abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_202812086


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202812090
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 00:03 schreef peaceman het volgende:

[..]
ze waren toch al dood?
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:04 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Waren ze gereincarneerd dan?
Ja leuk, jongons.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 00:06:10 #3
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812091
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:05 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Nee, dat niet. Wel een beschouwing waar het mis is gegaan en of het eventueel toekomstbestendig was geweest als het anders was gelopen. As ifs..
vreselijk
pi_202812093
Dat... was prettig *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 00:06:23 #5
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202812094
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:04 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik heb nog maar een halve fles wijn }:|
En op de vloer ligt een lege :?
pi_202812096
We begonnen wat roestig maar t tempo zit er nu lekker in :D
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 00:06:37 #7
426493 crew  PippenScottie
pi_202812099
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:04 schreef Evenstar het volgende: Van Inkelen regels voor vandaag: Legendarisch (legende telt ook) Vrienden Geweldig Helden Bonus:Waltz Wel goed opletten :D en @:Viv zit met thee op de bank, zeg er even wat van jongens.
Zeg maar tegen Viv dat als ze zich niet wil aanpassen aan onze cultuur, ze maar moet emigreren
My friends all drive horses
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:06:48 #8
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812101
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
We begonnen wat roestig maar t tempo zit er nu lekker in :D
Wel logisch, vorig jaar hadden veel minder mensen kerstfestiviteiten denk ik
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 00:06:49 #9
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202812102
quote:
5s.gif Op zondag 26 december 2021 00:06 schreef Kopiko het volgende:

[..]
En op de vloer ligt een lege :?
Van jou of van mij?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zondag 26 december 2021 @ 00:06:52 #10
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812104
quote:
5s.gif Op zondag 26 december 2021 00:06 schreef Kopiko het volgende:

[..]
En op de vloer ligt een lege :?
WIJNFLES!
  zondag 26 december 2021 @ 00:07:00 #11
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202812107
Mag ik de regels nog een keer?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zondag 26 december 2021 @ 00:07:02 #12
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202812108
Nog uren opblijven voor Bagagedrager en Luka ga ik niet trekken vrees ik. Dan maar proberen om een wekkertje te zetten voor Kids en TayTay's Blank Space O+

Inkel vond ik gisteren ook niet zo leuk tbh

Slaap lekker alvast, en nog een fijne nacht luitjes :W
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202812109
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:04 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Cool! En hij of zij zit nu naast je mee te chatten? :D
:D was wel leuk geweest, maar hij is net naar huis gegaan
pi_202812116
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:06 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Wel logisch, vorig jaar hadden veel minder mensen kerstfestiviteiten denk ik
op zich zijn de regels niet anders dit jaar. Maar snap t wel
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202812118
MJ *O*
Van zijn beste plaat
pi_202812120
Die stem van Van Inkel :')

(Ja, hier is al 1000 keer over geklaagd, maar toch)
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 00:07:43 #17
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812122
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Gretzl het volgende:
Nog uren opblijven voor Bagagedrager en Luka ga ik niet trekken vrees ik. Dan maar proberen om een wekkertje te zetten voor Kids en TayTay's Blank Space O+

Inkel vond ik gisteren ook niet zo leuk tbh

Slaap lekker alvast, en nog een fijne nacht luitjes :W
slaap lekker :W
  zondag 26 december 2021 @ 00:07:48 #18
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202812123
1989? Knap van Phill Lynott
Ja ja
pi_202812125
Ik denk dat ik toch maar ff afhaak en Panama skip.... ben kapot :O :O :O
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 00:07:54 #20
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812126
Van Inkelen regels voor vandaag:
Legendarisch (legende telt ook)
Vrienden
Geweldig
Helden
Bonus:Waltz

Dan staat het ook maar in dit topic,
Make love, not war ☮
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 00:07:55 #21
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_202812127
JAAAAAAAA MICHAEL
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  zondag 26 december 2021 @ 00:08:17 #22
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812131
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Isorden het volgende:
Ik denk dat ik toch maar ff afhaak en Panama skip.... ben kapot :O :O :O
was dan ook even tussendoor gaan dommelen...
  zondag 26 december 2021 @ 00:08:23 #23
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812132
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef houdjemond het volgende:
Mag ik de regels nog een keer?
Van Inkelen regels voor vandaag:
Legendarisch (legende telt ook)
Vrienden
Geweldig
Helden
Bonus:Waltz
Make love, not war ☮
  Moderator / Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:08:28 #24
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202812133
Hij leest weer mee he :D

Nou ja, als die meeleest doet die vandaag in ieder geval geen waltz, ook goed :P
  zondag 26 december 2021 @ 00:08:37 #25
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812136
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Gretzl het volgende:
Nog uren opblijven voor Bagagedrager en Luka ga ik niet trekken vrees ik. Dan maar proberen om een wekkertje te zetten voor Kids en TayTay's Blank Space O+

Inkel vond ik gisteren ook niet zo leuk tbh

Slaap lekker alvast, en nog een fijne nacht luitjes :W
Slaap lekker :W
Make love, not war ☮
pi_202812139
Oh ja, ben deze van Maikol vergeten.

Gaat wel. Hoeft ook niet per se hoger van mij
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:08:41 #27
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812140
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
op zich zijn de regels niet anders dit jaar. Maar snap t wel
Volgens mij mocht je vorig jaar maar 2 mensen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202812141
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Gretzl het volgende:
Nog uren opblijven voor Bagagedrager en Luka ga ik niet trekken vrees ik. Dan maar proberen om een wekkertje te zetten voor Kids en TayTay's Blank Space O+

Inkel vond ik gisteren ook niet zo leuk tbh

Slaap lekker alvast, en nog een fijne nacht luitjes :W
Sleepwell Beast :W
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202812144
Twee stemplaten van mevrouw Berkery dit uur (QOTSA en Mink Deville)
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zondag 26 december 2021 @ 00:08:56 #30
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202812145
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:06 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Wel logisch, vorig jaar hadden veel minder mensen kerstfestiviteiten denk ik
Niet door fokken tijdens het kerstdiner. :{w
Ja ja
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 00:09:03 #31
842 Zorro
Z
pi_202812146
Ik zet deze Michael Jacksoff

Edit: Dit is fouter dan ik dacht _O-
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202812147
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Volgens mij mocht je vorig jaar maar 2 mensen
Volgens mij ook feestdaguitzondering van 4.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202812148
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Gretzl het volgende:
Nog uren opblijven voor Bagagedrager en Luka ga ik niet trekken vrees ik. Dan maar proberen om een wekkertje te zetten voor Kids en TayTay's Blank Space O+

Inkel vond ik gisteren ook niet zo leuk tbh

Slaap lekker alvast, en nog een fijne nacht luitjes :W
Truste :W
pi_202812149
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Isorden het volgende:
Ik denk dat ik toch maar ff afhaak en Panama skip.... ben kapot :O :O :O
slaap lekker mien jong :W
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 00:09:25 #35
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812150
O+ O+
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 00:09:39 #36
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202812151
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef houdjemond het volgende:
Mag ik de regels nog een keer?
Van Inkelen regels voor vandaag:
Legendarisch (legende telt ook)
Vrienden
Geweldig
Helden
Bonus:Waltz
pi_202812153
Harvest vind ik wel een goed moment om de joint op te steken :7
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:09:54 #38
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812155
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:09 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Volgens mij ook feestdaguitzondering van 4.
Oh, nouja toen hielden in ieder geval meer mensen er zich aan en dat weet iedereen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 00:10:03 #39
426493 crew  PippenScottie
pi_202812157
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:05 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Nee, dat niet. Wel een beschouwing waar het mis is gegaan en of het eventueel toekomstbestendig was geweest als het anders was gelopen. As ifs..
Je ouders bedoelen het vast goed. Maar kan me voorstellen als je geen zin hebt om er over te praten.
My friends all drive horses
  zondag 26 december 2021 @ 00:10:04 #40
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812158
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Make love, not war ☮
pi_202812159
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 00:09 schreef Zorro het volgende:
Ik zet deze Michael Jacksoff

Edit: Dit is fouter dan ik dacht _O-
Marco aan je BORSTato
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  zondag 26 december 2021 @ 00:10:23 #42
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812162
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Apenshot is voor pubers
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202812164
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
ik weet niet eens wat de tweede is, dus doe maar limoncello.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 00:10:39 #45
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202812166
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Limoncello natuurlijk.
  zondag 26 december 2021 @ 00:10:40 #46
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202812167
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Wat is apenshot _O-
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Manager PR/Moderator zondag 26 december 2021 @ 00:10:54 #47
269689 crew  Viv
pi_202812168
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:06 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Zeg maar tegen Viv dat als ze zich niet wil aanpassen aan onze cultuur, ze maar moet emigreren
:D O+
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 00:10:56 #48
426493 crew  PippenScottie
pi_202812170
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Ligt de Limoncello in de vriezer?
My friends all drive horses
  zondag 26 december 2021 @ 00:10:57 #49
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812172
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Apenshot is voor pubers
is dat zo? Dan word ik jong ingeschat.... heb ik vandaag gekregen voor Kerst.
Make love, not war ☮
pi_202812173
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Oeh Limoncello :9
Daar neem ik zo misschien ook wat van
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 00:11:04 #51
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202812175
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Wat is een apenshot?
pi_202812177
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Marco aan je BORSTato
zou voor iedereens veiligheid beter zijn als hij Marco Castrato zou worden.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 00:11:14 #53
842 Zorro
Z
pi_202812178
Neil _O_
Al is dat Young niet meer zo van toepassing
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Trouwste user 2022 zondag 26 december 2021 @ 00:11:23 #54
7889 tong80
Spleenheup
pi_202812179
Top 100 van zaterdag 25 december 2021

Plaats / aantal berichten / gebruiker
001. 939 Moonlight
002. 851 aloa
003. 755 Dagoduck
004. 711 Schakeltopia
005. 705 peaceman
026. 140 tong80

Trusten

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 26 december 2021 @ 00:11:24 #55
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812181
Neil Young O+
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 00:11:31 #57
426493 crew  PippenScottie
pi_202812182
Neil Young O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
My friends all drive horses
  zondag 26 december 2021 @ 00:11:32 #58
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202812183
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 00:07 schreef Isorden het volgende:
Ik denk dat ik toch maar ff afhaak en Panama skip.... ben kapot :O :O :O
Sleep well :W
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:11:35 #59
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812184
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:11 schreef noodgang het volgende:

[..]
Wat is een apenshot?
Gebruiken stropers tegen chimpansees.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202812185
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
is dat zo? Dan word ik jong ingeschat.... heb ik vandaag gekregen voor Kerst.
Dat is toch shotje dat smaakt naar dat apenkoppensnoep?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202812186
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Je ouders bedoelen het vast goed. Maar kan me voorstellen als je geen zin hebt om er over te praten.
Nee, zeker niet als ze vervolgens met elkaar gaan ruziën..
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202812187
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:11 schreef tong80 het volgende:
Top 100 van zaterdag 25 december 2021

Plaats / aantal berichten / gebruiker
001. 939 Moonlight
002. 851 aloa
003. 755 Dagoduck
004. 711 Schakeltopia
005. 705 peaceman
026. 140 tong80

Trusten

:T
Ik ben trots op jullie allemaal
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:11:48 #63
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812188
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:11 schreef tong80 het volgende:
Top 100 van zaterdag 25 december 2021

Plaats / aantal berichten / gebruiker
001. 939 Moonlight
002. 851 aloa
003. 755 Dagoduck
004. 711 Schakeltopia
005. 705 peaceman
026. 140 tong80

Trusten

:T
Jezus hee
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 00:11:51 #64
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202812189
Slaapmutsje van Ome Nelis O+
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202812190
O+ O+ O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 00:11:56 #66
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812191
Make love, not war ☮
pi_202812193
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef Diaan73 het volgende:
De vraag van vandaag.. neem ik Limoncello of een apenshot?
Wat is een apenshot? :D
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Moderator / Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:12:17 #68
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202812194
NIemand volledige lijst van 25-12?
  zondag 26 december 2021 @ 00:12:22 #69
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812196
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:10 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ligt de Limoncello in de vriezer?
Staat buiten, dat is nu ongeveer gelijk aan de vriezer denk ik.
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 00:12:53 #70
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812201
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:11 schreef tong80 het volgende:
Top 100 van zaterdag 25 december 2021

Plaats / aantal berichten / gebruiker
001. 939 Moonlight
002. 851 aloa
003. 755 Dagoduck
004. 711 Schakeltopia
005. 705 peaceman
026. 140 tong80

Trusten

:T
oh dear :@
  zondag 26 december 2021 @ 00:12:54 #71
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812203
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:11 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Dat is toch shotje dat smaakt naar dat apenkoppensnoep?
Geen idee, ik kende het niet.
Make love, not war ☮
pi_202812204
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:12 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Staat buiten, dat is nu ongeveer gelijk aan de vriezer denk ik.
Tering ja. Ik had wat flesjes bier in de achterbak van de auto liggen daarstraks terwijl ik naar huis werd gereden. Waren ijskoud thuis _O-
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202812205
Apen snot
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 00:13:06 #74
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202812206
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Gebruiken stropers tegen chimpansees.
Dan lijkt me limoncello een betere keuze
  zondag 26 december 2021 @ 00:13:08 #75
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202812207
quote:
Ooohnee, banaan :R limoncello it is.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 00:13:08 #76
426493 crew  PippenScottie
pi_202812208
Dream up, let me fill your cup with the promise of a man

Mooi toch O+
My friends all drive horses
pi_202812209
quote:
Dan lijkt mij een Limencello een betere keuze.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:13:46 #78
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812214
301 slechts. Ik word volwassen. :)
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202812215
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:12 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Staat buiten, dat is nu ongeveer gelijk aan de vriezer denk ik.
Het is niet warm buiten nee.

Al kan dat met voedsel soms nog tegenvallen als het te dicht tegen het huis staat.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202812217
Dit glijdt wel snel af naar beneden ook trouwens.
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:08 #81
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202812219
De druk op zoom om er met mijn Neil Young-shirt en gitaar doorheen te komen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:14:20 #82
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202812222
Shot #1 HELD
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:21 #83
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202812223
Ik ben 100 jaar geleden op een schoolfeest zo bijzonder ziek geworden van boswandeling dat ik elke melkachtige likeur met een tropische smaak vermijd. :'(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:22 #84
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812224
Held! Shotje
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:23 #85
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812225
held! shotje!
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:25 #86
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202812226
Nog even QotSA rocken dan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:14:33 #87
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202812228
Shot #2 GEWELDIG
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:38 #88
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202812229
Godver, heb de regels nog niet op een rij.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202812230
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:14 schreef Diaan73 het volgende:
Held! Shotje
On it!
pi_202812231
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:14 schreef houdjemond het volgende:
Ik ben 100 jaar geleden op een schoolfeest zo bijzonder ziek geworden van boswandeling dat ik elke melkachtige likeur met een tropische smaak vermijd. :'(
Oh ja, traumadrankjes. Mijne zijn Ouzo en Jägermeister.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 00:14:57 #91
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202812232
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:14 schreef houdjemond het volgende:
Ik ben 100 jaar geleden op een schoolfeest zo bijzonder ziek geworden van boswandeling dat ik elke melkachtige likeur met een tropische smaak vermijd. :'(
Dat heb ik met Likeur43
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 00:15:16 #92
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202812234
Krijg mijn fles drank niet open.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 00:15:19 #93
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202812236
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 00:14 schreef Evenstar het volgende:
Shot #2 GEWELDIG
_O- zo gaat het hard... iedereen in een half uur stomdronken.
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 00:15:28 #94
426493 crew  PippenScottie
pi_202812237
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:14 schreef Diaan73 het volgende:
Held! Shotje
Check

Ik wil maar niet dronken worden vandaag. Althans, ik merk het niet
My friends all drive horses
pi_202812238
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 00:15 schreef Dagoduck het volgende:
Krijg mijn fles drank niet open.
dat klinkt als een probleem met de hoogste prioriteit.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 00:15:41 #96
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202812239
HELP
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 00:15:42 #97
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202812240
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 00:14 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Dat heb ik met Likeur43
Als limonade, tot je opstaat _O-
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 00:15:43 #98
842 Zorro
Z
pi_202812241
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 00:13 schreef PippenScottie het volgende:
Dream up, let me fill your cup with the promise of a man

Mooi toch O+
Dat ligt er maar aan hoe je het opvat.

Met een dirty mind gaat dit helemaal mis.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:15:49 #99
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202812242
Dit soort items moeten natuurlijk niet in lijstjesradio Inkel :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator / Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 00:15:50 #100
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202812243
Hij zegt gewoon geen Waltz :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')