SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Mike en Thomas was best leuk, maarrr dat werd na verloop van tijd ook wel flauw hoor.quote:Op zaterdag 11 september 2021 19:26 schreef VoMy het volgende:
Ik ga dit kijken en hoop dat het wat tijd krijgt om in een werkend format te groeien. Afgelopen jaren de cabaretteketet eigenlijk altijd overgeslagen, De Kwis enzo kon me nooit bekoren. Ik hoop op iets dat de schoenen van de Mega Mike & Thomasshow mag poetsen.
Er was een tijd waar je bij de VVD intern niet meetelde als je niet was gepersifleerd in Kopspijkers.quote:Op zaterdag 11 september 2021 19:31 schreef Van_Poppel het volgende:
Ben ook wel benieuwd...hopelijk wordt het niet een typisch "urgent" VARA-programma.
Nobody fucks with Frank de Gravequote:Op zaterdag 11 september 2021 19:40 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Er was een tijd waar je bij de VVD intern niet meetelde als je niet was gepersifleerd in Kopspijkers.
Mediahype!quote:Op zaterdag 11 september 2021 20:33 schreef Fosive het volgende:
Zucht, wéér Kerrolain in een programma
Ik sla even over
quote:
Yvonne van den Eerenbeemt?quote:Op zaterdag 11 september 2021 21:26 schreef VoMy het volgende:
[..]
Die ene uit Klikbeet toch? Niet Eva.
quote:Op zaterdag 11 september 2021 21:12 schreef ijs_beer het volgende:
Kerrelijn smijt die cavia die bak in
Ja precies, “Rob, kun je nu even 1 seconde je mond dichthouden? Het is wel weer de Grote Rob Jetten show hè?”quote:
quote:Op zondag 12 september 2021 09:04 schreef Haaibaaike het volgende:
Dit is niet Viggo Waas .. Viggo heeft helaas een herseninfarct gekregen.😪
https://twitter.com/viggowaasquote:meestervoorspelller
Laat dat helaas maar wegquote:Op zondag 12 september 2021 12:48 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[..]
https://twitter.com/viggowaas
Die zag ons aller Viggo niet aankomen. @:Caland
Heb net deel 1 gekeken... eigenlijk was alleen het cabaret leuk...quote:
Nou ja gooien... Caroline smeet het beestje wel een beetje in die bak...quote:
Ze hebben de bak wel aangepast.quote:Op zaterdag 18 september 2021 20:55 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Nou ja gooien... Caroline smeet het beestje wel een beetje in die bak...
jawelquote:
Compleet nieuw....quote:Op zaterdag 18 september 2021 21:03 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ze hebben de bak wel aangepast.
Hugo was inderdaad goed!quote:Op zaterdag 18 september 2021 21:21 schreef Fosive het volgende:
De Hugo de Jonge-imitatie vond ik best wel treffend. De rest was niet echt geslaagd, om over het script nog maar te zwijgen.
Er zijn al ongeveer 1001 satirische formats geprobeerd op die plek (o.a. eentje met Sophie Hilbrand en eentje met Sanne Wallis De Vries), maar te weinig mensen wilden die zien.quote:Op woensdag 22 september 2021 21:51 schreef Handleiding het volgende:
Waarom verzin je niet iets nieuws?
Spijkerman zelf notabene heeft zijn bedenkingen uitgesproken. Noemde Woe en van der Laan als enige "vernieuwend" kan ik in meekomen. Ook al kijk ik dat niet vaak verder. Waarom daar niet gewoon aan vasthouden.quote:Op woensdag 22 september 2021 21:59 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Er zijn al ongeveer 1001 satirische formats geprobeerd op die plek (o.a. eentje met Sophie Hilbrand en eentje met Sanne Wallis De Vries), maar te weinig mensen wilden die zien.
52 x per jaar Even Tot Hier is ook niet leuk te houden. Minus de zomermaanden is het ook al veel.quote:Op woensdag 22 september 2021 22:02 schreef Handleiding het volgende:
[..]
Spijkerman zelf notabene heeft zijn bedenkingen uitgesproken. Noemde Woe en van der Laan als enige "vernieuwend" kan ik in meekomen. Ook al kijk ik dat niet vaak verder. Waarom daar niet gewoon aan vasthouden.
En Lodier past echt niet.
Klopt.quote:Op woensdag 22 september 2021 22:09 schreef Eightyone het volgende:
[..]
52 x per jaar Even Tot Hier is ook niet leuk te houden.
Ook nix over Keijzer... Ik denk dat het vrijdagavond is opgenomen....quote:Op zaterdag 25 september 2021 20:37 schreef superniger het volgende:
Niks over het dames WK van vandaag?
Ik dacht eerst dat het een grap was...quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |