Dit word echt een graadmeter. Zal niet gemakkelijk worden, maar zoals PSV nu speelt is het 50/50.quote:
Eerst 100% fit worden.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 22:13 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ik vind dat hij bij de eerste 11 hoort. Hij brengt zo veel.
Excuus, ik dacht dat ik al mijn vrienden gefeliciteerd had.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 22:50 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Wij zijn door forum admin @:ggmm niet gefeliciteerd. Jammer wel.
Sowieso je speelt tegen Portugezen, die gaan zich bij elke overtreding zeuren, rollen over de grond, irritant doen hele wedstrijd. Ik ben benieuwd hoe PSV daarmee omgaat!quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 22:16 schreef Cherni het volgende:
[..]
Dit word echt een graadmeter. Zal niet gemakkelijk worden, maar zoals PSV nu speelt is het 50/50.
Arjen?quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 23:09 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Hoe ver gaan we terug in de tijd om ONS zon groot talent te herinneren als Madueke?
laat gaan die jankbalquote:Op zaterdag 7 augustus 2021 22:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Perez vond het geen rood. Die is echt nog steeds mad op PSV hè. Wat is daar toch gebeurd?
gakpoquote:Op zaterdag 7 augustus 2021 23:09 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Hoe ver gaan we terug in de tijd om ONS zon groot talent te herinneren als Madueke?
Het was ook geen rood. Wel dik geelquote:Op zaterdag 7 augustus 2021 22:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Perez vond het geen rood. Die is echt nog steeds mad op PSV hè. Wat is daar toch gebeurd?
Hahahahahahquote:Op zondag 8 augustus 2021 01:56 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Het was ook geen rood. Wel dik geel
0-4quote:Op zondag 8 augustus 2021 02:11 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Het was wel een penalty.
In de competitie zou ik zelfs blijer zijn. Dit is een beetje het Lichtstad derby gevoel qua prijs.quote:Op zondag 8 augustus 2021 07:35 schreef Gutanoth het volgende:
Ja weetje, en dit is wel precies waarom dit niet echt als prijs gezien wordt, ik ben blijer om de uitslag dan om dat schaaltje.
Als we in de competitie met 4-0 van ajax zouden winnen, zou het precies hetzelfde voelen
Klopt, wel heel erg jammer van de rode kaart. Ik had de volle 90 minuten tegenstand wel willen meemaken.quote:Op zondag 8 augustus 2021 07:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
In de competitie zou ik zelfs blijer zijn. Dit is een beetje het Lichtstad derby gevoel qua prijs.
Maar Ajax klop geven is prachtig. Zeker als het afgetekend een volledig verdiend is.
Ja, maar voor die kaart stond het ook al 0-2, dus ach.quote:Op zondag 8 augustus 2021 08:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Klopt, wel heel erg jammer van de rode kaart. Ik had de volle 90 minuten tegenstand wel willen meemaken.
Dan was het ook 0-4 geworden. Misschien wel meer. Lekker heel veel de bal hebben en zo hoog mogelijk pressen. Dat wordt gewoon genadeloos afgestraft.quote:Op zondag 8 augustus 2021 08:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Klopt, wel heel erg jammer van de rode kaart. Ik had de volle 90 minuten tegenstand wel willen meemaken.
Dik geel hebben ze niet meer Godfried, daar is rood voor in de plaats gekomen.quote:Op zondag 8 augustus 2021 01:56 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Het was ook geen rood. Wel dik geel
Geen idee hoor, ajax heeft ook behoorlijke kansen gehad en we weten nog niet hoe dit psv reageert als ze een keer met 2-1 achter komen, of als een tegenstander terug komt naar 2-2 bijvoorbeeldquote:Op zondag 8 augustus 2021 09:28 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dan was het ook 0-4 geworden. Misschien wel meer. Lekker heel veel de bal hebben en zo hoog mogelijk pressen. Dat wordt gewoon genadeloos afgestraft.
Nee joh, daar moeten ze niet aan beginnen. Dan weet je gewoon dat je een zesje gaat binnen halen, ga dan volle bak voor die jongen van Salzburg, dat is ook een zesje maar wel met de potentie van een 8+.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 23:42 schreef PSVCL het volgende:
Wat een voorhoede ..
Alleen nog Luukinho switchen voor Zahavi en je bent compleet
Je moet wel heel zuur zijn als je nou nog naarstig op zoek gaat naar negatieve punten zeg, jezus. Zelfs als Ajax nog wat meer kansen had gecreëerd had PSV nog zat kansen in de tegenaanval gekregen waar Ajax geen antwoord op zou hebben.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:13 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Geen idee hoor, ajax heeft ook behoorlijke kansen gehad en we weten nog niet hoe dit psv reageert als ze een keer met 2-1 achter komen, of als een tegenstander terug komt naar 2-2 bijvoorbeeld
Ajax heeft verdomd weinig kansen gekregen hoor.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:13 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Geen idee hoor, ajax heeft ook behoorlijke kansen gehad en we weten nog niet hoe dit psv reageert als ze een keer met 2-1 achter komen, of als een tegenstander terug komt naar 2-2 bijvoorbeeld
Wat je overigens niet verwacht van Pasveer. Het is op goal wel echt droefenis bij Ajax dit seizoen als er niemand bij komt.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:19 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ajax heeft verdomd weinig kansen gekregen hoor.
Ik denk dat Pasveer meer cruciale reddingen heeft moeten verrichten dan Drommel.
De borstkas van Marco was te sterk voor hem. Hij veerde lekker terugquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:16 schreef tja77 het volgende:
Terechte win en niks op af te dingen.
Vroege 1-0 waardoor je Ajax kunt laten komen. Defensief staat het een stuk beter waardoor je nu een keer niet de doelpunten om je oren krijgt.
Zo nu en dan slordig in de passing (mede door druk van Ajax) maar Ajax kon weinig forceren en maakte geen hele goede indruk voorin.
Blij dat die doorgesnoven Argentijn rood kreeg, hij had een waas voor z’n ogen toen hij dat duel inging. Vervolgens zichzelf een bloedneus bezorgen met die mislukte kopstoot bij Ginkelgod. Klaassen met z’n boerderijhoofd ook lekker gefrustreerd, heerlijk om te zien.
Pröpper goed ingevallen, van Ginkel goed net als Sangaré. Madueke wereldklasse, Gakpo minder zichtbaar maar wel nuttig, Ramalho is een baas en echte leider. Vertessen op de brommer kan een goede pinch-hitter zijn. Götze dreigend wanneer hij verder naar voren speelt in de buurt van Zahavi.
Vermakelijke pot tegen de beste tegenstander tot nu toe.
Tagliafico is een prima speler, maar ik krijg toch steeds meer het gevoel dat er ook een stukje frustratie van het niet transfereren bij zit bij hem.. Toen hij net kwam werd hij binnen 4 potjes al naar Barcelona, Real, City en Juventus geschreven, de pijnlijke conclusie na 4 jaar is dat er welgeteld 0,0 interesse is geweest. Au.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:42 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
De borstkas van Marco was te sterk voor hem. Hij veerde lekker terug
dat gaat natuurlijk allemaal door z'n hoofd als hij aan het voetballen isquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:46 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Tagliafico is een prima speler, maar ik krijg toch steeds meer het gevoel dat er ook een stukje frustratie van het niet transfereren bij zit bij hem.. Toen hij net kwam werd hij binnen 4 potjes al naar Barcelona, Real, City en Juventus geschreven, de pijnlijke conclusie na 4 jaar is dat er welgeteld 0,0 interesse is geweest. Au.
Dat bouwt wel op denk ik ja. Als jij ergens werkt terwijl je in gedachten had gehoopt verder te zijn op dat moment, dan kan dat toch ook voor frustratie zorgen? Tuurlijk denk je er dan niet 24/7 aan, maar dat kan op momenten wel gaan knellen.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat gaat natuurlijk allemaal door z'n hoofd als hij aan het voetballen is
Ik ben niet zuur hoor, maar over 2 weken flikker je er uit tegen Benfica en dan is het allemaal weer helemaal kutquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:16 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Je moet wel heel zuur zijn als je nou nog naarstig op zoek gaat naar negatieve punten zeg, jezus. Zelfs als Ajax nog wat meer kansen had gecreëerd had PSV nog zat kansen in de tegenaanval gekregen waar Ajax geen antwoord op zou hebben.
echt onzin, het is ook niet zo dat hij opeens zo voetbalt maar altijd al zo, het is niet voor niets dat jullie een teringhekel aan hem hebben, het gaat ook vaak goed dus met zijn manier van voetballenquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:52 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Dat bouwt wel op denk ik ja. Als jij ergens werkt terwijl je in gedachten had gehoopt verder te zijn op dat moment, dan kan dat toch ook voor frustratie zorgen? Tuurlijk denk je er dan niet 24/7 aan, maar dat kan op momenten wel gaan knellen.
Geen idee, maar z’n actie zat wel vol met frustratie.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat gaat natuurlijk allemaal door z'n hoofd als hij aan het voetballen is
Mwoah. Ik denk dat niemand hier verwacht dat PSV Benfica even over de knie legt hoor. M.i. gewoon een 50/50 wedstrijd.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:52 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik ben niet zuur hoor, maar over 2 weken flikker je er uit tegen Benfica en dan is het allemaal weer helemaal kut
Oké rustig maar hoor. Gisteren kwam het schuim bijna uit zijn mond en die mislukte poging tot een kopstootje was ook lachwekkend. Hij speelde altijd al op het randje, maar dit is gewoon over de rand.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
echt onzin, het is ook niet zo dat hij opeens zo voetbalt maar altijd al zo, het is niet voor niets dat jullie een teringhekel aan hem hebben, het gaat ook vaak goed dus met zijn manier van voetballen
zeker en dus ook terecht roodquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:56 schreef WaikikiWim het volgende:
Hij speelde altijd al op het randje, maar dit is gewoon over de rand.
Mwah, hij is altijd al zo geweest eigenlijk, hij oogt niet gefrustreerder dan gewoon. Dit is wel een beetje psychologie van de koude grond, allemaal aannames.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:46 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Tagliafico is een prima speler, maar ik krijg toch steeds meer het gevoel dat er ook een stukje frustratie van het niet transfereren bij zit bij hem.. Toen hij net kwam werd hij binnen 4 potjes al naar Barcelona, Real, City en Juventus geschreven, de pijnlijke conclusie na 4 jaar is dat er welgeteld 0,0 interesse is geweest. Au.
Het is wel echt een flink gefrustreerde jongen, als hij zo in de amateurs gevoetbald had, was hij vandaag of morgen gewoon een keer opgewacht uit de kantine van fc balophetdakquote:Op zondag 8 augustus 2021 10:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
echt onzin, het is ook niet zo dat hij opeens zo voetbalt maar altijd al zo, het is niet voor niets dat jullie een teringhekel aan hem hebben, het gaat ook vaak goed dus met zijn manier van voetballen
Van Benfica kan PSV gewoon verliezen en de CL mislopen, dat zou enorm kut zijn ja. Maar mag je dan geen positieve punten benoemen en blij zijn met spelers als Madueke en de effectiviteit van gisteren? Die 0-4 tegen Ajax pakt niemand je meer af.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:52 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik ben niet zuur hoor, maar over 2 weken flikker je er uit tegen Benfica en dan is het allemaal weer helemaal kut
hij haalt er zijn nationale elftal mee, wel eens dat hij af en toe wat te ver gaat maar dat op het randje voetballen is wel iets wat hij bijdraagt.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:58 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Het is wel echt een flink gefrustreerde jongen, als hij zo in de amateurs gevoetbald had, was hij vandaag of morgen gewoon een keer opgewacht uit de kantine van fc balophetdak
Doet Lucas Pratto ookquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij haalt er zijn nationale elftal mee, wel eens dat hij af en toe wat te ver gaat maar dat op het randje voetballen is wel iets wat hij bijdraagt.
Ik heb er ook wel plezier in, die rode kaart. Nu zie je Blind en ten Hag en anderen aangeven dat het na die kaart een andere wedstrijd is. Volledig er aan voorbij gaan dat die rode kaart komt uit frustratie omdat niks lukt en je 2-0 achter staat.quote:Op zondag 8 augustus 2021 08:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Klopt, wel heel erg jammer van de rode kaart. Ik had de volle 90 minuten tegenstand wel willen meemaken.
Tja, tegen Benfica kun je verliezen en dat is geen schande. Als ik mocht kiezen tussen de pot van gisteren winnen tegen Ajax of Benfica uitschakelen dan kies ik uiteraard voor het laatste.quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:52 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik ben niet zuur hoor, maar over 2 weken flikker je er uit tegen Benfica en dan is het allemaal weer helemaal kut
Vooral dat laatste vind ik belangrijk.quote:Op zondag 8 augustus 2021 12:34 schreef Cherni het volgende:
[..]
Tja, tegen Benfica kun je verliezen en dat is geen schande. Als ik mocht kiezen tussen de pot van gisteren winnen tegen Ajax of Benfica uitschakelen dan kies ik uiteraard voor het laatste.
Het zou jammer zijn, maar er zit bij PSV progressie in. En dat is lang geleden.
quote:Op zondag 8 augustus 2021 10:42 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
De borstkas van Marco was te sterk voor hem. Hij veerde lekker terug
Wees er maar trots opquote:Op zondag 8 augustus 2021 11:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij haalt er zijn nationale elftal mee, wel eens dat hij af en toe wat te ver gaat maar dat op het randje voetballen is wel iets wat hij bijdraagt.
Echt trots kan je er niet op zijn nee, maar Ajax heeft vaak genoeg lopen aankloten, zeker Europees, met heel duidelijk een gat in de selectie in de vorm van een klootzak. Zeker in dat seizoen waarin Ajax de halve finale haalde van de CL, was zijn idiote temperament van grote waarde.quote:
Ja tuurlijk kun je dat verliezen. Psv, Benfica en Ajax...dat niveau zal elkaar niet zo gek veel ontlopen dit seizoen. Denk redelijk gelijkwaardig. Het zal erom gaan spannen tegen Benfica.quote:Op zondag 8 augustus 2021 12:34 schreef Cherni het volgende:
[..]
Tja, tegen Benfica kun je verliezen en dat is geen schande. Als ik mocht kiezen tussen de pot van gisteren winnen tegen Ajax of Benfica uitschakelen dan kies ik uiteraard voor het laatste.
Het zou jammer zijn, maar er zit bij PSV progressie in. En dat is lang geleden.
Dat blijft stil. Laten we hopen dat een transfer doorgaat. Onderstaande link is het laatste nieuws dat ik kan vinden. Transfer naar Inter is nog altijd mogelijk.quote:Op zondag 8 augustus 2021 15:09 schreef tja77 het volgende:
Al nieuws over Dumfries? Het blijft wel erg stil rond hem. De EK hype is dalende en z’n transferwaarde gaat daarin mee.
Inter gaat 180 miljoen bijschrijven en een groot deel daarvan herinvesteren, Dumfries gaat gewoon naar Inter.quote:Op zondag 8 augustus 2021 15:09 schreef tja77 het volgende:
Al nieuws over Dumfries? Het blijft wel erg stil rond hem. De EK hype is dalende en z’n transferwaarde gaat daarin mee.
Volgens mij was het tijdens het laatste kampioenschap van PSV zelfs nog minder positief. Het voetbal was dat seizoen ook niet echt leuk om naar te kijken.quote:Op zondag 8 augustus 2021 19:08 schreef TehRocks het volgende:
Wanneer zijn we voor het laatst zo positief geweest in dit topic
God wat was dat slecht zeg. We hebben een half jaartje onder van Bommel leuk gevoetbald en je moet denk ik terug naar 15/16 voordat je weer een aardig PSV tegenkomt.quote:Op zondag 8 augustus 2021 19:19 schreef tja77 het volgende:
[..]
Volgens mij was het tijdens het laatste kampioenschap van PSV zelfs nog minder positief. Het voetbal was dat seizoen ook niet echt leuk om naar te kijken.
Het laatste jaar van Wijnaldum en Memphis bij PSV, toen heb ik nog kunnen genieten van PSV. Nu is het nog vroeg in het seizoen en liggen er nog altijd transfers in het verschiet. Tis ook de vraag of deze lijn zich zo voortzet en hopelijk blijven blessures uit.quote:Op zondag 8 augustus 2021 19:22 schreef TehRocks het volgende:
[..]
God wat was dat slecht zeg. We hebben een half jaartje onder van Bommel leuk gevoetbald en je moet denk ik terug naar 15/16 voordat je weer een aardig PSV tegenkomt.
Het kampioensteam van 2018 was ook niet verkeerdquote:Op zondag 8 augustus 2021 19:22 schreef TehRocks het volgende:
[..]
God wat was dat slecht zeg. We hebben een half jaartje onder van Bommel leuk gevoetbald en je moet denk ik terug naar 15/16 voordat je weer een aardig PSV tegenkomt.
Het voetbal was waardeloos.quote:Op zondag 8 augustus 2021 19:47 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Het kampioensteam van 2018 was ook niet verkeerd
Zo ongelofelijk onprofessioneel, die transfers om tientallen miljoenen aan het einde van de voorbereiding. Regel dat gewoon eind juni… zodat je team er direct kan staan.quote:Op zondag 8 augustus 2021 19:09 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Inter gaat 180 miljoen bijschrijven en een groot deel daarvan herinvesteren, Dumfries gaat gewoon naar Inter.
Bij Inter ligt het iets anders. Die hebben niets te besteden voordat ze verkopen.quote:Op zondag 8 augustus 2021 20:26 schreef XL het volgende:
[..]
Zo ongelofelijk onprofessioneel, die transfers om tientallen miljoenen aan het einde van de voorbereiding. Regel dat gewoon eind juni… zodat je team er direct kan staan.
Vond dat vorig jaar mooi om te zien. Dortmund dat tegen Man Utd zegt: Tot 1 augustus kost Sancho zoveel en daarna het dubbele, man utd denkt die lullen maar wat. Dan komt het bod in Augustus met de juli prijs en Dortmund verkoopt niet. 1 jaar later. Zelfde situatie, Man Utd probeert weer te onderhandelen, dortmund met dezelfde regels en ja hoor. Man Utd heeft het lesje geleerd, deal komt vroeg tot stand en BVB koopt in no time zijn vervanging.
Man City speelt dit jaar de charity shield en koopt 2 dagen ervoor Grealish. Regel je dat in Juli dan win je hem wel…
Amateurisme!
Inter begrijp ik, maar wat the fuck doet Chelsea? Wachten ze zo lang om te kijken of Zahavi nog op de markt komt als PSVCL van zijn zakgeld de Jong koopt?quote:Op zondag 8 augustus 2021 20:35 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Bij Inter ligt het iets anders. Die hebben niets te besteden voordat ze verkopen.
Mochten we er tegen Benfica uitvliegen zal de stemming weer ouderwets richting vriespunt gaan.quote:Op zondag 8 augustus 2021 19:08 schreef TehRocks het volgende:
Wanneer zijn we voor het laatst zo positief geweest in dit topic
lijkt me stug, is veel te duurquote:Op zondag 8 augustus 2021 22:42 schreef Gutanoth het volgende:
Ajax gaat na de nederlaag nu definitief voor paniekaankoop steven bergwijn
Pure onzin waar zou die moeten spelenquote:Op zondag 8 augustus 2021 22:42 schreef Gutanoth het volgende:
Ajax gaat na de nederlaag nu definitief voor paniekaankoop steven bergwijn
Bron?quote:Op zondag 8 augustus 2021 22:42 schreef Gutanoth het volgende:
Ajax gaat na de nederlaag nu definitief voor paniekaankoop steven bergwijn
Naast Mountainhouse op het bankje.quote:Op zondag 8 augustus 2021 22:54 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Pure onzin waar zou die moeten spelen
Voetbalprimeur als bron.quote:Op maandag 9 augustus 2021 00:21 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)r-voor-bergwijn.html
Als Gotze het lekker doet zie ik hem wel bij Ajax komen.quote:Op zondag 8 augustus 2021 22:42 schreef Gutanoth het volgende:
Ajax gaat na de nederlaag nu definitief voor paniekaankoop steven bergwijn
dit is geen bron. Overigens zou het me niet verbazen als ze hem aantrokken. Die heeft toch ook wel een faalkeuze gemaakt zeg.quote:Op maandag 9 augustus 2021 00:21 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)r-voor-bergwijn.html
Moeten ze lekker doen. +2 goals op de bank.quote:Op maandag 9 augustus 2021 00:21 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)r-voor-bergwijn.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |