Ja dat was vandaag ook zo, op Frankfurt de helft van die stoeltjes afgeplakt, mensen op de grond zitten. Elke keer omroepen: ja voor u veiligheid kunt u ook verderop wachten.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:57 schreef potjecreme het volgende:
Net toen de Britse variant kwam ging ik op en neer naar Londen. Een volle 737. Op Schiphol afstand houden en in de kist schouder aan schouder.
Allemaal getest vantevoren.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 22:25 schreef ZarB het volgende:
Bij Beau zie ik net beelden voorbij komen van Marijn Krabbe met de winnaar van the voice of holland en nog wat mensen in een limousine. Lekker hutje mutje aan de champie. Ook tijdens het programma zelf. Knus met Geraldine in de green room. Wat.een.bullshit. alsof dit zo belangrijk is dat hier echt een ontheffing voor moet gelden. Walgelijk
Als ik een bijeenkomst organiseer voor 20 man in een openbarw ruimte, met alcohol na 22.00 en we testen ons, dan is er dus geen probleem?quote:
Prima!quote:Op vrijdag 26 maart 2021 22:25 schreef ZarB het volgende:
Bij Beau zie ik net beelden voorbij komen van Marijn Krabbe met de winnaar van the voice of holland en nog wat mensen in een limousine. Lekker hutje mutje aan de champie. Ook tijdens het programma zelf. Knus met Geraldine in de green room. Wat.een.bullshit. alsof dit zo belangrijk is dat hier echt een ontheffing voor moet gelden. Walgelijk
Hoelang van te voren? En geld dat over een tijdje ook als we met een test kunnen uiteten/naar de kroeg?quote:
Bel Martijn Krabbe even op anders.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 22:44 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Hoelang van te voren? En geld dat over een tijdje ook als we met een test kunnen uiteten/naar de kroeg?
Jij zegt dat ze allemaal getest van te voren, daarnaast is het volgens mij niet perse nodig dat voor elk programma iedereen van tevoren getest moet worden.quote:
Vraag gesteld zonder eerst te Googelen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:03 schreef Celestien het volgende:
[..]
[off topic]
Wat heb je nu weer gedaan op en ban op Tweakers te krijgen?
[/off topic]
Als we daar nog eens bans voor konden geven hier...quote:Op zaterdag 27 maart 2021 00:08 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Vraag gesteld zonder eerst te Googelen.
We hadden juist 2x zoveel moeten betalen als we daarmee sneller het vaccin kregenquote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:17 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Verdiep je maar eens in ons zorgsysteem dan is dit niet eens het ergste. De farma-maffia waar ze de hoofdprijs willen vragen terwijl er een pandemie is. Zij zijn de slechteriken.
Goed dat wij ons niet lieten chanteren.
Niks mis mee, hoeveel liggen ervan in het ziekenhuis of op de IC? Met dat aantal besmettingen heb je binnen no-time groepsimmuniteit.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 02:35 schreef Za het volgende:
Curacao heeft heden 409 besmettingen per dag, met een bevolking van 159.000.
In de kist? Dodenvlucht?quote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:57 schreef potjecreme het volgende:
Net toen de Britse variant kwam ging ik op en neer naar Londen. Een volle 737. Op Schiphol afstand houden en in de kist schouder aan schouder.
Met dat aantal besmettingen neemt ook de kans op mutaties toe.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 05:38 schreef tja77 het volgende:
[..]
Niks mis mee, hoeveel liggen ervan in het ziekenhuis of op de IC? Met dat aantal besmettingen heb je binnen no-time groepsimmuniteit.
En die zijn vrijwel altijd gunstigquote:Op zaterdag 27 maart 2021 07:37 schreef Montov het volgende:
[..]
Met dat aantal besmettingen neemt ook de kans op mutaties toe.
Ik denk dat niet alleen de viruswappies, zoals de minister het noemt, een probleem vormen. Ik denk dat het probleem is dat wij met twee extremistische kampen zetten. Forum is doorgeslagen met zijn alles kan weer open. Anderzijds heb je de regeringspartijen die zijn doorgeslagen in hun houding niks kan. Dat zie je bijvoorbeeld bij terrassen waarbij de kans dat een heropening grote gevolgen zal hebben klein is.quote:De Jonge: zorgen om 'wappiegeluid' in Tweede Kamer
Hugo de Jonge vindt het gevaarlijk dat er een partij in de Tweede Kamer zit die het coronavirus niet serieus neemt. Dat zegt de demissionair minister van Volksgezondheid in een interview met het AD. De Jonge doelt op Forum voor Democratie, volgens hem "een partij die de ernst van het virus bagatelliseert".
"Dat je zo'n viruswappie op Twitter tegenkomt is tot daaraantoe, maar nu hoor je die geluiden ook in de Tweede Kamer en daar maak ik me echt zorgen over", aldus De Jonge over de partij die tijdens de verkiezingen groeide van twee naar acht zetels.
De Jonge vreest dat er een flinke groep vatbaar is voor het gedachtegoed van de partij van voorman Thierry Baudet, vanwege "coronamoeheid". Baudet zaait regelmatig twijfel over de werking van vaccins en de ernst van de bijwerkingen en dat zou er volgens De Jonge toe kunnen leiden dat niet genoeg mensen zich laten vaccineren. Vaccinatie is "de enige echte weg uit deze crisis", zegt De Jonge. Met complotdenkers in gesprek gaan heeft volgens De Jonge niet veel zin, maar wel met mensen die twijfelen: "Die wil je er wel graag bij houden."
In debatten in de Tweede Kamer is De Jonge al regelmatig in aanvaring gekomen met Forum-Kamerlid Wybren van Haga. Zo betichtte De Jonge Van Haga van het verspreiden van nepnieuws over vaccins.
Was ook gelijk wat ik dacht. Fvd zit per definitie fout en is gevaarlijk. Maar waarom zou dat andersom niet zo zijn? Het huidige beleid levert tot nu toe ook niet veel goeds op. Mensen worden in de supermarkt in elkaar gemept vanwege een ontbrekend mondkapje en het wordt nog goedgekeurd ook. Dat soort idioterie is niet gevaarlijk? Crises binnen de ggz, crises bij de ondernemingen? Zo lang je roept dat je levens redt is het goed?quote:Op zaterdag 27 maart 2021 07:57 schreef maan_man het volgende:
Van de NOS live-blog:
[..]
Ik denk dat niet alleen de viruswappies, zoals de minister het noemt, een probleem vormen. Ik denk dat het probleem is dat wij met twee extremistische kampen zetten. Forum is doorgeslagen met zijn alles kan weer open. Anderzijds heb je de regeringspartijen die zijn doorgeslagen in hun houding niks kan. Dat zie je bijvoorbeeld bij terrassen waarbij de kans dat een heropening grote gevolgen zal hebben klein is.
Ze moeten gewoon allebei een beetje normaal gaan doen.
Kleine kans dat het muteert naar iets dat ernstiger is, of nog erger vaccin-resistent. Maar hoe meer besmettingen hoe minder klein die kans wordt. Zomaar een hoop besmettingen accepteren is ook de kans op een ernstige mutatie accepteren...quote:Op zaterdag 27 maart 2021 07:51 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
En die zijn vrijwel altijd gunstig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |