Bij die flexvleugel hebben we het niet eens over een regelwijzigingquote:Op maandag 31 mei 2021 13:00 schreef daNpy het volgende:
[..]
Regelwijzigingen tijdens het seizoen, had dus ook bij DAS gekund.
Maarja zolang iedereen gelijk is en team taxi nog gelijker kan het allemaal
Dus de testrequierements worden niet aangepast.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:01 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Bij die flexvleugel hebben we het niet eens over een regelwijziging
er is een andere optie en dat is nieuwe meetnorm, daar beginnen ze in Frankrijk mee alleen wil Toto dat ze dat aankomend weekend al doen, dat is wel kinderachtigquote:Op maandag 31 mei 2021 12:50 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het is simpel.
Het wordt verboden, of Mercedes gaat hetzelfde doen.
Staat gewoon in de huidige regels dat ze flexibele delen extra mogen testen bij twijfel. En blijkbaar is de huidige test niet helemaal volgens de regels. Of de vleugel de test straks wel of niet doorkomt moeten we nog zien. In Baku roept iedereen dat het zoveel uitmaakt, dat zal wel meevallen lijkt mij. Daar rijden ze vast niet met heel veel vleugel, dan is het verschil sowieso minimaal.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:08 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dus de testrequierements worden niet aangepast.
Dat doet de voorvleugel van de Mercedes ook.quote:Op maandag 31 mei 2021 12:45 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Toto Wolff heeft natuurlijk wel een punt als het om de RB-vleugel gaat. Dat zijn geen milimeters maar centimeters dat ie wijkt.
Krijg er een beetje het 'een kat in het nauw' gevoel bij.quote:Op maandag 31 mei 2021 14:27 schreef Marcoss het volgende:
Wolff gaf ook aan dat ze het blijkbaar vorig jaar al geconstateerd hadden, maar dat ze geen reactie kregen toen ze het aankaartten. Als je het echt zo belangrijk vond, had je toen zo moeten reageren als nu i.p.v. als RB er opeens dichtbij zit
Alleen als het unaniem door de teams was geaccepteerd. En laat die regel nou net dit jaar vervallen zijn.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:00 schreef daNpy het volgende:
[..]
Regelwijzigingen tijdens het seizoen, had dus ook bij DAS gekund.
Maarja zolang iedereen gelijk is en team taxi nog gelijker kan het allemaal
Dus als Mercedes een protest indient, doet RBR dat ook.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:35 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat doet de voorvleugel van de Mercedes ook.
*I am stupidquote:
Zeg je nou dat Hamilton de beste is???quote:Op maandag 31 mei 2021 17:51 schreef opreis het volgende:
[..]
Kan de beste overkomen. Sommige vergooien er zelfs een championship door.
Nou, dat ligt wel iets genuanceerder. Ricciardo had helemaal nog geen aanbieding van Renault op zak voor 2021 en verder. Wat ook logisch is want zo bijzonder waren de prestaties van de peperdure Ricciardo niet ten opzichte van Hulkenberg in 2019. Renault wilde eerst de prestaties in 2020 afwachten. https://www.planetf1.com/news/renault-2021-drivers/quote:Op maandag 31 mei 2021 12:27 schreef opreis het volgende:
Ricciardo heeft van dichtbij kunnen volgen wat er gaande was bij Renault en komt tot de conclussie dat hij beter zijn heil ergens anders kan zoeken. Dat hij dan wederom een "risico" neemt door vroegtijdig naar Mclaren te gaan zegt wat dat betreft meer dan een handje podium wat zelfs TR voor elkaar krijgt.
Je zwetst.quote:Op maandag 31 mei 2021 18:54 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Nou, dat ligt wel iets genuanceerder. Ricciardo had helemaal nog geen aanbieding van Renault op zak voor 2021 en verder. Wat ook logisch is want zo bijzonder waren de prestaties van de peperdure Ricciardo niet ten opzichte van Hulkenberg in 2019. Renault wilde eerst de prestaties in 2020 afwachten. https://www.planetf1.com/news/renault-2021-drivers/
Als je de Netflix F1 documentaire hebt gezien, dan weet je dat Abiteboul heel erg teleurgesteld was in Ricciardo, omdat hij al weer wegging.quote:The Aussie, who shocked just about everyone when he first announced he was leaving Red Bull to join Renault, is keeping his options open for 2021 and beyond, so too are Renault.
Je wilt graag meepraten maar volgens mij begrijp je het niet helemaal.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:17 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Je zwetst.
[..]
Als je de Netflix F1 documentaire hebt gezien, dan weet je dat Abiteboul heel erg teleurgesteld was in Ricciardo, omdat hij al weer wegging.
Ik corrigeer slechts jouw verkeerde aanname.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:25 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Je wilt graag meepraten maar volgens mij begrijp je het niet helemaal.
Volgens mij snap je niet helemaal waar we het hier over hebben. Ricciardo had in mei 2020 helemaal geen aanbieding van Renault liggen om zijn contract te verlengen. Als je de Engelse taal voldoende machtig was dan had je dat uit het bovenstaande artikel op kunnen maken.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:26 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ik corrigeer slechts jouw verkeerde aanname.
'We'? Je bedoelt 'jij', toch?quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:42 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Volgens mij snap je niet helemaal waar we het hier over hebben.
'We' hebben het over de overstap van Ricciardo naar McLaren. Ik ben geen gesprek met mezelf aan het voeren. Dat kun je toch zien of niet?quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:44 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
'We'? Je bedoelt 'jij', toch?
Jij suggereert dat Renault niet verder wilde met Ricciardo. En dat is kul.
Oud genoeg om in te zien dat jouw Engels te wensen overlaat en je zelf een verhaal fabriceert. Ricciardo was weg voor dat Renault 'Merde! ' kon zeggen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:56 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Hoe oud ben je eigenlijk als ik vragen mag?
Dit is waarschijnlijk hopeloos maar ik ga het nog een keer proberen:quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:02 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Oud genoeg om in te zien dat jouw Engels te wensen overlaat en je zelf een verhaal fabriceert. Ricciardo was weg voor dat Renault 'Merde! ' kon zeggen.
Als je de Netflix docu had gezien en Abiteboul er zelf over had horen spreken, dan zou je weten dat dat zo was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |