quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:08 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
[..]
https://www.ema.europa.eu(...)-eu-approval-process
(2 weken terug)
Weet ik.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:08 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Omdat ze eerst goedkeuring moeten aanvragen bij EMA.
Totaal niet eigenlijkquote:Op woensdag 24 februari 2021 13:08 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Prima Elan.
Je bent weer met je denigrerende 'ik weet het echt 100% beter dan wie dan ook' bezig dus ik laat je wel even met rust.
Daarnaast is maar de vraag hoeveel Rusland kan leveren. Volgens mij hadden ze een productiecapaciteit van 120 miljoen vaccins per jaar.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:10 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Daarnaast gebruiken zowel China als Rusland hun vaccin levering voor politieke doeleinden.
quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Totaal niet eigenlijk.
Komop man, je kan toch zelf bedenken dat dat een dom idee is.
Wat als die Russen besluiten niet te leveren, bijvoorbeeld omdat Poetin weer een meltdown krijgt over een of andere politieke kwestie? Er is nog net niet een koude oorlog aan de gang het afgelopen decennium, dan kan je daar toch nooit mee in zee.
quote:
quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:08 schreef Oidipous het volgende:
Heeft iemand hier een Telegraaf premium account?
Ik ben zeer benieuwd naar de tekst in onderstaande column.
https://www.telegraaf.nl/(...)israel-is-omgeslagen
Ja ik heb een premium accountquote:De zon schijnt, de winkels zijn eindelijk open en wie over een Groene Pas beschikt, omdat hij of zij volledig is gevaccineerd, kan weer naar de sportschool, een voorstelling of een hotel. Zo ziet het licht aan het einde van de tunnel er dus uit.
Er is hier en daar kritiek dat zo’n pas discriminerend zou zijn, maar de redenatie in Israël is simpel: er zijn voldoende vaccins voor iedereen, dus je kiest er zelf voor om van vertier verstoken te blijven (essentiële zaken blijven voor iedereen toegankelijk).
Gisteren was zelfs de eerste binnenlandse vlucht voor gevaccineerden en mensen die hersteld zijn van Covid. Naar Eilat. Een verschrikkelijke badplaats, maar zo’n beetje de enige optie omdat vliegen naar het buitenland onmogelijk is. Dus hebben wij daar ook maar een hotelletje geboekt, na bijna twee maanden dat we niet verder dan een kilometer het huis mochten verlaten.
Je voelt dat de stemming in Israël is omgeslagen. Natuurlijk, van die pandemie zijn we nog lang niet af, maar er gloort hoop. Daarom kon ik de afgelopen weken ook eindelijk eens positieve verhalen schrijven vanuit het Midden-Oosten. Israël als het beloofde vaccinatieland.
Zwembad
Het werkt, zo blijkt uit de ene na de andere studie. Het Pfizer-vaccin beschermt tot 95 procent, het aantal ernstig zieken neemt drastisch af en zelfs als je als gevaccineerde het virus onverhoopt oploopt, is de kans klein dat je het doorgeeft.
Zelf kijk ik vooral uit naar het zwembad, dat begin deze week na een halfjaar zijn deuren weer opende. Het kan immers geen kwaad om al die Netflix-kilootjes weg te werken.
De zwembroek lag al klaar toen de sms binnenkwam. De crècheleidster van de jongste blijkt tot de vijf procent te behoren: ondanks twee doses was zij toch besmet geraakt. Dus moeten alle kinderen in quarantaine. Een week nadat ze eindelijk weer naar de crèche gingen.
Om de quarantaine met een paar dagen te verkorten zoonlief toch maar een test laten doen. En toen kwam de tweede sms. Positief.
Rekenmethode
Gelukkig voelt hij zich redelijk en de dokter stelde ons ook direct gerust. Zoon en dochter moesten weliswaar in quarantaine, maar mijn vrouw en ik niet. Wij hadden precies een week daarvoor al een tweede dosis gehad. Het vaccin werkt!
Een zucht van verlichting, die ruw verstoord werd door een telefoontje van het ministerie van Gezondheid. Daar blijken ze een iets andere rekenmethode te hanteren, waardoor wij alsnog een aantal dagen in isolatie moeten.
Dus zien wij nu vanaf ons balkon hoe de gevaccineerden in het stralende zonnetje richting het zwembad lopen. Pure discriminatie!
Nog een week het gezonde en zieke kind uit elkaar houden en dan zit de quarantaine er gelukkig op. Net op tijd. De dag erop rijden we naar het fantastische Eilat.
Maar er zou wel EERDER resultaat zijn van het prikken, dáár gaat het om, 2 weken winst op t virus.quote:Op woensdag 24 februari 2021 12:54 schreef zalkc het volgende:
[..]
Nope, we zitten op de gewenste reservevoorraad momenteel. Er zou niet meer geleverd zijn als we eerder gingen prikken.
Het probleem is dat je niet zomaar behandelmethodes (wat het technisch is) mag veranderen, je moet je ook afvragen of je dat wilt.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:12 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Maar er zou wel EERDER resultaat zijn van het prikken, dáár gaat het om, 2 weken winst op t virus.
Dank! Dus zo ziet het leven eruit als alle kwetsbaren gevaccineerd zijn.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:11 schreef Gunner het volgende:
[..]
[..]
Ja ik heb een premium account![]()
Ook in Israel is die verplichting er niet, je roept maar wat.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:15 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Dank! Dus zo ziet het leven eruit als alle kwetsbaren gevaccineerd zijn.
Gelukkig lijkt het erop dat de tweede kamer niet naar een vaccinatieverplichting wil gaan zoals Israel dat doet. Ik ben benieuwd hoe dat stand houdt.
Ps. ik heb een AD premium account, dus ik hoor het wel als je wat AD artikelen wil lezen.
Indirect wel natuurlijk op het moment dat je op bepaalde onderdelen van de samenleving wordt buitengesloten.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:17 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ook in Israel is die verplichting er niet, je roept maar wat.
quote:Er is hier en daar kritiek dat zo'n pas discriminerend zou zijn, maar de redenatie in Israël is simpel: er zijn voldoende vaccins voor iedereen, dus je kiest er zelf voor om van vertier verstoken te blijven (essentiële zaken blijven voor iedereen toegankelijk).
Je word niet buitengesloten.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:20 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Indirect wel natuurlijk op het moment dat je op bepaalde onderdelen van de samenleving wordt buitengesloten.
Hoe zou jij het ontnemen van deelname of ontzegging van toegang dan omschrijven?quote:
Het ging erom dat je niet verplicht bent te laten vaccineren, een test bewijs mag namelijk ook.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:28 schreef galantis het volgende:
[..]
Hoe zou jij het ontnemen van deelname of ontzegging van toegang dan omschrijven?
Als ik ergens in de streek geprikt kan worden (het moet aan te fietsen zijn, want ik heb geen auto), dan zou ik daar totaal geen moeite mee hebben. Eén nachtje minder nachtrust in ruil voor een vaccinatie: dat heb ik er graag voor over.quote:Op woensdag 24 februari 2021 11:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het met jou zit, maar ik denk dat heel veel mensen niet hun wekker gaan zitten om 2 uur 's nachts om om 3 uur ergens te zijn voor een prik.
kwam het maar door vlees dat overgewicht maar in het algemeen is het door het vliegtuigeten, cattleclass uiteraard, wat er in de supermarkt te koop is, het moet allemaal makkelijk en goedkoop.quote:Op woensdag 24 februari 2021 12:06 schreef quirina het volgende:
Vlees is ook niet gezond. Wij eten twee of 1 keer vlees of vis in de week. Voor de rest vegan.
Mijn manis er juist gezonder door geworden. Lager gewicht, geen hoge bloeddruk meer.Betere spijsvertering.
Je eet meer groenten en fruit.
Eigenlijk heb je vlees niet eens nodig. Het is lekker, maar je moet er niet te vaak eten.
Melk hebben we helemaal afgezworen want dat is ook heel ongezond. Melk is alleen goed voor kalfjes, niet voor de mens.
Ik denk niet dat dat een significant resultaat zou zijn. Die half miljoen prikken hadden 2 weken eerder gezet kunnen zijn inderdaad. Maar dat zou amper opvallen, ik vrees een besmetting of 1000 minder en misschien een honderdtal ziekenhuis opnames, grog geschat. Wel iets niet veel.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:12 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Maar er zou wel EERDER resultaat zijn van het prikken, dáár gaat het om, 2 weken winst op t virus.
En helaas word er veel te veel voedsel nog onnodig suiker gegooid, overigens ben ik zelf ook met melk gestopt, drink nu havermelk en moet zeggen dat ik nog lekkerder vind ook. Ben ook gestopt met overmatig veel vette sausen op dingen te gooien, geen mayo en slasaus meer maar gewoon lekkere hete saus of mosterd.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
kwam het maar door vlees dat overgewicht maar in het algemeen is het door het vliegtuigeten, cattleclass uiteraard, wat er in de supermarkt te koop is, het moet allemaal makkelijk en goedkoop.
Daarnaast moet je gewoon wat voorraad aanhouden, immers je moet mensen ook van te voren uitnodigen en zorgen dat het vervoer en de arts op de hoogte is.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:36 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat een significant resultaat zou zijn. Die half miljoen prikken hadden 2 weken eerder gezet kunnen zijn inderdaad. Maar dat zou amper opvallen, ik vrees een besmetting of 1000 minder en misschien een honderdtal ziekenhuis opnames, grog geschat. Wel iets niet veel.
Ik gaf mijn dochter laatst één keer Evergreen mee naar school. Appels waren op, dus ik dacht: ach, het kán erger dan Evergreen (met krentjes). Kwam ze 's middags thuis met de mededeling dat het niet mocht. Sjonge, zeg, het is niet of ik het kind een dik plak Indische cake mee naar school heb gegeven.quote:Op woensdag 24 februari 2021 11:43 schreef Haags het volgende:
[..]
Ja grandioos
Hier bijna alle dagen fruit mee, maar de juffen delen zelf regelmatig snoepjes uit. Mooi man.
Gaat nog wel een generatie duren voor dat 'gezond' het nieuwe normaal is.
Doorgeslagen.quote:Op woensdag 24 februari 2021 13:39 schreef Celestien het volgende:
[..]
Ik gaf mijn dochter laatst één keer Evergreen mee naar school. Appels waren op, dus ik dacht: ach, het kán erger dan Evergreen (met krentjes). Kwam ze 's middags thuis met de mededeling dat het niet mocht. Sjonge, zeg, het is niet of ik het kind een dik plak Indische cake mee naar school heb gegeven.
Dat is wel heel extreemquote:Op woensdag 24 februari 2021 13:39 schreef Celestien het volgende:
[..]
Ik gaf mijn dochter laatst één keer Evergreen mee naar school. Appels waren op, dus ik dacht: ach, het kán erger dan Evergreen (met krentjes). Kwam ze 's middags thuis met de mededeling dat het niet mocht. Sjonge, zeg, het is niet of ik het kind een dik plak Indische cake mee naar school heb gegeven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |