Die kleurenquote:
Wat een fijn vooruitzichtquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:23 schreef Guanabana het volgende:
Over twee weken gaan we twee nachten overnachten in een mooi hotel op de Veluwe, midden in het bos, zin an.
Veluwequote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:23 schreef Guanabana het volgende:
Over twee weken gaan we twee nachten overnachten in een mooi hotel op de Veluwe, midden in het bos, zin an.
Ohhh waar?quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:23 schreef Guanabana het volgende:
Over twee weken gaan we twee nachten overnachten in een mooi hotel op de Veluwe, midden in het bos, zin an.
Ergens vind ik studieweek altijd maar een vage term, alsof dat de enige week is dat je iets aan je studie doet en je de rest van het jaar maar een beetje halfbakken om je heen zit te staren.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:19 schreef molloot200 het volgende:
Ik ben deze week ook een keer wat vroeg klaar met m'n schoolwerk. Nu de afgelopen 2-3 weken extreem druk waren, zit ik nu in een soort dal qua drukte. Nu bijna niets te doen voor 2 weken, en daarna begint de studieweek met daaropvolgend de tentamenweek.
Hm nou ja we doen het er maar meequote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:27 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Het is de Veluwezoom, zie ik. Vlakbij Rheden. Dus niet Ermelo ofzo
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:26 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ergens vind ik studieweek altijd maar een vage term, alsof dat de enige week is dat je iets aan je studie doet en je de rest van het jaar maar een beetje halfbakken om je heen zit te staren.
Als je op de Veluwezoom komt, moet je even kijken of daar nog een huisje staatquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:27 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Het is de Veluwezoom, zie ik. Vlakbij Rheden. Dus niet Ermelo ofzo
Is dat niet zo dan?quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:26 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ergens vind ik studieweek altijd maar een vage term, alsof dat de enige week is dat je iets aan je studie doet en je de rest van het jaar maar een beetje halfbakken om je heen zit te staren.
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 10:34 schreef Strani het volgende:
Hola amigos! Bueno yo no he notado nada raro con lo del reset. Todo normal.
Oja dat was daarquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:30 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Als je op de Veluwezoom komt, moet je even kijken of daar nog een huisje staat![]()
Als mijn opa en oma eens net over de grens gingen, deden ze (en dan vooral m'n oma) dat ook zo om te communiceren, ging primaquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:14 schreef Arizona het volgende:
[..]
Plat Twents klinkt vrijwel hetzelfde als het Platduuts dat ze hier net over de grens soms nig als dialect spreken
Dit klinkt alsof je er wekelijks komt.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:36 schreef Hamlapjes het volgende:
als ik in DLP ben, doe ik ook alles in het Frans, is toch een manier om het een beetje te blijven spreken
Ik heb gewoon vrij snel gezorgd dat ik "Je ne comprends pas, je ne parle pas français." goed verstaanbaar kon uitspreken.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:36 schreef Hamlapjes het volgende:
Frans daarentegen
Het lukt mij wel aardig om te communiceren in het Frans, als ik in DLP ben, doe ik ook alles in het Frans, is toch een manier om het een beetje te blijven spreken
En gisteren zo'n parcourspresentatie van de Tour, dat kan ik nog best aardig volgen en de fouten in de ondertiteling herkennen
Ik krijg hier Squid Game vibes bijquote:Het eerste koppel, Richard en Els, werd rond middernacht met kramp afgevoerd.
Was je deze week ziekquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:17 schreef Arizona het volgende:
[..]
En ik start weer rustig op na mijn ziekzijn. Heb alle openstaande mails afgehandeld. En om 12 uur heb ik weekend.
Maandag weer verder met de projecten waar ik aan werk.
Bleek de voorbode van een migraine-aanval die al met al bijna 3 dagen heeft geduurdquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:51 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Was je deze week ziek![]()
![]()
Maandag had je het al zwaar.
*shots fired*quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:50 schreef Arizona het volgende:
De Telegraaf over de Dansmarathon op SBS:
[..]
Ik krijg hier Squid Game vibes bij
Als ze nou het concept van Squid Game hadden aangehouden, zouden er misschien nog mensen naar kijkenquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:50 schreef Arizona het volgende:
De Telegraaf over de Dansmarathon op SBS:
[..]
Ik krijg hier Squid Game vibes bij
Ik heb die serie nog steeds niet gezien, maar zeker met de titel Dansmarathon denk ik hier direct aan "De Marathon" van Stephen King.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:50 schreef Arizona het volgende:
De Telegraaf over de Dansmarathon op SBS:
[..]
Ik krijg hier Squid Game vibes bij
SPOILER: Echte spoiler over het boekOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
Blood on the Dance Floor.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:54 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Als ze nou het concept van Squid Game hadden aangehouden, zouden er misschien nog mensen naar kijken
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik heb die serie nog steeds niet gezien, maar zeker met de titel Dansmarathon denk ik hier direct aan "De Marathon" van Stephen King.
Dat boek ging ook door mijn hoofd inderdaadSPOILER: Echte spoiler over het boekOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
Gezellig Murder on the Dancefloor van Sophie Ellis Baxter als begeleidende muziekquote:
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik heb die serie nog steeds niet gezien, maar zeker met de titel Dansmarathon denk ik hier direct aan "De Marathon" van Stephen King.
Had wel binnen het concept van Squid Game gepast.SPOILER: Echte spoiler over het boekOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk bij 'De Marathon' aan die Nederlandse film, vond die heel goed![]()
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 11:50 schreef Arizona het volgende:
De Telegraaf over de Dansmarathon op SBS:
[..]
Ik krijg hier Squid Game vibes bij
Wtf dat vind ik nog aardig veel voor zoietsquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:08 schreef molloot200 het volgende:
Slechts 265.000 kijkers gisteren ook. Wat verwachte die dan van zo'n format waarin zeg maar NIKS gebeurt?
Ja moet je wel bij zeggen dat dat is dat ze minimaal 1 (volgens mij) minuut gekeken moeten hebben en het gisteren vanaf 19u constant uitgezonden wordt. SBS heeft hun hele weekendprogrammering geschrapt voor deze marathon, met uitzondering van Hart van Nederland en Shownieuws want dat is mega belangrijk voor de maatschappij!!!1!!quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:09 schreef Em31 het volgende:
[..]
Wtf dat vind ik nog aardig veel voor zoiets
Hoe ver is dat eiguhlek, zo'n māràthónquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:05 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Had wel binnen het concept van Squid Game gepast.
Ik denk bij 'De Marathon' aan die Nederlandse film, vond die heel goed![]()
[ afbeelding ]
Dat niet alleen. Ik zapte er gisteren langs. Het ziet er ook nog eens heel erg knullig, goedkoop en amateuristisch uitquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:08 schreef molloot200 het volgende:
Slechts 265.000 kijkers gisteren ook. Wat verwachte die dan van zo'n format waarin zeg maar NIKS gebeurt?
Ik zat meer aan deze te denkenquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:04 schreef Arizona het volgende:
[..]
Gezellig Murder on the Dancefloor van Sophie Ellis Baxter als begeleidende muziek
Oh gelukkig.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:10 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja moet je wel bij zeggen dat dat is dat ze minimaal 1 (volgens mij) minuut gekeken moeten hebben en het gisteren vanaf 19u constant uitgezonden wordt. SBS heeft hun hele weekendprogrammering geschrapt voor deze marathon, met uitzondering van Hart van Nederland en Shownieuws want dat is mega belangrijk voor de maatschappij!!!1!!
Dat dit faalt had inderdaad iedere joker wel kunnen zien aankomen. Dit zou hooguit werken als ze tussen de programma’s door steeds updates geven, en zelfs dan zou het de gemiddelde kijker nog steeds weinig boeien dat Sjaak en Leny zijn uitgevallen.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:08 schreef molloot200 het volgende:
Slechts 265.000 kijkers gisteren ook. Wat verwachte die dan van zo'n format waarin zeg maar NIKS gebeurt?
Ik zie het al, volgend jaar zelfde programma maar dan met BN’ers.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat dit faalt had inderdaad iedere joker wel kunnen zien aankomen. Dit zou hooguit werken als ze tussen de programma’s door steeds updates geven, en zelfs dan zou het de gemiddelde kijker nog steeds weinig boeien dat Sjaak en Leny zijn uitgevallen.
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:34 schreef Meridiaan het volgende:
Maar wat voor dansen doen ze? Beetje slowen of echt salsa etc?
Ik zou gaan voor slowen, dan is makkelijker 50 uur vol te houden.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:34 schreef Meridiaan het volgende:
Maar wat voor dansen doen ze? Beetje slowen of echt salsa etc?
Dan zou ik zeker kijken inderdaad.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:33 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik zie het al, volgend jaar zelfde programma maar dan met BN’ers.
Denk toch best veel ramptoerisme nog, ik heb gisteren een minuut of 5 gekeken, al die debielen even heel hard uitgelachen en ben weer verder gegaan met m'n levenquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:08 schreef molloot200 het volgende:
Slechts 265.000 kijkers gisteren ook. Wat verwachte die dan van zo'n format waarin zeg maar NIKS gebeurt?
Hè verdraaid, het is gegeoblocked in België.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Kreeg het al als suggestie op YouTube
Het grappige is, ik kijk vrijwel nooit (reguliere) tv, dus als ik dan eens zo'n programma zie met zogenaamde BN'ers zijn ze voor mij alsnog allemaal onbekendquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:33 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik zie het al, volgend jaar zelfde programma maar dan met BN’ers.
Met dode mus en al?quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:38 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Denk toch best veel ramptoerisme nog, ik heb gisteren een minuut of 5 gekeken, al die debielen even heel hard uitgelachen en ben weer verder gegaan met m'n leven
Tevens moet Domino Day terugkomen.
Ja, ik liep stage bij een mediabedrijf afgelopen januari tot aan augustus. We kregen op het begin een keer een persbericht hiervan. We moesten toen lachen en noemden toen al dat het een flop zou worden. Daarna echt heel lang niets meer over gehoord. We dachten dat het een stille dood zou zijn gestorven en dat het geschrapt was omdat ze zelf hadden ingezien dat het een dom idee was. Maar toen stond het in augustus plotseling weer op de voorlopige programmering van SBSquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat dit faalt had inderdaad iedere joker wel kunnen zien aankomen. Dit zou hooguit werken als ze tussen de programma’s door steeds updates geven, en zelfs dan zou het de gemiddelde kijker nog steeds weinig boeien dat Sjaak en Leny zijn uitgevallen.
Ik voel met je mee. Dat heb ik met mijn laptopquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:39 schreef Guanabana het volgende:
Ken je dat, dat je wacht op een pakketje en daarna pas weer verder kan met je leven.
Ja, ik werk altijd thuis met koptelefoon op, maar dan hoor ik de bel niet. Het pakketje komt tussen 14 en 16, dus dan de hele tijd geen koptelefoon op, komen ze rond 18 uurquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 12:39 schreef Guanabana het volgende:
Ken je dat, dat je wacht op een pakketje en daarna pas weer verder kan met je leven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |