Beter, maar daarentegen minder filosofisch, minder Nils-van-der-Poel.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:00 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Garstig glatter glitsch'riger Glimmer!
wie gleit' ich aus!
Met dat rondje te vroeg/laat bellenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Blokhuijsen is 's Europees Kampioen mass start geweest.
Nou ja, hij baalt.quote:
Iedereen weet dat Bergsma alleen kan winnen door weg te rijden én dat je hem bijna niet meer terughaalt als hij een gaatje heeft (en daar is hij wel een klasse apart in, in dit veld). Voor Bergsma is een tweede man die op een eindsprint kan gokken en/of de rest controleren en/of mede sloopwerk kan verrichten wel noodzakelijk.quote:Op zaterdag 4 december 2021 22:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Echt he. Eenlingen op het podium en de vraag is "Toont dit aan dat je met z'n tweeën MOET zijn om potten te breken?"
Nou, nee, het tegenovergestelde. En Jorrit boort Hoolwerf ook kneiterhard de grond in, de lul.
Weg bij de Jumbo.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:06 schreef TheVulture het volgende:
Nuis had nooit weg moeten gaan bij Jumbo denk ik...
Ik denk dat ie niet in dezelfde ploeg als Krol wilde zitten. En hij dacht met Verbij te gaan rijden (lol)quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:06 schreef TheVulture het volgende:
Nuis had nooit weg moeten gaan bij Jumbo denk ik...
Ze rijden precies gelijk aan Wit-Belarus. Al 10 rondjes...quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:15 schreef hhh38 het volgende:
Ze hebben niet door dat er niet met Wit-Rusland vergeleken wordt
Wel van Canada blijkbaar.quote:
Foute graphicquote:
Ah, dat verklaart het welquote:
Ik kijk meestal de Eurosportstream geen commentaar ...quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:25 schreef Pino112 het volgende:
Twee grote jinxen door commentatoren vandaag.
Maar hier lekker bitchen op het commentaar is de helft van de lolquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:26 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik kijk meestal de Eurosportstream geen commentaar ...
Ja ja ok maar ik kijk ook andere dingenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar hier lekker bitchen op het commentaar is de helft van de lol
Lijkt me bij skeleton of bobsleeën wel onhandigquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:27 schreef heywoodu het volgende:
"Blijf op je benen staan" lijkt me eigenlijk net zo toepasselijk in een forse hoeveelheid sporten.
Vorige week probeerde een Duitser het anders toch best een tijdje.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Lijkt me bij skeleton of bobsleeën wel onhandig
En niet gehinderd worden door vervelende Estsen.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:27 schreef heywoodu het volgende:
"Blijf op je benen staan" lijkt me eigenlijk net zo toepasselijk in een forse hoeveelheid sporten.
Als ik de OP mag geloven klopt dat ja.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:29 schreef TheVulture het volgende:
Dit was toch de 3e wereldbeker? Ik hoorde de commentator zeggen dat dit de 2e ploegenachtervolging was
Juist. Estsenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:31 schreef wimderon het volgende:
[..]
En niet gehinderd worden door vervelende Estsen.
quote:
Ongetwijfeld dat ze denken over het einde van hun carrière, maar goed, dat zal wel meevallen uiteindelijkquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:33 schreef hhh38 het volgende:
Toch wel een scoop dit, bedoelt ie dat de dames gaan stoppen met de TP of met schaatsen in totaal?
Ze was uiteindelijk nog maar 2s langzamer dan USA, dus misschien zat de 7de plek er nog in, al weet ik niet of men daar mee bezig was tijdens de val....quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:25 schreef heywoodu het volgende:
Maar in dikke paniek gillen...je had toch ook rustig op kunnen staan en dan rustig naar de finish bollen? Of je nou laatste wordt of laatste, tja.
Ze zouden een voorbeeld moeten nemen aan Noriaki Kasai (of Maki Tabata)quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:34 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ongetwijfeld dat ze denken over het einde van hun carrière, maar goed, dat zal wel meevallen uiteindelijk
Stavanger had geen ploegenachtervolging inderdaadquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:29 schreef TheVulture het volgende:
Dit was toch de 3e wereldbeker? Ik hoorde de commentator zeggen dat dit de 2e ploegenachtervolging was
Of Kazuyoshi Miuraquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:37 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze zouden een voorbeeld moeten nemen aan Noriaki Kasai (of Maki Tabata)
Of Kazuyoshi Funaki.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:37 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze zouden een voorbeeld moeten nemen aan Noriaki Kasai (of Maki Tabata)
Dat zal ze zelf toch ook wel wetenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:38 schreef wimderon het volgende:
Het verbeterpunt is dat jij eruit gaat denk ik, Melissa.
Of je gaat een OKT ploegenachtervolging rijden en het op 1,2 en 3 in de prestatiematrix zettenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:40 schreef Pino112 het volgende:
Ja dat trainen is al jaren een dingetje.
Gaat voorlopig ook nog niet veranderen.
"We moeten het meer gaan zien als een belangrijk onderdeel, en schaatsen niet meer alléén als individuele sport zien, denk ik."quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:40 schreef Pino112 het volgende:
Ja dat trainen is al jaren een dingetje.
Gaat voorlopig ook nog niet veranderen.
Dat weet niemandquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:42 schreef TheVulture het volgende:
Wie gaat er dan volgende week in Calgary rijden?
In ‘t Hof, Beune en Achtereekte?quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:42 schreef TheVulture het volgende:
Wie gaat er dan volgende week in Calgary rijden?
Dit dusquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
"We moeten het meer gaan zien als een belangrijk onderdeel, en schaatsen niet meer alléén als individuele sport zien, denk ik."
Wtf, hoe lang zitten we nu inmiddels naar dit onderdeel te kijken? Dat gaat toch wel langzaam richting de twintig jaar hoor, inmiddels moet je dat toch wel weten?
Bij de mannen, Bosker, Kramer en Roest die moeten ook gewoon op de OS zo gaan rijden.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:43 schreef TheVulture het volgende:
Waarom kiezen we niet gewoon een ploeg uit één sponsorteam, dat lijkt me gewoon de beste optie.
Zo lang de samenstelling onzeker is tot na het OKT gaat het nooit werken. Dus of je zet het hoog in de matrix of ze moeten nooit meer iets zeggen hierover en hopen dat je soms geluk hebt dat de individuele kwaliteit de doorslag geeft.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
"We moeten het meer gaan zien als een belangrijk onderdeel, en schaatsen niet meer alléén als individuele sport zien, denk ik."
Wtf, hoe lang zitten we nu inmiddels naar dit onderdeel te kijken? Dat gaat toch wel langzaam richting de twintig jaar hoor.
Van 2 van de 3 twijfel ik of ze überhaupt naar de spelen gaanquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:44 schreef Remco het volgende:
[..]
Bij de mannen, Bosker, Kramer en Roest die moeten ook gewoon op de OS zo gaan rijden.
Moeten er wel 3 van hetzelfde team zich plaatsenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:43 schreef TheVulture het volgende:
Waarom kiezen we niet gewoon een ploeg uit één sponsorteam, dat lijkt me gewoon de beste optie.
Waarbij 2 van de 3 zich mogelijk niet individueel plaatsen, wordt dat al lastig.. en dat is dus het probleem dan ook weerquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:44 schreef Remco het volgende:
[..]
Bij de mannen, Bosker, Kramer en Roest die moeten ook gewoon op de OS zo gaan rijden.
Als er een zeker OWS plaats tegenover staat wordt het een heel ander verhaal. Moet je wel bereid zijn andere medaillekansen daarvoor te offeren. Aan de andere kant, dan hebben we het over plaats 9 en 10 in de matrix, dat zouden normaliter hoogstens kleine kansen op brons zijn.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:45 schreef wimderon het volgende:
Net alsof de ploegen opeens hun trainingen en trainingskampen erop aan gaan passen als de bondscoach vraagt of ze vaker samen willen trainen.
Nouja, wat R-R-R-ben zegt, bij de vrouwen zijn er 4 kandidaten. Als die dan tóch allemaal in Heerenveen aan het trainen zijn dan kun je op die momenten ook wel dit onderdeel af en toe meenemenquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:45 schreef wimderon het volgende:
Net alsof de ploegen opeens hun trainingen en trainingskampen erop aan gaan passen als de bondscoach vraagt of ze vaker samen willen trainen.
Ik vraag me af hoe vaak dat voor komt, exclusief de laatste dagen voor belangrijke (plaatsings)wedstrijden.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:47 schreef noodgang het volgende:
[..]
Nouja, wat R-R-R-ben zegt, bij de vrouwen zijn er 4 kandidaten. Als die dan tóch allemaal in Heerenveen aan het trainen zijn dan kun je op die momenten ook wel dit onderdeel af en toe meenemen
De nummers 10 en 11 van de matrix bij de vrouwen wonnen goud in 2018quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:46 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Als er een zeker OWS plaats tegenover staat wordt het een heel ander verhaal. Moet je wel bereid zijn andere medaillekansen daarvoor te offeren. Aan de andere kant, dan hebben we het over plaats 9 en 10 in de matrix, dat zouden normaliter hoogstens kleine kansen op brons zijn.
Wiklund rijdt ook de 1000m. Klinkt wel als een beetje veel hooi op de vorkquote:Op zaterdag 4 december 2021 23:59 schreef Aguero het volgende:
Benieuwd naar Fatkulina in de B-groep vannacht
Nils ook de 1500quote:Op zondag 5 december 2021 00:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wiklund rijdt ook de 1000m. Klinkt wel als een beetje veel hooi op de vork
Valt ietwat tegen inderdaad, maar de lastige voorbereiding hè!quote:Op zondag 5 december 2021 01:23 schreef Cyan9 het volgende:
Fatkulina wint de B-groep met 1:13.013. Ze zou daarmee negende zijn geworden in de A-groep, denk dat ze wel wat sneller had verwacht.
Wist je dat ze een tijd vast hebben gezeten op Schiphol omdat Delta de ploeg niet mee wilde nemen? Raar dat ze dat in de uitzending niet verteld hebben.quote:Op zondag 5 december 2021 01:31 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Valt ietwat tegen inderdaad, maar de lastige voorbereiding hè!
26,1quote:Op zondag 5 december 2021 02:02 schreef wimderon het volgende:
Wat een schema![]()
26.1 - 26.10
27.0 - 53.20
26.9 - 1:20.10
27.0 - 1:47.17
Skobrev versnelde ook wel eens op een 1500m volgens mijquote:Op zondag 5 december 2021 02:06 schreef Cyan9 het volgende:
Is dat niet zoals Johansson enkele jaren geleden de 1500 probeerde te rijden? Die wilde volgens mij zelfs een soort van negative split rijden.
26.1 - 27.0 - 26.9 - 27.0quote:Op zondag 5 december 2021 03:02 schreef Cyan9 het volgende:
Vosté wint de 1500m B-groep met 1:43.247. Van der Poel bereikt een prachtige 32ste plek, maar wel een PR (en de langzaamste opening van alle deelnemers).
Een keertje een 1000 kan geen kwaad toch? Verder is ze wel in schroeivorm, hopelijk zien we dat nog terug op de 1500 vandaag.quote:Op zondag 5 december 2021 00:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wiklund rijdt ook de 1000m. Klinkt wel als een beetje veel hooi op de vork
quote:
Gezien de tussentijden eigenlijk 27,1 als eerste volle rondequote:
Ik lag lekker op bed naar.... Bruckner te luisteren.quote:Op zaterdag 4 december 2021 23:25 schreef AllesKaputt het volgende:
Je mist hier Wagneriaans drama @:toby56
Zoiets doe je toch niet expres? Misschien heeft ie ergens last van waardoor hij nog minder snel is dan normaal.quote:
De originele 1873 versie van nr. 3 mag ik hopen?quote:Op zondag 5 december 2021 10:35 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik lag lekker op bed naar.... Bruckner te luisteren.
Net als op de 5000 meter.quote:Op zondag 5 december 2021 03:02 schreef Cyan9 het volgende:
Vosté wint de 1500m B-groep met 1:43.247. Van der Poel bereikt een prachtige 32ste plek, maar wel een PR (en de langzaamste opening van alle deelnemers).
Yes, hij gaat van 23 naar 20 door de 0.15 punt verbetering op de 1500m.quote:Op zondag 5 december 2021 10:18 schreef Faraday01 het volgende:
Is er al een update van de adelskalendern? Want die 1500 meter doet niet veel maar samen met de 5k zal hij toch wel richting top 20 gaan? Alleen die 500 meter
Ik zie wel eens statistieken over snelste ronde per afstand oid maar geen idee waar die vandaan komenquote:Op zondag 5 december 2021 11:45 schreef Dale__Cooper het volgende:
26,24 zal wel in de buurt komen van de snelste ronde bij de vrouwen?
Kodaira ooit 26,05 op de 1000quote:Op zondag 5 december 2021 11:45 schreef Dale__Cooper het volgende:
26,24 zal wel in de buurt komen van de snelste ronde bij de vrouwen?
Hong Zhang ooit 25.93. 26.24 valt net buiten de top 10.quote:Op zondag 5 december 2021 12:35 schreef Aguero het volgende:
[..]
Kodaira ooit 26,05 op de 1000
https://imgur.com/UqzPO24
https://www.schaatsforum.(...)/page-23#post-314330
Mooi vlak schema.quote:
17!quote:Op zondag 5 december 2021 17:37 schreef ijs_beer het volgende:
In de b-groep:
Jordan STOLZ MA1 USA USA 34,31 WRJ NRJ PR SB
Zo dan.
Kijk, daar zat ik al op te wachten. Hij rijdt ook de 1000mquote:Op zondag 5 december 2021 17:37 schreef ijs_beer het volgende:
In de b-groep:
Jordan STOLZ MA1 USA USA 34,31 WRJ NRJ PR SB
Zo dan.
Daar heeft de NOS toch helemaal geen rechten van? Of gaan we dan een kwartier lang kijken naar de achterkant van de tv waar Jan Lammers naar kijkt?quote:Op zondag 5 december 2021 20:29 schreef T3hTommay het volgende:
Als het schaatsen onderbroken wordt voor een blok autootje rijden met Jan Lammers ga ik met dingen smijten.
Dat ja, ben er wel bang voor.quote:Op zondag 5 december 2021 20:31 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Daar heeft de NOS toch helemaal geen rechten van? Of gaan we dan een kwartier lang kijken naar de achterkant van de tv waar Jan Lammers naar kijkt?
Leg de waardevolle dingen maar alvast aan de kant dan.quote:Op zondag 5 december 2021 20:29 schreef T3hTommay het volgende:
Als het schaatsen onderbroken wordt voor een blok autootje rijden met Jan Lammers ga ik met dingen smijten.
Geen transponder om.quote:
Hein DQ vanwege geen transponder.quote:Op zondag 5 december 2021 20:51 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben voor de teevee genesteld na pakjesavond.
Heb ik nog iets gemist?
Falende Heinquote:Op zondag 5 december 2021 20:51 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben voor de teevee genesteld na pakjesavond.
Heb ik nog iets gemist?
Hein heeft geen belang bij de 500 hoog op de matrix. Dat plekje kan hij eventueel gratis overnemen als hij zich op de 1000 plaatst.quote:Op zondag 5 december 2021 20:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hein kijk eens dom ja ho maar
Voor straf naar Calgary, kneus
Persoonlijk misschien niet, maar er liggen wel afspraken op tafel. Benieuwd wat het wordt.quote:Op zondag 5 december 2021 20:55 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hein heeft geen belang bij de 500 hoog op de matrix. Dat plekje kan hij eventueel gratis overnemen als hij zich op de 1000 plaatst.
Hij heeft er dan toch wel belang bij dat er drie Nederlandse schaatsers plekken pakken voor de OS toch?quote:Op zondag 5 december 2021 20:55 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hein heeft geen belang bij de 500 hoog op de matrix. Dat plekje kan hij eventueel gratis overnemen als hij zich op de 1000 plaatst.
Hij staat sowieso flink achter Scheperkamp (en Verbij en Ntab) in het klassement.quote:Op zondag 5 december 2021 20:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij heeft er dan toch wel belang bij dat er drie Nederlandse schaatsers plekken pakken voor de OS toch?
Dan maakt het idd vrij weinig uit.quote:Op zondag 5 december 2021 21:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hij staat sowieso flink achter Scheperkamp (en Verbij en Ntab) in het klassement.
De hele afstand als ik het zo hoorquote:
weer opnieuw, eerste rit wel gemistquote:Op zondag 5 december 2021 21:12 schreef Cyan9 het volgende:
Ik heb nik gezegd, de stream blijft bij het schaatsen.
En dan de hal 6 keer zo hard als het commentaarquote:Op zondag 5 december 2021 21:15 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Ja, links de hal, rechts de commentatoren.
Ja, kunnen we hiermee kappen. Mensen die dit willen zien hebben het wel gezienquote:Op zondag 5 december 2021 21:15 schreef ijs_beer het volgende:
Concluderende: autootje rijden is geen sport
Had even geen zin om bij z'n vrouw op de bank te zitten dit weekend.quote:Op zondag 5 december 2021 21:20 schreef franklop het volgende:
Nog even naar Erben
Nog steeds onduidelijk waarom hij daar is
En vanavond nog een marathon!quote:Op zondag 5 december 2021 21:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
Jeetje, Irene rijdt weer eens alles
Ik roep hier thuis ook steeds: laat mij het commentaar maar doenquote:Op zondag 5 december 2021 21:29 schreef Felagund het volgende:
“Wiklund komt onder door.”
Wordt gewoon ingehaald in de buitenbocht.
Daar was ie al.quote:Op zondag 5 december 2021 21:34 schreef Remco het volgende:
Zou Hersman weer zeggen dat Wust het in het rondje naar de 1100 moet winnen?
Nietquote:Op zondag 5 december 2021 21:34 schreef Dale__Cooper het volgende:
Waar ga je een halve seconde terughalen?
Slotronde misschien? Maar dan moet je wel enorm vlak en laag rijden. Wüst verliest sowieso ook al te veel in eerste rondequote:Op zondag 5 december 2021 21:34 schreef Dale__Cooper het volgende:
Waar ga je een halve seconde terughalen?
Ik heb niet heel precies meegerekend, maar volgens mij is Schouten weer naar #7 wegens De Jong naar #6.quote:Op zondag 5 december 2021 21:26 schreef I.R.Baboon het volgende:
Schouten naar #6 in de Adelskalendern.
Ze hadden er het liefst een puntmuts van gemaakt, maar dat is niet zo aero.quote:Op zondag 5 december 2021 21:39 schreef franklop het volgende:
Amerikaanse pak lijkt net of ze witte muts op heeft
Dat ging hardquote:Op zondag 5 december 2021 21:51 schreef Spies het volgende:
Shinhama hard gevallen bij de reskate. Last van z'n schouder zo te zien.
Inkomsten hè, Toto en al die zooi is gewoon van de staat.quote:Op zondag 5 december 2021 21:47 schreef BasEnAad het volgende:
Gokken is oke, groetjes NPO en de Nederlandse overheid!
Heeft zo'n reskate ooit iets opgeleverd?quote:Op zondag 5 december 2021 21:51 schreef Spies het volgende:
Shinhama hard gevallen bij de reskate. Last van z'n schouder zo te zien.
2e weekend in Noord-Amerika is wel vaak sneller, ze gaan alleen meestal eerst naar Calgaryquote:Op zondag 5 december 2021 21:34 schreef franklop het volgende:
We kunnen nu zeggen dat Cindy Klaassen ook na dit weekend en wss ook na dit seizoen de Adelskalendern blijft aanvoeren
Calgary is vaak wat trager en volgende week ook niet compleet denk ik
Omdat Hein boos is zeker?...quote:Op zondag 5 december 2021 22:09 schreef VoMy het volgende:
Of v
[..]
Of vervroegd, Erben tipt m voor de zege.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |