Dit.quote:Op zondag 8 augustus 2021 02:33 schreef -XOR- het volgende:
Ik moet toegeven dat ik er aan het begin van deze spelen wat sceptisch tegenover stond, maar dit is waanzinnig.
[..]
Als het zo blijft zijn we nr 1 van de Europese Unie.
En gewoon nummer 1 van de EU. Boven DL, Fra etc.quote:Op zondag 8 augustus 2021 09:53 schreef Arcee het volgende:
Wel stoer hoor die 7e plek in het medailleklassement.
Dit resultaat is alleen al machtig mooi voor zuurlingen zoals riazop inderdaad.quote:
en JUICHENquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:22 schreef Fok-it het volgende:
Louis van Gaal moet straks wel even schreeuwen vanaf zijn balkon dat we de beste van Europa zijn als alle atleten weer terug zijn
quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:47 schreef Zipportal het volgende:
[..]![]()
Op naar het ONZ / Het Paul Topic
Als we het durven om weer van Gracenotequote:Op zondag 8 augustus 2021 10:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
7 maanden zelfs. Medailles oprapen op de ijsbaan.
Hebben die nu al een voorspelling staan?quote:Op zondag 8 augustus 2021 11:12 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als we het durven om weer van Gracenoteuit te gaan wordt het nu plek 5 met 21 medailles
Jaquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:14 schreef Remco het volgende:
[..]
Hebben die nu al een voorspelling staan?
Kun je ook zien wie ze waar voorspellen? Wel logisch natuurlijk dat ze nu 'al' iets hebben, van vrijwel alle (of zelfs alle?) olympische disciplines zijn de laatste pre-olympische WK's bijvoorbeeld al geweest en volgt alleen nog tweederde van een World Cup-seizoenquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
JaVraag me wel af wanneer zij die voorspelling doen. Waarschijnlijk die van Parijs pas in 2023 ofzo zodat ze algemeen al hebben kunnen zien wie er mogelijk op welk onderdeel favoriet is
Nee, de niet-zo-snuggerheid van de TS mag niet verloren gaan!quote:
Dat verklaart nog steeds niet dat ze de heren hockeyers niet in de top 3 hebben geplaatst.quote:Op zondag 8 augustus 2021 11:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Kun je ook zien wie ze waar voorspellen? Wel logisch natuurlijk dat ze nu 'al' iets hebben, van vrijwel alle (of zelfs alle?) olympische disciplines zijn de laatste pre-olympische WK's bijvoorbeeld al geweest en volgt alleen nog tweederde van een World Cup-seizoen
Gewoon schopje SPT om het daarna naar OWS mee te nemen?quote:Op zondag 8 augustus 2021 11:21 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee, de niet-zo-snuggerheid van de TS mag niet verloren gaan!
Omdat het niet alléén om WK's gaat, lijkt me.quote:Op zondag 8 augustus 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat verklaart nog steeds niet dat ze de heren hockeyers niet in de top 3 hebben geplaatst.
Klopt, dat was een EKquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Omdat het niet alléén om WK's gaat, lijkt me.
Nee, zie wel dat ze in februari al voorlopige voorspelling hebben gedaan. Ze zeggen op hun website wel dat als je er meer van wilt weten dat je ze kan contacteren, dus misschien geven ze dan wel inside informationquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Kun je ook zien wie ze waar voorspellen? Wel logisch natuurlijk dat ze nu 'al' iets hebben, van vrijwel alle (of zelfs alle?) olympische disciplines zijn de laatste pre-olympische WK's bijvoorbeeld al geweest en volgt alleen nog tweederde van een World Cup-seizoen
quote:Op zondag 8 augustus 2021 11:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gewoon schopje SPT om het daarna naar OWS mee te nemen?
Dit ga ik wel eens proberen, vooral omdat ik erg benieuwd ben naar onder meer het skeleton en rodelenquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:23 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee, zie wel dat ze in februari al voorlopige voorspelling hebben gedaan. Ze zeggen op hun website wel dat als je er meer van wilt weten dat je ze kan contacteren, dus misschien geven ze dan wel inside information
Hij heeft teveel hooi op zijn vork genomen en dat betaalde zich hier uit.quote:Op zondag 8 augustus 2021 12:13 schreef Breekfast het volgende:
Toch baal ik nog van het plankje van Van der Poel
Plankje + Snoek + Wielrendamesquote:Op zondag 8 augustus 2021 12:13 schreef Breekfast het volgende:
Toch baal ik nog van het plankje van Van der Poel
Dan komt de EU er toch een behoorlijk stuk minder vanaf inderdaad. Zulke goede spelen waren dit bepaald ook echt niet van 'de EU'.quote:Op zondag 8 augustus 2021 14:04 schreef Dr_Flash het volgende:
En EU vs Communist block (China Rusland Cuba) vs Commonwealth?
zie je wel, de slechste spelen ooitquote:Op zondag 8 augustus 2021 14:26 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dan komt de EU er toch een behoorlijk stuk minder vanaf inderdaad. Zulke goede spelen waren dit bepaald ook echt niet van 'de EU'.
Hij had medelijden met de weinige medailles van BE in vergelijking met NL.quote:Op zondag 8 augustus 2021 08:59 schreef TLC het volgende:
De finish met die gebaren van Nageeye bij de marathon vind ik toch wel een van de mooiste dingen deze OS
ow ja, dat moet ik mijn duitse Kollega's nog even inwrijvenquote:
En als de EU net als de andere 9 uit dit lijstje ook maar 1 team en 1/2/3 sporters per onderdeel uit zou mogen zenden?quote:
En bij de teamsporten 1 sterrenteam kan formeren van de beste spelers ipv het moet doen met een paar relatief mindere teamsquote:Op zondag 8 augustus 2021 23:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
En als de EU net als de andere 9 uit dit lijstje ook maar 1 team en 1/2/3 sporters per onderdeel uit zou mogen zenden?
Is bij de Winterspelen al wel eens gebeurd, Zomerspelen waarschijnlijk niet inderdaadquote:Op zondag 8 augustus 2021 23:03 schreef riazop het volgende:
eerste keer ooit boven Duitsland?
[ afbeelding ]
Dan had je in een paar teamsporten grotere kans op goud gehad (maar daar ook minder medailles gehaald).quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En bij de teamsporten 1 sterrenteam kan formeren van de beste spelers ipv het moet doen met een paar relatief mindere teams
In 1948 deed Duitsland niet mee; toen eindigde Nederland dus boven Duistsland in de medaillespiegel.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:07 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Is bij de Winterspelen al wel eens gebeurd, Zomerspelen waarschijnlijk niet inderdaad
Dat maakt voor goud niet uit natuurlijk. 😊quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
En als de EU net als de andere 9 uit dit lijstje ook maar 1 team en 1/2/3 sporters per onderdeel uit zou mogen zenden?
Bij onderdelen waar het hebben van veel atleten of teams met een kans op goud een enorm voordeel is ten opzichte van het hebben van één of twee met een kans maakt dit enorm veel uit natuurlijk.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat maakt voor goud niet uit natuurlijk. 😊
Zolang je de besten afvaardigt, ben je net als de Verenigde Staten.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
Bij onderdelen waar het hebben van veel atleten of teams met een kans op goud een enorm voordeel is ten opzichte van het hebben van één of twee met een kans maakt dit enorm veel uit natuurlijk.
Je hebt dan wel maar met 1 team kans, terwijl nu in best veel sporten het ene Europese land tegenvalt, maar een ander Europees land het dan overneemt. Je hebt dan wel een verzameling van de beste sporters in 1 team, maar dat hoeft ook niet altijd een voordeel te zijn.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:41 schreef capricia het volgende:
[..]
Zolang je de besten afvaardigt, ben je net als de Verenigde Staten.
Ik zou wel benieuwd zijn.![]()
Nummer 1,2 en 3 uit de EU.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |