Hij heeft natuurlijk wel gelijk dat het onwaarschijnlijk is dat de FSB er maar niet in slaagt om een oppositieleider te vermoorden als ze dat zouden willen. Maar het is dan ook vooral onwaarschijnlijk dat alle publiciteit om een vergiftiging juist doordat die niet dodelijk is, het vaak zichtbare lijden en de angst die daar vanuit gaat ongewild is.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 09:01 schreef KoosVogels het volgende:
Weltschmerz komt zometeen uitleggen waarom Baudet daarin volkomen gelijk heeft.
Als de KGB hem dood zou willen hebben, hadden ze dat wel gedaan. Precies het standpunt van Poetin dus.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 08:28 schreef spinazieruiker het volgende:
Vandaag in de categorie "je verwacht het niet, maar eigenlijk toch wel":
Baudet gelooft niet dat het Kremlin Navalny heeft vergiftigd
https://nos.nl/l/2370326
Ook een mislukte vergiftiging heeft natuurlijk al een zeer krachtig psychologisch effect. Elke tegenstander van Poetin weet dat hij voor zijn leven moet vrezen en dat het gevaar overal in kan zitten (van een handvat dat je beetpakt tot wat je eet of drinkt).quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij heeft natuurlijk wel gelijk dat het onwaarschijnlijk is dat de FSB er maar niet in slaagt om een oppositieleider te vermoorden als ze dat zouden willen. Maar het is dan ook vooral onwaarschijnlijk dat alle publiciteit om een vergiftiging juist doordat die niet dodelijk is, het vaak zichtbare lijden en de angst die daar vanuit gaat ongewild is.
quote:Het Openbaar Ministerie (OM) is een strafrechtelijk onderzoek gestart naar het bezoek van Thierry Baudet en zijn campagneteam aan Urk, zo wordt vrijdag bevestigd na berichtgeving van De Stentor. De Forum voor Democratie-partijleider schudde dinsdag mensen de hand en at met zijn team in een restaurant.
Don’t bite the hand that feeds youquote:Op vrijdag 26 februari 2021 08:28 schreef spinazieruiker het volgende:
Vandaag in de categorie "je verwacht het niet, maar eigenlijk toch wel":
Baudet gelooft niet dat het Kremlin Navalny heeft vergiftigd
https://nos.nl/l/2370326
Inderdaad. Dat heeft FVD geleerd van Denk.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 13:06 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Don’t bite the hand that feeds you
Je denkt toch niet dat de wet voor Baudet geldt?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 12:45 schreef capricia het volgende:
Coronaregels overtreden.
[ twitter ]
[..]
Tsja, Urk.....Staphorst..... Bible beltquote:Op vrijdag 26 februari 2021 14:50 schreef Bluesdude het volgende:
Yeaaahhh de strafrechter
urk hum up urk him up
![]()
advocaat van Baudet: edelachtbare, mijn client is in oorlog met George Soros, een door-en-door slecht sujet die covid19 de wereld in heeft geslingerd, met als doel een werelddictatuur te vestigen...
Dit verzet kan - in zijn visie- het meest effectief zijn door net te doen alsof er geen pandemie is, dus geen anderhalve meter aanhouden, weg met de mondkapjes, ga knuffelen en handenschudden, mensen oproepen zich niet te laten vaccineren
Kennis opgedaan bij deze pandemie wordt ook gebruikt bij de modellering van de verspreiding van covid.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:06 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Tsja, Urk.....Staphorst..... Bible belt
https://www.destentor.nl/(...)ssene-ziek~af108142/
[ afbeelding ]
https://www.anderetijden.nl/aflevering/340/Polio-in-Staphorst
Het OM:quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:45 schreef kalinhos het volgende:
Ondanks dat Baudet een enorme clown is is het wel gek dat het OM nu hem gaat onderzoeken vanwege dit. Hoekstra in Thialf of De Jonge in die winkel overtraden net zo goed de regels.
Feiten onderzoeken en vervolgens afwegen of vervolging nodig is.quote:,,Alle feiten gaan op een rijtje gezet worden. Of we tot vervolging overgaan ligt onder meer aan wat daaruit komt”, zegt OM-woordvoerder Mary Hallebeek. ,,Vervolging is ook onder meer afhankelijk van of Baudet bijvoorbeeld besprongen is door anderen en hij er zelf niet veel aan kan doen of dat hij bewust de regels heeft overtreden.”
Kennelijk heeft iemand de pers getipt over het onderzoek. Dát is de reden dat er nu over geschreven wordt. Zo'n lek is kwalijk, zeker in verkiezingstijd.quote:Een woordvoerder van het OM bevestigt na vragen van de Stentor dat het onderzoek zich specifiek richt [...]
Hoekstra had een grote bijeenkomst georganiseerd in Thialf of zo?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:45 schreef kalinhos het volgende:
Ondanks dat Baudet een enorme clown is is het wel gek dat het OM nu hem gaat onderzoeken vanwege dit. Hoekstra in Thialf of De Jonge in die winkel overtraden net zo goed de regels.
Ik zie geen mondkapje op de foto bij hoekstra en ook geen anderhalve meter afstand.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 16:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Hoekstra had een grote bijeenkomst georganiseerd in Thialf of zo?
Wat zou dat kaartje volgens jou moeten aantonen over Urk?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:06 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Tsja, Urk.....Staphorst..... Bible belt
https://www.destentor.nl/(...)ssene-ziek~af108142/
[ afbeelding ]
https://www.anderetijden.nl/aflevering/340/Polio-in-Staphorst
Mwa die afstand misschien wel maar hij sportte in een locatie die helemaal niet open mag zijn voor amateursport.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 16:49 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik zie geen mondkapje op de foto bij hoekstra en ook geen anderhalve meter afstand.
Eens, maar datzelfde geldt natuurlijk voor Baudet, dat die 'aangeklaagd' wordt is ook lachwekkend.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 17:07 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Mwa die afstand misschien wel maar hij sportte in een locatie die helemaal niet open mag zijn voor amateursport.
Overigens vond ik het ook krankzinnig dat Grapperhous een boete kreeg; sinds wanneer kan je, behalve bij flitspalen, bekeurd worden op foto’s achteraf ? Er moet toch een ambtenaar op het moment zelf zijn om de overtreding te constateren.
Het kaartje is ook incorrect voor Urk, de vaccinatiegraad ligt rond de 70%. Er was in 2013 ook een mazelenuitbraak op Urk, maar waarschijnlijk wat later dan het moment dat dat kaartje is gemaakt.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 17:05 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Wat zou dat kaartje volgens jou moeten aantonen over Urk?
https://www.volksgezondhe(...)vaccinaties-gemeentequote:Op vrijdag 26 februari 2021 17:05 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Wat zou dat kaartje volgens jou moeten aantonen over Urk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |