Nee, zie wel dat ze in februari al voorlopige voorspelling hebben gedaan. Ze zeggen op hun website wel dat als je er meer van wilt weten dat je ze kan contacteren, dus misschien geven ze dan wel inside informationquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Kun je ook zien wie ze waar voorspellen? Wel logisch natuurlijk dat ze nu 'al' iets hebben, van vrijwel alle (of zelfs alle?) olympische disciplines zijn de laatste pre-olympische WK's bijvoorbeeld al geweest en volgt alleen nog tweederde van een World Cup-seizoen
quote:Op zondag 8 augustus 2021 11:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gewoon schopje SPT om het daarna naar OWS mee te nemen?
Dit ga ik wel eens proberen, vooral omdat ik erg benieuwd ben naar onder meer het skeleton en rodelenquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:23 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee, zie wel dat ze in februari al voorlopige voorspelling hebben gedaan. Ze zeggen op hun website wel dat als je er meer van wilt weten dat je ze kan contacteren, dus misschien geven ze dan wel inside information
Hij heeft teveel hooi op zijn vork genomen en dat betaalde zich hier uit.quote:Op zondag 8 augustus 2021 12:13 schreef Breekfast het volgende:
Toch baal ik nog van het plankje van Van der Poel
Plankje + Snoek + Wielrendamesquote:Op zondag 8 augustus 2021 12:13 schreef Breekfast het volgende:
Toch baal ik nog van het plankje van Van der Poel
Dan komt de EU er toch een behoorlijk stuk minder vanaf inderdaad. Zulke goede spelen waren dit bepaald ook echt niet van 'de EU'.quote:Op zondag 8 augustus 2021 14:04 schreef Dr_Flash het volgende:
En EU vs Communist block (China Rusland Cuba) vs Commonwealth?
zie je wel, de slechste spelen ooitquote:Op zondag 8 augustus 2021 14:26 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dan komt de EU er toch een behoorlijk stuk minder vanaf inderdaad. Zulke goede spelen waren dit bepaald ook echt niet van 'de EU'.
Hij had medelijden met de weinige medailles van BE in vergelijking met NL.quote:Op zondag 8 augustus 2021 08:59 schreef TLC het volgende:
De finish met die gebaren van Nageeye bij de marathon vind ik toch wel een van de mooiste dingen deze OS
ow ja, dat moet ik mijn duitse Kollega's nog even inwrijvenquote:
En als de EU net als de andere 9 uit dit lijstje ook maar 1 team en 1/2/3 sporters per onderdeel uit zou mogen zenden?quote:
En bij de teamsporten 1 sterrenteam kan formeren van de beste spelers ipv het moet doen met een paar relatief mindere teamsquote:Op zondag 8 augustus 2021 23:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
En als de EU net als de andere 9 uit dit lijstje ook maar 1 team en 1/2/3 sporters per onderdeel uit zou mogen zenden?
Is bij de Winterspelen al wel eens gebeurd, Zomerspelen waarschijnlijk niet inderdaadquote:Op zondag 8 augustus 2021 23:03 schreef riazop het volgende:
eerste keer ooit boven Duitsland?
[ afbeelding ]
Dan had je in een paar teamsporten grotere kans op goud gehad (maar daar ook minder medailles gehaald).quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En bij de teamsporten 1 sterrenteam kan formeren van de beste spelers ipv het moet doen met een paar relatief mindere teams
In 1948 deed Duitsland niet mee; toen eindigde Nederland dus boven Duistsland in de medaillespiegel.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:07 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Is bij de Winterspelen al wel eens gebeurd, Zomerspelen waarschijnlijk niet inderdaad
Dat maakt voor goud niet uit natuurlijk. 😊quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
En als de EU net als de andere 9 uit dit lijstje ook maar 1 team en 1/2/3 sporters per onderdeel uit zou mogen zenden?
Bij onderdelen waar het hebben van veel atleten of teams met een kans op goud een enorm voordeel is ten opzichte van het hebben van één of twee met een kans maakt dit enorm veel uit natuurlijk.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat maakt voor goud niet uit natuurlijk. 😊
Zolang je de besten afvaardigt, ben je net als de Verenigde Staten.quote:Op zondag 8 augustus 2021 23:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
Bij onderdelen waar het hebben van veel atleten of teams met een kans op goud een enorm voordeel is ten opzichte van het hebben van één of twee met een kans maakt dit enorm veel uit natuurlijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |