SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afspraak maken kan via www.coronatest.nl , www.coronavaccinatie-afspraak.nl of telefoonnummer 0800-7070.
Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nederland:
• RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
• Covid dashboard
• Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
• Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
• Reconstructie NRC: Hoe Nederland de controle verloor
• Reconstructie NRC: Het testbeleid van de minister: te laat, te traag en niet goed doordacht
• Reconstructie Volkskrant: Een jaar in het voetspoor van vijf OMT-leden
• De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus
• De Groene: 'We moeten een coronageneraal hebben'
• Coronabeeld: Vaccinatie in beeld
• SignaalWaarde: wekelijkse podcast over coronastatistiek en coronacijfers
Internationaal:
• ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
• WHO World Health Organisation
• Overzicht WHO
• Overzicht Worldometers
• Overzicht BNO News
• Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
• Wikipedia
• Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
• Dit doet corona met je, als je pech hebt.
Wetenschap:
• Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
• Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
• Universiteitsindex Leiden
• De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/
Vaccinaties :quote:#Vaccinatie
➡️ Half april: 4 mln 💉
👉 meeste 80+ en mensen met hoog medisch risico
➡️ Begin mei: ruim 5 mln 💉
👉 70+
👉 half mei: 60+
➡️ Begin juni: 11 mln 💉
👉 juni: 50+/40+/30+
👉 juni/juli: 20+
➡️ Begin juli: iedereen die wil een 1e prik, 2/3 geheel gevaccineerd
https://t.co/nFVLkcHMAS
• https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
• Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
• Coronavirus Vaccine Tracker
• Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
• Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
• Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).
Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)
Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Dagelijkse ziekenhuiscijfers
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Niet elkaar uitmaken voor schapen of wappies
• "Covid is maar een griepje", muilkorven/mondluiers/angsthazen mag je ook voor je laten
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen onzinnige gifjes (on tour, nazi, etc.)
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.SPOILER: Coronaregels per 25 september, 2021Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Go hard or go home![]()
Je kunt het natuurlijk wel aantrekkelijker maken. Een deel van de mensen die deeltijd werken zullen dat doen vanwege kinderopvang, kosten daaromtrend en moeilijkheden daaromtrend etc.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 11:53 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
En je denkt dat door zo'n giftige bedrijfscultuur te scheppen dat de voltijd-bikkels ineens uit de lucht komen vallen?
Als je de 'deeltijdprinsesjes' gaat verbieden om deeltijd te werken, dan doen ze maar 1 ding: Optyfen. Dan ben je nog verder van huis.
Een scenario waarin mensen met een beroep waarin ze niet thuis kunnen werken voorrang hebben op kinderopvangdagen zou dan een tijdelijke prikkel geven. En ja, ik weet dat ik daar zelf ook slechter uit kom![]()
![]()
Ach jee, een dominee die met Openbaring aan de haal gaat.quote:
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam![]()
Valt me wel op dat de UK constant komt met nieuwe varianten. Is het sequencen in het VK zo goed?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 12:19 schreef jjfrmgreece het volgende:
https://assets.publishing(...)ical_Briefing_25.pdf
Corona begint nu pas.![]()
Voorrang en gratis bij contracten boven de 32 uur (voor beide partners). Ik denk dat je meerdere crisissen er mee oplostquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:08 schreef chratnox het volgende:
[..]
Je kunt het natuurlijk wel aantrekkelijker maken. Een deel van de mensen die deeltijd werken zullen dat doen vanwege kinderopvang, kosten daaromtrend en moeilijkheden daaromtrend etc.
Een scenario waarin mensen met een beroep waarin ze niet thuis kunnen werken voorrang hebben op kinderopvangdagen zou dan een tijdelijke prikkel geven. En ja, ik weet dat ik daar zelf ook slechter uit komJahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Dat is wel een goeie ja. Ik kan me ook verbazen over van die 20-30'ers die net gaan werken en dan beginnen met 32 uur, of 28. Ze hebben nog geen kinderen. Maar dan hebben ze tijd om "het huis bij te houden". Lekker gemotiveerd voor hun werk, die prinsesjes. Moet wel lachen als ze dan rond hun 40e uit elkaar gaan en geen cent hebben om voor zichzelf te kunnen zorgen.![]()
Volgens mij is alleen Denemarken die meer sequencen dan het VK.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Valt me wel op dat de UK constant komt met nieuwe varianten. Is het sequencen in het VK zo goed?![]()
Er zijn natuurlijk zat redenen om met 28 of 32 uur te beginnen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:17 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat is wel een goeie ja. Ik kan me ook verbazen over van die 20-30'ers die net gaan werken en dan beginnen met 32 uur, of 28. Ze hebben nog geen kinderen. Maar dan hebben ze tijd om "het huis bij te houden". Lekker gemotiveerd voor hun werk, die prinsesjes. Moet wel lachen als ze dan rond hun 40e uit elkaar gaan en geen cent hebben om voor zichzelf te kunnen zorgen.![]()
En sowieso: waar bemoei je je mee? Laat mensen hun leven inrichten zoals ze zelf willen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Er zijn natuurlijk zat redenen om met 28 of 32 uur te beginnen.![]()
![]()
Ik bemoei me ook nergens mee. Ik verbaas me er alleen over.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
En sowieso: waar bemoei je je mee? Laat mensen hun leven inrichten zoals ze zelf willen.
[ afbeelding ]![]()
Tja, niet iedereen is een carrièretijger. Ik zou denken: de meeste mensen niet, eigenlijk.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik bemoei me ook nergens mee. Ik verbaas me er alleen over.![]()
Er liggen heel weinig coronapatiënten op de IC’s, zegt @ArmandGirbes. Maar ze zijn wel heel ontwrichtend omdat we zo kwetsbaar georganiseerd zijn. Eyeopener
https://www.nporadio1.nl/(...)-1-met-armand-girbes
https://twitter.com/mariannezw/status/1450420510341410825?s=21![]()
Zolang de overheid haar burgers verregaande vrijheidsbeperkingen oplegt moet mensen vragen wat langer te werken ook bespreekbaar zijn. Het zou idioot zijn om wel een avondklok af te kondigen en deze optie tot taboe te verklaren.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
En sowieso: waar bemoei je je mee? Laat mensen hun leven inrichten zoals ze zelf willen.
[ afbeelding ]
Tegelijkertijd, wat niet kan dat kan niet. Iemand die oververmoeid is moet rusten en iemand met drie kleine kinderen kan niet werken op woensdagmiddag.zie email 27 oktober![]()
Volgens mij is het vragen aan IC-personeel om meer te werken zo ongeveer het eerst dat men deed in maart 2020, dus dat is zeker geen taboe. Ook gepensioneerden terug op de werkvloer vragen, studenten in hun laatste jaar alvast laten werken etc. De capaciteitsuitbreiding die toen is bewerkstelligd kwam natuurlijk niet uit de lucht vallen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zolang de overheid haar burgers verregaande vrijheidsbeperkingen oplegt moet mensen vragen wat langer te werken ook bespreekbaar zijn. Het zou idioot zijn om wel een avondklok af te kondigen en deze optie tot taboe te verklaren.![]()
https://www.hartvannederl(...)lijven-binnenstromen
Bij het bijwerkingencentrum Lareb komen nog steeds meldingen van vrouwen die last hebben van menstruatiestoornissen, en tal van andere klachten, na het toedienen van het coronavaccin. Begin oktober hadden bijna tienduizend vrouwen een probleem doorgeven, twee weken later staat de teller inmiddels op zo'n veertienduizend.![]()
Ja, maar dan is de oplossing juist niet om meer loon te betalen, maar collectief minder loon. Dat thuis zitten is nu een luxe, blijkbaar verdienen mensen teveel om meer te gaan werkenquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tja, niet iedereen is een carrièretijger. Ik zou denken: de meeste mensen niet, eigenlijk.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Deze preek is ontzettend controversieel en er wordt enorm veel over geluld tussen christelijke mensen onderling. Het lijkt niet heel breedgedragen te zijn.quote:![]()
Sjezus. Ik mag hopen dat jij geen personeel hebt want die rennen gelijk naar de deur.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:44 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ja, maar dan is de oplossing juist niet om meer loon te betalen, maar collectief minder loon. Dat thuis zitten is nu een luxe, blijkbaar verdienen mensen teveel om meer te gaan werken
Zo van, als je niet meer wil werken dan gaan we je net zo hard knijpen tot je verhongert. Of ontslag neemt natuurlijk.Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Ik heb er in mijn praktijk ook bij die dan vragen: als ik 4 uur per week meer ga werken, raak ik dan toeslagen kwijt, of ik dat dan uit wil rekenen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:44 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ja, maar dan is de oplossing juist niet om meer loon te betalen, maar collectief minder loon. Dat thuis zitten is nu een luxe, blijkbaar verdienen mensen teveel om meer te gaan werken![]()
Er hebben bij ons heel veel verpleegkundigen en anaesthesie-assistenten véél meer uren gewerkt dan hun contract.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:40 schreef Tijn het volgende:
Volgens mij is het vragen aan IC-personeel om meer te werken zo ongeveer het eerst dat men deed in maart 2020, dus dat is zeker geen taboe. Ook gepensioneerden terug op de werkvloer vragen, studenten in hun laatste jaar alvast laten werken etc. De capaciteitsuitbreiding die toen is bewerkstelligd kwam natuurlijk niet uit de lucht vallen.
Er zijn vacatures rond gegaan voor een opleiding tot IC verpleegkundige.
Er is een managementlaag overal tussen uit gegaan.
De dingen die ik in dit en het vorige topic aangestipt zag worden als zijnde 'ze moeten x!' daar wordt gewoon aan gewerkt. En nee, dat komt niet in het 8 uur journaal."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Hij heeft het niet over micro, maar over het algemeen. En daar zit zeker wel wat in denk ik. Mensen hebben het financieel erg goed en dat is geen motivatie om meer te gaan werken. En bovendien was het niet helemaal serieus bedoeld, gezien de smiley.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:46 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Sjezus. Ik mag hopen dat jij geen personeel hebt want die rennen gelijk naar de deur.
Zo van, als je niet meer wil werken dan gaan we je net zo hard knijpen tot je verhongert. Of ontslag neemt natuurlijk.![]()
Je wil het te makkelijk oplossen is mijn gevoel.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:46 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Sjezus. Ik mag hopen dat jij geen personeel hebt want die rennen gelijk naar de deur.
Zo van, als je niet meer wil werken dan gaan we je net zo hard knijpen tot je verhongert. Of ontslag neemt natuurlijk.
Er is een te hoge werkdruk en dat komt door een tekort aan mensen aan het bed. De grote vraag is gewoon hoe krijg je meer handjes per uur aan het bed.
Om dat voor elkaar te krijgen kun je: Meer mensen handjes laten leveren of dezelfde mensen langer handjes laten leveren.
- Blijkbaar mag je niet vragen of mensen een groter contract willen en creatief omgaan met mogelijke obstakels zoals kinderen
- Je mag ook niet uit het buitenland personeel halen
Wat wel mag is:
- Meer loon, maar hoeveel is onbekend, maar sowieso is het beter om meer te betalen want dan komen ze vanzelf. Wat gewoon niet waar is, loon is maar een beperkt component in dit plaatje, het lost daarnaast ook niet op dat de poule waar je uit kunt putten nogal klein is.
- Meer opleiden, ondanks dat er weinig opleidingsplekken zijn voor praktijkervaring (wat op die toch al te drukke afdeling moet gebeuren), de numerus fixus is niet zozeer een centenkwestie als eerder een tekort aan stage en praktijkplekken.
Dus nog 1 keer, geld is een keer niet de oplossing voor een probleem. Het zit dieper en vereist veel meer moeite als simpelweg 100 miljoen per jaar er tegenaan gooien.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Over welke numerus fixus heb je het?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:58 schreef zalkc het volgende:
[..]
Je wil het te makkelijk oplossen is mijn gevoel.
Er is een te hoge werkdruk en dat komt door een tekort aan mensen aan het bed. De grote vraag is gewoon hoe krijg je meer handjes per uur aan het bed.
Om dat voor elkaar te krijgen kun je: Meer mensen handjes laten leveren of dezelfde mensen langer handjes laten leveren.
- Blijkbaar mag je niet vragen of mensen een groter contract willen en creatief omgaan met mogelijke obstakels zoals kinderen
- Je mag ook niet uit het buitenland personeel halen
Wat wel mag is:
- Meer loon, maar hoeveel is onbekend, maar sowieso is het beter om meer te betalen want dan komen ze vanzelf. Wat gewoon niet waar is, loon is maar een beperkt component in dit plaatje, het lost daarnaast ook niet op dat de poule waar je uit kunt putten nogal klein is.
- Meer opleiden, ondanks dat er weinig opleidingsplekken zijn voor praktijkervaring (wat op die toch al te drukke afdeling moet gebeuren), de numerus fixus is niet zozeer een centenkwestie als eerder een tekort aan stage en praktijkplekken.
Dus nog 1 keer, geld is een keer niet de oplossing voor een probleem. Het zit dieper en vereist veel meer moeite als simpelweg 100 miljoen per jaar er tegenaan gooien.![]()
Wel zelfde beeld als vorig jaar maar met een derde van de bedden als bezetting.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:59 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Gewoon weer door de hele bevolking…Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Verpleegkunde in het algemeen. IC is mij te specialistisch om daar alle ins- en outs van te weten.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:00 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Over welke numerus fixus heb je het?Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Die is er al een tijdje af.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:01 schreef zalkc het volgende:
[..]
Verpleegkunde in het algemeen. IC is mij te specialistisch om daar alle ins- en outs van te weten.![]()
Groningen heeft het al weer voor dit schooljaar.quote:Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Tjuuss.. het is dat de uitstroom zo hoog is.. bijna 100 nieuwe opnames
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
AI, dat is echt niet goed idd.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:04 schreef Jor_Dii het volgende:
Tjuuss.. het is dat de uitstroom zo hoog is.. bijna 100 nieuwe opnames![]()
Ze bestaan echt. Ik ken een aantal work-a-holics die het liefst 45 - 60 uur per week aan het werk zijn.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:00 schreef Questular het volgende:
Mensen die vrijwillig 40 uur willen werken,bestaan die echt?![]()
Oh, excuses dan.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:03 schreef zalkc het volgende:
[..]
Groningen heeft het al weer voor dit schooljaar.dacht dat de numerus fixus er al een jaar of 2 overal af was.
![]()
De instroom is ook in 2-3 weken tijd verdubbeld man. Maar goed dat zijn de besmettingscijfers natuurlijk ook.![]()
Het is bijna alsof er een soort causaal verband bestaat tussen het aantal positieve tests en het aantal ziekenhuisopnamesquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:05 schreef Spablauw214 het volgende:
De instroom is ook in 2-3 weken tijd verdubbeld man. Maar goed dat zijn de besmettingscijfers natuurlijk ook.![]()
![]()
Situatie 2-3 weken geleden qua instroom:quote:ZH en IC opnames (7 daags totaal)
2 okt 35+9 (242+49)
1 okt 45+7 (239+48)
30 sep 35+8 (235+52)
29 sep 38+ 7 (239+51)
28 sep 39+ 3 (224+62)
27 sep 22+ 6 (229+70)
26 sep 28+ 9 (237+75)
25 sep 32+ 8 (241+74)
24 sep 41+11 (259+72)
23 sep 39+ 7 (269+71)“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Meer dan zelfs.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:00 schreef Questular het volgende:
Mensen die vrijwillig 40 uur willen werken,bestaan die echt?
Maar straks ben ik weer wat maanden dicht, gok ik dus haal mn tijd wel in.
Go hard or go home![]()
Je gaat er vanuit dat je weer dicht moet?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:14 schreef Noek het volgende:
[..]
Meer dan zelfs.
Maar straks ben ik weer wat maanden dicht, gok ik dus haal mn tijd wel in.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Gelukkig lijken de besmettingen ook weer op plateau te komen. Verwacht nu 700 kliniek om 350 IC rond november.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:08 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is bijna alsof er een soort causaal verband bestaat tussen het aantal positieve tests en het aantal ziekenhuisopnamesJahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Geen idee eigenlijk. Merk wel dat ik me mentaal aan het preppen ben omdat ik nog niet hersteld ben van de vorige.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:14 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Je gaat er vanuit dat je weer dicht moet?
Dus ik doe zo van,"Hahaha lollollol, straks weer dicht...zul je net zien. Lekker janken met Janssen."Go hard or go home![]()
Oeh lekker! Waar smaakt het naar? Of is hij helemaal aangepast aan covid en zit er geen smaak aan?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:18 schreef dick_laurent het volgende:
Nou. Wie heeft er zin in covid taart??
[ afbeelding ]![]()
quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:18 schreef dick_laurent het volgende:
Nou. Wie heeft er zin in covid taart??
[ afbeelding ]Ziek mad taartje.
Mad op alle gevaccineerden en Marion.Go hard or go home![]()
Zeer goede vraag. Heb hem niet zelf gebakken moet ik bekennen maar als de maker hem natuurgetrouw heeft gemaakt lijkt mij volledig reuk en smaakloos wel het meest realistisch jaquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:19 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oeh lekker! Waar smaakt het naar? Of is hij helemaal aangepast aan covid en zit er geen smaak aan?![]()
![]()
Ziet er tof uitquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:18 schreef dick_laurent het volgende:
Nou. Wie heeft er zin in covid taart??
[ afbeelding ]![]()
Altijd knap die details van fondant en/of marsepein.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Als je dat leest wel he.. wat zijn we toch een stel egocentrische varkens.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik haat mensen en we verdienen het einde der tijden.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
En dan stiekem eigenlijk tussen de regels door het systeem de schuld geven omdat je een groen vinkje blijft houden. Zelf logisch nadenken zit er niet in, maar als instanties wél iets duidelijk verbieden dan zijn het nazi's.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:23 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als je dat leest wel he.. wat zijn we toch een stel egocentrische varkens.Tap tap tap![]()
Voice of reason die Girbes.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 13:31 schreef Johannes788 het volgende:
Er liggen heel weinig coronapatiënten op de IC’s, zegt @:ArmandGirbes. Maar ze zijn wel heel ontwrichtend omdat we zo kwetsbaar georganiseerd zijn. Eyeopener
https://www.nporadio1.nl/(...)-1-met-armand-girbes
https://twitter.com/mariannezw/status/1450420510341410825?s=21A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Hij zal de enige niet zijn denk ik zo. Bij velen is de heersende gedachte toch “het is mooi geweest”. Kan je regels instellen wat je wil maar als niemand de offers meer wil brengen ben je ook wel klaar, tenzij je keihard gaat handhaven.quote:![]()
https://www.gelderlander.(...)plek-op-ic~a0b2dcc9/
Het radboudumc roept op om weer afstand te houden…
Ik stel voor dat ze even hun ziekenhuis uitkomen, de weg oversteken en een rondje campus doen. Even peilen hoe groot de bereidheid is…zie email 27 oktober![]()
Sorry, maar als je doelbewust naar grote evenementen gaat wetende dat je positief bevonden bent, dan ben je wat mij betreft gewoon strafbaar bezig. Dat heeft weinig tot niets te maken met 'we zijn er wel klaar mee met z'n allen'quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Hij zal de enige niet zijn denk ik zo. Bij velen is de heersende gedachte toch “het is mooi geweest”. Kan je regels instellen wat je wil maar als niemand de offers meer wil brengen ben je ook wel klaar, tenzij je keihard gaat handhaven.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Spijker op de kop. We willen zelfstandig zijn, maar velen kunnen dat niet. Combinatie van domheid en egoisme.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:24 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En dan stiekem eigenlijk tussen de regels door het systeem de schuld geven omdat je een groen vinkje blijft houden. Zelf logisch nadenken zit er niet in, maar als instanties wél iets duidelijk verbieden dan zijn het nazi's.![]()
Zelfstandig betekent ook geen QR-codes: als je op de wantrouwende controletour gaat moet je het ook uitputtend regelen. Anders gaat het geheid mis, je ontneemt mensen hun eigen verantwoordelijkheid maar doet daar tegelijkertijd wel een beroep op, dat gaat niet.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:29 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Spijker op de kop. We willen zelfstandig zijn, maar velen kunnen dat niet. Combinatie van domheid en egoisme.zie email 27 oktober![]()
Tijd voor een lockdown om de asielinstroom onder controle te krijgen?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:24 schreef Zipportal het volgende:
[ twitter ]
#TeHoog
@:Oriente @:Lenny_Leonard![]()
Dit dus. In mijn omgeving bestaat corona niet meer. Niemand denk er meer om. Gaat ook niks meer gebeuren denk ik, moeten het maar gewoon uitzitten.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Hij zal de enige niet zijn denk ik zo. Bij velen is de heersende gedachte toch “het is mooi geweest”. Kan je regels instellen wat je wil maar als niemand de offers meer wil brengen ben je ook wel klaar, tenzij je keihard gaat handhaven.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Stampvoetende kleine kinderen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:29 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Spijker op de kop. We willen zelfstandig zijn, maar velen kunnen dat niet. Combinatie van domheid en egoisme.Tap tap tap![]()
Dit ben ik wel met je eens, ja,quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:29 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Sorry, maar als je doelbewust naar grote evenementen gaat wetende dat je positief bevonden bent, dan ben je wat mij betreft gewoon strafbaar bezig. Dat heeft weinig tot niets te maken met 'we zijn er wel klaar mee met z'n allen'Maar dit klopt dus ook. Het blijft toch een hoop wereldvreemdheid in die kringen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:29 schreef trein2000 het volgende:
https://www.gelderlander.(...)plek-op-ic~a0b2dcc9/
Het radboudumc roept op om weer afstand te houden…
Ik stel voor dat ze even hun ziekenhuis uitkomen, de weg oversteken en een rondje campus doen. Even peilen hoe groot de bereidheid is…Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Vliegverboden.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Tijd voor een lockdown om de asielinstroom onder controle te krijgen?![]()
Het is dat het zo'n grote druk op de IC's geeft. Er liggen echt niet veel mensen, maar ze liggen er wel gemiddeld heel lang. Iemand kan na een hartoperatie na één nachtje IC er wel weer van af. Bij COVID is dat 15 dagen ofzo. Ook wel ironisch dit probleem.
Iedereen is vooral de klos van hoe de zorg georganiseerd is. Buiten de ziekenhuisdeuren is er echt niets aan de hand meer.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
En de nazorg moeten we ook niet vergeten van deze covid IC patienten...
Elke patient die 3 weken op de IC heeft gelegen is ws zeker een jaar aan het revalideren m.b.v. allerlei instanties.
Wat een bakken met geld moet dat niet kosten.![]()
De vraag is denk ik alleen nog: gaat men overwegen weer (maatschappij brede) maatregelen toe te gaan passen per November?
Kan me namelijk niet voorstellen dat ze heel happy zijn met de situatie zoals die zich nu aan het ontvouwen is (en alle noodkreten uit ziekenhuizen etc.).“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Het heeft ook vooral met de organisatie van ziekenhuizen te maken: uberhaupt al weinig personeel, ook nog eens veel uitval. Dan snap ik dat je bij de minste rimpeling al in de knel komtquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:34 schreef Discombobulate het volgende:
Het is dat het zo'n grote druk op de IC's geeft. Er liggen echt niet veel mensen, maar ze liggen er wel gemiddeld heel lang. Iemand kan na een hartoperatie na één nachtje IC er wel weer van af. Bij COVID is dat 15 dagen ofzo. Ook wel ironisch dit probleem.
Iedereen is vooral de klos van hoe de zorg georganiseerd is. Buiten de ziekenhuisdeuren is er echt niets aan de hand meer.
Ik hoorde gisteren een vrouw van een ziekenhuis zeggen dat er sprake is van corona, maar ook van een geboortegolf, reguliere traumazorg, een aanstaande griepgolf en uitgestelde zorg. Ik vind het daarom ook niet meer zo fair om alle ballen op corona te gooien. De zorg heeft gewoon in de breedte een groot probleem, ook zonder corona.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Weer allerlei sectoren (deels) sluiten is onderhand anders ook geen optie meer. Misschien de zure appel maar gewoon een keer slikken?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:41 schreef Jor_Dii het volgende:
De vraag is denk ik alleen nog: gaat men overwegen weer (maatschappij brede) maatregelen toe te gaan passen per November?
Kan me namelijk niet voorstellen dat ze heel happy zijn met de situatie zoals die zich nu aan het ontvouwen is (en alle noodkreten uit ziekenhuizen etc.).![]()
Nee maar ja... catch 22 enzo.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:41 schreef Jor_Dii het volgende:
De vraag is denk ik alleen nog: gaat men overwegen weer (maatschappij brede) maatregelen toe te gaan passen per November?
Kan me namelijk niet voorstellen dat ze heel happy zijn met de situatie zoals die zich nu aan het ontvouwen is (en alle noodkreten uit ziekenhuizen etc.).
Doe je niks dan blijf je noodkreten en paniek vanuit de ziekenhuizen krijgen.
Trap je vol op de rem en ga je zaken herinvoeren zoals sluiten horeca of lockdown achtige maatregelen invoeren, krijg je een heul groot deel vd maatschappij over je heen.
Dus ja, ya can't win.![]()
Ja, het is ook alles bij elkaarquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:42 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoorde gisteren een vrouw van een ziekenhuis zeggen dat er sprake is van corona, maar ook van een geboortegolf, reguliere traumazorg, een aanstaande griepgolf en uitgestelde zorg. Ik vind het daarom ook niet meer zo fair om alle ballen op corona te gooien. De zorg heeft gewoon in de breedte een groot probleem.![]()
En er is absoluut een geboortegolftel daarbij op dat onze kraamafdeling veel luxer is geworden = allemaal 1 persoonskamers die veel meer ruimte in nemen en dus minder bedden en een ziekenhuis in de buurt waar de hele kraamafdeling definitief dicht is en we liggen bijna continu vol op de kraamafdeling. Maar gelukkig werken de verpleegkundigen op de kraamafdeling niet op de covid of de IC
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Ik vind die noodkreten wel wat voorbarig op dit moment. Het stijgt weliswaar, maar we zitten nog niet op de niveaus van voor juniquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:41 schreef Jor_Dii het volgende:
De vraag is denk ik alleen nog: gaat men overwegen weer (maatschappij brede) maatregelen toe te gaan passen per November?
Kan me namelijk niet voorstellen dat ze heel happy zijn met de situatie zoals die zich nu aan het ontvouwen is (en alle noodkreten uit ziekenhuizen etc.).Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Dat zou 'acceptatie' betekenen en dan gaan er weer mensen schreeuwen dat er bloed aan handen zit en zo.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Weer allerlei sectoren (deels) sluiten is onderhand anders ook geen optie meer. Misschien de zure appel maar gewoon een keer slikken?Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Dit dus. Al vind ik het ook raar dat als het een officiële GGD test was waarom die code niet terug naar rood gaat totdat er een negatieve test is geweest.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:29 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Sorry, maar als je doelbewust naar grote evenementen gaat wetende dat je positief bevonden bent, dan ben je wat mij betreft gewoon strafbaar bezig. Dat heeft weinig tot niets te maken met 'we zijn er wel klaar mee met z'n allen'1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
ze moeten niet zeiken in de zorg. Ze hebben een uitstekend aanbod gehad, van 1% salaris verhoging. De inflatie staat op 2,7%. Een top aanbod.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:42 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het heeft ook vooral met de organisatie van ziekenhuizen te maken: uberhaupt al weinig personeel, ook nog eens veel uitval. Dan snap ik dat je bij de minste rimpeling al in de knel komt
Ik hoorde gisteren een vrouw van een ziekenhuis zeggen dat er sprake is van corona, maar ook van een geboortegolf, reguliere traumazorg, een aanstaande griepgolf en uitgestelde zorg. Ik vind het daarom ook niet meer zo fair om alle ballen op corona te gooien. De zorg heeft gewoon in de breedte een groot probleem, ook zonder corona.![]()
Werken voor je centen!quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:48 schreef aartstyle het volgende:
[..]
ze moeten niet zeiken in de zorg. Ze hebben een uitstekend aanbod gehad, van 1% salaris verhoging. De inflatie staat op 2,7%. Een top aanbod.
@Lenny_Leonard![]()
Dan was je ze stuk.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:46 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat zou 'acceptatie' betekenen en dan gaan er weer mensen schreeuwen dat er bloed aan handen zit en zo.
Probleem opgelost.![]()
Ik ben het er niet mee eens hè. Het verbaast me alleen niet.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Hij zal de enige niet zijn denk ik zo. Bij velen is de heersende gedachte toch “het is mooi geweest”. Kan je regels instellen wat je wil maar als niemand de offers meer wil brengen ben je ook wel klaar, tenzij je keihard gaat handhaven.![]()
Dat komt doordat de QR app zelf niet 'online' werkt maar alleen wordt bijgewerkt als je zelf opnieuw de code ophaalt.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit dus. Al vind ik het ook raar dat als het een officiële GGD test was waarom die code niet terug naar rood gaat totdat er een negatieve test is geweest.
En dat was een feature, geen bug.Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Kiezen tussen 2 kwaden, ik weet denk ik wel welke de voorkeur heeftquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:45 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Nee maar ja... catch 22 enzo.
Doe je niks dan blijf je noodkreten en paniek vanuit de ziekenhuizen krijgen.
Trap je vol op de rem en ga je zaken herinvoeren zoals sluiten horeca of lockdown achtige maatregelen invoeren, krijg je een heul groot deel vd maatschappij over je heen.
Dus ja, ya can't win.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Hoe wil je dat doen je kan tot 3 maanden na een besmetting positief testen. Volgens mij is het ook zo dat nadat je positief getest bent 3 maanden sowieso niet getest hoeft worden uitzonderingen daar gelaten natuurlijk.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit dus. Al vind ik het ook raar dat als het een officiële GGD test was waarom die code niet terug naar rood gaat totdat er een negatieve test is geweest.![]()
Wel mooi, van de winter werd verzocht om niet massaal het ijs op te gaan om de SEH niet te overbelasten, maar blijkbaar zijn mensen de koffer ingedokenquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, het is ook alles bij elkaar![]()
En er is absoluut een geboortegolftel daarbij op dat onze kraamafdeling veel luxer is geworden = allemaal 1 persoonskamers die veel meer ruimte in nemen en dus minder bedden en een ziekenhuis in de buurt waar de hele kraamafdeling definitief dicht is en we liggen bijna continu vol op de kraamafdeling. Maar gelukkig werken de verpleegkundigen op de kraamafdeling niet op de covid of de IC
Tap tap tap![]()
Ach, dan stel je die zorgbelasting alleen maar 9 maanden uit.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:52 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Wel mooi, van de winter werd verzocht om niet massaal het ijs op te gaan om de SEH niet te overbelasten, maar blijkbaar zijn mensen de koffer ingedokenHier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Tijd voor het aannemen van nutteloze managers om die 1% extra te implementeren natuurlijk.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:48 schreef aartstyle het volgende:
[..]
ze moeten niet zeiken in de zorg. Ze hebben een uitstekend aanbod gehad, van 1% salaris verhoging. De inflatie staat op 2,7%. Een top aanbod.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dan hang je er een tijdlimiet aan.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:51 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Hoe wil je dat doen je kan tot 3 maanden na een besmetting positief testen. Volgens mij is het ook zo dat nadat je positief getest bent 3 maanden sowieso niet getest hoeft worden uitzonderingen daar gelaten natuurlijk.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
De Fuckdown van 2020/2021quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:52 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Wel mooi, van de winter werd verzocht om niet massaal het ijs op te gaan om de SEH niet te overbelasten, maar blijkbaar zijn mensen de koffer ingedokenOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Prima, dan gaat er dus niemand meer naar de teststraat als ze gevaccineerd zijn. Tenzij je de 'klachtenpolitie' over straat laat lopen en iedere niesbui in de boeien slaat om te laten testen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:55 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dan hang je er een tijdlimiet aan.Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Van het Isala ziekenhuis: https://www.isala.nl/nieuws/waarom-is-het-zo-druk-in-isala/quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:42 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het heeft ook vooral met de organisatie van ziekenhuizen te maken: uberhaupt al weinig personeel, ook nog eens veel uitval. Dan snap ik dat je bij de minste rimpeling al in de knel komt
Ik hoorde gisteren een vrouw van een ziekenhuis zeggen dat er sprake is van corona, maar ook van een geboortegolf, reguliere traumazorg, een aanstaande griepgolf en uitgestelde zorg. Ik vind het daarom ook niet meer zo fair om alle ballen op corona te gooien. De zorg heeft gewoon in de breedte een groot probleem, ook zonder corona.Al die aso's die kinderen krijgenquote:Isala was de afgelopen dagen volop in het nieuws omdat wij vijf Covid-patiënten hebben moeten verplaatsen naar andere ziekenhuizen. Maar zo veel patiënten met corona liggen er toch nog niet in Isala? Bestuurder Ina Kuper: ‘Nee, maar naast coronapatiënten is er een geboortegolf, veel traumapatiënten, reguliere zorg en wij halen uitgestelde zorg in. Kortom, de druk is hoog.’![]()
![]()
*ziet dat er weer enkel ruimte is voor uitersten en gaat dus maar helemaal vooraan zitten voor de cijfertjes..![]()
![]()
![]()
Ja gadverdamme zegquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:57 schreef chratnox het volgende:
[..]
Van het Isala ziekenhuis: https://www.isala.nl/nieuws/waarom-is-het-zo-druk-in-isala/
[..]
Al die aso's die kinderen krijgen@Mammietje
![]()
Kortom: de zorg heeft het al veel te druk en corona komt daar nog eens extra bij.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:57 schreef chratnox het volgende:
[..]
Van het Isala ziekenhuis: https://www.isala.nl/nieuws/waarom-is-het-zo-druk-in-isala/
[..]
Al die aso's die kinderen krijgen
Maar het probleem is dus volgens mij een stuk fundamenteler.![]()
Omdat die niet verplicht is en heel lang kan duren terwijl je dan al lang niet meer in isolatie hoeft?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit dus. Al vind ik het ook raar dat als het een officiële GGD test was waarom die code niet terug naar rood gaat totdat er een negatieve test is geweest.
Bovendien heeft het nogal wat privacyimplicaties.zie email 27 oktober![]()
Ik vind het niet kunnen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 14:59 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja gadverdamme zeg@:Mammietje
![]()
Bah.![]()
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: