SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jammer van dat mooie snoetje van die zogenaamde verpleegster Acuna matata. als haar verhaal waarheid is dan mag Acuna na zondag een andere baan zoeken.
er gaat nog een vergelijkbare oproep over internet van een zogenaamde marinier. er staat een foto bij van iemand die de verkeerde baret op heeft. Dat is heel geen marinier. Foutje
[ Bericht 2% gewijzigd door spectrumanalyser op 20-03-2021 10:46:31 ]Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
Tinus kan weinig riskeren als die een gebroken botje heeft, doet die het liever rustig aan.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 09:46 schreef Starhopper het volgende:
Tikkie Tinus durft niet meer![]()
[ twitter ]
Er zijn ook meerdere wappies opgepakt, waaronder Opa Leo
[ twitter ]
[ twitter ]
quote:Op zaterdag 20 maart 2021 11:16 schreef spectrumanalyser het volgende:
wacht even.
Dat knappe meisje, Sarah Acuña Martins, die claimt al 10 jaar verpleegster te zijn in diverse ziekenhuizen.
Die geeft op haar eigen Insta aan dat ze valse wimper artiest is. "Aroma" therapie geeft en huidbehandelingen.
verder alleen maar foto's van gelakte nagels en make-up.
https://www.instagram.com/s.a.m.92/
rare verpleegster.
hahahahaha dat is Sander van RTL Campinglife!quote:Op zaterdag 20 maart 2021 11:38 schreef StephanL het volgende:
Sander Janson steeds meer BN'ers staan op en zien wat de agentjes tegen het Volk uitspoken! (Deel 1)
Sander was er ook vorige week zondag bij
Ja, das ook weer waarquote:Op zaterdag 20 maart 2021 10:45 schreef StephanL het volgende:
[..]
Tinus kan weinig riskeren als die een gebroken botje heeft, doet die het liever rustig aan.
Opa Leo zit vaker in de cel, dan dat die thuis zit
Ik hoop nooit, maar ben er bang voor dat het rond 13:45 los gaat.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 11:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Wanneer begint vandaag het wappieklappen?
Dan ga ik rond die tijd inschakelenquote:Op zaterdag 20 maart 2021 11:47 schreef spoilert het volgende:
[..]
Ik hoop nooit, maar ben er bang voor dat het rond 13:45 los gaat.
Goed idee tegen de woning noodquote:Op zaterdag 20 maart 2021 00:31 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Gaat nog verder dan dat. Sommigen geloven dat het virus + de vaccinatie dienen om 90-95% van de wereldbevolking te doden
quote:Museumplein en omliggende straten opnieuw aangewezen als veiligheidsrisicogebied
AMSTERDAM - Burgemeester Halsema heeft het Museumplein en de straten rondom het plein vandaag opnieuw aangewezen als veiligheidsrisicogebied. De gemeente verwacht dit weekend namelijk opnieuw onaangekondigde demonstraties zoals de afgelopen weken vaker gebeurde. Het besluit geeft de politie onder andere de mogelijkheid om personen in het gebied preventief te fouilleren.
In het besluit is te lezen dat de driehoek (burgemeester Halsema, politie en Openbaar Ministerie) reden heeft om aan te nemen dat er mensen met wapens naar het plein willen komen voor een onaangekondigde en verboden demonstratie. De politie heeft daarom toestemming om personen in het gebied preventief te mogen fouilleren.
Honderden aanhoudingen
Op zondag 17 januari vond er voor het eerst een dergelijke actie plaats. Op de verboden demonstratie tegen de geldende coronaregels kwamen toen ongeveer tweeduizend demonstranten af. Toen de politie het Museumplein wilde ontruimen ontstonden er rellen en werd er door relschoppers geweld gebruikt tegen agenten, ME'ers en politiepaarden. Voor die rellen, en de verboden demonstraties die in de weekenden erna volgden, zijn inmiddels honderden aanhoudingen gedaan.
Dit weekend staan er op verschillende locaties in de stad overigens ook toegestane demonstraties plaats. Zo is er vandaag een Koerdische demonstratie in het Oosterpark. Op zondag is er in het Arenapark een demonstratie tegen burgemeester Halsema en vindt er een anti-racisme demonstratie plaats in het Westerpark.
https://www.nhnieuws.nl/n(...)ligheidsrisicogebied
Dat is de knokploeg van Engelquote:Op zaterdag 20 maart 2021 11:44 schreef StephanL het volgende:
https://www.facebook.com/528622910633627/videos/2830090383916997
Veteranengoden
Wordt een gezellig dagje zo
Het is al best druk daar. Zal mij niets verbazen als het voor die tijd al los gaat.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 11:47 schreef spoilert het volgende:
[..]
Ik hoop nooit, maar ben er bang voor dat het rond 13:45 los gaat.
Morgen was toch ook Museumplein?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:01 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja, morgen gaan ze naar het Malieveld2 dagen wappiegenot
Net een grote waffel tegen mensen die een spelletje aan het doen waren. Die moesten maar ergens anders gaan spelen.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:05 schreef StephanL het volgende:
RevrouwAls je in gesprek wilt gaan, kom je maar zonder uniform. Lijkt mij tegen een agent
Ja zoiets hoorde ik ook ja. Compleet gestoordquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:07 schreef mootie het volgende:
[..]
Net een grote waffel tegen mensen die een spelletje aan het doen waren. Die moesten maar ergens anders gaan spelen.
Echt?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:07 schreef mootie het volgende:
[..]
Net een grote waffel tegen mensen die een spelletje aan het doen waren. Die moesten maar ergens anders gaan spelen.
Kloptquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:22 schreef SignificanteAnder het volgende:
Svens geluid is slechter dan normaal.
Zo te zien is 200% van de luchtmobiele brigade aanwezigquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:22 schreef spoilert het volgende:
Ik zie dat de plaatselijke dump store weer goede zaken heeft gedaan.
Hij zegt zelf net dat hij een blauwe marechaussee baret draagt, dus denk het wel.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:07 schreef spoilert het volgende:
Dit is Sven toch??
[ link | afbeelding ]
Ja, wilde het net typenquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:24 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Hij zegt zelf net dat hij een blauwe marechaussee baret draagt, dus denk het wel.
Jaquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:28 schreef Tourniquet het volgende:
Wordt revrouwlutie constant gebeld ofzo
Welnee joh, als er 5 veteranen zijn is het veel, daarnaast is het een geschreven en ongeschreven regel dat je nooit in militair uniform demonstreert en daar is een goede reden voor.quote:
Ja, ze heeft een "stalker" die haar continu belt als ze live isquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:28 schreef Tourniquet het volgende:
Wordt revrouwlutie constant gebeld ofzo, hele tijd dat irritante geluid.
Toch maar naar Sven geswitcht
https://www.facebook.com/VideoInVerzet/
Haha, nice. Haar stream is redelijk onkijkbaar daardoor. Het komt niet bij haar op om de trilstand uit te schakelen?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja, ze heeft een "stalker" die haar continu belt als ze live is![]()
![]()
quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja, ze heeft een "stalker" die haar continu belt als ze live is![]()
![]()
De meeste hebben alleen een baret op volgens mij, mag dat ook niet?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:29 schreef raptorix het volgende:
[..]
Welnee joh, als er 5 veteranen zijn is het veel, daarnaast is het een geschreven en ongeschreven regel dat je nooit in militair uniform demonstreert en daar is een goede reden voor.
Ja, dat is ook precies de bedoeling van degene denk ikquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:31 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Haha, nice. Haar stream is redelijk onkijkbaar daardoor. Het komt niet bij haar op om de trilstand uit te schakelen?
Als je niet actief dienend bent is het naar mijn weten sowieso niet strafbaar omdat je dan uiteraard niet onder het militair recht valt, de reden waarom het not done is, is omdat je als millitair altijd als eenheid iets doet, vandaar dat het ook belangrijk is dat je er allemaal exact het zelfde uit ziet, kortom ga jij in je 1 demonstreren dan zou je de indruk wekken dat andere militairen jouw idee ondersteunen.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:32 schreef StephanL het volgende:
[..]
De meeste hebben alleen een baret op volgens mij, mag dat ook niet?
quote:Het in uniform deelnemen aan betogingen buiten een militaire plaats is slechts toegestaan indien de demonstratie in Nederland plaatsvindt en is gericht op verbetering van de algemeen geldende arbeidsvoorwaarden voor militairen.
Schijnen dan ook veteranen te zijn. Niet actief.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:37 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als je niet actief dienend bent is het naar mijn weten sowieso niet strafbaar omdat je dan uiteraard niet onder het militair recht valt, de reden waarom het not done is, is omdat je als millitair altijd als eenheid iets doet, vandaar dat het ook belangrijk is dat je er allemaal exact het zelfde uit ziet, kortom ga jij in je 1 demonstreren dan zou je de indruk wekken dat andere militairen jouw idee ondersteunen.
Overigens is er 1 uitzondering:
[..]
Klopt, alleen schat ik zo in dat het voornamelijk oud dienstplichtigen zijn, de meeste Nederlandse veteranen zijn vrij jongquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:38 schreef StephanL het volgende:
[..]
Schijnen dan ook veteranen te zijn. Niet actief.
Sven is nooit onafhankelijk geweest.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:40 schreef Tourniquet het volgende:
Tot zover de "onafhankelijke" verslaggeving van Sven.
Idd snap dat niet ...laat ze er lekker staan..doen niemand kwaad.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:39 schreef raptorix het volgende:
Wat de politie veel beter kan doen is geen aandacht aan schenken, laat ze gewoon daar een paar weken staan, dan is de lol er vanzelf af.
Ik schat zo in dat dit dezelfde lui zijn als bij Ocuppy, ik ken een meisje wat in deze beweging zit, die zijn echt helemaal waus, ik ben vrij goed belezen, maar ik las laatst iets, man man man man, moet het zo even opzoeken.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:40 schreef Geerd het volgende:
[..]
Idd snap dat niet ...laat ze er lekker staan..doen niemand kwaad.
Welke grondwetten? graag artikelen noemenquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:43 schreef falling_away het volgende:
Ik vind het echt behoorlijk kwalijk dat het plein wederom ontruimd wordt. Volgende week misschien maar een weekendje Amsterdam doen om me aan te sluiten. Grondwetten worden aan de laars gelapt alsof het niks is en hier zit iedereen te juichen voor de doorgesnoven ME'ers
quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:43 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik schat zo in dat dit dezelfde lui zijn als bij Ocuppy, ik ken een meisje wat in deze beweging zit, die zijn echt helemaal waus, ik ben vrij goed belezen, maar ik las laatst iets, man man man man, moet het zo even opzoeken.
Onzin. Demonstraties die netjes de maatregelen en afspraken met de driehoek in acht nemen mogen gewoon doorgaan.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:43 schreef falling_away het volgende:
Grondwetten worden aan de laars gelapt alsof het niks is
Dit dus, dit is niet de enige demo vandaag in Amsterdam.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:45 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Onzin. Demonstraties die netjes de maatregelen en afspraken met de driehoek in acht nemen mogen gewoon doorgaan.
Klopt. Er zijn foto's van Revrouwlutie die ook bij occupy rondliepquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:43 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik schat zo in dat dit dezelfde lui zijn als bij Ocuppy, ik ken een meisje wat in deze beweging zit, die zijn echt helemaal waus, ik ben vrij goed belezen, maar ik las laatst iets, man man man man, moet het zo even opzoeken.
Ben begin dit jaar zelf nog bij een demonstratie in het Vondelpark geweest.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:46 schreef spoilert het volgende:
[..]
Dit dus, dit is niet de enige demo vandaag in Amsterdam.
Of gewoon een paar uur nat houden.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:47 schreef raptorix het volgende:
Overigens schat ik zo in dat ze vandaag iedereen gaan oppakken.
Een demonstratie hoef je niet te melden.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:45 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Onzin. Demonstraties die netjes de maatregelen en afspraken met de driehoek in acht nemen mogen gewoon doorgaan.
Nee signaal afgeven, ik heb overigens zelf wel eens een provisorische gevangenis gebouwd, destijds met zo een hele grote demo van die activsten.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:49 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Of gewoon een paar uur nat houden.
Ik zei toch niks over melden? Vind alleen dat je niet moet janken als dan ingeschat wordt dat je demonstratie een bedreiging vormt voor de openbare orde en volksgezondheid en daardoor niet door kan gaan. Dat risico neem je dan, want andere rechten moeten ook worden beschermd. Demonstratierecht gaat niet boven al het andere of zo.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:50 schreef Nober het volgende:
[..]
Een demonstratie hoef je niet te melden.
[ twitter ]
Voor deze demo was ook het terrein rondom de Arena aangeboden, maar dat wilde Tinus niet.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:52 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Ik zei toch niks over melden? Vind alleen dat je niet moet janken als dan ingeschat wordt dat je demonstratie een bedreiging vormt voor de openbare orde en volksgezondheid en daardoor niet door kan gaan.
Demo waar ik was is ook verplaatst omdat de aantallen in het Vondelpark nu eenmaal beter gereguleerd kunnen worden. Aangezien demonstreren het doel was en niet iets anders was dat geen probleem.
Dat bedoel ik. Demonstreren staat niet voorop voor deze figuren. Tinus wil gewoon confrontatie met de ME en daarna lekker in de slachtofferrol.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:53 schreef spoilert het volgende:
[..]
Voor deze demo was ook het terrein rondom de Arena aangeboden, maar dat wilde Tinus niet.
Ik denk dat nog geen 50% van wat daar staat echt veteraan is.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:53 schreef StephanL het volgende:
[..]
Nee joh, doen ze nietRespect voor veteranen, je weet toch
Tinus verdient hier heel veel geld mee door tikkies te ontvangen. Zoveel zelfs dat zijn uitkering is stopgezet.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:54 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Demonstreren staat niet voorop voor deze figuren. Tinus wil gewoon confrontatie met de ME en daarna lekker in de slachtofferrol.
Zullen we daar 10% van maken.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:54 schreef spoilert het volgende:
[..]
Ik denk dat nog geen 50% van wat daar staat echt veteraan is.
quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:54 schreef spoilert het volgende:
[..]
Tinus verdient hier heel veel geld mee door tikkies te ontvangen. Zoveel zelfs dat zijn uitkering is stopgezet.
Tja zondag om 14:00 is iets te voorspelbaar hè.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:55 schreef RipCity het volgende:
ZO ze beginnen wel vroeg op een zaterdag zeg.
Veteraan is iemand die echt uitgezonden is toch?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:54 schreef spoilert het volgende:
[..]
Ik denk dat nog geen 50% van wat daar staat echt veteraan is.
Ben je zelf te lui ofzo ik heb het vaak genoeg gepost op het forum.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:44 schreef spoilert het volgende:
[..]
Welke grondwetten? graag artikelen noemen
Want niets doen werkt wel ?quote:Op dinsdag 16 maart 2021 00:35 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Denken die mensen nog steeds dat het zinvol is om te demonstreren dan?
is dat zo?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:54 schreef spoilert het volgende:
[..]
Tinus verdient hier heel veel geld mee door tikkies te ontvangen. Zoveel zelfs dat zijn uitkering is stopgezet.
Er staat er sowieso eentje tussen met een barret die sinds 2005 niet meer wordt gedragen. En de leeftijd inschattend zat diegene toen noch te knikkeren.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:56 schreef StephanL het volgende:
[..]
Veteraan is iemand die echt uitgezonden is toch?
Je kan natuurlijk ook 1 keer uitgezonden zijn en er daarna mee stoppen. Maar wat iemand ook zei, je kan ook kleding kopen in een dumpstore.
Lui nee, maar jij beweert wat, dus kom maar.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:56 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ben je zelf te lui ofzo ik heb het vaak genoeg gepost op het forum.
Zowel rond de avondklok als deze demonstraties worden noodwetten en bevelen misbruikt om de grondwet opzij te schuiven.
Als zelfs fucking Amnesty international zich ermee gaat bemoeien, en je nog steeds stug vol blijft houden dat hier niks mis mee is dan houdt het op.
Net al opstootje met Antifacistenquote:
quote:
quote:Zeker aangezien de rechter Tinus heeft gemaand tot het terugbetalen van uitkeringsgeld omdat Tinus hem kort geleden flink uit zijn broek heeft laten hangen met het inkomen dat hij gegenereerd heeft op deze welvarende manier. Dat vond ome Rechter niet zo fijn aangezien aantoonbaar ¤33.000,00 zou zijn opgehaald met de tikkies waardoor hij zijn uitkering even fijn mag terugbetalen aan het UWV over een looptijd van een aantal jaar.
Hele verhaal hier: https://videre.fail/tinus-koopst-van-alles-maar-niemand-weet-wat/
Technisch gezien zal er wel een verbiedsgebod zijn en geen verbod op demonstratie.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:56 schreef mrevil1337 het volgende:
[..]
Want niets doen werkt wel ?
Demonstraties verbieden kan niet dat is tegen de grondwet.
Je kan regels stellen maar niet verbieden.
Voor alle opper wappies is het goed incasseren, Engel, Jensen, Tinus ze lopen allemaal binnen.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:59 schreef trustychords het volgende:
Haha, lekker verdienmodelletje wel.
Zoiets was het inderdaad. Maar niet direct een gebiedsverbod geloof ik, want het was niet zo dat er niemand op het Museumplein mocht zijn toch? pas na het opschalen is dat er gekomen.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:59 schreef raptorix het volgende:
[..]
Technisch gezien zal er wel een verbiedsgebod zijn en geen verbod op demonstratie.
Klopt, dat is dus ook pas uitgeroepen toen de mensen er waren.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 13:01 schreef SignificanteAnder het volgende:
[..]
Zoiets was het inderdaad. Maar niet direct een gebiedsverbod geloof ik, want het was niet zo dat er niemand op het Museumplein mocht zijn toch? pas na het opschalen is dat er gekomen.
Dat verwacht ik wel, wat ze nu pakken komt morgen niet.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 13:01 schreef StephanL het volgende:
Misschien één voor één er uit plukken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |