SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.quote:Rode Kruis Hulplijn open vanwege persconferentie kabinet
De Rode Kruis Hulplijn (070-4455888) is vanavond tussen 19.00 uur en 21.00 uur bereikbaar voor mensen die moeite hebben met de vrijwel zekere verlenging van de lockdown en de avondklok. "Mensen willen misschien hun vragen of verhaal kwijt, over hun zorgen praten of vragen stellen over hun specifieke (quarantaine-)situatie", schrijft het Rode Kruis in een persbericht.(Un)masking for the greater good.
Dat alleen kijken naar pure positieve aantallen per dag zonder dat je daar percentage positief en het aantal afgenomen testen van die dag in meeneemt, geen goede 1:1 vergelijking kan maken.quote:
Volgens mij is ze zenuwachtig of zo, d'r verhaal komt niet over in ieder geval.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:22 schreef Nattekat het volgende:
Dit is precies de reden waarom GL kapot is.
Begin hier ook steeds meer naar te neigen. Geef je ondernemers eerst maar eens meer ruimte, niet alleen in de horeca trouwens. De portemonnee van de ondernemer vind ik intussen wel iets belangrijker geworden dan oNzE vRiJhEiD dat we ook naar buiten kunnen als we liggen te slapen.quote:
Het is 3 minuten onzin verkopen en hooguit 1 minuut daadwerkelijk inhoudelijk.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:24 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Volgens mij is ze zenuwachtig of zo, d'r verhaal komt niet over in ieder geval.
Geef jordi hier een uitleg, want hij snapt het niet. Gaf hij aan.quote:
Over die minderheden en jongeren met onderliggend lijden, was wel ok.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het is 3 minuten onzin verkopen en hooguit 1 minuut daadwerkelijk inhoudelijk.
Een vraag stellen misschien? Maar goed voel je vooral aangevallen, antwoord is al door serial gegeven.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Geef jordi hier een uitleg, want hij snapt het niet. Gaf hij aan.
Welk punt wil jij maken met je post naar mij dan?
Mooi zo.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:26 schreef Questular het volgende:
[..]
Een vraag stellen misschien? Maar goed voel je vooral aangevallen, antwoord is al door serial gegeven.
Laat het kabinet het maar niet horen dat je rechten als burger inwisselbaar zijn voor een paar biertjes.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:24 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Begin hier ook steeds meer naar te neigen. Geef je ondernemers eerst maar eens meer ruimte, niet alleen in de horeca trouwens. De portemonnee van de ondernemer vind ik intussen wel iets belangrijker geworden dan oNzE vRiJhEiD dat we ook naar buiten kunnen als we liggen te slapen.
gewoon beiden, waarom moeten we kiezen?quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:24 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Begin hier ook steeds meer naar te neigen. Geef je ondernemers eerst maar eens meer ruimte, niet alleen in de horeca trouwens. De portemonnee van de ondernemer vind ik intussen wel iets belangrijker geworden dan oNzE vRiJhEiD dat we ook naar buiten kunnen als we liggen te slapen.
ik vind het ook link om die avondklok als wisselgeld te gebruikenquote:Op woensdag 24 maart 2021 16:27 schreef chratnox het volgende:
[..]
Laat het kabinet het maar niet horen dat je rechten als burger inwisselbaar zijn voor een paar biertjes.
Het is kut voor die ondernemers, maar de avondklok moet er eerst af. Toevallig genoeg is dat ook wat er beloofd was door het kabinet.
Als we echt moeten kiezen tussen terrasjes en opheffing avondklok zou ik kiezen voor de horeca. Die ondernemers verdienen het om zo snel mogelijk weer iets te kunnen. Maar dat zeg ik deels omdat ik zelf niet echt veel last heb van die avondklok. Haalt niet weg dat het wel een principe dingetje is dat die avondklok ook gewoon snel moet verdwijnen. Liefst gewoon allebei dus.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:24 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Begin hier ook steeds meer naar te neigen. Geef je ondernemers eerst maar eens meer ruimte, niet alleen in de horeca trouwens. De portemonnee van de ondernemer vind ik intussen wel iets belangrijker geworden dan oNzE vRiJhEiD dat we ook naar buiten kunnen als we liggen te slapen.
Waar heb ik het over een paar biertjes? Het gaat om mensen die ik kapot zie gaan aan deze hele crisis terwijl de focus ligt op of de burger 's avonds een uurtje of twee uurtjes verplicht binnen moet zitten voor hij gaat slapen.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:27 schreef chratnox het volgende:
[..]
Laat het kabinet het maar niet horen dat je rechten als burger inwisselbaar zijn voor een paar biertjes.
Het is kut voor die ondernemers, maar de avondklok moet er eerst af. Toevallig genoeg is dat ook wat er beloofd was door het kabinet.
Daar ging het niet over. Wat mij betreft gaat alles eraf maar dat kan nog niet, en als er dan een keuze gemaakt moet worden weet ik wel voor wat ik kies.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
gewoon beiden, waarom moeten we kiezen?
Het hele punt is dus dat de avondklok dan wisselgeld wordt en dan zou de Kamer en Nederland te klein (moeten) zijn.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:31 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Als we echt moeten kiezen tussen terrasjes en opheffing avondklok zou ik kiezen voor de horeca. Die ondernemers verdienen het om zo snel mogelijk weer iets te kunnen. Maar dat zeg ik deels omdat ik zelf niet echt veel last heb van die avondklok. Haalt niet weg dat het wel een principe dingetje is dat die avondklok ook gewoon snel moet verdwijnen. Liefst gewoon allebei dus.
Komt er eindelijk iets zinnigs uit??quote:
Yep. Als de horeca wat eerder meer mag en de avondklok moet nog even blijven dan heb ik daar geen moeite mee. Ik zie geen directe economische schade door de avondklok.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Daar ging het niet over. Wat mij betreft gaat alles eraf maar dat kan nog niet, en als er dan een keuze gemaakt moet worden weet ik wel voor wat ik kies.
Weinig, behalve haar opmerking over de avondklok.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:33 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Komt er eindelijk iets zinnigs uit??
In vergelijking met D66 en CDA was het een stuk beter wat Ploumen bracht ja.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:33 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Komt er eindelijk iets zinnigs uit??
Het wordt nu ook al als wisselgeld gebruikt voor kappers, scholen, click & collect, etc.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:33 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Het hele punt is dus dat de avondklok dan wisselgeld wordt en dan zou de Kamer en Nederland te klein (moeten) zijn.
niet met je eens, avondklok moet er als eerste af, dat jij er anders over denkt zegt al genoeg over hoe normaal men het is gaan vinden ook al is het misschien praktischer op jouw manier.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Daar ging het niet over. Wat mij betreft gaat alles eraf maar dat kan nog niet, en als er dan een keuze gemaakt moet worden weet ik wel voor wat ik kies.
Rutte mag hem ergens anders in duwen wat mij betreft.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef Netsplitter het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uik-goedgekeurd.html
Aan het plaatje te zien moet je zelf een wattenstaaf je hersens in douwen.
Die roche sneltesten heb ik al thuisliggen. Is een ondiepe test die niet in je hersens moetquote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef Netsplitter het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uik-goedgekeurd.html
Aan het plaatje te zien moet je zelf een wattenstaaf je hersens in douwen.
Ja eens en ik ben bang dat ze het straks met het hoger onderwijs, horeca en misschien zelfs met de sportscholen, ook weer gaan doen. Neemt niet weg dat ik er gewoon tegen ben, dus wat mij betreft eerst de avondklok en dan tegelijkertijd ook maar onderwijs, horeca of sportscholen, ze kiezen er maar een uit...quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het wordt nu ook al als wisselgeld gebruikt voor kappers, scholen, click & collect, etc.
De horeca is de sector die altijd als eerste de sjaak is en pas als laatste vaak weer meer dingen mag. Dan vind ik het wel logisch dat dat een van de eerste prioriteiten zou moeten zijn.
Die hele wisselgeld logica vind ik ook niet tof overigens. Maar dat vond ik ook al bij de kappers en de scholen, etc.
Ik had morgenavond een uitvaller gelukkig. Rest zit bomvol.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:38 schreef tja77 het volgende:
Ik ga volgende week nog ff een afspraakje bij de kapper plannen voordat ze de hele tiefuszooi weet dichtpleuren.
Misschien is het wel een anaaltestquote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef Netsplitter het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uik-goedgekeurd.html
Aan het plaatje te zien moet je zelf een wattenstaaf je hersens in douwen.
Zoiets hadden ze al veel eerder op de markt moeten brengen. Had veel besmettingen kunnen schelen.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef Netsplitter het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uik-goedgekeurd.html
Aan het plaatje te zien moet je zelf een wattenstaaf je hersens in douwen.
Dat mag. Ik ben ondertussen wel klaar met de nadruk op burgerrechten in een extréém uitzonderlijke situatie terwijl ondernemers door die situatie aan de grond raken.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
niet met je eens, avondklok moet er als eerste af, dat jij er anders over denkt zegt al genoeg over hoe normaal men het is gaan vinden ook al is het misschien praktischer op jouw manier.
Wel mooi dat ze namens nota bene de CU zei 'liever duidelijkheid nu dan hopen tegen beter weten in'quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef nostra het volgende:
Bedankt voor je bijdrage, CU-dame. Mijn hemel.
Het was idd niet een paar biertjes, dat is waar.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:31 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Waar heb ik het over een paar biertjes? Het gaat om mensen die ik kapot zie gaan aan deze hele crisis terwijl de focus ligt op of de burger 's avonds een uurtje of twee uurtjes verplicht binnen moet zitten voor hij gaat slapen.
Daarbij: de horeca is ook wel eens verteld dat first de lul first niet meer de lul zou zijn.
Het ziet eruit alsof je daarmee de boel makkelijk kan flashen. Dat vind ik prima.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:36 schreef Netsplitter het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)uik-goedgekeurd.html
Aan het plaatje te zien moet je zelf een wattenstaaf je hersens in douwen.
In de UK ligt er een voorstel om voor evenementen zo'n zelftest verplicht te doen (zowel voor- als achteraf), terwijl een ambtenaar op de app meekijkt. Ook moet je na afloop dan nog een paar dagen in zelfisolatie. En tijdens een kapje op. En afstand houden.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
Nu is het nog steeds handig, maar uiteindelijk kunnen we er weinig extra's mee. Ik zal ze best wel gebruiken als ik ergens op visite wil (totdat ik gevaccineerd ben), maar ook al test je negatief; je mag alsnog niet naar een evenement, of op vakantie. Want niemand die kan controleren of de test goed gedaan is. Of je uberhaupt de test gebruikt hebt. Dan voegt het al stukken minder toe.
de avondklok handhaven en de horeca dan gedeeltelijk open is ook nog geen oplossing, moeten we nog nog steeds heel vroeg gaan eten en drinkenquote:Op woensdag 24 maart 2021 16:42 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat mag. Ik ben ondertussen wel klaar met de nadruk op burgerrechten in een extréém uitzonderlijke situatie terwijl ondernemers door die situatie aan de grond raken.
Owwww. De upgrade van 5G naar 6G bedoel je?quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:44 schreef Haags het volgende:
[..]
Het ziet eruit alsof je daarmee de boel makkelijk kan flashen. Dat vind ik prima.
Ondernemers raken door die situatie niet aan de grond, de avondklok en ondernemers die aan de grond raken hebben helemaal niets met elkaar te maken. Ondernemers raken aan de grond door de maatregelen van de overheid en onvoldoende steun om ze open te kunnen houden. Dat deze ondertussen zo verweven zijn laat juist zien wat een smerig spelletje er met de avondklok gespeeld wordt.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:42 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat mag. Ik ben ondertussen wel klaar met de nadruk op burgerrechten in een extréém uitzonderlijke situatie terwijl ondernemers door die situatie aan de grond raken.
Neemt niet weg dat er nu bedrijven naar de klote gaan omdat de overheid geen maatwerk wil toepassen.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:46 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ondernemers raken door die situatie niet aan de grond, de avondklok en ondernemers die aan de grond raken hebben helemaal niets met elkaar te maken. Ondernemers raken aan de grond door de maatregelen van de overheid en onvoldoende steun om ze open te kunnen houden. Dat deze ondertussen zo verweven zijn laat juist zien wat een smerig spelletje er met de avondklok gespeeld wordt.
Er is een hele set aan maatregelen die genomen kunnen worden, waar de avondklok er één van is. Dat staat los van of een sector wel of niet kapot gaat.
In een zeer, zeer, zeer uitzonderlijke en extreme tijd.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het was idd niet een paar biertjes, dat is waar.
Het gaat er niet om of je een paar uurtjes verplicht binnen moet zitten voor je gaat slapen, het gaat erom dat er een maatregel is genomen die diep in de vrijheid van de mensen grijpt.
Die financiële steun voldoet niet en kan eigenlijk niet voldoen, het is onmogelijk hele sectoren die meer dan driekwart jaar nul inkomsten hebben volledig te compenseren. En dan nog, ondernemers willen net als jij en ik een bestaan op bouwen, niet alleen geld verdienen om de rekeningen te betalen.quote:Dat er mensen zijn die er geen last van hebben, top. De grondwet, ERVM, maar ook URVM zijn er juist om die minderheid die er wel last van heeft te beschermen.
Ondernemers die nu kapot aan het gaan zijn moeten de juiste financiële steun krijgen, dat staat los van wel of geen avondklok. Dat die ondernemers die steun niet krijgen is kwalijk en moet verholpen worden, maar niet door te zeggen: Ah joh, laat die avondklok er lekker op. Het is niet voor niets dat het moeilijk was de avondklok in te voeren.
Je kan beter op maandag even nu.nl lezen dan weet je ook alles.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:48 schreef Mallerd01 het volgende:
Ben geen fan van Denk maar Azarkan maakt wel een goed punt dat de persco een stuk korter had gekund
Ik denk dat de horeca nogal blij zal zijn als ze open mogen tot 21.30 uur oid.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
de avondklok handhaven en de horeca dan gedeeltelijk open is ook nog geen oplossing, moeten we nog nog steeds heel vroeg gaan eten en drinken
Je kan evengoed 5 minuten voor 7 even NPO1 kijken, die geven vooraf al een samenvatting, alles lekt toch uitquote:Op woensdag 24 maart 2021 16:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je kan beter op maandag even nu.nl lezen dan weet je ook alles.
Ik schijt er wel op iedere ochtend na mijn eerste kop koffie.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:40 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Misschien is het wel een anaaltest
https://www.volkskrant.nl(...)coronatest~bf42e9da/
Niet op dinsdagochtend al weten wat de maatregelen gaan zijnquote:Op woensdag 24 maart 2021 16:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je kan beter op maandag even nu.nl lezen dan weet je ook alles.
Overdag was alles ook al bekend natuurlijk.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:51 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Je kan evengoed 5 minuten voor 7 even NPO1 kijken, die geven vooraf al een samenvatting, alles lekt toch uit
Wordt dan het vaccin echt geactiveerd zodat wij op onze hoofden gaan lopen?quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:45 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Owwww. De upgrade van 5G naar 6G bedoel je?
natuurlijk zijn ze nu blij met alles wat meer is dan dicht zijn maar blijf het gevaarlijk vinden om de avondklok als ruilmiddel te zien wat overigens nu ook al gebeurt, het is een maatregel die redelijk makkelijk te handhaven is.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:51 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik denk dat de horeca nogal blij zal zijn als ze open mogen tot 21.30 uur oid.
En die maatregelen zijn er omdat...?quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:46 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ondernemers raken door die situatie niet aan de grond, de avondklok en ondernemers die aan de grond raken hebben helemaal niets met elkaar te maken. Ondernemers raken aan de grond door de maatregelen van de overheid en onvoldoende steun om ze open te kunnen houden. Dat deze ondertussen zo verweven zijn laat juist zien wat een smerig spelletje er met de avondklok gespeeld wordt.
Er is een hele set aan maatregelen die genomen kunnen worden, waar de avondklok er één van is. Dat staat los van of een sector wel of niet kapot gaat.
Het is een uitzonderlijke tijd. Daar gaan we extreem mee om. Zo zou ik het verwoorden. De argumentatie van de avondklok rammelt nog steeds aan alle kanten. Net als de zogenaamde cijfers. Het zijn schattingen, er is geen enkel bewijs voor. Dat het met de zomertijd plots wel om 22.00 uur in kan gaan, slaat natuurlijk nergens op. Schaf 'm dan gelijk af. Al hadden ze 'm eigenlijk nooit mogen invoeren.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:50 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
In een zeer, zeer, zeer uitzonderlijke en extreme tijd.
[..]
Die financiële steun voldoet niet en kan eigenlijk niet voldoen, het is onmogelijk hele sectoren die meer dan driekwart jaar nul inkomsten hebben volledig te compenseren. En dan nog, ondernemers willen net als jij en ik een bestaan op bouwen, niet alleen geld verdienen om de rekeningen te betalen.
Op het moment dat je gaat rommelen met een uurtje extra terwijl dat uurtje later voorheen echt niet kon en onbespreekbaar was, moet je eigenlijk de maatregel afschaffen. Dan ben je gewoon niet meer geloofwaardig.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:55 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Het is een uitzonderlijke tijd. Daar gaan we extreem mee om. Zo zou ik het verwoorden. De argumentatie van de avondklok rammelt nog steeds aan alle kanten. Net als de zogenaamde cijfers. Het zijn schattingen, er is geen enkel bewijs voor. Dat het met de zomertijd plots wel om 22.00 uur in kan gaan, slaat natuurlijk nergens op. Schaf 'm dan gelijk af. Al hadden ze 'm eigenlijk nooit mogen invoeren.
Wat betreft ondernemers ben ik het wel met je eens.
Nee, er wordt dan een extra verbinding gelegd met AWS. Speciaal voor Bezos.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:53 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wordt dan het vaccin echt geactiveerd zodat wij op onze hoofden gaan lopen?
Ze zijn (terecht) van mening dat er niet teveel tegelijk opgeheven kan worden. Dan vind ik de keuze tussen ongeloofwaardig en ondernemers die in de shit zitten helpen vrij eenvoudig.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:58 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Op het moment dat je gaat rommelen met een uurtje extra terwijl dat uurtje later voorheen echt niet kon en onbespreekbaar was, moet je eigenlijk de maatregel afschaffen. Dan ben je gewoon niet meer geloofwaardig.
Waarom is dat nou zo gevaarlijk?quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
natuurlijk zijn ze nu blij met alles wat meer is dan dicht zijn maar blijf het gevaarlijk vinden om de avondklok als ruilmiddel te zien wat overigens nu ook al gebeurt, het is een maatregel die redelijk makkelijk te handhaven is.
een maatregel die niet goed werkt vanwege dat uur uitstel handhaven omdat je nu eenmaal niet teveel tegelijk op kan heffen vind jij logischer?quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:05 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ze zijn (terecht) van mening dat er niet teveel tegelijk opgeheven kan worden. Dan vind ik de keuze tussen ongeloofwaardig en ondernemers die in de shit zitten helpen vrij eenvoudig.
Ik geloof niet dat ik dat zeg. Als ik de keuze heb voor het afschaffen van een avondklok omdat deze 'niet meer geloofwaardig is' óf het deels opengooien van de horeca en andere ondernemingen is de keuze erg makkelijk.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
een maatregel die niet goed werkt vanwege dat uur uitstel handhaven omdat je nu eenmaal niet teveel tegelijk op kan heffen vind jij logischer?
Zodat hij zijn minions met zijn mind kan besturenquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:03 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Nee, er wordt dan een extra verbinding gelegd met AWS. Speciaal voor Bezos.
Waarom vraag je dan aan mij of ik dat logischer vind? Zie edit verder.quote:
we hebben toch de discussie? Ik kom met argumenten en jij komt met de jouwequote:Op woensdag 24 maart 2021 17:12 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Waarom vraag je dan aan mij of ik dat logischer vind? Zie edit verder.
De ironie van haar vraag is ongekendquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:14 schreef Red_85 het volgende:
50 plus naar van haga: 'ja maar met uw plan vraagt u aan een hele grote groep om zich te isoleren'
Ja dus, muts van 50plus, het kabinet vraagt nu van heel NL zich te isoleren. Dat is opeens geen probleem?
Ik begrijp niet waarom je me woorden van Rutte in de mond wil leggen, dat zijn niet mijn argumenten.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
we hebben toch de discussie? Ik kom met argumenten en jij komt met de jouwe
Van Haga slaat natuurlijk wat door, maar de kwaliteit van vragen was abominabel inderdaad. Als je aankomt met dertigers en veertigers die in Florida bij bosjes omvallen maak je het hem wel heel makkelijk.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:14 schreef Red_85 het volgende:
50 plus naar van haga: 'ja maar met uw plan vraagt u aan een hele grote groep om zich te isoleren'
Ja dus, muts van 50plus, het kabinet vraagt nu van heel NL zich te isoleren. Dat is opeens geen probleem?
Maar van haga had niet het juiste antwoord. Helaas.quote:
Omdat er een pandemie is. Dat de steun ontoereikend is is een discussie die los staat van de avondklok, en ook los moet blijven staan van de avondklok.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:54 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
En die maatregelen zijn er omdat...?
dat doe ik toch ook niet, ik gebruik de woorden van Rutte over de effectiviteit van de avondklok als die een uur verschoven wordt en ondanks dat wil jij dat als ruilmiddel handhaven om dat je niet teveel in 1 keer kan loslaten.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:16 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom je me woorden van Rutte in de mond wil leggen, dat zijn niet mijn argumenten.
Viel wat tegen helaas jaquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Maar van haga had niet het juiste antwoord. Helaas.
Terwijl Merkel niet eens verkiesbaar isquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:06 schreef eragon2890 het volgende:
Ik ben echt heel blij met wat er in Duitsland gebeurd.
Alle experts en artsen roepen dat die lockdown over Pasen absoluut noodzakelijk is, maar niet alleen is die na backlash ingetrokken, Merkel heeft om vergevenis gevraagd voor een grote fout, live op tv.
Dat alle artsen etc het goed vonden noemde ze niet eens, voor haar is het een grote fout waar ze mensen smeekt haar te vergeven. Zie hier:
Mooi om te zien dat ook daar andere belangen, en dus meer Vrijheid, het echt duidelijk beginnen te winnen.
Hier zie je dat ook met die avondklok verlaten, op nu.nl kan het RIVM nu klagen dat het op zeker tot meer besmettingen lijd, maar wordt gewoon genegeerd.
Gaat de goede kant op wat betreft meer Vrijheid 😍
CDU staat er belabberd voor in de peilingenquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:23 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Terwijl Merkel niet eens verkiesbaar is
Of zouden de regionale verliezen van CDU hier toch wel een beetje meespelen?
Het is nu echt letterlijk het slechte van twee werelden... ze komen met een compromis waarmee de avondklok veel minder effectief wordt, maar het wel bestaan blijft... wie wint hier mee? Niet diegene die voor de avondklok zijn ivm de effectiteit en ook niet diegene die tegen de avondklok zijn.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
een maatregel die niet goed werkt vanwege dat uur uitstel handhaven omdat je nu eenmaal niet teveel tegelijk op kan heffen vind jij logischer?
Maar het is al 17:20quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:19 schreef Red_85 het volgende:
Wat? Ze zitten net anderhalf uur op hun reet en hebben nu al honger?
Ik wrijf wel een keer over de tafel met dat stokjequote:Op woensdag 24 maart 2021 17:29 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Moet je nou met een thuistest ook zo diep in je neus met een stokje? Ik kan dat denk ik niet bij mij zelf doen
Of iets minder diep je neus in. Als dan de uitslag negatief blijft doe ik het graagquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:30 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ik wrijf wel een keer over de tafel met dat stokje
Gewoon helemaal niet in je neus duwenquote:Op woensdag 24 maart 2021 17:31 schreef Haags het volgende:
[..]
Of iets minder diep je neus in. Als dan de uitslag negatief blijft doe ik het graag
Nee, eerst hard niezen op een vlakke ondergrond, dan met die swab daarover heen wrijven en testen maar.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:29 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Moet je nou met een thuistest ook zo diep in je neus met een stokje? Ik kan dat denk ik niet bij mij zelf doen
Dat moet ook weer vierduizend schijven over voordat het een keer op de markt mag komen, man man.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:29 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Moet je nou met een thuistest ook zo diep in je neus met een stokje? Ik kan dat denk ik niet bij mij zelf doen
Ik ook. Ga dat ding echt niet helemaal diep in m'n neus doen.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:30 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ik wrijf wel een keer over de tafel met dat stokje
quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:30 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ik wrijf wel een keer over de tafel met dat stokje
Als niemand checkt hoe je de test uitvoert dan is het een wassen neus (hihi) een test als dat om de horeca in te mogen, al zou ik het wel willen weten als ik klachten hebt of ik dan het virus heb.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:31 schreef Haags het volgende:
[..]
Of iets minder diep je neus in. Als dan de uitslag negatief blijft doe ik het graag
Dat vind ik geen leven.quote:Op woensdag 24 maart 2021 16:45 schreef nostra het volgende:
[..]
In de UK ligt er een voorstel om voor evenementen zo'n zelftest verplicht te doen (zowel voor- als achteraf), terwijl een ambtenaar op de app meekijkt. Ook moet je na afloop dan nog een paar dagen in zelfisolatie. En tijdens een kapje op. En afstand houden.
Het idee is natuurlijk niet zozeer dat het verplicht wordt om zo'n test af te nemen, maar dat het een zekere drempel wegneemt en het een stukje verantwoordelijkheid bij het individu legt. Daar lijkt me in de basis helemaal niets mis mee.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:32 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Als niemand checkt hoe je de test uitvoert dan is het een wassen neus (hihi) een test als dat om de horeca in te mogen, al zou ik het wel willen weten als ik klachten hebt of ik dan het virus heb.
Je moet de test wel live uitvoeren op Facebook of Instagram en dat dan posten, daarna mag je de kroeg in.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:32 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Als niemand checkt hoe je de test uitvoert dan is het een wassen neus (hihi) een test als dat om de horeca in te mogen, al zou ik het wel willen weten als ik klachten hebt of ik dan het virus heb.
Precies, effe onder de kraan houden en klaar.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:32 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Als niemand checkt hoe je de test uitvoert dan is het een wassen neus (hihi) een test als dat om de horeca in te mogen, al zou ik het wel willen weten als ik klachten hebt of ik dan het virus heb.
Ja dan breng ik wel een vingerhoedje in mn neus in.. testen met negatief garantie.quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:34 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat vind ik geen leven.
Wat een onzin zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |