Gelukkig maar dat dat muteren een tijd terug definitief opgehouden is zodat we enkel zicht op die paar mutaties behoeven.quote:Op donderdag 11 februari 2021 15:56 schreef BlackLining het volgende:
Als je in maart meer zicht hebt op die mutaties,
Maar de abortuskliniek gaat failliet.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:02 schreef THEFXR het volgende:
[..]
alle maatregelen voorkomen ook best veel seks en dus minder geboortes lijkt me zo.
Er zijn grofweg twee lijnen waarlangs het virus muteert: meer virusdeeltjes, en aangepaste spikes die mogelijk antistoffen ontwijken.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:03 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat dat muteren een tijd terug definitief opgehouden is zodat we enkel zicht op die paar mutaties behoeven.
Nou, dan lijkt het me dat we een nog beter vooruitzicht hebben mbt ziekenhuisopnamen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 15:41 schreef BlackLining het volgende:
Besmettingen lopen al twee weken achter, ziekenhuisopnames nog anderhalve week langer.
Dat heeft verder weinig met winst(prognoses) te maken maar veel meer met digitalisering.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:05 schreef mir1986 het volgende:
Jammer dat mijn bericht verwijderd is.
Had geschreven dat ik het jammer vind dat de Rabobank 5000 man ontslaat, terwijl ze 1 miljard winst hebben gemaakt. Hoezo moet je dan nog mensen eruit gooien? Om het jaar daarop nog meer winst te maken?
En ik ben benieuwd wanneer er ooit versoepeld gaat worden. Ik ben er helemaal klaar mee. Blijf binnen voor de kwetsbare mens, terwijl ik zelf nergens bang voor ben (en de mensen om mij heen ook niet)
Hoop in ieder geval dat in de toekomst mensen niet half ziek naar werk komen. Ben je ziek, maar wil je wel werken dan doe je dat maar lekker thuis.quote:Op donderdag 11 februari 2021 15:57 schreef chroestjov het volgende:
Allemaal leuk en aardig, maar je kan het ook positief bekijken, want het is toch heel mooi dat griep inmiddels vrijwel is verdwenen?
dus raken er steeds meer mensen werkloos in de Nederlandse samenleving, dat is een fijn vooruitzicht. Het MKB is straks ook gesloopt, zijn er alleen nog de grote bedrijven over.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat heeft verder weinig met winst(prognoses) te maken maar veel meer met digitalisering.
Als ze zonder kunnen, waarom niet? En ja, wat is er mis met winst maken?quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:05 schreef mir1986 het volgende:
Jammer dat mijn bericht verwijderd is.
Had geschreven dat ik het jammer vind dat de Rabobank 5000 man ontslaat, terwijl ze 1 miljard winst hebben gemaakt. Hoezo moet je dan nog mensen eruit gooien? Om het jaar daarop nog meer winst te maken?
Wie zit er op het ministerie van economische zaken? Ik kan me voorstellen dat ze z'n proef liever over de verkiezingen heen tillen. Als volgende week hieruit blijkt dat de horeca al een jaar relatief veilig had open gekund dan straalt dat natuurlijk nogal slecht af op de beleidsmakers van het afgelopen jaarquote:Op donderdag 11 februari 2021 15:59 schreef Janneke141 het volgende:
Ah, mooi:
[..]
Oh, wacht:
[..]
'Niet nodig', ook echt. Daar zakt je als horeca-ondernemer toch de moed van in de schoenen, of niet?
Waarom is het niet een keer genoeg? Waarom moeten de rijken maar rijker worden en worden de armen steeds armer?quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:08 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Als ze zonder kunnen, waarom niet? En ja, wat is er mis met winst maken?
We hebben ook geen zakkendragers meer, omdat ze anders zo zielig waren.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:08 schreef mir1986 het volgende:
[..]
dus raken er steeds meer mensen werkloos in de Nederlandse samenleving, dat is een fijn vooruitzicht. Het MKB is straks ook gesloopt, zijn er alleen nog de grote bedrijven over.
Dat het risico te groot is is vrij arbitrair en subjectief en kun je in nogal uiteenlopende situaties blijven roepen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:00 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Eh, nee.
Ik snap niet hoe je dat in godsnaam uit mijn post haalt. Ik schrijf notabene letterlijk dat ik denk dat er in maart ruimte is om te versoepelen.
Ik denk dat het risico nu nog te groot is, want ja, als je het nu verkloot en je piekt weer op 10k besmettingen, dán ontkom je daar niet meer aan denk ik. En dan zit je dus nog maanden in een lockdown. Ik hoop dat dat niet gebeurt, en daarom lijkt het me verstandig nog even te kijken of de huidige afvlakking van de daling die we zien niet overgaat in een nieuwe stijging.
Er is nu te weinig zicht op de situatie om de boel veilig los te kunnen laten. Het risico (nieuwe piek en dus nieuwe lockdown) is te groot.
Ah, moderniseren is eng.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:08 schreef mir1986 het volgende:
[..]
dus raken er steeds meer mensen werkloos in de Nederlandse samenleving, dat is een fijn vooruitzicht. Het MKB is straks ook gesloopt, zijn er alleen nog de grote bedrijven over.
Dat is niet per se een logisch gevolg van vooruitgang.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:09 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Waarom is het niet een keer genoeg? Waarom moeten de rijken maar rijker worden en worden de armen steeds armer?
Want?quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:05 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nou, dan lijkt het me dat we een nog beter vooruitzicht hebben mbt ziekenhuisopnamen.
Maar dat is nu wel wat er gebeurd is. Hoeveel hebben de rijkste mensen van de wereld dit jaar ook alweer verdiend? Honderden miljarden toch?quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:10 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Dat is niet per se een logisch gevolg van vooruitgang.
Dat is niet echt iets dat inherent is aan deze tijd.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:12 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Maar dat is nu wel wat er gebeurd is. Hoeveel hebben de rijkste mensen van de wereld dit jaar ook alweer verdiend? Honderden miljarden toch?
Nee. Ik wil weer leven zonder 1.5m of andere onzin.quote:Op donderdag 11 februari 2021 15:57 schreef chroestjov het volgende:
Allemaal leuk en aardig, maar je kan het ook positief bekijken, want het is toch heel mooi dat griep inmiddels vrijwel is verdwenen?
Het werkt bij exponentieële groei niet zo dat je dat op een later moment nog even kunt inhalen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:09 schreef galantis het volgende:
[..]
Dat het risico te groot is is vrij arbitrair en subjectief en kun je in nogal uiteenlopende situaties blijven roepen.
Als we de lockdown nu langer aanhouden, dan winnen we dezelfde tijd later. Verkorten we nu de lockdown, dan zullen we later hem wel weer met ongeveer dezelfde duur moeten gaan 'inhalen'. Linksom of rechtsom, er zijn geen trucjes en geen shortcuts.
De R is inherent aan een dan geldende situatie. Dus stel we schaffen in maart de lockdown af of we schaffen hem in april af, dit maakt voor de percentuele groei in bijvoorbeeld de maand mei geen zak uit. De R in mei is dan gewoon afhankelijk van de dan geldende maatregelen.
En omdat er wordt met name wordt gestuurd op de R, en in veel mindere mate op absolute aantallen (want die volgen automatisch gegeven een bepaalde R), win je gewoon belachelijk weinig met 'even voor de zekerheid' bepaalde maatregelen maar even wat langer aanhouden. Cijfers blijven niet automagisch laag.
Waarschijnlijk ja, in ieder geval meer dan mij. Anders was ik ook rijk.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:12 schreef mir1986 het volgende:
Hoeveel hebben de rijkste mensen van de wereld dit jaar ook alweer verdiend? Honderden miljarden toch?
Het heeft vooral ook weinig met het virus te maken.quote:Op donderdag 11 februari 2021 16:19 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat het beter in BNW kan blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |