Zwarte Piet is een cultureel verschijnsel. Een feestje met een man met mijter en lange baard en zijn zwarte hulpjes. Nu is dit gebombardeerd tot racisme, maar voor 2012 viel niemand erover en kwam er niemand demonstreren bij een optocht. Sterker nog, ook mensen met een kleurtje vonden het leuk om zichzelf zwart te schminken en voor Zwarte Piet te spelen.quote:Op donderdag 20 mei 2021 06:59 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zwarte Piet is natuurlijk nog steeds een probleem.
De gouden koets is voor het laatst gebruikt in 2015. Zelf denk ik niet meer dat hij terugkomt, hij wordt niet voor niets al jaren niet meer gebruikt, en hij gaat niet voor niets naar het museum.quote:De Gouden Koets gaat voor 1 jaar naar het museum, of hij daarna weer gebruikt gaat worden is nog onduidelijk (ik hoop het niet, de glazen koets is vele malen mooier): https://nos.nl/artikel/23(...)-prinsjesdag-te-zien
Je hebt het over kinderliedjes. Maar dit is één liedje. Kun jij nog een liedje noemen dat negatief opgevat kan worden door Aziaten? De tekst spreekt duidelijk over meerdere liedjes.quote:En over die kinderliedjes: Hanky Panky Shanghai wordt nog steeds gezongen. Ook op de vorige school van mijn kinderen werd het wel gezongen, tot ik (en wellicht anderen met mij) er over ben gaan klagen. De Chinese gemeenschap stoort zich daar aan.
Ben ik overigens met je eens hoor. Niemand moet belachelijk gemaakt worden, en ik denk ook niet dat het de bedoeling is van dat liedje.quote:En terecht. Blijkbaar heeft een deel van onze docenten nog steeds niet door dat grappig doen over de rug van een minderheid helemaal niet grappig is. En dat zijn naast de ouders juist de mensen die onze kinderen moeten leren dat je nooit 'spleetogen' mag maken of op een andere manier mensen die er net iets anders uit zien belachelijk mag maken.
Overigens vind ik het wel grappig dat je dingen weglaat uit mijn bericht.quote:Op donderdag 20 mei 2021 06:59 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zwarte Piet is natuurlijk nog steeds een probleem.
De Gouden Koets gaat voor 1 jaar naar het museum, of hij daarna weer gebruikt gaat worden is nog onduidelijk (ik hoop het niet, de glazen koets is vele malen mooier): https://nos.nl/artikel/23(...)-prinsjesdag-te-zien
En over die kinderliedjes: Hanky Panky Shanghai wordt nog steeds gezongen. Ook op de vorige school van mijn kinderen werd het wel gezongen, tot ik (en wellicht anderen met mij) er over ben gaan klagen. De Chinese gemeenschap stoort zich daar aan: https://www.nu.nl/binnenl(...)alen-nog-steeds.html
https://www.parool.nl/col(...)-gelijk-is~b46ceaab/
En terecht. Blijkbaar heeft een deel van onze docenten nog steeds niet door dat grappig doen over de rug van een minderheid helemaal niet grappig is. En dat zijn naast de ouders juist de mensen die onze kinderen moeten leren dat je nooit 'spleetogen' mag maken of op een andere manier mensen die er net iets anders uit zien belachelijk mag maken.
Let wel: 'legislation limiting the rights of traveller communities' gaat niet over reisbeperkingen (al dan niet ivm corona). Het doelt op het Nederlandse beleid mbt woonwagens: verplicht vestigen op woonwagenkampen en het uitsterfbeleid voor standplaatsen.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 13:16 schreef luxerobots het volgende:
[..]
- Reisbeperkingen die geworteld zijn in anti-Roma en Sinti-sentimenten.
En dat is gestoeld op anti Roma en Sinti-sentimenten?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 14:16 schreef freako het volgende:
[..]
Let wel: 'legislation limiting the rights of traveller communities' gaat niet over reisbeperkingen (al dan niet ivm corona). Het doelt op het Nederlandse beleid mbt woonwagens: verplicht vestigen op woonwagenkampen en het uitsterfbeleid voor standplaatsen.
Ik ben het hier grotendeels mee eens maar zeker niet met de laatste paragraaf. Kijk het is allemaal heel leuk om te doen alsof we in een utopie leven waar perfect geselecteert wordt op kunde door iedereen behalve de lui die diversiteit proberen af te dwingen. Maar we kunnen aan de feiten gewoon zien dat er sprake is van discriminatie. Minderheden zijn ondervertegenwoordigt, zo veel dat het niet enkel verklaard kan worden met ze zijn minder geschikt voor functies want minder opleiding, interesse, etcetera. Je kunt dat zoals jij doet volledig op die minderheid zelf gooien want blijkbaar willen ze niet of zijn ze niet goed genoeg. Maar ik denk dat je daarmee juist aantoont waarom dit probleem er is. Blijkbaar denk je dat minderheden minder geschikt zijn, zo hebben we een zichzelf vervullende voorspelling. Immers als we ervanuit gaan dat minderheden niet goed genoeg zijn om een bestuursfunctietje bij een marginale partij te vervullen waar zijn ze dan eigenlijk wel goed genoeg voor?quote:Op zaterdag 22 mei 2021 00:05 schreef Hexagon het volgende:
Ik ben overigens ook niet zo'n fan van dat per se diversiteit in je besturen met allerlei kunstgrepen te willen bereiken. Dat is een beetje alsof je gras wil laten groeien door eraan te gaan trekken. Bovendien vind ik dat je dan eerder verschillen tussen groepen aan het uitvergroten bent, dan dat je een algemeen belang dient. En ik vraag me ook af of een dergelijke orientatie de samenwerking in een bestuur ten goede komt. Graag heb je een team en niet een verzameling eilandjes van mensen die vooral belangen van hun eigen subgroep zitten te behartigen. Dus ja als er geen Surinamer in het bestuur zit dan wil je een situatie dat die Nederlander of die Turk in dat bestuur dan het aanspreekpunt van de Surinamer kan zijn, in plaats van dat ze met alle geweld altijd een eigen vertegenwoordiger moeten hebben.
Ik vind dat we mensen als individu moeten behandelen en niet als verlengstuk van een groep. Dus iemand met een allochtone achtergrond zou zonder racistische tegenwerking zich in de strijd moeten kunnen werpen voor een plek in een bestuur. Dus een gelijk speelveld voor iedereen. Al dat er is ligt het slechts aan het animo onder sterke mensen van kleur.
Dus voor een deel mogen die ondervertegenwoordigde groepen ook op hun verantwoordelijkheid gewezen worden om zelf initatief te nemen. Dat zal meer goed bestuur opleveren dan een paternalistische aanpak waarbij van bovenaf wordt bepaald hoeveel excuus-allochtonen erin moeten
Dat is dan ook vrijwel niets sinds het kapitalisme.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat ons kapitalistische systeem behoorlijk goed werkt, in ieder geval beter dan elk ander systeem dat geprobeerd is.
Nee hoor nieuwe mensen zijn hier totaal het probleem niet. Kansloze allochtonen stuwen de huizenprijzen niet torenhoog. Het probleem is hier dat we onder rechts bewind hebben gedaan alsof de woningmarkt een vrije markt kan zijn, dat kan niet het is een eerste levensbehoefte om een woning te hebben. Het aanbod is beperkt dus mensen hebben geen keuze behalve overbetalen. De huizenprijzen stijgen overal in Nederland ook in kansloze gebieden waar je nog niet dood gevonden wil worden. Dat komt omdat het wordt gezien als een veilige belegging en de VVD in 2013 ook beleid is gestart om buitenlandse investeerders te trekken.quote:Het gebrek aan huizen en het feit dat de mensen op de plekken willen wonen waar werk is, zorgt er inderdaad voor dat de huren de pan uit reizen en dat verhuurders daarvan kunnen profiteren. Daarbij laten we continu ook nieuwe mensen toe, die ook ergens moeten wonen. Als een land voller wordt, wordt ergens kunnen wonen ook lastiger.
Investeren is als je het breed doet vrij risicoloos, beleg je voor lange tijd in een indexfonds zoals AEX,DOW,NASDAQ maakt niet uit dan heb je altijd rendement. Als je een goed vermogen hebt hoef je op die manier niet te werken. Iemand die laten we zeggen 1 miljoen op zon indexfonds zet zal over zijn werkende leven meer verdienen dan een leraar zonder dat vermogen bij elkaar schraapt over zijn carriere. Wie draagt er meer bij aan de maatschappij, de leraar of het rijkeluiszoontje dat de hele dag blowt en leeft van vermogen dat pappa heeft opgebouwd?quote:Geïnvesteerd te hebben in whatever? Investeren in huizen heeft inderdaad goed uitgepakt, en is vrij risicoloos, maar bij andere investeringen is er altijd het risico dat je geld minder waard wordt. Ik zie daar weinig oneerlijks in.
Het is absoluut geen verkapte loonsverhoging om minimumloon naar 14 euro te zetten. 40% loonsverhoging voor mensen op het minimum is nogal uitgesproken. Dat zal tijd worden want op dit moment hebben mensen aan het minimum weet ik hoeveel toeslagen nodig om rond te komen. Die toeslagen zijn dus eigenlijk gewoon belastinggeld dat we gebruiken om ondernemers en aandeelhouders te sponsoren. Immers zij zouden moeten zorgen dat hun personeel voldoende verdient om te leven niet wij als belastingbetaler.quote:In jouw voorbeeld moeten er gewoon meer mensen aan de slag om dezelfde hoeveelheid werk te verzetten. Daarbij moet jij als ondernemer dan nog meer betalen ook. Ik gun iedereen een goed salaris. Maar dit schiet in de reële economie natuurlijk niet op. Naast de andere loonverhogingen in het partijprogramma van Bij1 (minimumloon naar 14 euro en afschaffing jeugdloon) is dit eigenlijk wederom een verkapte loonsverhoging.
Precies als de mens altijd meer wil hoef je dat dus ook niet als basis van je economische systeem te hebben. Het is al inherent. Je kunt beter proberen de problemen van dit altijd meer willen op te lossen.quote:Maar bedrijven wordt ook aangemoedigd om winst te maken, uit te breiden en te investeren. Sowieso wil de mens vrijwel altijd meer. Dat is aan de ene kant negatief, maar zorgt aan de andere kant ook voor bedrijvigheid en vooruitgang.
Nou dat heeft wel geweldig uitgepakt he? Als het nu in London zit.quote:Die afschaffing van de dividendbelasting had als doel het hoofdkantoor van unilever naar Nederland te halen.
Wat een onzin. https://www.vvd.nl/verkiezingsprogramma/ Ik zie alleen maar punten waar ze geld uitgeven en leuke dingen, VVD is de grootste geworden in Nederland. https://d66.nl/verkiezingsprogramma/ alleen maar punten waar ze geld uitgeven of leuke dingen. Heb je wel verkiezingsprogrammas gelezen? Dat wat bij1 doet niet gewoon de standaard is.quote:Overigens kijken politieke partijen wel uit met hun negatieve punten in het partijprogramma, dus dat is niets nieuws. Het partijprogramma van Bij1 bevat ook alleen maar leuke dingen voor mensen, vooral de mensen die zich gediscrimineerd voelen en niet mee kunnen komen, een land besturen is ook op de centen letten en minder leuke beslissingen nemen.
Ik geloof niet dat je iets van dat systeem begrijpt als je bedrijven wil werenquote:Overigens zie ik dit probleem ook, en mijn oplossing zou vooral internationale samenwerking zijn, bedrijven weren zoals in het socialistische systeem, daar zie ik weinig in.
Ja natuurlijk en in 2008 moesten we ook allemaal bedrijven dekken vanwege een bijzonder situatie. Zo bijzonder zijn crisis niet in het kapitalisme heb je ze elke paar jaar je leeft altijd van bubbel naar bubbel. Een Marx doorzag dit al 150 jaar terug.quote:Die dekking is er wel vanwege een bijzondere situatie, namelijk de coronacrisis.
Ja je kunt moeilijk verwachten dat een ander economisch systeem corrupte niet concurrende landen opeens een valhalla maakt. Zeker niet in combinatie met tegenwerking door de economisch veel sterkere Westerse landen die om politieke redenen deze landen shitholes wilden houden zo lang ze communistisch waren. Buiten Noord-Korea zie ik ook geen land dat nu zoveel beter is. Het hele punt is dat als je socialisme doet in een land met een competitieve economie, democratie, redelijk goed bestuur en weinig corruptie je vrijwel geen van de problemen die de landen op je kaartje onder socialisme hadden zou hebben.quote:Zeg maar, welk land is er nu echt beter geworden van een socialistisch bewind:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_socialistische_staten
Voor Cuba was altijd al het probleem dat Amerika ze geembargoed heeft als ze gewoon hadden kunnen handelen met wat anders hun grootste handelspartner zou zijn had het een voorbeeld van een succesvolle communistische staat kunnen zijn.quote:In China is de welvaart enorm toegenomen sinds de markt vrijer werd, de afgelopen jaren is de armoede aanzienlijk gedaald. En in Cuba zag je ook dat mensen allemaal dingen gingen ondernemen toen het (iets) vrijer werd.
Niemand zegt dat alle problemen magischerwijs zullen verdwijnen dat gebeurt niet welk economisch systeem je ook hebt. Alleen onder dit systeem is het geen enkel probleem dat mensen zo rijk worden, op geen enkele manier het hoort er gewoon bij net als bij monopolie. In het systeem dat socialisten of communisten voorstellen kan zoiets enkel door corruptie of gebrekkige controle. Beide zaken die je kunt controleren.quote:Ja, als je geld hebt, maar dat is/was in communistische landen ook. De elite zorgde er wel voor dat ze zelf rijk worden.
Ze zijn niet minder geschikt. Ze steken minder vaak hun vinger op om zo'n functie te gaan vervullen. Dus wellicht denken ze eerder van zichzelf dat ze niet geschikt zijn. Het begint uiteindelijk gewoon met lid worden van zo'n partij en je in de strijd mengen. Want als niemand zich kandidaat stelt dan kun je er ook niet op stemmen. En vooral bij lokale besturen van vrijwilligers zoals deze. Daar zij ze vaak al blij genoeg dat er voldoende kandidaten zijn. Dus wie als persoon ook zich ook maar constructief kan gedragen, die komt er gewoon in, ongeacht hoe die eruit ziet.quote:Op zaterdag 22 mei 2021 01:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik ben het hier grotendeels mee eens maar zeker niet met de laatste paragraaf. Kijk het is allemaal heel leuk om te doen alsof we in een utopie leven waar perfect geselecteert wordt op kunde door iedereen behalve de lui die diversiteit proberen af te dwingen. Maar we kunnen aan de feiten gewoon zien dat er sprake is van discriminatie. Minderheden zijn ondervertegenwoordigt, zo veel dat het niet enkel verklaard kan worden met ze zijn minder geschikt voor functies want minder opleiding, interesse, etcetera. Je kunt dat zoals jij doet volledig op die minderheid zelf gooien want blijkbaar willen ze niet of zijn ze niet goed genoeg. Maar ik denk dat je daarmee juist aantoont waarom dit probleem er is. Blijkbaar denk je dat minderheden minder geschikt zijn, zo hebben we een zichzelf vervullende voorspelling. Immers als we ervanuit gaan dat minderheden niet goed genoeg zijn om een bestuursfunctietje bij een marginale partij te vervullen waar zijn ze dan eigenlijk wel goed genoeg voor?
Om dit te doorbreken kun je dus doen wat Bij1 hier doet en toch proberen dit soort discriminatie tegen te gaan. Daarbij gaat gewoon op wat jij zegt, stel ik wil door deze partij gehoord worden maakt het me geen fluit uit of ik daarvoor iemand die op mijn subgroep lijkt of niet aanspreek.
In Nederland niet nee. Maar als je alle systemen op de wereld bekijkt, dan zie je dat een kapitalistisch systeem, waar de harde kantjes eraf gehaald zijn, beter werkt dan welke vorm van het socialisme of communisme dan ook. Het stoppen van vrij ondernemerschap en het weren van bedrijven pakt voor de gemiddelde burger gewoon niet goed uit. Terwijl bedrijvigheid en concurrentie wel goed uitpakken.quote:Op zaterdag 22 mei 2021 01:56 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat is dan ook vrijwel niets sinds het kapitalisme.
Ze zorgen er natuurlijk wel voor dat de wachtlijsten voor sociale huurwoningen hoger worden.quote:Nee hoor nieuwe mensen zijn hier totaal het probleem niet. Kansloze allochtonen stuwen de huizenprijzen niet torenhoog.
Het is inderdaad een samenloop van omstandigheden, het gebrek aan woningen en het doorverhuren zorgen inderdaad voor een stijgende prijs. Overigens stijgt de prijs in kansloze gebieden niet veel, in krimpgebieden kan je relatief goedkoop wonen, maar dan zit je weer op de plekken waar geen werk is of waar niet veel te doen is.quote:Het probleem is hier dat we onder rechts bewind hebben gedaan alsof de woningmarkt een vrije markt kan zijn, dat kan niet het is een eerste levensbehoefte om een woning te hebben. Het aanbod is beperkt dus mensen hebben geen keuze behalve overbetalen. De huizenprijzen stijgen overal in Nederland ook in kansloze gebieden waar je nog niet dood gevonden wil worden.
Dat durf ik te betwijfelen, laten we zeggen dat iemand het goed doet op de beurs en jaarlijks 5% rendement pakt. Dan zijn we er nog niet, want aandelen kunnen ook minder waard worden, en er is altijd de mogelijkheid op een beurscrash. Maar goed, we houden die 5% vast. Dan heb je elk jaar een 'salaris' van 50.000.quote:Investeren is als je het breed doet vrij risicoloos, beleg je voor lange tijd in een indexfonds zoals AEX,DOW,NASDAQ maakt niet uit dan heb je altijd rendement. Als je een goed vermogen hebt hoef je op die manier niet te werken. Iemand die laten we zeggen 1 miljoen op zon indexfonds zet zal over zijn werkende leven meer verdienen dan een leraar zonder dat vermogen bij elkaar schraapt over zijn carriere.
Een goede leraar draagt meer bij. Al draagt het rijkeluiszoontje ook bij, die koopt producten en diensten waarbij er weer geld terug de economie in vloeit.quote:Wie draagt er meer bij aan de maatschappij, de leraar of het rijkeluiszoontje dat de hele dag blowt en leeft van vermogen dat pappa heeft opgebouwd?
Je leest niet goed. Ik zeg dat de 30-urige werkweek een verkapte loonsverhoging is. Ik zeg 'naast' de echte loonsverhogingen. Verkapt betekent niet-openlijk/verborgen, werkgevers meer laten betalen voor minder uren is dus gewoon een verkapte loonsverhoging.quote:Het is absoluut geen verkapte loonsverhoging om minimumloon naar 14 euro te zetten. 40% loonsverhoging voor mensen op het minimum is nogal uitgesproken.
Toeslagen gaan ook naar mensen die niet werken, dus het is er niet om louter ondernemers en aandeelhouders te sponsoren.quote:Dat zal tijd worden want op dit moment hebben mensen aan het minimum weet ik hoeveel toeslagen nodig om rond te komen. Die toeslagen zijn dus eigenlijk gewoon belastinggeld dat we gebruiken om ondernemers en aandeelhouders te sponsoren. Immers zij zouden moeten zorgen dat hun personeel voldoende verdient om te leven niet wij als belastingbetaler.
Nadat er wel dividendbelasting betaald moest worden, vertrok men inderdaad naar London.quote:Nou dat heeft wel geweldig uitgepakt he? Als het nu in London zit.
Stropop.quote:Wat een onzin. https://www.vvd.nl/verkiezingsprogramma/ Ik zie alleen maar punten waar ze geld uitgeven en leuke dingen, VVD is de grootste geworden in Nederland. https://d66.nl/verkiezingsprogramma/ alleen maar punten waar ze geld uitgeven of leuke dingen. Heb je wel verkiezingsprogrammas gelezen? Dat wat bij1 doet niet gewoon de standaard is.
Vrije en internationale bedrijven worden inderdaad geweerd binnen het socialisme en communisme, dit om plaats te maken door bedrijven die door de overheid geleid worden.quote:Ik geloof niet dat je iets van dat systeem begrijpt als je bedrijven wil weren
Dus je wil de kant van Marx op? De bourgeoisie moet weg, de arbeidersklasse moet regeren en vervolgens moet de revolutie uitgebreid worden naar andere landen? Permanente revolutie dus?quote:Ja natuurlijk en in 2008 moesten we ook allemaal bedrijven dekken vanwege een bijzonder situatie. Zo bijzonder zijn crisis niet in het kapitalisme heb je ze elke paar jaar je leeft altijd van bubbel naar bubbel. Een Marx doorzag dit al 150 jaar terug.
Ik neem aan dat jij het verkeerd opgeschreven hebt. Noord-Korea is een uitermate treurig geval, met een kleine elite die stinkend rijk is en een bevolking die leeft in armoede.quote:Ja je kunt moeilijk verwachten dat een ander economisch systeem corrupte niet concurrende landen opeens een valhalla maakt. Zeker niet in combinatie met tegenwerking door de economisch veel sterkere Westerse landen die om politieke redenen deze landen shitholes wilden houden zo lang ze communistisch waren. Buiten Noord-Korea zie ik ook geen land dat nu zoveel beter is.
Dit is niet meer dan een gedachte-experiment.quote:Het hele punt is dat als je socialisme doet in een land met een competitieve economie, democratie, redelijk goed bestuur en weinig corruptie je vrijwel geen van de problemen die de landen op je kaartje onder socialisme hadden zou hebben.
Ook landen die niet geboycot worden door hun directe buren. De Sovjet-Unie, China, Vietnam en Noord-Korea wisten economisch niet op te boksen tegen de kapitalistischere landen. Pas toen het economische socialisme losgelaten werd, kon de welvaart flink toenemen.quote:Voor Cuba was altijd al het probleem dat Amerika ze geembargoed heeft als ze gewoon hadden kunnen handelen met wat anders hun grootste handelspartner zou zijn had het een voorbeeld van een succesvolle communistische staat kunnen zijn.
En het is een probleem als mensen erg rijk worden? Een economie waarin je rijk kunt worden, werkt nu eenmaal beter dan eentje waarin dat niet kan (al zie je in socialistische landen dat de bestuurlijke elite wél rijk is).quote:Niemand zegt dat alle problemen magischerwijs zullen verdwijnen dat gebeurt niet welk economisch systeem je ook hebt. Alleen onder dit systeem is het geen enkel probleem dat mensen zo rijk worden, op geen enkele manier het hoort er gewoon bij net als bij monopolie. In het systeem dat socialisten of communisten voorstellen kan zoiets enkel door corruptie of gebrekkige controle. Beide zaken die je kunt controleren.
bron: https://www.zoetermeeract(...)-aangifte-tegen-bij1quote:DDN doet aangifte tegen Bij1
Gepubliceerd: 27 mei 2021
De voorzitter van de Zoetermeerse partij Direkte Democratie Nederland, Dennis Geurten, heeft bij de Zoetermeerse politie aangifte gedaan tegen Bij1, op grond van discriminatie. Geurten voelt zich gediscrimineerd door een artikel van Bij1, waarin gezocht wordt naar nieuwe partijleden.
Op twitter plaatste Bij1 de tweet: ‘Wij zoeken BIJ1’ers uit Delft en omgeving die een rol willen spelen in de oprichting van een afdeling. Vooral ook gehandicapte, dikke, queer, Zwarte mensen en mensen van kleur en mensen uit gemarginaliseerde posities.’
Geurten vindt de voorkeur voor het soort mensen nogal opmerkelijk en is niet blij met de agressieve campagne voor het werven van leden. De nieuw op te richten afdeling van Bij1 in Delft staat onder leiding van Jeanette Chedda, maar omdat deze afdeling nog in oprichting is, vallen de acties van Bij1 Delft nog onder de landelijke partij. De aangifte is dan ook gericht aan Sylvana Simons, als voorzitter van de landelijke partij.
Hij kan zich toch gewoon aanmelden? Wat een sneue jankbal.quote:Op donderdag 27 mei 2021 11:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
bron: https://www.zoetermeeract(...)-aangifte-tegen-bij1
mocht hier niets uit komen dan kan je over 6 maanden stellen dat de hulpjes van Sinterklaas niet representatief zijn, omdat ze te wit zijn.
Ben benieuwd wat eruit kom.quote:Op donderdag 27 mei 2021 11:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
bron: https://www.zoetermeeract(...)-aangifte-tegen-bij1
mocht hier niets uit komen dan kan je over 6 maanden stellen dat de hulpjes van Sinterklaas niet representatief zijn, omdat ze te wit zijn.
Het is alleen niet iets van tegenwoordig, zoals je al ettelijke malen is getoond.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:35 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Het is inderdaad erg opmerkelijk om te zien hoe sommigen racisme maar blijft goedpraten. Dit, dat, zus, zo, gelijke uitkomsten, diversiteit, inclusiviteit, vertegenwoordiging. Allemaal leuk en aardig, maar racisme moet in elke vorm ten sterkste worden afgekeurd.
Uiteraard kun je specifieke groepen extra proberen te motiveren om te solliciteren op een functie, maar als uiteindelijk weinig mensen uit dergelijke groepen hier gehoor aan geven, zul je het moeten doen met de sollicitanten die zich wel hebben aangemeld.
Het blijft natuurlijk an sich al belachelijk genoeg dat je gaat selecteren op de hoeveelheid melanine in iemands huid of pakweg diens seksuele voorkeur. Dit zijn compleet irrelevante en onveranderlijke aspecten, die niets zeggen over de persoon. Maar helaas wordt dit tegenwoordig als het moreel verlichte gezien.
Fijn dat justitie weer bezig wordt gehouden met dit soort onzin.quote:Op donderdag 27 mei 2021 11:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
bron: https://www.zoetermeeract(...)-aangifte-tegen-bij1
mocht hier niets uit komen dan kan je over 6 maanden stellen dat de hulpjes van Sinterklaas niet representatief zijn, omdat ze te wit zijn.
Wat een verspilling van publieke gelden en middelen weer, echt zo'n marginale beroepszeiksnor, potsierlijk als een pasja op oorlogspad.quote:Op donderdag 27 mei 2021 11:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
bron: https://www.zoetermeeract(...)-aangifte-tegen-bij1
mocht hier niets uit komen dan kan je over 6 maanden stellen dat de hulpjes van Sinterklaas niet representatief zijn, omdat ze te wit zijn.
Want racisme moet onbestraft blijven?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 01:15 schreef Ringo het volgende:
[..]
Wat een verspilling van publieke gelden en middelen weer, echt zo'n marginale beroepszeiksnor, potsierlijk als een pasja op oorlogspad.
Want de meneer in kwestie mag niet lid worden?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 07:10 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Want racisme moet onbestraft blijven?
Dat is geen antwoord op de vraag.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Want de meneer in kwestie mag niet lid worden?
Waar is er racisme?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 07:10 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Want racisme moet onbestraft blijven?
Als het al racisme is als je doelgroep niet wordt aangesproken in een wervingscampagne dan gaat er een heeele hoop niet meer mogen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:52 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op de vraag.
Maar de vraag is dus niet relevant?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:24 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op de vraag.
Klopt, ze weten zelf ook wel dat het racisme en discriminatie is wat deze politieke club bezigt. Toegeven is echter schijnbaar te moeilijk.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:24 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op de vraag.
Ben verder geen fan van BIJ1, maar ik begrijp hier niet wat het probleem is.quote:Op donderdag 27 mei 2021 11:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
bron: https://www.zoetermeeract(...)-aangifte-tegen-bij1
mocht hier niets uit komen dan kan je over 6 maanden stellen dat de hulpjes van Sinterklaas niet representatief zijn, omdat ze te wit zijn.
Discriminatie en racisme, dat is het probleem hier. In dit geval wordt het gebezigd door politieke partij BIJ1 en schijnbaar bij verschillende afdelingen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben verder geen fan van BIJ1, maar ik begrijp hier niet wat het probleem is.
Er is een verschil in vrouwelijke studenten aansporen te solliciteren en mensen weigeren.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 14:27 schreef Hexagon het volgende:
Dus dan zou de Universiteit Delft, wanneer ze een campagne zouden starten om meer vrouwelijke studenten te krijgen, ook racistisch en strafbaar bezig zijn want dan voelen mannen zich tekortgedaan.![]()
Die sneeuwvlokjes-Aids lijkt ongeveer iedereen te besmetten.
Waar worden in die oproep mensen geweigerd?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 15:00 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Er is een verschil in vrouwelijke studenten aansporen te solliciteren en mensen weigeren.
Als het op uiterlijke kenmerken gaat dan is dat laatste strafbaar.
Sneeuw? het is hier 18 graden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |