Ja, die plaat kennen we nu wel. We hebben maar 10% van de boeren nodig. 90% van het agrarisch produkt is voor export.quote:Op donderdag 8 juli 2021 10:32 schreef Spanky78 het volgende:
Beschaving is een dun laagje, chaos is slechts een paar gemiste maaltijden weg. We hebben boeren nodig, zonder voedsel stort de beschaving binnen een paar weken in.
Of past dit 'feitje' even niet in je straatje?quote:De realiteit is dat 2 promille van de Nederlandse bevolking de beschikking heeft over 65% van het Nederlands grondgebied, puur en alleen voor persoonlijk financieel gewin.
Aber naturlich. Jij wil toch ook gebruik maken van alle zaken die we in dit land geregeld hebben? Ons handelsoverschot is grotendeels agrarisch en zeker niet alleen vlees, alhoewel dat wel belangrijk is.quote:Op donderdag 8 juli 2021 11:13 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ja, die plaat kennen we nu wel. We hebben maar 10% van de boeren nodig. 90% van het agrarisch produkt is voor export.
En je had deze zeker even gemist:
[..]
Of past dit 'feitje' even niet in je straatje?
Mooie VVD-retoriek.quote:
Dat lijkt me ook nietquote:Op donderdag 8 juli 2021 11:50 schreef fathank het volgende:
Varkens koeien en kippen kun je ook ergens anders in een stal houden en voer vanuit het buitenland laten komen. Dat hoeft niet perse in Nederland op industriële wijze.
Zeg je dat ook tegen de Duitse en Franse auto-industrie? Moeten die ook maar de grenzen dichtgooien voor export?quote:Op donderdag 8 juli 2021 11:47 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Mooie VVD-retoriek.
Maar jij vindt het blijkbaar de normaalste zaak van de wereld dat zo'n klein deel van de bevolking zo'n enorm beslag legt op de zeer beperkte ruimte die we in Nederland hebben, helder.
Daar is een term voor: egoisme.
Werkelijk geen idee wat je hier mee bedoelt....quote:Op donderdag 8 juli 2021 12:07 schreef DarkwingDuck het volgende:
Zeg je dat ook tegen de Duitse en Franse auto-industrie?
Doe toch even normaal man. We zijn een postzegel op de aardbol. Breng onze kennis en innovatie naar de landen die het nodig hebben en iedereen wordt er beter van. Behalve natuurlijk de Nederlandse boeren die er nu grof geld mee verdienen.quote:Waarom zouden we onze vruchtbare bodem (door de rivieren delta) niet gebruiken voor iets waar we heel goed in zijn en waar de wereldbevolking mee gediend is? Is het niet egoïstisch om mensen te laten verhongeren terwijl wij eten voor ze kunnen produceren?
Mede dankzij de Nederlandse boeren. Hun produkten zijn veel te duur en gaan uitsluitend naar welvarende landen waar ze die produkten kunnen betalen.quote:Alleen vandaag al zijn er meer dan 15.000 mensen gestorven door hongersnood.
Als jij je oprecht zorgen maakt over voedsel voor de planeet zou je al helemaal voor het afbouwen van de nederlandse veestapel moeten zijn en moeten focussen op voor de mens eetbare gewassen op die vruchtbare gronden. Maar nee wat wordt voornamelijk geteeld op de uitgeputte door monocultuur gronden is voedermais.quote:Op donderdag 8 juli 2021 12:07 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Zeg je dat ook tegen de Duitse en Franse auto-industrie? Moeten die ook maar de grenzen dichtgooien voor export?
Waarom zouden we onze vruchtbare bodem (door de rivieren delta) niet gebruiken voor iets waar we heel goed in zijn en waar de wereldbevolking mee gediend is? Is het niet egoïstisch om mensen te laten verhongeren terwijl wij eten voor ze kunnen produceren?
Je weet dat de wereldbevolking maar blijft groeien en dat de bruikbare landbouwgronden maar blijven afnemen? En dat nu al 853 miljoen mensen ondervoed zijn? Alleen vandaag al zijn er meer dan 15.000 mensen gestorven door hongersnood.
https://www.worldometers.info/nl/
Als je het wereldvoedselprobleem wil oplossen moet je stoppen met landbouwgrond verkrachten voor intensieve veeteelt.quote:Op donderdag 8 juli 2021 12:07 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Zeg je dat ook tegen de Duitse en Franse auto-industrie? Moeten die ook maar de grenzen dichtgooien voor export?
Waarom zouden we onze vruchtbare bodem (door de rivieren delta) niet gebruiken voor iets waar we heel goed in zijn en waar de wereldbevolking mee gediend is? Is het niet egoïstisch om mensen te laten verhongeren terwijl wij eten voor ze kunnen produceren?
Je weet dat de wereldbevolking maar blijft groeien en dat de bruikbare landbouwgronden maar blijven afnemen? En dat nu al 853 miljoen mensen ondervoed zijn? Alleen vandaag al zijn er meer dan 15.000 mensen gestorven door hongersnood.
https://www.worldometers.info/nl/
Hier een inzichtelijke documantaire over het verwoestende landbouw subsidie beleid vanuit europa. Lokale boeren in ghana kunnen door de subsidie niet eens hun eigen groenten winstgevend telen. Tegelijkertijd trekken hordes werkeloze ghanezen naar italie en spanje om als illegale arbeider aan het werk te gaan in de landbouw en hiermee europa met een illegalen probleem opzadelen.quote:Op donderdag 8 juli 2021 12:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Mede dankzij de Nederlandse boeren. Hun produkten zijn veel te duur en gaan uitsluitend naar welvarende landen waar ze die produkten kunnen betalen.
Net na 'mensen hebben een vrijstaande woning op een weiland in Overijssel nodig!!!'quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:00 schreef fathank het volgende:
InB4 ' ja maar mensen hebben vlees nodig!!!!!'
Dat begrijpend lezen niet je sterkste kant was, was al langer duidelijk.quote:Op donderdag 8 juli 2021 08:06 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Het is net alsof ik een inhoudsloze, populistische politicus hoor praten.
Alsof jij daar vanuit Budel uberhaupt zicht op hebt.
Ik zou me in dat geval wat drukker maken over pandjesbazen en huisjesmelkers, en natuurlijk projectlieden die vertikken betaalbare woningen te bouwen.quote:Op donderdag 8 juli 2021 11:47 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Mooie VVD-retoriek.
Maar jij vindt het blijkbaar de normaalste zaak van de wereld dat zo'n klein deel van de bevolking zo'n enorm beslag legt op de zeer beperkte ruimte die we in Nederland hebben, helder.
Daar is een term voor: egoisme.
Als er geen schaarste is zijn er ook (bijna) geen pandjesbazen en huisjemelkers, want te weing rendement.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik zou me in dat geval wat drukker maken over pandjesbazen en huisjesmelkers,
zeer beperkte ruimte ??quote:Op donderdag 8 juli 2021 11:47 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Mooie VVD-retoriek.
Maar jij vindt het blijkbaar de normaalste zaak van de wereld dat zo'n klein deel van de bevolking zo'n enorm beslag legt op de zeer beperkte ruimte die we in Nederland hebben, helder.
We zijn 1 van de dichtstbevolkte landen ter wereld. Het is van de zotte dat 65% van ons grondgebied dan door 2 promille van de bevolking wordt 'beheerd'.quote:
Maar natuurlijk, daarom staat er ook een hele volksmassa op het punt om naar Drenthe en Gelderland af te reizen om daar een betaalbare woning te bemachtigen.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:26 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Als er geen schaarste is zijn er ook (bijna) geen pandjesbazen en huisjemelkers, want te weing rendement.
Maar dat is misschien dan weer dat boerenverstand waar ze in de donkere provincies zo prat op gaan.
Wat zouden we met dat grondgebied moeten doen? Doe eens een voorstel.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
We zijn 1 van de dichtstbevolkte landen ter wereld. Het is van de zotte dat 65% van ons grondgebied dan door 2 promille van de bevolking wordt 'beheerd'.
Tabakquote:Op donderdag 8 juli 2021 13:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat zouden we met dat grondgebied moeten doen? Doe eens een voorstel.
(Een mooie tabaksplantage zou wel wat zijn, niet?)
Als die voor woningbouwprijzen kunnen verkopen dan willen ze welquote:Op donderdag 8 juli 2021 13:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
We zijn 1 van de dichtstbevolkte landen ter wereld. Het is van de zotte dat 65% van ons grondgebied dan door 2 promille van de bevolking wordt 'beheerd'.
Wiedes. Want boeren doen het echt puur voor hun persoonlijk gewin.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:32 schreef michaelmoore het volgende:
Als die voor woningbouwprijzen kunnen verkopen dan willen ze wel
quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:34 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Wiedes. Want boeren doen het echt puur voor hun persoonlijk gewin.
Iets anders dan wat we nu doen. Duh!quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wat zouden we met dat grondgebied moeten doen?
Ja, noem eens iets.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:35 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Iets anders dan wat we nu doen. Duh!
Niet alleen. OOK.quote:Op woensdag 7 juli 2021 20:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Jeetje, gaan ze dan ineens wel betaalbare woningen bouwen waar starters wel terecht kunnen? Wat vreemd dat dat alleen op weilanden in de provincie kan.
Absoluut. Moet alleen wel samengaan met ordinaire huisjesmelkers achter de tralies gooien.quote:Op woensdag 7 juli 2021 21:23 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Woningnood is ook prima op te lossen door niet jaarlijks hele scheepsladingen expats en arbeidsmigranten naar binnen te halen om het verdienmodel van een select gezelschap overeind te houden. Als er niet genoeg Nederlanders beschikbaar zijn om winstmaximalisatie voor de happy few te verzorgen nemen ze maar genoegen met wat minder winst of een kleinere of zelfs geen economische groei...
nee, deze mensen maken gebruik van de mogelijkheden die de overheid hen biedquote:Op donderdag 8 juli 2021 13:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Absoluut. Moet alleen wel samengaan met ordinaire huisjesmelkers achter de tralies gooien.
En als deze mensen achter de tralies komen, heeft men gebruik gemaakt van een wet.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:43 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee, deze mensen maken gebruik van de mogelijkheden die de overheid hen bied
Marktwerking is dat
jij denkt dat Prins Bernhard met zijn geel / roze bril achter de tralies komtquote:Op donderdag 8 juli 2021 13:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
En als deze mensen achter de tralies komen, heeft men gebruik gemaakt van een wet.
Je punt is?
Duimenquote:Op donderdag 8 juli 2021 13:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
jij denkt dat Prins Bernhard met zijn geel / roze bril achter de tralies komt
nou lik jij je duim maar snel af voor iemand hem afsnijdtquote:
Nee, natuurlijk niet. Wat ben je toch dom!quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
Maar natuurlijk, daarom staat er ook een hele volksmassa op het punt om naar Drenthe en Gelderland af te reizen om daar een betaalbare woning te bemachtigen.
Je bent een bijzonder figuur. Laten we het daar maar bij houden.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:49 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou lik jij je duim maar snel af voor iemand hem afsnijdt
Misschien moet je niet al in de middag aan de rum...quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:51 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Wat ben je toch dom!
We deporteren alle brabo's (inclusief drugscriminelen, uiteraard) naar Drenthe en Gelderland, zodat wij randstedelingen de restanten van wat ooit Brabant was, aan de randstad kunnen toevoegen.
quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
Misschien moet je niet al in de middag aan de rum...
Randstad inpikbureaaauuuu-ooooooooo....quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:55 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Pakken-wat-je-pakken-kan.
[ afbeelding ]
Stuur ze aub niet naar Gelderland. Die luidruchtige Tokkies hoeven we hier niet. En het straatbeeld hoeft niet verpest te worden met rolluiken.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:51 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Wat ben je toch dom!
We deporteren alle brabo's (inclusief drugscriminelen, uiteraard) naar Drenthe en Gelderland, zodat wij randstedelingen de restanten van wat ooit Brabant was, aan de randstad kunnen toevoegen.
er zijn meer steden en dorpen in Gelderland dan het gehucht waar jij woontquote:Op donderdag 8 juli 2021 14:22 schreef fathank het volgende:
[..]
Stuur ze aub niet naar Gelderland. Die luidruchtige Tokkies hoeven we hier niet. En het straatbeeld hoeft niet verpest te worden met rolluiken.
Sinds wanneer is de provinciehoofdstad een gehucht?quote:Op donderdag 8 juli 2021 14:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
er zijn meer steden en dorpen in Gelderland dan het gehucht waar jij woont
O daar zou ik al helemaal niet willen wonenquote:Op donderdag 8 juli 2021 14:42 schreef fathank het volgende:
[..]
Sinds wanneer is de provinciehoofdstad een gehucht?
Ja er wordt veel geageerd tegen de zgn dozen in het landschap , maar de grondgebonden megastallen van de boeren die zijn heilig kennelijkquote:Op donderdag 8 juli 2021 21:04 schreef skrn het volgende:
Nu opstandelingen kijken, zie je dat niet elke Brabander staat te juichen bij nog meer megastellen met alle gezondheidsrisico's en stank van dien.
Dat is altijd al zo geweest en elders ook. De megastallen, en dan hebben we het over varkensstallen, zijn aflopend.quote:Op donderdag 8 juli 2021 21:04 schreef skrn het volgende:
Nu opstandelingen kijken, zie je dat niet elke Brabander staat te juichen bij nog meer megastellen met alle gezondheidsrisico's en stank van dien.
De intensieve veehouderij dat zin allemaal megastallenquote:Op donderdag 8 juli 2021 21:25 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Dat is altijd al zo geweest en elders ook. De megastallen, en dan hebben we het over varkensstallen, zijn aflopend.
Dat vind ik wel een heel goed idee, eigenlijk. Maar wat lullig voor Gelderland, kunnen we dat wijzigen naar Groningen?quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:51 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Wat ben je toch dom!
We deporteren alle brabo's (inclusief drugscriminelen, uiteraard) naar Drenthe en Gelderland, zodat wij randstedelingen de restanten van wat ooit Brabant was, aan de randstad kunnen toevoegen.
Misschien nog wel beter.quote:Op donderdag 8 juli 2021 23:18 schreef Tijger_m het volgende:
Dat vind ik wel een heel goed idee, eigenlijk. Maar wat lullig voor Gelderland, kunnen we dat wijzigen naar Groningen?
Hmmm, goed punt. Groningen, dan? Of Friesland?quote:Op donderdag 8 juli 2021 14:22 schreef fathank het volgende:
Stuur ze aub niet naar Gelderland. Die luidruchtige Tokkies hoeven we hier niet. En het straatbeeld hoeft niet verpest te worden met rolluiken.
Lol. Snap je het werkelijk niet?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 08:25 schreef skrn het volgende:
Wat heeft iedereen een hekel aan de Randstad of Holland hier.
Snap er niks van.
Wat snap je daar niet aan?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 08:25 schreef skrn het volgende:
Wat heeft iedereen een hekel aan de Randstad of Holland hier.
Snap er niks van.
Heb je anders nog argumenten waarom we onze vruchtbare rivierdelta gronden moeten gebruiken voor intensieve veeteelt? Buiten financieel gewin.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 08:14 schreef DarkwingDuck het volgende:
Laat de Hollanders maar gewoon in Holland. In hoge flats als er te weinig ruimte voor ze is. Ze hebben het zelf hun eigen omgeving omgevormd tot wat het nu is. Succes er mee dan.
Des te meer reden om het niet nog dichtbevolkter te laten worden.quote:Op donderdag 8 juli 2021 13:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
We zijn 1 van de dichtstbevolkte landen ter wereld.
Natuur, water en recreatie tellen niet meer mee?quote:Het is van de zotte dat 65% van ons grondgebied dan door 2 promille van de bevolking wordt 'beheerd'.
Gezien de resultaten uit het verleden weten we precies waarvoor het wel gebruikt moet worden he?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 09:35 schreef fathank het volgende:
Heb je anders nog argumenten waarom we onze vruchtbare rivierdelta gronden moeten gebruiken voor intensieve veeteelt? Buiten financieel gewin.
quote:In 2015 was 492,6 duizend hectare (14,6 procent) van het Nederlands grondgebied bestemd voor wonen, werken en infrastructuur. In 1996 was dat nog 433,4 duizend hectare (13 procent). De nieuwe bebouwde terreinen bestaan voor 47 procent uit woongebied, voor 43 procent uit werkterrein (o.a. voor bedrijven, openbare voorzieningen, glastuinbouw) en voor 10 procent uit infrastructuur (wegen, spoorwegen, vliegvelden). Deze uitbreidingen zijn voor een groot deel gerealiseerd op voormalige landbouwgrond.
Het areaal aan werkterrein nam in de periode 1996-2015 met bijna 22 procent toe. Deze groei is vooral toe te schrijven aan een toename van bedrijfsterreinen, met ruim 25 duizend hectare. Het woonareaal steeg in 20 jaar met ruim 13 procent, waarbij de groei voor een aanzienlijk deel kan worden toegewezen aan Vinexwijken. Het grondgebied voor infrastructuur nam met bijna 6 procent toe.
Met je eens. Maar wel voldoende huizen bouwen voor degenen die hier nu al zijn.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 10:26 schreef AchJa het volgende:
Des te meer reden om het niet nog dichtbevolkter te laten worden.
Inderdaad. Hence the word 'grondgebied'. Nice try.quote:Natuur, water en recreatie tellen niet meer mee?[/url]
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 10:27 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Inderdaad. Hence the word 'grondgebied'. Nice try.
quote:Natuur, water en recreatieterrein
Sorry, ik las het verkeerd.quote:
De 50% die hier genoemd wordt is inclusief de wateren die tot Nederland behoren. Als je die weglaat , kom je op 65% van het grondgebied tbv landbouw. Dat natuur en recreatie in bovenstaande paragraaf apart worden benoemd, doet daar niets aan af.quote:De totale oppervlakte van Nederland is 4,2 miljoen hectare, inclusief binnen- en buitenwater. In 2015 werd ongeveer de helft hiervan gebruikt voor de landbouw. Ongeveer een derde was natuur, water of in gebruik voor recreatie. Een relatief klein deel van ons grondgebied is bestemd voor bebouwing en wegen.
quote:
quote:De 50% die hier genoemd wordt is inclusief de wateren die tot Nederland behoren. Als je die weglaat , kom je op 65% van het grondgebied tbv landbouw. Dat natuur en recreatie in bovenstaande paragraaf apart worden benoemd, doet daar niets aan af.
100-34=66. Er wordt dus iets meer meegenomen in die berekening dan alleen water.quote:Van de totale oppervlakte van Nederland is 54 procent (2,2 miljoen hectare) in gebruik als landbouwterrein, en 13 procent (0,5 miljoen hectare) als bebouwingnoot1 en verkeersterrein. Bebouwd terrein bestaat voornamelijk uit woon- en bedrijventerreinen. Daarnaast bestaat 34 procent uit natuur en binnen- en buitenwater, waarvan 0,5 miljoen hectare bos en andere typen natuurlijk terrein, zoals heide, stranden en duinen (12 procent van de totale oppervlakte van ons land). Gelderland en Noord-Brabant hebben met de Veluwe en de Biesbosch een relatief groot areaal aan natuurlijk terrein.
Dat is geen antwoord op mijn vraag. Probeer het anders nog eens.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 10:27 schreef AchJa het volgende:
[..]
Gezien de resultaten uit het verleden weten we precies waarvoor het wel gebruikt moet worden he?
[..]
[ afbeelding ]
Jaloeziequote:Op vrijdag 9 juli 2021 08:25 schreef skrn het volgende:
Wat heeft iedereen een hekel aan de Randstad of Holland hier.
Snap er niks van.
Ok, in jouw geval is het een diepgeworteld minderwaardigheidsgevoel en een verlangen naar de middeleeuwenquote:
Het summum van Randstedelijke arrogantie is wel te menen dát er in de provincie sprake zou zijn van gevoelens van minderwaardigheid. Zoals uit dit topic blijkt is het alles behalve de wens van 'de provincie' om ook maar een greintje te moeten inleveren om 'Randstedelijke allure' te kunnen/mogen verwerven.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ok, in jouw geval is het een diepgeworteld minderwaardigheidsgevoel en een verlangen naar de middeleeuwen
Jaloeze is korter en to the point
Hela, hier kwam deporteren eerder ook voorbij.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 11:03 schreef fathank het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag. Probeer het anders nog eens.
Wat zijn de argumenten vóór intensieve veeteelt, behalve financieel gewin?
Nogal raar he dat er op voormalig landbouwgrond gebouwd wordt als het zo'n groot percentage van ons land beslaat. Of moeten we luchtkastelen gaan bouwen? Of zullen we 4 miljoen mensen deporteren naar de goelag?
Mensen moeten ergens wonen en werken, of moeten we tentjes gaan opzetten onder viaducten?
Ik luister duidelijk ook naar jou, zelfs de regio Helmond mag een mening geven hier. We doen er verder niets mee, natuurlijk, maar het mag welquote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het summum van Randstedelijke arrogantie is wel te menen dát er in de provincie sprake zou zijn van gevoelens van minderwaardigheid. Zoals uit dit topic blijkt is het alles behalve de wens van 'de provincie' om ook maar een greintje te moeten inleveren om 'Randstedelijke allure' te kunnen/mogen verwerven.
Dat dat niet eens doordringt, is niet eens vreemd. De Randstedeling luistert vooral heel graag naar zichzelf.
Pest is, daar mag de rest van Nederland steeds van meegenieten.
Nog een case in point.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik luister duidelijk ook naar jou, zelfs de regio Helmond mag een mening geven hier. We doen er verder niets mee, natuurlijk, maar het mag wel
Tja, wij Randstedelingen kunnen het ook niet helpen dat de provincies het zelf niet kunnen rooien en ons zo hard nodig hebben en wij uit de Randstad zijn zo genereus dat wij onze helpende hand uitsteken om jullie een beetje te verheffenquote:
Hoeft niet; zoals al aangedragen: maak er prachtige natuurgebieden van.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 09:35 schreef fathank het volgende:
[..]
Heb je anders nog argumenten waarom we onze vruchtbare rivierdelta gronden moeten gebruiken voor intensieve veeteelt? Buiten financieel gewin.
Zoals wel vaker blijkt, komt uiteindelijk altijd wel uit waar de echte minderwaardigheidscomplexen zitten. Gaan ook vaak samen met narcisme. Wat dat betreft had er geen betere post dan die van jou kunnen verschijnen om dat principe in de praktijk gestalte te zien krijgen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Tja, wij Randstedelingen kunnen het ook niet helpen dat de provincies het zelf niet kunnen rooien en ons zo hard nodig hebben en wij uit de Randstad zijn zo genereus dat wij onze helpende hand uitsteken om jullie een beetje te verheffen
Jij was in het vorige topic al af.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoeft niet; zoals al aangedragen: maak er prachtige natuurgebieden van.
Ik zou het op een tegeltje zetten als schoolvoorbeeld voor de kinderen hoe de Randstedeling over jou denkt. Het is zeer zeker de eckte waerheit en totaal geen satire over jou, uiteraardquote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zoals wel vaker blijkt, komt uiteindelijk altijd wel uit waar de echte minderwaardigheidscomplexen zitten. Gaan ook vaak samen met narcisme. Wat dat betreft had er geen betere post dan die van jou kunnen verschijnen om dat principe in de praktijk gestalte te zien krijgen.
De echte waarheid, kort samengevat, is zojuist gegeven:quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik zou het op een tegeltje zetten als schoolvoorbeeld voor de kinderen hoe de Randstedeling over jou denkt. Het is zeer zeker de eckte waerheit en totaal geen satire over jou, uiteraard
Beter opgesloten in een te klein hok onder de uitwerpselen en als je vet genoeg bent in een vrachtwagen naar Gosschalk. Want zo is natuur.quote:
Zijn we nu weer terug bij de dieren als argument?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:55 schreef fathank het volgende:
[..]
Beter opgesloten in een te klein hok onder de uitwerpselen en als je vet genoeg bent in een vrachtwagen naar Gosschalk. Want zo is natuur.
Intensieve veeteelt = hoge stikstofuitstoot. Kan er niets anders van maken.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zijn we nu weer terug bij de dieren als argument?
Ja, daarom, mooie natuurgebieden van maken.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Intensieve veeteelt = hoge stikstofuitstoot. Kan er niets anders van maken.
Daar hebben we inderdaad ruimte voor als de intensieve veeteelt gereduceert wordt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:59 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, daarom, mooie natuurgebieden van maken.
Nee hoor. Slechts een stukje context.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zijn we nu weer terug bij de dieren als argument?
Maar die kloten jullie nu ook al op. Liggen vol met chemicalien daar bij jullie in Brabant. Ik denk toch dat deportatie nog steeds de meest humane optie is.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoeft niet; zoals al aangedragen: maak er prachtige natuurgebieden van.
Jij moet niet denken wanneer je aan de rum hebt gezeten.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 13:03 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Maar die kloten jullie nu ook al op. Liggen vol met chemicalien daar bij jullie in Brabant. Ik denk toch dat deportatie nog steeds de meest humane optie is.
https://www.partijvoorded(...)atieverdrag-oekrainequote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:55 schreef fathank het volgende:
[..]
Beter opgesloten in een te klein hok onder de uitwerpselen en als je vet genoeg bent in een vrachtwagen naar Gosschalk. Want zo is natuur.
Dus omdat ze het daar doen moeten wij het ook doen?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 13:31 schreef Cherni het volgende:
[..]
https://www.partijvoorded(...)atieverdrag-oekraine
Maar wel straks meer import vanuit Polen en de Oekraïne. Daar waar onze Michael vind dat de Nederlandse boer moet opzouten en het in Polen en de Oekraïne nog goedkoper kan en daar het milieu rustig nog wel verpest kan worden is geen enkel probleem.
Onze bakfietsers die een voorstander van dat verdrag waren om te profiteren van economische groei.
Wij doen het in iedergeval beter. Jij draagt het dierenleed aan als argument ik niet. En aangezien ik tegen dat verdrag was en ook tegen Tipp blijkt D66 het allemaal prima te vinden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 13:54 schreef fathank het volgende:
[..]
Dus omdat ze het daar doen moeten wij het ook doen?
De Nederlandse boer moet niet opzouten, de intensieve veeteelt moet drastisch verminderd worden. Die boeren hebben allemaal vruchtbare rivierdelta grond die ze kunnen gebruiken om gewassen te telen bijvoorbeeld.
Net moest er nog gebouwd worden met je "gewassen"...quote:Op vrijdag 9 juli 2021 13:54 schreef fathank het volgende:
Dus omdat ze het daar doen moeten wij het ook doen?
De Nederlandse boer moet niet opzouten, de intensieve veeteelt moet drastisch verminderd worden. Die boeren hebben allemaal vruchtbare rivierdelta grond die ze kunnen gebruiken om gewassen te telen bijvoorbeeld.
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 11:03 schreef fathank het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag. Probeer het anders nog eens.
Wat zijn de argumenten vóór intensieve veeteelt, behalve financieel gewin?
Nogal raar he dat er op voormalig landbouwgrond gebouwd wordt als het zo'n groot percentage van ons land beslaat. Of moeten we luchtkastelen gaan bouwen? Of zullen we 4 miljoen mensen deporteren naar de goelag?
Mensen moeten ergens wonen en werken, of moeten we tentjes gaan opzetten onder viaducten?
Want het ene sluit het andere uit inderdaad.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
Net moest er nog gebouwd worden met je "gewassen"...
[..]
Mesthoop???quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:31 schreef fathank het volgende:
Want het ene sluit het andere uit inderdaad.
Maar goed jij woont liever op een mesthoop
Tegen die tijd zien mijn ouders het gras al lang en breed van onderen groeien, dus dat komt echt wel goed.quote:met je kinderen tot hun 40e thuiswonend. Dat mag, even goede vrienden.
ze heeft kennelijk wel gelijkquote:
Of:quote:Als voorbeeld van lelijkheid noemt Van Toorn het uitzicht vanaf de A2 op Zaltbommel aan de Waal, waar de karakteristieke toren is verdwenen achter een muur van kantoren en waar het centrum van het stadje alleen via onduidelijke bedrijfsterreinen en kantorencomplexen is te benaderen. Ook Veenendaal wordt genoemd. Het dorp poogt zich een dynamische en stadse allure aan te meten, maar komt niet verder dan een reeks autoshowrooms langs de A12. Naast de woede over de verrommeling van het landschap, maakt Van Toorn zich ook boos over wat hij de vertrutting van de woonwijken noemt. Nieuw gebouwde huizen die worden uitgerust met geveltjes, hekjes,trappetjes en ornamenten uit een vervlogen tijd.
We hadden het eerder over de Randstad, trouwens. Ook daar heb ik geen echt concreet antwoord gekregen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 22:54 schreef DarkwingDuck het volgende:
Je vraagt je serieus af waar de aversie van boeren op linkse/progressieve politiek vandaan komt? Serieus? Lol.
Tuurlijk joh. Ik zie het maar als een dichterlijke vrijheid van Zwagerman, stampvol met hyperbolen. Maar verder, en eigenlijk best een goed punt:quote:Melk komt uit een pak, vlees uit de supermarkt en dat je ook voor havermelk een boer nodig hebt, moet je ze al helemaal uitleggen.
Een tip, misschien toch maar meer de verbinding proberen te zoeken.quote:Het is alleen preken-voor-het-koormarketing, ze weten hun gelijkgestemden wel te bereiken, maar blijft de rest?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |