanden.
Dat is echt een aangelegenheid van de landen en de betreffende gezondsheidsraden zelf.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
dat hangt helemaal van de ontwikkelingen af maar vooralsnog is jouw theorie nog niet aan de ordequote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:08 schreef Vallon het volgende:
Hmmmmm hoe lang/veel, is lang genoeg dan ? Wat is bij jou dan de grens ? 1,2 4, of 8 of ms wel meer ?![]()
Dr Mallone, gebanned van allerlei social media kanalen.. Lolol.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:08 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik vind het eerder storend dat er een welles-nietes cultuur is ontstaan, alles lijkt wel gepolariseerd te moeten worden en ineens een onderdeel van je identiteit te zijn. Het is wel lekker makkelijk om iedereen in 2 groepen te willen opdelen, maar het haalt wel alle kracht uit de nuance.
Niet iedereen die voor vaccinatie is is voor oneindig boosteren of consequenties voor niet boosteren/vaccineren en elk detail van het overheidsbeleid zonder enige kritiek, maar ook zijn mensen die tegen vaccinatie zijn ook niet per definitie wappies die geloven in babaybloeddrinkende politici die gestuurd worden door illuminati en het WEF.
Maar het is nooit goed om discussies direct de kop in te drukken door iemand een stempel te geven op voorhand."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Oostenrijk was toch de enige die het voorzichtig opperde maar er ook direct achter kwam dat er verder geen enkel land een voorstander van was om EU breed door te voeren?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er wordt helemaal niet over een vaccinatieplicht gesproken op EU gebied
En ook niet over boosteren elke 4 maanden.
Dat is echt een aangelegenheid van de landen en de betreffende gezondsheidsraden zelf.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Goed punt. Inzetten van honden om te bijten, gebeurd met de vooropgezette reden om bij het (opgejaagde) publiek verwondingen te veroorzaken.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:03 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dat is prima. Die gast die in zijn arm wordt gebeten door een hond staat op 3 camera's als het gebeurt. Dat was gewoon inzet van een extreem gewelddadig wapen op een ongewapende ongevaarlijke burger. Hoe je het ook wend of keert.
En ik zou mijn god niet weten waarom die demonstranten zin hebben om te knokken met de politie. Daar zijn ze helemaal niet op uit.
Het stinkt voor mij naar rotte vis die honden zijn fout, als de hond iemand in de hals bijt is het letterlijk klaar met diens leven.
Afgezien van dat een bijtende hond in de arm al debiel buitensporig is en naar mijn smaak, als dat is op een persoon zonder wapen zonder dreiging, een rechtvaardiging voor jarenlange celstraf.
Die honden neem je maar niet mee, als het risico op fouten te groot is. Echt. Die beesten worden offensief ingezet ipv defensief, die mensen zijn niet goed.
Als ik nou in de krant zou lezen dat agenten om de klap berecht worden dan zou ik dit niet zeggen, maar al deze voorbeelden en dan van 2 agenten wat horen.. En ook alleen omdat het OM doordrukt. Niet vanuit de politie.
... Naja denk jij maar dat ik dit zeg omdat ik gek ben, ik ben meer dan ongerust.
Daarom is dat middel al fout om in te zetten. Ook omdat een dier, instinctmatig getraind om door te bijten, nooit 100% onder controle kan (en zal) zijn.
Verder krijg ik zelf misselijkmakende associaties van regimes die met herdershondjes aan de knie, menen zo mensen te moeten afschrikken."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Tuurlijk wel. Of wil je zeggen dat het allemaal nep isquote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee dat van jou is sterkbeelden zijn beelden slaat helemaal nergens op
![]()
![]()
False.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er wordt helemaal niet over een vaccinatieplicht gesproken op EU gebied
En ook niet over boosteren elke 4 maanden.
Dat is echt een aangelegenheid van de landen en de betreffende gezondsheidsraden zelf.
https://www.theguardian.c(...)s-says-von-der-leyen"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Alsof dat decentraal is.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er wordt helemaal niet over een vaccinatieplicht gesproken op EU gebied
En ook niet over boosteren elke 4 maanden.
Dat is echt een aangelegenheid van de landen en de betreffende gezondsheidsraden zelf."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:17 schreef ludovico het volgende:
[..]
False.
https://www.theguardian.c(...)s-says-von-der-leyenVoor een vaccin wat amper werkt tegen Omikron, een variant waarvan mensen uberhaupt al veel minder ziek van worden? Waarom zou je daar zoveel tijd, geld en moeite in steken?quote:should rapidly deploy booster doses
[ Bericht 0% gewijzigd door leolinedance op 07-01-2022 01:31:46 ]![]()
Die soevereiniteitsgedachte kan je ook wel bij het vuil zetten. Ik verneem wat andere geluiden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er wordt helemaal niet over een vaccinatieplicht gesproken op EU gebied
En ook niet over boosteren elke 4 maanden.
Dat is echt een aangelegenheid van de landen en de betreffende gezondsheidsraden zelf.
Er wordt op EU tussen landen onderling gesproken hoe zij hun 'regelgeving' autonoom op elkaar moeten zullen kunnen gaan afstemmen. Maar goed, we slapen lekker totdat als duveltjes uit doosjes, de wetjes op het mes worden geslepen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Nou dan kan je de horeca wel sluiten gezien hoe hard de Omikron rond zich heen grijpt.quote:De Duitse regering is van plan een testplicht in de horeca in te voeren voor mensen die zijn gevaccineerd of besmet zijn geweest met Covid-19. Met dit zogeheten 2G-plus-beleid wil bondskanselier Olaf Scholz de opmars van de omikronvariant stuiten, melden Duitse media.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Dit is het domste wat je kunt doen. Daag vaccinatiebereidheid. Hallo woedende mensen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:30 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nou dan kan je de horeca wel sluiten gezien hoe hard de Omikron rond zich heen grijpt.zie email 27 oktober![]()
Het is tijd dat mensen daarvoor ontwaken ook.. De EU heeft ondertussen veel macht naar zich toegetrokken.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:26 schreef Vallon het volgende:
[..]
Die soevereiniteitsgedachte kan je ook wel bij het vuil zetten. Ik verneem wat andere geluiden.
Er wordt op EU tussen landen onderling gesproken hoe zij hun 'regelgeving' autonoom op elkaar moeten zullen kunnen gaan afstemmen. Maar goed, we slapen lekker totdat als duveltjes uit doosjes, de wetjes op het mes worden geslepen.
En ik durf te stellen dat politieke ideeën worden aangedragen en gespeeld via de EU. Zoals die hypotheekrente aftrek."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Niet we/ze/je/ik maar omdat deze eenmaal afgetrapte bal moet blijven voortrollen om te kunnen worden gerechtvaardigd.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
[..]
Voor een vaccin wat amper werkt voor Omikron, een variant waarvan mensen uberhaupt al veel minder ziek van worden? Waarom zou je daar zoveel tijd, geld en moeite in steken?
Voorts kan die bal blijven voortrollen omdat er niets en niemand is, afgezien van een paar weggehoonde subversievelingen, die het echt kan (en wil) blokkeren. Zoetgevooisde stemmen brengen hier mensen willoos en onwetend gemaakt, in vervoering.
Waarom .... omdat de Staat hier niet anders kan dan opereren vanuit het voorzorgsprincipe dat haar verbiedt om met in lobby aangereikte wetenschap, een andere koers te varen dan die door aangestelde 'experts' word voorgespiegeld."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Mensen gaan echt niet elke keer testje nemen voor ze naar n cafe gaan. Zeker niet na vaccin. Alcoholisten misschien.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:30 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nou dan kan je de horeca wel sluiten gezien hoe hard de Omikron rond zich heen grijpt.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Precies. Dan trekken ze thuis die fles wijn wel open.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:38 schreef RipCity het volgende:
[..]
Mensen gaan echt niet elke keer testje nemen voor ze naar n cafe gaan. Zeker niet na vaccin. Alcoholisten misschien.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Was jij in 2013 ook al zo boos wegens bepaalde wetjes, of is volgens jou die tweedeling en onrechtvaardigheid echt iets van sinds corona? Zo ja: LOL.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:26 schreef Vallon het volgende:
[..]
Die soevereiniteitsgedachte kan je ook wel bij het vuil zetten. Ik verneem wat andere geluiden.
Er wordt op EU tussen landen onderling gesproken hoe zij hun 'regelgeving' autonoom op elkaar moeten zullen kunnen gaan afstemmen. Maar goed, we slapen lekker totdat als duveltjes uit doosjes, de wetjes op het mes worden geslepen.
Afschaffing ziekenfonds:
Versoepeling ontslagrecht:
Invoering participatiewet inclusief verhuisplicht en verdwijnen van sociale werkplaatsen en bejaardentehuizen:
Versobering WIA
Verkorting WW
Afschaffing studiebeurs
Gesloten kroegen, sportscholen en stadions:
Sorry hoor; gezien bovenstaande kan ik dat constante geroep over hoe het allemaal NU uit de hand loopt echt niet meer serieus nemen. Nederlanders en principes...
[ Bericht 26% gewijzigd door EttovanBelgie op 07-01-2022 01:59:20 ]Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam![]()
Voor mij zou dat wel het geval zijn inderdaad. Ik ga echt niet voor elk wisse wasje me laten testen. Maar goed over 2 maanden is het toch zo goed als over want dan is iedereen wel besmet geweest.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:39 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Precies. Dan trekken ze thuis die fles wijn wel open.![]()
ik ben tegen verplichte vaccinatie en vooral voor de 50+, wat een pure discriminatie, jullie beginnen te lijken op sylvana simons, nou, dat wil je niet hoor!
wat dan?? nou, ga eens een fatsoenlijk vaccin maken ipv van die oude troep van 18 mnd geleden![]()
Ja, daarom was de IC in december ook voor z'n 70% (z'n 550) bezet met ongevaccineerde 50+ers.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:54 schreef THEFXR het volgende:
ik ben tegen verplichte vaccinatie en vooral voor de 50+, wat een pure discriminatie, jullie beginnen te lijken op sylvana simons, nou, dat wil je niet hoor!
wat dan?? nou, ga eens een fatsoenlijk vaccin maken ipv van die oude troep van 18 mnd geledenwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Als deze crisis mij iets geleerd heeft is het dat Nederlanders voor een groot deel nare afgunstige mensen zijn die een ander niets maar dan ook niets gunnen 3 jaar geleden riep die groep nog heel haard dat ze zorg verzekering te duur was en nu moet er zonder grens opgeschaald worden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Was jij in 2013 ook al zo boos wegens bepaalde wetjes, of is volgens jou die tweedeling en onrechtvaardigheid echt iets van sinds corona? Zo ja: LOL.
Afschaffing ziekenfonds:
[ afbeelding ]
Versoepeling ontslagrecht:
[ afbeelding ]
Invoering participatiewet inclusief verhuisplicht en verdwijnen van sociale werkplaatsen en bejaardentehuizen:
[ afbeelding ]
Versobering WIA
[ afbeelding ]
Verkorting WW
[ afbeelding ]
Afschaffing studiebeurs
[ afbeelding ]
Gesloten kroegen, sportscholen en stadions:
[ afbeelding ]
Sorry hoor; gezien bovenstaande kan ik dat constante geroep over hoe het allemaal NU uit de hand loopt echt niet meer serieus nemen. Nederlanders en principes...
Verder vol al je voorbeelden silde ze ook niet wakker gemaakt worden inclusief het beleid van de afgelopen 10 jaar want het stel dat ik mijn HRA verlies.Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10![]()
Is natuurlijk wel zo dat ze het op de IC altijd druk hebben, ook voor corona.
Zonder al die coronagevallen zijn er natuurlijk niet 600 bedden vrij en kunnen die IC-artsen de hele dag netflixen op het werk.
In dit land zijn ziekenhuizen bedrijven dus worden de IC-bedden gewoon afgeschaald tot een moment waarop ze wel wat te doen hebben. Daarom sloten ziekenhuizen etcetera.
Ze hebben het nu misschien wat drukker omdat er ook meer IC-personeel rondloopt, maar voor de rest is het voor vast personeel een dag als anderen.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Dit is in een aantal deelstaten toch al het geval.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:30 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nou dan kan je de horeca wel sluiten gezien hoe hard de Omikron rond zich heen grijpt.![]()
Ja. Hugo.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 07:13 schreef XSbig het volgende:
Ik heb gisteren Hugo gemist bij Op1, nog wat gemist?![]()
Lekker gewerkt jongens!
https://www.volkskrant.nl(...)is-gevoerd~b678d072/
Dus de adviezen van de corona commissie van VWS worden pas na het debat met de kamer gedeeld. Dat heb je tenslotte niet nodig in het debat![]()
![]()
Paar weken geleden stond dit hele topic vol met voorstanders van 2G. We zijn er nu volgens mij allemaal wel achter dat 2G ons niet gaat helpen en dat het allemaal niet de schuld meer is van de mensen zonder prik.
Dat Hugo dit vol blijft houden, vindt ik echt vreselijk.![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 07:30 schreef chratnox het volgende:
Lekker gewerkt jongens!
https://www.volkskrant.nl(...)is-gevoerd~b678d072/
Dus de adviezen van de corona commissie van VWS worden pas na het debat met de kamer gedeeld. Dat heb je tenslotte niet nodig in het debat![]()
Betaalmuur.![]()
Jij hebt duidelijk het nieuws niet meegekregen toen de afschaffing van de studiebeurs besproken werd. Is genoeg protest over geweest.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Was jij in 2013 ook al zo boos wegens bepaalde wetjes, of is volgens jou die tweedeling en onrechtvaardigheid echt iets van sinds corona? Zo ja: LOL.
Afschaffing ziekenfonds:
[ afbeelding ]
Versoepeling ontslagrecht:
[ afbeelding ]
Invoering participatiewet inclusief verhuisplicht en verdwijnen van sociale werkplaatsen en bejaardentehuizen:
[ afbeelding ]
Versobering WIA
[ afbeelding ]
Verkorting WW
[ afbeelding ]
Afschaffing studiebeurs
[ afbeelding ]
Gesloten kroegen, sportscholen en stadions:
[ afbeelding ]
Sorry hoor; gezien bovenstaande kan ik dat constante geroep over hoe het allemaal NU uit de hand loopt echt niet meer serieus nemen. Nederlanders en principes...
De andere onderwerpen zijn voor een boel mensen incl mezelf toch echt een ver van mijn bed show. Maar een kroeg of restaurant dichtgooien is iets waar je iedere week/maand de nadelen van ondervind. Logisch dat daar dan meer reuring over ontstaat![]()
2G is nooit de oplossing geweest, je bent als gevaccineerde gewoon besmettelijk en je geeft het ook gewoon door aan je bijvoorbeeld niet gevaccineerde kinderen of je wel gevaccineerde collega’s. Het is een schijnmaatregel puur om te testen en zo meer mensen naar een vaccinatie te pushen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 07:36 schreef Johannes788 het volgende:
Paar weken geleden stond dit hele topic vol met voorstanders van 2G. We zijn er nu volgens mij allemaal wel achter dat 2G ons niet gaat helpen en dat het allemaal niet de schuld meer is van de mensen zonder prik.
Dat Hugo dit vol blijft houden, vindt ik echt vreselijk.
De verachtelijke Macron-tactiek![]()
Ik snap je wel, maar ik wil ook gewoon mijn leven terug. Van big pharma hoef je niks te verwachten nu ze deze melkkoe hebben gevondenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:54 schreef THEFXR het volgende:
ik ben tegen verplichte vaccinatie en vooral voor de 50+, wat een pure discriminatie, jullie beginnen te lijken op sylvana simons, nou, dat wil je niet hoor!
wat dan?? nou, ga eens een fatsoenlijk vaccin maken ipv van die oude troep van 18 mnd geleden![]()
Je mag je alleen tegen dit beleid verzetten als je de hele linkse agenda omarmt of wat?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
Sorry hoor; gezien bovenstaande kan ik dat constante geroep over hoe het allemaal NU uit de hand loopt echt niet meer serieus nemen. Nederlanders en principes...When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Ik keek eerst altijd op pletdecurve.nl om de dagelijkse cijfers van mijn gemeente en omliggende te vergelijken maar deze is al een tijdje uit de lucht. Is hier een alternatief voor?VIESDIK in beeld gebracht tijdens WK Darts 2015 & 2016 en Premier League Ahoy 2016![]()
Ik heb gisteren Beau gekeken.. maar zo raar deed onze grote vriend Marino het toch niet?Zuiger van het FOK!-OMT![]()
niet gezien maar zei hij nog wat nuttigs?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:00 schreef DonDruiper het volgende:
Ik heb gisteren Beau gekeken.. maar zo raar deed onze grote vriend Marino het toch niet?![]()
Een zondebok aanwijzen is het makkelijkst. In het Midden-Oosten is alles de schuld van de Joden bijvoorbeeld. Handig, want zo camoufleren regimes daar hun eigen mismanagement.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 07:36 schreef Johannes788 het volgende:
Paar weken geleden stond dit hele topic vol met voorstanders van 2G. We zijn er nu volgens mij allemaal wel achter dat 2G ons niet gaat helpen en dat het allemaal niet de schuld meer is van de mensen zonder prik.
Dat Hugo dit vol blijft houden, vindt ik echt vreselijk.![]()
Op zich wat corona aangaat bepaald elk land nog steeds zelf wat ze willen doen aan maatregelen?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:32 schreef ludovico het volgende:
[..]
Het is tijd dat mensen daarvoor ontwaken ook.. De EU heeft ondertussen veel macht naar zich toegetrokken.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Tja, als je als regering een groep experts aanstelt om je te adviseren tijdens een crisis, en je gaat desondanks een andere koers varen, wat voor zin heeft het dan om experts te raadplegen over de te varen koers?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:36 schreef Vallon het volgende:
[..]
Niet we/ze/je/ik maar omdat deze eenmaal afgetrapte bal moet blijven voortrollen om te kunnen worden gerechtvaardigd.
Voorts kan die bal blijven voortrollen omdat er niets en niemand is, afgezien van een paar weggehoonde subversievelingen, die het echt kan (en wil) blokkeren. Zoetgevooisde stemmen brengen hier mensen willoos en onwetend gemaakt, in vervoering.
Waarom .... omdat de Staat hier niet anders kan dan opereren vanuit het voorzorgsprincipe dat haar verbiedt om met in lobby aangereikte wetenschap, een andere koers te varen dan die door aangestelde 'experts' word voorgespiegeld.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Hugo aanwijzen als zondebok is ook wat makkelijk, dat QR code gebeuren gaan ze echt niet in de prullenbak gooien, het is gewoon afwachten in wat voor vorm het weer terugkomtquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:11 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een zondebok aanwijzen is het makkelijkst. In het Midden-Oosten is alles de schuld van de Joden bijvoorbeeld. Handig, want zo camoufleren regimes daar hun eigen mismanagement.![]()
Klopt, maar ondertussen zie je bijvoorbeeld wel dat Nederland zijn QR code aanpast aan de EU. Door bijvoorbeeld de houdbaarheid van de herstelcode aan te passen...quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:16 schreef Megumi het volgende:
[..]
Op zich wat corona aangaat bepaald elk land nog steeds zelf wat ze willen doen aan maatregelen?zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Het gaat relatief goed in Nederland. Laten we deze maatregelen met twee weken verlengen.quote:OMT praat week voor nieuwe besluiten kabinet over coronasituatie
Gr gr het OMTVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
De scholen gaan open, de rest moet nog even geduld hebbenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Het gaat relatief goed in Nederland. Laten we deze maatregelen met twee weken verlengen.
Gr gr het OMT
Gr gr het OMT“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik vind het logisch dat ze naar het OMT luisteren, daar is het OMT voor. Ik vind wel dat het OMT heel wat minder vaak de media op mag zoeken om de ‘persoonlijke’ visie vast door de pushen, laat ze het lekker houden bij het adviseren van de regering.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, als je als regering een groep experts aanstelt om je te adviseren tijdens een crisis, en je gaat desondanks een andere koers varen, wat voor zin heeft het dan om experts te raadplegen over de te varen koers?![]()
Daar gaat het OMT niet over?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Het gaat relatief goed in Nederland. Laten we deze maatregelen met twee weken verlengen.
Gr gr het OMTWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Het OMT zegt het iets anders, namelijk: "versoepelen lijkt ons in deze fase, met sterk oplopende aantallen besmettingen, niet verstandig/wenselijk."quote:“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
ik vind dat wel een beetje vroeg een week van te voren gezien de ontwikkelingenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Het gaat relatief goed in Nederland. Laten we deze maatregelen met twee weken verlengen.
Gr gr het OMT![]()
Precies. Maar uiteindelijk de politiek die besluit welke maatregelen er komen en niet het OMT.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:23 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik vind het logisch dat ze naar het OMT luisteren, daar is het OMT voor. Ik vind wel dat het OMT heel wat minder vaak de media op mag zoeken om de ‘persoonlijke’ visie vast door de pushen, laat ze het lekker houden bij het adviseren van de regering.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Dan komen we uiteraard eerder bij u terug.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Het gaat relatief goed in Nederland. Laten we deze maatregelen met twee weken verlengen.
Gr gr het OMT
Gr. Mark.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Klopt maar dat is slechts een advies. Waar de regering op zich niet aangebonden is.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:25 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het OMT zegt het iets anders, namelijk: "versoepelen lijkt ons in deze fase, met sterk oplopende aantallen besmettingen, niet verstandig/wenselijk."Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Open scholen gaan linksom of rechtsom voor meer besmettingen zorgen. Dus ze zullen wel gaan adviseren om eerst die piek weer af te wachten. En carnaval kan ook alvast weer geskipt worden.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Je doelt op het OMT?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, als je als regering een groep experts aanstelt om je te adviseren tijdens een crisis, en je gaat desondanks een andere koers varen, wat voor zin heeft het dan om experts te raadplegen over de te varen koers?
Die hebben een adviserende rol, en dat is maar goed ook. Besluiten worden bovenaan genomen, als het OMT iets roept hoeft de politiek daar niet blindelings in mee te gaan.
Als lid van het OMT is je primaire taak het aantal besmettingen te drukken. Logisch dat je dan voorstander bent van beperkende maatregelen.![]()
Begin januari zou de ziekenhuisbezetting weer flink gaan stijgenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:27 schreef vosss het volgende:
Open scholen gaan linksom of rechtsom voor meer besmettingen zorgen. Dus ze zullen wel gaan adviseren om eerst die piek weer af te wachten. En carnaval kan ook alvast weer geskipt worden.
Oh nee, het is nu begin februari!
Gr gr het OMTVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Hebben wij effe mazzel.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:27 schreef vosss het volgende:
Open scholen gaan linksom of rechtsom voor meer besmettingen zorgen. Dus ze zullen wel gaan adviseren om eerst die piek weer af te wachten. En carnaval kan ook alvast weer geskipt worden.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Mensen die bij AstroTV werken hebben geen zitting in het OMT.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Begin januari zou de ziekenhuisbezetting weer flink gaan stijgen
Oh nee, het is nu begin februari!
Gr gr het OMTWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Van eerdere adviezen is bekend dat zo'n 70-90% van het advies vaak wordt overgenomen. Soms een rare eigen kwinkslag of draai, maar meestal wijkt het weinig af.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:27 schreef Megumi het volgende:
[..]
Klopt maar dat is slechts een advies. Waar de regering op zich niet aangebonden is.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
De IC begint leeg te stromen. We beginnen ons te vervelen. Minder geld naar de zorg aub dank u!
Gr. Diederik![]()
Dat is natuurlijk niet zo gek.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:31 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Van eerdere adviezen is bekend dat zo'n 70-90% van het advies vaak wordt overgenomen. Soms een rare eigen kwinkslag of draai, maar meestal wijkt het weinig af.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Maar andere sectoren in de zorg raken wel overbelast. Dat de IC leegloopt is op zich nog niet voldoende.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:32 schreef Zwansen het volgende:
De IC begint leeg te stromen. We beginnen ons te vervelen. Minder geld naar de zorg aub dank u!
Gr. DiederikWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Ik heb mijn booster!
Applaus voor al die jongens en meisjes die daar allemaal werken. Het was redelijk druk in Hilversum. Het adres klopte trouwens niet, het was vlak bij de bushalte en niet volgens Googlemaps een halfuur lopen. Het was maar 2 minuten lopen. En er stond een bordje 'vaccinatielocatie' maar dat was vanaf de bushalte veel te ver en onleesbaar. Dat soort dingen kan wel beter in de toekomst.![]()
We hebben momenteel 800 minder IC opnames en 3400 minder ziekenhuisbezetting dan voorspeld door die charlatans van het OMT.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:30 schreef Megumi het volgende:
[..]
Mensen die bij AstroTV werken hebben geen zitting in het OMT.
Dat klinkt mij behoorlijk AstroTV in de oren.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ik denk eerder dat dat aan Google Maps ligt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:34 schreef Mondkapje het volgende:
Het adres klopte trouwens niet, het was vlak bij de bushalte en niet volgens Googlemaps een halfuur lopen.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
NOS.nlquote:UMC Amsterdam overweegt positief getest personeel in te zetten
Omdat de coronabesmettingen onder ziekenhuispersoneel oplopen, raken de dienstroosters in veel ziekenhuizen ontwricht. Dat schrijft de Telegraaf na een rondgang langs acht grote ziekenhuizen. "Het loopt in Amsterdam uit de klauwen, net zoals in Londen. Dit is echt een grootstedelijk probleem", zegt bestuurder Mark Kramer van het Amsterdam UMC. In het UMC test nu een op de vier AMC- en VU-medewerkers positief.
"Maar omdat veel positief getest personeel geen klachten heeft, denken we eraan om besmet maar symptoomvrij personeel toch in te zetten. Volledig beschermd uiteraard", zegt Kramer. Het Amsterdamse ziekenhuis wil niet meer overgaan tot het openen van speciale coronavleugels als er een toestroom komt van covid-19-patiënten. Ook het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam zegt dat niet te willen, zegt bestuurder Peter Langenbach. "Het is intensief en eentonig. Om het vol te kunnen houden, wil het personeel werken met meerdere soorten patiënten."“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ook als ik het adres intypte, Verlengde Zuiderloswal 16, kwam ik op een andere plek op de kaart dan dat het werkelijk was. Het was aan de Gijsbrecht van Amstelstraat, vlak achter 'Pontmeyer'. Dus iedereen die er met de bus naartoe gaat, vraag het even als je dat bordje niet ziet.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:35 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat dat aan Google Maps ligt.![]()
Dat is alleen maar positief natuurlijk. Zelf denk ik dat het OMT wellicht van het ergste is uitgegaan? Iets wat ik zelf verstandig zou vinden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:35 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben momenteel 800 minder IC opnames en 3400 minder ziekenhuisbezetting dan voorspeld door die charlatans van het OMT.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Ze houden altijd een veiliegheidsmarge van zo’n 800% aan.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:37 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dat is alleen maar positief natuurlijk. Zelf denk ik dat het OMT wellicht van het ergste is uitgegaan? Iets wat ik zelf verstandig zou vinden.
OMTgodenVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Komt door de goeie maatregelenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:35 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben momenteel 800 minder IC opnames en 3400 minder ziekenhuisbezetting dan voorspeld door die charlatans van het OMT.
Dat klinkt mij behoorlijk AstroTV in de oren.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dus de lockdown moet niet meer van toepassing zijn. Verlengen is gewoonweg crimineel vanwege de enorme maatschappelijke schade.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:35 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben momenteel 800 minder IC opnames en 3400 minder ziekenhuisbezetting dan voorspeld door die charlatans van het OMT.
Dat klinkt mij behoorlijk AstroTV in de oren.
Dat is pas onverantwoord.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
"Het is intensief en eentonig. Om het vol te kunnen houden, wil het personeel werken met meerdere soorten patiënten."
Ah, ze hebben eindelijk geluisterd.
Je kan natuurlijk covid-afdelingen opzetten met verpleegkundigen die iets meer verdienen en ervoor kiezen, maar het lijkt niet meer nodig als Omikron het laatste is voorlopig.![]()
Tja wat dit aangaat kan het OMT het nooit goed doen. Want als ze slap zijn met maatregelen vermoed ik dat jij dan ook terecht weer gaat klagen daarover.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ze houden altijd een veiliegheidsmarge van zo’n 800% aan.
OMTgodenWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Top, had ik het gisteren nog over. Overal invoeren graag, en niet alleen in de zorg maar in alle cruciale niet thuiswerkbanenquote:![]()
PBM aan en gaan
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
op dat moment was daar wel wat voor te zeggen, nu is de situatie toch wel anders daarom ook jammer dat het 2G debat is uitgesteldquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:37 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dat is alleen maar positief natuurlijk. Zelf denk ik dat het OMT wellicht van het ergste is uitgegaan? Iets wat ik zelf verstandig zou vinden.![]()
Wat ze er nu mee gaan dóen is luisteren naar het personeel én de maatschappij.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:40 schreef Mondkapje het volgende:
"Het is intensief en eentonig. Om het vol te kunnen houden, wil het personeel werken met meerdere soorten patiënten."
Ah, ze hebben eindelijk geluisterd.
Geen cohorten meer voor Covid maar zorg weer zo normaal mogelijk laten doorgaan.
Beter voor het personeel vol te houden én voor de patiënten én dus de maatschappij
TopppOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Jij wil heropenen mèt 2G??quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
op dat moment was daar wel wat voor te zeggen, nu is de situatie toch wel anders daarom ook jammer dat het 2G debat is uitgesteldDe oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dat moet nog allemaal nog maar blijken. In de UK gaan de besmettingen omhoog bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
op dat moment was daar wel wat voor te zeggen, nu is de situatie toch wel anders daarom ook jammer dat het 2G debat is uitgesteldWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Wat me als verpleegkundige ook frustrerend lijkt is dat je weet dat die patient die je zo intensief moet verzorgen, in een robotbak, een prikje had kunnen krijgen waarmee het allemaal voorkomen had kunnen worden.
Dat hoor je af en toe wel maar dat durft niet iedereen te zeggen.![]()
Om beter nog wellicht met een 0/1G?quote:Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:35 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben momenteel 800 minder IC opnames en 3400 minder ziekenhuisbezetting dan voorspeld door die charlatans van het OMT.
Dat klinkt mij behoorlijk AstroTV in de oren.![]()
![]()
Daar had het allemaal niet voorkomen kunnen worden, als dat zo was dan lagen er geen gevaccineerden mensen in het ziekenhuis. En die liggen er ook in grote getalen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:45 schreef Mondkapje het volgende:
Wat me als verpleegkundige ook frustrerend lijkt is dat je weet dat die patient die je zo intensief moet verzorgen, in een robotbak, een prikje had kunnen krijgen waarmee het allemaal voorkomen had kunnen worden.
Dat hoor je af en toe wel maar dat durft niet iedereen te zeggen.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Verstandig voor wie, moet je hè altijd realiserenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:37 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dat is alleen maar positief natuurlijk. Zelf denk ik dat het OMT wellicht van het ergste is uitgegaan? Iets wat ik zelf verstandig zou vinden.
Meerdere impactanalyses worden gedaan mag ik hopen
En dan kijken hoeveel en vooral waar het impact heeft, voor je knopen doorhaktOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
als ze deden wat ik wil dan waren we al uit de crisis, helaas (of gelukkig) werkt dat niet zo maar denken dat we van een lockdown gaan naar een situatie zonder controle lijkt me toch echt wishful thinkingquote:![]()
Wat je alleen niet weet is of er nog meer andere varianten komen. Ik las dat er in GB iemand besmet is met vogelgriep.
Dat heeft de gezondheidsdienst UK Health Security Agency bevestigd. De dienst voegt daaraan toe dat zo'n besmetting 'hoogst zelden voorkomt'.
https://www.foodagribusin(...)smetting-vogelgriep/
Als er staat 'hoogst zelden' gaat er bij mij wel een alarm af want nu hoogst zelden is straks een epidemie.
[ Bericht 40% gewijzigd door Mondkapje op 07-01-2022 08:53:12 ]![]()
90 procent is ongevaccineerd en/of heeft geen booster gehad, in VK.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Daar had het allemaal niet voorkomen kunnen worden, als dat zo was dan lagen er geen gevaccineerden mensen in het ziekenhuis. En die liggen er ook i grote getalen.
Johnson, on a visit to a vaccine centre, said he had been told by some doctors that up to 90% of patients with COVID-19 in intensive care had not received their booster vaccines.
https://www.reuters.com/w(...)hospital-2021-12-29/![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Daar had het allemaal niet voorkomen kunnen worden, als dat zo was dan lagen er geen gevaccineerden mensen in het ziekenhuis. En die liggen er ook i grote getalen.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
quote:Waarom Nederlanders de boosterprik (voorlopig) aan hen voorbij laten gaan
De een wacht op het moment waarop het niet meer te vermijden is, de ander wil de boosterprik het liefst zo lang mogelijk uitstellen zodat er voor de zomervakantie niet nog een prik in hoeft. Hoe lager de leeftijd, hoe minder belangstelling er is de booster te nemen.
Mijn lichaam zal sterk genoeg zijn om de corona te overleven en niet in het ziekenhuis te komen‘’, zegt Deborah Verburgt uit Nijmegen. Mede omdat ze er makkelijk mee naar festivals kon, heeft ze de eerste twee prikken wel genomen. De derde laat ze voorlopig aan zich voorbij gaan. ,,Ik zal me pas laten boosteren op het moment dat mijn baan echt op het spel staat.’’
Niet nóg een prik
Voor anderen is de ultieme reden om de boosterprik toch te gaan halen de zomervakantie, of een andere reis. Ze zien de booster niet als middel om het virus tegen te houden, maar meer als extra ticket voor leuke dingen. En als ze nu de prik nemen, is die dan deze zomer nog wel geldig? Onder meer in Italië en Griekenland is een QR-code alleen geldig tot 180 dagen na de laatste prik, voor een vakantie in augustus zou dan nóg een booster nodig zijn. ,,Wij willen naar Griekenland deze zomer, zegt Andre Verwegen. ,,We hebben echt geen zin nóg een prik te halen voordat we gaan.’’
Anderen zeggen de prik helemaal niet te gaan halen. De reden: ook met het vaccin in je lijf heb je nog kans dat je ziek wordt of dat je het virus doorgeeft aan anderen. ,,Ik ben gezond, maar heb een vaccin gehad om zeker te weten dat ik dan veilig was voor anderen’’, zegt Yasmine Najja ,,Maar nu blijkt je het dan alsnog kunt overdragen, valt dat argument voor mij af.’’ Op dit moment is 40 procent van de volledig gevaccineerden geboosterd, maar het doel van de overheid is 90 procent. Of dat gaat lukken, lijkt zeer de vraag. Waar veel ouderen stonden te trappelen, treuzelen jongeren, zo lijkt het.
Jongeren
De verschillende GGD-en in deze regio zeggen nog geen inschatting te kunnen maken of jongere mensen inderdaad afwachtender zijn met het halen van de prik. Zeker omdat twintigers en dertigers nog maar net een afspraak kunnen maken. ,,Wat we wel weten is dat de vaccinatiebereidheid in het algemeen lager wordt met de leeftijd’’, zegt een woordvoerder van de GGD in Gelderland-Zuid. ,,Bijvoorbeeld omdat mensen denken dat ze minder risico lopen of dat zij het voor zich uitschuiven.’’
Er blijken nog andere argumenten. Zo zeggen sommigen dat ze alleen een booster willen met het Janssen-vaccin, wat een ander type-vaccin is dan Moderna en Pfizer. ,,Waarom is er geen keuzevrijheid?’’, vraagt Fred Barmentlo uit Arnhem zich af. Weer anderen stellen: geef eerst de landen in de derde wereld eens de kans een vaccin te halen.
De GGD-en raden desalniettemin aan om toch nu een boosterprik te halen. ,,Als het langer dan drie maanden geleden is dat je je laatste vaccinatie hebt ontvangen, loopt de werking van het vaccin beduidend terug. Met de booster verhoog je de werking weer en word je in de tussentijd minder ziek mocht je toch corona oplopen. Het meest verstandige is om nu een booster halen, zeker als je ziet hoe snel de omikronvariant zich verspreidt.’’
Vrij binnenlopen
In onder meer Venray kun je inmiddels zonder afspraak binnenlopen voor een boosterprik. In Gelderland kan dit nog niet. Wel is overal veel capaciteit en volop plek in de komende dagen. Of dat de komende maanden zo blijkt is maar de vraag. En dat zou volgens de GGD ook een argument zijn nu de booster te halen. ,,Nu is er overal volop gelegenheid om te vaccineren. Als je nu een afspraak inplant, ben je ook sneller aan de beurt bij jou in de buurt.’’
Op dit moment is er ondersteuning van militairen bij de prikcampagne. De verschillende GGD-en hopen dit binnenkort te kunnen afbouwen. ,,We hopen midden februari verder te kunnen afschalen’’, zegt een woordvoerder van de GGD in Gelderland-Zuid. Wat dit betekent voor het open houden van locaties is nog niet bekend.
Afspraak maken
Dat ook in de komende maanden nog veel prikken gezet moeten worden, is hoe dan ook duidelijk. Niet alleen zijn kinderen straks aan de beurt, veel lezers mailen de redactie dat ze nu wél een booster willen, maar dat ze deze nog niet kúnnen halen. Zo heeft Amanda Meertens net een kinkhoest-vaccinatie voor zwangeren gehad en kan ze nu geen afspraak maken. ,,Maar ik ga hem zeker halen.’’ Andere lezers kunnen nog geen prik halen omdat ze minder dan drie maanden geleden corona hebben gehad.
Een laatste groep lukt het maar niet een afspraak te maken, ook al zijn ze wel aan de beurt. Vooral ouderen willen graag telefonisch een afspraak maken, maar dat kan alleen als je een brief hebt gehad. ,,Vorige week lukte het me nog niet een afspraak te maken’’, schrijft een lezer uit Loo. ,,Ook mijn moeder van 85 heeft nog geen brief gekregen.’’ Ook Janda Versteegen zit met dat probleem. ,,De 18-jarigen zijn al aan de beurt, maar ik heb nog geen brief gekregen. Ik wil geen DigiD aanvragen en moet dus wachten op de brief, maar nu heb ik geen idee hoe lang ik moet wachten.’’
Sommigen wachten zelfs bewust op de brief, meldt Esmeralda Tinselboer uit Lobith. ,,Mijn man en ik willen graag tegelijkertijd een prik halen. Online is dat niet te regelen.’’VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Ik denk dat in elk geval in het begin dit dus juist niet gebeurd is. Maar dat is verder aan het parlement.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Verstandig voor wie, moet je hè altijd realiseren
Meerdere impactanalyses worden gedaan mag ik hopen
En dan kijken hoeveel en vooral waar het impact heeft, voor je knopen doorhaktWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Niet nep, maar je hebt totaal geen context. Je weet niet wat er van te voren is gebeurd, misschien hebben die agenten al meerdere keren gewaarschuwd dat mensen weg moesten of naar achteren moeten. De situatie zou enorm dreigend kunnen zijn voor die agenten hè.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Of wil je zeggen dat het allemaal nep is![]()
In sommige beelden lijken de agenten natuurlijk niet geheel vrijuit te gaan, maar met selectief knippen/filmen kun je dat ook framen natuurlijk.
En feit blijft, als jij op minder dan een meter van een ME’er staat dan ben je meestal zelf ook niet heel verstandig bezig.![]()
![]()
Ik zou het vooral fijn vinden als je als normale burger iets meer het idee zou krijgen dat ze niet enkel besluiten maken op basis van het OMT advies, maar dat we ook van andere experts (psychologen, economen, etc) het idee zouden krijgen dat hun inbreng net zo belangrijk is. Nu is het toch telkens ‘we kiezen voor dit pakket gebaseerd op de voorspellingen van het OMT’, maar zo’n lockdown gaat veel verder dan enkel het effect op de zorg. Ik geloof best dat het kabinet ook advies krijgt van psychologen e.d, maar ik geloof niet dat ze dat net zo hard meenemen als een OMT advies.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:23 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik vind het logisch dat ze naar het OMT luisteren, daar is het OMT voor. Ik vind wel dat het OMT heel wat minder vaak de media op mag zoeken om de ‘persoonlijke’ visie vast door de pushen, laat ze het lekker houden bij het adviseren van de regering.![]()
Mooi plaatje. Maar hetgeen ik zeg klopt gewoon en iemand die roept dat alles voorkomen had kunnen worden als ze gevaxxed waren verspreid fakenews.quote:
Bron: het feit dat er gevaxte mensen in het ziekenhuis liggen en veel ook. Dus daar voorkom je niet alles mee.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Raar is wel dat ik ook veel berichten lees van het personeel zelf die juist aangeven dat het juist veel ongevaccineerden tegen komen?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:50 schreef vosss het volgende:
Bron: het feit dat er gevaxte mensen in het ziekenhuis liggen en veel ook. Dus daar voorkom je niet alles mee.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Dat hoort er niet toe te doen voor een verpleegkundigequote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:45 schreef Mondkapje het volgende:
Wat me als verpleegkundige ook frustrerend lijkt is dat je weet dat die patient die je zo intensief moet verzorgen, in een robotbak, een prikje had kunnen krijgen waarmee het allemaal voorkomen had kunnen worden.
Dat hoor je af en toe wel maar dat durft niet iedereen te zeggen.
Dan moet je een ander vak kiezen
Ik heb weleens iemand vijf keer behandeld voor hetgeen ie zelf had veroorzaakt, was in mijn ogen totaal 'onnodig'.
Zo zijn mensen nu eenmaal en dat moet je professioneel accepterenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dan was de belasting op de zorg/IC veel minder. Feit!quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:50 schreef vosss het volgende:
[..]
Mooi plaatje. Maar hetgeen ik zeg klopt gewoon en iemand die roept dat alles voorkomen had kunnen worden als ze gevaxxed waren verspreid fakenews.
Bron: het feit dat er gevaxte mensen in het ziekenhuis liggen en veel ook. Dus daar voorkom je niet alles mee.![]()
aardig wat spierpijn na de booster, vooral in de nek/schouders, maar we zijn er klaar meee gelukkig.
voorlopig de laatste keer geweestwoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Je hebt wel een punt. Maar de besluitvorming is geheim. En niet transparant.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zou het vooral fijn vinden als je als normale burger iets meer het idee zou krijgen dat ze niet enkel besluiten maken op basis van het OMT advies, maar dat we ook van andere experts (psychologen, economen, etc) het idee zouden krijgen dat hun inbreng net zo belangrijk is. Nu is het toch telkens ‘we kiezen voor dit pakket gebaseerd op de voorspellingen van het OMT’, maar zo’n lockdown gaat veel verder dan enkel het effect op de zorg. Ik geloof best dat het kabinet ook advies krijgt van psychologen e.d, maar ik geloof niet dat ze dat net zo hard meenemen als een OMT advies.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Analyse klopt maar gedeeltelijk, als het gisteren slecht weer was geweest, was ik niet gegaan. Omdat het te veel gedoe is. Je moet het makkelijker maken, het besef van een nieuwe bestuurscultuur moet overal komen, niet alleen in de regering.quote:![]()
dat klopt wel voorlopigquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:53 schreef Predator40 het volgende:
aardig wat spierpijn na de booster, vooral in de nek/schouders, maar we zijn er klaar meee gelukkig.
voorlopig de laatste keer geweest![]()
![]()
Een MMTquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zou het vooral fijn vinden als je als normale burger iets meer het idee zou krijgen dat ze niet enkel besluiten maken op basis van het OMT advies, maar dat we ook van andere experts (psychologen, economen, etc) het idee zouden krijgen dat hun inbreng net zo belangrijk is. Nu is het toch telkens ‘we kiezen voor dit pakket gebaseerd op de voorspellingen van het OMT’, maar zo’n lockdown gaat veel verder dan enkel het effect op de zorg. Ik geloof best dat het kabinet ook advies krijgt van psychologen e.d, maar ik geloof niet dat ze dat net zo hard meenemen als een OMT advies.
Maatregelen Management Team
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Klopt geen zak van natuurlijk, je pakt zowat de helft van de groep ongevaccineerden en die zet je door richting ziekenhuis. Terwijl nog steeds het overgrote deel van de ongevaccineerden niet naar het ziekenhuis hoeft na besmetting.quote:![]()
Dat niet kunnen halen i.v.m. een besmetting gaat nog wel een interessante worden. Want nu tig mensen besmet raken (zonder al teveel klachten vooralsnog) valt die groep ook meteen buiten de mogelijkheid de booster te halen. Maar je zal zien dat Hugo (of Ernst) dan straks blijft hameren op die 90% die de booster moet halen, tegen besmetting. Maar dat kan dus niet want je was net besmet geraakt, dus je mag de booster niet halen, de booster tegen diezelfde besmetting. Ik mag hopen dat ze ergens die hoge aantallen besmettingen ook dan meenemen in het percentage van mensen met 'nieuwe anti stoffen' om het maar even zo te noemen. Zo niet kan je dus voor vele duizenden mensen dus 3 maanden gaan wachten tot ze überhaupt de booster mogen halen.quote:![]()
Hangt er maar helemaal van af natuurlijk. Er kunnen mogelijk nieuwe varianten komen van covid die gevaarlijk kunnen zijn. Of erger een nieuws virus.quote:Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Dat is jou mening. Feit is namelijk dat vaccineren er voor zorgt dat de kans op ernstige ziekte afneemt. Waardoor de ziekenhuizen en ook de zorg minder belast worden.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:56 schreef tja77 het volgende:
[..]
Klopt geen zak van natuurlijk, je pakt zowat de helft van de groep ongevaccineerden en die zet je door richting ziekenhuis. Terwijl nog steeds het overgrote deel van de ongevaccineerden niet naar het ziekenhuis hoeft na besmetting.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Misschien die andere adviseurs ook een gezicht geven, dan komt het toch wat gebalanceerder over, niet dat ik denk dat ze alles klakkeloos overnemen van het OMT maar dat wordt blijkbaar wel gedachtquote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:54 schreef Megumi het volgende:
[..]
Je hebt wel een punt. Maar de besluitvorming is geheim. En niet transparant.![]()
Mijn buurman heeft pas voor half januari een booster ingepland omdat hij dan in Amsterdam kan. Hij is handig met de computer en denkt na, maar mensen die niet nadenken, denken misschien: laat maar zitten.
Ik denk als je een vrije inloop krijgt, dat je in no time heel veel meer boosters kan zetten.![]()
Dat is uiteindelijk aan de gekozen parlementen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Misschien die andere adviseurs ook een gezicht geven, dan komt het toch wat gebalanceerder over, niet dat ik denk dat ze alles klakkeloos overnemen van het OMT maar dat wordt blijkbaar wel gedachtWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Dat zijn geen doorsnee mensen die gevaccineerd zijn, dat weet jij inmiddels ook wel toch?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:50 schreef vosss het volgende:
[..]
Mooi plaatje. Maar hetgeen ik zeg klopt gewoon en iemand die roept dat alles voorkomen had kunnen worden als ze gevaxxed waren verspreid fakenews.
Bron: het feit dat er gevaxte mensen in het ziekenhuis liggen en veel ook. Dus daar voorkom je niet alles mee.
Een specifieke groep mensen in de maatschappij heeft verhoogde kans op ellende door Covid
Van die groep zijn er een hoop gevaccineerd.
Mede veroorzaakt door hun onderliggende ziektes en risicofactoren hebben ze minder effectiviteit van de vaccins, dus alsnog doorbreekinfecties met ellende ervan
Je vangt dus voor risicogroepen een deel van de covidellende af met vaccineren maar gewoon niet alles. Derde prikken en boosters doen dat ook nooit volledigOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
ik zag gisteren op de BBC dat er daar 6 miljoen mensen wachten op een operatie, waarvan een deel al vanaf begin pandemie, hoe zit dat hier eigenlijk?![]()
Met je eens. Maar mijn buurman is minder handig. En die heb ik dus moeten helpen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:58 schreef Mondkapje het volgende:
Mijn buurman heeft pas voor half januari een booster ingepland omdat hij dan in Amsterdam kan. Hij is handig met de computer en denkt na, maar mensen die niet nadenken, denken misschien: laat maar zitten.
Ik denk als je een vrije inloop krijgt, dat je in no time heel veel meer boosters kan zetten.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Niet veel beter.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:00 schreef Tarado het volgende:
ik zag gisteren op de BBC dat er daar 6 miljoen mensen wachten op een operatie, waarvan een deel al vanaf begin pandemie, hoe zit dat hier eigenlijk?Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Omicron gemixt met vogelgriep, 50% van de bevolking of meer weg!quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:56 schreef Megumi het volgende:
[..]
Hangt er maar helemaal van af natuurlijk. Er kunnen mogelijk nieuwe varianten komen van covid die gevaarlijk kunnen zijn. Of erger een nieuws virus.
Ik ben wel bang dat dit niet het laatste is wat we gezien hebben de komende jaren.
Hoop het niet. Anders zitten over x aantal jaar om een kampvuur tussen de ruïnes na te vertellen hoe chill corona was.
Ook is er nu enigszins wat ptss mbt virussen.
Iedereen is als de dood voor een nieuwe variant of nieuw virus en de media speelt daar gretig op in.
Eigenlijk is omicron iets compleet nieuws. Zo zou er ook naar gekeken moeten wordeb.
Niet door een delta bril wat nu wel nog gedaan wordt.![]()
PTSS is echt een ander iets. Wat jij bedoelt noemen we nu vaak Long Covid, naast de post virale klachten die er kunnen zijn na Covid.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Omicron gemixt met vogelgriep, 50% van de bevolking of meer weg!
Ik ben wel bang dat dit niet het laatste is wat we gezien hebben de komende jaren.
Hoop het niet. Anders zitten over x aantal jaar om een kampvuur tussen de ruïnes na te vertellen hoe chill corona was.
Ook is er nu enigszins wat ptss mbt virussen.
Iedereen is als de dood voor een nieuwe variant of nieuw virus en de media speelt daar gretig op in.
Eigenlijk is omicron iets compleet nieuws. Zo zou er ook naar gekeken moeten wordeb.
Niet door een delta bril wat nu wel nog gedaan wordt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Geen al te beste nacht gehad, deze prik bevalt me minder dan die eerste twee. Spierpijn, koppijn, verhoging, prikplek voel ik ook nog steeds.
Maar beetje in huis rondhangen vandaag (en wat is er ook anders te doen)![]()
Geen zorg er is altijd wel iemand met een mutatie waardoor het virus niet werkt. Maar veel zullen dat er niet zijn.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Omicron gemixt met vogelgriep, 50% van de bevolking of meer weg!
Ik ben wel bang dat dit niet het laatste is wat we gezien hebben de komende jaren.
Hoop het niet. Anders zitten over x aantal jaar om een kampvuur tussen de ruïnes na te vertellen hoe chill corona was.
Ook is er nu enigszins wat ptss mbt virussen.
Iedereen is als de dood voor een nieuwe variant of nieuw virus en de media speelt daar gretig op in.
Eigenlijk is omicron iets compleet nieuws. Zo zou er ook naar gekeken moeten wordeb.
Niet door een delta bril wat nu wel nog gedaan wordt.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
We moeten van het materialistische denken af, steeds meer dieren op een kluitje want meer geld, daar kun je niet eindeloos mee doorgaan.
Ik las dat het huidige vogelgriepvirus een afstammeling is van in de jaren negentig in China ontstaan vogelgriepvirus, het wordt lastig met een land als China dat echt alle remmen heeft losgegooid en idioot met dieren omgaat.![]()
is dat zo? ik ben alleen als de dood voor de maatregelen, daar heb ik last vanquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Iedereen is als de dood voor een nieuwe variant of nieuw virus en de media speelt daar gretig op in.![]()
Ja fraai feit, maar roepen dat met het nemen van een vaccin ALLES voorkomen had kunnen worden is natuurlijk ronduit niet waar. En dat is ook een feit. En tevens het punt dat ik wilde maken, omdat mondkapje dat stelde. En dat klopt dus niet.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:52 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Dan was de belasting op de zorg/IC veel minder. Feit!De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Pfizer of Moderna?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
Geen al te beste nacht gehad, deze prik bevalt me minder dan die eerste twee. Spierpijn, koppijn, verhoging, prikplek voel ik ook nog steeds.
Maar beetje in huis rondhangen vandaag (en wat is er ook anders te doen)![]()
Corona locator Nederlandquote:Op vrijdag 7 januari 2022 07:57 schreef mabo11 het volgende:
Ik keek eerst altijd op pletdecurve.nl om de dagelijkse cijfers van mijn gemeente en omliggende te vergelijken maar deze is al een tijdje uit de lucht. Is hier een alternatief voor?Ik vind zin en waarden in mijn leven en ik wens niet genezen te worden van mijzelf.
Schenk mij de waardigheid om me te ontmoeten zoals ik ben.
Erken dat wij beiden even vreemd voor elkaar zijn.
Dat mijn bestaansrecht niet zomaar een beschadigde versie is van die van jou.![]()
Hier al ziek van sinds maandagquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
Geen al te beste nacht gehad, deze prik bevalt me minder dan die eerste twee. Spierpijn, koppijn, verhoging, prikplek voel ik ook nog steeds.
Maar beetje in huis rondhangen vandaag (en wat is er ook anders te doen)![]()
Na woensdag ook maar ziekgemeld want mennn, niet te doen
Menstruatie ineens vroeger, zweet me kapot, raar dromen en alles wat jij ook hebt er nog bij, bleh
Wmb de laatste prik tegen CovidOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Het klopt dat de vaccins geen 100% bescherming bieden. Maar het feit dat ze het aantal ernstige zieken beperken blijft overeind verder.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:04 schreef vosss het volgende:
[..]
Ja fraai feit, maar roepen dat met het nemen van een vaccin ALLES voorkomen had kunnen worden is natuurlijk ronduit niet waar. En dat is ook een feit. En tevens het punt dat ik wilde maken, omdat mondkapje dat stelde. En dat klopt dus niet.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Ik mag volgende week voor die 3e keer Pfizer klappen.quote:“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Nogmaals, fraai feit, maar dat was mijn punt niet. Mijn punt was dat er gesteld werd dat het nemen van een vaccin alles voorkomt. En dat is fakenews en feitelijk en aantoonbaar volstrekt onjuist.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:07 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het klopt dat de vaccins geen 100% bescherming bieden. Maar het feit dat ze het aantal ernstige zieken beperken blijft overeind verder.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dat doet geen enkel vaccin idd, zou een wondermiddel zijn danquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Nogmaals, fraai feit, maar dat was mijn punt niet. Mijn punt was dat er gesteld werd dat het nemen van een vaccin alles voorkomt. En dat is fakenews en feitelijk en aantoonbaar volstrekt onjuist.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
ik zondag maar geen idee wat het wordtquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik mag volgende week voor die 3e keer Pfizer klappen.![]()
Het kabinet volgt ook niet blind het advies van het omt op.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:28 schreef tja77 het volgende:
[..]
Je doelt op het OMT?
Die hebben een adviserende rol, en dat is maar goed ook. Besluiten worden bovenaan genomen, als het OMT iets roept hoeft de politiek daar niet blindelings in mee te gaan.
Als lid van het OMT is je primaire taak het aantal besmettingen te drukken. Logisch dat je dan voorstander bent van beperkende maatregelen.
Maar als je een totaal andere koers gaat varen dan de experts adviseren, die je zelf daarvoor hebt aangesteld...
Dat klopt natuurlijk ook niet.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Onder de 45: Pfizer, anders grote kans op Modernaquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik zondag maar geen idee wat het wordtOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dat klopt rpima als je daar goede redenen en draagvlak voor hebtquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het kabinet volgt ook niet blind het advies van het omt op.
Maar als je een totaal andere koers gaat varen dan de experts adviseren, die je zelf daarvoor hebt aangesteld...
Dat klopt natuurlijk ook niet.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
ik weet het, vandaar dat dat ik het nog niet weetquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:12 schreef Molo het volgende:
[..]
Onder de 45: Pfizer, anders grote kans op Moderna![]()
Ouwe bok gespotquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik weet het, vandaar dat dat ik het nog niet weetOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dit viel me bij de booster ook op. Echt geen prettige dromen de 1e 2 nachten na de booster.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:06 schreef Molo het volgende:
[..]
Hier al ziek van sinds maandag![]()
raar dromen en alles wat jij ook hebt er nog bij, bleh![]()
Zoals met Dansen met Janssen?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:13 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat klopt rpima als je daar goede redenen en draagvlak voor hebt
Dat pakte ook heel goed uit
zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
We gaan het niet met elkaar eens worden. Niks mis mee verder.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Nogmaals, fraai feit, maar dat was mijn punt niet. Mijn punt was dat er gesteld werd dat het nemen van een vaccin alles voorkomt. En dat is fakenews en feitelijk en aantoonbaar volstrekt onjuist.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Ik had de meest vreemde dromen tijdens mijn zwangerschap, dacht ik, want dit knalt er echt overheen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:15 schreef Questular het volgende:
[..]
Dit viel me bij de booster ook op. Echt geen prettige dromen de 1e 2 nachten na de booster.
Had ik overigens bij de eerste twee pfizers ook
Ik ben er wel klaar mee iig![]()
Als ik geen medische reden tot volgende prik zie voor mezelf dan is het klaar zoOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
https://www.theguardian.c(...)cron-staff-shortagesquote:Military deployed at London hospitals due to Omicron staff shortages
The armed forces are being deployed to help hospitals in London deal with a surge in Covid patients because the Omicron variant is leaving so many staff sick and unable to work.
Of the 200 military personnel involved, 40 are doctors who will help NHS staff look after patients. The other 160 personnel, who have no medical training, will check in patients, ensure stocks are maintained and would also be “conducting basic checks”, the Ministry of Defence said.
Some have already started work and they are expected to support the NHS in the capital until the end of the month.
The announcement comes two days after Boris Johnson said he hopes England can “ride out” the current wave of Covid-19 without further restrictions, but did acknowledge parts of the NHS would feel “temporarily overwhelmed” by Omicron.
Health union leaders, although grateful for the help, have said this latest move means the government can no longer be “dismissive” of concerns about “delivering safe care”.
Thousands of NHS staff have been off work each week in London, which last month became the first part of the country to see a huge wave of Covid cases caused by the new strain, leaving hospitals struggling to cope with unprecedented levels of staff absence.
Chris Hopson, the chief executive of hospitals group NHS Providers, welcomed the assistance from personnel from what is thought to be all three armed forces. But he said that their arrival underlined the extent of NHS understaffing.are we infinite or am I alone![]()
Dat was een zeer weloverwogen keuze ja.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zoals met Dansen met Janssen?
Dat pakte ook heel goed uit
Een domme debiele keuze, maar wel weloverwogen. Draagvlak daarbij was volgens mij matig maar de kamer mag zich daar vast een keer voor verantwoorden in een parlementaire enquête.
Niet dat daar iets mee gebeuren gaat en we er als burgers iets aan hebben maar dat is wat andersOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Alles open. NU.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:18 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
https://www.theguardian.c(...)cron-staff-shortages'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Wat eens worden? Lees jij mijn berichten wel???quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:16 schreef Megumi het volgende:
[..]
We gaan het niet met elkaar eens worden. Niks mis mee verder.
Wat ik zeg zijn FEITEN. Daar hoef je het niet mee eens te zijn, dat IS gewoon zo.
Iemand stelt dat het nemen van het vaccin alles voorkomt met betrekking tot ziekenhuisopname.
Ik zeg dat dat onjuist is, want er liggen gevaxte mensen in het ziekenhuis.
Vervolgens kom je met een fraai plaatje aanzetten wat nota bene mijn gelijk aantoont en dan zeg je we worden het niet eens???
Feit is en blijft dat hetgeen mondkapje stelde feitelijk onwaar en onjuist is.
Bron: alle officiële cijfers van alle LCPS-en, alle NICE-en, alle ziekenhuizen, alle RIVM-en en alle overheden wereldwijd.
Dus leuk voor je dat je het niet eens bent met feiten. Doe ik niks mee verder.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Denk aan je bloeddruk?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:21 schreef vosss het volgende:
[..]
Wat eens worden? Lees jij mijn berichten wel???
Wat ik zeg zijn FEITEN. Daar hoef je het niet mee eens te zijn, dat IS gewoon zo.
Iemand stelt dat het nemen van het vaccin alles voorkomt met ziekenhuisopname.
Ik zeg dat dat onjuist is, want er liggen gevaxte mensen in het ziekenhuis.
Vervolgens kom je met een fraai plaatje aanzetten wat nota bene mijn gelijk aantoont en dan zeg je we worden het niet eens???
Feit is en blijft dat hetgeen mondkapje stelde feitelijk onwaar en onjuist is.
Bron: alle officiële cijfers van alle LCPS-en, alle NICE-en, alle ziekenhuizen alle RIVM-en en alle overheden wereldwijd.
Dus leuk voor je dat je het niet eens bent met feiten. Doe ik niks mee verder.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Dat lijkt me voor sommigen niet heel verstandig.quote:When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
prikkelbaar ben je wel, prikbaar nietquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:21 schreef vosss het volgende:
[..]
Wat eens worden? Lees jij mijn berichten wel???
Wat ik zeg zijn FEITEN. Daar hoef je het niet mee eens te zijn, dat IS gewoon zo.
Iemand stelt dat het nemen van het vaccin alles voorkomt met betrekking tot ziekenhuisopname.
Ik zeg dat dat onjuist is, want er liggen gevaxte mensen in het ziekenhuis.
Vervolgens kom je met een fraai plaatje aanzetten wat nota bene mijn gelijk aantoont en dan zeg je we worden het niet eens???
Feit is en blijft dat hetgeen mondkapje stelde feitelijk onwaar en onjuist is.
Bron: alle officiële cijfers van alle LCPS-en, alle NICE-en, alle ziekenhuizen, alle RIVM-en en alle overheden wereldwijd.
Dus leuk voor je dat je het niet eens bent met feiten. Doe ik niks mee verder.![]()
![]()
Mijn bloeddruk is prima, dankjequote:
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Als je ook gewoon geacht wordt te komen werken, is het vrij nutteloos ja.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
1 op de 4 test positief maar niemand heeft klachten.
Waarom gaan we hier mee verderWhen government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
prikkelbaar ben je wel, prikbaar niet
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Rare reactie dit, maar weet je zelf ook welquote:Goed plan!quote:
Ik ga nog even tukken, als de rest nou even koffie en een boterham pakt, komt alles goed
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Beterschap!quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
Geen al te beste nacht gehad, deze prik bevalt me minder dan die eerste twee. Spierpijn, koppijn, verhoging, prikplek voel ik ook nog steeds.
Maar beetje in huis rondhangen vandaag (en wat is er ook anders te doen)![]()
Dat doet maar.quote:When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?![]()
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media. En die kop ook.
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/quote:‘In Denemarken zien ze omikron als het begin van het einde van de crisis’
De omikronvariant van het coronavirus zou ons uiteindelijk het ticket richting de uitgang van de crisis kunnen opleveren, zegt Rudi Westendorp, de Nederlandse hoogleraar ouderengeneeskunde die in Denemarken woont en werkt. ,,De cijfers die ik hier zie, lijken echt gunstig.”'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Was wel een koers tegen het advies van het omt in ..quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:20 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat was een zeer weloverwogen keuze ja.
Een domme debiele keuze, maar wel weloverwogen. Draagvlak daarbij was volgens mij matig maar de kamer mag zich daar vast een keer voor verantwoorden in een parlementaire enquête.
Niet dat daar iets mee gebeuren gaat en we er als burgers iets aan hebben maar dat is wat anderszeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Waarom moet ik het dus verplicht eens met iemand? Die dan nog boos is ook gezien zijn post.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Rare reactie dit, maar weet je zelf ook welWordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
denk dat 90% zo denkt .......heel mijn lijf doet pijn 1 dag na die booster.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik had de meest vreemde dromen tijdens mijn zwangerschap, dacht ik, want dit knalt er echt overheen.
Had ik overigens bij de eerste twee pfizers ook
Ik ben er wel klaar mee iig![]()
Als ik geen medische reden tot volgende prik zie voor mezelf dan is het klaar zowoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Op zich is dit gewoon nieuws. En als je het artikel goed leest ook wel positief.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Prima toch, dit soort tijdelijke oplossingen? Beter dan tientallen miljoenen mensen binnen op te sluiten voor onbepaalde tijd.quote:![]()
Begrijp ik niet, hoezo is het riooljournalistiek om te stellen dat Omikron mogelijk de laatste variant is waarmee we te maken krijgen in deze crisis?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/
En welk ander geluid over Omikron mis je?zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Het was Hugo's moment om de verlosser te spelen, zal een Gristen dingetje zijn.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Was wel een koers tegen het advies van het omt in ..![]()
Zuiger ben je toch, lekker op dreef ook deze ochtendquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media. En die kop ook.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Hier ook nog steeds brak en pijn van de booster (maandag gehad). Wat mij betreft ook de laatste keer.![]()
Nergens last van booster gisteren gehad. Maar dat is verder niet nuttig om te posten. Beterschap.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:27 schreef Predator40 het volgende:
[..]
denk dat 90% zo denkt .......heel mijn lijf doet pijn 1 dag na die booster.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Serieus......hoe kwamen ze eigenlijk daarbij ?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zoals met Dansen met Janssen?
Dat pakte ook heel goed uit
guus flater zit in deze regering of niet ?woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Gelukkig heeft de rest van nederland geen last van een gebrek aan plezier.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:40 schreef Mondkapje het volgende:
"Het is intensief en eentonig. Om het vol te kunnen houden, wil het personeel werken met meerdere soorten patiënten."
Ah, ze hebben eindelijk geluisterd.
Je kan natuurlijk covid-afdelingen opzetten met verpleegkundigen die iets meer verdienen en ervoor kiezen, maar het lijkt niet meer nodig als Omikron het laatste is voorlopig.![]()
Je hoeft het niet eens te zijn met feiten; dat maakt ze nog niet minder waar.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:26 schreef Megumi het volgende:
[..]
Waarom moet ik het dus verplicht eens met iemand? Die dan nog boos is ook gezien zijn post.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Denk dat dat wel mee zal vallen. Het overgrote deel heeft buitenom een pijnlijke schouder nergens last van.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:27 schreef Predator40 het volgende:
[..]
denk dat 90% zo denkt .......heel mijn lijf doet pijn 1 dag na die booster.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Niet boos worden, maar als iedereen gevaccineerd is, zal het aantal mensen op de IC dermate laag worden dat het makkelijk behapbaar is én we dus gewoon alles open kunnen gooien.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Nogmaals, fraai feit, maar dat was mijn punt niet. Mijn punt was dat er gesteld werd dat het nemen van een vaccin alles voorkomt. En dat is fakenews en feitelijk en aantoonbaar volstrekt onjuist.
Kortom, qua coronamaatregelen zou je best kunnen stellen dat iedereen vaccineren dé oplossing is. En ja, ook dan komen er dus mensen op de IC maar dat zal ver onder die capaciteit liggen waarbij het lastig wordt dus zorgt het niet voor extreme problemen.![]()
Ja dat zei ik toch ook, kan prima namelijk. In dit geval was dat dom, in andere gevallen pakt dat goed uit en is dat te onderbouwen etcquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Was wel een koers tegen het advies van het omt in ..Je hoeft het niet verplicht eens te zijn, maar je reactie over bloeddruk lokt vooral ergernis uit en dát weet je heus wel.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:26 schreef Megumi het volgende:
[..]
Waarom moet ik het dus verplicht eens met iemand? Die dan nog boos is ook gezien zijn post.
Laat gaanOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
het gaat niet om de bijwerkingen maar iedereen is wel klaar nu met het prikken.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Denk dat dat wel mee zal vallen. Het overgrote deel heeft buitenom een pijnlijke schouder nergens last van.
voor de 4de word word de opkomst nog eens minstens 20% minderwoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Het uitgangspunt was dat de toename van besmettingen daardoor nauwelijks impact zouden hebben op de zorg.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:28 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Serieus......hoe kwamen ze eigenlijk daarbij ?
guus flater zit in deze regering of niet ?
Dat bleek een misrekening. Plus dat de besmettingscijfers meteen door het dak gingen.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
En wat als straks je QR code verlopen is en je eigenlijk min of meer tot de groep ongevaccineerden behoort en nergens meer binnen mag?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:28 schreef SilverEyes het volgende:
Hier ook nog steeds brak en pijn van de booster (maandag gehad). Wat mij betreft ook de laatste keer.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Het gaat in die post letterlijk om twijfel vanwege de bijwerkingen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het gaat niet om de bijwerkingen maar iedereen is wel klaar nu met het prikken.
voor de 4de word word de opkomst nog eens minstens 20% minder'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Denk eerder dat er te weinig zichtbaar effect is van het prikken.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het gaat niet om de bijwerkingen maar iedereen is wel klaar nu met het prikken.
voor de 4de word word de opkomst nog eens minstens 20% minder
Daardoor ziet men geen noodzaak..zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
alleen dan zal ik er een prikje bijnemen ja......quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:31 schreef vosss het volgende:
[..]
En wat als straks je QR code verlopen is en je eigenlijk min of meer tot de groep ongevaccineerden behoort en nergens meer binnen mag?woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
UK over hoogtepunt heen?
Britain's daily Covid cases fell for the first time in a month today and hospitalisations dropped in Omicron hotspot London as Government ministers claimed NHS pressure will be 'short-lived'.
Department of Health figures show there were 179,756 positive tests recorded across the UK over the last 24 hours, down 5 per cent on last week and a drop on yesterday.
https://www.dailymail.co.(...)sts-not-unusual.html
Is soaring Omicron the reason UK's death rate is FLAT? Experts say ultra-infectious variant 'should be welcomed' because it's driven out deadlier rival strains
https://www.dailymail.co.(...)s-dropped-6-NYE.html
Ziet er goed uit, daar komt echt geen lockdown.![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
alleen dan zal ik er een prikje bijnemen ja......
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Na één dag een daling? Dat lijkt me wat aan de voorbarige kant.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:32 schreef Mondkapje het volgende:
UK over hoogtepunt heen?
Britain's daily Covid cases fell for the first time in a month today and hospitalisations dropped in Omicron hotspot London as Government ministers claimed NHS pressure will be 'short-lived'.
Department of Health figures show there were 179,756 positive tests recorded across the UK over the last 24 hours, down 5 per cent on last week and a drop on yesterday.
https://www.dailymail.co.(...)sts-not-unusual.html
Is soaring Omicron the reason UK's death rate is FLAT? Experts say ultra-infectious variant 'should be welcomed' because it's driven out deadlier rival strains
https://www.dailymail.co.(...)s-dropped-6-NYE.html'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Dit ja.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
alleen dan zal ik er een prikje bijnemen ja......![]()
Zie daar de motivatie om de QR code voorlopig te handhaven, liefst met 2G 👌quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
alleen dan zal ik er een prikje bijnemen ja......zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Als je het afzet tegen de besmettelijkheid, lijkt het me een goed teken, ik denk dat het kan doorzetten.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Na één dag een daling? Dat lijkt me wat aan de voorbarige kant.![]()
Nu met Omicron, zijn de gevolgen van mensen die in quarantaine moeten ontwrichtender voor de samenleving dan het effect dat quarantaine heeft op transmissie. Ik vermoed dat 25% van de bevolking het bij zich draagt, waarvan de meeste geen symptomen hebben.
Kortom, stop met de quarantaine plicht.![]()
Een vraag: Ik kreeg op 30 december hoge koorts. Daarna een week lang hoofdpijn(elke dag 6 paracetamol) en moe. Vanaf gister voel ik mij weer (redelijk) goed. Stel: Ik had corona(ik zat alleen thuis, dus heb alleen 1 thuistest gedaan op 31 december, negatief).... Krijg ik dan nu nog een positieve PCR test?Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.![]()
Precies. Mensen nemen de (volgende) prik omdat ze anders niks meer mogen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zie daar de motivatie om de QR code voorlopig te handhaven, liefst met 2G 👌
Dat heeft niets met de volksgezondheid te maken, maar meer met een overheid die niet deugt en bepaalt wat iemand wel en niet mag.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Die kans is zeer wel aanwezig.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef satecl het volgende:
Een vraag: Ik kreeg op 30 december hoge koorts. Daarna een week lang hoofdpijn(elke dag 6 paracetamol) en moe. Vanaf gister voel ik mij weer (redelijk) goed. Stel: Ik had corona(ik zat alleen thuis, dus heb alleen 1 thuistest gedaan op 31 december, negatief).... Krijg ik dan nu nog een positieve PCR test?De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Wie weet, het moet een keer ergens beginnen natuurlijk.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Als je het afzet tegen de besmettelijkheid, lijkt het me een goed teken, ik denk dat het kan doorzetten.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Je zou bijna gaan denken dat we ene egoïstisch/centrisch oppervlakkig volkje zonder toekomstvisie zijn.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 01:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Was jij in 2013 ook al zo boos wegens bepaalde wetjes, of is volgens jou die tweedeling en onrechtvaardigheid echt iets van sinds corona? Zo ja: LOL.
Afschaffing ziekenfonds:
[ afbeelding ]
Versoepeling ontslagrecht:
[ afbeelding ]
Invoering participatiewet inclusief verhuisplicht en verdwijnen van sociale werkplaatsen en bejaardentehuizen:
[ afbeelding ]
Versobering WIA
[ afbeelding ]
Verkorting WW
[ afbeelding ]
Afschaffing studiebeurs
[ afbeelding ]
Gesloten kroegen, sportscholen en stadions:
[ afbeelding ]
Sorry hoor; gezien bovenstaande kan ik dat constante geroep over hoe het allemaal NU uit de hand loopt echt niet meer serieus nemen. Nederlanders en principes...
Wacht, wacht heel even...''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''![]()
Kun je nog even de bron hier linken waaruit blijkt dat gezonde jonge mensen baat hebben bij een booster?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zie daar de motivatie om de QR code voorlopig te handhaven, liefst met 2G 👌![]()
Hordes mensen die 'm ook nog gewoon nemen voor de volksgezondheid hoor.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:36 schreef vosss het volgende:
[..]
Precies. Mensen nemen de (volgende) prik omdat ze anders niks meer mogen.
Dat heeft niets met de volksgezondheid te maken, maar meer met een overheid die niet deugt en bepaalt wat iemand wel en niet mag.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Haha wie hou ik voor de gek natuurlijk hebben we wel een visie, namelijk op onze bankrekening! Hra staat als een huis! Criminelen HARD aanpakken!''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''![]()
Nou ja ik ben oprecht wel benieuwd hoe het de komende weken zal gaan als de scholen weer opengaan en Omikron gaat flink rond. Denk dan inderdaad dat de gevolgen qua quarantaine misschien wel ontwrichtender kunnen zijn dan de gevolgen in ziekenhuizen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef zoost het volgende:
Nu met Omicron, zijn de gevolgen van mensen die in quarantaine moeten ontwrichtender voor de samenleving dan het effect dat quarantaine heeft op transmissie. Ik vermoed dat 25% van de bevolking het bij zich draagt, waarvan de meeste geen symptomen hebben.
Kortom, stop met de quarantaine plicht.![]()
Maar 1 manier om daar achter te komen. Even bij de GGD langsquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef satecl het volgende:
Een vraag: Ik kreeg op 30 december hoge koorts. Daarna een week lang hoofdpijn(elke dag 6 paracetamol) en moe. Vanaf gister voel ik mij weer (redelijk) goed. Stel: Ik had corona(ik zat alleen thuis, dus heb alleen 1 thuistest gedaan op 31 december, negatief).... Krijg ik dan nu nog een positieve PCR test?![]()
In de tussentijd helemaal niemand gezien?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef satecl het volgende:
Een vraag: Ik kreeg op 30 december hoge koorts. Daarna een week lang hoofdpijn(elke dag 6 paracetamol) en moe. Vanaf gister voel ik mij weer (redelijk) goed. Stel: Ik had corona(ik zat alleen thuis, dus heb alleen 1 thuistest gedaan op 31 december, negatief).... Krijg ik dan nu nog een positieve PCR test?'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
"Ja, maar je doet het voor een ander."quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:38 schreef zoost het volgende:
[..]
Kun je nog even de bron hier linken waaruit blijkt dat gezonde jonge mensen baat hebben bij een booster?
Without new experiences, something inside of us sleeps. The sleeper must awaken.![]()
Idd, de boosterchasers voor QR redenen zijn de ongevaccineerden van 2022. Gijzelen de samenleving door het QR systeem te faciliteren en in stand te houden!quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zie daar de motivatie om de QR code voorlopig te handhaven, liefst met 2G 👌![]()
Wie de maatschappij precies gijzelt? Is best discussie over mogelijk.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:41 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Idd, de boosterchasers voor QR redenen zijn de ongevaccineerden van 2022. Gijzelen de samenleving door het QR systeem te faciliteren en in stand te houden!Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Mogelijk wel. Veel mensen testen weken of soms zelfs maanden na hun infectie nog positief omdat de PCR goed in staat is om kleine virus deeltjes te detecteren en je lichaam nog niet alle kapotte virusdeeltjes na de infectie heeft opgeruimd.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef satecl het volgende:
Een vraag: Ik kreeg op 30 december hoge koorts. Daarna een week lang hoofdpijn(elke dag 6 paracetamol) en moe. Vanaf gister voel ik mij weer (redelijk) goed. Stel: Ik had corona(ik zat alleen thuis, dus heb alleen 1 thuistest gedaan op 31 december, negatief).... Krijg ik dan nu nog een positieve PCR test?![]()
Alles voor de clicks, walgelijk.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media. En die kop ook.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/![]()
Zeker waar. Als je echt meerwaarde ziet in de QR maatschappij met oog op virusbestrijding is het denk ik andersom.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:43 schreef Megumi het volgende:
[..]
Wie de maatschappij precies gijzelt? Is best discussie over mogelijk.![]()
https://www.zerohedge.com(...)x-data-cuts-8-months
Seems legit.
Pfizer moet 55.000 documenten per maand vrij gaan geven ipv de eerdere 500.
Die eerste 500 waren al grote vraagtekens bij te zetten.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Het artikel is juist redelijk positief juist. Heb je het wel helemaal gelezen?quote:Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Het was sarcastisch, waarde @Megumi.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:51 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het artikel is juist redelijk positief juist. Heb je het wel helemaal gelezen?'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
En met testen vooral. Tenzij je echt goed ziek bent.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:35 schreef zoost het volgende:
Nu met Omicron, zijn de gevolgen van mensen die in quarantaine moeten ontwrichtender voor de samenleving dan het effect dat quarantaine heeft op transmissie. Ik vermoed dat 25% van de bevolking het bij zich draagt, waarvan de meeste geen symptomen hebben.
Kortom, stop met de quarantaine plicht.![]()
Ik mis wel vaker dat iets sarcastisch bedoeld is.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:51 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het was sarcastisch, waarde @:Megumi.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Shit man.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
Geen al te beste nacht gehad, deze prik bevalt me minder dan die eerste twee. Spierpijn, koppijn, verhoging, prikplek voel ik ook nog steeds.
Maar beetje in huis rondhangen vandaag (en wat is er ook anders te doen)'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Angstporno, mensen doodsbang maken, haatzaaien, polariseren, enige wat ze kunnen.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media. En die kop ook.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/![]()
![]()
Zo'n beetje het eerste positieve artikel wat deze week geschreven is en het is gelijk allemaal niet waar natuurlijk.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:55 schreef bloodymary1 het volgende:
Uitzonderingen bevestigen de regel.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
We zitten op Fok.dk?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij het AD is het inmasseren weer begonnen hoor. Sensatiekrant met z'n riooljournalistiek. Altijd maar hetzelfde geluid vanuit de media. En die kop ook.
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-crisis~a244caf1/´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Dat is omdat ook niet iedere verpleegkundige dat vind. Hoorde juist dat verpleegkundigen het erg vervelend vinden dat dat gesuggereerd wordt want een verpleegkundige verpleegt iedereen met evenveel liefde. Of die persoon nu kanker heeft door het roken of hartklachten heeft doordat ze de keus hebben gemaakt om zeer ongezond te eten. Veel mensen die in het ziekenhuis komen hadden dat kunnen voorkomen door andere keuzes te maken.Dat is wat ik hoorde, de meeste verpleegkundigen oordelen niet over de reden waarom een patient er ligt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 08:45 schreef Mondkapje het volgende:
Wat me als verpleegkundige ook frustrerend lijkt is dat je weet dat die patient die je zo intensief moet verzorgen, in een robotbak, een prikje had kunnen krijgen waarmee het allemaal voorkomen had kunnen worden.
Dat hoor je af en toe wel maar dat durft niet iedereen te zeggen.To BG or not to BG!![]()
Al deze verhalen doen me wel motiveren om een prik te halenquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:28 schreef SilverEyes het volgende:
Hier ook nog steeds brak en pijn van de booster (maandag gehad). Wat mij betreft ook de laatste keer.
Lijkt me dus verstandig om het in de volgende vakantie te doen
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zo'n beetje het eerste positieve artikel wat deze week geschreven is en het is gelijk allemaal niet waar natuurlijk..
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:31 schreef Questular het volgende:
[..]
Git en gitzwart a.u.b. past wel bij de sfeer hierGit- en gitzwart. Houden we van.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:51 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het was sarcastisch, waarde @:Megumi.
Vanmiddag voor de booster. Op naar een brak weekend."The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.![]()
Damn good coffee. And hot!quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:04 schreef Salina het volgende:
[..]
[..]
Git- en gitzwart. Houden we van.
[ afbeelding ]
Vanmiddag voor de booster. Op naar een brak weekend.![]()
Voor je eigen gezondheid, of voor den ander?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:04 schreef Salina het volgende:
Vanmiddag voor de booster. Op naar een brak weekend.![]()
Waarom doe je dan zo sarcastisch?quote:'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:04 schreef Salina het volgende:
[..]
[..]
Git- en gitzwart. Houden we van.
[ afbeelding ]
Vanmiddag voor de booster. Op naar een brak weekend.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ja.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:08 schreef zoost het volgende:
[..]
Voor je eigen gezondheid, of voor den ander?
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.![]()
Wat vervelend! Ik voel me (op nog steeds een pijnlijke oksel na, had jij ook toch?) wel weer goed gelukkig. Maar ik ben ook niet zo happig op nog een boosterquote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:28 schreef SilverEyes het volgende:
Hier ook nog steeds brak en pijn van de booster (maandag gehad). Wat mij betreft ook de laatste keer.![]()
Beterschap!You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Eind vorig jaar en begin dit jaar waren er enorm veel positieve berichten. Die vergeten we voor het gemak even?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zo'n beetje het eerste positieve artikel wat deze week geschreven is en het is gelijk allemaal niet waar natuurlijk.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)deskundigen-virlogen
https://www.metronieuws.n(...)mikron-milder-delta/
https://www.nrc.nl/nieuws(...)r-omikron-2-a4071970
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-verkoudheid-experts![]()
Zijn we ook dat heeft deze pandemie pijnlijk duidelijk gemaakt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je zou bijna gaan denken dat we ene egoïstisch/centrisch oppervlakkig volkje zonder toekomstvisie zijn.
Wacht, wacht heel even...Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10![]()
Selectieve verontwaardiging.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:12 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eind vorig jaar en begin dit jaar waren er enorm veel positieve berichten. Die vergeten we voor het gemak even?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)deskundigen-virlogen
https://www.metronieuws.n(...)mikron-milder-delta/
https://www.nrc.nl/nieuws(...)r-omikron-2-a4071970
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-verkoudheid-experts“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Maar dat betekent dat je dus vindt dat vaccineren geen effect heeft.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:36 schreef vosss het volgende:
[..]
Precies. Mensen nemen de (volgende) prik omdat ze anders niks meer mogen.
Dat heeft niets met de volksgezondheid te maken, maar meer met een overheid die niet deugt en bepaalt wat iemand wel en niet mag.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
De boosheid en verontwaardiging bij de meeste mensen komt (over het algemeen) dan ook niet door een positief of negatief nieuwsbericht, maar wat er mee gedaan wordt. Op het moment dat je 10 berichten voorbij ziet komen dat Omikron vele malen milder is en er komt 1 bericht voorbij dat het OMT adviseert tegen versoepelen omdat de huisartsen, verzorgingstehuizen e.d. het te druk hebben is dat het bericht dat mensen bijblijft.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:12 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eind vorig jaar en begin dit jaar waren er enorm veel positieve berichten. Die vergeten we voor het gemak even?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)deskundigen-virlogen
https://www.metronieuws.n(...)mikron-milder-delta/
https://www.nrc.nl/nieuws(...)r-omikron-2-a4071970
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-verkoudheid-experts
Negatief nieuws heeft gewoon een grotere impact, dat is mens eigen.![]()
Nou, bijvoorbeeld meer dan honderd gezonde kinderen tot 15 jaar in het ziekenhuis, oa met hartspierontsteking?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:38 schreef zoost het volgende:
[..]
Kun je nog even de bron hier linken waaruit blijkt dat gezonde jonge mensen baat hebben bij een booster?
Covidkids.nlzeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Dat betekent dat die mensen er voor zichzelf niet echt een meerwaarde meer in zien.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar dat betekent dat je dus vindt dat vaccineren geen effect heeft.
En als je dan 50- en in betrekkelijk goede gezondheid bent dan begrijp ik dat volkomen.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Maar vandaag komt het OMT toch bijeen voor advies (wat meestal niet uitlekt?)
Zondag catshuis dinsdag perso?![]()
Ik heb ook nog nooit zo gezweet als de nacht na de prik. Klam was een understatement, ik was gewoon zeiknat op borst en rug. En ook een koppijn van hier tot Tokio, spierpijn, rillingen. Ik was gelukkig na 1 dag weer beter.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:06 schreef Molo het volgende:
[..]
Hier al ziek van sinds maandag![]()
Na woensdag ook maar ziekgemeld want mennn, niet te doen
Menstruatie ineens vroeger, zweet me kapot, raar dromen en alles wat jij ook hebt er nog bij, bleh
Wmb de laatste prik tegen CovidJullie ook beterschap!quote:Op vrijdag 7 januari 2022 09:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
Geen al te beste nacht gehad, deze prik bevalt me minder dan die eerste twee. Spierpijn, koppijn, verhoging, prikplek voel ik ook nog steeds.
Maar beetje in huis rondhangen vandaag (en wat is er ook anders te doen)You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
Hiep hiep hoeraquote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:14 schreef Scrummie het volgende:
Fijn einde van de pandemie jongens, gefeliciteerd allemaal.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Je kan gewoonweg niet ontkennen dat de media graag op de angstfactor zit voor de clicks en aandacht. Zoals ad van de week en nos die vaak genoeg de dagelijkse cijfers zo spinnen dat er wel weer gevaar moet zijn.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:12 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eind vorig jaar en begin dit jaar waren er enorm veel positieve berichten. Die vergeten we voor het gemak even?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)deskundigen-virlogen
https://www.metronieuws.n(...)mikron-milder-delta/
https://www.nrc.nl/nieuws(...)r-omikron-2-a4071970
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-verkoudheid-experts
Maar whoopdiedoo, even een paar positieve berichten en het allemaal niet meer waar.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ja, ook helemaal dik en opgezet. Lymfeklieren zijn druk aan het werk zeg maar. Tis niet onoverkomelijk, maar nu al een halve week bijna niet slapen is toch niet heel fijn. Jij ook beterschap met je oksel dan nogquote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:11 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wat vervelend! Ik voel me (op nog steeds een pijnlijke oksel na, had jij ook toch?) wel weer goed gelukkig. Maar ik ben ook niet zo happig op nog een booster![]()
Beterschap!![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: