Die volle 5 minuten zal niet echt een verschil maken. je moet ook wel een beetje het moraal hoog houden, toch?quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:37 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Duitsland heeft behoorlijke zware copy right regels dus gek is het niet. Maar aan de andere kant als het zo druk is in de zorg hebben ze ook geen tijd voor leuke dansjes toch?
Het gaat om de beeldvorming de hele samenleving is op slot ondernemers worden hun nek omgedraaid en hun staan te dansen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:39 schreef zalkc het volgende:
[..]
Die volle 5 minuten zal niet echt een verschil maken. je moet ook wel een beetje het moraal hoog houden, toch?
Ik ga er al vanuit dat het volgend jaar is voordat we hier weer normaal kunnen leven zonder afstand houden en met grote evenementen enzo - en even voor de duidelijkheid, wanneer ze in Timboektoe weer in de nachtclub kunnen staan met een liefdesdrankje van de Sjamaan boeit me niet zoveel, ik heb het over hierquote:Op woensdag 17 februari 2021 14:49 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Reken hier maar niet op totdat echt iedereen is ingeënt, met een beetje geluk is dit einde van de zomer. Maar dan zit je nog steeds met het feit dat dit niet wereldwijd kan. Voordat de hele wereld echt klaar is met corona zitten we ver in 2022 of 2023.
Laat dat even aan Rutte weten, hij heeft die memo nog niet gekregen volgens mij.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:39 schreef leolinedance het volgende:
Die avondklok kunnen we ook wel afschaffen.
Zoals ik al eerder zei, het speelt een hele grote rol, want theaters, nachtclubs, festivals, dancefeesten, concerten etc moeten zich er aan houden. De hele horeca blijft failliet gaan, elk dansfeest verboten, en elk festival en concert faillit of volledig qua plezier verneukt door klotebeperkingen zolang die klote 1,5m ons leven blijft vergallen. Hoe sneller hij weg gaat hoe beter. En dat gebruik van de zinssnede "operate as normal - but still with social distancing" stelt me niet gerust. Zolang er social distancing is is er niets normaals aan, punt.quote:Op woensdag 17 februari 2021 14:36 schreef zalkc het volgende:
[..]
Dat gaat ook echt wel gebeuren, maar dat is nog een stap na deze lijst. En in de praktijk zal, als alles gaat zoals verwacht, de anderhalve meter al geen rol van betekenis meer spelen in de zomer.
Ze gaan niet benoemen wanneer het weggaat.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:40 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Ik ga er al vanuit dat het volgend jaar is voordat we hier weer normaal kunnen leven zonder afstand houden en met grote evenementen enzo - en even voor de duidelijkheid, wanneer ze in Timboektoe weer in de nachtclub kunnen staan met een liefdesdrankje van de Sjamaan boeit me niet zoveel, ik heb het over hier- , maar het stelt me niet gerust dat het er niet expliciet bijstaat.
En vooral het stukje "operate as normal - but still with social distancing" maakt me bang. Zolang er social distancing is is het niet normaal, niet vrij, niet spontaan, en niet gezellig, en dus wordt ik bang als dat bij elkaar in een zin staat en als laatste stap.
Beter benoemen ze het anders maandag,,, nogmaals, ik ben pas blij als alle beperkingen weg zijn, en dat is dan ook het enige perspectief waar ik op wacht.
Ik. In de week ervoor. Deels toeval (lente begonnen), deels politiek. Verkiezingen komen eraan.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Diezelfde ondernemer die schreeuwt dat hij zo snel mogelijk weer open wil terwijl de zorg op zijn laatste benen loopt. die beeldvorming?quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:40 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Het gaat om de beeldvorming de hele samenleving is op slot ondernemers worden hun nek omgedraaid en hun staan te dansen.
Ik durf nergens meer op te hopen met dit kabinet. Dat ze zo krampachtig de avondklok willen handhaven zegt genoeg.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Dan moeten ze het dus maar met 2 weken verlengen he en niet met 3, dat hebben ze tot nu toe altijd gedaan...quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:44 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ik. In de week ervoor. Deels toeval (lente begonnen), deels politiek. Verkiezingen komen eraan.
Die verlengen met drie weken en zegen daarbij, mocht de situatie het toelaten zullen we kijken of we eerder kunnen versoepelen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:45 schreef popje het volgende:
[..]
Dan moeten ze het dus maar met 2 weken verlengen he en niet met 3, dat hebben ze tot nu toe altijd gedaan...
Nee. Geen versoepelingen in maart.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Daar ga ik wel vanuit. Ik denk dat ze volgende week aankondigen dat de middelbare scholen weer opengaan en ik verwacht ook dat minstens de avondklok nog verdwijnt voordat we naar de stembus gaan.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Ik ben hier nog steeds heel, heel bang voor.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:36 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En dan van de zomer zeggen dat die versoepelingen enkel gelden voor gevaccineerden om het feest compleet te maken.
Opschorting van de avondklok om te kunnen stemmen en de telling bij te wonen. Verwacht ik, anders verplaatsen verkiezingen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Die wet moet zowieso elke drie maanden verlengd worden, met instemming kamer en advies raad van state, anders zijn de regels automatisch weg.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ze gaan niet benoemen wanneer het weggaat.
Social distancing is een heel simpele. Die anderhalve meter gaat gewoon verdwijnen. Als het niet is vanuit een wet oid, gaat ie gegarandeerd weg doordat de bevolking zich er niet meer aan houdt. Wat je dan bijvoorbeeld gaat krijgen is dat de bevolking zich er niet meer aan houdt, er boetes komen en de tweede kamer zich er op een manier niet aan houdt (een Grapperhausje doet) waar de hele bevolking over zal vallen.
Dan moet de tweede kamer of de minister die betrokken is zich verantwoorden en komen ze tot de conclusie dat het zinloos is om de maatregel aan te houden.
Ze zullen niet te snel af willen bouwen, maar op een gegeven moment denkt de bevolking vanzelf: Yolo, dikke doei.
Maar wat jij en ik thuis of buiten op straat doen is niet zo interessant. Zo lang de maatregel officieel van kracht blijft, heeft het een enorme impact op scholen, bedrijven en verenigingen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ze gaan niet benoemen wanneer het weggaat.
Social distancing is een heel simpele. Die anderhalve meter gaat gewoon verdwijnen. Als het niet is vanuit een wet oid, gaat ie gegarandeerd weg doordat de bevolking zich er niet meer aan houdt. Wat je dan bijvoorbeeld gaat krijgen is dat de bevolking zich er niet meer aan houdt, er boetes komen en de tweede kamer zich er op een manier niet aan houdt (een Grapperhausje doet) waar de hele bevolking over zal vallen.
Dan moet de tweede kamer of de minister die betrokken is zich verantwoorden en komen ze tot de conclusie dat het zinloos is om de maatregel aan te houden.
Ze zullen niet te snel af willen bouwen, maar op een gegeven moment denkt de bevolking vanzelf: Yolo, dikke doei.
Ja het is heel crux voor ons. Maar het niet doen heb je niet alleen ons mee, maar ook de economie.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:47 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben hier nog steeds heel, heel bang voor.
Is al goed. Kwam idd een beetje arrogant over.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:37 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Maar als iets niet kan dan kan het niet. Ze kunnen toch moeilijk hocus pocus doen?
Hugo en Mark zijn ook gewoon mensen. Ik zou ook graag anders willen, maar zou ook niet weten hoe. JIj wel?
Mijn excuses als ik arrogant over kwam, maar het woord perspectief kan ik niet meer horen omdat het mijns inziens gewoon niet mogelijk is om dat te geven/beloven.
Ik hoop met je mee dat het virus seizoen bijna over is en dat we idd over een paar weken de teugels kunnen laten vieren. Maar dat is nou net zo'n variabele die het zo onzeker maakt om een uitgestippeld perspectief te bieden.
Hugo was gisteren met zijn kinder persconferentie weer even ouderwets op een vraag van een kind. Hij gaf aan dat hij denkt als alles normaal/goed verloopt dat we van de zomer weer redelijk normaal op vakantie kunnen.
Maar laten we hem nou er niet op afrekenen als dat niet lukt, want dan is er dus 1 van de variabelen niet zo gelopen als gehoopt. En daar kan hij vaak/niet altijd wat aan doen.
Gokje, het is een specialistische rechter, net zoals met belastingzaken, die komen wel vaker dezelfde experts tegen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:46 schreef JosMert het volgende:
Zozo:
Kan iemand mij even vertellen waarom dat de voorzitter van de rechtbank die gisteren de uitspraak deed over de avondklok connecties heeft met Jaap van Dissel (RIVM)? #avondklok
Bron: https://twitter.com/gelehesjesnl/status/1362041282240077825?s=21
Ik.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Gelehesjestwitter, klinkt betrouwbaar.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:46 schreef JosMert het volgende:
Zozo:
Kan iemand mij even vertellen waarom dat de voorzitter van de rechtbank die gisteren de uitspraak deed over de avondklok connecties heeft met Jaap van Dissel (RIVM)? #avondklok
Bron: https://twitter.com/gelehesjesnl/status/1362041282240077825?s=21
In 2020 las ik dit ook vaak. En ook gehoord.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:40 schreef eragon2890 het volgende:
Ik ga er al vanuit dat het volgend jaar is voordat we hier weer normaal kunnen leven zonder afstand houden en met grote evenementen enzo
Ik snap best dat het zwaar is voor die groep maar doe het lekker achter de schermen. Als de samenleving op slot zit met alle bijkomende ellende mag je best ook een pas op de plaats maken hoor. Maar vertel vooral aan ondernemers die technisch failliet zijn door alle maatregelen dat ze het zo goed hebben dat is pas holle retoriek.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:45 schreef zalkc het volgende:
[..]
Diezelfde ondernemer die schreeuwt dat hij zo snel mogelijk weer open wil terwijl de zorg op zijn laatste benen loopt. die beeldvorming?
Doe niet zo debiel, zogenaamd is iedereen een hardwerkende Nederlander die moet ploeteren voor een schamel inkomen, maar ondertussen hebben we het nog lang zo slecht niet over het algemeen. Dit is gewoon holle retoriek. als er ooit een foto komt dat Mark of Hugo uitgezakt op de bank zit te netflixen na een 100-urige werkweek is het land ook te klein, maar net zo onterecht.
Ik denk kappers open, net als in Duitsland en België, iets met weer een beetje mens voelen enzo. Sportscholen, met regels uiteraard, in het kader van de strijd tegen overgewicht. Misschien als wisselgeld de avondklok naar 1900.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:43 schreef popje het volgende:
Wie denkt dat er versoepelingen komen voor de verkiezingen?
Alleen klopt die kop niet..quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:41 schreef popje het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)r-dan-gemiddeld.html
In ieder geval maakt de NOS er deze keer een normale kop van.
Nee hoor, overgrote meerendeel had het toen ook al over eind dit jaar/begin volgend jaar. Was in april al zo. Sterker nog, ze zijn nu over algemeen optimistischer dan toen, omdat vaccins veel sneller kwamen en vooral ook met VÉÉL groter succes dan zelfs de grootste optimist verwacht had.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:50 schreef Red_85 het volgende:
[..]
In 2020 las ik dit ook vaak. En ook gehoord.
Als je je nest laat volschijten door dezelfde vogels, dan ben je in de veronderstelling dat 80% het eens is met de regels.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:39 schreef leolinedance het volgende:
Die avondklok kunnen we ook wel afschaffen.
Dit zegt mij niet zoveel.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:46 schreef JosMert het volgende:
Zozo:
Kan iemand mij even vertellen waarom dat de voorzitter van de rechtbank die gisteren de uitspraak deed over de avondklok connecties heeft met Jaap van Dissel (RIVM)? #avondklok
Bron: https://twitter.com/gelehesjesnl/status/1362041282240077825?s=21
Straks is het virusseizoen over en stromen de ziekenhuizen leeg.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:38 schreef popje het volgende:
Is de situatie in Nederland al voldoende verbeterd zodat de avondklok weer snel kan verdwijnen?
Het kabinet en het OMT menen van niet.
Bron: Volkskrant, 4 vragen over de avondklok.
Wanneer vinden ze dat wel? Ik heb het idee dat ze dat pas vinden als we op 0 staan... Wat vroeger gold, geldt nu niet meer tot in het einde der tijden door de GROTE ZORGEN over de dreiging van NIEUWE VARIANTEN.
Die kop is al heel lang ronduit belachelijk. Zelfs GeenStijl had daar een artikel over met een fatsoenlijke onderbouwingquote:
Dat is zo. Maar de bevolking heeft meer 'macht' dan ze denkt. Op het moment dat de regering ziet dat het niet meer vol te houden is om de anderhalve meter aan te houden of om mondkapjes af te dwingen omdat de bevolking er massaal mee stopt is het klaar.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:48 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Maar wat jij en ik thuis of buiten op straat doen is niet zo interessant. Zo lang de maatregel officieel van kracht blijft, heeft het een enorme impact op scholen, bedrijven en verenigingen.
3 variabelen waar hij niks aan kan doen:quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Is al goed. Kwam idd een beetje arrogant over.![]()
Mochten er variabelen zijn die je niet onder controle hebt, dan dien je alsnog een plan te hebben. Die variabelen neem je mee. Zeker in het landsbestuur. Met deze manier van regeren by windflow komt niemand verder. Ik kan hier een ellenlang essay gaan neerzetten, maar waar mijn gedachte op neer komt is dat als je een project bestuurd je een hou vast moet hebben, je projectplan. Dat is er gewoonweg niet eens.
Waarom zegt hugo dat in een kinderpersconferentie? Laat hem dat vertellen voor de kamer zodat het duidelijk is voor iedereen. En verder heeft hugo er wel invloed op, want hij is baas van de spuiten, het is zijn verantwoording zo snel mogelijk die vaccins bij de bevolking te krijgen.
Dus ja, we kunnen hem wel afrekenen op het coronabeleid. Samen met eindverantwoordelijke mark.
Het is een beetje zoals de ophef die er was toen de Jonge gezellig kerstliedjes ging zingen bij Jinek terwijl er net gezegd werd dat vanalles weer dicht moest. Ik vind het leuk voor ze dat het konden doen en vind het logisch dat ze het deden, maar een opmerking die veel voorbij kwam was: Ze hadden het toch zo druk, hoe konden ze tijd hebben om te repeteren dan?!quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:45 schreef zalkc het volgende:
[..]
Diezelfde ondernemer die schreeuwt dat hij zo snel mogelijk weer open wil terwijl de zorg op zijn laatste benen loopt. die beeldvorming?
Doe niet zo debiel, zogenaamd is iedereen een hardwerkende Nederlander die moet ploeteren voor een schamel inkomen, maar ondertussen hebben we het nog lang zo slecht niet over het algemeen. Dit is gewoon holle retoriek. als er ooit een foto komt dat Mark of Hugo uitgezakt op de bank zit te netflixen na een 100-urige werkweek is het land ook te klein, maar net zo onterecht.
Mag nog wel een informatiecampagne komen dat een vaccin niet direct werkzaam is maar tijd nodig heeft denk ikquote:Op woensdag 17 februari 2021 15:54 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat is zo. Maar de bevolking heeft meer 'macht' dan ze denkt. Op het moment dat de regering ziet dat het niet meer vol te houden is om de anderhalve meter aan te houden of om mondkapjes af te dwingen omdat de bevolking er massaal mee stopt is het klaar.
Mijn opa heeft maandag zijn eerste vaccinatie gehad. Het eerste wat hij zei was: Hè, kan ik eindelijk mijn kleinkinderen weer gewoon een knuffel geven.
Ik weet zeker dat er heel veel ouderen of mensen in een risicogroep zijn die er zo in staan. Die hun leven weer normaal gaan leiden zodra ze gevaccineerd zijn. Je ouders die weer bij je op bezoek komen omdat ze gevaccineerd zijn en geen risico meer lopen, of je grootouders.
Hoe eerder zij weer een normaal leven leiden, hoe eerder wij weer een normaal leven leiden.
Ja dat realiseerde hij zich, was meer in het algemeenquote:Op woensdag 17 februari 2021 15:56 schreef zalkc het volgende:
[..]
Mag nog wel een informatiecampagne komen dat een vaccin niet direct werkzaam is maar tijd nodig heeft denk ik
Ik snap wel dat mensen het beu zijn, maar met zo'n vooringenomen houding is het lastig om objectief naar de zaken te kijken. Je moet er eigenlijk van uitgaan de mensen bij het RIVM hun best doen om zo goed mogelijk de situatie in kaart te brengen. Natuurlijk gaat niet alles goed, maar als dan blijkt dat een voorspelling of een model niet klopt, kun je dat bespreken en met cijfers en feitelijke onderbouwingen duidelijk te maken waar de fout dan zit. Door continu alles terzijde te schuiven dat uit de koker van het RIVM komt, schiet je ook niks op.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:53 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Straks is het virusseizoen over en stromen de ziekenhuizen leeg.
Situatie wordt dan wel onhoudbaar. Laten we daar op hopen. Want geloof geen bal meer van het rivm wat alles spint naar zijn eigen gelijk.
Vind ik wel anders als die challenge, die was ook een beetje om het gevoel te versterken "hier komen we samen doorheen" iets wat bij challenges wel vaker de bedoeling is.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het is een beetje zoals de ophef die er was toen de Jonge gezellig kerstliedjes ging zingen bij Jinek terwijl er net gezegd werd dat vanalles weer dicht moest. Ik vind het leuk voor ze dat het konden doen en vind het logisch dat ze het deden, maar een opmerking die veel voorbij kwam was: Ze hadden het toch zo druk, hoe konden ze tijd hebben om te repeteren dan?!
Even los van of het wel of niet terecht is, het was in een aantal gevallen niet het moment.
Ik ook. Zowel landelijk als internationaal. Totaal onnodig, maar ik denk dat er steeds meer landen voor gaan kiezen. En het zal me niks verbazen als dat hier ook zo gaat werken. Bij andere mensen langs gaan e.d. is een eigen keuze en ik verwacht dat je wel gewoon openbare gebouwen in mag, maar ik zie het nog wel gebeuren dat de horeca enkel voor gevaccineerden word. Als dat betekent dat ze niet dicht hoeven zullen ze die kans aangrijpen. Kleinere kans ook dat ze weer dicht moeten als ze enkel gevaccineerden binnen laten. Ik vraag me alleen af of het goed is voor de omzet. Het is nog steeds maar een klein deel wat gevaccineerd is deze zomer. In dit tempo. Daar gaan ze het niet mee redden.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:47 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben hier nog steeds heel, heel bang voor.
Toch blijft het raar. Ten eerste een dikke middelvinger naar de mensen die zich aan de regels houden, juist voor hún.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:54 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat is zo. Maar de bevolking heeft meer 'macht' dan ze denkt. Op het moment dat de regering ziet dat het niet meer vol te houden is om de anderhalve meter aan te houden of om mondkapjes af te dwingen omdat de bevolking er massaal mee stopt is het klaar.
Mijn opa heeft maandag zijn eerste vaccinatie gehad. Het eerste wat hij zei was: Hè, kan ik eindelijk mijn kleinkinderen weer gewoon een knuffel geven.
Ik weet zeker dat er heel veel ouderen of mensen in een risicogroep zijn die er zo in staan. Die hun leven weer normaal gaan leiden zodra ze gevaccineerd zijn. Je ouders die weer bij je op bezoek komen omdat ze gevaccineerd zijn en geen risico meer lopen, of je grootouders.
Hoe eerder zij weer een normaal leven leiden, hoe eerder wij weer een normaal leven leiden.
Eens, maar dat lijkt nu toch goed te komen met extra bestelling bij Pfizer?quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:55 schreef aartstyle het volgende:
[..]
3 variabelen waar hij niks aan kan doen:
* Vaccins worden niet geleverd
Hierbij is de definitie van 'werken' belangrijk. Als het gaat om voorkomen van ziekte en voorkomen van besmettelijkheid, dan zullen een hoop vaccins minder effectief zijn bij de nieuwe varianten. Maar als het gaat om het voorkomen van ziekenhuisopnames dan zien de 100% effectiviteit hiervan bij de meeste vaccins er erg goed uit.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:55 schreef aartstyle het volgende:
[..]
3 variabelen waar hij niks aan kan doen:
* Vaccins werken niet op nieuwe muaties, ja dat zou kunnen
Dan gaan niet-gevaccineerden ook gewoon hoor. Moet je je medische gegevens voortaan overleggen als je iets wil kopen of de deur uit gaat?quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik ook. Zowel landelijk als internationaal. Totaal onnodig, maar ik denk dat er steeds meer landen voor gaan kiezen. En het zal me niks verbazen als dat hier ook zo gaat werken. Bij andere mensen langs gaan e.d. is een eigen keuze en ik verwacht dat je wel gewoon openbare gebouwen in mag, maar ik zie het nog wel gebeuren dat de horeca enkel voor gevaccineerden word. Als dat betekent dat ze niet dicht hoeven zullen ze die kans aangrijpen. Kleinere kans ook dat ze weer dicht moeten als ze enkel gevaccineerden binnen laten. Ik vraag me alleen af of het goed is voor de omzet. Het is nog steeds maar een klein deel wat gevaccineerd is deze zomer. In dit tempo. Daar gaan ze het niet mee redden.
Luisteren kinderen van de staat.quote:Op woensdag 17 februari 2021 15:33 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Volgend Fred waren ze nog vriendelijk geweest met de avondklok; het alternatief is een algemene thuisblijfplicht. Ik hoop dat ze dat nooit gaan uitvoeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |