Jawel. Naja, het liep dit keer een beetje uit, maar na middernacht werd er in ieder geval niets meer getapt. De gasten waren rond half 1 weg en toen moest de rest van de afwas nog gedaan worden en de bar schoongemaakt. Het was erg druk, ik denk dat veel mensen bang zijn dat de horeca snel weer dicht gaat en daar vrees ik zelf ook voor. Daarna ben ik nog even blijven zitten met iemand en hebben we tot kwart voor 3 gepraat over van alles en nog wat. Het ging onder andere over corona, maar dan over hoe we ons voelden toen er in de omgeving mensen corona kregen en niet over hoe het nu gaat. Het was een fijn gesprek, waardoor het allemaal wat later werdquote:Op vrijdag 5 november 2021 08:15 schreef Meke het volgende:
[..]
Sluiten die niet nog steeds om middernacht? Lekkere terugweg
Ik fietste vast niet heel recht, maar het viel wel mee hoor! En ach, al fietste ik kris kras, ik kwam helemaal niemand tegen.quote:Op vrijdag 5 november 2021 09:50 schreef Redefine het volgende:
[..]
Was je zo dronken dat je tien keer zolang over de terugweg hebt gedaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoorde je anders wel hier voorbij komen en dat is een heel eind uit jouw buurt.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:47 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Jawel. Naja, het liep dit keer een beetje uit, maar na middernacht werd er in ieder geval niets meer getapt. De gasten waren rond half 1 weg en toen moest de rest van de afwas nog gedaan worden en de bar schoongemaakt. Het was erg druk, ik denk dat veel mensen bang zijn dat de horeca snel weer dicht gaat en daar vrees ik zelf ook voor. Daarna ben ik nog even blijven zitten met iemand en hebben we tot kwart voor 3 gepraat over van alles en nog wat. Het ging onder andere over corona, maar dan over hoe we ons voelden toen er in de omgeving mensen corona kregen en niet over hoe het nu gaat. Het was een fijn gesprek, waardoor het allemaal wat later werd
[..]
Ik fietste vast niet heel recht, maar het viel wel mee hoor! En ach, al fietste ik kris kras, ik kwam helemaal niemand tegen.
quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:48 schreef Em31 het volgende:
Ben jij al klaar met You @:Strani?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oeiquote:Op vrijdag 5 november 2021 11:49 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik hoorde je anders wel hier voorbij komen en dat is een heel eind uit jouw buurt.
Is dat jou go to i.p.v. popcorn?quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:47 schreef Strani het volgende:
*Pakt de zak toffees er vast bij voor de zekerheid.
Dat is inderdaad nooit heel succesvol geweest inderdaad.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee nee, toffees zijn om vrede mee te stichten hè. Meestal zonder succes.
Ja.quote:
Niet raar natuurlijk, mat al die vervelende knisperende papiertjes eromheen die iedereen heel luid gaat zitten openpeuteren.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee nee, toffees zijn om vrede mee te stichten hè. Meestal zonder succes.
quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:50 schreef Strani het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En dan het einde gelijk trekken met Alaska. Dat is nog eerlijker.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:55 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja.![]()
In Australië wel iig en ik neem aan dat ik dat gewoon naar hier kan doortrekken, we zijn immers allemaal gelijk nietwaar?
Uiteraard, je kan niet zomaar alleen maar gelijk zijn met een kant van de kaart.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
En dan het einde gelijk trekken met Alaska. Dat is nog eerlijker.
quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:57 schreef Em31 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Strani op 05-11-2021 12:10:52 ]
quote:Op vrijdag 5 november 2021 12:00 schreef Strani het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet precies wat ik bedoelde met "het op een confrontatie aan laten komen", maar ik zie de logica wel.quote:Op vrijdag 5 november 2021 12:32 schreef ijs_beer het volgende:
Na al die goede tips, tijd voor een slechte:
Ik zou je schoonfamilie bekogelen met rauwe eieren, @:Guanabana
Het fijne van een slechte tip is, Roger, dat je er niks mee hoeft te doen!quote:Op vrijdag 5 november 2021 12:37 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Niet precies wat ik bedoelde met "het op een confrontatie aan laten komen", maar ik zie de logica wel.
Heb ik gisteren gedaan. Zo een eitje bakkenquote:Op vrijdag 5 november 2021 12:38 schreef Roger_Epiales het volgende:
Nu even boodschappen doen, oa eieren kopen.
Wel heel erg satisfyingquote:Op vrijdag 5 november 2021 12:37 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Niet precies wat ik bedoelde met "het op een confrontatie aan laten komen", maar ik zie de logica wel.
Het is jammer dat hij zulke slechte muziek maakt want hij komt altijd goed over als persoon.quote:Op vrijdag 5 november 2021 13:39 schreef Momo het volgende:
Ik vind het grappig dat James Blunt met K2 zoekt K3 kandidaten Oya Lele gaat zingen
Ja echt zeikmuziek eigenlijk maar op social media komt hij altijd heel humoristisch overquote:Op vrijdag 5 november 2021 13:54 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Het is jammer dat hij zulke slechte muziek maakt want hij komt altijd goed over als persoon.
Cockney rhyming slang for the good stuff.quote:Op vrijdag 5 november 2021 14:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja echt zeikmuziek eigenlijk maar op social media komt hij altijd heel humoristisch over
Heerlijkquote:Op vrijdag 5 november 2021 13:15 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Heb ik gisteren gedaan. Zo een eitje bakken
* Overige eieren terug in de doos doetquote:Op vrijdag 5 november 2021 12:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Het fijne van een slechte tip is, Roger, dat je er niks mee hoeft te doen!Mallerd.
quote:Op vrijdag 5 november 2021 14:15 schreef ijs_beer het volgende:
[ afbeelding ]
Foto's van Nederlandse eekhoorn met winkelwagentje gaan wereld over
https://nos.nl/artikel/24(...)tje-gaan-wereld-over
Waar is hier?quote:Op vrijdag 5 november 2021 16:41 schreef molloot200 het volgende:
Er is hier niks van Corona te merken (als in echt NUL regels; zelfs QR codes hoeven nooit). Ondertussen is het aantal coronapatienten hier relatief gezien ongeveer even hoog als in Nederland.
En coronapas is hier ook gewoon trending op Twitter
Dus we kunnen hier alle regels wel afschaffen, want ze helpen niks?quote:
Als ik nu “ja” zeg kom ik over als wappiequote:Op vrijdag 5 november 2021 17:07 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dus we kunnen hier alle regels wel afschaffen, want ze helpen niks?
quote:Op vrijdag 5 november 2021 17:09 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Als ik nu “ja” zeg kom ik over als wappie
Het is gewoon dikke ellende. In Duitsland hebben ze de hele tijd nog medische mondkapjes op gehad in de winkels en andere binnenruimten, maar daar stijgt het gewoon weer net zo hard al hier. En wij gaan mondkapjes weer invoeren in de hoop de boel te drukken.quote:Op vrijdag 5 november 2021 17:07 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dus we kunnen hier alle regels wel afschaffen, want ze helpen niks?
Heerlijk, nog heel veel plezier! Neem je nog een vergrootglas mee als je de stad in gaat? Om het beeldje van de Zeemeermin te kunnen zienquote:Op vrijdag 5 november 2021 16:05 schreef molloot200 het volgende:
Zo even een rustmomentje. In de afgelopen 2 dagen hier al zo veel gedaan, gezien alles. En dan nog niet eens in de daadwerkelijke binnenstad geweest van Kopenhagen. Dat staat morgen op de planning. Maar goed ook hier is dus genoeg te beleven en ik heb de tijd van m’n leven
Tot zo ver de update van een nog levende molloot200.
Jullie moeten gewoon eens kappen met elkaar de hele tijd in het gezicht te spugen. Totaal gestoorde Nederlandse gewoonte is datquote:Op vrijdag 5 november 2021 17:23 schreef Arizona het volgende:
[..]
Het is gewoon dikke ellende. In Duitsland hebben ze de hele tijd nog medische mondkapjes op gehad in de winkels en andere binnenruimten, maar daar stijgt het gewoon weer net zo hard al hier. En wij gaan mondkapjes weer invoeren in de hoop de boel te drukken.
Zo lang iedereen eigenlijk gewoon zijn ding doet net als voor corona blijven mensen ook andere mensen aansteken... Besmetting gebeurt bijna niet in de winkel, maar bij mensen thuis, plekken waar je lang bent.quote:Op vrijdag 5 november 2021 17:23 schreef Arizona het volgende:
[..]
Het is gewoon dikke ellende. In Duitsland hebben ze de hele tijd nog medische mondkapjes op gehad in de winkels en andere binnenruimten, maar daar stijgt het gewoon weer net zo hard al hier. En wij gaan mondkapjes weer invoeren in de hoop de boel te drukken.
Dat doen we alleen bij Spanjaarden die op bezoek zijnquote:Op vrijdag 5 november 2021 17:30 schreef Strani het volgende:
[..]
Jullie moeten gewoon eens kappen met elkaar de hele tijd in het gezicht te spugen. Totaal gestoorde Nederlandse gewoonte is dat
Dat denk ik ook, die besmettingen gebeuren niet op plaatsen waar we mondkapjes moeten gaan dragen.quote:Op vrijdag 5 november 2021 17:32 schreef Momo het volgende:
[..]
Zo lang iedereen eigenlijk gewoon zijn ding doet net als voor corona blijven mensen ook andere mensen aansteken... Besmetting gebeurt bijna niet in de winkel, maar bij mensen thuis, plekken waar je lang bent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |