In theorie wel, zo heb je lesmateriaal tegen pesten dat juist pesten in de hand werkt. Ik kan me best voorstellen dat je moet opletten hoe je je les verpakt. Maar als de aanpak van de laatste jaren niet de manier is, hoe dan wel?quote:Op maandag 20 december 2021 16:50 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik begrijp ook helemaal niets van de redenatie dat als je racisme uitlegt aan kinderen (en dus benoemt) dat racisme in de hand zou werken. Tot nu toe heeft negeren ervan idd ook niet gewerkt want scholen zijn natuurlijk niet de enige invloed waar kinderen aan blootstaan.
Daar ben ik inderdaad ook bang voor.quote:Daarbij wordt het hele CRT-argument om dezelfde reden door Republikeinen gebruikt om de geschiedenis over slavernij/ racisme van de VS in het onderwijs onjuist weer te geven/ te witwassen.
Uiteraard!quote:Op maandag 20 december 2021 18:07 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
In theorie wel, zo heb je lesmateriaal tegen pesten dat juist pesten in de hand werkt. Ik kan me best voorstellen dat je moet opletten hoe je je les verpakt. Maar als de aanpak van de laatste jaren niet de manier is, hoe dan wel?
[..]
Daar ben ik inderdaad ook bang voor.
Ik wacht met dit soort dingen een paar dagen met oordelen tot beide kanten van het verhaal duidelijk zijn. Mijn eerste indruk is dat Manchin niks geks doet.quote:Op maandag 20 december 2021 20:36 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Wat vinden jullie van het feit dat Manchin de plannen van Biden heeft weggestemd? Ik ben niet zo thuis in de Amerikaanse politiek, past hij niet beter bij de Republikeinen? Zijn er überhaupt geen ''linkse'' Republikeinen?
Maar vind je dan niet dat er een (te) grote kloof is tussen arm en rijk in de VS?quote:Op maandag 20 december 2021 21:02 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Ik wacht met dit soort dingen een paar dagen met oordelen tot beide kanten van het verhaal duidelijk zijn. Mijn eerste indruk is dat Manchin niks geks doet.
De Democraten hebben altijd een breed scala aan politieke ideologieën gekend. Denk maar aan de Blue Dog Coalition. Het valt misschien nu wat meer op omdat de meerderheid van de partij naar centrumlinks is opgeschoven. Vertegenwoordigers zoals Manchin zijn er echter altijd geweest, ik zou niet weten waarom hij nu weg zou moeten.
De Republikeinen hadden vroeger ook een breed scala aan politieke ideologieën, maar of er daadwerkelijk linkse vertegenwoordigers de afgelopen 40 jaar zaten durf ik niet te zeggen. Eigenlijk hebben ze nog steeds een breed spectrum, vertegenwoordigers zoals Murkowski en Collins zijn wel centrumrechts(Romney wat rechtser). Het valt wederom nu niet meer op omdat de rest van de partij richting Forumland is opgeschoven
Oh zeker wel, ik ben groot voorstander van brede investeringen om de boel op de schop te gooien. Echter vind Manchin dat niet, en hij mag dat vinden. Die man is zelden fan geweest van grote uitgaven. Daar zul je het mee moeten doen als partij wanneer hij de enige is die je aan een meerderheid kan helpen.quote:Op maandag 20 december 2021 21:04 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Maar vind je dan niet dat er een (te) grote kloof is tussen arm en rijk in de VS?
Je gelooft niet dat deze plan dat kan verhelpen (voor een deel)?
Dan mag je je afvragen wat hij dan bij de democratische partij te zoeken heeft.quote:Op maandag 20 december 2021 21:08 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Oh zeker wel, ik ben groot voorstander van brede investeringen om de boel op de schop te gooien. Echter vind Manchin dat niet, en hij mag dat vinden. Die man is zelden fan geweest van grote uitgaven. Daar zul je het mee moeten doen als partij wanneer hij de enige is die je aan een meerderheid kan helpen.
Dat vroeg ik me ook af, want ik zag op Wikipedia dat hij niet liberaal is op ethisch gebied.quote:Op maandag 20 december 2021 21:37 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Dan mag je je afvragen wat hij dan bij de democratische partij te zoeken heeft.
Hetzelfde als 40 jaar geleden denk ik.quote:Op maandag 20 december 2021 21:37 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Dan mag je je afvragen wat hij dan bij de democratische partij te zoeken heeft.
Manchin heeft anders wel voor de BIF en de uitbreidng van het DOD-budget gestemd dat over tien jaar vele malen duurder is dan het BBB-plan waar alleen de allerrijksten voor gaan betalen? Je bedoelt dat Manchin vooral tegen grote uitgaven is als hij er zelf voor moet dokken en het hem politiek gezien niet uitkomt?quote:Op maandag 20 december 2021 21:08 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Oh zeker wel, ik ben groot voorstander van brede investeringen om de boel op de schop te gooien. Echter vind Manchin dat niet, en hij mag dat vinden. Die man is zelden fan geweest van grote uitgaven. Daar zul je het mee moeten doen als partij wanneer hij de enige is die je aan een meerderheid kan helpen.
Het vreemde is dat 40 jaar geleden West Virginia een blauwe staat was en nu dieprood is. Hij zit er dus vnl om te kunnen blijven zitten?quote:Op maandag 20 december 2021 21:43 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Hetzelfde als 40 jaar geleden denk ik.
Dat hij tegen een Children Tax Credit is waar 20% van de mensen uit zijn staat enorm mee geholpen werd en wordt tijdens deze pandemie is ronduit bizar. Helemaal omdat nu uitgekomen is dat hij het deed omdat "arme mensen dat geld toch maar aan drugs uitgeven". Ik weet dat dat arme mensen in rode staten altijd braaf tegen hun eigen belangen stemmen maar toch lijkt me dit politiek niet heel handig. 68% van de mensen in WV zijn min of meer voor BBB.quote:Op maandag 20 december 2021 20:36 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Wat vinden jullie van het feit dat Manchin de plannen van Biden heeft weggestemd? Ik ben niet zo thuis in de Amerikaanse politiek, past hij niet beter bij de Republikeinen? Zijn er überhaupt geen ''linkse'' Republikeinen?
En als Biden wat minder grootse plannen wilde verrichten, zou dat nog geholpen hebben? Hij weet toch ook wel dat voorzieningen vanuit de overheid wat wantrouwend wordt bekeken in een groot deel van Amerika.quote:Op maandag 20 december 2021 22:12 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat hij tegen een Children Tax Credit is waar 20% van de mensen uit zijn staat enorm mee geholpen werd en wordt tijdens deze pandemie is ronduit bizar. Helemaal omdat nu uitgekomen is dat hij het deed omdat "arme mensen dat geld toch maar aan drugs uitgeven". Ik weet dat dat arme mensen in rode staten altijd braaf tegen hun eigen belangen stemmen maar toch lijkt me dit politiek niet heel handig. 68% van de mensen in WV zijn min of meer voor BBB.
Verder maken zijn partijgenoten hem nu af - niemand vertrouwt de man nog. Alle andere senatoren van de Democraten laten hem vallen. Hij staat alleen. En over naar de republikeinen garandeert ook geen succes voor de verdere carrière. Hij heeft twee keer tegen Trump durven stemmen. Die doodzonde zal het RNC niet snel vergeten.
Het BBB-plan is al rigoureus aangepast geheel naar de wensen van Manchin en nog zegt hij nee.quote:Op maandag 20 december 2021 22:16 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
En als Biden wat minder grootse plannen wilde verrichten, zou dat nog geholpen hebben? Hij weet toch ook wel dat voorzieningen vanuit de overheid wat wantrouwend wordt bekeken in een groot deel van Amerika.
Het oorspronkelijke plan werd al gehalveerd op voorspraak van Manchin zelf. Manchin was daar tevreden mee, tot iemand wat naars zei of iets dergelijks. Toen werd hij boos en mocht niemand meer iets hebben.quote:Op maandag 20 december 2021 22:16 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
En als Biden wat minder grootse plannen wilde verrichten, zou dat nog geholpen hebben? Hij weet toch ook wel dat voorzieningen vanuit de overheid wat wantrouwend wordt bekeken in een groot deel van Amerika.
Ik heb het echt met de laag die moeite heeft om rond te komen te doen. Zal wel zo blijven, ben ik bang.quote:Op maandag 20 december 2021 22:23 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Het BBB-plan is al rigoureus aangepast geheel naar de wensen van Manchin en nog zegt hij nee.
Tsja, dat spreekt elkaar ook niet echt tegen. Hier stemt de VVD of SGP ook voor investeringen in het leger of werkgelegenheid. Zo doet Manchin het ook al 40 jaar, ik zie niet in waarom hij dan nu opeens niet meer zou passen bij de partij.quote:Op maandag 20 december 2021 21:50 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Manchin heeft anders wel voor de BIF en de uitbreidng van het DOD-budget gestemd dat over tien jaar vele malen duurder is dan het BBB-plan waar alleen de allerrijksten voor gaan betalen? Je bedoelt dat Manchin vooral tegen grote uitgaven is als hij er zelf voor moet dokken en het hem politiek gezien niet uitkomt?
[..]
Het vreemde is dat 40 jaar geleden West Virginia een blauwe staat was en nu dieprood is. Hij zit er dus vnl om te kunnen blijven zitten?
quote:Sen. Joe Manchin (D-W.Va.) and President Joe Biden spoke Sunday night after a major blowup in negotiations around the president's domestic agenda, three people familiar with the call told POLITICO.
The conversation ended with a sense that negotiations would, in fact, resume around the Build Back Better Act in some form in the new year. The tone of conversation was cordial and it was agreed that they would speak again on legislative priorities.
Hij heeft er voor de GOP toch maar weer tijd gerekt. Gewoon de moneyflows scherp in de gaten houden.quote:Op maandag 20 december 2021 22:23 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Het BBB-plan is al rigoureus aangepast geheel naar de wensen van Manchin en nog zegt hij nee.
Er komt schot in...quote:The House panel investigating theJan. 6 U.S. Capitol insurrection requested an interview and documents from Republican Rep. Scott Perry of Pennsylvania on Monday, marking the first time the committee publicly sought to sit down with a sitting member of Congress.
The latest request launches a new phase for the lawmakers on the committee, who have so far resisted reaching out to one of their own as they investigate the insurrection by President Donald Trump’s supporters and his efforts to overturn the election. Perry and other congressional Republicans met with Trump ahead of the attack and strategized about how they could block the results at the Jan. 6 electoral count.
In a letter to Perry, Mississippi Rep. Bennie Thompson, the Democratic chairman of the panel, said the panel had received evidence from multiple witnesses, including then-acting Attorney General Jeffrey Rosen and then-acting Deputy Attorney General Richard Donoghue, that Perry had “an important role” in efforts to install Justice Department official Jeffrey Clark as acting attorney general.
The letter requests an interview with Perry, who pushed the Justice Department to overturn the election and met with Trump ahead of the violent attack, according to investigators. The panel also asked for any documents and correspondence between Perry and Trump, his legal team or anyone involved in the planning of Jan. 6 events.
Het grote verschil is dat het nu om één groot pakket gaat dat niet alleen de economie een grote boost kan geven maar ook allerlei maatschappelijke problemen aanpakt. Het is veel meer een gezamenlijke partij inspanning dan een stapel losse wetjes die je kan af- of goedkeuren. Dat vraagt dus juist om concessies van iedereen. Sanders krijgt ook lang niet alles waar hij om gevraagd heeft en heeft ook concessies moeten doen. Manchin is daar duidelijk niet toe bereid terwijl toch praktisch al zijn wensen ingewilligd zijn.quote:Op maandag 20 december 2021 22:50 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Tsja, dat spreekt elkaar ook niet echt tegen. Hier stemt de VVD of SGP ook voor investeringen in het leger of werkgelegenheid. Zo doet Manchin het ook al 40 jaar, ik zie niet in waarom hij dan nu opeens niet meer zou passen bij de partij.
Manchin is gewoon een leuke bonus om erbij te hebben voor zaken zoals background checks voor wapenbezitters, het benoemen van gematigde rechters, non-interventie in het buitenland, Obamacare en het intact laten van de rechtstaat en democratie. Wat dat betreft past die man dus absoluut niet bij de Republikeinen.
[ afbeelding ]
Ze zijn erachter gekomen dat het BBB-plan ook voor hen heel gunstig is?quote:
Ja zoiets urgents was er ook! Dan zouden ze voor de helft gekort worden meen ik me te herinneren.quote:Op dinsdag 21 december 2021 05:10 schreef Ulx het volgende:
Vooral dat het blacklung fonds voor mijnwerkers anders vanaf volgende week geen geld meer heeft. Denk ik.
quote:Tucked away in the version of the Build Back Better Act passed by the House--Section 138502, to be precise--there is a small paragraph extending an excise tax that funds a trust providing benefits to certain coal miners with coal workers' pneumoconiosis, commonly known as "black lung disease." The current rate for the tax, the primary revenue source for the Black Lung Disability Trust Fund, is set to expire at the end of the year; the Build Back Better Act would extend it through the end of 2025.
The extension is but one of many unobtrusive measures sandwiched into a massive package addressing health care, childcare, education, climate change, and tax policy. But without congressional action before the end of the year, the excise tax rate will be cut roughly by half, diminishing a key source of revenue for a fund that is already riddled with debt.
Twee politieke tegenstanders vermoorden en je bent een held voor extreemrechts, verrassend.quote:Op dinsdag 21 december 2021 09:54 schreef speknek het volgende:
[ twitter ]
En je hoeft er alleen maar wat linksen voor te vermoorden. Ohja fascisme is geen ding, antifa is het werkelijke gevaar.
Ja. Maar ze hadden beide wat op hun kerfstok, dus dan is het niet erg. Ofzo.quote:Op dinsdag 21 december 2021 10:26 schreef VoMy het volgende:
[..]
Twee politieke tegenstanders vermoorden en je bent een held voor extreemrechts, verrassend.
Nee, pedofielen op het schild hijsen is niks mis mee. Ofzo.quote:Op dinsdag 21 december 2021 10:40 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja. Maar ze hadden beide wat op hun kerfstok, dus dan is het niet erg. Ofzo.
Dat die kerel pedofiel was (en bovendien ook nog eens zijn straf had uitgezeten) heeft natuurlijk helemaal niks te maken dat hij Rittenhouse heeft aangevallen.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:12 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, pedofielen op het schild hijsen is niks mis mee. Ofzo.
Misschien je wat minder laten verleiden door die geïmporteerde zwart-witheid.
Niemand doet dat, in tegenstelling tot de extreemrechtse debielen die Rittenhouse als held toejuichen omdat ie twee mensen vermoord heeft.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:12 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, pedofielen op het schild hijsen is niks mis mee. Ofzo.
Om dezelfde reden dat mensen zoals altijd obligaat moeten opmerken dat het feit dat hij een pedofiel was, zeker geen reden kan zijn om hem te vermoorden? Waar ik het natuurlijk mee eens ben ,daar niet van.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat die kerel pedofiel was (en bovendien ook nog eens zijn straf had uitgezeten) heeft natuurlijk helemaal niks te maken dat hij Rittenhouse heeft aangevallen.
En waarom willen mensen eigenlijk zo graag benadrukken dat hij pedofiel was? Helpt dat bij het goedpraten van Rittenhouse' moordpartij?
Je doet het zelf notabene:quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:18 schreef VoMy het volgende:
[..]
Niemand doet dat, in tegenstelling tot de extreemrechtse debielen die Rittenhouse als held toejuichen omdat ie twee mensen vermoord heeft.
quote:Op dinsdag 21 december 2021 10:26 schreef VoMy het volgende:
[..]
Twee politieke tegenstanders vermoorden en je bent een held voor extreemrechts, verrassend.
Waar wordt hier iemand op een schild gehesen? Ik weet dat het moeilijk is om aansluiting te vinden met de werkelijkheid en dat je daarom je toevlucht zoekt in het projecteren van je waangedachtes op anderen, maar zelfs jij moet kunnen inzien dat er niemand op een schild wordt gehesen als slechts wordt geconstateerd dat er mensen zijn vermoord door een psychopatische minderjarige gek.quote:
Dat doe jij als je het reduceert tot "hij vermoorde zijn politieke tegenstanders":quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:25 schreef VoMy het volgende:
[..]
Waar wordt hier iemand op een schild gehesen?
quote:Op dinsdag 21 december 2021 10:26 schreef VoMy het volgende:
[..]
Twee politieke tegenstanders vermoorden en je bent een held voor extreemrechts, verrassend.
Je doet aannames en, verassend, niet eens de goede.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Om dezelfde reden dat mensen zoals altijd obligaat moeten opmerken dat het feit dat hij een pedofiel was, zeker geen reden kan zijn om hem te vermoorden? Waar ik het natuurlijk mee eens ben ,daar niet van.
Maar ik begrijp dat de geïmporteerde binaire blik; die rittenhaus was rechts, dus slecht, en de veroordeelde pedo was niet eens perse links, maar wel tegen rittenhaus, dus per definitie goed - een onweerstaanbare aantrekkingskracht op je uitoefend?
Wat een ontstellend gehuichel joh.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:25 schreef VoMy het volgende:
maar zelfs jij moet kunnen inzien dat er niemand op een schild wordt gehesen als slechts wordt geconstateerd dat er mensen zijn vermoord door een psychopatische minderjarige gek.
Want iedere politieke tegenstander staat automatisch op een schild? Meine gutte, dit is wel van een allererbarmelijkst niveau. Geef gewoon toe dat je weer aan het projecteren was omdat je het blijkbaar toch ook wel gek vindt dat je rechtse vriendjes aan het juichen zijn voor een zwakzinnige die naar een demonstratie ging om daar mensen af te knallen en je dus wanhopig op zoek was naar munitie om de andere kant zwart te maken.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:28 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat doe jij als je het reduceert tot "hij vermoorde zijn politieke tegenstanders":
[..]
Het maakt mij in ieder geval duidelijk dat je niet met iemand te maken hebt die zuiver op de graad is.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je doet aannames en, verassend, niet eens de goede.
Wat ik niet snap is waarom er toch telkens bij vermeld moet worden dat dat figuur een pedofiel was. WAt heeft men daaraan?
Ik weet niet wat je probeert, maar het is ongeveer even triest als die groep mensen die staat te juichen voor een schietgrage tiener die twee doden op zijn geweten heeft. Je poging om te doen alsof er mensen op een schild gehesen werden waren al intriest en lachwekkend en deze poging om het te koppelen aan gehuichel is nog triester.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:31 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat een ontstellend gehuichel joh.
Jij maakt er iets politieks van, niemand anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |