Haha thanks voor de input!quote:Op woensdag 27 oktober 2021 10:56 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nice start !
Het is niet aan mij om commentaar te geven, maar ...![]()
- ik vind dat de letters BNW toch iets prominenter mogen. Het is tenslotte de naam van het subforum.
- en er ontbreekt (vind ik) een injectienaaldBNW is nog nooit zo hot geweest als nu met de vaccins
- en ... (sorry) Monsanto en Bayer zijn al 'n beetje achterhaaldTegenwoordig zijn meer Bill Gates, Klaus Schwab, The Great Reset enz populair geworden
![]()
toch al bedankt voor je inzet
Dat zal wellicht te maken hebben met de maatschappelijke ontwikkelingen van de laatste jaren. Nou is FOK! geen afspiegeling van de samenleving, maar wat daar gebeurt sijpelt ook door naar dit forum. En de maatschappij is in het algemeen stukken intoleranter geworden naar complotdenken, wat in mijn ogen, weer een reactie is op het feit dat complotdenkers zich de laatste jaren naar de bovenwereld verplaatsen en zich daar misdragen.quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 13:22 schreef yvonne het volgende:
Ik heb me een pak ellende op m'n hals gehaald met BNW
Nog nooit zoveel TR's, dm's, pm's gezien.
Ik vraag me één ding af, waarom hebben users van buiten BNW zó'n enorme moeite met BNW?
Het bestaat.
Al jaren.
Ow nu zie ik deze retorische vraag ook!quote:Op dinsdag 26 oktober 2021 13:22 schreef yvonne het volgende:
Ik heb me een pak ellende op m'n hals gehaald met BNW
Nog nooit zoveel TR's, dm's, pm's gezien.
Ik vraag me één ding af, waarom hebben users van buiten BNW zó'n enorme moeite met BNW?
Het bestaat.
Al jaren.
Het is altijd wel zo geweest, maar ik weet zeker dat het er hier tien jaar geleden netter aan toe ging.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:42 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow nu zie ik deze retorische vraag ook!
Toen ik hier modje was, was het ook steevast dikke ellende hier.
Mensen die believers zaten te bashen, believers die "schapen" voor van alles en nog wat zaten uit te schelden omdat je alleen maar hen bewustzijn door de strot kon rammen i.p.v. met duidelijke argumenten overtuigen enz.
Mwah, ik ben toentertijd met fysiek geweld bedreigd door een iemand met een permban. Hij en zijn organisatie zou mij wel weten te vinden enzo!quote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:46 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Het is altijd wel zo geweest, maar ik weet zeker dat het er hier tien jaar geleden netter aan toe ging.
Oh, dat is ook wel heel erg inderdaadquote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:48 schreef ToT het volgende:
[..]
Mwah, ik ben toentertijd met fysiek geweld bedreigd door een iemand met een permban. Hij en zijn organisatie zou mij wel weten te vinden enzo!
En er was een andere die een waslijst aan eisen had voor moderators; zo moest je altijd online zijn, nooit alcohol drinken als je online was, je moest vuistdiep in de materie en minstens een bepaald aantal nieuwe topics per dag zelf aanmaken gebaseerd op dingen die je op conspiracy-websites had gevonden enz enz enz.
Haha nee maar de admins hebben toen wel adequaat ingegrepen.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:58 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Oh, dat is ook wel heel erg inderdaad. Aangifte gedaan?
Nochtans, ik lurk en post sporadisch hier ook al meer dan tien jaar en heb toch de indruk dat topics als 9/11,MH17, Libië e.d. allemaal wat minder hatelijk liepen. Nu zie ik het structureel.
Ik denk dat het al zal helpen als het niet telkens gaat om users binnen BNW en users buiten BNW. Het zijn toch allemaal BNW users op het moment dat ze gebruik maken van het subforum? Ik zeg dit als user; het lijkt me niet dat er ook maar iemand hier het recht heeft om te bepalen wie hier wel thuis hoort en wie niet. Tenzij de policy genegeerd wordt natuurlijk. Je bepaalt dan eigenlijk voor anderen dat ze ergens niks te zoeken hebben; dat lijkt me niet te passen bij het ''FOK! is voor iedereen'' principe. Je creëert alleen maar een ''wij versus zij'' atmosfeer als je zo gaat denken/redeneren.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:40 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Dat zal wellicht te maken hebben met de maatschappelijke ontwikkelingen van de laatste jaren. Nou is FOK! geen afspiegeling van de samenleving, maar wat daar gebeurt sijpelt ook door naar dit forum. En de maatschappij is in het algemeen stukken intoleranter geworden naar complotdenken, wat in mijn ogen, weer een reactie is op het feit dat complotdenkers zich de laatste jaren naar de bovenwereld verplaatsen en zich daar misdragen.
Overigens niet om het goed te praten, hoe veel users buiten BNW hier reageren vind ik soms ook wel ver gaan.
Misschien ook n logo WHO toevoegen, de twintowers erin verwerken.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 11:07 schreef ToT het volgende:
[..]
Haha thanks voor de input!
Ja ik wil nog iets met die letters doen, Ik heb wel wat in gedachten maar dat doe ik pas op het laatste moment als verrassing!Toch wil ik veel dingen juist bewust wat subtiel en onopvallend houden/maken, omdat dat juist de bedoeling van conspiracies is he!
Onopvallend beïnvloeden enzo!
Aan een injectienaald heb ik idd ook zitten denken, net als de Georgia Guidestones en nog wat andere dingen.
Conspiracies zijn echter van alle tijden.Ik vind dat deze bedrijven ook nog wel een plekje verdienen, en personen ga ik er niet in verwerken. Maar ik wil sowieso nog wel het één en ander aan logo's en plaatjes toevoegen en deze wat verkleinen om er plaats voor te maken.
Och nou ja, fuck it: dit is het idee zo'n beetje wat ik met de letters wil doen!
[ afbeelding ]
Ik parkeer deze ff en ga ff iets compleet anders maken; kijken wat meer in de smaak valt.
Goede ideeën!quote:Op woensdag 27 oktober 2021 15:34 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Misschien ook n logo WHO toevoegen, de twintowers erin verwerken.
Was de paint alleen bedoeld voor fb of moet ie in meerdere bnw topics ook?
Mischien 1 maken die overal binnen bnw gebruikt kan worden, anders kan je de volgende request wel raden @:ToT
Daarom ben jij ook Paintgodquote:Op woensdag 27 oktober 2021 15:35 schreef ToT het volgende:
[..]
Goede ideeën!
Nou ik heb alleen een verzoekje gekregen voor het FB-topic, maar alles valt zo aan te passen.
Grappig idee wel.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:19 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Deze kreeg ik als tip binnen.
Misschien met iets van: "Alles weer recht zetten? Kom naar BNW FB" of zo?
Of: "De wereld echt zien zoals het is? Praat er over in Feedback."
Hehehe nou ikzelf neig nog het meerste naar m'n eerste idee, om die nog wat verder uit te werken.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:38 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Grappig idee wel.
Zat zelf te denken aan iets van 5th dimension cube met in elk cube vak iets bnw’s gespiegeld. Maar dat zal wel niet simpel zijn
Vergeet de piramide met het alziend oog nietquote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:39 schreef ToT het volgende:
[..]
Hehehe nou ikzelf neig nog het meerste naar m'n eerste idee, om die nog wat verder uit te werken.
idd met injectienaalden, NWO, WHO, Twin Towers enz.
Maar het moet ook weer niet te bont worden natuurlijk.
Misschien die ogen van Orwell uitlijnen met die duivelsogen van BNW.
Zie Bayer!quote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:50 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Vergeet de piramide met het alziend oog niet
quote:
Toch was het een geweldige tijd he ToT? Wat hebben we gelachen met Led- en met Salvador , Ryan en Bastard om er maar een paar te noemen die nu helaas niet meer posten. Gelukkig zien we nu hier ook nieuwe aanwas en daar zijn we ook harstsikke blij meequote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:42 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow nu zie ik deze retorische vraag ook!
Toen ik hier modje was, was het ook steevast dikke ellende hier.
Mensen die believers zaten te bashen, believers die "schapen" voor van alles en nog wat zaten uit te schelden omdat je alleen maar hen bewustzijn door de strot kon rammen i.p.v. met duidelijke argumenten overtuigen enz.
Ja, het was minder vijandig en op de man, al ging het er toen ook vaak heftig aan toe.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:46 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Het is altijd wel zo geweest, maar ik weet zeker dat het er hier tien jaar geleden netter aan toe ging.
Die! Ja, die is ook geweldig.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:50 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Vergeet de piramide met het alziend oog niet
ooooh wat isssie mooooiiiiiquote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:19 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Deze kreeg ik als tip binnen.
Misschien met iets van: "Alles weer recht zetten? Kom naar BNW FB" of zo?
Of: "De wereld echt zien zoals het is? Praat er over in Feedback."
Zou opzich wel perfect zijn.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 18:00 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik wil het eigenlijk allemaal nog wat subtieler verwerken.
Zo had ik jaren geleden ook een nieuwe UI gemaakt met wat random kleurtjes met de letters van mijn naam dicht bij elkaar die met dat lettertype toevallig perfect het Disney kasteel vormden!
Sommige BNW'ers zagen er ook allerlei geheime boodschappen in terug maar zouden die na nadere analyse een keer op een rijtje zetten, maar dat is er nooit van gekomen!
Ook leuk om jou hier weer te zien, oude vertrouwde nest.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 19:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Fijn om je weer te zien posten Schommel
Dat bedoel ik, Schommel xquote:Op woensdag 27 oktober 2021 20:35 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ook leuk om jou hier weer te zien, oude vertrouwde nest.
Deze is wel erg mooi zeg.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 17:19 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Deze kreeg ik als tip binnen.
Misschien met iets van: "Alles weer recht zetten? Kom naar BNW FB" of zo?
Of: "De wereld echt zien zoals het is? Praat er over in Feedback."
Ja gemengde gevoelens die tijd. Leuke dingen, maar ook echt geen fijne dingen.quote:Op woensdag 27 oktober 2021 19:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Toch was het een geweldige tijd he ToT? Wat hebben we gelachen met Led- en met Salvador , Ryan en Bastard om er maar een paar te noemen die nu helaas niet meer posten. Gelukkig zien we nu hier ook nieuwe aanwas en daar zijn we ook harstsikke blij mee
Ja gewoon subtiel, niet over de top enzo!quote:Op donderdag 28 oktober 2021 13:04 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vind die achter de gordijnen helemaal top.
*Armen in lucht gooit*quote:Op donderdag 28 oktober 2021 11:03 schreef ToT het volgende:
Dus ja, welke moet ik verder uitwerken?
Dat plaatje met die glazen bol, is dat wel copyright-free enzo?Is het toegestaan die zo te gebruiken?
Of is de animatie toch leuker, als ik hem wat moderniseer naar hedendaagse samenzweringen?
Het praten met de mensen achter de gordjinen?
De Georgia Guidestones?
Misschien moet je dan mij ook niet 7(!) keer in een nagenoeg identieke reactie citeren maar gewoon eens lezen wat ik schrijf in plaats van je blindstaren op wat je denkt dat ik schrijf.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:31 schreef ludovico het volgende:
BNW / COVID19- #159 Bril kopen.
Dit is gewoon irritant troll gedrag van Isdatzo.
Het kapt nooit iedere keer gaat het weer fout.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:18 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nummer 3. Na vaccinatie.
En dat staat niet in het onderzoek dat erbij vermeld staat.
Het onderzoek gaat over incidentie na infectie.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:21 schreef ludovico het volgende:
[..]
[..]
Nummer 4. Na vaccinatie.
En dat staat niet in het onderzoek dat erbij vermeld staat.
Het onderzoek gaat over incidentie na infectie.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:23 schreef ludovico het volgende:
[..]
[..]
Nummer 5. Na vaccinatie.
En dat staat niet in het onderzoek dat erbij vermeld staat.
Het onderzoek gaat over incidentie na infectie.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
[..]
Nummer 6. Na vaccinatie.
En dat staat niet in het onderzoek dat erbij vermeld staat.
Het onderzoek gaat over incidentie na infectie.
Dik gedrukt voor je.
Misschien dat je het dan wel gaat lezen.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:27 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nummer 7. Na vaccinatie.
En dat staat niet in het onderzoek dat erbij vermeld staat.
Het onderzoek gaat over incidentie na infectie.
Ik citeer note bene wat je schrijft. Maar ik moet wat anders lezen?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 12:58 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Misschien moet je dan mij ook niet 7(!) keer in een nagenoeg identieke reactie citeren maar gewoon eens lezen wat ik schrijf in plaats van je blindstaren op wat je denkt dat ik schrijf.
Een 50% kans of 50% zekerheid?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:03 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik citeer note bene wat je schrijft. Maar ik moet wat anders lezen?
Werkt niet zo, en voor feedback dat het een keer kapt met dat derailen van het topic.
En ja ik geef toe, ik ben voor 50% verantwoordelijk door op je in te blijven gaan.
Hier hoort het over te gaan maar omdat er niet word ingegrepen beland ik elke keer weer in een COR topic . De discussie kan nooit opbloeien want alles wat er van de autoriteiten afkomt is waar en betrouwbaar . Zodra je dan met een afwijkende mening komt , zijn ze weer daar als de kippen bij om het te ontkrachten, en het naar de land van fabelen te verwijzen . Het is een eindeloze wellus/niettus spelletje worden waar niemand een millimeter van zijn standpunt af wil wijken . Ipv je verlies te nemen en concluderen dat je het niet eens zal worden word dezelfde discussie voortgezet in de volgende reeksquote:Welkom in a Brave New World. De wereld van samenzwering en propaganda, van kunstmatige terreur en geheime agenda’s, van schaduwregeringen en hun verborgen geschiedenis, van geheime technologie en obscure experimenten, van vragen waarom oorlogen worden gevochten en allianties worden gesloten. Kortom, de zoektocht naar de wereld die achter de façade van alledag ligt.
Hier in BNW zouden we het fijn vinden als iedereen een beetje rekening met elkaar houdt.
Ook vinden wij het fijn dat users niet alleen hier komen om random conspiracies te bashen
Dit iddquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:54 schreef Ali_boo het volgende:
Kan er ingegrepen worden in het corona topic ?
Toen ik het topic 18 maanden terug geopend heb was het de bedoelingen om de verborgen agenda achter de corona campagne te bespreken . Helaas gaat het hier nauwelijks meer over maar word het topic
gehijacked door de dezelfde groep users die het een andere richting in sturen .
Zelf heb ik geen enkele behoefte om het over besmettingen,zorg capaciteit ,IC bedden, werking van de vaccinaties te hebben maar daar gaat het wel 70 tot 80% van de tijd over . Het is een COR topic geworden met een vleugje bnw . En dat kan nooit de bedoeling zijn lijk mij
Ter herinnering
[..]
Hier hoort het over te gaan maar omdat er niet word ingegrepen beland ik elke keer weer in een COR topic . De discussie kan nooit opbloeien want alles wat er van de autoriteiten afkomt is waar en betrouwbaar . Zodra je dan met een afwijkende mening komt , zijn ze weer daar als de kippen bij om het te ontkrachten, en het naar de land van fabelen te verwijzen . Het is een eindeloze wellus/niettus spelletje worden waar niemand een millimeter van zijn standpunt af wil wijken . Ipv je verlies te nemen en concluderen dat je het niet eens zal worden word dezelfde discussie voortgezet in de volgende reeks
Ondanks de goede topic pointer gaat men op dezelfde voet verder , als vb deze topic vanaf pagina 4
BNW / COVID19- #158 : Nieuwe maatregelen
Dat je vrij bent om hier te posten betekend niet dat je de vrijheid hebt om het topic te derailen , het gebeurt niet alleen in het coronatopic maar ook in de plaatjestopic , waar je je moet verantwoorden en blijkbaar uitleg moet geven waarom je een bepaalde meme post maar zie het ook terug in mindere mate in de verkiezingsfraude topic
Vind het maar naïef om te denken dat we maar lief tegen elkaar moeten doen dat het probleem vanzelf zal verdwijnen. Stel daarom voor om de stoorzenders definitief naar een andere subforum te verplaatsen waar ze zich meer thuis zullen voelen bij gelijkgestemden![]()
Kan de reacties al van mijlenver zien aankomen , daarom tot slot
Nee ik wil geen circeljerk/safespace waar we alleen veren in elkaars achterste douwen. Ik verschil van mening met elke vaste bnw poster over meerdere onderwerpen , en zij ongetwijfeld met mij . Zolang je dit maar op een normale manier uit mag het best hard aan toegaan
Dat het een discussieforum is betekend niet dat je vrij bent om je minachting vrij te uitten, elke topic om zeep te helpen, te schelden , te derailen , mij tot levensgevaarlijk te bestempelen omdat ik een afwijkende mening heb
Wat dacht je van de post waar dat een reactie op was? Daar kan je je antwoord lezen, en er achter komen dat je fout zat.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:03 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik citeer note bene wat je schrijft. Maar ik moet wat anders lezen?
Werkt niet zo, en voor feedback dat het een keer kapt met dat derailen van het topic.
En ja ik geef toe, ik ben voor 50% verantwoordelijk door op je in te blijven gaan.
Kan me best wel vinden in die eisenlijst eerlijk gezegd. Niet zozeer aan de moderators maar aan de users die hier postenquote:Op woensdag 27 oktober 2021 14:48 schreef ToT het volgende:
[..]
Mwah, ik ben toentertijd met fysiek geweld bedreigd door een iemand met een permban. Hij en zijn organisatie zou mij wel weten te vinden enzo!
En er was een andere die een waslijst aan eisen had voor moderators; zo moest je altijd online zijn, nooit alcohol drinken als je online was, je moest vuistdiep in de materie en minstens een bepaald aantal nieuwe topics per dag zelf aanmaken gebaseerd op dingen die je op conspiracy-websites had gevonden enz enz enz.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |