Oh, verdomme.quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
dit is niet Kimi zelf volgens mij maar een fan account
je mag hem wel een machtige vent vinden hoorquote:Op maandag 2 augustus 2021 13:22 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Oh, verdomme.
Sta ik mooi voor aap
Niet echt onverwacht nu LeClercs auto in de puin ligt, natuurlijk.quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:39 schreef opreis het volgende:
https://www.autosport.com(...)ays-ferrari/6641026/
Steun uit onverwachte hoek?
Het zal wel niet te reguleren zijn maar het mogen duidelijk zijn dat meerdere teams niet blij zijn met de gang van zaken.
Wie niet.quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat Hamilton hypocriet is wisten we al
Ja doen, denk wel dat de halve budgetcap van Mercedes nu al op isquote:Op maandag 2 augustus 2021 13:39 schreef opreis het volgende:
https://www.autosport.com(...)ays-ferrari/6641026/
Steun uit onverwachte hoek?
Het zal wel niet te reguleren zijn maar het mogen duidelijk zijn dat meerdere teams niet blij zijn met de gang van zaken.
Nee dat hoefde nietquote:Op maandag 2 augustus 2021 13:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
En dus is er geen inhoudelijke herbeoordeling geweest en dat had wel gemoeten. De eerste beoordeling is gewoon foutief geweest.
Wat een onzin, als je de mogelijkheid hebt voor een gratis stop pak je die snelste ronde. Gasly heeft 50 punten en zonder dat extra punt zou hij nu onder Ric staan die ook 50 heeft. Ocon en Alsonso ademen ook in z'n nek. Ook bij contructeurs kan het uitmaken, Alpine staat slechts 9 punten boven AT. En AM er 20 onder. Was Vettel niet gediskwalificeerd dan stond AM boven AT met een paar punten verschil.quote:Op maandag 2 augustus 2021 01:57 schreef Tijger_m het volgende:
Toro Rosso/Alpha Tauri is gewoon het satelliet team van RBR wat de pit stop voor een snelste ronde vandaag voor Gasly nog wel even onderstreepte.
Snelste ronde levert het team geen punten op, alleen de rijder krijgt een punt.quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:55 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Wat een onzin, als je de mogelijkheid hebt voor een gratis stop pak je die snelste ronde. Gasly heeft 50 punten en zonder dat extra punt zou hij nu onder Ric staan die ook 50 heeft. Ocon en Alsonso ademen ook in z'n nek. Ook bij contructeurs kan het uitmaken, Alpine staat slechts 9 punten boven AT. En AM er 20 onder.
I stand corrected, dan nog blijft het verhaal van Gasly overeind. Zonder FL zou hij nu onder Ric staan ipv erbovenquote:Op maandag 2 augustus 2021 13:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Snelste ronde levert het team geen punten op, alleen de rijder krijgt een punt.
Dan kunnen we elkaar een hand geven, ik had ook stille hoop dat Max maar ook Gasly en Tsunoda op slicks zouden vertrekken.quote:Op zondag 1 augustus 2021 23:06 schreef Zorro het volgende:
Ik zei onder rood nog, zouden ze het aandurven bij Red Bull op de slicks. Wat hadden ze te verliezen? Als ik dat al denk kan ik me niet voorstellen dat NIEMAND dat denkt. Geen enkel team. Zou het dan niet mogen? Dat lijkt me ook vreemd.
Bepaal jij waar we het over hebben? Is dat een mod-dingetje?quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee dat hoefde niet
Waarom hebben we het hier nog over
Nee, ik vraag "waarom"quote:Op maandag 2 augustus 2021 14:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Bepaal jij waar we het over hebben? Is dat een mod-dingetje?
Het team krijgt ook een puntquote:Op maandag 2 augustus 2021 13:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Snelste ronde levert het team geen punten op, alleen de rijder krijgt een punt.
Ik lees alles op reddit, hier, tweakers en racefans waarbij racefans op hand van Lulu zijn. Ik volg de kleine sites niet meer omdat over het algemeen je weet dat een paar dagen na de race een nieuw artikel komt met dezelfde quotes.quote:Op maandag 2 augustus 2021 11:04 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Als je alleen maar selectief leest, mis je (bewust?) wel eens wat ja, maar ik kan me niet voorstellen dat je het continue zwart maken van Max en Red Bull door Mercedes dit hele seizoen al hebt gemist.
En als er een keer een opmerking de andere kant op wordt gemaakt is de wereld te klein. Een hypocriet zooitje is het. Zowel Wolff/Mercedes als Hamilton.
Ieder team gaat hier over beginnen als ze ineens problemen met hun budget gaan krijgen door onverwachte uitgaven door incidenten waar ze zelf geen verwijt aan hebben. Maar volgens mij is dit ook het risico van het team als ze deelnemen in de racerij. Ik verwacht niet dat de FIA hier iets aan gaat doen, of alle teams moeten hier achter staan. Dan nog zal dat waarschijnlijk pas een verandering in het nieuwe seizoen gaan worden, daar heb je nu niets aan.quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:39 schreef opreis het volgende:
https://www.autosport.com(...)ays-ferrari/6641026/
Steun uit onverwachte hoek?
Het zal wel niet te reguleren zijn maar het mogen duidelijk zijn dat meerdere teams niet blij zijn met de gang van zaken.
Ik denk dat iedereen het hier ook wel mee eens is. Volgens Doornbos kijkt de FIA naar de strafmaat bij soort gelijke incidenten. Het is gewoon jammer dat de FIA dit niet transparant maakt, waarschijnlijk om heel veel discussie te voorkomen. Maar race incidenten zijn helaas ook niet zo zwart/wit te beoordelen zoals bij een sport als voetbal. Dat maakt anderzijds de sport ook wel interessant, omdat er juist zoveel discussie over mogelijk is. Het kan best een saaie sport zijn, maar die race incidenten geven zo ontzettend veel stof tot discussie, de impact kan zo gigantisch zijn.quote:Op maandag 2 augustus 2021 14:09 schreef Vliegbaard het volgende:
Toch lijkt het alsof stewards niet consequent omgaan met uitdelen van straffen en hoewel ze de actie zelf moeten beoordelen lijkt het toch als de gevolgen wel degelijk meetellen. Bottas verremt zich, neemt 3 man mee en krijgt volledige schuld bij een onhandige actie op relatief lage snelheid. Lewis verremt zich, tikt iemand op volle snelheid de bandenstapel in en krijgt voornamelijk de schuld. Het zal allemaal wel toeval zijn hoor maar 1 man/team profiteert hier voorlopig van en 1 team wordt “benadeeld”.
Het is racen, ik weet het allemaal wel maar het begint allemaal wel een beetje doorzichtig te worden. En hoewel ik WWE op zijn tijd best vermakelijk vind, kijk ik F1 toch om een andere reden.
Wel weer een voordeel voor de fastest pitstop award.. alleen jammer dat daar geen punten voor te verdienen zijn (evt alleen in het constructeurskampioenschap)quote:
Was al gepostquote:
quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:18 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Wel weer een voordeel voor de fastest pitstop award.. alleen jammer dat daar geen punten voor te verdienen zijn (evt alleen in het constructeurskampioenschap)
Pitstop van 1.8x seconden, waarschijnlijk de snelste ooit.
quote:De bandenwissel van 1.88 seconden was niet alleen de snelste tijd van de dag, maar zelfs van het hele seizoen. Tot dusver was de stop van Verstappen in Bahrein de snelste: 1.93 seconden. Het wereldrecord staat nog steeds op 1.82 seconden (eveneens op naam van Red Bull en Verstappen).
Dat maakt het toch geen bewijs? Albon heeft de bocht in een simulator (of op de baan, niet helemaal helder) proberen na te bootsen en hij haalde het niet. Albon reed in een andere (oude) auto waarbij het team bezig was om aan te tonen dat de snelheid te hoog was. Joh er komt uit waar naar gezocht wordtquote:Op maandag 2 augustus 2021 11:08 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Er was wel degelijk nieuw bewijs, namelijk de telemetrie ten tijde van de actie van Hamilton op Leclerc. Dat was nadat Hamilton al bestraft werd.
En de simulatie dat Hamilton met die snelheid de bocht niet gehaald zou hebben.
Dat het niet door de stewards geaccepteerd werd is wat anders dan dat er geen nieuw bewijs was.
En vanaf Spa mogen ze geen sensors meer gebruiken op de wheelguns.quote:
quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat Hamilton hypocriet is wisten we al
quote:Ik was gewoon enorm verbaasd", gaat Verstappen na afloop van de sessie in op het incident. "Hij stuurde gewoon in terwijl ik aan de binnenkant zat en er duidelijk aan kwam. Ik heb geen idee waar ik anders heen had gemoeten."
Zo vaak gebeurt het niet dat er een wiel afloopt, en als dat gebeurt is je race sowieso over, tenzij je nog amper je box uit bent. Beetje overdreven allemaal.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:27 schreef SiGNe het volgende:
[..]
En vanaf Spa mogen ze geen sensors meer gebruiken op de wheelguns.
Kennelijk vind de FIA het veiliger als mensen zelf checken of een wielmoer vast zit en vertrouwen niet op technologie
Dat Stroll net klaar was met zijn snelle ronde en Max er net mee begon vergeet je voor het gemak maar even?quote:
Wie o wie zou hier pech mee hebben... Statistisch gezien gok ik op Bottas.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:27 schreef SiGNe het volgende:
[..]
En vanaf Spa mogen ze geen sensors meer gebruiken op de wheelguns.
Kennelijk vind de FIA het veiliger als mensen zelf checken of een wielmoer vast zit en vertrouwen niet op technologie
Dat telt volgens de FIA allemaal niet mee, alleen het incident op zich wordt bekeken.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:31 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dat Stroll net klaar was met zijn snelle ronde en Max er net mee begon vergeet je voor het gemak maar even?
Wat een slechte vergelijking,
Dat doen die spagettivreters alleen om Mercedes Benz te dwarsbomen. Want hoe valt ooit te bewijzen wie wanneer schuldig is?quote:Op maandag 2 augustus 2021 13:39 schreef opreis het volgende:
https://www.autosport.com(...)ays-ferrari/6641026/
Steun uit onverwachte hoek?
Het zal wel niet te reguleren zijn maar het mogen duidelijk zijn dat meerdere teams niet blij zijn met de gang van zaken.
Dat is een fijn verhaal zolang je niet te maken hebt met een budgetcap. En schuldigen aanwijzen doen de stewards en dit geval is het nogal duidelijk en dat was ook het geval met Russel/Bottas, Verstappen/Hamilton en de 2 klappers gisteren.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:46 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat doen die spagettivreters alleen om Mercedes Benz te dwarsbomen. Want hoe valt ooit te bewijzen wie wanneer schuldig is?
Geen van allen houdt zich immers aan een veilige maximum snelheid in de racerij.
Als je het niet kunt betalen moet je er überhaupt niet aan beginnen.
En dan hebben ze gezien dat Stroll totaal geen ruimte laat en Max helemaal op de curve zit.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:33 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Dat telt volgens de FIA allemaal niet mee, alleen het incident op zich wordt bekeken.
Iedereen rond de F1 heeft boter op zijn hoofd want de zelfde iedereen is financieel afhankelijk van de F1.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:24 schreef opreis het volgende:
Het gaat daar vooral over het geweldige gevecht tussen wereldkampioenen Alonso en Hamilton
OK, dat is waar maar neem Bottas gisteren: Stel dat Norris net wat olie verloren had of te vette benzine?quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is een fijn verhaal zolang je niet te maken hebt met een budgetcap. En schuldigen aanwijzen doen de stewards en dit geval is het nogal duidelijk en dat was ook het geval met Russel/Bottas, Verstappen/Hamilton en de 2 klappers gisteren.
Het is nu geen kwestie meer van het KUNNEN betalen maar door een klapper met schuld van een ander in de financieele problemen komen omdat je niet meer MAG uitgeven.
kijk je ook F1?quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:46 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat doen die spagettivreters alleen om Mercedes Benz te dwarsbomen. Want hoe valt ooit te bewijzen wie wanneer schuldig is?
Geen van allen houdt zich immers aan een veilige maximum snelheid in de racerij.
Als je het niet kunt betalen moet je er überhaupt niet aan beginnen.
Anders dat geboo wel….quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:59 schreef vosss het volgende:
Wat vanmiddag beslist is door het kabinet (max 750 mensen bij evenementen zonder overnachting) gaat dat nog gevolgen hebben voor de GP van Zandvoort?
Dat geldt toch tot 1 september..?quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:59 schreef vosss het volgende:
Wat vanmiddag beslist is door het kabinet (max 750 mensen bij evenementen zonder overnachting) gaat dat nog gevolgen hebben voor de GP van Zandvoort?
Wat heeft dat er mee te maken? Als Bottas niet schuldig was omdat er olie op de baan lag dan was hij niet schuldig en dan hadden de stewards hem niet als schuldige verklaard, het gaat nu specifiek om situaties waarbij er een duidelijke schuldige is.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:55 schreef Nieuwschierig het volgende:
OK, dat is waar maar neem Bottas gisteren: Stel dat Norris net wat olie verloren had of te vette benzine?
Hoe schuldig is Bottas dan nog?
Ja maar de race is weekend van 3 september uit m'n hoofd. Dat wordt wel heel krap aan allemaal.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:09 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Dat geldt toch tot 1 september..?
En wat is een festival precies? Valt daar een F1 race ook onder?quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:11 schreef vosss het volgende:
[..]
Ja maar de race is weekend van 3 september uit m'n hoofd. Dat wordt wel heel portaal allemaal.
quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:20 schreef Rianne84 het volgende:
[ twitter ]
DSQ zal nog wel definitief worden denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |