quote:Een goed cv bevat geen lappen tekst, maar wel zoveel mogelijk informatie. Céleste Kosters weet precies hoe je hier de juiste balans in vindt. Haar cv is namelijk verkozen tot het beste cv van 2020. Kosters hoopt met het winnen van deze prijs een stapje dichterbij een nieuwe baan te komen.
Volledige artikelquote:In oktober stuurde ze haar cv naar SollicitatieLAB voor een gratis check. ,,Als je dat zou doen, zou je direct kans maken op de prijs ‘cv van de maand’.” De jury was onder de indruk van Kosters document en verkoos haar tot winnaar van de maand.
Dit soort dingen zijn ook een soort circle jerk voor hr figuren. In plaats van de beste persoon te zoeken die de vacature het best vervult zoeken ze vaak naar degene met de beste solliciteer skills.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:41 schreef sjorsie1982 het volgende:
ik kreeg bijna mijn management bullshit bingo kaart weer vol
Ik zeg niets over haar. Het gaat me om de bullshit van SollicitatieLAB. Naar dit soort onzin gaan de miljoenen die de overheid uittrekt om mensen zgn aan werk te helpenquote:Op zondag 7 februari 2021 19:45 schreef Bart2002 het volgende:
Ze is zo te zien een spin in het web die je overal nodig hebt in de organisatie. Iemand die dingen voor de werknemers regelt. Dat we zo iemand blijkbaar ook al niet meer nodig vinden zegt veel. Het gaat niet enkel om "meetbare output" zoals dat in het hondse managers-jargon heet. In plaats van haar beschimpen zou men beter de pijlen kunnen richten op managementlagen die echt niets toevoegen maar wel een heel groot deel van de inkomsten van een bedrijf opzuigen tegen zeer geringe toegevoegde waarde.
Iemand die de dingen echt regelt is van veel meer waarde en zo te zien kan ze dat en doet ze dat.
Jij hebt je commentaar altijd wel klaar terwijl je zelf gezien jouw reacties altijd het liefste helemaal niks doet voor jouw salaris. Dan ben je bepaald niet beter. Een echte tegenprestatie lever jij niet of in ieder geval liever niet. Dus waarom altijd die grote bek?quote:Op zondag 7 februari 2021 19:48 schreef Hyaenidae het volgende:
"mijn ervaring ligt bij complex agendabeheer"![]()
______________!!
Ja dat is heel slecht. Maar dat zijn ook weer die handige jongens die harken zonder iets van belang te leveren. Daar moeten we vanaf inderdaad. Maar dan moet eerst de VVD weg want anders is dat kansloos.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:47 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik zeg niets over haar. Het gaat me om de bullshit van SollicitatieLAB. Naar dit soort onzin gaan de miljoenen die de overheid uittrekt om mensen zgn aan werk te helpen
https://www.sollicitatielab.nl/over-ons/
https://www.sollicitatielab.nl/
Niet het Wingdings font gebruiken als je een brief of mail stuurtquote:Op zondag 7 februari 2021 19:38 schreef Fugue het volgende:
Wat een irritant cv en is dat Comic Sans?Deze zou ik aan de kant leggen tbh
En het AD heeft weer een gratis artikel.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:43 schreef the-eye het volgende:
Ik vermoed dat SollicitatieLAB een subsidieclubje is dat vooral zichzelf aan werk weet te helpen
Binnenkort gaan ze warmtepompen ipv cv's keuren.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:47 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik zeg niets over haar. Het gaat me om de bullshit van SollicitatieLAB. Naar dit soort onzin gaan de miljoenen die de overheid uittrekt om mensen zgn aan werk te helpen
https://www.sollicitatielab.nl/over-ons/
https://www.sollicitatielab.nl/
Ja klopt wel, maar als je een technische opleiding hebt gedaan en een beetje inzicht hebt dan is het vrij makkelijk om veel geld te verdienen met weinig inspanning. Voor 80% van de tijd dan, soms moet ik iets meer m'n best doen. Hogerop komen kan maar hoef ik niet, lekker relaxt thuiswerken met weinig werkdruk en toch 70k/jaar klappen vind ik helemaal dikke prima.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:53 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Jij hebt je commentaar altijd wel klaar terwijl je zelf gezien jouw reacties altijd het liefste helemaal niks doet voor jouw salaris. Dan ben je bepaald niet beter. Een echte tegenprestatie lever jij niet of in ieder geval liever niet. Dus waarom altijd die grote bek?
de baan krijgen is ook ontelbaar keer moeilijker dan om de baan uit te voeren. Om de baan te krijgen zijn andere skills noodzakelijk...quote:Op zondag 7 februari 2021 19:44 schreef Alfje het volgende:
[..]
Dit soort dingen zijn ook een soort circle jerk voor hr figuren. In plaats van de beste persoon te zoeken die de vacature het best vervult zoeken ze vaak naar degene met de beste solliciteer skills.
herkenbaar en daar verbaas ik mij enorm over tot op de dag van vandaag. Maar dan kijk ik om mij heen en dan zie ik dat het overgrote deel van de mensen gewoonweg totaal en totaal geen enkel technisch benul heeft en zelfs de simpelste dingetjes die je in groep 8 krijgt niet kunnen. En dan snap ik het wel weer...quote:Op zondag 7 februari 2021 20:03 schreef Hyaenidae het volgende:
Ja klopt wel, maar als je een technische opleiding hebt gedaan en een beetje inzicht hebt dan is het vrij makkelijk om veel geld te verdienen met weinig inspanning.
Dus je verbaast je er nog iedere dag over, maar snapt het wel?quote:Op zondag 7 februari 2021 20:07 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
herkenbaar en daar verbaas ik mij enorm over tot op de dag van vandaag. Maar dan kijk ik om mij heen en dan zie ik dat het overgrote deel van de mensen gewoonweg totaal en totaal geen enkel technisch benul heeft en zelfs de simpelste dingetjes die je in groep 8 krijgt niet kunnen. En dan snap ik het wel weer...
Dat had ze ook in vier regels zonder de paarse broeken bullshit bingo kunnen vertellen. Maar goed, dat is natuurlijk niet haar schuld, ze gaat mee in de vaart der volkeren want flitsende powerpoints (dus ook CV's) zijn tegenwoordig belangrijker dan inhoud.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:45 schreef Bart2002 het volgende:
Ze is zo te zien een spin in het web die je overal nodig hebt in de organisatie. Iemand die dingen voor de werknemers regelt. Dat we zo iemand blijkbaar ook al niet meer nodig vinden zegt veel. Het gaat niet enkel om "meetbare output" zoals dat in het hondse managers-jargon heet. In plaats van haar beschimpen zou men beter de pijlen kunnen richten op managementlagen die echt niets toevoegen maar wel een heel groot deel van de inkomsten van een bedrijf opzuigen tegen zeer geringe toegevoegde waarde.
Iemand die de dingen echt regelt is van veel meer waarde en zo te zien kan ze dat en doet ze dat.
ja klopt. Ik verbaas me dan eigenlijk voornamelijk om de kwaliteit van het schoolsysteem.quote:Op zondag 7 februari 2021 20:21 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Dus je verbaast je er nog iedere dag over, maar snapt het wel?
Niet iedereen heeft de behoefte om « je 100% in te zetten » en dat 40 uur per week. Sommige spelen het anders of slimmer, er zijn nog andere dingen in het leven dan alleen werken. Je komt nogal jaloers over om eerlijk te zijn, en je grote mond getuigt ook niet van intelligentie.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:53 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Jij hebt je commentaar altijd wel klaar terwijl je zelf gezien jouw reacties altijd het liefste helemaal niks doet voor jouw salaris. Dan ben je bepaald niet beter. Een echte tegenprestatie lever jij niet of in ieder geval liever niet. Dus waarom altijd die grote bek?
Tot op de dag van vandaag nog geen spijt van gehadquote:Op zondag 7 februari 2021 20:14 schreef Cockwhale het volgende:
Ik had maar één ding op mijn cv staan.
Lengte van pener: 34 cm
Was direct aangenomen.
Misschien voor van die tiepmiepjes die verder weinig kunnen. Ik gebruik al minimaal 10 jaar een c.v. die gewoon in notepad++ getikt is en heb er nog nooit klachten over gehad (en ben bij 4 van de 5 sollicitaties die ik in die tijd gedaan heb, aangenomen). Als iemand zoveel aan het uiterlijk van zijn/haar cv moet klussen vraag ik me af waarvoor zo iemand dan aan het compenseren is.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:36 schreef tjoptjop het volgende:
Is dat tegenwoordig de vorm van cv's die verwacht wordt?
Oh, jij hebt liever powerpoints als vanouds vol met tekstgevulde bullets die zelfs een Giraffe in diepe slaap brengen?quote:Op zondag 7 februari 2021 20:41 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat had ze ook in vier regels zonder de paarse broeken bullshit bingo kunnen vertellen. Maar goed, dat is natuurlijk niet haar schuld, ze gaat mee in de vaart der volkeren want flitsende powerpoints (dus ook CV's) zijn tegenwoordig belangrijker dan inhoud.
Dat is op zich klachtwaardig ja. De website ziet eruit alsof het direct van begin 2000 komt en een van de initiatiefnemers noemt zichzelf ''mensen-mens''. Dan weet je genoeg.quote:Op zondag 7 februari 2021 19:47 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik zeg niets over haar. Het gaat me om de bullshit van SollicitatieLAB. Naar dit soort onzin gaan de miljoenen die de overheid uittrekt om mensen zgn aan werk te helpen
https://www.sollicitatielab.nl/over-ons/
https://www.sollicitatielab.nl/
Als ik vermaakt wil worden ga ik wel naar de bios. Ik wil kort en bondige relevante informatie waar ik wat mee kan en voor mijn part gebeurt dat met een OHP of met een krijtje op het bord. Alles beter dan 30 slides vol managements bingokaart taal waar feitelijk niks nuttigs gezegd wordt.quote:Op maandag 8 februari 2021 06:22 schreef Cockwhale het volgende:
Oh, jij hebt liever powerpoints als vanouds vol met tekstgevulde bullets die zelfs een Giraffe in diepe slaap brengen?
True.quote:Op maandag 8 februari 2021 07:58 schreef AchJa het volgende:
[..]
Als ik vermaakt wil worden ga ik wel naar de bios. Ik wil kort en bondige relevante informatie waar ik wat mee kan en voor mijn part gebeurt dat met een OHP of met een krijtje op het bord. Alles beter dan 30 slides vol managements bingokaart taal waar feitelijk niks nuttigs gezegd wordt.
Zelfs mijn dickpic op mijn cv had meerdere pagina's nodig.quote:Op maandag 8 februari 2021 08:15 schreef Basp1 het volgende:
Heeft die cv echt maar 1 pagina. Leuk dat ze haar kwaliteiten neer zet maar welke talen beheerst ze als ik haar als gastvrouw in een internationale bedrijf zou willen gebruiken?
Als je met zo'n lange lul niet bij een pornosollicitatie wordt aangenomen zul je toch een ander probleem op je cv hebben, iets van erectiestoornissen bij betaald werk of zo.quote:Op maandag 8 februari 2021 08:55 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Zelfs mijn dickpic op mijn cv had meerdere pagina's nodig.
Dit dus, PPT's horen de ondersteuning van je verhaal te zijn. En niet dat je verhaal de PPT's ondersteunt. Maar deze basisregel lijkt wel vergeten tegenwoordig.quote:Op maandag 8 februari 2021 08:55 schreef Cockwhale het volgende:
True.
Powerpoints horen wat mij betreft een aanvulling te zijn op wat er verteld wordt, door middel van illustraties en zo weinig mogelijk tekst.
Wij hebben daar iemand voor in dienst zelfs. Mannetje of 50 a 60 in de buitendienst die wereldwijd werken plus salesmanagers die in en uit vliegen. Dat is qua vluchten, hotels, vervoer en visa nogal bewerkelijk. Zeker voor de servicemonteurs waarvan de planning soms halsoverkop omgegooid moet kunnen worden.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:19 schreef spierbal het volgende:
Fantastisch. Elke alinea is begonnen met IK fantastisch.
Regelen van vluchten en overnachtingen. Wtf is dat serieus een taak?
Ik regel mijn vlucht en hotel altijd zelf, omdat ik anders of in het centrum zit want ze denken dat is leuk voor m. Wel aardige gedachte, maar buiten het centrum is lekker voor het aanrijden als je van site terug komt. Afijn.
Met deze specs kan ik ook HR kutje worden?
Een klap geld door zogenaamde efficiëntie en wel ongelukkige buitendienstmedewerkers maken.quote:Op maandag 8 februari 2021 09:19 schreef Niek92 het volgende:
[..]
Wij hebben daar iemand voor in dienst zelfs. Mannetje of 50 a 60 in de buitendienst die wereldwijd werken plus salesmanagers die in en uit vliegen. Dat is qua vluchten, hotels, vervoer en visa nogal bewerkelijk. Zeker voor de servicemonteurs waarvan de planning soms halsoverkop omgegooid moet kunnen worden.
Ze ondersteunt daarmee de mensen die het technische werk uitvoeren en kunnen doen waar ze goed in zijn. Is efficiënter en scheelt ook een klap geld trouwens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |