In de desktopversie bij de opties.quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 11:32 schreef Lemijn het volgende:
Jongons ik word zo dol van die plaatjes met schuddende borsten en zo boven dit invoerveld. Hoe zet je dat ook alweer uit? Ik deed het eerder onsuccesvol.
Deze heb je met abo ook, want eigen frontpage content.quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 11:49 schreef Vanyel het volgende:
Borsten?
Ik had mijn abo nooit moeten verlengen
Heb je die niet dan?quote:
Mooi, zo in 1 postquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 12:24 schreef Clubsoda het volgende:
Ik heb precies de goede hoeveelheid borsten en een airfryer thuis![]()
Gecondoleerd trouwens, @:Leandra .
Ik twijfelde erover maar vond nog een extra post ook weer wat overdrevenquote:
quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 12:25 schreef Lemijn het volgende:
Vrouwen van de goede kant, geloof me nou maar dat dit het soort borsten was dat vooral heteromannen graag willen zien. Ik kon er in ieder geval helemaal niks mee.
Ik denk dat ik een billen-vrouw zou zijn als ik niet van deze kant zou zijnquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 12:25 schreef Lemijn het volgende:
Vrouwen van de goede kant, geloof me nou maar dat dit het soort borsten was dat vooral heteromannen graag willen zien. Ik kon er in ieder geval helemaal niks mee.
Dit vat het ook wel goed samen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
En verder zitten wij een beetje in een gekke tijd.
Met beide moeders gaat het niet goed, mijn moeder wordt warriger en vergeetachtiger. Zodanig dat we ons zorgen maken.
En mijn schoonmoeder zit in het ziekenhuis momenteel, of een tia of haar hersentumor is gegroeid.
Bluh.
2021 zou beter worden toch?
Ik hoop dat het nog komt dan... klinkt wel als een beetje veel ellende voor jullie!quote:
quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 12:22 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Vier borsten in een huishouden niet genoeg?
Ha, ik zit daar regelmatig. Als je een moeder ziet gelukzalig met een kopje koffie en een krantje ben ik dat 😊quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 13:42 schreef Malteser het volgende:
Sterkte Exode
Mijn jongens zijn een stuk beter te pas dan gisteren. We zijn vandaag op pad, ik durfde het aan.
Heb ze vanochtend even uitgelaten bij een tuincentrum in de regio (voor mensen in Zuid-Oost Brabant, Coppelmans in Nuenen). Er stond binnen een draaimolen, een gigantisch kerstdorp en de sfeershow maar toen als klap op de vuurpijl ook nog een soort Monkey Town achtig klimgebeuren.
Ik was wat overprikkeld, zij genoten. Nu lunchen we in het bos op een kleedje en spelen zij met takken en water en een of andere halve hut.
Wij gaan meestal naar Zevenhuizen/Zuidplasquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 20:13 schreef Amsel het volgende:
De Intratuin in Pijnacker is ook heerlijk nu: draaimolen, treintje, toffe kerstdisplays met muziek en dingen die bewegen en een waterval, indoor speelgebeuren waar ze zich gemakkelijk een uur vermaken... Waarom betalen voor een pretpark of Monkeytown als je ook naar het tuincentrum kunt
Een paar jaar terug zijn we vlak na de kerstdagen gegaan. Veel beter voor je portemonnee, dikke kortingen.quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 20:18 schreef Leandra het volgende:
Bij Eurofleur (Leusden, naast de A28, afrit 7) geen draaimolen of klimding bij de kerstafdeling (wel een klimgeval bij het restaurant) maar wel een levende kerststal.
En de kerstafdeling is sowieso een gevaar voor je portemonnee.... vroeger hielp het nog wel die niet mee te nemen, maar nu je ook met je telefoon kunt betalen
Ik hou ook van die winkelquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 20:13 schreef Amsel het volgende:
De Intratuin in Pijnacker is ook heerlijk nu: draaimolen, treintje, toffe kerstdisplays met muziek en dingen die bewegen en een waterval, indoor speelgebeuren waar ze zich gemakkelijk een uur vermaken... Waarom betalen voor een pretpark of Monkeytown als je ook naar het tuincentrum kunt
Wij gaan altijd 1x voor de feestdagen om vooral te kijken en als we zin en tijd hebben erna nog een keer om evt wat met korting te kopenquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 20:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Een paar jaar terug zijn we vlak na de kerstdagen gegaan. Veel beter voor je portemonnee, dikke kortingen.![]()
Ieder jaar weer een feestje inderdaad! Maar ik rijd ook wel speciaal naar Nuenen voor de kinderenquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 19:17 schreef SQ het volgende:
Kerst bij coppelmans is wel ultiem jeugdsentiment voor mij hoor. Mijn moeder ging altijd helemaal los daar. Ik denk dat die in 20 jaar wel 2 kamers vol kerstspullen heeft verzameld
Oi, dat is nasty, hopen dat het allemaal losloopt, sterktequote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:56 schreef Phaidra het volgende:
Oh shit zeg. Lekkage is echt vervelend.
Mijn schoonvader heeft een positieve thuistest. Hij is gevaccineerd en heel fit voor een 77-jarige (of eigenlijk in het algemeen, zijn conditie is beter dan de mijne
), maar wel hartpatiënt. Voorlopig alleen milde klachten. Hij kan om 12.30 terecht voor een pcr-test.
Tnx, ik hoop het ook.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 21:04 schreef Leandra het volgende:
Darn @:Nijna
Hopen dat hij snel opknapt.
Beterschap voor hemquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 19:00 schreef Nijna het volgende:
@:Phaidra, hopelijk blijft het bij milde klachten.
Mijn vader had een positieve zelftest gisteren en pcr, ook milde klachten tot nu toe. 75 en verder voor zover bekend wel goed gezond en gevaccineerd. We hebben ze van de week nog gezien, dus maar opletten of we klachten krijgen is ook alweer 3 dagen terug en hij kreeg pas de dag nadat ze hier waren geweest klachten, maar toch. Gelukkig allemaal gevaccineerd hier in huis dus we hoeven niet in quarantaine.
Hij wist wel waar hij het vandaan heeft er waren er meer besmet geraakt blijkbaar die avond.
Volgens mij juist andersom.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 22:47 schreef Leandra het volgende:
De kans op een vals-positief zal groter zijn dan op een vals-negatief.
Maar heel fijn dat de GGD-test wel negatief was!
Wat fijn!quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 22:33 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Beterschap voor hem.
Wij hebben net gehoord dat de pcr negatief was! Geheel tegen verwachting in, ik heb nog niet eerder gehoord dat een thuistest vals positief was. Toch wel opgelucht.
Wat naar, en beide moeders tegelijk ook nog eensquote:Op zondag 31 oktober 2021 14:26 schreef exode het volgende:
Hier gaat het matig, schoonmoeder heeft minstens 1 herseninfarct gehad en haar bloeddruk blijft veel te hoog. Mijn moeder moet ook weer naar de cardioloog. We denken dat ze weer een tia heeft gehad. Ze is enorm warrig en onrustig en vaak duizelig. Een kopie van de vorige keer eigenlijk.
We proberen spoed te krijgen voor mijn moeder want met de huidige wachtlijsten is ze voorlopig niet aan de beurt. Gisteren verjaardag van mijn neefje en mijn moeder ging op tijd weg. Lang nagepraat met zus en broer. Er gaat al minstens 1 x per dag iemand langs, maar we gaan toch maar eens samen met mijn moeder kijken of verhuizen niet handiger is. Ze woont nu in een eengezinswoning. Ze is allang aan de beurt voor een seniorenwoning in het dorp. Wij hielden dat altijd een beetje af omdat ze zo gehecht is aan het huis (ze woont er al 52 jaar). Maar bij de seniorenwoningen heeft ze iig geen trap meer, alarm systeem en als het slechter gaat extra zorg etc. Liever bewust samen die beslissing nemen dan als het echt niet meer anders kan.
Best knap dat je het zolang gered hebt! Het is mijn vijfde test denk ik. Zelftest was negatief en het zijn bij mij ook meer verkoudheidsklachten dan corona, maar neem liever het zekere voor het onzekere.quote:Op maandag 1 november 2021 10:26 schreef laziness het volgende:
Na 21 maanden dat we al leven met Covid mocht ik vanochtend dan toch ook voor het eerst voor een pcr test dankzij grieperige klachten.
Beetje balen want ik zou morgen op het werk de griepprik halen en dat mag nu ook niet.
🤞🏻 voor negatieve uitslagen.
voor allen die het nodig hebben om allerlei redenen hier.
99,9%quote:Op maandag 1 november 2021 11:08 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb geen kinderen en ik werk thuis, scheelt 98% van de ellende denk ik.
quote:Op maandag 1 november 2021 11:22 schreef oh-oh het volgende:
Ok, ik wilde niet overdrijven en negatief doen over kinderen
Oh ik vind het heerlijk om een goed excuus te hebben om mijn contacten te beperken.quote:Op maandag 1 november 2021 12:01 schreef laziness het volgende:
Wij werken dus al 21 maanden thuis en hebben beiden 1 test gehad.
Kind komt wel buiten de deur en is al een keer of zeven de sjaak geweest om te testen. En meestal niet eens klachten maar exposure op school.
Het is mega saai zo langzamerhand maar je contacten beperken en thuiswerken is wel effectief, dat blijkt.
Ik ook hoor, is ook gewoon duidelijk, als je snot of hoest, blijf je thuis.quote:Op maandag 1 november 2021 12:19 schreef oh-oh het volgende:
Ik snap echt wel dat ze strikt zijn over verkoudheidsklachten, want ook die zijn besmettelijk , al is het geen corona, en zo blijft iedereen maar testen he.
Ik hoop dat er iets gaat veranderen want dat het niet de goede kant op gaat mag duidelijk zijn lijkt me.
Idem!quote:Op maandag 1 november 2021 11:04 schreef oh-oh het volgende:
Nog steeds 0 x getest en geen klachten gehad.
Geen kinderen en overgrote gedeelte van de tijd thuis gewerkt, en als op werk >1.5m afstand..quote:Op maandag 1 november 2021 11:08 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb geen kinderen en ik werk thuis, scheelt 98% van de ellende denk ik.
quote:Op maandag 1 november 2021 12:26 schreef F_r het volgende:
Onze kat wordt vandaag geopereerd en ik vind het toch wel een beetje spannend.
Als je niet test bij klachten zit je wel op 0 keer jaquote:Op maandag 1 november 2021 13:55 schreef F_r het volgende:
Mijn man heeft zich ook nog 0 x laten testen. Die werkt dan gewoon thuis. Ik moet mij vanuit werk wel laten testen bij hoest,snot,keelpijn enz enz en nu het snotterseizoen is aangebroken verwacht ik dat er op mijn werk meerdere zich moeten laten testen.
Operatie goed gegaan om 16:00 mag ik hem ophalen.
Dat zeg ik tegen mijn pa ook. Hij is schilder.quote:Op maandag 1 november 2021 14:10 schreef laziness het volgende:
[..]
Als je niet test bij klachten zit je wel op 0 keer ja![]()
Fijn dat het goed gegaan is
Misschien beschermen die verfdampen toch beter dat je denktquote:Op maandag 1 november 2021 14:28 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat zeg ik tegen mijn pa ook. Hij is schilder.
Hij zegt: “Als je ziet bij hoeveel mensen ik thuis kom, had ik het allang moeten hebben”!
Sinds Corona al zeker 4 keer goed grieperig geweest maar laat zich niet testen.
Ja, zo kan ik het ook.
Gescheurde kruisband. Om 16:00 Mag ik hem ophalenquote:Op maandag 1 november 2021 14:14 schreef oh-oh het volgende:
Haha ja ik ken zat mensen die niet laten testen bij klachten, dat telt niet, ook niet als je thuis blijft ( hij heeft toch een gezin dat wel buiten de deur komt dus dat thuiswerken is dan sowieso geen reden ).
Fijn dat je hem op kan halen, wat was het voor een ingreep?
Dus dan mag ik testen. Nu is hij amper verkouden.quote:Op maandag 1 november 2021 14:14 schreef oh-oh het volgende:
Haha ja ik ken zat mensen die niet laten testen bij klachten, dat telt niet, ook niet als je thuis blijft ( hij heeft toch een gezin dat wel buiten de deur komt dus dat thuiswerken is dan sowieso geen reden ).
Fijn dat je hem op kan halen, wat was het voor een ingreep?
Dat hoor ik straks maar zeker 6 tot 8 weken. We gaan het meemaken.quote:Op maandag 1 november 2021 14:48 schreef oh-oh het volgende:
Oh dan lijkt de nasleep me lastiger dan de operatie, hoe lang moet ie rusten?
Ja jij loopt steeds op de hockey tequote:Op maandag 1 november 2021 13:34 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Geen kinderen en overgrote gedeelte van de tijd thuis gewerkt, en als op werk >1.5m afstand..
21 keer getest![]()
Wel 21 keer negatief, dat dan weer wel.
@:exode veel sterkte![]()
Ja.quote:Op maandag 1 november 2021 15:50 schreef oh-oh het volgende:
Is het de nieuwe kat?
Hier vloog de pup vorige week weer eens te hard over de rugleuning van de bank maar het gekrijs is gestopt dus er was niks gebroken. Wat een luidruchtige dramaqueen is die kerel...
Moet ie niet gewoon weken in een bench?quote:Op maandag 1 november 2021 16:41 schreef F_r het volgende:
[..]
Ja.
Die dus al op 4 poten aan het lopen is. Uhm volgens de da ging hij voorlopig op 3poten lopen. Nou niet dus.
Hahaha pas 2x getest sinds dat hoor! Dus dat is niet de grote boosdoenerquote:Op maandag 1 november 2021 16:00 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja jij loopt steeds op de hockey te
Haha ja m'n wekelijkse uitjequote:Op maandag 1 november 2021 16:46 schreef laziness het volgende:
Gezellig familie uitje Vicky![]()
![]()
Vlindertje, 21x testen? Dat is gemiddeld 1x per maand. Had je per ongeluk een strippenkaart gekocht of…?
Doe ik tussendoor ook wel af en toe (als een verkoudheid lang aanhoudt bv dat ik dan na paar dagen keer thuistest doe), maar advies is natuurlijk wel bij klachten testen bij GGD. En heel eerlijk, het is tien minuten rijden, ik ben binnen tien minuten weer weg, de uitslag is bijna altijd binnen 4u binnen (antigeen) en dat stokje in m'n neus heb ik echt geen problemen meer mee, dus ik vind het ook een relatief kleine moeite.quote:Op maandag 1 november 2021 17:12 schreef oh-oh het volgende:
Daar zou ik dan in jouw geval toch wat thuistesten tegenaan mikken geloof ik.
Heb je altijd een antigeen test dan?quote:Op maandag 1 november 2021 19:00 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Doe ik tussendoor ook wel af en toe (als een verkoudheid lang aanhoudt bv dat ik dan na paar dagen keer thuistest doe), maar advies is natuurlijk wel bij klachten testen bij GGD. En heel eerlijk, het is tien minuten rijden, ik ben binnen tien minuten weer weg, de uitslag is bijna altijd binnen 4u binnen (antigeen) en dat stokje in m'n neus heb ik echt geen problemen meer mee, dus ik vind het ook een relatief kleine moeite.
Moet wel zeggen dat ik bij negatieve test dan dus ook wel met m'n neusverkoudheid de deur uit ga. Als ik bv bij vriendinnen langs ga waarmee ik meestal wel binnen 1.5m kom, vraag ik wel vooraf of ze dat OK vinden, en houden we dan meestal wel afstand.
Nee. Hij zei laat hem zijn gang maar gaan. Al voel ik gewoon zijn pijn toen de da vertelde wat hij allemaal gedaan had bij hem.quote:Op maandag 1 november 2021 16:59 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Moet ie niet gewoon weken in een bench?
Typisch, vriendin had het laatst met dr kat, die zit al drie maanden in twee benches want springen zou funest zijn...quote:Op maandag 1 november 2021 19:58 schreef F_r het volgende:
[..]
Nee. Hij zei laat hem zijn gang maar gaan. Al voel ik gewoon zijn pijn toen de da vertelde wat hij allemaal gedaan had bij hem.
Ik weet niet hoe het nu is, maar toen ik nog op die corona toestand zat klopten die particuliere testen echt heel erg vaak niet...quote:Op maandag 1 november 2021 19:56 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Heb je altijd een antigeen test dan?
Ik heb die 1x gehad, andere keren (en andere gezinsleden) steeds pcr, maar kon toen niet gevonden krijgen waarom soms antigeentest gedaan wordt (en meestal pcr)
Laatste keer had ik een spoedtest gedaan omdat het verjaardagsfeest van de kinderen die dag gepland was (en die liever niet voor niets wilde cancelen maar wel veilig wilde zijn natuurlijk). Dat was een antigeentest bij een pariculiere organisatie. Koste me 40 euro geen probleem voor een keer, nu blijkt het gewoon exact de zelfde test geweest te zijn als dat je bij die organisatie testen voor toegang zou doen, dan was het gratis geweest
In Utrecht zijn in de locatie Jaarbeurs zowel antigeen als pcr testen, de meeste andere locaties hebben alleen pcr. Dus ik plan hem altijd bij Jaarbeurs ondanks dat die iets verder weg is dan dichtstbijzijnde. Ze stellen dan paar vragen (kom je in aanraking met kwetsbaren, moet je testen na contact met een positief iemand enz) en als je daar één van met ja beantwoordt moet je pcr, anders antigeen. Gelukkig kan ik overal nee op antwoorden steeds.quote:Op maandag 1 november 2021 19:56 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Heb je altijd een antigeen test dan?
Ik heb die 1x gehad, andere keren (en andere gezinsleden) steeds pcr, maar kon toen niet gevonden krijgen waarom soms antigeentest gedaan wordt (en meestal pcr)
Laatste keer had ik een spoedtest gedaan omdat het verjaardagsfeest van de kinderen die dag gepland was (en die liever niet voor niets wilde cancelen maar wel veilig wilde zijn natuurlijk). Dat was een antigeentest bij een pariculiere organisatie. Koste me 40 euro geen probleem voor een keer, nu blijkt het gewoon exact de zelfde test geweest te zijn als dat je bij die organisatie testen voor toegang zou doen, dan was het gratis geweest
Dat dus, ik ben er klaar mee. Niet klaar met de maatregelen an sich maar dat het gewoon weer de verkeerde kant op gaat.quote:Op maandag 1 november 2021 20:53 schreef LeSage het volgende:
Ik vind het nogal zorgelijk dat nu iedereen die gevaccineerd wil worden wel gevaccineerd is, maar dat het er niet echt beter op wordt. Ik zag dit toch wel als onze way out en dat lijkt er nu steeds minder op![]()
Ik ben helemaal geen complot denker, dat is ook niet mijn zorg, maar wel wanneer het dan toch eens ophoudt. Dit een leven lang is niet echt een optie wat mij betreft…
Same here.quote:Op maandag 1 november 2021 21:23 schreef laziness het volgende:
Mijn uitslag is negatief![]()
Voel me verder nog steeds ruk maar dat mag de pret niet drukken
Nou, ik vind dat ook wel een ding inderdaad.quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:13 schreef BE het volgende:
Ik vind het ook wel heftig dat er toch weer maatregelen genomen moeten worden.
Maar het ergste, of eigenlijk engste daarvan vind ik dat de tweedeling tussen voor en tegen steeds duidelijker wordt en ik ben bang voor wat dat met mensen en de samenleving doet.
Ja die tweedeling lijkt alleen maar groter te worden..quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:13 schreef BE het volgende:
Ik vind het ook wel heftig dat er toch weer maatregelen genomen moeten worden.
Maar het ergste, of eigenlijk engste daarvan vind ik dat de tweedeling tussen voor en tegen steeds duidelijker wordt en ik ben bang voor wat dat met mensen en de samenleving doet.
Ik vind dat mondkapje ook niet de hel, maar denk niet dat dat echt de cijfers gaat drukken.quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:50 schreef Nijna het volgende:
Ik vind die maatregelen aanscherpen op zich wel logisch en om weer een mondkapje te gaan dragen vind ik ook niet het grootste probleem.
Ik ben wel bang dat er een steeds grotere groep is die overal schijt aan heeft en van het "samen" is heel weinig meer over.
Die tweedeling maakt me verdrietig en ook wel een beetje bang soms. Zo fel als mensen kunnen zijn... de manier waarop het ongenoegen geuit wordt
Ik 3 weken geleden. Echt heel verkouden en koorts. Maar bij kleine loopneuzen niet. Ik zit iedere ochtend in de kou en miezer op de bakfiets, standaard loopneus het uur daarna!quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:59 schreef SQ het volgende:
Ik test ook allang niet meer bij "klachten" hoor. Pas als ik me echt zorgen ga maken. Da's al heel lang niet meer gebeurd. En zorgen zijn er als er echt veel klachten opgestapeld zijn. Maar niet meer bij elke loopneus of kuchje
Bij mij gaat een kuchje vrij snel over in een zware shag rokende rochelende hoest. Dan test ik wel.quote:Op dinsdag 2 november 2021 09:59 schreef SQ het volgende:
Ik test ook allang niet meer bij "klachten" hoor. Pas als ik me echt zorgen ga maken. Da's al heel lang niet meer gebeurd. En zorgen zijn er als er echt veel klachten opgestapeld zijn. Maar niet meer bij elke loopneus of kuchje
Dat gebeurt al, gelukkig zijn er tot nu toe andere ziekenhuizen die de acute zorg over kunnen nemen maar er zijn al regelmatig ziekenhuizen die de spoed tijdelijk dicht moeten gooien. Op dit moment zijn er ziekenhuizen waar een opnamestop is voor mensen met corona-gerelateerde klachten, die worden dus geweigerd omdat er simpelweg geen plek meer voor is.quote:
I know, mijn moeder en schoonmoeder staan inmiddels op verschillende wachtlijsten. De druk is in de gehele zorg enorm nu, zeker ook buiten de IC.quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:13 schreef Elleska het volgende:
Dat er nu maatregelen nodig zijn dat snap ik nog en liever nu hard ingrijpen zodat er in december meer kan dan het eerst weer aankijken en met de feestdagen niets mogen.
Wat ik alleen niet snap is de mogelijke regels voor sportscholen en zwembaden. Blijkbaar is het doel niet om mensen zo fit mogelijk de winter door te krijgen. Dat gaat ook doorwerken naar de kinderen omdat ouders het gebouw niet in mogen.
[..]
Dat gebeurt al, gelukkig zijn er tot nu toe andere ziekenhuizen die de acute zorg over kunnen nemen maar er zijn al regelmatig ziekenhuizen die de spoed tijdelijk dicht moeten gooien. Op dit moment zijn er ziekenhuizen waar een opnamestop is voor mensen met corona-gerelateerde klachten, die worden dus geweigerd omdat er simpelweg geen plek meer voor is.
Er gaat niets dicht maar juist de ongevaccineerden wil je toch zo fit mogelijk de winter doorkrijgen zodat ze niet op de IC komen?quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:20 schreef SQ het volgende:
Maar wacht even, het gaat toch om de coronapas op sportscholen en in zwembaden? Hoezo zouden ouders dan niet meer naar binnen mogen? Er gaat toch niks dicht? Er gaan alleen dingen dicht voor mensen die niet gevaccineerd of getest zijn?
Ik denk niet dat een paar keer sporten of zwemmen de manier is om deze groep te behoeden voor de IC. Daar is een makkelijkere en effectievere manier voor, maar die willen ze niet...quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:54 schreef Elleska het volgende:
[..]
Er gaat niets dicht maar juist de ongevaccineerden wil je toch zo fit mogelijk de winter doorkrijgen zodat ze niet op de IC komen?
Balen zeg, maar wel fijn dat ze snel geholpen wordt.quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:57 schreef laziness het volgende:
Mijn moeder loopt te rommelen met alvleesklier- en darmontstekingen en bijvangst van plekjes op de longen maar zij wordt tot nu toe nog steeds heel snel geholpen zonder wachtlijsten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.autsj, dat klinkt pijnlijk. Ben blij dat het ding eruit is.. 2 weken wachttijd destijds, maar het hielp dat mijn alvleesklier mee ging ontsteken. Dan maken de artsen wel haastquote:Op dinsdag 2 november 2021 13:13 schreef kwakz0r het volgende:
Ik loop rond met een ontstoken galblaas en met ontstekingswaarden waar ik drie jaar geleden mee werd opgenomen.
Nu zit ik thuis met pijnstilling (en dee opdracht de morfine af te bouwen) en te bellen als ik me zieker ga voelen of hoge koorts krijg.
Operatie gepland voor over 6-8 weken maar heb geen datum en hoop heel erg dat het wel doorgaat…![]()
Kwak als het is waar ik denk dat het is dan vrees ik dat het nog wel even gaat duren. Moeder wacht op dezelfde operatie sinds half september (laatste bericht was pas na ik dacht 12 of 14 december).quote:Op dinsdag 2 november 2021 13:13 schreef kwakz0r het volgende:
Ik loop rond met een ontstoken galblaas en met ontstekingswaarden waar ik drie jaar geleden mee werd opgenomen.
Nu zit ik thuis met pijnstilling (en dee opdracht de morfine af te bouwen) en te bellen als ik me zieker ga voelen of hoge koorts krijg.
Operatie gepland voor over 6-8 weken maar heb geen datum en hoop heel erg dat het wel doorgaat…
Gouda?quote:Op dinsdag 2 november 2021 14:52 schreef Books1 het volgende:
[..]
Kwak als het is waar ik denk dat het is dan vrees ik dat het nog wel even gaat duren. Moeder wacht op dezelfde operatie sinds half september (laatste bericht was pas na ik dacht 12 of 14 december).
Zelf denken we inmiddels wel dat het na Nieuwjaar word inmiddels. Ze heeft hetzelfde advies meegekregen. Het ding zit in de weg en soms is het wat beter te doen dan de andere dag.
Sterkte ermee en hopelijk snel aan de beurt.
Ehmm een pen, losse stiften, een Boodschappenblokje (zo’n klein afscheurnotitieblokje), chocolade, oorbellen, een herbruikbare boodschappentas in zo’n opvouwzakje, aardappelschilmesjesquote:Op dinsdag 2 november 2021 16:47 schreef FlyingFish het volgende:
Heeft er iemand nog kado-suggesties voor surprises? Budget is ¤7,50 voor minimaal 2 kadootjes. Ik heb nu alleen kikkers en muizen en sokken er op staan, maar ik vrees dat ik dan 10+ los ingepakte muizen moet gaan zoeken straks, in een surprise vol met vieze smurrie, dus ik zoek alternatieven…
Wat een ellende. Ik ben nog steeds zo blij dat dat ding eruit is. Het doet zo’n zeer. Ik moest een week of 6 wachten destijds, op het laatst kon ik alleen nog brood met mager beleg en groenten eten. Al het andere zorgde voor een aanval. Ik hoop dat je toch snel terecht kan, sterkte!quote:Op dinsdag 2 november 2021 17:12 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Gouda?
T stomme is dat ik eigenlijk acuut was maar ivm extra risico’s wilden ze het niet aan een avond/spoedteam overlaten. Moet in French position (?) met een ervaren chirurg of bariatrisch chirurg. Anders was ie er donderdag of vrijdag al uit gegaan…
Drie jaar geleden wilden ze t helemaal niet doen ivm gewicht dus ben al blij dat die 45 kilo eraf blijkbaar (net) voldoende is om t met mitsen en maren wel aanbte durven.
Chocolade, theeglas, make up, nagellakquote:Op dinsdag 2 november 2021 17:24 schreef watmoetikkiezen het volgende:
pen, puzzelboekje, tijdschrift, thee, bloembollen, haarelastiekjes, rubiks kubusje, tekenblok
Ja ook in Gouda.quote:Op dinsdag 2 november 2021 17:12 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Gouda?
T stomme is dat ik eigenlijk acuut was maar ivm extra risico’s wilden ze het niet aan een avond/spoedteam overlaten. Moet in French position (?) met een ervaren chirurg of bariatrisch chirurg. Anders was ie er donderdag of vrijdag al uit gegaan…
Drie jaar geleden wilden ze t helemaal niet doen ivm gewicht dus ben al blij dat die 45 kilo eraf blijkbaar (net) voldoende is om t met mitsen en maren wel aanbte durven.
Maar niet om het een of ander, iedereen kan zich al tijden laten vaccineren... dus als je nu nog wilt is dat mooi, maar dan moet je niet gaan mopperen dat het dan nog een tijd duurt voor je overal in mag...quote:Op dinsdag 2 november 2021 11:54 schreef Elleska het volgende:
Als je nu een vaccinatieafspraak maakt duurt het nog weken voordat je volledig gevaccineerd bent dus tot die tijd moet die groep testen om te mogen sporten. Ik schreef eerder al eens dat de teststraten hier niet bepaald om de hoek liggen. Volgens de overheid zouden er meer testmogelijkheden bij komen maar hier in de omgeving wordt de een na de andere teststraat opgeheven dus het is er niet bepaald beter op geworden.
Hopen dat het dan door kan gaan... die uitgestelde zorg is ook niks...quote:Op dinsdag 2 november 2021 13:13 schreef kwakz0r het volgende:
Ik loop rond met een ontstoken galblaas en met ontstekingswaarden waar ik drie jaar geleden mee werd opgenomen.
Nu zit ik thuis met pijnstilling (en dee opdracht de morfine af te bouwen) en te bellen als ik me zieker ga voelen of hoge koorts krijg.
Operatie gepland voor over 6-8 weken maar heb geen datum en hoop heel erg dat het wel doorgaat…
Niet iedereen kan/mag zich laten vaccineren.quote:Op dinsdag 2 november 2021 21:06 schreef Nijna het volgende:
Maar niet om het een of ander, iedereen kan zich al tijden laten vaccineren... dus als je nu nog wilt is dat mooi, maar dan moet je niet gaan mopperen dat het dan nog een tijd duurt voor je overal in mag...
dan is er nog een alternatief, namelijk buiten sporten.quote:Op dinsdag 2 november 2021 21:36 schreef Elleska het volgende:
[..]
Niet iedereen kan/mag zich laten vaccineren.
Wat ik schreef was vooral dat het beleid wat krom voelt doordat mensen die al een verhoogd risico zijn ook nog eens worden geweerd bij binnensporten. En die paar keer sporten zal heus het verschil niet maken maar van sporten in het algemeen is dat wel bewezen.
Nee, voor een volwassene… alleen 15+ mag mee doen aan surprises in mijn familie. En het budget is eigenlijk ¤15, maar ik ben een team samen met mijn zwager, maar dan blijft het budget gelijk (omdat er ook mensen apart mee doen), dus ¤7,50 pp en ik doe zelf altijd twee kadootjes pp want een kado in een surprise is wat makkelijk. Ik ga meestal voor 4 kado’s dan, 1 hoofdkado en 3 frutsels (snoep, sokken en bijv. een lelijke onderbroek ofzo als grapje dat toch nog gebruikt kan worden). Het gaat bij ons niet om de kado’s, maar om de surprises en gezellige avond.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:40 schreef oh-oh het volgende:
Ik ga er toch vanuit dat het voor een kind is en niet voor een volwassene?
Zo fijn dat het tóch gelukt is haar levend terug te vinden. Nu maar hopen dat haar in die 2 weken niet de meest verschrikkelijke dingen zijn aangedaan.quote:Op woensdag 3 november 2021 06:30 schreef Amsel het volgende:
Oh jongens, dat 4-jarige meisje in Australië dat nu na 19 dagen is teruggevonden![]()
![]()
Ze zeiden dat ze "alive and well" is en hebben ook vrijwel meteen een foto gepubliceerd waarop ze monter lachend te zien is, dus ik hóóp dat dat betekent dat het allemaal meevalt.quote:Op woensdag 3 november 2021 08:41 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Zo fijn dat het tóch gelukt is haar levend terug te vinden. Nu maar hopen dat haar in die 2 weken niet de meest verschrikkelijke dingen zijn aangedaan.
Ik las het net, ik moest huilen van geluk.quote:Op woensdag 3 november 2021 06:30 schreef Amsel het volgende:
Oh jongens, dat 4-jarige meisje in Australië dat nu na 19 dagen is teruggevonden![]()
![]()
Tsja, een kind wordt doorgaans niet ontvoerd om samen de postzegelverzameling te bewonderen..quote:Op woensdag 3 november 2021 08:41 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Zo fijn dat het tóch gelukt is haar levend terug te vinden. Nu maar hopen dat haar in die 2 weken niet de meest verschrikkelijke dingen zijn aangedaan.
Doorgaans niet. Maar ergens hoop je toch dat het gewoon een verward persoon is die graag een dochter wilde om samen tv mee te kijken (of zoiets).quote:Op woensdag 3 november 2021 09:15 schreef Nanukerst het volgende:
[..]
Tsja, een kind wordt doorgaans niet ontvoerd om samen de postzegelverzameling te bewonderen..
Ja, dat hoop ik ook enorm. En dat ze samen tekenfilmpjes hebben gekeken, heel onschuldig.quote:Op woensdag 3 november 2021 09:22 schreef vencodark het volgende:
[..]
Doorgaans niet. Maar ergens hoop je toch dat het gewoon een verward persoon is die graag een dochter wilde om samen tv mee te kijken (of zoiets).![]()
Maar ze is gezond gevonden!![]()
Wat ik eigenlijk al niet meer verwacht had.
Houd er rekening mee dat je ook sex offender bent als je als 19-jarige een 16-jarig vriendinnetje had terwijl dat geheel consensual was maar bijv. een paar ouders het er niet mee eens was (of zelfs iemand die helemaal buiten de situatie staat er melding van maakt) (statutory rape).quote:Op woensdag 3 november 2021 09:46 schreef exode het volgende:
Ik las ook dat de buren het vreemd vonden dat de bewuste man ineens luiers kocht. Ik mag toch hopen dat die dit hebben doorgegeven aan de politie.
Ik schrok er overigens ook van dat tijdens de zoektocht naar buiten kwam dat er in die regio iets van 20 sex offenders woonden. Bizar....
Dit ging om sex offenders die onder toezicht staan en onvindbaar zijn. Het gaat om 12 zie ik.quote:Op woensdag 3 november 2021 11:50 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Houd er rekening mee dat je ook sex offender bent als je als 19-jarige een 16-jarig vriendinnetje had terwijl dat geheel consensual was maar bijv. een paar ouders het er niet mee eens was (of zelfs iemand die helemaal buiten de situatie staat er melding van maakt) (statutory rape).
Dat zou ik toch best wel eng vinden als ik er woonde, maar het zal hier niet heel veel beter zijn. En ik begreep dat de bewuste man niet op de lijst stond.quote:
Deze post vraagt zo om detailsquote:Op woensdag 3 november 2021 11:28 schreef exode het volgende:
Iets heel erg anders, net het taxatierapport al binnen gehad.
We gaan een gouden inzethaard met diamanten bestellen denk ik.
BIZAR.
In het rapport stond ook de verkoopprijs van het huis van onze overburen vorig jaar. Ik sloeg achterover.
Kortom even overleg met onze adviseur, want we hadden laag ingeschat met de taxatie en de investeringen die we daarmee wilden gaan doen in het huis.
Haha, 80K meer dan door ons ingeschat.quote:
Bruisballen zijn er ook in alle kleuren, maten en prijzenquote:Op dinsdag 2 november 2021 22:53 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Nee, voor een volwassene… alleen 15+ mag mee doen aan surprises in mijn familie. En het budget is eigenlijk ¤15, maar ik ben een team samen met mijn zwager, maar dan blijft het budget gelijk (omdat er ook mensen apart mee doen), dus ¤7,50 pp en ik doe zelf altijd twee kadootjes pp want een kado in een surprise is wat makkelijk. Ik ga meestal voor 4 kado’s dan, 1 hoofdkado en 3 frutsels (snoep, sokken en bijv. een lelijke onderbroek ofzo als grapje dat toch nog gebruikt kan worden). Het gaat bij ons niet om de kado’s, maar om de surprises en gezellige avond.
Maar ik zag wel wat goede suggesties voorbij komen, die niet ongebruikt in een kast terecht komen. Thanks!
Het dak moet een keer, is nog steeds het originele dak uit 1926.quote:Op woensdag 3 november 2021 12:46 schreef Vanyel het volgende:
Nieuw dak is fantastisch duur!
Hier wel opeens vochtissues sinds nieuw dak. Ondanks raam op kier, zijn de ramen bij de kinderen zeiknat als de raambekleding 's nachts ook dicht is. Nooit last van gehad....
Knetterbad dingen, die vinden onze kinderen echt geweldig.quote:Op woensdag 3 november 2021 13:12 schreef Roosje84 het volgende:
[..]
Bruisballen zijn er ook in alle kleuren, maten en prijzen
Iemand die zich niet kan laten vaccineren, kan zich nu ook niet laten vaccineren.quote:Op dinsdag 2 november 2021 21:36 schreef Elleska het volgende:
[..]
Niet iedereen kan/mag zich laten vaccineren.
Wat ik schreef was vooral dat het beleid wat krom voelt doordat mensen die al een verhoogd risico zijn ook nog eens worden geweerd bij binnensporten. En die paar keer sporten zal heus het verschil niet maken maar van sporten in het algemeen is dat wel bewezen.
Ook voor buiten sporten heb je een QR nodig, althans dat las ik in de communicatie van de NGF (golf). En golfen doe je toch over het algemeen buiten en op afstand, maar alle sporten moet je een QR code voor hebben als ik het goed begreep.quote:Op dinsdag 2 november 2021 21:47 schreef Mariposas het volgende:
[..]
dan is er nog een alternatief, namelijk buiten sporten.
Goede tip! Gewone bruisballen had ik vorig jaar op m’n lijstje staan (en tig keer gekregen), maar knetterhard spul is wel leuk en ruim binnen budget!quote:Op woensdag 3 november 2021 13:37 schreef exode het volgende:
[..]
Knetterbad dingen, die vinden onze kinderen echt geweldig.
Dat is balen. Bij ons is het echt een verbetering. In combinatie met nu-wel-isolatie is het nog nooit zo'n prettige temperatuur geweest in ons huisquote:Op woensdag 3 november 2021 12:46 schreef Vanyel het volgende:
Nieuw dak is fantastisch duur!
Hier wel opeens vochtissues sinds nieuw dak. Ondanks raam op kier, zijn de ramen bij de kinderen zeiknat als de raambekleding 's nachts ook dicht is. Nooit last van gehad....
Naja, op zich betekent het ook dat er niet meer oneindig veel lucht door kieren verdwijnt, dat is ook wel goed nieuws. Alleen hadden we daar misschien rekening mee moeten houden met de nieuwe ramen een paar jaar geleden. Ventilatieroosters hadden misschien geholpen.quote:Op woensdag 3 november 2021 16:24 schreef Hupje het volgende:
[..]
Dat is balen. Bij ons is het echt een verbetering. In combinatie met nu-wel-isolatie is het nog nooit zo'n prettige temperatuur geweest in ons huis![]()
Nu de rest van de verbouwing nog...![]()
Mss een leuk boek uit een weggeefwinkel of zo een buitenbieb erbij, kost niks!quote:Op woensdag 3 november 2021 15:04 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Goede tip! Gewone bruisballen had ik vorig jaar op m’n lijstje staan (en tig keer gekregen), maar knetterhard spul is wel leuk en ruim binnen budget!
Ventilatieroosters kunnen ook achteraf geplaatst worden. Hebben wij ook gedaan.quote:Op woensdag 3 november 2021 16:33 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Naja, op zich betekent het ook dat er niet meer oneindig veel lucht door kieren verdwijnt, dat is ook wel goed nieuws. Alleen hadden we daar misschien rekening mee moeten houden met de nieuwe ramen een paar jaar geleden. Ventilatieroosters hadden misschien geholpen.
Of niet, gezien raambekleding, maar daar denk ik nog over na
Heel veel is er niet voor die leeftijd, maar misschien iets wat er zijdelings mee te maken heeft? De zingende brulbaby's bijvoorbeeld? Of Rover en broertje?quote:Op donderdag 4 november 2021 13:20 schreef kanovinnie het volgende:
Ik wordt binnenkort oom en wil daarom de twee koters die al in het gezin zijn (maar van een andere vader) een boekje oid cadeau doen omdat ze allebei een grote broer gaan worden. Zoiets
Alleen zijn de twee koters 8 & 11. Dus zo'n boekje komt dan al snel kinderachtig over. Hebben jullie een tip?
Hmmm, dat is niet helemaal wat ik zoek. Maar bedankt voor het meedenken!quote:Op donderdag 4 november 2021 13:33 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Heel veel is er niet voor die leeftijd, maar misschien iets wat er zijdelings mee te maken heeft? De zingende brulbaby's bijvoorbeeld? Of Rover en broertje?
Misschien eerder iets als een pakketje met oordopjes, snoep en een T-shirt met grote broer/zus er op?quote:Op donderdag 4 november 2021 13:35 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hmmm, dat is niet helemaal wat ik zoek. Maar bedankt voor het meedenken!
Dit lijkt me echt awesome voor die leeftijdquote:Op donderdag 4 november 2021 13:20 schreef kanovinnie het volgende:
Ik wordt binnenkort oom en wil daarom de twee koters die al in het gezin zijn (maar van een andere vader) een boekje oid cadeau doen omdat ze allebei een grote broer gaan worden. Zoiets
Alleen zijn de twee koters 8 & 11. Dus zo'n boekje komt dan al snel kinderachtig over. Hebben jullie een tip?
quote:Op vrijdag 5 november 2021 09:26 schreef Deepfreeze het volgende:
bleh.. Vriendinnetje van jongste is positief getest. En D heeft al een paar dagen klachten.. Dus we vertrekken straks richting teststraat. Hopelijk valt het mee met die piepdoos.. En is de uitslag er snel.
quote:Op vrijdag 5 november 2021 09:26 schreef Deepfreeze het volgende:
bleh.. Vriendinnetje van jongste is positief getest. En D heeft al een paar dagen klachten.. Dus we vertrekken straks richting teststraat. Hopelijk valt het mee met die piepdoos.. En is de uitslag er snel.
Dat is echt mega-stom idd.quote:Op vrijdag 5 november 2021 10:24 schreef Vaiana het volgende:
Huuuu. Beste vriend van man heeft een dochter gekregen en 'onze' meisjesnaam gebruikt.![]()
Hopelijk vind ik dat, tegen de tijd dat wij zover zijn en ik onder invloed ben van een stuk meer hormonen, gewoon geen leuke naam meer ofzo.
Ja ik neig vooralsnog ook naar hem lekker wel gebruiken mochten we een dochter krijgen tzt, de schrijfswijze is ook anders. Maar aan de andere kant zou ik het denk ik ook niet willen als het mijn beste vriendin was die de naam gebruikte, dus ligt er ook wel aan hoe man erin staat.quote:Op vrijdag 5 november 2021 10:42 schreef trui het volgende:
Balen, Vaiana. Al kan het op zich best hoor, de naam toch zelf ook gebruiken. Maar toch leuker als je de enige bent in je vriendengroep.
+1quote:
Dat is stom.. Misschien komt er nog een geniaal alternatief langs. En anders toch lekker gebruiken als het goed voelt!quote:Op vrijdag 5 november 2021 10:24 schreef Vaiana het volgende:
Huuuu. Beste vriend van man heeft een dochter gekregen en 'onze' meisjesnaam gebruikt.![]()
Hopelijk vind ik dat, tegen de tijd dat wij zover zijn en ik onder invloed ben van een stuk meer hormonen, gewoon geen leuke naam meer ofzo.
Wij blijken die van goede vrienden te hebben gebruikt. Oeps, wisten we ook niet van elkaarquote:Op vrijdag 5 november 2021 10:24 schreef Vaiana het volgende:
Huuuu. Beste vriend van man heeft een dochter gekregen en 'onze' meisjesnaam gebruikt.![]()
Hopelijk vind ik dat, tegen de tijd dat wij zover zijn en ik onder invloed ben van een stuk meer hormonen, gewoon geen leuke naam meer ofzo.
Haha yes, ik heb alleen ook nog een partner om rekening mee te houden.quote:Op vrijdag 5 november 2021 10:54 schreef exode het volgende:
Ik zou me daar echt helemaal niets van aantrekken Vaiana. Maar dat is wellicht een simpele mening
Hier gaat het met ups en downs, mijn moeder heeft enorm veel hoofdpijn vanwege de te hoge bloeddruk en aanverwanten. Maar haar medicatie mag niet aangepast worden voordat ze bij de cardioloog is geweest en die hebben het druk.....
Ze krijgt ook geen pillen voor de bloeddruk maar 1 keer in de zoveel tijd een spuit. Dus dat kan je niet van de ene op de andere dag aanpassen.
BLUH.
En gisterenochtend is schoonmoeder in elkaar gezakt en met de ambulance meegegaan. Ze is nu weer thuis, want ze konden niets vinden. Nu vooral rust houden, ze denken dat het een soort nawee was van de herseninfarct.
We slapen dus nogal matig hier en ik ben inmiddels best moe, zeg maar.
Nouja ik ben ook nog geeneens zwanger, dus we zijn ook wel wat voorbarig met het hebben van een naam.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:33 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Wij blijken die van goede vrienden te hebben gebruikt. Oeps, wisten we ook niet van elkaar. Nu hebben zij al 2 jongens en geven aan klaar te zijn, maar toch.
Zeker! Hun jongensnamen liggen ook wel dan weer in de lijn van de namen die wij voor onze zoon hadden ook. Gelukkig zit er telkens wat tijd tussen onze kinderen, dus geen dubbele namen of last minute stress.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:36 schreef Vaiana het volgende:
[..]
Nouja ik ben ook nog geeneens zwanger, dus we zijn ook wel wat voorbarig met het hebben van een naam.
Toch een beetje een flauw gevoel he. Maar wel goede smaak van die vrienden dan!
Ik snap het wel. Ik had het ook erg gevonden als iemand onze jongensnaam had gebruikt. Die had ik al 10 jaar in mijn hoofd en zeker toen we aan het proberen waren, was ik er wel mee bezig.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:36 schreef Vaiana het volgende:
[..]
Nouja ik ben ook nog geeneens zwanger, dus we zijn ook wel wat voorbarig met het hebben van een naam.
Toch een beetje een flauw gevoel he. Maar wel goede smaak van die vrienden dan!
Dat is niet tof... ik neem aan dat ze niet weten dat jullie die naam ook hadden bedacht? Want dan zou ik het extra zuur vinden... Maar als jullie die naam erg mooi vinden dan zou ik die zeker nog niet afstrepenquote:Op vrijdag 5 november 2021 10:24 schreef Vaiana het volgende:
Huuuu. Beste vriend van man heeft een dochter gekregen en 'onze' meisjesnaam gebruikt.![]()
Hopelijk vind ik dat, tegen de tijd dat wij zover zijn en ik onder invloed ben van een stuk meer hormonen, gewoon geen leuke naam meer ofzo.
Dat had ik ook vanuit de peuterspeelzaal en jaren zeilles geven, bepaalde namen wilde ik pertinent niet. Maar de naam die wij onze oudste hebben gegeven kwam ook van een van mijn peuters. Andere schrijfwijze, maar het was zo'n leuk kind dat ik die naam gewoon ook leuk vond.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:51 schreef exode het volgende:
Namen waren lastig omdat verloofde bij veel namen een asociatie had vanuit haar juffen bestaan.
Nee nooit met hen over gehad, dus ze hebben er ook geen rekening mee kunnen houden. We gaan zien hoe het gaat lopen. Hopelijk kan ik man ervan overtuigen toch deze naam te gebruiken, als het mijn lievelings blijft.quote:Op vrijdag 5 november 2021 12:42 schreef Nijna het volgende:
[..]
Dat is niet tof... ik neem aan dat ze niet weten dat jullie die naam ook hadden bedacht? Want dan zou ik het extra zuur vinden... Maar als jullie die naam erg mooi vinden dan zou ik die zeker nog niet afstrepen
Jullie zoon niet Marcel?quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:12 schreef exode het volgende:
Vrienden hadden een weddenschap dat wij onze dochter Emma zouden noemen. Van Friends.
De langere versie van Ben.quote:
Een deel van ons lijstje komt voorbij. Alleen Olivia stond er nooit op. Wel Sarah en Hannahquote:Op vrijdag 5 november 2021 17:22 schreef exode het volgende:
[..]
De langere versie van Ben.
Ik vind Emma overigens wel een mooie naam, maar we gingen gewoon voor in fashion J.u.l.i.a hoewel Emma ook in fashion was volgens mij.
Ik stemde ook nog voor Olivia of Sophie, beide aan de eindstreep gesneuveld.
Hannah bij ons ook, al vanaf onze kinderwens. Is de 2e naam geworden uiteindelijk want het voelde toch om een of andere reden niet als de naam voor de baby in mijn buik.quote:Op vrijdag 5 november 2021 20:26 schreef F_r het volgende:
[..]
Een deel van ons lijstje komt voorbij. Alleen Olivia stond er nooit op. Wel Sarah en Hannah
Wij hebben ook geen Hannahquote:Op vrijdag 5 november 2021 20:29 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Hannah bij ons ook, al vanaf onze kinderwens. Is de 2e naam geworden uiteindelijk want het voelde toch om een of andere reden niet als de naam voor de baby in mijn buik.
Of gewoon de roman uit 1889, natuurlijk.quote:Op vrijdag 5 november 2021 22:20 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Onze dochter heeft de naam van de film uit 1991 waarvan de achternaam Vere is. De naam past echt fantastisch bij haar en ben er elke dag nog heel blij mee
We hadden tot 37 weken eigenlijk de naam Lynn, tot deze voorbij kwam. Pfewal zijn we met beiden erg content
Zo heet ik ook, ik ben er ook blij meequote:Op vrijdag 5 november 2021 22:20 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Onze dochter heeft de naam van de film uit 1991 waarvan de achternaam Vere is. De naam past echt fantastisch bij haar en ben er elke dag nog heel blij mee
Ik snap dat ook niet zo, iemands naam afkorten als je dat zelf niet doet. Op een of andere manier vind ik Ben en de langere versie ook wel echt een ander soort naam.quote:Op zaterdag 6 november 2021 08:51 schreef exode het volgende:
Wij hebben bij B even getwijfeld omdat zijn naam meestal voor de jongste wordt gebruikt. Maar toen dachten we, en dus wie weet houden we het wel bij 1.
Nog steeds blij mee.
Het enige irritante is dat mensen het afkorten naar Ben. ZO HEET IE NIET.
Wij korten het om die reden dus ook nooit af, ik vind dat inderdaad totaal niet passen bij hem en zijn naam.quote:Op zaterdag 6 november 2021 09:56 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik snap dat ook niet zo, iemands naam afkorten als je dat zelf niet doet. Op een of andere manier vind ik Ben en de langere versie ook wel echt een ander soort naam.
De kinderen noemen elkaar thuis geregeld Art en Iev (als ze niet boos zijn op elkaar). Dat vind ik dan wel weer schattig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hanna kwam hier ook voorbij, dat was een creatieve vernoeming van mijn moeder. Maar ja, geen meisjes, dus geen Hanna.
Ik ben al in shock dat mijn zusje haar naam niet altijd voluit schrijft, ik zou zelf idd mijn naam nooit geschreven afkorten.quote:Op zaterdag 6 november 2021 10:09 schreef Vanyel het volgende:
Voor mij zijn naam afkortingen vrijwel altijd soort van koosnaampjes. Zou het juist heel gek vinden als de eigenaar van de naam die ook zelf zou gebruiken.
Maar het vraagt wel een goed gevoel van hoe dichtbij je bij iemand bent en idd of het gewenst is. Of stoppen zodra je ontdekt dat dat niet zo is.
Rot zeg, dat schiet niet op zo! Hopelijk snel vooruitgang.quote:Op zaterdag 6 november 2021 13:10 schreef Leandra het volgende:
Ik heb gisteren een nieuwe Covidtest gedaan, die ook weer negatief was, maar na de keelontsteking van vorige week, die idd begin deze week wel zo ongeveer over was, ben ik nog steeds niet hersteld.
Ik val al bijna om als ik een trap af gelopen ben, om het over een trap op maar helemaal niet te hebben
Ben wel kortademig maar heb het ook niet benauwd, alleen zo heel erg moe.
N slaapt al meer dan een week in de logeerkamer dus ik zit soort van in quarantaine in de slaapkamer.
Alleen vandaag niet; Soneal is gisteren naar mijn zusje gegaan en N haalt hem daar vanavond op, dus ik ben maar naar beneden gegaan, dan kan ik ook gewoon Netfix op TV kijken zonder het vanaf mijn telefoon te hoeven streamen.
Ik moet nu al moed verzamelen om naar de keuken te lopen om water te pakken, echt.. ik ben hier zo klaar mee
Het goede nieuws is wel dat ik de afgelopen dagen alle afleveringen van Dowton Abbey heb gekeken
Het ziet er naar uit dat ik nog wel even kan bingewatchen, dus thnxquote:Op zaterdag 6 november 2021 13:22 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Rot zeg, dat schiet niet op zo! Hopelijk snel vooruitgang.
Kijktip:
Ted Lasso is mijn ultieme feel good van dit moment(en ik geef helemaal niets om voetbal)
Wow, succes ermee. Hopelijk zijn jullie gauw beter.quote:Op zaterdag 6 november 2021 14:13 schreef Vlinder het volgende:
Wij hebben allemaal (!!!!) corona en ik ben uitgeput. Mijn lichaam is moe. Heel raar. Ook totaal geen geur meer hebben is bijzonder. Heb gisteren echt in de pindakaaspot staan snuiven maar ik ruik echt niks.
Ik hoop echt dat het van korte duur is
Ah shit zegquote:Op zaterdag 6 november 2021 14:13 schreef Vlinder het volgende:
Wij hebben allemaal (!!!!) corona en ik ben uitgeput. Mijn lichaam is moe. Heel raar. Ook totaal geen geur meer hebben is bijzonder. Heb gisteren echt in de pindakaaspot staan snuiven maar ik ruik echt niks.
Ik hoop echt dat het van korte duur is
Oh darn, wat een ellendequote:Op zaterdag 6 november 2021 14:13 schreef Vlinder het volgende:
Wij hebben allemaal (!!!!) corona en ik ben uitgeput. Mijn lichaam is moe. Heel raar. Ook totaal geen geur meer hebben is bijzonder. Heb gisteren echt in de pindakaaspot staan snuiven maar ik ruik echt niks.
Ik hoop echt dat het van korte duur is
Ik heb donderdag gebeld met de huisarts, toen moest ik dus eerst weer een nieuwe Covidtest doen, die was vrijdagmorgen, vrijdagavond de uitslag pas dus de huisarts verder niet gesproken, ik bel maandag wel als het dan nog zo beroerd gaat.quote:Op zaterdag 6 november 2021 14:19 schreef exode het volgende:
Leandra, wel bij huisarts geweest? De ontsteking kan op je longen geslagen zijn. Kunnen ze vrij makkelijk horen.
En verder beterschap!
Ik raad Maid ook nog aan, al is die niet echt feelgood.
Keelontsteking kan er ook flink inhakken... hopelijk is je test negatief en ga je je gauw weer wat beter voelen, conditiegewijs ook, beterschapquote:Op zaterdag 6 november 2021 13:10 schreef Leandra het volgende:
Ik heb gisteren een nieuwe Covidtest gedaan, die ook weer negatief was, maar na de keelontsteking van vorige week, die idd begin deze week wel zo ongeveer over was, ben ik nog steeds niet hersteld.
Ik val al bijna om als ik een trap af gelopen ben, om het over een trap op maar helemaal niet te hebben
Ben wel kortademig maar heb het ook niet benauwd, alleen zo heel erg moe.
N slaapt al meer dan een week in de logeerkamer dus ik zit soort van in quarantaine in de slaapkamer.
Alleen vandaag niet; Soneal is gisteren naar mijn zusje gegaan en N haalt hem daar vanavond op, dus ik ben maar naar beneden gegaan, dan kan ik ook gewoon Netfix op TV kijken zonder het vanaf mijn telefoon te hoeven streamen.
Ik moet nu al moed verzamelen om naar de keuken te lopen om water te pakken, echt.. ik ben hier zo klaar mee
Het goede nieuws is wel dat ik de afgelopen dagen alle afleveringen van Dowton Abbey heb gekeken
Jemig allemaal besmet, wat heftig. Dan moet je met je zieke lichaam ook nog de rest van het gezin draaiende houden. Sterkte!quote:Op zaterdag 6 november 2021 14:13 schreef Vlinder het volgende:
Wij hebben allemaal (!!!!) corona en ik ben uitgeput. Mijn lichaam is moe. Heel raar. Ook totaal geen geur meer hebben is bijzonder. Heb gisteren echt in de pindakaaspot staan snuiven maar ik ruik echt niks.
Ik hoop echt dat het van korte duur is
Ah, vervelend, jij ook beterschap!quote:Op zaterdag 6 november 2021 22:15 schreef F_r het volgende:
Beterschap vlinder hopelijk milde klachten
Leandra boks we hebben dezelfde klachten. Ik wil ook niet echt opknappen. Alleen mijn hoest inmiddels gewisseld naar meer en kriebelhoest
Ja! Vind ik schattig. Hier noemen ze elkaar Ie en Loe en ze worden alleen door elkaar zo genoemdquote:Op zaterdag 6 november 2021 09:56 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik snap dat ook niet zo, iemands naam afkorten als je dat zelf niet doet. Op een of andere manier vind ik Ben en de langere versie ook wel echt een ander soort naam.
De kinderen noemen elkaar thuis geregeld Art en Iev (als ze niet boos zijn op elkaar). Dat vind ik dan wel weer schattig.
Als je op tijd binnen krijgt dat hij negatief is, kun je dan niet alsnog gaan? Want dit is wel heel erg zuur zegquote:Op zondag 7 november 2021 09:45 schreef exode het volgende:
Yeah, we mogen, naar de teststraat met B. Hij hoest en heeft van die lekker waterige oogjes. Geen koorts of andere klachten. Just to be sure.
Bluh....
Vanavond zouden wij naar mijn cluppie gaan, VIP.
Dus ik voel me
Het kostte wat strijd en discussie maar hij heeft net een antigeen test gehad dus hopelijk op tijd uitslag.quote:Op zondag 7 november 2021 11:26 schreef LeSage het volgende:
[..]
Als je op tijd binnen krijgt dat hij negatief is, kun je dan niet alsnog gaan? Want dit is wel heel erg zuur zeg
Hoe heb je dat gedaan (behalve betalen)?quote:Op zondag 7 november 2021 12:37 schreef exode het volgende:
[..]
Het kostte wat strijd en discussie maar hij heeft net een antigeen test gehad dus hopelijk op tijd uitslag.
Van je familie moet je het maar hebben.quote:Op zondag 7 november 2021 13:53 schreef oh-oh het volgende:
Ze zei letterlijk ja we hadden de trip al geboekt en ik zag daarna pas dat Hamilton dan ook nog draait en op dinsdag zijn er nog kaarten. Ze gaan zaterdag tm woensdag, ik heb do en vrij vrij en het is begin januari, wij mogen dan echt geen verlof vragen. Je kan ook gewoon zeggen dat je geen zin hebt om met mij samen te gaan, pleur op
Screw it! Denk dat veel mensen daar mee te maken krijgen. Je kunt vaak echt alleen op jezelf rekenen.quote:Op zondag 7 november 2021 14:06 schreef oh-oh het volgende:
Ja hou op hoor, ik ga echt met niemand meer rekening houden, het is ook niet zo dat we het er al sinds zomer 2020 over hebben om samen te gaan of zo he. Ik heb ook al helemaal geen zin meer om met dr naar Suzanne Vega te gaan, ze vraagt maar iemand anders
Samen met haar moederquote:Op zondag 7 november 2021 13:31 schreef oh-oh het volgende:
Een oppas van 10 jaar? Wow!
Over Londen gesproken, mijn zusje heeft geboekt en achteraf gevraagd of ik aan wilde sluiten een dagje voor Hamilton, maar ik kan dan echt geen vrij krijgen. Sociaal type is het toch ook.
Maar goed, zij gaan tenminste lekker wel![]()
Kinderen mogen blijkbaar geen antigeen test omdat die dieper de neus in gaat.quote:Op zondag 7 november 2021 13:52 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Hoe heb je dat gedaan (behalve betalen)?
Whaaaaat…quote:Op zondag 7 november 2021 15:23 schreef oh-oh het volgende:
Nou ja ik gun het de kinderen wel hoor. Eigenlijk ook stiekem een beetje niet, want ze waren vlak voor de lockdown in 2020 in New York en konden toen letterlijk kiezen tussen Frozen en Hamilton en toen wilden de sukkels naar Frozen
Fokwet.quote:Op maandag 1 november 2021 11:07 schreef vencodark het volgende:
Hier 1 test met een goeie verkoudheid (negatief) en verder misschien 1 dag the sniffles’ gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |