FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #48 - Duurt lang!
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:01
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:01
Shark party!

*O*
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:01
Ijzel in het noorden :{
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:02
Dus ik pak net in de afterparty-zoom mijn Bob Marley-elpee, met gigantische Marley-poster :D
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:02
Dat had op de Top 2000-live-zoom wel gewerkt.
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:02
Doen jullie allemaal wel voorzichtig als jullie nog weg moeten morgen? Ijzel is link spul hoor :o
lubje25zondag 26 december 2021 @ 03:02
Ik was te langzaam😃
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:02
Bizar dat Get Up Stand Up de lijst moest binnenkomen
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:03
Waar gaan we op proosten dan :@
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:03
Ik geloof dat dit Guus Meeuwis ;(
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:03
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:02 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Bizar dat Get Up Stand Up de lijst moest binnenkomen
Eens. Hoort bovendien bij de hoogste 1000
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:03
Ohsjezus, laat maar.
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:03
Leuk liedje, maar geen Top2000 :N
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:04
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:03 schreef OscarMopperkont het volgende:
Leuk liedje, maar geen Top2000 :N
Vrienden van Amstel Live, niet in de lijst :(
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:04
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:03 schreef OscarMopperkont het volgende:
Leuk liedje, maar geen Top2000 :N
Mee eens, hoewel ik na alle lockdowns dit wel meer ben gaan waarderen
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:05
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:04 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Vrienden van Amstel Live, niet in de lijst :(
Hier had KoRn kunnen staan
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:05
Gezelligheid met een zachte g
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:05
Hoeveel shotjes zitten we inmiddels?
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:05
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:05 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Hier had KoRn kunnen staan
Minimaal O+
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:05
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Gezelligheid met een zachte g
En een harde L?
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:05
1658 - Proosten - Guus Meeuwis :{
1657 - You Could Be Mine - Guns N' Roses ^O^
1656 - Touch Me - The Doors ^O^
1655 - What's Love Got To Do With It - Tina Turner :)
1654 - Vogue - Madonna ^O^
1653 - Uit M'n Bol - André Hazes :{
1652 - Call Me The Breeze - J.J. Cale :?
1651 - Love Is All - Roger Glover & Guests :)
1650 - Hey Ya! - OutKast :)
1649 - Zij - Marco Borsato :')
1648 - Mr. Bojangles - Sammy Davis Jr. O+
1647 - Hold Me - Anouk & Douwe Bob :{
1646 - Green Green Grass Of Home - Tom Jones :)
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:06
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:05 schreef Dagoduck het volgende:
Hoeveel shotjes zitten we inmiddels?
Nog een uur Rick dus de flessen mogen leeg wat mij betreft.
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:06
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:05 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
En een harde L?
Moment..

..nope
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:06
Ik ga ook kijken of mijn bed er nog staat :W lief zijn en tot morgen, of overmorgen O+!
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:07
YOU COULD BE MINE *O*
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:07
Terminator 2 genot *O*
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:07
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:06 schreef houdjemond het volgende:
Ik ga ook kijken of mijn bed er nog staat :W lief zijn en tot morgen, of overmorgen O+!
Slaap lekker :W
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:07
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Moment..

..nope
als je geslapen hebt waarschijnlijk
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:07
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:06 schreef houdjemond het volgende:
Ik ga ook kijken of mijn bed er nog staat :W lief zijn en tot morgen, of overmorgen O+!
Truste :*
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:07
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:06 schreef houdjemond het volgende:
Ik ga ook kijken of mijn bed er nog staat :W lief zijn en tot morgen, of overmorgen O+!
Truste :W O+
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:07
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:06 schreef houdjemond het volgende:
Ik ga ook kijken of mijn bed er nog staat :W lief zijn en tot morgen, of overmorgen O+!
slaap lekker :*
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:07
*O* *O* *O* *O*
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:07
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:07 schreef peaceman het volgende:

[..]
als je geslapen hebt waarschijnlijk
Zit er dik in
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:08
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:07 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Zit er dick in
fixed
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:08
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:07 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Zit er dik in
That's what she said
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:08
Staat al jaren in m'n hardloopplaylist deze :)
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:08
Staat Billy Odol eigenlijk in de lijst?
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:09
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:08 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Staat Billy Odol eigenlijk in de lijst?
in elk geval wel in de fok top 19!
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:09
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:08 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Staat Billy Odol eigenlijk in de lijst?
Nope :')
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:09
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:06 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Nog een uur Rick dus de flessen mogen leeg wat mij betreft.
Ik zit op 7 inmiddels.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:09
Maarja, als ik deze fles op heb, dan is het niet best.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:10
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:09 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik zit op 7 inmiddels.
ik ben de tel kwijt :@
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:10
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:09 schreef ok01 het volgende:

[..]
Nope :')
Daar moeten we een lans voor breken, dat staat als een paal boven water.
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:10
447x1200.jpg
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:11
lekker hoor *O*
houdjemondzondag 26 december 2021 @ 03:12
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:08 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Staat Billy Odol eigenlijk in de lijst?
Vanuit bed met een half oogje, nee, ben ik nogsteeds boos om :(
ok01zondag 26 december 2021 @ 03:12
Mijn biertje is op en ik ook
Tot morgen iedereen :W
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:12
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:12 schreef ok01 het volgende:
Mijn biertje is op en ik ook
Tot morgen iedereen :W
slaap lekker :*
OscarMopperkontzondag 26 december 2021 @ 03:12
Ja ook hier richting bed :W
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:12
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:12 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Vanuit bed met een half oogje, nee, ben ik nogsteeds boos om :(
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:09 schreef peaceman het volgende:

[..]
in elk geval wel in de fok top 19!
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:13
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:12 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Vanuit bed met een half oogje, nee, ben ik nogsteeds boos om :(
Dat kunnen ze toch niet hard maken? :(
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:13
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:12 schreef ok01 het volgende:
Mijn biertje is op en ik ook
Tot morgen iedereen :W
Sweet dreams
:W
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:13
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:12 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ja ook hier richting bed :W
Truste!
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:14
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:10 schreef peaceman het volgende:

[..]
ik ben de tel kwijt :@
Dat is goed.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:14
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Dat is goed.
ja?
ik denk overigens een stuk of 9 :P
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:14
Raak me, baby!
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:15
de deuren _O_
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:15
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 03:12 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Vanuit bed met een half oogje, nee, ben ik nogsteeds boos om :(
Kom je nog zoom?
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:16
Het begint een beetje uit te sterven hier.
Hoe laat komt de nachtploeg?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:16
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:15 schreef peaceman het volgende:
de deuren _O_
Iemand had gister mijn grap niet door toen ik zei dat ik ze heul veul keer live had gezien in het voorprogramma.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:16
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:16 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het begint een beetje uit te sterven hier.
Hoe laat komt de nachtploeg?
binnenkort
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:16
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:16 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Iemand had gister mijn grap niet door toen ik zei dat ik ze heul veul keer live had gezien in het voorprogramma.
wie?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:17
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:16 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het begint een beetje uit te sterven hier.
Hoe laat komt de nachtploeg?
Over een minuut of een kwartier gaat FOK! op zwart. Dan is het wel klaar, tenminste, als ik de Olympische Spelen als voorbeeld mag nemen.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:17
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:16 schreef peaceman het volgende:

[..]
wie?
Ja, dan moet je even terugbladeren.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:17
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:17 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Over een minuut of een kwartier gaat FOK! op zwart. Dan is het wel klaar, tenminste, als ik de Olympische Spelen als voorbeeld mag nemen.
meestal gaat er voor 8 uur nog wel een topic doorheen
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:18
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:17 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ja, dan moet je even terugbladeren.
nee dank je.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:18
Tina woont in Zwitserland
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:20
Deze chat is niets zonder vrouwen..
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:21
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:18 schreef peaceman het volgende:

[..]
nee dank je.
aloa in MUZ / Top 2000 Editie 2021 #24 - Pop met gitaren
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:21
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:20 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Deze chat is niets zonder vrouwen..
ja maar die zijn allemaal jacqueline afhaak
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:22
Nieuw Zeeland _O_ O+
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:22
Ik vroeg trouwens 3x aan de host om contact, toen stopten ze me van de out-lobby weer in de in-lobby.

Je heb zegmaar:

Grote zoombende mensen > In-lobby > Op tv > out - lobby
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:23
Ik zou eigenlijk over 3 nummers gaan slapen.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:23
*O* *O* *O* *O* *O*
heerlijk nummer dit
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:23
staat Justify my love er ook in?
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:25
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:23 schreef peaceman het volgende:
staat Justify my love er ook in?
Neuh
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:26
Straks Hey Ya _O_
DutchSuomiFan1992zondag 26 december 2021 @ 03:26
Hebben jullie daarnet in het online café die gozer met die Excelsior sjaal gezien? Dat was ik dus.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:27

Booket T met de MG's, Drive By Truckers en Neil Young hebben die nog eens gecoverd. _O_
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:27
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 03:26 schreef DutchSuomiFan1992 het volgende:
Hebben jullie daarnet in het online café die gozer met die Excelsior sjaal gezien? Dat was ik dus.
Nee, sorry. Ben je nog ergens in een room? Want ik hanger er ook nog ergens rond.
n00biedoobiedoozondag 26 december 2021 @ 03:27
Ok, duidelijk kinderbedtijd nu..bis morgen!
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:28
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Neuh
Jammer
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:28
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:27 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ok, duidelijk kinderbedtijd nu..bis morgen!
Ongezellig zeg.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:28
Hierna weer een stemnummer _O_
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:28
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:27 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ok, duidelijk kinderbedtijd nu..bis morgen!
Slaap lekker :Z
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:29
29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (Pts. 1-5)
48 Rage Against The Machine - Killing In The Name
87 Doors - Riders On The Storm
129 Moody Blues - Nights In White Satin
261 Don McLean - Vincent
303 Slayer - Angel Of Death
329 Janis Joplin - Me And Bobby McGee
460 Jim Croce - Time In A Bottle
478 Golden Earring - She Flies On Strange Wings
499 Joy Division - Love Will Tear Us Apart
542 David Bowie - Let's Dance
554 Donna Summer - I Feel Love
564 Temptations - Papa Was A Rolling Stone
600 Elton John - Tiny Dancer
708 Alice In Chains - Would?
747 Leonard Cohen - So Long Marianne
786 Bob Dylan - Like A Rolling Stone
831 Prodigy - Smack My Bitch Up
833 Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
906 Jimi Hendrix - Voodoo Child (Slight Return)
1018 Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair
1070 Queens Of The Stone Age - Go With The Flow
1167 De Jeugd Van Tegenwoordig - Watskeburt?!
1236 Heart - Barracuda
1287 Cuby & the Blizzards - Somebody Will Know Someday
1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War
1499 Foo Fighters - All My Life
1598 Brainbox - Summertime
1608 Editors - The Racing Rats
1652 J.J. Cale - Call Me The Breeze
1719 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
1867 Fischer-Z - The Worker
1964 Chris Isaak - Blue Hotel


Alvast maar even.
DutchSuomiFan1992zondag 26 december 2021 @ 03:29
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Nee, sorry. Ben je nog ergens in een room? Want ik hanger er ook nog ergens rond.
Nee, ik werd naar de uitgang gewezen.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:30
Ik had op veel nummer kunnen stemmen van jouw lijst
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:30
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 03:29 schreef DutchSuomiFan1992 het volgende:

[..]
Nee, ik werd naar de uitgang gewezen.
Opnieuw proberen
DutchSuomiFan1992zondag 26 december 2021 @ 03:31
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 03:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Opnieuw proberen
Doe ik.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:31
als mijn biertje op is ga ik naar bed
ArnieAlbertszondag 26 december 2021 @ 03:32
Hazes Genot _O_
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:33
ik ken dit echt niet
ArnieAlbertszondag 26 december 2021 @ 03:33
En ja eigenlijk was ik al offline maar voor Hazes (ik wist niet dat die dit uur langskwam) toch even teruggekomen :')
ArnieAlbertszondag 26 december 2021 @ 03:35
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 03:05 schreef peaceman het volgende:
1658 - Proosten - Guus Meeuwis :{
1657 - You Could Be Mine - Guns N' Roses ^O^
1656 - Touch Me - The Doors ^O^
1655 - What's Love Got To Do With It - Tina Turner :)
1654 - Vogue - Madonna ^O^
1653 - Uit M'n Bol - André Hazes :{
1652 - Call Me The Breeze - J.J. Cale :?
1651 - Love Is All - Roger Glover & Guests :)
1650 - Hey Ya! - OutKast :)
1649 - Zij - Marco Borsato :')
1648 - Mr. Bojangles - Sammy Davis Jr. O+
1647 - Hold Me - Anouk & Douwe Bob :{
1646 - Green Green Grass Of Home - Tom Jones :)
Eens met dit lijstje, behalve Hazes. Alles om maar de vieze nasmaak van 'Hazes Jr' te doen vergeten.
peacemanzondag 26 december 2021 @ 03:36
na sammy davis jr ga ik slapen, als ik het red
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 03:37
Verlaat mij niet.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:10
We zijn er weer *O*
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:12
Ben alweer een halfuur op de stream.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:15
Zijn jullie er nog?!
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:15
Hallo?!
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:16
HALLO?!!
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:20
lekker nummertje heur
hole1988zondag 26 december 2021 @ 04:20
Hallo
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:20
hi
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:21
Wat een afhakers hier. Één klein downtimepje.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:22
BLACKSTAR _O_
DutchSuomiFan1992zondag 26 december 2021 @ 04:22
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 04:15 schreef Dagoduck het volgende:
Zijn jullie er nog?!
Ja hoor.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:22
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 04:20 schreef hole1988 het volgende:
Hallo
hOLEGOD _o_
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:22
Een van de raardere liedjes van Bowie
hole1988zondag 26 december 2021 @ 04:22
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 04:21 schreef Dagoduck het volgende:
Wat een afhakers hier. Één klein downtimepje.
Die nieuwe server heeft een enorm veel effect gehad.
Kerftministerzondag 26 december 2021 @ 04:23
Dit hele album is zo fantastisch. Bowie die wist dat hij dood ging, ultieme curtain call. _O_
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:23
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 04:22 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Die nieuwe server heeft een enorm veel effect gehad.
Waarom heeft deze site uberhaupt zo'n 3 kwartier stop. Vrijwel geen enkele site heeft dat. Of 1x per maand.

Nooit dagelijks
Kerftministerzondag 26 december 2021 @ 04:27
Ben blij dat ze deze niet afkorten.
hole1988zondag 26 december 2021 @ 04:28
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:23 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
Waarom heeft deze site uberhaupt zo'n 3 kwartier stop. Vrijwel geen enkele site heeft dat. Of 1x per maand.

Nooit dagelijks
Back-up. Paar jaar geleden duurde dat +/- 5 minuten. Er is blijkbaar geen mogelijkheden om een 2e server in te richten.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:29
dagoduck op beeld net
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 04:29
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:23 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
Waarom heeft deze site uberhaupt zo'n 3 kwartier stop. Vrijwel geen enkele site heeft dat. Of 1x per maand.

Nooit dagelijks
Musicmeter heeft het ook dagelijks, ongeveer aansluitend op de pauze van Fok.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:31
wachtend op flappie
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:31
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:29 schreef hollandia02 het volgende:
dagoduck op beeld net
*O*
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:33
Zijn er nog wat mensen die hier blijven? Dan pak ik nog een biertje.
hole1988zondag 26 december 2021 @ 04:33
quote:
10s.gif Op zondag 26 december 2021 04:33 schreef Dagoduck het volgende:
Zijn er nog wat mensen die hier blijven? Dan pak ik nog een biertje.
Voorlopig wel.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:34
heerlijk nummertje dit
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:34
quote:
10s.gif Op zondag 26 december 2021 04:33 schreef Dagoduck het volgende:
Zijn er nog wat mensen die hier blijven? Dan pak ik nog een biertje.
Ga pas vanavond weer naar bed, maar hoe lang op fok? Geen idee
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:38
Ik heb nieuw bier!
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:43
Ben nog steeds op de zoom :s)
hole1988zondag 26 december 2021 @ 04:44
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 04:43 schreef Dagoduck het volgende:
Ben nog steeds op de zoom :s)
Is die gitaar wel gestemd?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:44
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 04:44 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Is die gitaar wel gestemd?
Je hoort me niet hoor. :*
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:44
nog 4 liedjes in 15 min wow
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:45
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:44 schreef hollandia02 het volgende:
nog 4 liedjes in 15 min wow
Ik ken nummers die duren per stuk 4x15 minuten.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:45
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 04:45 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik ken nummers die duren per stuk 4x15 minuten.
Ja vandaar vond ik het nog al krap
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:46
d407e6397ce2e8f6a83e166bd4aba323.png

Lijst 5 uur/6 uur!

snelle :')
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:47
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:46 schreef hollandia02 het volgende:
[ afbeelding ]

Lijst 5 uur/6 uur!

snelle :')
Dat ga ik niet doen.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:48
quote:
10s.gif Op zondag 26 december 2021 04:47 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Dat ga ik niet doen.
Dat is te laat?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:49
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:48 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
Dat is te laat?
Principe. _O-
Dr.Mikeyzondag 26 december 2021 @ 04:49
Flappie
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:50
Bijna iedere Nederlander kent dit lied uit z'n hoofd haha.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:52
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:50 schreef hollandia02 het volgende:
Bijna iedere Nederlander kent dit lied uit z'n hoofd haha.
Fucking heerlijk ook gewoon _O-
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 04:54
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 04:52 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Fucking heerlijk ook gewoon _O-
Jaaaaaaaaaaaaa Hertog held![
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 04:56
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 04:54 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
Jaaaaaaaaaaaaa Hertog held![
Zal ik nog ff een Schylger-bitter de cam in gooien.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:00
"Je mag het nieuws playbacken"

:')
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:01
(Dat is wat de gasten achter de zoom zeggen)
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:01
hahaahhaha
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:03
Mijn volgende stemnummer komt alweer over anderhalf uur.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:09
Lekker nummer
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:13
Niet zo dichtbij jongens.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:13
Anderhalve meter!
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:15
lekekr zwaaien
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:15
:') Moet toch wat.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:15
Hahahah dat is zeker zo
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:16
Nu ben ik wel die leuke dames weer kwijt. ;(
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:17
je ken nie alles hebben
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:18
Zo regel ik gewoon een vioolgitaar.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:19
Hoe heb je tijd te typen zie je constant met 2 handen bezig hahah
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:22
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 05:19 schreef hollandia02 het volgende:
Hoe heb je tijd te typen zie je constant met 2 handen bezig hahah
Ervaring.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:22
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ervaring.
leer t is
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:22
En elk jaar wens ik weer dat ik gewoon een week niet hoef te slapen.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:23
Hij draaide gewoon het nummer nog 2 minuten extra _O-
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:23
Ik heb ook soms fantasien als we niet hoefden te slapen zonder negatieve bijwerkingen.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:24
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 05:23 schreef hollandia02 het volgende:
Ik heb ook soms fantasien als we niet hoefden te slapen zonder negatieve bijwerkingen.
Echt zo.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:24
Mijn bier is weer op ;(
hole1988zondag 26 december 2021 @ 05:24
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:24 schreef Dagoduck het volgende:
Mijn bier is weer op ;(
Nieuwe halen.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:24
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 05:24 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Nieuwe halen.
Nee, mooi weest.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:25
Mijn 'Van Inkelen'-flesje met drank is wel nagenoeg leeg.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:25
Moet ik toch weer ff naar de slijterij komende dagen.
Idisromzondag 26 december 2021 @ 05:25
Hmmm, net wakker nu.
Tien minuten te laat, want net The Ramones gemist.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:26
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:24 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Nee, mooi weest.
nooit
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:26
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 05:25 schreef Idisrom het volgende:
Hmmm, net wakker nu.
Tien minuten te laat, want net The Ramones gemist.
Je UI is raar.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:27
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:25 schreef Dagoduck het volgende:
Van Inkelen'-flesje
Van Inkelen Flesje?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:28
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 05:27 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
Van Inkelen Flesje?
Alles meer dan 20% (eigen keuze)
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:28
Zo, gebruikte net even mijn eigen flesje drank als schoonmaakflesje.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:29
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:28 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Alles meer dan 20% (eigen keuze)
hmm leg uit
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:30
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 05:29 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
hmm leg uit
Nou. Tussen 0 en 2 uur is Van Inkel de DJ, en als ie bepaald woorden zegt nemen we een shotje. (Woorden als held, geweldig, walz en nogwat)
Idisromzondag 26 december 2021 @ 05:31
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Je UI is raar.
Hoezo raar?
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:32
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Nou. Tussen 0 en 2 uur is Van Inkel de DJ, en als ie bepaald woorden zegt nemen we een shotje. (Woorden als held, geweldig, walz en nogwat)
aaaaaaaaaaahhhhhhhhh ik begrijp m ja, leuk spel
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:32
Maar goed, mijn flesje is net leeg :') 0,35 liter kruidenbitter gedronken afgelopen 5 uur. + iets van 5 halve liters HJ pils.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:32
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 05:31 schreef Idisrom het volgende:

[..]
Hoezo raar?
Anders dan zojuist.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:33
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:32 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Anders dan zojuist.
Richard Avedon van Beatles
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 05:34
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Nou. Tussen 0 en 2 uur is Van Inkel de DJ, en als ie bepaald woorden zegt nemen we een shotje. (Woorden als held, geweldig, walz en nogwat)
Die is nog van de jaren 80/90-stempel, toen dj's Grote Woorden gebruikten om hun boodschap over te brengen.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:35
Hierna Kleur van Snelle!
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:35
NEE NEE NIEMAND WIL DIT HOREN
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:36
We lopen door het hart van deze stad!
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 05:36
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 05:35 schreef Dagoduck het volgende:
NEE NEE NIEMAND WIL DIT HOREN
De stemmers wel.

Het klinkt wel wat kleurloos. :')
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:39
Mot pisse, maar kan niet weg.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:41
Ik heb op Eve of the War gestemd. GODENSHIT.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:50
Leuk nummer dit, en dat van een Frans
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:52
Ik ben er nog hoor.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 05:56
Hahahha gekke dj met zn poedersuiker
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:57
She don't lie.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:57
Cocaine.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:58
Ga ik naar bed, of wacht ik op mijn stemnummer.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 05:59
Heilige neuk, twee stemnummers.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:00
ZE HERSTARTEN DE ZOOM
hole1988zondag 26 december 2021 @ 06:02
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:00 schreef Dagoduck het volgende:
ZE HERSTARTEN DE ZOOM
Een meeting mag maar 30 uur duren. :D
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:02
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 06:02 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Een meeting mag maar 30 uur duren. :D
WE WORDEN BEFLIKKERD
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:16
Hoi. We legen nog.
hole1988zondag 26 december 2021 @ 06:17
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:16 schreef Dagoduck het volgende:
Hoi. We legen nog.
Zeker
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:21
Mogguh :O
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:22
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 06:17 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Zeker
#leven
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:22
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:21 schreef Isorden het volgende:
Mogguh :O
Hoi :W
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:22
Bijna twee stemnummers!
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:23
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Hoi :W
Hoe was het Van Inkelen?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:26
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:23 schreef Isorden het volgende:

[..]
Hoe was het Van Inkelen?
Geen idee, niet veel van meegekregen.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:27
Is dit Whitney?
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:30
Carolien had het nog wel over me _O-
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:32
(Ik deed nog een kusje naar haar) _O-
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:32
joint.gif
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:33
Ik wil de beelden van de afgelopen 6 uur.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:34
Of iedereen zijn sigaret uit beeld wil halen _O-
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:36
KIDS _O_
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:36
*O* *O* *O* *O* *O*
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 06:36
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:34 schreef Dagoduck het volgende:
Of iedereen zijn sigaret uit beeld wil halen _O-
wut
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 06:38
Gezongen door Andrew VanWyngarden! Amerikaan van Nederlandse afkomst.

Vind zelf dat Little Dark Age er ook in zou mogen, in de top 2000.

Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:40
Hey kijk nou, Computer Love van Kraftwerk
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 06:42
Op 1607 weer een nummer van Marco B. Ik leef niet meer voor jou
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:44
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 06:42 schreef hollandia02 het volgende:
Op 1607 weer een nummer van Marco B. Ik leef niet meer voor jou
Mooi moment om mn gemiste stemplaatje ff terug te luisteren van vanacht :Y
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:44
STEMNUMMER
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:44
Eerst nog even Editors Goden _O_
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:44
29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (Pts. 1-5)
48 Rage Against The Machine - Killing In The Name
87 Doors - Riders On The Storm
129 Moody Blues - Nights In White Satin
261 Don McLean - Vincent
303 Slayer - Angel Of Death
329 Janis Joplin - Me And Bobby McGee
460 Jim Croce - Time In A Bottle
478 Golden Earring - She Flies On Strange Wings
499 Joy Division - Love Will Tear Us Apart
542 David Bowie - Let's Dance
554 Donna Summer - I Feel Love
564 Temptations - Papa Was A Rolling Stone
600 Elton John - Tiny Dancer
708 Alice In Chains - Would?
747 Leonard Cohen - So Long Marianne
786 Bob Dylan - Like A Rolling Stone
831 Prodigy - Smack My Bitch Up
833 Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
906 Jimi Hendrix - Voodoo Child (Slight Return)
1018 Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair
1070 Queens Of The Stone Age - Go With The Flow
1167 De Jeugd Van Tegenwoordig - Watskeburt?!
1236 Heart - Barracuda
1287 Cuby & the Blizzards - Somebody Will Know Someday
1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War
1499 Foo Fighters - All My Life
1598 Brainbox - Summertime
1608 Editors - The Racing Rats
1652 J.J. Cale - Call Me The Breeze
1719 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
1867 Fischer-Z - The Worker
1964 Chris Isaak - Blue Hotel
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:45
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:44 schreef Dagoduck het volgende:
29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (Pts. 1-5)
48 Rage Against The Machine - Killing In The Name
87 Doors - Riders On The Storm
129 Moody Blues - Nights In White Satin
261 Don McLean - Vincent
303 Slayer - Angel Of Death
329 Janis Joplin - Me And Bobby McGee
460 Jim Croce - Time In A Bottle
478 Golden Earring - She Flies On Strange Wings
499 Joy Division - Love Will Tear Us Apart
542 David Bowie - Let's Dance
554 Donna Summer - I Feel Love
564 Temptations - Papa Was A Rolling Stone
600 Elton John - Tiny Dancer
708 Alice In Chains - Would?
747 Leonard Cohen - So Long Marianne
786 Bob Dylan - Like A Rolling Stone
831 Prodigy - Smack My Bitch Up
833 Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
906 Jimi Hendrix - Voodoo Child (Slight Return)
1018 Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair
1070 Queens Of The Stone Age - Go With The Flow
1167 De Jeugd Van Tegenwoordig - Watskeburt?!
1236 Heart - Barracuda
1287 Cuby & the Blizzards - Somebody Will Know Someday
1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War
1499 Foo Fighters - All My Life
1598 Brainbox - Summertime
1608 Editors - The Racing Rats
1652 J.J. Cale - Call Me The Breeze
1719 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
1867 Fischer-Z - The Worker
1964 Chris Isaak - Blue Hotel

Mooi lijstje weer dit jaar Dago :Y
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:46
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:45 schreef Isorden het volgende:

[..]
Mooi lijstje weer dit jaar Dago :Y
:7
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:48
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:46 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
:7
Zo tijdens Marco B. toch nog even snel Panama afstrepen :D

7 Led Zeppelin - Stairway To Heaven
15 Deep Purple - Child In Time
28 Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond
36 Dire Straits - Telegraph Road
47 Supertramp - School
50 The Rolling Stones - Paint It Black
57 Queen - Don't Stop Me Now
68 Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky
70 Paolo Nutini - Iron Sky
75 Floor Jansen & Henk Poort - Phantom Of The Opera
77 Fleetwood Mac - The Chain

108 Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain
119 David Bowie - Space Oddity
134 Muse - Knights Of Cydonia
177 Elton John - Rocket Man
187 Pearl Jam - Jeremy
189 Iron Maiden - Fear Of The Dark

216 Golden Earrings - Just A Little Bit Of Peace In My Heart
220 Foo Fighters - Everlong

339 Neil Young - Old Man
364 Cuby & the Blizzards - Window Of My Eyes
383 The Who - Baba O'Riley
384 Lynyrd Skynyrd - Freebird

408 The Alan Parsons Project - Eye In The Sky
416 Meat Loaf - Bat Out Of Hell

613 Oasis - Champagne Supernova

711 Al Stewart - Year Of The Cat

842 Bruce Springsteen - Jungleland

932 Paul McCartney & Wings - Band On The Run

1101 Emerson, Lake & Palmer - Peter Gunn Theme

1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War

1670 Van Halen - Panama
1698 Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields

- Black Sabbath - War Pigs
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:48
IK LEEF NIET MEER VOOR JOU
Idisromzondag 26 december 2021 @ 06:51
Nou, ik ben benieuwd of Marco ook nog wordt genoemd.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:52
iK GING LOS, GEEM GEEN NEUK.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:52
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 06:52 schreef Dagoduck het volgende:
iK GING LOS, GEEM GEEN NEUK.
Ik ook, maar dan op Van Halen :7
Isordenzondag 26 december 2021 @ 06:53
Oh ja deze van de Pompoenen *O* *O*
Idisromzondag 26 december 2021 @ 06:54
Marco Borsato is niet genoemd, als ik goed geluisterd heb.

Ooh, ooh, wat proberen ze weer te correct te zijn.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 06:56
lekker nummer
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:56
Kutgeluid op de zoom.
hollandia02zondag 26 december 2021 @ 06:57
Ohja, na 6 uur reclame. Gvd
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 06:59
Ik ben er nog.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:00
Carolien reageerde wel mooi op me. Even downloaden die afgelopen uren.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:02
HOI CAROLIEN
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:04
Denk dat ik zo gewoon tot half vier mijn bed in duik.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:05
Wat een teringlange reclameblokken. Voortaan ga ik na 6 uur pitten.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 07:16
Staat toch wel Phil Collins in de lijst
Isordenzondag 26 december 2021 @ 07:19
Moet wel zeggen dat dit nummer van Phil me vrij weinig zegt.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 07:29
Deep Purple Goden _O_ _O_ _O_

headbang02.gif headbang02.gif headbang02.gif
Isordenzondag 26 december 2021 @ 07:33
Give up your guns _O_
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:37
Komt ie.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:46
Jaaaaaaaaaaaaa, de uitgangchat is open _O_
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:46
Zal ff pitten, de groeten.
Dagoduckzondag 26 december 2021 @ 07:47
Oja:

29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (Pts. 1-5)
48 Rage Against The Machine - Killing In The Name
87 Doors - Riders On The Storm
129 Moody Blues - Nights In White Satin
261 Don McLean - Vincent
303 Slayer - Angel Of Death
329 Janis Joplin - Me And Bobby McGee
460 Jim Croce - Time In A Bottle
478 Golden Earring - She Flies On Strange Wings
499 Joy Division - Love Will Tear Us Apart
542 David Bowie - Let's Dance
554 Donna Summer - I Feel Love
564 Temptations - Papa Was A Rolling Stone
600 Elton John - Tiny Dancer
708 Alice In Chains - Would?
747 Leonard Cohen - So Long Marianne
786 Bob Dylan - Like A Rolling Stone
831 Prodigy - Smack My Bitch Up
833 Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
906 Jimi Hendrix - Voodoo Child (Slight Return)
1018 Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair
1070 Queens Of The Stone Age - Go With The Flow
1167 De Jeugd Van Tegenwoordig - Watskeburt?!
1236 Heart - Barracuda
1287 Cuby & the Blizzards - Somebody Will Know Someday
1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War
1499 Foo Fighters - All My Life
1598 Brainbox - Summertime
1608 Editors - The Racing Rats
1652 J.J. Cale - Call Me The Breeze
1719 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
1867 Fischer-Z - The Worker
1964 Chris Isaak - Blue Hotel
Isordenzondag 26 december 2021 @ 07:47
Roundabout *O* *O* *O* *O*
Isordenzondag 26 december 2021 @ 07:54
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:02
1595 Wanna Be Startin' Somethin' Michael Jackson *O*
1594 City Of Blinding Lights U2 :{
1593 Moon Over Bourbon Street Sting O+
1592 Mensch Herbert Grönemeyer O+
1591 25 Or 6 To 4 Chicago *O*
1590 Fire The Pointer Sisters :)
1589 Als De Rook Om Je Hoofd Is... Boudewijn de Groot :)
1588 I Started A Joke Bee Gees :)
1587 Summer Night City ABBA *O* *O*
1586 Grace Kelly Mika :{
1585 Stars Simply Red :)
1584 Le Freak Chic :)
D.zondag 26 december 2021 @ 08:05
quote:
88s.gif Op zondag 26 december 2021 01:57 schreef Koen66 het volgende:
is @:d. hier definitief gekapt?
Ik ben al op leeftijd he, moet ook mijn nachtrust hebben |:)
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:06
Good meuning!
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:07
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Good meuning!
Do you have a massage for Ronnie?
Pino112zondag 26 december 2021 @ 08:07
Mogguh.

MJ *O*
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:08
Goedemorgen! c_/

Oeh, M.J.! Lekker begin van de Top 2000 van vandaag. En oeh, ik mag uit quarantaine! *O*
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:08
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:08 schreef DW457 het volgende:
Goedemorgen! c_/

Oeh, M.J.! Lekker begin van de Top 2000 van vandaag. En oeh, ik mag uit quarantaine! *O*
Feest! *O* *O*
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:09
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:08 schreef Isorden het volgende:

[..]
Feest! *O* *O*
Ben jij er nog of weer? Hoe was de whisky gister?

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2021 08:09:46 ]
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:09
Daft Pink heeft stiekem een flinke stopbonus te pakken volgens mij
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:10
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:09 schreef DW457 het volgende:

[..]
Ben jij er nog of weer? Hoe was de whisky gister?
Weer, ben net na 12 gaan slapen. Maar dankzij mn werkritme ben ik 7 dagen per week rond 6 uur wel weer wakker :O

Whisky was lekker hoor :9
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:11
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:10 schreef Isorden het volgende:

[..]
Weer, ben net na 12 gaan slapen. Maar dankzij mn werkritme ben ik 7 dagen per week rond 6 uur wel weer wakker :O

Whisky was lekker hoor :9
Ooh, dan verschillen we maar n paar uurtjes.

Heb je zin in appelsap, MJ heeft nog wat.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:11
Zit hier nou een mama appelsapje in?
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:12
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:11 schreef DW457 het volgende:

[..]
Ooh, dan verschillen we maar n paar uurtjes.

Heb je zin in appelsap, MJ heeft nog wat.
Nah, zit eerst aan een lekker bakkie pleur c_/
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:12
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zit hier nou een mama appelsapje in?
Dit was de moeder der mamma appelsapjes!
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:12
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:12 schreef Isorden het volgende:

[..]
Nah, zit eerst aan een lekker bakkie pleur c_/
We zitten op 1 lijn, qua drankjes! Hier is mijn bakkie ook net klaar c_/
Tussle266zondag 26 december 2021 @ 08:13
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Daft Pink heeft stiekem een flinke stopbonus te pakken volgens mij
Die filmdood van Bangalter werd niet voor niets gerecycled, dat was allemaal voor het hogere doel.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:13
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:12 schreef DW457 het volgende:

[..]
We zitten op 1 lijn, qua drankjes! Hier is mijn bakkie ook net klaar c_/
Je moet wat als je zo vroeg wakker bent hè
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:15
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:13 schreef Isorden het volgende:

[..]
Je moet wat als je zo vroeg wakker bent hè
Zeg dat. En daarnaast, als je een kind hebt zoals ik, dan is koffie essentieel ook om de dag door te komen. Nu is ze echter bij haar moeder en koffie vind ik ook gewoon erg lekker. Evenals dit nummer, jaja, U2, maar toch. Ik vind hem fijn.
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:16
Eindhoven genot
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:16
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:15 schreef DW457 het volgende:

[..]
Zeg dat. En daarnaast, als je een kind hebt zoals ik, dan is koffie essentieel ook om de dag door te komen. Nu is ze echter bij haar moeder en koffie vind ik ook gewoon erg lekker. Evenals dit nummer, jaja, U2, maar toch. Ik vind hem fijn.
Haha zelf geen ervaring mee, zie alleen hoe dat bij mn broer gaat...

Kleine is een jaar en 3 maanden, oftewel aandacht geen seconde laten verslappen O+
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:16
Jeetje, Vogue is best gezakt
Pino112zondag 26 december 2021 @ 08:16
U@ @Bronson
de_boswachterzondag 26 december 2021 @ 08:17
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:15 schreef DW457 het volgende:

[..]
Zeg dat. En daarnaast, als je een kind hebt zoals ik, dan is koffie essentieel ook om de dag door te komen. Nu is ze echter bij haar moeder en koffie vind ik ook gewoon erg lekker. Evenals dit nummer, jaja, U2, maar toch. Ik vind hem fijn.
Ah zie hier, een gescheiden ziel.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:17
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:16 schreef Isorden het volgende:

[..]
Haha zelf geen ervaring mee, zie alleen hoe dat bij mn broer gaat...

Kleine is een jaar en 3 maanden, oftewel aandacht geen seconde laten verslappen O+
Oef nee, anders ligt binnen no time de kerstboom om of drinkt ie de gootsteenontstopper leeg ofzo.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:17
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:17 schreef DW457 het volgende:

[..]
Oef nee, anders ligt binnen no time de kerstboom om of drinkt ie de gootsteenontstopper leeg ofzo.
Ja of ze trekt zich op aan de salon tafel en probeert een onbewaakt flesje bier te pakken te krijgen :D
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:18
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:17 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Ah zie hier, een gescheiden ziel.
Nooit samen geweest zelfs. Vul de rest zelf maar in :)
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:18
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:18 schreef DW457 het volgende:

[..]
Nooit samen geweest zelfs. Vul de rest zelf maar in :)
Een voortvloeisel van een eenmalige nachtelijke overeenkomst? :7
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:18
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:17 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja of ze trekt zich op aan de salon tafel en probeert een onbewaakt flesje bier te pakken te krijgen :D
Ghehehehe...of de goede whisky! :o
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:18
Marco B. snelt nu naar Bourbon Street.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:19
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:18 schreef Isorden het volgende:

[..]
Een voortvloeisel van een eenmalige nachtelijke overeenkomst? :7
Met de nodige kleine lettertjes die ik over het hoofd zag, yup!
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:19
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 08:18 schreef DW457 het volgende:

[..]
Ghehehehe...of de goede whisky! :o
Over whisky gesproken...

Of in dit geval Whiskey :P
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:20
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:19 schreef Isorden het volgende:

[..]
Over whisky gesproken...

Of in dit geval Whiskey :P
Nice. Ik vind hem wel erg mooi hoor, deze.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2021 08:20:30 ]
Pino112zondag 26 december 2021 @ 08:22
Bowa wat doe je hier joh
KLB / Mensen die de Top 2000 intensief volgen
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:24
Dit Oosters dialect doet mij niets.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:25
quote:
Enkel trollen blijkbaar, sneu figuur.
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:25
Vraagje, is Herbert Grönemeyer?
Sabatazondag 26 december 2021 @ 08:25
Ik ben een beetje warrig wakker geworden nu. Mensch? Heb ik dan toch Schwarzwaldradio op de telefoon aan? Oh nee toch de goeie. Herbert immers ook in de Top2000
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:27
is dit nou 25 of 6 tot 4?
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:28
Deze uit de Windy City kende ik niet.
Sabatazondag 26 december 2021 @ 08:29
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:28 schreef Bugno3 het volgende:
Deze uit de Windy City kende ik niet.
Lang de tune van een mislukt sportprogramma geweest: Sport Studio (precies het omgekeerde van de klassieke uitzending)
Mexicanobakkerzondag 26 december 2021 @ 08:29
Is zijn broer Ed er ook?
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:30
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:29 schreef Sabata het volgende:

[..]
Lang de tune van een mislukt sportprogramma geweest: Sport Studio (precies het omgekeerde van de klassieke uitzending)
Duidelijk mislukt, want ik heb er nog nooit van gehoord.
#ANONIEMzondag 26 december 2021 @ 08:30
Deze was wel fijn hoor (maar ga toch even mijn ontbijt maken).
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:30
Origineel van Bruce is beter.
Pino112zondag 26 december 2021 @ 08:31
FIRE
D.zondag 26 december 2021 @ 08:32
beavis-excited.gif
D.zondag 26 december 2021 @ 08:33
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 08:30 schreef Isorden het volgende:
Origineel van Bruce is beter.
Je maakt de grap verkeerd |:)
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:34
Dat ene klaagtopic over de Top 2000 in MUZ (van Tong80) is opeens geheel verdwenen (niet eens gesloten)? Huh?
Bugno3zondag 26 december 2021 @ 08:34
SPRRRRRRRUITJES
Niznozondag 26 december 2021 @ 08:35
Na de gourmet
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:35
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:34 schreef Bugno3 het volgende:
SPRRRRRRRUITJES
Zo lust ik ze nog wel.
DustinHendersonzondag 26 december 2021 @ 08:35
Ken deze niet
D.zondag 26 december 2021 @ 08:36
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:34 schreef Eightyone het volgende:
Dat ene klaagtopic over de Top 2000 in MUZ (van Tong80) is opeens geheel verdwenen (niet eens gesloten)? Huh?
Schopje KLB?
Eightyonezondag 26 december 2021 @ 08:36
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:36 schreef D. het volgende:

[..]
Schopje KLB?
Nee, compleet weg.
D.zondag 26 december 2021 @ 08:38
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 08:36 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Nee, compleet weg.
Ieder Tong-topic is er eentje teveel :Y
Isordenzondag 26 december 2021 @ 08:38
Gebroeders Gibb _O_ _O_