Then again, ik heb sinds vandaag spiderman like superkrachten. Hah!quote:Op donderdag 30 december 2021 22:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Daarom heb ik mijn boosterafapraak volgende week gepland. Geen zin om onze gezellig O&N te verpesten.
Jij bent toch intelligent genoeg om dat zelf te bedenken? 🧐quote:Op donderdag 30 december 2021 22:49 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Ja potdomme komt gij nu met dit advies terwijl mijn arm al geterroriseerd is!
Ja dat herken ik wel. Irritante pijn in de arm maar meer ook niet gelukkig.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:42 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik gok dat iedereen er anders op reageert, mijn vrouw had alleen een beurs gevoel in de arm.
Ja, een aantal winkels moet gewoon bereikbaar blijven. En de huidige groep levensmiddelen, drogisterij en apotheken lijkt me relevant om open te blijven. Het lijkt me niet mogelijk om ook die takken te gaan sluiten, al was het maar omdat er ook een keer een grens zit aan het online bestellen.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:45 schreef capricia het volgende:
[..]
Vraag terug:
Als enkel een bepaald aantal bedrijven gesloten zijn, maar jij als burger mag nog steeds van alles. Vind jij dat dan een lockdown?
Ja nou ja maar dus enzo grrrrrrrrr. Potnondeju ja. Mogelijk wel maar toch ook nietquote:Op donderdag 30 december 2021 22:51 schreef miss_sly het volgende:
Jij bent toch intelligent genoeg om dat zelf te bedenken? 🧐
Burgers kunnen verder niet alles nog, alle teamsporten/binnensporten mogen niet, complete competities zijn geannuleerd, de cultuursector ligt volledig plat, niet alleen theater en bioscoop maar ook alle muzieklessen etc. Scholen (behalve basisscholen) horen op zaterdag dat ze maandag niet meer open mochten.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:43 schreef capricia het volgende:
[..]
Het is gewoon een winkelsluiting voor een aantal winkels en bedrijven.
Burgers kunnen verders alles nog.
Als dat de definitie van een lockdown is, okay.
Gelukkig hebben we niet met jou afgesproken morgen. Grote kans dat je Sjaak afhaak wordt.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:53 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Ja nou ja maar dus enzo grrrrrrrrr. Potnondeju ja. Mogelijk wel maar toch ook niet
Welke top 3 maatgregelen zou jij aanpassen als jij het voor het zeggen had en waarom?quote:Op donderdag 30 december 2021 22:54 schreef falling_away het volgende:
Zelfs de overheid noemt dit een lockdown.. https://www.rijksoverheid(...)ederland-in-lockdown
hoe wappie moet je wel zijn om je dan toch in allerlei bochten te wringen om het geen lockdown te noemen?? Er zijn wel meer dingen dicht dan alleen de winkels.
En dan hebben we het nog niet op de valse informatie op basis waarvan deze is ingesteld! Echt walgelijk, zowel de overheid als degenen die het beleid met hand en tand proberen te verdedigen
Er komen gelukkig tribunalen. Tot de laatste steen zullen de daders bloeden!quote:Op donderdag 30 december 2021 22:55 schreef miss_sly het volgende:
Gelukkig hebben we niet met jou afgesproken morgen. Grote kans dat je Sjaak afhaak wordt.
Gaan we weer. Terug naar de situatie van voor 19 december per direct, en waarom? Omdat die maatregelen goed effect hadden, en de lockdown gebaseerd is op overdreven cijfers .quote:Op donderdag 30 december 2021 22:55 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Welke top 3 maatgregelen zou jij aanpassen als jij het voor het zeggen had en waarom?
Aan de toonzetting van haar berichten te zien, drinkt ze wijn.quote:
Ehhh ik hou het niet meer bij van week tot week. Hoe was het voor 19 dec? Wat waren toen de regels?quote:Op donderdag 30 december 2021 22:58 schreef falling_away het volgende:
[..]
Gaan we weer. Terug naar de situatie van voor 19 december per direct, en waarom? Omdat die maatregelen goed effect hadden, en de lockdown gebaseerd is op overdreven cijfers .
Nu jij
Ja mag van mij helemaal je eigen definitie hebben van wat jij een lockdown vindt.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:54 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Burgers kunnen verder niet alles nog, alle teamsporten/binnensporten mogen niet, complete competities zijn geannuleerd, de cultuursector ligt volledig plat, niet alleen theater en bioscoop maar ook alle muzieklessen etc. Scholen (behalve basisscholen) horen op zaterdag dat ze maandag niet meer open mochten.
Leuk hoor, dat bij jou nog een kerstkoor optreedt en een gluhwein kraampje staat, maar mensen kunnen dus niet alles behalve wat shoppen.
Dat jij daar helemaal achter staat is prima, maar het is niet prima om jouw perceptie op te dringen aan anderen.
Mwah, als je eigen leven niet of nauwelijks door maatregelen wordt geraakt ben je sneller geneigd te sympathiseren met het meest tastbare leed (zieke mensen, drukke zorg, etc). Althans dat is mijn indruk.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:56 schreef falling_away het volgende:
Lijkt wel een staaltje cognitieve dissonantie i.s.m. SM liefhebberij wat er om gaat in de voorstanders van dit beleid
Opvang is ook geslotenquote:Op donderdag 30 december 2021 22:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat was 1 week extra kerstvakantie. Tot nu toe.
Ik hoop dat het daarbij blijft. En ik verwacht dat de scholen als eerste weer open gaan.
Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen.
Ik noem het geen lockdown maar ik beweer ook niet dat mensen nog gewoon vanalles kunnen behalve wat shoppen.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja mag van mij helemaal je eigen definitie hebben van wat jij een lockdown vindt.
Bonnyquote:Op donderdag 30 december 2021 22:58 schreef nostra het volgende:
[..]
Aan de toonzetting van haar berichten te zien, drinkt ze wijn.
Ik heb er ook geen vertrouwen in dat het na de kerstvakantie weer wordt opgestart. Ik vertrouw de regering in deze gewoon niet meer.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Opvang is ook gesloten
Iig drie weken lang
Extra vakantie is het trouwens ook voor veel kinderen van wie de ouders moeten werken niet
Maar zolang de deuren geen lasnaad hebben en de politie geen patrouilles uitvoert is het idd géén lockdown
Is hij misschien ook voorzitter van een veiligheidsregio?quote:Op donderdag 30 december 2021 22:06 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Ik weet wel een burgemeester die wat omicron kan gebruiken...
Wanneer treedt Kuipers aan?quote:Op donderdag 30 december 2021 23:04 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik heb er ook geen vertrouwen in dat het na de kerstvakantie weer wordt opgestart. Ik vertrouw de regering in deze gewoon niet meer.
Uit interesse: wanneer zou jij het wel een lockdown vinden? Alleen in de vrij letterlijke zin van het woord dat je niet uit je huis mag, alleen voor essentiële zaken (zoals werk, of wat frisse lucht binnen een kilometer van je huis)?quote:Op donderdag 30 december 2021 22:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja mag van mij helemaal je eigen definitie hebben van wat jij een lockdown vindt.
NYTquote:The South African government said Thursday that data from its health department suggested that the country had passed its Omicron peak without a major spike in deaths, offering cautious hope to other countries grappling with the variant.
The South African government said Thursday that data from its health department suggested that the country had passed its Omicron peak without a major spike in deaths, offering cautious hope to other countries grappling with the variant.
“The speed with which the Omicron-driven fourth wave rose, peaked and then declined has been staggering,” said Fareed Abdullah of the South African Medical Research Council. “Peak in four weeks and precipitous decline in another two. This Omicron wave is over in the city of Tshwane. It was a flash flood more than a wave.” The rise in deaths over the period was small, and in the last week, officials said, “marginal.”
Some scientists were quick to forecast the same pattern elsewhere.
10e dacht ik.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:05 schreef Molo het volgende:
[..]
Wanneer treedt Kuipers aan?
Man man man wat een land zijn we toch
Bedtijd nu iig
Dat station van lockdownachtige maatregelen is allang gepasseerdquote:Op donderdag 30 december 2021 23:06 schreef jcdragon het volgende:
Ze noemen het toch niet voor niets lockdownachtige maatregelen. Gaan we filosofisch doen?
"Wat is de definitie van een lockdown?"
Zolang het geen poging is de huidige situatie te bagatalliseren interesseert de benaming me geen moer.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:06 schreef jcdragon het volgende:
Ze noemen het toch niet voor niets lockdownachtige maatregelen. Gaan we filosofisch doen?
"Wat is de definitie van een lockdown?"
Er zijn genoeg maatregelen om het een lockdown te noemen. Maar niet hard genoeg voor sommige mensen. En dat kan.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:09 schreef zalkc het volgende:
[..]
Dat station van lockdownachtige maatregelen is allang gepasseerd
Ik vind dit wel een lockdown ja. Kids mochten vorige week niet naar school of bso, het is nu vakantie en ongeveer het enige dat je kan doen is naar het bos gaan. Ik kan alleen naar een supermarkt, voor al het andere moet ik eerst een afspraak of bestelling hebben.quote:Op donderdag 30 december 2021 22:45 schreef capricia het volgende:
[..]
Vraag terug:
Als enkel een bepaald aantal bedrijven gesloten zijn, maar jij als burger mag nog steeds van alles. Vind jij dat dan een lockdown?
Mee eens. Zorgcapaciteit en wanneer er met boosteren was begonnen.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:10 schreef galantis het volgende:
[..]
Zolang het geen poging is de huidige situatie te bagatalliseren interesseert de benaming me geen moer.
Feit is dat NL enorm streng is vergeleken met buurlanden en dat dat naar men zegt te verklaren is door het verschil in zorgcapaciteit. Weet je wel, die zorgcapaciteit waarvan eerder weer gezegd dat het vergroten ervan niets uitmaakt. Lachwekkend gewoon.
Ik probeer altijd het schouwspel vanaf de bovenverdieping te bekijken.... Maar er is écht een totale mismatch in de discussie bij voor/tegen, men reageert gewoon letterlijk niet op wat je zegt... (en ja dan bedoel ik sommige users op Fok die reageren).quote:Op donderdag 30 december 2021 23:10 schreef galantis het volgende:
[..]
Zolang het geen poging is de huidige situatie te bagatalliseren interesseert de benaming me geen moer.
Feit is dat NL enorm streng is vergeleken met buurlanden en dat dat naar men zegt te verklaren is door het verschil in zorgcapaciteit. Weet je wel, die zorgcapaciteit waarvan eerder weer gezegd dat het vergroten ervan niets uitmaakt. Lachwekkend gewoon.
Ah nice, dus die QR en vaccinatie kunnen we ook gewoon faken?quote:Op donderdag 30 december 2021 22:51 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Ja dat herken ik wel. Irritante pijn in de arm maar meer ook niet gelukkig.![]()
Wat me wel opviel ,voor de anti-vaxxer met QR code wens, waar ik ging:
Eerst wordt er geregistreerd dat ik een prik had genomen. Vervolgens in een grote zaal krijg je een stoel aangewezen. Maar als ik weg was gelopen dan had ik op papier de prik gehad. Hier zit wel een flaw die ze bijvoorbeeld kunnen dichten door de prikker iets unieks aan je te laten geven waarna je bewijs pas actief wordt of zo. Don't shoot the messenger dat ik aan dit soort dingen denk
Flinke plus richting ziekenhuizen toch wel..quote:UK COVID update: Number in hospital continues to rise, at highest level since February
- New cases: 189,213
- Average: 134,992 (+9,918)
- In hospital: 13,019 (+1,255)
- In ICU: 880 (+7)
- New deaths: 332*
- Average: 99 (+27)
* = includes backlog
Het doet er niet echt toe, want dat gaat niet Nederlands zijn. Maar ik zou idd aan iets denken in de zin van het beperken van de bewegingsvrijheid van je burgers, met het idee dat ze zo min mogelijk contact met mensen buiten hun huishouden hebben.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Uit interesse: wanneer zou jij het wel een lockdown vinden? Alleen in de vrij letterlijke zin van het woord dat je niet uit je huis mag, alleen voor essentiële zaken (zoals werk, of wat frisse lucht binnen een kilometer van je huis)?
Na 2 jaar dezelfde 30-50 users elke keer weer hetzelfde stokpaardje van stal zien halen voor de obligate rondjes frustratie uiting kan ook wel eens een oorzaak zijn. Als @Za over gevaccineerden als besmettingsbron gaat lallen en @_serial_ het sluiten van zwembaden weer aanhaalt is het wel een beetje een herhaling van zetten aan het worden.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:14 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik probeer altijd het schouwspel vanaf de bovenverdieping te bekijken.... Maar er is écht een totale mismatch in de discussie bij voor/tegen, men reageert gewoon letterlijk niet op wat je zegt... (en ja dan bedoel ik sommige users op Fok die reageren).
Ik vind dat we toch veel irrationaliteit zien. Prima dat je ergens anders naar kijkt maar laten we s.v.p. de feiten die we wel kennen eerlijk durven benoemen en onderkennen.
Maar die mismatch bevreemd mij. Het vermogen tot discussie / gedachtewisseling raakt een soort van uitgehold.
Brr, je zou maar als Noord-Hollander in Zuid-Holland in een supermarkt rondlopen i.p.v. Noord-Holland, daar gaat het land pas echt van naar de klote.quote:
Gelukkig maar.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:17 schreef capricia het volgende:
En zeker niet lekker gaan shoppen in je buurlanden. Wat ik overigens prima vind, dat mensen dat doen.
Het is natuurlijk allemaal semantiek (then again, wat is dat niet?), maar wel belangrijke semantiek. Dit geen lockdown noemen lezen sommigen als het bagatelliseren van de maatregelen. Terwijl buiten kijf staat dat de maatregelen behoorlijk zwaar zijn, lijkt mij dan.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:17 schreef capricia het volgende:
[..]
Het doet er niet echt toe, want dat gaat niet Nederlands zijn. Maar ik zou idd aan iets denken in de zin van het beperken van de bewegingsvrijheid van je burgers, met het idee dat ze zo min mogelijk contact met mensen buiten hun huishouden hebben.
Wat ik uit andere EU landen ken (dus geen China):
Dichtstbijzijnde supermarkt in je eentje, geen provinciale grenzen over. Dat soort dingen.
En zeker niet lekker gaan shoppen in je buurlanden.Wat ik overigens prima vind, dat mensen dat doen.
2G voor iedereen boven de 50, verder alles weer open. Basisregels gelden voor iedereen, dus heb je klachten dan blijf je thuis. Etc. Etc. Maar stop met het pesten van volledig gezonde mensen die nul impact hebben op de zorgquote:Op donderdag 30 december 2021 22:55 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Welke top 3 maatgregelen zou jij aanpassen als jij het voor het zeggen had en waarom?
Ze kon vorige week toch naar een kerstkoor. Denk in mogelijkhedenquote:Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik noem het geen lockdown maar ik beweer ook niet dat mensen nog gewoon vanalles kunnen behalve wat shoppen.
Mijn 17-jarige heeft in elke geval niet de tijd van haar leven…
Ik kan dat koor niet rijmen met de groep van max 2 personen buiten maatregel.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:21 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ze kon vorige week toch naar een kerstkoor. Denk in mogelijkheden
Heeft Za toch gelijkquote:Op donderdag 30 december 2021 23:19 schreef zalkc het volgende:
[..]
Na 2 jaar dezelfde 30-50 users elke keer weer hetzelfde stokpaardje van stal zien halen voor de obligate rondjes frustratie uiting kan ook wel eens een oorzaak zijn. Als @:za over gevaccineerden als besmettingsbron gaat lallen en @:_serial_ het sluiten van zwembaden weer aanhaalt is het wel een beetje een herhaling van zetten aan het worden.
Dat hadden we al geprobeerd maar lukte nietquote:Op donderdag 30 december 2021 23:22 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Zijn opeens heel veel 49-jarigen in Nederland dan.
Zitten die ook al in een lockdown?quote:Op donderdag 30 december 2021 23:17 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Flinke plus richting ziekenhuizen toch wel..
Want het is ook echt maar één studie die dat beweert.quote:Op donderdag 30 december 2021 23:23 schreef ludovico het volgende:
Mja ik snap het wel, dan krijg je vervolgens een cirkeltje RIVM die zegt dat transmissie 50% lager is... Want case study..... Ik snap het wel, maar de echte wereld laat naar mijn mening zien dat de case study niet "extern valide" is.
Jij vind dus dat het dichtgooien van iedere vorm van sport, spel, plezier en recreatie en het maximaliseren van bezoek tot maximaal 2 daar niet aan voldoet? Ik bedoel, niet een provinciale grens over mogen is vooral schijnpolitiek. Zelfde als een mondkapje buiten dragen. Dat is vooral iets van de zuidelijke landen, dit soort theatrale maatregelenquote:Op donderdag 30 december 2021 23:17 schreef capricia het volgende:
[..]
Het doet er niet echt toe, want dat gaat niet Nederlands zijn. Maar ik zou idd aan iets denken in de zin van het beperken van de bewegingsvrijheid van je burgers, met het idee dat ze zo min mogelijk contact met mensen buiten hun huishouden hebben.
Wat ik uit andere EU landen ken (dus geen China):
Dichtstbijzijnde supermarkt in je eentje, geen provinciale grenzen over. Dat soort dingen.
En zeker niet lekker gaan shoppen in je buurlanden.Wat ik overigens prima vind, dat mensen dat doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |