abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:06:14 #1
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202947503


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker)

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst!

Om te weten over editie 2021:
o Tom en Manon is de nieuwe rage van de Top2000
Niemand weet wie het zijn maar toch hebben we het erover.
o 'Bankzitters', een of ander groepje mislukte YouTubers met een hele enge fanbase, zijn dit jaar met een of ander vaag nummer in de lijst gestemd, en hebben zoals gezegd de meest psychopathische fans die er bestaan. Mijden als de pest, dus.
o Op 30 december wordt er altijd te veel kutmuziek gedraaid.
o De echo van Emily:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202947506
Doe maar gewoon niet Jeroen, ga gewoon naar huis. Ik hoop echt dat ze Rabbering volgend jaar in ere herstellen ipv deze dwaas.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_202947507
Arcade stond dit jaar in de jaarlijst top 100 van Billboard, twee jaar na dato. U raadt het al: tiktok :P
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
pi_202947509
Oh frap dit is zo mooi <3
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:06:32 #5
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202947510
De ene na de andere plachtplaat nu O+
pi_202947511
Top 2000 wals god is weer terug _O_
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202947512
Ik moet nog steeds bijkomen van de grap van Jeroen net
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:06:36 #8
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_202947513
Nu weer een prachtig ballad O+
pi_202947515
My Immortal O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:06:44 #10
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202947517
#SHOTJE WALTZ
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202947518
Oeh O+
pi_202947519
Hoogste positie ooit voor deze
Het beste adres voor al uw primeurs!
  FOK!fotograaf vrijdag 31 december 2021 @ 00:06:48 #13
842 Zorro
Z
pi_202947520
O+ O+ O+
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202947521
And it won't leave me alone O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:06:52 #15
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202947523
O+
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202947524
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:05 schreef Scorpion_17 het volgende:
Weet nog dat Duncan won. Na een toneeluitvoering waarin ik speelde dit gekeken met een groep mensen die allemaal weinig met songfestival hadden. maar wel allemaal hard juichen enzo tijdens de puntentelling
ik was naar het stadion bij een play-off wedstrijd, FC Groningen-Vitesse. 2-1 gewonnen en heerlijk gespeeld. kwam pas terug bij de stemming. Ik had geen spijt van mn keuze :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202947526
Dit is wel de betere Eftelingmuziek.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202947527
Nee doe deze maar niet
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_202947528
O+ O+ O+
Bandversie _O_
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:00 #20
426493 crew  PippenScottie
pi_202947529
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:05 schreef Mexicanobakker het volgende: [..] Betekent dit dat je alleen nog maar lapo's gaat hunten?
Daar ben ik niet meer toe in staat
My friends all drive horses
pi_202947530
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:06 schreef Dagoduck het volgende:
#SHOTJE WALTZ
On it
pi_202947531
This pain is just too real O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202947532
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:05 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Waarom ben ik doorgestreept? :o
Klikte op [s] ipv [spoiler] in 1e instantie :@
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:01 #24
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202947533
Totaal anders dan Bring Me To Life, maar even goed. :)
pi_202947536
Stilte graag.. dit vind ik zo gaaf ! _O_
Ik snap alles, begrijp er niets van.
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:08 #26
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202947538
Dit is zo'n plaatje waar ik zelf nooit op zou stemmen maar anderen dankbaar ben dat ze er wel op stemmen O+
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202947540
deze blijft ook zo mooi O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:11 #28
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202947541
quote:
7s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:06 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Top 2000 wals god is weer terug _O_
Our Immortal.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202947542
Prachtig nummer O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:22 #30
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_202947544
Moordend tempo weer, mensen. Doe toch eens rustig aan.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_202947545
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:23 #32
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202947546
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:05 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
We doen niet meer mee *O*
:o Met wat? :o
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:24 #33
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202947547
Top 100 voor reeks "Top 2000 Editie 2021" van 25-12-2021 t/m 31-12-2021

nr / aantal posts / gebruiker
001 5318 Dagoduck
002 4775 Isorden
003 2970 Mexicanobakker
004 2606 essnhills
005 2528 MTheBassman
006 2181 Kopiko
007 1875 Fred_B
008 1741 peaceman
009 1737 Zorro
010 1581 ok01
011 1563 Scorpion_17
012 1392 alopio
013 1198 Evenstar
014 1190 PippenScottie
015 1146 LTVDK
016 1116 Gretzl
017 1063 Bugno3
018 1059 OscarMopperkont
019 1004 houdjemond
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
klik hier voor meer stats
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:25 #34
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202947548
Dit is wel schitterond overigens.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202947550
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hoogste positie ooit voor deze
Super blij mee *O*
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:28 #36
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202947551
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
I'M SO TIRED OF BEING HERE
SUPPRESSED BY ALL MY CHILDISH FEARS
AND IF YOU HAVE TO LEAVE
I WISH THAT YOU WOULD JUST LEAVE
'CAUSE YOUR PRESENCE STILL LINGERS HERE
AND IT WON'T LEAVE ME ALONE
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
THESE WOUNDS WON'T SEEM TO HEAL, THIS PAIN IS JUST TOO REAL
THERE'S JUST TOO MUCH THAT TIME CANNOT ERASE
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
WHEN YOU CRIED, I'D WIPE AWAY ALL OF YOUR TEARS
WHEN YOU'D SCREAM, I'D FIGHT AWAY ALL OF YOUR FEARS
AND I HELD YOUR HAND THROUGH ALL OF THESE YEARS
BUT YOU STILL HAVE ALL OF ME
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202947552
Sharon den Adel *;
pi_202947554
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:07 schreef essnhills het volgende:
This pain is just too real O+ O+
Yess!
Ik snap alles, begrijp er niets van.
pi_202947556
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202947557
All of meeeee O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  FOK!fotograaf vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:35 #41
842 Zorro
Z
pi_202947559
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:07 schreef essnhills het volgende:
Prachtig nummer O+
We zijn het eens *O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202947561
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:05 schreef alopio het volgende:

[..]
Bier op Laphroaig vaten gerijpt is ook geweldig trouwens
BA bieren zijn geweldig :) Ik had aan het begin van de eerste lockdown een BA bierpakket van Jopen gehaald, heb daar nu 9 vd 12 van op en ze waren allemaal minimaal 4 dopjes waard (op untappd)
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:39 #43
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202947562
Stemplaat _O_

Goeie versie genot _O_
pi_202947563
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:48 #45
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202947564
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:07 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
:o Met wat? :o
Daar ben ik nog niet achter.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  Redactie Sport vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:49 #46
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202947565
Voor het eerst oudjaar gehaald dit GENOT O+
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202947567
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202947569
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 december 2021 00:05 schreef Sestra666 het volgende:

[..]
:W
:W
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:54 #49
492888 Sestra666
T.a.f.k.a Sjampoeh
pi_202947570
;(
  vrijdag 31 december 2021 @ 00:07:56 #50
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_202947572
13-jarige emo Momo heeft dit plat gedraaid
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')