SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hooray for boobies!
Bekende omgeving, vaak in de buurt gewandeld.quote:
Ja iets als:quote:
Nou dit is een 3 in 1 foto. De stok, omgeving en het bord staan duidelijk op 1 fotoquote:Op donderdag 15 april 2021 12:59 schreef Rob het volgende:
[..]
Ja iets als:
• Neem daar minimaal 3 foto's van, die je z.s.m. in het lopende topic plaatst:
- Een van de voorkant én een van de achterkant van het nieuwe plaatsnaambord.
- plus een foto waarop de omgeving van het plaatsnaambord te zien is.
Ja de voor en achterkant staan er ook zo lekker duidelijk opquote:Op donderdag 15 april 2021 13:02 schreef Goitske het volgende:
[..]
Nou dit is een 3 in 1 foto. De stok, omgeving en het bord staan duidelijk op 1 foto
Hoewel ik met meer dan regelmaat in die buurt aan het wandelen ben, is het mij nog niet gelukt om hem te pinpointenquote:Op donderdag 15 april 2021 13:58 schreef Spockjuh_ het volgende:
Niet zo lastig, verrassende plek wel. Veel plezier
Tja als iemand een foto in het donker maakt zie je ook geen hol op de foto dus zie het probleem nietquote:Op donderdag 15 april 2021 13:13 schreef KapiteinIglo het volgende:
[..]
Ja de voor en achterkant staan er ook zo lekker duidelijk op
Het probleem is dat er regels zijn om het spel leuk en speelbaar te houden. Nu worden die regels steeds meer genegeerd en dat is jammer. Zo moeilijk en onduidelijk zijn ze niet.quote:Op donderdag 15 april 2021 14:54 schreef Goitske het volgende:
[..]
Tja als iemand een foto in het donker maakt zie je ook geen hol op de foto dus zie het probleem niet
En door!
Dit dusquote:Op donderdag 15 april 2021 15:07 schreef DW457 het volgende:
[..]
Het probleem is dat er regels zijn om het spel leuk en speelbaar te houden. Nu worden die regels steeds meer genegeerd en dat is jammer. Zo moeilijk en onduidelijk zijn ze niet.
Jij bent degene die jankt, want de spelregels staan duidelijk in de OP.quote:Op donderdag 15 april 2021 16:50 schreef Nattekat het volgende:
Ga ergens anders janken. Echt, wat verlang ik terug naar de goede oude tijd voordat er om het minste gehuild werd.
goed gesproken, opperchef janksmoelquote:Op donderdag 15 april 2021 16:50 schreef Nattekat het volgende:
Ga ergens anders janken. Echt, wat verlang ik terug naar de goede oude tijd voordat er om het minste gehuild werd.
Kom vechten dan.quote:Op donderdag 15 april 2021 16:57 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
goed gesproken, opperchef janksmoel
stap nou maar in die auto
het lijkt mij constructiever als jij even naar bilthoven rijdt kusjekroel aai over je bolquote:
Dat kan jij ook best. Ik ga uiteraard gewoon een kutfoto maken de volgende keer dat ik hem heb, moeten we niet willen nu.quote:Op donderdag 15 april 2021 17:02 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
het lijkt mij constructiever als jij even naar de bilt rijdt kusjekroel aai over je bol
Inderdaad, en die stok een beetje nar het westen haalt.quote:Op donderdag 15 april 2021 17:02 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
het lijkt mij constructiever als jij even naar bilthoven rijdt kusjekroel aai over je bol
ik heb pas nog verplaatst. jij bent!quote:Op donderdag 15 april 2021 17:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat kan jij ook best. Ik ga uiteraard gewoon een kutfoto maken de volgende keer dat ik hem heb, moeten we niet willen nu.
Er wordt al jaren vaak maar 1 foto geplaatst. Vaak omdat alles al zichtbaar genoeg is.quote:Op donderdag 15 april 2021 15:07 schreef DW457 het volgende:
[..]
Het probleem is dat er regels zijn om het spel leuk en speelbaar te houden. Nu worden die regels steeds meer genegeerd en dat is jammer. Zo moeilijk en onduidelijk zijn ze niet.
Ik heb hem in 1xquote:Op donderdag 15 april 2021 17:31 schreef Starflyer het volgende:
Ik heb hem nog niet kunnen pinpointen, dus helaas.
Ga halen dan!quote:
Ik was in een goeie bui vandaag en ben net nog ff langs gereden op de terugweg naar huis.quote:
quote:Op donderdag 15 april 2021 19:26 schreef Puala het volgende:
Eh dr valt me nu alleen 1 ding op. Ik heb vanmiddag heel snel foto's gemaakt en ben gelijk gaan rijden. Maar euh ik zie geen stok meer aan t slot.. ?
Maakt niet uit we maken er vanaf nu het fokslot topic vanquote:Op donderdag 15 april 2021 19:26 schreef Puala het volgende:
Eh dr valt me nu alleen 1 ding op. Ik heb vanmiddag heel snel foto's gemaakt en ben gelijk gaan rijden. Maar euh ik zie geen stok meer aan t slot.. ?
quote:Op donderdag 15 april 2021 19:56 schreef Puala het volgende:
Dr is gezaagd, neem t slot mee. Straks foto’s
Wtfquote:Op donderdag 15 april 2021 19:56 schreef Puala het volgende:
Dr is gezaagd, neem t slot mee. Straks foto’s
Hou opquote:Op donderdag 15 april 2021 19:56 schreef Puala het volgende:
Dr is gezaagd, neem t slot mee. Straks foto’s
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 15 april 2021 20:31 schreef Puala het volgende:
En het bewijs, links boven nog een stukje stok.
[ afbeelding ]
En het zaagsel, wat lastig op de foto maar het lag er echt![]()
[ afbeelding ]Heb je het slot nu meegenomen of laten zitten?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 15 april 2021 21:09 schreef chufi het volgende:
[..]
Heb je het slot nu meegenomen of laten zitten?
quote:Op donderdag 15 april 2021 19:56 schreef Puala het volgende:
Dr is gezaagd, neem t slot mee. Straks foto’s
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |