Een parlement dat zijn volk opsluit en allerlei verregaande overige restricties oplegt bewandelt de weg van de liberale democratie echt niet meer.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ga toch weg. Je kunt er van alles van vinden. Maar er is echt geen enkele reden om Nederland tot dictatuur te bestempelen. We hebben gewoon een democratisch gelegitimeerd parlement dat de uitvoerende macht controleert.
Ik ben bang dat we dit inderdaad als uitkomst hebben.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:56 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat heb ik ook al vaker gezegd de risicogroepen vaccineren en gooi open het land. Maar dan komt er altijd 1 wel weer met een 45 jarige die op de ic lag.
Ohja, excuus. Ze verwachten er 2030 5,6 miljoen te hebben, zijn er momenteel 4,3 miljoen.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:58 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
4,3 dacht ik. Of hij bedoelde iedereen > 65, maar zo uit m'n hoofd dacht ik dat ie > 60 zei.
Dan zeg ik uiterlijk 1 juniquote:Op zondag 7 februari 2021 22:00 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Goudsmit zei uiterlijk voor 1 september.
Voor 1 september? 1 juli zou al mogelijk moeten zijn.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:53 schreef Discombobulate het volgende:
Jaap Goudsmit vandaag bij Buitenhof. Hij vind dat we iedereen >60 voor 1 september volledig gevaccineerd moeten hebben zodat daarna we bye bye kunnen zeggen tegen de 1,5 meter samenleving. Dus volledig open.
Je bent het er niet mee eens dus het is een dictatuur. Oke.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Een parlement dat zijn volk opsluit en allerlei verregaande overige restricties oplegt is bewandelt de weg van de liberale democratie echt niet meer.
De GGD zei je? 1 september 2022 bedoel je dan zeker?quote:Op zondag 7 februari 2021 22:00 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ohja, excuus. Ze verwachten er 2030 5,6 miljoen te hebben, zijn er momenteel 4,3 miljoen.
Maargoed, daar zijn 8,6 miljoen vaccins voor nodig. Alleen Pfizer levert tot eind Q2 al genoeg daarvoor volgens de planning.
Ik verwacht eerlijk gezegd dat als GGD opmerkingen maakt als: "een miljoen vaccinaties per week" dat we voor 1 september helemaal klaar zijn met prikken.
Klopt maar bij sommige is die redenatie helaas verloren gegaan. Bij waterpokken bijvoorbeeld komen ook 250 kinderen per jaar gemiddeld in het ziekenhuis. Maar daar doen we terecht ook niks aan. Want dan kan je voor alles wel het land op slot gooien.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:58 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Verkeersongevallen veroorzaken ook doden en gewonden. Autos ook verbieden? Het leven is een grote afweging van risico's. Het risico hoeft niet 0 te zijn om aanvaardbaar te zijn.
quote:Op zondag 7 februari 2021 22:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Een parlement dat zijn volk opsluit en allerlei verregaande overige restricties oplegt bewandelt de weg van de liberale democratie echt niet meer.
Verbaasd het niemand dat er na de mededeling dat het model 2/3 aandeel voor de Britse variant zou zijn geen enkel cijfer meer over dat aandeel in NL is voorbijgekomen?quote:Op zondag 7 februari 2021 21:41 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dus blijven we maar maatregelen stapelen op maatregelen en meer repressie toepassen. Want dat helpt?
Gelukkig zijn er in maart dan ook verkiezingen.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Een parlement dat zijn volk opsluit en allerlei verregaande overige restricties oplegt bewandelt de weg van de liberale democratie echt niet meer.
De huidige democratie in Nederland begint wel wat rauwe randjes te krijgen. Ik hoop (en denk) dat die tijdelijk zijn, maar op dit moment is er nog steeds twijfel of de verkiezingen überhaupt wel doorgaan. Daarnaast is het kabinet buitenspel gezet met de coronawet en is de avondklok er doorheen getreiterd.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je bent het er niet mee eens dus het is een dictatuur. Oke.
Ik overschatte je vermogen tot generaliseren wellichtquote:Op zondag 7 februari 2021 21:52 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Je stelt mij letterlijk die vraag.
Nee, er zijn verkiezingen.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:44 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja maar er is een Kamermeerderheid!
En wat is hier dan wel weer niet goed aan?quote:Op zondag 7 februari 2021 22:02 schreef JosMert het volgende:
Het NOS Journaal is de woordvoerder van het kabinet/rijksoverheid deel 300 en zoveel
https://twitter.com/wim04789402/status/1358495506561908738?s=21
Nee, gigantische en buitenproportionele vrijheidsbeperkingen maken dat ik het huidig regime tot dictatuur benoem, maar misschien heb je gelijk aangezien er nog wel sprake is van een democratisch proces dus misschien kan ik beter van een illiberale of onvolledige democratie spreken.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je bent het er niet mee eens dus het is een dictatuur. Oke.
Uitstel van de verkiezingen zou ik ook zeer bezwaarlijk vinden.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:03 schreef chratnox het volgende:
[..]
De huidige democratie in Nederland begint wel wat rauwe randjes te krijgen. Ik hoop (en denk) dat die tijdelijk zijn, maar op dit moment is er nog steeds twijfel of de verkiezingen überhaupt wel doorgaan.
quote:Daarnaast is het kabinet buitenspel gezet met de coronawet
Mee eens, dat was verre van chic.quote:en is de avondklok er doorheen getreiterd.
Wat heeft dat met democratie te maken?quote:Dan kunnen we op papier een democratie hebben waar je mag stemmen, maar dat doet op dit moment ook weinig. Het demissionaire kabinet heeft verder gaande maatregelen genomen dan toen ze dat nog niet waren.
Ik denk dat je je eigen communicatieve vaardigheden wat onderschat hebt.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:03 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik overschatte je vermogen tot generaliseren wellicht
En tevens zitten we nu in de zwaarste lockdown maatregelen van heel europa (!) op dit moment.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:03 schreef chratnox het volgende:
[..]
De huidige democratie in Nederland begint wel wat rauwe randjes te krijgen. Ik hoop (en denk) dat die tijdelijk zijn, maar op dit moment is er nog steeds twijfel of de verkiezingen überhaupt wel doorgaan. Daarnaast is het kabinet buitenspel gezet met de coronawet en is de avondklok er doorheen getreiterd.
Dan kunnen we op papier een democratie hebben waar je mag stemmen, maar dat doet op dit moment ook weinig. Het demissionaire kabinet heeft verder gaande maatregelen genomen dan toen ze dat nog niet waren.
Zie het verhaal van @DeVerzamelaar een paar pagina’s terug.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:03 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er in maart dan ook verkiezingen.
Want dit is een.... democratie.
En ik weet niet of je de peilingen hebt gezien
Kijk nog eens terug. En beoordeel het dan nog eens.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:04 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
En wat is hier dan wel weer niet goed aan?
Ik bedoelde tweede kamer, schreef kabinet. Brainfart, excuus.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:05 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Uitstel van de verkiezingen zou ik ook zeer bezwaarlijk vinden.
[..]
[..]
Mee eens, dat was verre van chic.
[..]
Wat heeft dat met democratie te maken?
Hij liet zich hierna trouwens bekogelen met een sneeuwbal. Is heel duidelijk dat hij de spot drijft met die belachelijk tekst van de overheid.quote:Op zondag 7 februari 2021 22:06 schreef JosMert het volgende:
[..]
Kijk nog eens terug. En beoordeel het dan nog eens.
Welk verhaal bedoel je dan? Die waarin hij claimt dat maatregelen onze eigen schuld zijn of die waarin hij de huidige regering / samenleving vergelijkt met de bezetters in WO2?quote:Op zondag 7 februari 2021 22:06 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Zie het verhaal van @:DeVerzamelaar een paar pagina’s terug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |