en de volgendequote:Op woensdag 3 februari 2021 21:45 schreef Jappie81 het volgende:
[..]
Deze waanzin moet gewoon stoppen. WTF is er nu anders dan 6 weken geleden, behalve dat er veel minder besmettingen zijn....de tering zeg..d
Er staat eigenlijk helemaal niets.quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maar het staat er ook niet niet.
Zonder gekheid, dat is waar 't vaak mis gaat. Doordat er bijvoorbeeld niet staat dat bioscopen weer open zijn, is de conclusie dat bioscopen dicht zijn. Of doordat er geen niveau onder waakzaam is houdt het nooit op.
Dat is hoe al die discussies lopen :-)
ja onder 60 plussers helemaal tevens ook de ziekenhuis opnames kelderen naar beneden.quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:56 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Waaruit blijkt dat? Zie je de besmettingen in Israël echt omlaag gaan?
Van mij mogen die scholen stevig aangepakt worden, gewoon open maandag en geen gezeik.quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:28 schreef Tijn het volgende:
Ondertussen in Brabant: https://nos.nl/artikel/23(...)ingen-onderwijs.html
[..]
Een board member van Pfizer schetst een beeld zonder enige context. Letterlijk:quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:56 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Moet het er letterlijk tot in de puntjes staan voor je, om het te begrijpen? Misschien dat jij wel even kan uitleggen wat er wel staat, i.p.v. te strooien met oneliners, je weet het toch zo goed?
Dat bedoel ik. Ik zou 't geen fabeltjesfuik willen noemen, dat vind ik te negatief. Maar er zijn best wat mensen die ondertussen de overheid er niet meer mee vertrouwen.quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Er staat eigenlijk helemaal niets.
Maar dat is wel inherent aan de hoek waarin hij zit. Media van van alles en nog wat beschuldigen maar zelf continu woorden verdraaien en overal scheve conclusies uit trekken.
Hebben ze die 170.000 besmettingen ook met twee weken uitgesteld?quote:Op woensdag 3 februari 2021 20:53 schreef halfway het volgende:
Dit is morgen dus.
https://www.ad.nl/politie(...)overspoelt~af4ba9b3/
Paniekzaaierij!
Kunnen we scholen en kroegen niet uitruilen tegen elkaar? Voor elke dichte school 1 kroeg openquote:Op woensdag 3 februari 2021 22:01 schreef Ronald het volgende:
[..]
Van mij mogen die scholen stevig aangepakt worden, gewoon open maandag en geen gezeik.
Het bevalt hun te goed om dagelijks een uurtje een verhaaltje voor te lezen en de rest aan de ouders over te laten.quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:01 schreef Ronald het volgende:
[..]
Van mij mogen die scholen stevig aangepakt worden, gewoon open maandag en geen gezeik.
Ik vind je behoorlijk in een fabeltjesfuik zitten als je hier deze conclusies aan verbindt.quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Ik zou 't geen fabeltjesfuik willen noemen, dat vind ik te negatief. Maar er zijn best wat mensen die ondertussen de overheid er niet meer mee vertrouwen.
Ik snap eerlijk gezegd niet dat het positieve niet uit dat bericht gepakt wordt, dat @Predator40 vanmiddag ook postte. Dat het aantal mutaties eindig zal zijn, en dat ze kunnen voorspellen welke mutaties er gaan komen en daarop inspringen (was gegarandeerd in andere woorden, maar daar kwam 't op neer).quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:02 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Een board member van Pfizer schetst een beeld zonder enige context. Letterlijk:
Bij forse mutaties zal dat eerste jaren voor iedereen gelden, als boosters winnen vooral voor kwetsbare mensen periode van minder mobiel zijn.
Er is niets zeker, er zijn een hoop scenario's, niemand heeft het al over een definitieve Zoom-winter en jij neemt het allemaal voor waarheid aan. Grappig weer hoe iedere bron klakkeloos overgenomen wordt als het niet van de MSM komt.
Aangezien jij ook in een andere hoek zit, kan je ook een scheve conclusie hier uit halen, toch? Wat maakt jouw conclusie wel de juiste dan? Bovendien heb je jouw conclusie niet eens genoemd, je roept alleen dat het er niet zo staat.quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Er staat eigenlijk helemaal niets.
Maar dat is wel inherent aan de hoek waarin hij zit. Media van van alles en nog wat beschuldigen maar zelf continu woorden verdraaien en overal scheve conclusies uit trekken.
Gewoon financieringen intrekken, moet je eens zien hoe snel ze open gaan.quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:01 schreef Ronald het volgende:
[..]
Van mij mogen die scholen stevig aangepakt worden, gewoon open maandag en geen gezeik.
Dat is het nou juist.quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:05 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Aangezien jij ook in een andere hoek zit, kan je ook een scheve conclusie hier uit halen, toch? Wat maakt jouw conclusie wel de juiste dan? Bovendien heb je jouw conclusie niet eens genoemd, je roept alleen dat het er niet zo staat.
Jij kan ook dingen anders en minder erg zien, maar dat maakt jouw opinie of conclusie nog niet de juiste. Wellicht denk je dat, omdat je het corona narratief volgt van het gaat wel weer over en ze hebben het beste met ons voor.
Dat vind ik ook, maar het woord 'fabeltjesfuik' heeft een wat negatieve lading. Het is niet alsof mensen het expres doen, ze hebben wat hulp nodig om eruit te komen in een aantal gevallenquote:Op woensdag 3 februari 2021 22:03 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik vind je behoorlijk in een fabeltjesfuik zitten als je hier deze conclusies aan verbindt.
Bij die praatprogramma's hebben ze echt maar 3 of 4 verschillende gasten he..quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:00 schreef Sfeermaker het volgende:
Vanavond in op 1 "ab osterhaus over hoe bang we moeten zijn voor een derde golf"
Ab "Rode Wijn" Osterhausquote:Op woensdag 3 februari 2021 22:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Bij die praatprogramma's hebben ze echt maar 3 of 4 verschillende gasten he..
Ben benieuwd waar Kuipers zit vanavondquote:Op woensdag 3 februari 2021 22:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Bij die praatprogramma's hebben ze echt maar 3 of 4 verschillende gasten he..
Misschien hier: https://www.bnr.nl/nieuws(...)dan-700-ic-patientenquote:Op woensdag 3 februari 2021 22:05 schreef Da_Sandman het volgende:
Wel nog altijd benieuwd waar die andere wappie vandaan haalde dat 700 mensen op de IC de grens was voor versoepelingen.
Uhm, ik schrok er ook van, het staat er wel:quote:Op woensdag 3 februari 2021 21:54 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat staat daar toch allemaal niet.
Ik ben wel benieuwd hoe dit juridisch zit. Mag zo'n bestuur zomaar besluiten om een school te sluiten zonder argumentatie?quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:05 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Gewoon financieringen intrekken, moet je eens zien hoe snel ze open gaan.
Het zou getuigen van een ijzersterk geheugen.quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:08 schreef diedrick het volgende:
[..]
Misschien hier: https://www.bnr.nl/nieuws(...)dan-700-ic-patienten
quote:Op woensdag 3 februari 2021 22:00 schreef Sfeermaker het volgende:
Vanavond in op 1 "ab osterhaus over hoe bang we moeten zijn voor een derde golf"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |