quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Geloof het of niet, maar een kennis van me heeft bij mij geld geleend om in te zetten op de winst van Trump nadat hij al lang en breed de verkiezingen verloren had. Hij had z'n eigen creditcard op betfair gemaxt, of ik nog wat kon missen
.
Nu ben ik de beroerdste niet...
Lol, ik denk niet dat ik dat zou (kunnen) doen. Het komt op me over dat je al een aardige degenerate moet zijn om een bekende te vragen om geld om ergens op te wedden, laat staan op iets kansloos als dat. Niet alleen zou je die persoon in feite verder in de shit helpen, maar daarmee bestaat dan de reele kans het niet meer terug te zien?!quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Geloof het of niet, maar een kennis van me heeft bij mij geld geleend om in te zetten op de winst van Trump nadat hij al lang en breed de verkiezingen verloren had. Hij had z'n eigen creditcard op betfair gemaxt, of ik nog wat kon missen
.
Nu ben ik de beroerdste niet...
Het is niet alsof ik hem niet gewaarschuwd heb. Verder was het wel een flink bedrag maar kon hij het prima missen. Als ik dacht dat er een grote kans was dat ik het niet terug zou zien dan was ik er ook niet aan begonnenquote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:20 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Lol, ik denk niet dat ik dat zou (kunnen) doen. Het komt op me over dat je al een aardige degenerate moet zijn om een bekende te vragen om geld om ergens op te wedden, laat staan op iets kansloos als dat. Niet alleen zou je die persoon in feite verder in de shit helpen, maar daarmee bestaat dan de reele kans het niet meer terug te zien?!
Ik heb sowieso geen vrienden die Trump-fan zijn.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:20 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Lol, ik denk niet dat ik dat zou (kunnen) doen. Het komt op me over dat je al een aardige degenerate moet zijn om een bekende te vragen om geld om ergens op te wedden, laat staan op iets kansloos als dat. Niet alleen zou je die persoon in feite verder in de shit helpen, maar daarmee bestaat dan de reele kans het niet meer terug te zien?!
Ja maar censuur bestaat toch niet? En dat Big Tech en de media niets meer dan lakeien zijn van de Democraten is toch slechts een verzinsel van dom rechts?quote:Op zaterdag 17 juli 2021 08:58 schreef QuidProJoe het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Zorgwekkend. De globaal-socialisten (glazi/glazi's) zijn vijanden van de vrijheid.
Maar als hij het makkelijk kon missen hoefde hij het toch niet te lenen?quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:29 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Het is niet alsof ik hem niet gewaarschuwd heb. Verder was het wel een flink bedrag maar kon hij het prima missen. Als ik dacht dat er een grote kans was dat ik het niet terug zou zien dan was ik er ook niet aan begonnen.
Het is gewoon zonde van het geld, maar wmb gevalletje 'zelf weten'.
Het gaat enkel om een report-functie die iedereen kan gebruiken.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:29 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ja maar censuur bestaat toch niet? En dat Big Tech en de media niets meer dan lakeien zijn van de Democraten is toch slechts een verzinsel van dom rechts?
Ik ook niet. Niet openlijk in ieder geval. Wel wat in de PVV/FVD-hoek.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:29 schreef illusions het volgende:
[..]
Ik heb sowieso geen vrienden die Trump-fan zijn.
Wel grappig om te zien. Trump/Conservatieven worden fascist, racist, white supremacist genoemd, en dan blijkt ineens dat al die dingen daadwerkelijk op Democraten van toepassing zijn. Echt alles wat ze zeggen over anderen is op henzelf van toepassing. Vandaar dat ze ook altijd op hondsdolle wijze reageren, of pro-actief de aanval in gaan; in een moment van rust zou de harde realiteit ondraaglijk worden.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:29 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ja maar censuur bestaat toch niet? En dat Big Tech en de media niets meer dan lakeien zijn van de Democraten is toch slechts een verzinsel van dom rechts?
Als je op betfair snel wil wedden dan lukt dat alleen met een creditcard, dus als je meer wil inzetten dan de limiet van je creditcard dan zal je toch een hulplijn moeten inschakelen.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:30 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Maar als hij het makkelijk kon missen hoefde hij het toch niet te lenen?
Hahahahaquote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:33 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Wel grappig om te zien. Trump/Conservatieven worden fascist, racist, white supremacist genoemd, en dan blijkt ineens dat al die dingen daadwerkelijk op Democraten van toepassing zijn. Echt alles wat ze zeggen over anderen is op henzelf van toepassing. Vandaar dat ze ook altijd op hondsdolle wijze reageren, of pro-actief de aanval in gaan; in een moment van rust zou de harde realiteit ondraaglijk worden.
Tja, ik n dus. Maar sinds het hele Trump/FvD verhaal is hij redelijk de wappiekant opgegaan (ook wat betreft corona, joodse complotten, DE MEDIA, etc) en dat heeft de vriendschap niet echt goed gedaan.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:29 schreef illusions het volgende:
[..]
Ik heb sowieso geen vrienden die Trump-fan zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
Kijken of zijn post dadelijk ook nog geliked wordt door een NSBer die zelf aan topic reports doet.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:48 schreef illusions het volgende:
[..]
Hahahaha
Ja hoor, trek de fascisme-kaart maar weer.Wat een simpleton ben je toch ook.
quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:50 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Tja, ik n dus. Maar sinds het hele Trump/FvD verhaal is hij redelijk de wappiekant opgegaan (ook wat betreft corona, joodse complotten, DE MEDIA, etc) en dat heeft de vriendschap niet echt goed gedaan.
Kijk, ik kan het prima met mensen oneens zijn en er nog steeds mee door n deur kunnen, maar wanneer onderwerpen zo beladen worden dat je er geen fatsoenlijk gesprek meer over kan voeren, dat mensen zo in een compleet andere wereld zitten, of echt fundamenteel anders tegen zaken aankijken die voor mij belangrijk zijn en niet in staat zijn om het daar inhoudelijk over te hebben dan houdt het voor mij wel een beetje op.
Hij heeft ook vorige week z'n huis verkocht en gaat emigreren naar, je raadt het nooit,Same here, zo heb ik er eentje die z Flat Earth is geworden, dat er niet meer normaal mee om te gaan valt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Flat earth lijkt me wel een overtreffende trap echter?! Wat voor opleiding heeft die persoon genoten?quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:00 schreef illusions het volgende:
[..]
Same here, zo heb ik er eentje die z Flat Earth is geworden, dat er niet meer normaal mee om te gaan valt.
Geen hoger onderwijs, maar dat vind ik niet echt een goede graadmeter eigenlijk, er zijn hele slimme mensen die geen school hebben genoten en hele domme met een bachelor.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:09 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Flat earth lijkt me wel een overtreffende trap echter?! Wat voor opleiding heeft die persoon genoten?
Goed punt, dit blijft inderdaad altijd een erg opmerkelijk iets. En het is vanuit dat perspectief ook altijd grappig om te zien tot welke diepe woede het leidt als dit wordt opgemerkt. Sowieso natuurlijk iets wat terug is te zien bij veel linksigen, weinig zaken die hen zo woest maakt als het doorzien van bepaalde semantische spelletjes of facades.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 09:33 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Wel grappig om te zien. Trump/Conservatieven worden fascist, racist, white supremacist genoemd, en dan blijkt ineens dat al die dingen daadwerkelijk op Democraten van toepassing zijn. Echt alles wat ze zeggen over anderen is op henzelf van toepassing. Vandaar dat ze ook altijd op hondsdolle wijze reageren, of pro-actief de aanval in gaan; in een moment van rust zou de harde realiteit ondraaglijk worden.
Ja, je hebt hele slimme weinig geschoolde mensen en hele domme hooggeschoolde mensen, maar in het geval van flat earth kan het bijna niet anders dan dat je dan basale natuurkunde nooit gehad hebt lijkt me zo? Hoewel je natuurlijk wel veel mensen op deze planeet hebt rondlopen, dus ook hier is het niet met zekerheid te zeggen natuurlijk.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:18 schreef illusions het volgende:
[..]
Geen hoger onderwijs, maar dat vind ik niet echt een goede graadmeter eigenlijk, er zijn hele slimme mensen die geen school hebben genoten en hele domme met een bachelor.
Ik heb de vriendschap uiteindelijk afgebroken toen hij mij constant met z'n opvattingen moest confronteren, het kwam altijd wel weer boven. Het erge is dat ik hem bekend heb gemaakt met "Flat Earth", gekscherend uiteraard.
Op die manier zou ik dus ook geen Trump-fan als vriend kunnen hebben, als hij het er constant over moet hebben.
Klopt zeker, hij snapt daar dan ook maar weinig van. Denkt dat de schaduw op de maan veroorzaakt wordt door de aarde - iets wat trouwens vl meer mensen dan ik in eerste instantie dacht denken. Heel bizar.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:27 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ja, je hebt hele slimme weinig geschoolde mensen en hele domme hooggeschoolde mensen, maar in het geval van flat earth kan het bijna niet anders dan dat je dan basale natuurkunde nooit gehad hebt lijkt me zo? Hoewel je natuurlijk wel veel mensen op deze planeet hebt rondlopen, dus ook hier is het niet met zekerheid te zeggen natuurlijk.
Tja, ik ben geen maatschappelijk werker dus dat boeit me niet zo. Bedankt voor het artikel, zal het eens lezen. Ben er eigenlijk zelf altijd met gestrekt been in gegaan maar wel altijd onderbouwd met wetenschappelijke feiten - het wil er echter niet in.quote:Het afbreken van contact met zulke mensen is kennelijk overigens wel iets wat hen nog verder die hoek in kan drijven. Toevallig liep ik gister tegen dit opiniestuk aan van 8 mei van een cognitiewetenschapper die zich verdiept heeft in dit onderwerp, misschien wel interessant: How to talk to insurrectionists and conspiracy theorists.
Ja, dit. Wanneer een vriendschap als een maatschappelijke verplichting gaat voelen is er ook geen sprake meer van een gelijkwaardige relatie. Ik heb een hele tijd geprobeerd om in gesprek te blijven, maar op een gegeven moment kost het te veel energie en is het wat mij betreft wel een beetje klaar.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:41 schreef illusions het volgende:
Tja, ik ben geen maatschappelijk werker
Sterkte FE-ers zijn een uitstervend ras..quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:00 schreef illusions het volgende:
[..]
Same here, zo heb ik er eentje die z Flat Earth is geworden, dat er niet meer normaal mee om te gaan valt.
Volgende maand toch pas ?🤨quote:Op zaterdag 17 juli 2021 13:15 schreef Tijger_m het volgende:
Even voor mijn beeldvorming, is Trump alweer ingezworen als President van de VS of moeten we nog even wachten?
6 augustus is laatste wat ik hoorde :-pquote:Op zaterdag 17 juli 2021 13:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je raakt de tel kwijt, het verhaal veranderd constant
Pdf zo lang weer wachten, is er al een 2e datum bekend mochtwanneer het verschoven word.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 13:26 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
6 augustus is laatste wat ik hoorde :-p
Geen idee houd me niet echt met de materie bezig. Is meer dingetje van me broertjequote:Op zaterdag 17 juli 2021 13:52 schreef theguyver het volgende:
[..]
Pdf zo lang weer wachten, is er al een 2e datum bekend mochtwanneer het verschoven word.
Dat denken inderdaad veel mensen, want het is ook wel erg intuitief dat als je iets ziet wat een stuk donkerder is, dan is dat normaal gesproken de schaduw van een ander object.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:41 schreef illusions het volgende:
Denkt dat de schaduw op de maan veroorzaakt wordt door de aarde - iets wat trouwens vl meer mensen dan ik in eerste instantie dacht denken.
Veel simpeler is het volgende:quote:Op zondag 18 juli 2021 01:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Dat denken inderdaad veel mensen, want het is ook wel erg intuitief dat als je iets ziet wat een stuk donkerder is, dan is dat normaal gesproken de schaduw van een ander object.
Ik moest hierdoor denken aan wat een goede vraag zou zijn aan iemand die dat denkt, om te zorgen dat die persoon dan zelf bedenkt dat het niet zo kan zijn. En ik denk dat dit wel een aardige is: Als we het eens zijn dat de volle maan de volle reflectie van de zon is naar de aarde toe, waar staat de maan dan ten opzichte van de zon en de aarde? (En dan als het kwartje niet valt: Als de Aarde tussen maan en zon staat bij een volle maan, hoe zit het dan met die schaduw?)
Ik begrijp heel goed wat je bedoelt. Het lijkt mij ook knap lastig constant te weten dat je omtrent een verscheidenheid aan onderwerpen zelf de absolute waarheid in pacht hebt, en deze waarheid ook constant bevestigd ziet worden in de mainstream media, maar dat er dan nog altijd mensen zijn die het daar niet mee eens zijn en er anders over denken. Hoe kan dit toch?quote:Op zaterdag 17 juli 2021 10:56 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, dit. Wanneer een vriendschap als een maatschappelijke verplichting gaat voelen is er ook geen sprake meer van een gelijkwaardige relatie. Ik heb een hele tijd geprobeerd om in gesprek te blijven, maar op een gegeven moment kost het te veel energie en is het wat mij betreft wel een beetje klaar.
Vroeger dacht ik vaak "laat maar gaan" maar nu besef ik me wel dat het belangrijk is om onzin te weerleggen, dus in die zin ga ik wel vaker de discussie aan. Maar er is een grens.
Ik zie hier maar twee personen die lijken te weten de absolute waarheid in pacht te hebben. Dat die waarheid niet door wetenschap, feiten of bewijs wordt onderschreven deert jullie daarbij niet, jullie weten het absoluut zeker.quote:Op zondag 18 juli 2021 09:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik begrijp heel goed wat je bedoelt. Het lijkt mij ook knap lastig constant te weten dat je omtrent een verscheidenheid aan onderwerpen zelf de absolute waarheid in pacht hebt, en deze waarheid ook constant bevestigd ziet worden in de mainstream media, maar dat er dan nog altijd mensen zijn die het daar niet mee eens zijn en er anders over denken. Hoe kan dit toch?Waarom willen deze mensen niet meewerken aan een progressieve, eerlijke en betere wereld?
![]()
Dit fenomeen wordt ook wel omschreven als 'linkse woede'.
Even mijzelf quoten omdat deze post de absolute waarheid weergeeft.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 12:18 schreef QuidProJoe het volgende:
Fascinerend om te zien, die non-thestische (of zijn het athestische?) religies. Om door heidenen gemaakte argumenten op eigen dogmatische en beperkte wijze te weerleggen, wordt het argument eerst onzorgvuldig gelezen, vervolgens genegeerd en uiteindelijk komt men met een tegenargument dat iets tracht te weerleggen dat niemand heeft beweerd. Zeer fascinerend.
Bedankt voor het bevestigen van mijn post. Je gaat van het ene direct over in het tegenovergestelde. Jouw dichotome denkpatronen, waar elke vorm van nuances afwezig lijken, zijn absoluut een wonderbaarlijk fenomeen.quote:Op zondag 18 juli 2021 12:56 schreef mcmlxiv het volgende:
Aha HR geeft zojuist toe dat:
- trump een waardeloze president was
- er een behoorlijk klimaatprobleem is
- er geen fraude is gepleegd zolang daar geen bewijs voor is
- Corona wel degelijk een serieuze pandemie is
- brexit een waardeloos idee en totale mislukking is
- de MSM zinvolle op waarheid berustende berichtgeving doet
- racisme en discriminatie zeker in de VS behoorlijk problematisch zijn
- LGBTQ individuen dat gewoon zelf moeten weten
- LGBTQ daarmee dezelfde rechten/plichten/vrijheden kennen
Top!
Woede vindt jij wel een lekker woord h? Bijna een beetje opwindend toch?
Hij had 4 jaar tijd om een muur te bouwen..quote:Op zondag 18 juli 2021 18:32 schreef QuidProJoe het volgende:
Ook op zondagen zet President Trump zich in voor het Amerikaanse volk!
[ afbeelding ]
De dikke kleuter is nu eenmaal beter in het bestellen van eten uit de muur dan in het bouwen ervan.quote:Op zondag 18 juli 2021 18:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
Hij had 4 jaar tijd om een muur te bouwen..
Was ook campagne punt nr 1.
Ook dat het buitenland deze ging betalen.
Dus deze faal actie ligt puur bij hem!
Schreeuwen dat er muur moet komen, weinig er aan doen, dan zelf aanhalen dat de muur eigenlijk nutteloos was, maar ondertussen miljarden aan uitgegeven, en achteraf de schuld bij ander leggen.quote:Op zondag 18 juli 2021 18:58 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
De dikke kleuter is nu eenmaal beter in het bestellen van eten uit de muur dan in het bouwen ervan.
Na de ban van Orangeman van Twitter valt dit natuurlijk onder msmquote:
Ja, maar jij bent geen objectief genie als JanRoark, snap dat nou.quote:Op maandag 19 juli 2021 02:22 schreef Kijkertje het volgende:
Het is ook wel bijzonder naief om te denken dat er berhaupt nu nog een kans zou zijn dat er grootschalige fraude ontdekt zou kunnen worden, laat staan waar 'linksige (wordt 'links-georienteerde' te vermoeiend of zo als je dat zo vaak obsessief moet typen?) journalisten' dan ook nog eens een 'hysterische meltdown' van zouden krijgen![]()
Niet alleen omdat het sws raar is om te denken dat kwalitatief goede journalisten last van hysterische uitbarstingen zouden hebben (dat is meer iets voor de opiniemakers bij Fox News) maar je moet dan ook wel een erg hoge pet op hebben van de fraude skills van Democraten. Geniaal om dat zo lang verborgen te kunnen houden onder het toeziend oog van (blijkbaar erg onnozele) Republikeinen.
Ik denk eerder dat zo'n 'linksige' journalist juist in zijn handjes zou wrijven om zelf met een dergelijke scoop te kunnen komen, hij/zij zou geschiedenis maken. Die kans lijkt me ook een stuk waarschijnlijker als er sprake zou zijn van fraude want bij grootschalige fraude moeten daar toch heel veel mensen van op de hoogte zijn wat de kans op lekken des te groter maakt en dat wordt doorgaans gedaan via de MSM.
Komt nog bij dat er in die counties wl talloze Republikeinen zijn verkozen op dezelfde formulieren. Nee, het geeft niet echt blijk van een logisch denkvermogen. Je zou er haast een weddenschap op afsluiten![]()
Maar goed 'linkse woede/hysterie' obsessief voorstellen bij 'linksigen/links-georienteerden' is natuurlijk wel bevredigend als je zelf inhoudelijk verder weinig te melden hebt. Dat begrijp ik dan wel weer![]()
Ik word er helemaal woedend van!quote:Op maandag 19 juli 2021 05:16 schreef OMG het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent geen objectief genie als JanRoark, snap dat nou.
Dicholerisch argument dat niet gemaakt wordt.
Kijk eens aan de rechtse woede en frustratie moet weer eens duidelijk getaleerd worden door onze projecterende dejjann.quote:Op zondag 18 juli 2021 23:05 schreef HowardRoark het volgende:
Nou nou, gelukkig maar dat Daniel Dale dit eventjes heeft gefaktsjeckt! De Blauwen klimmen direct weer in de pen om zich uit de problemen te schrijven.
De muur van Obama verder afwerken bedoel je ?quote:Op zondag 18 juli 2021 18:57 schreef theguyver het volgende:
Hij had 4 jaar tijd om een muur te bouwen..
We wachten nog even tot Biden beseft dat hij president isquote:Op zaterdag 17 juli 2021 13:15 schreef Tijger_m het volgende:
Even voor mijn beeldvorming, is Trump alweer ingezworen als President van de VS of moeten we nog even wachten?
Zijn er al problemen dan? Vooralsnog lijken de Trumpisten alleen nog maar met valse claims te komen waar vooral om gelachen wordt.quote:Op zondag 18 juli 2021 23:05 schreef HowardRoark het volgende:
Nou nou, gelukkig maar dat Daniel Dale dit eventjes heeft gefaktsjeckt! De Blauwen klimmen direct weer in de pen om zich uit de problemen te schrijven.
Wederom eentje die bol staat van intellect en wijsheid. Zeer fascinerend.quote:Op maandag 19 juli 2021 08:30 schreef xpompompomx het volgende:
De reactie waarvan je wist dat deze ging komen.
Vandaagquote:Op maandag 19 juli 2021 09:24 schreef xpompompomx het volgende:
Je trolpogingen zijn vandaag een beetje matig, beste Ensiferum.
Nah Obama heeft het niet als hoofdlijn gehad in zijn campagne.quote:Op maandag 19 juli 2021 08:46 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
De muur van Obama verder afwerken bedoel je ?
"hoofdlijn in een campagne" ? ... wie hecht daar nog geloof aan ? Sinds wanneer doet politiek wat ze beloofde ??quote:Op maandag 19 juli 2021 09:32 schreef theguyver het volgende:
Nah Obama heeft het niet als hoofdlijn gehad in zijn campagne.
Hij is er misschien aan begonnen.
Maar Orangeman, gebruikte dit als hoofdlijn voor zijn verkiezingen.
Daarna gebeurde er daadwerkelijk weinig mee.
Je zou het zo over Biden kunnen hebbenquote:Op maandag 19 juli 2021 09:16 schreef illusions het volgende:
Wederom eentje die bol staat van intellect en wijsheid. Zeer fascinerend.
Geschiedkundig een toch wat eigenaardige lezing. Het was met name de muur van W. Bush. In 2010 werd verder doorontwikkelen gestaakt onder Obama en Trump wilde in 2016 nog een stuk toevoegen waar je dat vermoedelijk veel simpeler, goedkoper en milieuvriendelijker kon oplossen door bv. camera's in te zetten in het gebied.quote:Op maandag 19 juli 2021 09:38 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
"hoofdlijn in een campagne" ? ... wie hecht daar nog geloof aan ? Sinds wanneer doet politiek wat ze beloofde ??
Nee "de muur" was een schande, dat Trump zoiets zou doen ... terwijl niemand besefte of er aanstoot aan nam dat Obama dit reeds gestart had. ( en ik bedoel kritiek vanuit Europa)
Bedankt voor de geschiedkundige aanvulling. Punt was dat voor velen het gewoon Trump was die een muur ging zetten.quote:Op maandag 19 juli 2021 09:55 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Geschiedkundig een toch wat eigenaardige lezing. Het was met name de muur van W. Bush. In 2010 werd verder doorontwikkelen gestaakt onder Obama en Trump wilde in 2016 nog een stuk toevoegen waar je dat vermoedelijk veel simpeler, goedkoper en milieuvriendelijker kon oplossen door bv. camera's in te zetten in het gebied.
De schande was zoals ik het beleefde dat het zinloos en duur was, gecombineerd met zijn racistische gezwets over dat Mexico veelal hun verkrachters en moordenaars zou sturen, waar het dan tegen bedoeld zou zijn. Oh, en vergeet ook niet de leugen dat Mexico voor de muur zou betalen, wat ook een punt van controverse was.
Nja mijn punt is dat hij nu begin te zeiken over immigratie terwijl HIJ de gene waas die groot gedeelte van zijn campagne daar aan geweid heeft (kansloos daarin heeft gefaald) en nu de schuld bij een ander neer gaat leggen!quote:Op maandag 19 juli 2021 10:07 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Bedankt voor de geschiedkundige aanvulling. Punt was dat voor velen het gewoon Trump was die een muur ging zetten.
En leugens van politiekers en presidenten ? Daar is de databank van Fok te klein voor ...
Is het ooit anders geweest ?quote:Op maandag 19 juli 2021 10:14 schreef theguyver het volgende:
Nja mijn punt is dat hij nu begin te zeiken over immigratie terwijl HIJ de gene waas die groot gedeelte van zijn campagne daar aan geweid heeft (kansloos daarin heeft gefaald) en nu de schuld bij een ander neer gaat leggen!
Die is inderdaad net zo wazig en stoffig als QPJ.quote:Op maandag 19 juli 2021 09:39 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Je zou het zo over Biden kunnen hebben
Volgens mij groeit de roep om bewijs harder.quote:Op maandag 19 juli 2021 09:43 schreef QuidProJoe het volgende:
Ook de roep voor een audit in Virginia groeit.
[ twitter ]
Hahaha, Trump en kritiek op Coronabeleid, het moet niet gekker worden.quote:Op maandag 19 juli 2021 10:04 schreef QuidProJoe het volgende:
[ afbeelding ]
Ook President Trump merkt dat voormalig vice-president Biden niet in staat is om zijn beloftes waar te maken.
Ik zei het eens en zal nog eens herhalen, het is toch erg dat het machtigste land ter wereld niemand beter naar voren kon schuiven dan die 2.quote:Op maandag 19 juli 2021 10:17 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Is het ooit anders geweest ?
Alsof we/ze nu beter af zijn met een demente president ...
Dat de gemiddelde Amerikaan beter af is met Biden als president dan met Trump lijkt me vrij simpel en objectief vast te stellen.quote:Op maandag 19 juli 2021 10:17 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Is het ooit anders geweest ?
Alsof we/ze nu beter af zijn met een demente president ...
Tja, het is een ouwe lul maar dat zegt genoeg over Trump - het volk wil deze ouwe knar liever als het oranje varken wat letterlijk de slechtste president is sinds 1837.quote:Op maandag 19 juli 2021 10:30 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik zei het eens en zal nog eens herhalen, het is toch erg dat het machtigste land ter wereld niemand beter naar voren kon schuiven dan die 2.
En Biden 10jaar geleden ja.. nu idd hij is naar mijn mening te oud voor de functie, maar zo heel erg slecht doet hij het tot dus ver nog niet.
Maar goed dat is mijn mening!
Zelfde geld voor het land zelf, Ik wou er vroeger wel eens heen!
Maa nu, Hell no!!!!
Het land is na 9/11 afgegleden naar een pannenkoeken land!
Wanneer globaal-socialisten en pedofielen een hekel aan je hebben, dan ben je een goede president.quote:Op maandag 19 juli 2021 10:35 schreef Afwazig het volgende:
Hoe kun je objectief vaststellen wat een goede en slechte president is?
Goede teksten hoor.quote:Op maandag 19 juli 2021 10:36 schreef QuidProJoe het volgende:
[..]
Wanneer globaal-socialisten en pedofielen een hekel aan je hebben, dan ben je een goede president.
Hij had het toch maar gehaald van Killary ... die eigenlijk al overtuigd was van haar overwinning ...quote:Op maandag 19 juli 2021 10:33 schreef illusions het volgende:
Tja, het is een ouwe lul maar dat zegt genoeg over Trump - het volk wil deze ouwe knar liever als het oranje varken wat letterlijk de slechtste president is sinds 1837.
ah je bedoelt dat het "vaccin" er was daags na de Biden overwinning ?quote:Op maandag 19 juli 2021 10:30 schreef illusions het volgende:
Hahaha, Trump en kritiek op Coronabeleid, het moet niet gekker worden.
En maar credit blijven pakken voor dat vaccin waar hij helemaal niets mee van doen had.
Het land wankelt op zijn eigen benenquote:Op maandag 19 juli 2021 10:30 schreef theguyver het volgende:
Ik zei het eens en zal nog eens herhalen, het is toch erg dat het machtigste land ter wereld niemand beter naar voren kon schuiven dan die 2.
Zal ik es wat video's posten van zijn "poging tot speeches" ?quote:En Biden 10jaar geleden ja.. nu idd hij is naar mijn mening te oud voor de functie, maar zo heel erg slecht doet hij het tot dus ver nog niet.
Maar goed dat is mijn mening!
Heb de westkust nog bezocht in 2016 en het is een prachtig land hoor, ongeacht wie er aan de top staat.quote:Zelfde geld voor het land zelf, Ik wou er vroeger wel eens heen!
Maa nu, Hell no!!!!
Het land is na 9/11 afgegleden naar een pannenkoeken land!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |