4 maart volgens mijquote:Op zaterdag 27 februari 2021 17:46 schreef Smart_ass het volgende:
Vanaf wanneer is het op videoland te zien? Ik heb de eerste twee afleveringen al gezien maar ik houd wijselijk mijn moment tot jullie ze ook gezien hebben.
Hoe is tempa usa?quote:Op donderdag 4 maart 2021 09:41 schreef roos94 het volgende:
Usa staat eropik kijk nu
11 jaar samen en dan meedoen![]()
Dat idee had ik altijd van Jimmy Kimmel maar die heeft ook gewoon een vrouw en kinderenquote:Op donderdag 4 maart 2021 20:22 schreef roos94 het volgende:
Ik dacht echt dat die presentator ubergay was maar hij heeft een vrouwvind het wel een sympathieke man
Merk bij de eerste 2 afleveringen die ik ooit gekeken heb van deze Amerikaanse versie gelijk al zoveel verschil met hoe knullig dat gemaakt wordt door de Nederlanders.quote:Op donderdag 4 maart 2021 20:36 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Dat idee had ik altijd van Jimmy Kimmel maar die heeft ook gewoon een vrouw en kinderen![]()
.
Maar die Mark is inderdaad wel een sympathieke vent. Lijkt ook wel echt oprecht geïnteresseerd in ‘t welzijn van die deelnemers ipv telkens te zitten stoken met sensatievragen enzo.
Ja klopt, de Nederlandse uitwerking ervan laat echt te wensen over. Wat je hierboven ook al zegt, er zit wat meer vaart in bij de Amerikaanse versie. En de snellere montages en mooie locatie maakt natuurlijk ook dat het leuker kijken is. In Nederland wordt er teveel gestookt door de presentatoren ook vind ik en alsnog leverde het dit seizoen nagenoeg niets op. In de Amerikaanse versie gebeurt dat niet en toch zijn de seizoenen vaak juicierquote:Op vrijdag 5 maart 2021 01:13 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Merk bij de eerste 2 afleveringen die ik ooit gekeken heb van deze Amerikaanse versie gelijk al zoveel verschil met hoe knullig dat gemaakt wordt door de Nederlanders.
Zeker ook seizoen 1 gaan kijkenquote:Op donderdag 4 maart 2021 18:01 schreef freaky40 het volgende:
Ben de USA versie nu voor het eerst aan het volgen, seizoen 3. Zijn wel wat vergelijkingen met de Nederlandse, zelfde leader. Ook nog een diner met de stelletjes voordat ze uit elkaar gaan. Enkel de date keuzes worden in het bijzijn van elkaar gedaan i.p.v. apart bij de Nederlandse versie levert wel weer leukere TV op.
Ziet er wel mooi uit, prachtige locaties, snelle montages. Zit meer vaart in. Ook de presentator doet het wel even beter dan die 2 nitwits hier in Nederland.
Ja, dit dus. Tenminste, van USA seizoen 3 nog niks gezien, maar laatst nog wat flitsen van seizoen 1 en 2 terug gezien, veel beter in elkaar gezet dan het laatste Nederlandse seizoen.quote:Op vrijdag 5 maart 2021 01:23 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ja klopt, de Nederlandse uitwerking ervan laat echt te wensen over. Wat je hierboven ook al zegt, er zit wat meer vaart in bij de Amerikaanse versie. En de snellere montages en mooie locatie maakt natuurlijk ook dat het leuker kijken is. In Nederland wordt er teveel gestookt door de presentatoren ook vind ik en alsnog leverde het dit seizoen nagenoeg niets op. In de Amerikaanse versie gebeurt dat niet en toch zijn de seizoenen vaak juicier.
Snap ik ook, ziet er beetje oubollig uitquote:Op woensdag 10 maart 2021 20:23 schreef Smart_ass het volgende:
Ik vind dus iets van het haar van Chelsea.. ik vind dat ze een prachtig gezicht heeft maar door haar kapsel lijkt ze 10 jaar ouder ofzo. Ik weet niet of het het model is, of de lengte, of de hoeveelheid, maar het is het gewoon niet.
Bij mij staat nu aflevering 4 klaar op Videoland, maar eerst even dagje werken voor ik kan gaan kijkenquote:Op donderdag 18 maart 2021 01:43 schreef Smart_ass het volgende:
Kijkt iemand nog? Net aflevering 5 gezien maar ik vind dat je niet veel 1-1 tijd ziet van de deelnemers met die vrijgezelle mensen. Weinig dates. Meer drama er omheen ofzo. Ik weet niet, anders dan de andere seizoenen heb ik het idee.
Waar kijk jij dan, niet via Videoland toch?quote:Op donderdag 18 maart 2021 01:43 schreef Smart_ass het volgende:
Kijkt iemand nog? Net aflevering 5 gezien maar ik vind dat je niet veel 1-1 tijd ziet van de deelnemers met die vrijgezelle mensen. Weinig dates. Meer drama er omheen ofzo. Ik weet niet, anders dan de andere seizoenen heb ik het idee.
Nee via USA network. Vandaar mijn algemene commentaar, wil verder niet spoileren ofzo.quote:Op donderdag 18 maart 2021 09:21 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Waar kijk jij dan, niet via Videoland toch?
quote:Op donderdag 18 maart 2021 13:48 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Nee via USA network. Vandaar mijn algemene commentaar, wil verder niet spoileren ofzo.
Ah vandaarquote:Op donderdag 18 maart 2021 13:48 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Nee via USA network. Vandaar mijn algemene commentaar, wil verder niet spoileren ofzo.
Er zit geen alpha mannetje tussen.quote:Op donderdag 18 maart 2021 23:57 schreef Eagles89 het volgende:
Wat een drama tussen die mannenverleiders zeg...dit seizoen is de USA versie wel meer richting de NL versie aan het gaan. Meer singles die duidelijk uit zijn die vrouwen het bed in te krijgen, en daar alles voor over hebben. En dan diegene die nog het meest serieus overkomt (Blake) als groep in de hoek duwen dat die super nep zou zijn en die vrouwen die het massaal geloven lol. Het kampvuur op het einde was ook bizar, die Erica accepteert het al jaren als haar relaties constant vreemdgaan blijkbaar, dat is toch triest, ze is knap genoeg dat soort gasten meteen de deur te kunnen wijzen.
Stelletje kleuters die 'mannen' inderdaadquote:Op donderdag 25 maart 2021 23:28 schreef AgnesGru het volgende:
Wel mooi dat de dames die vier droeftoeters wegstuurden en meteen bevestigd werden hoe goed die keuze was
Met ook nuttigere gesprekken ook.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:44 schreef freaky40 het volgende:
Langere aflevering deze week. Veel bonfires, meer dan hier in Nederland.
Ja mee eens, probeert ook wel een beetje de mensen te laten nadenken over de situatie, mooi welquote:Op donderdag 1 april 2021 15:44 schreef freaky40 het volgende:
Vind die presentator ook erg goed. Die weet waar hij het over heeft, stelt goede vragen. Wel even anders dan die neus en die andere muts die het hier presenteren met die oppervlakkige/vrijblijvende vraagjes.
Begreep ik ook niet echt, Oke, ze heeft moeite om over dat soort dingen te praten in zijn algemeenheid (wellicht ook met haar vriend), maar wat heeft dat met ontrouw naar hem / hun relatie te maken dan?quote:Op donderdag 25 maart 2021 23:25 schreef Staaf het volgende:
bij de laatste ep zit die gast op beeld alleen op bed te huilen, waarop zijn vriendin ook begint te huilen en zegt dat haar broer is overleden, erg hoor, maar ik snap echt niet wat dat met die beelden te maken heeft.
Die Mark is idd de ideale presentator voor dit programma.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:44 schreef freaky40 het volgende:
Vind die presentator ook erg goed. Die weet waar hij het over heeft, stelt goede vragen. Wel even anders dan die neus en die andere muts die het hier presenteren met die oppervlakkige/vrijblijvende vraagjes.
Of juist wel. Hij zit iig niet 2 weken lang te janken dat ie zn vriendin mist (zoals in NL vooral het geval is bij de vrouwen). Al snap ik niet dat hij kan zeggen dat hij zn relatie nog wil redden met zn vriendin. Kan niet zien dat ie daar moeite voor doetquote:Op vrijdag 2 april 2021 11:05 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Die Kendalldoet net alsof hij vrijgezel is daar. Of het is een eikel die schijt heeft aan zijn vriendin, of hij snapt het concept niet.
[..]
Oh dat vind ik juist goed gecast, beetje entertainment tussen alle tranen door 😂quote:Op donderdag 25 maart 2021 18:01 schreef Magica het volgende:
Kendal (wat een kutnaam trouwens), is daar ook alleen maar om rond te neuken. Slecht gecast..
Heb je een puntquote:Op vrijdag 2 april 2021 16:18 schreef Anouk83 het volgende:
[..]
Oh dat vind ik juist goed gecast, beetje entertainment tussen alle tranen door 😂
Monica blijft, Annelien en Rick exit en weer Belgen.....quote:Alweer een breuk: Temptation Island krijgt ander presentatieduo
Het tweede seizoen van Temptation Island: Love or Leave krijgt een nieuw presentatieduo. Dat is mede omdat er weer Vlaamse kandidaten mee gaan doen. Kaj Gorgels, die het afgelopen seizoen presenteerde met Monica Geuze, wordt vervangen door Viktor Verhulst. Monica blijft namens Nederland presenteren. Annelien Coorevits en Rick Brandsteder, die jarenlang de oorspronkelijke versie presenteerden, keren definitief niet terug.
https://www.ad.nl/show/al(...)entatieduo~a213b2ea/
quote:Karina voelt zich gebruikt door Temptation: 'Ben enorm gestuurd'
Sinds haar deelname aan 'Temptation Island: Love or Leave' heeft heel Nederland - en binnenkort ook België - een mening over Karina. In het online programma 'Spot On' vertelt Karina háár verhaal over haar deelname aan het programma en hoe ze de periode erna heeft beleefd. Verrassend is dat ze eigenlijk helemaal niet mee had willen doen.
https://www.rtlboulevard.(...)n-ben-enorm-gestuurd
Ze hebben goede ervaringen overgehouden aan dit volledig gestuurde seizoenquote:Kevin en Eva van Temptation: 'Er is wel heel veel geknipt en geplakt'
Kevin en Eva hebben een nare nasmaak overgehouden aan hun deelname aan 'Temptation Island: Love or Leave'. In een video op YouTube vertellen de twee dat er dit seizoen wel heel veel geknipt en geplakt is.
"Productie heeft voor mij eigenlijk die brief geschreven"
Hoewel de ultieme relatietest anders liep dan verwacht, hebben de tortelduifjes geen spijt van hun deelname. Ze vinden het zelfs jammer dat ze niet de oorspronkelijke twee weken hebben kunnen volmaken. Het programma heeft hen goed gedaan. "Als we ruzie hebben stellen we het niet meer uit, maar praten we het uit", vertelt Kevin.
https://www.rtlboulevard.(...)l-geknipt-en-geplakt
Gaat het 2e seizoen dan weer op RTL5 worden uitgezonden vanwege dat het oude format verdwijnt?quote:Op maandag 5 april 2021 16:32 schreef DKUp het volgende:
[..]
Monica blijft, Annelien en Rick exit en weer Belgen.....
Dit programma moet sterven dus en voor bakvissen gemaakt worden....
Succes met je spirituele klik
[..]
[..]
Ze hebben goede ervaringen overgehouden aan dit volledig gestuurde seizoen![]()
Komt in ieder geval op Videoland, ik verwacht ook op RTL5 omdat het in Vlaanderen gewoon op televisie wordt uitgezonden.quote:Op maandag 5 april 2021 18:12 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Gaat het 2e seizoen dan weer op RTL5 worden uitgezonden vanwege dat het oude format verdwijnt?
Ik snap echt niet waarom hij nog denkt dat zij nog verder met hem wilt. Hij ging na dag 1 al vol voor die Alexys.quote:Op vrijdag 9 april 2021 21:52 schreef AgnesGru het volgende:
Kendal is als baby vaak van de commode gevallen zeker, wat een debiel![]()
Helemaal mee eens. Die Nicole kan nog weleens gaan stoken. En Kendal is echt een ongelofelijke sukkel met het is van een doperwt.quote:Op zaterdag 10 april 2021 17:18 schreef needakill het volgende:
[..]
Ik snap echt niet waarom hij nog denkt dat zij nog verder met hem wilt. Hij ging na dag 1 al vol voor die Alexys.
Maar Alexys voelt nu de competitie van die andere griet (die telkens een trio wilt) en zie er nog wel voor aan dat ze meer jaloers word.
Ik zie van de stellen Erin en Corey nog wel doorgaan na dit, maar dat Corey wel meer tegen gas gaat geven.
Bij Kristin & Julian zie ik het ook nog wel doorgaan. Leuk stel ook.
Zou eerder Corey wezen dan Erin. Die denkt echt dat ze hem kwijt raakt en daardoor overstuur is.quote:Op vrijdag 16 april 2021 14:32 schreef Flitskikker het volgende:
Wel lekker tempo met elke aflevering een kampvuur
Erin en Corey lijken wel voor elkaar te willen gaan, maar dat weten ze niet echt van elkaar lijkt het wel. Benieuwd of een van hen toch voor een verleider valt
Leuke vent is dat ja!quote:Op zondag 18 april 2021 21:40 schreef BBguy het volgende:
Die presentator doet het steengoed, zou haast willen zeggen dat het een relatie psycholoog is.
En niet verwacht dat de US variant zo "tam" zou zijn. Ik had wel verwacht dat het 100% zou gaan om elk stelletje kapot te krijgen. Valt alles mee
Als je het vergelijkt met de Nederlandse versie, die proberen alleen olie op het vuur te gooienquote:Op dinsdag 20 april 2021 10:14 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Inderdaad leuke vent, doet het heel goed!
En niet dat oeverloze gezever eerst iedereen afgaan hoe ze erbij zitten, wat ze verwachten blabla. Gewoon gelijk die beelden laten zienquote:Op vrijdag 16 april 2021 14:32 schreef Flitskikker het volgende:
Wel lekker tempo met elke aflevering een kampvuur
Precies, ze kunnen even hun zegje doen en gelijk naar de volgende.quote:Op dinsdag 20 april 2021 10:29 schreef Magica het volgende:
[..]
En niet dat oeverloze gezever eerst iedereen afgaan hoe ze erbij zitten, wat ze verwachten blabla. Gewoon gelijk die beelden laten zien
quote:Op vrijdag 16 april 2021 14:32 schreef Flitskikker het volgende:
Wel lekker tempo met elke aflevering een kampvuur
Erin en Corey lijken wel voor elkaar te willen gaan, maar dat weten ze niet echt van elkaar lijkt het wel. Benieuwd of een van hen toch voor een verleider valt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 20 april 2021 12:01 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 21 april 2021 00:22 schreef needakill het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker onhandig he!quote:Op donderdag 29 april 2021 10:59 schreef freaky40 het volgende:
De laatste 2 afleveringen staan online inmiddels. Bonfire 1 en 2. Maar je moet weer zoeken want ze staan niet in 'verder kijken'. Dat probleem is nog steeds niet opgelost door Videoland.
Ah ik dacht alquote:Op donderdag 29 april 2021 14:56 schreef freaky40 het volgende:
Oeps, foutje. Zat in het verkeerde seizoen. Alleen aflevering 10 staat online, 11 moeten we nog even op wachten.
Zij is anders ook errug vermoeiend.quote:Op woensdag 28 april 2021 18:18 schreef Magica het volgende:
Ik kijk nu pas. Denk dat Erin en corey toch beter uit elkaar kunnen gaan. Wat een slappe hap die gast
Er is ook een reunion.quote:Op donderdag 6 mei 2021 10:31 schreef Magica het volgende:
Pff wat vreselijk zoetsappig dat einde![]()
Krijgen we nog een aflevering van hoe is het nu met
Ik denk dat Kendall dan voor Erica (of hoe heette ze?) zou kiezen en zij misschien vol met hoop er toch in mee zou gaan en dat de productie hopelijk ook al heeft ingezien dat het een eng narcistisch ventje is. Denk/hoop dat Alexys er ook snel achter komtquote:Op donderdag 6 mei 2021 09:43 schreef Magica het volgende:
Waarom laat ie kendal niet eerst kiezen? Nu zei hij dan ga ik maar weg met alexys en zij denkt echt dat ie voor haar kiest
Prachtig hoe quasi beledigd hij keek toen ze zei dat ze zonder hem weg ging.quote:
Echt hequote:Op vrijdag 7 mei 2021 09:25 schreef avotar het volgende:
[..]
Prachtig hoe quasi beledigd hij keek toen ze zei dat ze zonder hem weg ging.
Ja maar nu naaien ze alexys eigenlijk, denkt dat ze eerste keus isquote:Op donderdag 6 mei 2021 21:55 schreef Anouk83 het volgende:
[..]
Ik denk dat Kendall dan voor Erica (of hoe heette ze?) zou kiezen en zij misschien vol met hoop er toch in mee zou gaan en dat de productie hopelijk ook al heeft ingezien dat het een eng narcistisch ventje is. Denk/hoop dat Alexys er ook snel achter komt
En ook dat vasthouden nog en maar blijven vragen of ze het zeker wist. Echt wat een eikel is die gast.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 09:25 schreef avotar het volgende:
[..]
Prachtig hoe quasi beledigd hij keek toen ze zei dat ze zonder hem weg ging.
Ik moest huilen haha. Ik vind hem ook echt een oprechte vent hoe hij over komt.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 00:15 schreef BBguy het volgende:
I cried. Mooi einde! Ben zelf zwaar hetero maar die Julian is een goeie kerel denk ik.
Suicide..quote:Op dinsdag 11 mei 2021 11:47 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
Karim, verleider ten tijden van Herbert etc zijn vrouw is overleden meldt hij op instagram
Wtfquote:
Bij hem zie je bijna zijn lul en bij boring Laura bijna haar kut.quote:
Net gekeken. Was fucking boringquote:Op zaterdag 8 mei 2021 19:02 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Mooi einde![]()
Ik lees hierboven dat er nog een Reunion aflevering komt? Als dat in zo'n setting als vorig seizoen is (beetje Jerry Springer achtig zonder vechten), kan dat nog wel drama worden.
Ik herkende haar niet eens!quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:44 schreef Smart_ass het volgende:
Oh nevermind dan, ik volg haar verder ook niet maar ik kreeg tijdens dat seizoen een beetje zo’n braaf meisje beeld van haar.
Walgelijkquote:Op woensdag 19 mei 2021 22:06 schreef roos94 het volgende:
Rodanya en Morgan krijgen weer een kindje.
Daar hebben ze keizersnedes voor.quote:Op woensdag 19 mei 2021 22:22 schreef roos94 het volgende:
Ik kan mij nog goed voor de geest halen dat Rodanya een jaar geleden zei hevig getraumatiseerd te zijn door de bevalling en dit nóóóóit meer zou doen
Dan heb je niet de juiste dokter getroffen.quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:23 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ja leuk dat je bang bent maar we zitten niet in amerika zegt je dokter dan
14 afleveringen, dat gaat enorm rekken worden.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 14:05 schreef Flitskikker het volgende:
Vanaf 26 augustus het tweede seizoen van Temptation Island Love or Leave op Videoland.
Die dag 2 afleveringen online, daarna 1 per week. 14 afleveringen in totaal.
Ja lijkt me beter iets oudere koppels. Denk dat dit wel leuk wordtquote:Op donderdag 12 augustus 2021 22:18 schreef DKUp het volgende:
Goed nieuws wat leeftijd betreft.
Hoewel Belgen en Monica.
Ziet er niet uitquote:Op maandag 16 augustus 2021 16:11 schreef Donna het volgende:
De 'verleiders' die op zoek naar liefde zijn;
[ afbeelding ]
Zo op de foto's is het niet veel bijzondersquote:Op donderdag 19 augustus 2021 14:04 schreef Cinderelladreamer het volgende:
En de dames.....
https://www.rtlboulevard.(...)rs-temptation-island
Er zit niks leuks voor je bij?quote:Op donderdag 19 augustus 2021 14:12 schreef engine het volgende:
[..]
Zo op de foto's is het niet veel bijzonders
Nee helaasquote:Op donderdag 19 augustus 2021 14:14 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Er zit niks leuks voor je bij?
Ik dacht al, ik herken die ergens van.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 12:48 schreef freaky40 het volgende:
De eerste 2 afleveringen staan live. Nu al interessant. Nico uit een van de seizoenen Ex on The Beach doet ook mee.
Echt he, die badkamer die ze lieten zien ookquote:Op donderdag 26 augustus 2021 13:35 schreef roos94 het volgende:
Wat een bizar lelijke slaapkamers, mijn god
Ja die zag ik niet aankomen! Heb alleen niet het idee dat de verleiders echt voor de liefde komen, ze gaven meer de indruk om te willen stoken. Dus hopelijk dat ze dan niet te veel macht krijgen.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 15:26 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Oeh leuke en spannende twist in dit seizoen!
Ik heb hoop voor Joop!quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 12:31 schreef freaky40 het volgende:
Ik moest lachen: een donkere gast heet Joop...Hij had wel leuke quotjes dus dat kan een smaakmaker worden.
Ik herkende m meteen van Ex on the beachquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 15:57 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik vind Nico best knap maar dat accent is zo'n afknapper
Het algemene topic voor Temptation Island. Toen dit deel werd geopend liep er een seizoen in de USA, maar nu weer in NL.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 16:00 schreef Karina het volgende:
Is dit nou het USA topic of het NL Topic?
Top! Ik raakte ook al in de war en heb me scheel gezocht om het NL topic, tot het kwartje viel.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 16:05 schreef Karina het volgende:
Owik raakte al in de war. Ik haal dat USA etc. gewoon even weg, volgende topic in de reeks kan dan een andere titel krijgen.
Potentie?? Vond haar deze twee afleveringen al heel bijzonderquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 19:23 schreef roos94 het volgende:
Dit seizoen wordt denk ik wel smeuigDelphine heeft potentie om helemaal psycho door te draaien en ik zie bij de mannen ze allemaal wel vreemdgaan. Donna zal wel de braafste zijn a la Laura/Angela.
quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 19:30 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Potentie?? Vond haar deze twee afleveringen al heel bijzonder![]()
![]()
Ja inderdaad, hoop dat ze daar nog een definitie van geven ofzoquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 09:02 schreef engine het volgende:
[..]
Wat een mens ja.
Ik denk heel veel drama dit seizoen
Maar vind dat wel raar dat koppels weggestuurd kunnen worden. Allemaal zo'n vaag gedoe om mensen te pushen "zich open te stellen". Maar wat dat precies inhoud weet niemand.
Nou mis ik 'Sjino' (Gino)quote:Op zondag 29 augustus 2021 15:48 schreef Athenais het volgende:
Ik heb hoop op een mooi seizoen.Zeker met die Bert en Delphine, ik moet toch een beetje denken aan Timtation.
Ik dacht oprecht dat ik die verkeerd verstaan hadquote:Op zondag 29 augustus 2021 20:04 schreef KaBuf het volgende:
We zitten allemaal in hetzelfde beschuitje
We hebben het hier thuis vijf keer teruggekeken omdat we zo dubbel lagen van het lachenquote:Op zondag 29 augustus 2021 20:17 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ik dacht oprecht dat ik die verkeerd verstaan had
Echt hèquote:Op zondag 29 augustus 2021 21:03 schreef KaBuf het volgende:
[..]
We hebben het hier thuis vijf keer teruggekeken omdat we zo dubbel lagen van het lachen
hahaa ja geweldig, wel meer normale stellen dit jaar, inplaats van fotomodellenquote:Op zondag 29 augustus 2021 20:17 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ik dacht oprecht dat ik die verkeerd verstaan had
Ja top vind ik dat. Die gaan toch sneller vreemd met zo'n programma lijkt mij. Net zoals mannen sneller vreemd gaan: vrouwen zijn meer gewend om altijd de mogelijkheid te hebbben om seks te kunnen hebben en worden veel meer mee geflirt etc. Maar mss dat ik dit baseer op niets hahaquote:Op maandag 30 augustus 2021 10:28 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
hahaa ja geweldig, wel meer normale stellen dit jaar, inplaats van fotomodellen
haha wie weetquote:Op maandag 30 augustus 2021 14:50 schreef Epistaxiophobia het volgende:
[..]
Ja top vind ik dat. Die gaan toch sneller vreemd met zo'n programma lijkt mij. Net zoals mannen sneller vreemd gaan: vrouwen zijn meer gewend om altijd de mogelijkheid te hebbben om seks te kunnen hebben en worden veel meer mee geflirt etc. Maar mss dat ik dit baseer op niets haha
Oh ik wacht even todat er meer op Videoland staat. Lekker welquote:Op woensdag 1 september 2021 18:06 schreef Karina het volgende:
Die Bert. Helemaal onder de plak normaal en nu mag hij los hoor
Ik weet eigenlijk niet welke aflevering al op tv is geweest, is dat ook afl. 2?quote:Op woensdag 1 september 2021 18:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Oh ik wacht even todat er meer op Videoland staat. Lekker wel
Ik snap dat niet zo het laatste seizoen is 5 maar dat zijn al 16 afleveringen. Of klopt dat welquote:Op woensdag 1 september 2021 18:09 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet welke aflevering al op tv is geweest, is dat ook afl. 2?
Je hebt gelijk, vrouwen hebben sex wanneer ze willen, mannen hebben sex wanneer ze mogen... Nu met zoveel verleidsters "mogen" de mannen veel sneller, dus die gaan eerder de fout in. Denk ikquote:Op maandag 30 augustus 2021 14:50 schreef Epistaxiophobia het volgende:
[..]
Ja top vind ik dat. Die gaan toch sneller vreemd met zo'n programma lijkt mij. Net zoals mannen sneller vreemd gaan: vrouwen zijn meer gewend om altijd de mogelijkheid te hebbben om seks te kunnen hebben en worden veel meer mee geflirt etc. Maar mss dat ik dit baseer op niets haha
Ja daar raakte ik ook eerst mee in de war, ik zag 2 seizoenen staan maar het is die met 2 afleveringen.quote:Op woensdag 1 september 2021 18:15 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik snap dat niet zo het laatste seizoen is 5 maar dat zijn al 16 afleveringen. Of klopt dat wel
Oh het is love or leave weer wat anders. Twee afleveringen
Ok dat is wat beter volgen op fok. Dat is altijd leuk om te lezenquote:Op woensdag 1 september 2021 18:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja daar raakte ik ook eerst mee in de war, ik zag 2 seizoenen staan maar het is die met 2 afleveringen.
Ja, want er is al een eerder seizoen met dit concept blijkbaarquote:Op woensdag 1 september 2021 18:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja daar raakte ik ook eerst mee in de war, ik zag 2 seizoenen staan maar het is die met 2 afleveringen.
Ik heb net de eerste aflevering gezien, maar wat is dat voor doofus zegquote:Op donderdag 2 september 2021 11:30 schreef roos94 het volgende:
Die wouter heeft geloof ik de hersencapaciteit van een zeepok
Bert die gaat straks nog wel lekker aan de haal met de meisjes hahahquote:Op donderdag 2 september 2021 20:55 schreef Athenais het volgende:
Ik word chagrijnig van Bert. Vervelende huilebalk.
Hij is meer iets voor het programma Down the roadquote:Op donderdag 2 september 2021 20:55 schreef Athenais het volgende:
Ik word chagrijnig van Bert. Vervelende huilebalk.
Sowieso, die hele act is ongeloofwaardig.quote:Op vrijdag 3 september 2021 09:06 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Bert die gaat straks nog wel lekker aan de haal met de meisjes hahah
Delphine gaat ook voor de bijl denkquote:Op vrijdag 3 september 2021 09:06 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Bert die gaat straks nog wel lekker aan de haal met de meisjes hahah
Denk je? wat een saaie muts is dat.quote:Op vrijdag 3 september 2021 12:02 schreef Magica het volgende:
[..]
Delphine gaat ook voor de bijl denk
Denk juist daarom dat ze dan ineens verrassend uit de hoek kan komenquote:Op vrijdag 3 september 2021 15:44 schreef Soury het volgende:
[..]
Denk je? wat een saaie muts is dat.
Nou wie weetquote:Op vrijdag 3 september 2021 15:45 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Denk juist daarom dat ze dan ineens verrassend uit de hoek kan komen
Welk programma moet het zijn?quote:Op zaterdag 4 september 2021 19:59 schreef AgnesGru het volgende:
Eindelijk aan TI begonnen, maar die Joop, zit die niet in het verkeerde programma?
Dat dusquote:Op zaterdag 4 september 2021 11:37 schreef Fascination het volgende:
Nou, ik heb alle drie de afleveringen gezien.
Goed dat dat stel is weggestuurd, maar de krampachtige draai die ze eraan probeerden te geven dat dat komt doordat ze al de ware liefde hebben gevonden is natuurlijk lachwekkend.
Had eigenlijk verwacht dat Delphine meer moeite zou hebben om Bert los te laten dan andersom. Die gaan beiden misschien nog wel de mist in.
Ik blijf het bizar vinden dat Wouter een vriendin heeft die zich zo voor hem probeert te bewijzen (als we haar woorden mogen geloven uiteraard). Ze is geen raketgeleerde, maar ziet er best goed uit, die kan makkelijk wat beters vinden. En gezien het voorstukje met stompende Wouter gebeurt dat misschien wel.![]()
Vind Presley wel leuk overkomen en knap van de verleidsters. Hopelijk zien we meer van haar.
Prince Charming.quote:
Allemaal instagram-influencer junksquote:Op maandag 6 september 2021 14:50 schreef jesseax het volgende:
De verleiders die komen voor de ware liefde. Alsof een van die dames in de buitenwereld ooit achter een type als Bert zouden gaan.
De beelden tijdens het kampvuur zijn ook totaal niet boeiend.quote:Op donderdag 9 september 2021 10:10 schreef roos94 het volgende:
Ik vind dit seizoen echt extreem saai
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 23% gewijzigd door Thaddeus op 09-09-2021 19:19:51 (Spoiler) ]
Als je alles van die meiden wegpoetst blijft er niet veel over. Delfine en Donna is nog wat natuurlijkquote:Op donderdag 9 september 2021 16:31 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Vond dit voor Donna wel veel kwetsender dan dat die gast in het feestgedruis was vreemdgegaan, zijn woorden over haar waren niet misselijk......
Er zijn er maar twee die wat naturel zijn.quote:Op donderdag 9 september 2021 16:31 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Vond dit voor Donna wel veel kwetsender dan dat die gast in het feestgedruis was vreemdgegaan, zijn woorden over haar waren niet misselijk......
Ja dat ook inderdaad....quote:Op donderdag 9 september 2021 19:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Als je alles van die meiden wegpoetst blijft er niet veel over. Delfine en Donna is nog wat natuurlijk
quote:Neanderthaler Krijn, oudste oer-Nederlander, krijgt een gezicht
Krijn leefde 50.000 tot 70.000 jaar geleden in het gebied dat nu de Noordzee is. Omdat het waterpeil toen 50 meter lager stond, was dat toen de koude steppevlakte Doggerland, waar Krijn mammoeten, rendieren en wolharige neushoorns kan zijn tegengekomen.
Rond zijn twintigste moet Krijn zijn gestorven. Millennia later vond een amateur-paleontoloog een bescheiden stukje bot van deze oermens op de Zeeuwse kust, opgezogen van de Noordzeebodem door een schelpenzuiger. Deze wenkbrauwboog was in 2001 het eerste stukje neanderthaler dat uit de Noordzee werd opgediept en ook de eerste keer dat deze mensensoort in Nederland werd teruggevonden.
Bron: https://nos.nl/artikel/23(...)r-krijgt-een-gezicht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind het wel weer opvallend dat een aantal singles haar helemaal hun type vinden. Kijken ze dan echt alleen naar uiterlijk?quote:Op vrijdag 10 september 2021 12:12 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
Ik vind Donna echt een beetje psycho.
Of gewoon een makkelijke prooiquote:Op vrijdag 10 september 2021 13:57 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik vind het wel weer opvallend dat een aantal singles haar helemaal hun type vinden. Kijken ze dan echt alleen naar uiterlijk?
Echt he. Ongelooflijk. Blij om homo te zijnquote:Op vrijdag 10 september 2021 15:41 schreef ongelovelijk het volgende:
Wat een jankprogramma zeg. Waar die vrouwen zich wel niet druk om maken zeg. snappen blijkbaar nog steeds niet dat alles uit context wordt gehaald bij het kampvuur.
Toch overduidelijk dat die gast een grap maakt ook met zijn zullen we de microfoons uitzetten zodat we vieze dingetjes kunnen zeggen.
Beter selecteren ze een keer op iq ipv uiterlijk
Mijn vriend vroeg me ook al; was dit nou zo erg??quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:43 schreef Raw85 het volgende:
Haha ik ben het nu aan t terugkijken en dacht precies hetzelfde. Snap met name niet waar die Donna nou zo'n ontzettend probleem van maakt
De gemiddelde gayscene is gelukkig vrij van dramaquote:Op vrijdag 10 september 2021 22:37 schreef Rene het volgende:
[..]
Echt he. Ongelooflijk. Blij om homo te zijn… die vrouwen. Mijn god.
Jammer is dat jaquote:Op zaterdag 11 september 2021 11:09 schreef Donna het volgende:
[..]
Mijn vriend vroeg me ook al; was dit nou zo erg??
Ik vind het jammer dat ze met Temptation Island de USA kant uit wilden met Love or Leave, maar dat ze toch weer meer richting het Nederlandse gaan met het stoken en verleiden enzo.
In Amerika zouden de huilende Bert beelden wel getoond zijn tijdens het kampvuur want het is uitzoeken hoe het met je relatie zit en niet meer enkel kijken of je een bimbo kunt weerstaan.
Jammer.
Maar dit is leukere tv natuurlijk
Hij kwam me al bekend voor...quote:Op vrijdag 10 september 2021 10:53 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
Joop is leuk!
Maar ik merk dat ik het minder interessant vind, saai en ook van die koppen die ik al eerder heb gezien. Bij dat nieuwe koppel staat dat ze 2 jaar een relatie hebben maar hij deed vorig jaar in 2020 nog mee als verleider. Het rijmt allemaal niet echt meer voor mij
Schijnt dat ze toen wel een relatie hadden, maar hij mee ging doen voor de (Insta) fame en zij dat prima vond.quote:Op zaterdag 11 september 2021 13:22 schreef Magica het volgende:
[..]
Hij kwam me al bekend voor...
Die vriendin van hem... komt voor nu over alsof er gewoon geen gesprek mee te voeren is of mee te lachen valt
Goed dat je het nog even zegt.quote:Op zaterdag 11 september 2021 11:44 schreef DKUp het volgende:
Oké dus het lag niet aan mij![]()
Wat een dom wijf; deelneemster Donna
Dat gejank van die andere wijven ook. Die gasten mogen echt niks doen.
Nevernooitnietquote:Op zondag 12 september 2021 19:38 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Jullie doen volgend seizoen mee?![]()
quote:Op zaterdag 11 september 2021 13:13 schreef roos94 het volgende:
[..]
De gemiddelde gayscene is gelukkig vrij van drama
Niks mis met gevoelig zijn en dit ook uiten, maar hij gaat wel richting labiel ja. Ik snap niet dat hij zichzelf zo wegcijfert. Ik zou woest zijn als ik erachter kwam dat iemand mij stiekem had zitten filmen. En dan ook nog het op deze manier uitspreken op TV. Hij lijkt geen eigen wil meer te hebben, alles draait om hoe zij zich voelt.quote:Op donderdag 16 september 2021 13:25 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
Bert kan niet een dag zonder te huilen. Hij is toch over de 30 jaar?
Ja zo hey, die heeft echt een keiharde reality check nodig maar Bert gaat het haar niet geven.quote:Op donderdag 16 september 2021 09:52 schreef roos94 het volgende:
Delphine die even zonder schroom vertelt hoe Bert iedere dag loopt te rukken en dat ze dit bekijkt via een verborgen camera![]()
![]()
![]()
helemaal koekwaus
ja, wat een walgelijk wijf johquote:Op donderdag 16 september 2021 09:52 schreef roos94 het volgende:
Delphine die even zonder schroom vertelt hoe Bert iedere dag loopt te rukken en dat ze dit bekijkt via een verborgen camera![]()
![]()
![]()
helemaal koekwaus
Vind ik eigenlijk ook wel, vond hem best denigrerend naar haar toe al had hij dat misschien niet helemaal door....quote:Op donderdag 16 september 2021 15:26 schreef MaximumRush het volgende:
Ik heb de nieuwe aflevering nog niet gezien, maar kan me op zich wel goed voorstellen dat Donna boos was op de beelden die ze kreeg te zien. Ik denk zelf dat het niet om de microfoon opmerking ging, maar om de rest van de opmerkingen. Ze is al een vrij onzeker meisje, en krijgt bij iedere verleidster die niet op haar lijkt te horen dat dat zijn type is, en wat hij zoekt in een relatie.
Geld lijkt idd wel een ding te zijn in die familie.quote:Op donderdag 16 september 2021 16:17 schreef Raw85 het volgende:
DIe twee Belgische chicks zijn knettergek. Delphine spreekt voor zich maar die Donna ook echt heel raar. Ook gelijk lullen over dat het haar geld gaat kosten etc
Hij zat in Ex on the Beach. Iets zegt me dat hij er geen moeite mee heeft om zich te laten gaan.quote:Op vrijdag 17 september 2021 08:48 schreef jesseax het volgende:
Die verleidster raakte wel de kern in het gesprek met Bert. Bert heeft ooit een misstap gemaakt en dat wordt gebruikt door Delphine om echt letterlijk alles te controleren.
Donna lijkt mij meer iemand die van het afstoten en aantrekken is, ik zie haar nog wel terugkrabbelen. Tenzij Nico natuurlijk zich laat gaan in de mannenvilla.
Die vibe geeft hij inderdaad af. Ze heeft er ook 10 jaar de tijd voor gehad...quote:Op donderdag 16 september 2021 20:44 schreef Fascination het volgende:
Bert komt echt over als een slachtoffer van huiselijk geweld. Die jongen heeft psychische hulp nodig. Dit nog verder uitmelken voor tv is eigenlijk immoreel.
Oh dat is al een rode vlag op zich.quote:Op vrijdag 17 september 2021 08:51 schreef Donna het volgende:
[..]
Hij zat in Ex on the Beach. Iets zegt me dat hij er geen moeite mee heeft om zich te laten gaan.
Hij wordt zo te zien gesponsord door het (mij onbekende) kledingmerk Wrong Fiends. Iedere dag een ander setje van dit merk. Ook petje en badslippers worden niet vergetenquote:
Die Aylin komt heel bekend voor 🤔quote:Op zaterdag 4 september 2021 16:38 schreef Meke het volgende:
Je gaat je bijna een beetje afvragen op deze manier of Deborah en Koen er niet alleen inzaten om deze zwembadtruc te introduceren![]()
En dat Efraim en Aylin al klaar stonden??
We zien natuurlijk ook maar fragmenten hè die ze zorgvuldig geplakt hebben....maar zowel Delphine als Bert moeten echt eerst aan zichzelf werken voor ze weer aan een nieuwe relatie gaan beginnen....quote:Op donderdag 23 september 2021 20:01 schreef Lauren. het volgende:
Euh ja, Bert is een viespeuk en gedraagt zich wel als een typische slappe friet. Maar ben ik de enige die Delphine echt fucking manisch vind? Het ene moment zit ze breedglimlachend op de fiets, het andere moment loopt ze jankend tegen een bloempot te roepen dat 'da tog ech nie kan'. Hou op met me. 😨
Hij is alleen vergeten te vertellen dat ie voor een ‘happy ending’ wilde gaan.quote:Op donderdag 23 september 2021 09:51 schreef roos94 het volgende:
Bert gaat naar een prostituee enkel voor een massage? Goed verhaal
Boekt een hotelkamer enkel voor massage![]()
![]()
mafklapper. Beide koekwaus ze verdienen elkaar.
En dat ene wijf dat tegen Efraim zegt, durf jezelf eens op 1 te zetten. Volgensmij heeft hij daar geen moeite mee![]()
Een normale massagesalon heeft helemaal niks met erotiek/erotische handelingen te maken.quote:Op donderdag 23 september 2021 14:34 schreef freaky40 het volgende:
Het eerste verhaal van Bert zou kunnen, een massagesalon, maar het tweede verhaal een hotelkamer boeken om een massage te ontvangen, neen. Dat stinkt aan alle kanten. Want waarom dan niet terug gaan naar die massagesalon om daar weer een massage te ontvangen.
Wel weer een spicy aflevering, nog steeds het beste seizoen in deze nieuwe opzet. Vorig seizoen was daar nog braaf bij.
Daarom. Ik geloof het eerste verhaal wel...een beetje. Het tweede stinkt.quote:Op donderdag 23 september 2021 21:57 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Een normale massagesalon heeft helemaal niks met erotiek/erotische handelingen te maken.
Dit zal wel gebeurd zijn idd. En dan verkopen als er is niks gebeurdquote:Op donderdag 23 september 2021 19:09 schreef MadJackthePirate het volgende:
Is toch duidelijk bij die Bert, hij had een hoertje gefixt, maar kon niet klaarkomen van de spanning, dus er is niks gebeurd.
Ze zijn beide toxic voor elkaar.quote:Op donderdag 23 september 2021 23:31 schreef Rene het volgende:
Geloof Bert eerlijk gezegd meer van Delphine. Zij heeft last van manische buien of borderline. Nait best. En hij is geestelijk gezien door haar vernachelt. Maar ondertussen hondstrouw maar ook in de war. Heel sneu.
Maar dan is hij de eerste keer toch niet naar een normale massagesalon gegaan, anders werd het erotische deel niet aangeboden.quote:Op donderdag 23 september 2021 23:16 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Daarom. Ik geloof het eerste verhaal wel...een beetje. Het tweede stinkt.
Al zie ik hem er voor aan om er binnen te stappen en te zeggen.... 'Eila, dit is niet de sportschool.'quote:Op vrijdag 24 september 2021 09:43 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Maar dan is hij de eerste keer toch niet naar een normale massagesalon gegaan, anders werd het erotische deel niet aangeboden.
Hij heeft toch een compleet ongeloofwaardig verhaal? Een hotelkamer boeken voor een massageafspraak en happy ending kon maar lukte niet? Nee, Bert viel hier wel voor me door de mand.quote:Op donderdag 23 september 2021 23:31 schreef Rene het volgende:
Geloof Bert eerlijk gezegd meer van Delphine. Zij heeft last van manische buien of borderline. Nait best. En hij is geestelijk gezien door haar vernachelt. Maar ondertussen hondstrouw maar ook in de war. Heel sneu.
Precies!quote:Op vrijdag 24 september 2021 10:56 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hij heeft toch een compleet ongeloofwaardig verhaal? Een hotelkamer boeken voor een massageafspraak en happy ending kon maar lukte niet? Nee, Bert viel hier wel voor me door de mand.
Dat verhaal vond ik aannemelijker dan het verhaal dat hij een hotelkamer had geboekt om daar een 'masseuse' te ontvangen. Dat doe je als je meer van plan bent...quote:Op vrijdag 24 september 2021 09:43 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Maar dan is hij de eerste keer toch niet naar een normale massagesalon gegaan, anders werd het erotische deel niet aangeboden.
Waarschijnlijk heeft hij het nu gedaan, maar vond hij het makkelijker om het nu te ontkennen?quote:Op vrijdag 24 september 2021 11:17 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dat verhaal vond ik aannemelijker dan het verhaal dat hij een hotelkamer had geboekt om daar een 'masseuse' te ontvangen. Dat doe je als je meer van plan bent...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |