https://pers.bnnvara.nl/g(...)gramma-media-inside/quote:GIJS GROENTEMAN EN MARCEL VAN ROOSMALEN IN NIEUW BNNVARA-PROGRAMMA ‘MEDIA INSIDE’
Scherpe, uitgesproken en vrolijke blik op de media
Dag in, dag uit dondert de media-lawine over ons heen. Socials, radio, podcasts, print en televisie brengen onophoudelijk informatie, meningen, verhalen, emoties en ergernissen. Vanaf 3 januari kijken Gijs Groenteman en Marcel van Roosmalen, samen met twee wisselende gasten, naar de hoogte- en dieptepunten van de voorbije mediaweek in het nieuwe BNNVARA-programma Media Inside. De serie telt vijf afleveringen op de zondagavond. Media Inside is vanaf 3 januari om 21:55 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Groenteman en Van Roosmalen leerden elkaar vijftien jaar geleden kennen tijdens een interview. Een vriendschap ontstond en, na een korte carrière als uitbaters van een pannenkoekencaravan, gaan de twee nu voor het eerst samen een tv-programma maken.
Gijs: "Vele, vele uren heb ik tegenover Marcel gezeten terwijl wij het medianieuws met elkaar doornemen. Het is hoog tijd dat de rest van Nederland daarvan kan meegenieten."
Marcel: "Start de show!"
Ja wel een show die je scherp moet volgen. Niet echt achtergrond behang.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 01:41 schreef chufi het volgende:
half gezien .. zou het over moeten doen vanaf het begin
Deze OP zou wel een beetje aangepast en geactualiseerd mogen worden...quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 01:18 schreef superniger het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
https://pers.bnnvara.nl/g(...)gramma-media-inside/
Slagter is een linkse deugkneus, die wilde Derksen ook al ontslagen hebben een tijdje geleden.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:30 schreef golfer het volgende:
Heerlijke TV met de Frogers en Barbapappa.![]()
Iedereen de slappe lach.![]()
En wat laat Jan Slachter zich kennen.
Denk het wel.quote:Op maandag 30 augustus 2021 19:49 schreef El-Stinho het volgende:
@:Slobeend Beste aflevering ooit? Ik ben ook nog steeds groot fan van de Willie Wartaal-show.
De uitzending met Tim Hofman en z'n vriendin (misschien wel de meest humorloze vrouw van Nederland) vergeet ik niet meer. Rare sfeer.quote:Op maandag 30 augustus 2021 19:49 schreef El-Stinho het volgende:
@:Slobeend Beste aflevering ooit? Ik ben ook nog steeds groot fan van de Willie Wartaal-show.
Tim Hofman die de hele tijd net deed alsof hij erg moest lachen.quote:Op maandag 30 augustus 2021 19:58 schreef Eightyone het volgende:
[..]
De uitzending met Tim Hofman en z'n vriendin (misschien wel de meest humorloze vrouw van Nederland) vergeet ik niet meer. Rare sfeer.
Erg jammer dat superniger weer geen flikker aan de OP heeft gedaan.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 11:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Deze OP zou wel een beetje aangepast en geactualiseerd mogen worden...
Is zij de dochter van Heleen van Royen ofzo?quote:Op vrijdag 3 september 2021 22:03 schreef golfer het volgende:
Die Iris had echt helemaal geen inbreng.
Zat alleen een beetje schaapachtig te kijken.
In Shownieuws heeft ze gewoonlijk genoeg tekst. Maar met Eus als mede-tafelgast blijft er weinig ruimte over.quote:Op vrijdag 3 september 2021 22:03 schreef golfer het volgende:
Die Iris had echt helemaal geen inbreng.
Zat alleen een beetje schaapachtig te kijken.
Gijs betrok haar regelmatig bij het gesprek en Marcel zit daar met een andere rol, maar Eus is redelijk dominant en zij had niet echt veel in te brengen in deze context. Heerlijk ongemakkelijk weer wat mij betreft.quote:Op zaterdag 4 september 2021 07:53 schreef Eightyone het volgende:
[ tweet ]
In Shownieuws heeft ze gewoonlijk genoeg tekst. Maar met Eus als mede-tafelgast blijft er weinig ruimte over.
Geen probleem met Eus trouwens. Maar misschien hadden Gijs en Maarten er wat beter op moeten letten, dat er nog iemand meer aan tafel zat.
Er wordt ook geknipt natuurlijk. Misschien kwam ze vaker aan het woord maar was het gewoon niet interessant (dikke kans).quote:Op zaterdag 4 september 2021 07:53 schreef Eightyone het volgende:
[ tweet ]
Dit.
[..]
In Shownieuws heeft ze gewoonlijk genoeg tekst. Maar met Eus als mede-tafelgast blijft er weinig ruimte over.
Geen probleem met Eus trouwens. Maar misschien hadden Gijs en Maarten er wat beter op moeten letten, dat er nog iemand meer aan tafel zat.
Dit duo zou btw makkelijk door kunnen gaan voor de zonen van die twee oude mannetjes uit de Muppetshow.
Nee is gewoon dezelfde lege koppies. Hihihi ze zit op een boot!!quote:Op vrijdag 3 september 2021 22:09 schreef eentwee het volgende:
[..]
Is zij de dochter van Heleen van Royen ofzo?Hoe zij praat en lacht deed ze me enorm aan Heleen denken.
Vanavond iets minder. Rutger van Castricum.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:53 schreef rubbereend het volgende:
wat hebben ze dit seizoen heerlijke gasten
En Denkend Aan Holland.quote:
Totaal verschillende programma’s, kun je niet vergelijken.quote:
Dat vond Marcel zelf ook, zo leek het. Ik in ieder geval wel.quote:Op vrijdag 10 september 2021 22:18 schreef Scuidward het volgende:
Komt niet vaak voor dat ik het op vrijdag kijk. Maar dit was toch wel de beste aflevering tot nu toe.
Hij doet het voor zijn gezin, en geld.quote:Op zaterdag 11 september 2021 00:22 schreef kloon_bassie het volgende:
[..]
Dat vond Marcel zelf ook, zo leek het. Ik in ieder geval wel.
Ik had dat destijds half gezien gehoord, en er niet zo op gelet, maar wat was dat vernederend en respectloos zeg. Dan ben je een Italiaans 'wonderkind' dat door ongetwijfeld heel hard werken en veel talent op jonge leeftijd iets fantastisch bereikt heeft en dan komt daar ineens in je gastland de lokale clown een of andere totaal bizarre parodie op je meesterschap presenteren in jouw bijzijn, die daar ook nog eens meer succes mee oogst. Wat walgelijk en banaal allemaal.quote:
Anita Witzier die stuk ging om de cavia'squote:Op zaterdag 11 september 2021 00:46 schreef chufi het volgende:
Elke week is anders ... Ik lach dubbel om de Froger Barbapappa aflevering
Was Barbapappa Rene een Cavia ?quote:Op zaterdag 11 september 2021 01:06 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Anita Witzier die stuk ging om de cavia's
Moest je 2x lachen?quote:Op zaterdag 11 september 2021 00:46 schreef chufi het volgende:
Elke week is anders ... Ik lach dubbel om de Froger Barbapappa aflevering
Die blik op de gasten en Eva Jinek in dat filmpje is ook een prachtig contrast.quote:
quote:Albert Verlinde kotst op NPO-sterren: ‘Dit is vriendjespolitiek!’
Albert Verlinde haalt keihard uit naar Gijs Groenteman en Rutger Castricum, twee presentatoren van de publieke omroep. Ze maken zich volgens de showkenner schuldig aan vriendjespolitiek.
Het moet niet gekker worden: uitgerekend Shownieuws, dat avond aan avond laat zien wat vriendjespolitiek nou eigenlijk inhoudt (dit weekend nog bij Wendy van Dijk), begint nu kritiek te spuien op tv-collega’s die zich niet neutraal genoeg zouden opstellen. Albert Verlinde geeft NPO-sterren Gijs Groenteman en Rutger Castricum er flink van langs.
‘Rutger, wat is dit?’
Rutger was afgelopen weekend een van de gasten in Gijs’ programma Media Inside. Waar Gijs voor de zoveelste week op rij een sneer uitdeelde aan MAX-baas Jan Slagter, kroop Rutger half in het achterwerk van Johnny de Mol. Het komt in beide gevallen voort uit persoonlijke motieven, zegt Albert.
Eerst over Rutger: “Ik zag vandaag weer Rutger Castricum en dat moet ik toch even zeggen… Hij zegt dan: ‘Ja, Khalid & Sophie is niet zo goed, ik vind zo’n Johnny eigenlijk veel beter.’ Los van of hij dat vindt of niet; De Hofbar van Rutger Castricum wordt door TVBV geproduceerd, dat toevallig dezelfde producent is die ook het programma van Johnny produceert. Dan denk ik: jongens, wat is dit?”
Vreselijke Gijs
En dan over Gijs en zijn programma Media Inside: “Dat vind ik zo’n stom programma. Vreselijk, die práten onzin! Die praten echt onzin. Het is onzin. Ik vind het vreselijk. Ten eerste: het is van BNNVARA en alles wat daar kritisch over kan zijn wordt van tafel geveegd, van: daar hebben we het niet over!”
“Er is ook een soort actie begonnen om Omroep MAX en Jan Slagter te beschadigen. Dan denk ik: Hanneke Groenteman is volgens mij aan de kant gezet door Omroep MAX en haar zoon is Gijs Groenteman. Dat is Media Inside! Dan hoor je dat op z’n minst te noemen, van: hé Gijs, ben je zo negatief omdat je moeder door die omroep aan de kant gezet is?”
Pot verwijt ketel
Albert heeft natuurlijk best een punt, maar er is hier wel héél erg sprake van de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet. Shownieuws heeft namelijk pas écht lak aan alle journalistieke principes.
De showrubriek van SBS 6 maakte het vorige week zelfs zó bont dat de rechtszaak tegen Lil’ Kleine werd becommentarieerd door Bram Moszkowicz, de partner van zijn advocaat en de vader van zijn manager. Een schaamteloos gevalletje belangenverstrengeling dus.
Kwalbert de valse nicht gooit op Gijs z'n moeder als reden.quote:
Albert neemt het allemaal wat te serieus.quote:
Je kent Albert Verlinde niet?quote:Op maandag 13 september 2021 22:28 schreef Gehenna het volgende:
Wie is Albert Verlinde, en waarom zou zijn zeikmening mij moeten interesseren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |