Kijk, dit vrolijkt me weer even op.quote:Op maandag 11 januari 2021 18:20 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Daarom denk ik dat het goed is dat we even doorgaan met de maatregelen, hoe kleiner je het virus maakt hoe beter beheersbaar het is. Ook lopen de vaccins en kruipen we naar het voorjaar wat hopelijk goed weer brengt en waar we van weten dat dit goed bijdraagt aan het omlaag brengen van de besmettingen.
Een lockdown heeft een aanlooptijd van 2 weken, pas dan ga je effecten zien en heeft het zin. Het zou heel zonde zijn als je nu te vroeg versoepeld en dan eind februari weer 2 weken verspild aan aanlooptijd. Beter dus nu doorknallen, ziekenhuizen leger krijgen en dan stapjes qua versoepelingen.
Maar alle cijfers zien er positief uit op dit moment, vaccins en goed weer zijn binnen handbereik en het perspectief dat onze kwetsbare kinderen op de basisschool wel kunnen starten is erg fijn.
Iemand op Twitter post dit, maar kan zo snel niet vinden wiequote:Op maandag 11 januari 2021 18:03 schreef Intint het volgende:
Is er een plek waar het aantal gevaccineerden per dag te zien is?
Diens account is natuurlijk verwijderd meneer.quote:Op maandag 11 januari 2021 19:36 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Iemand op Twitter post dit, maar kan zo snel niet vinden wie
@BorTheWolf plaatste dit hier dagelijks maar tegenwoordig wekelijks, misschien dat hij kan vertellen waar hij die data vandaan haalt...quote:Op maandag 11 januari 2021 19:36 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Iemand op Twitter post dit, maar kan zo snel niet vinden wie
Neee dat zal toch niet hahaquote:Op maandag 11 januari 2021 20:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Diens account is natuurlijk verwijderd meneer.
Nee Yorick is er nogquote:Bedoel je Yorick Bleijenberg?
Het kan snel gaan.quote:Op maandag 11 januari 2021 21:04 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Neee dat zal toch niet haha
[..]
Ehm, Engeland zat in lockdown van 4 november tot 2 december, tijdens die lockdown nam het virus in de eerste twee weken in alle regio's af, maar in het zuid-oosten boog het om in een stijging, tijdens de lockdown, later in de lockdown gebeurde dat ook in Londen. De lockdown eindigde 2 december, maar vrijwel direct hield de landelijke daling toen op en werd een stijging, sneller dan je zou verwachten op basis van een lag tussen besmetting en ontwikkeling symptomen. Dus waarschijnlijk was de landelijke R al tijdens de lockdown boven 1 weer gekomen.quote:Op maandag 11 januari 2021 20:50 schreef Federer-fan het volgende:
Ook positief wat ik net las in het AD. Als de Britse variant inNederland voet aan de grond krijgt, zitten wij gunstiger dan Engeland toen het daar begon, omdat zij niet in een lockdown zaten toen het gebeurde en wij wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 11 januari 2021 18:03 schreef Intint het volgende:
Is er een plek waar het aantal gevaccineerden per dag te zien is?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 27 december 2012 schreef robdriessen het volgende:
Als Leo Blokhuis ooit onder een auto terecht komt en gaat hemelen, wil ik MyTiredFeet als nieuwe nationale muziekprofessor.
quote:Op maandag 11 januari 2021 22:57 schreef MyTiredFeet het volgende:
[..]
[ afbeelding ]Op welke plaats staat Nederland?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Plek 32 met 0,21 vaccinaties per 100 mensen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 08:42 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Op welke plaats staat Nederland?
Dank je wel. Het klopt toch dat je in dat plaatje niet kan scrollen? Ik zocht dit overzicht op de pagina waarnaar wordt gelinkt maar kon het daar niet vinden. Zou het leuk vinden om dat live te volgen en ik hoop dat Nederland snel hoger komt,.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 08:50 schreef Sangha het volgende:
[..]
Plek 32 met 0,21 vaccinaties per 100 mensen.
Je kan daar niet scrollen nee, probeerde ik ook.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 08:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dank je wel. Het klopt toch dat je in dat plaatje niet kan scrollen? Ik zocht dit overzicht op de pagina waarnaar wordt gelinkt maar kon het daar niet vinden. Zou het leuk vinden om dat live te volgen en ik hoop dat Nederland snel hoger komt,.
Top, dank je wel.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 08:59 schreef Sangha het volgende:
[..]
Je kan daar niet scrollen nee, probeerde ik ook.![]()
Op die link moet je zoeken naar het kopje 'vaccinations per 100 people', dat is de eerste grafiek / tabel op die pagina, klik daar op tabblad 'table', daar kan je bij 'relative' of 'absolute change' de data vinden, met het pijltje bovenaan verander je de volgorde.
Nice hopelijk deze maand nog akkoord en dan in februari vol met deze aan de slagquote:Op dinsdag 12 januari 2021 09:24 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)dkeuring-vaccin.html
weliswar geen nummertjes maar toch positief
Ik heb inderdaad handmatig geteld, dus ik kan een nummertje mis zitten!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 09:01 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Top, dank je wel.
Maar er staan geen nummers voor de landen. Heb je het 'handmatig' geteld?
Mooi zo, goed nieuws!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 09:24 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)dkeuring-vaccin.html
weliswar geen nummertjes maar toch positief
quote:Op maandag 11 januari 2021 22:57 schreef MyTiredFeet het volgende:
[..]
[ afbeelding ]HeldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat gaat goed komen, vandaag starten de GGD's ook met vaccineren. Wat je nu ziet waren de ziekenhuizen, nu gaan we pas echt beginnen. Ik verwacht de komende dagen zeker goede stijgingen, al zal je alsnog tegen de limieten van beschikbare vaccins gaan lopen. Maar op korte termijn verwacht ik een stijging naar 200.000 gevaccineerden (er zijn 400.000 dosis, de helft wordt vastgehouden voor de 2e prik).quote:Op maandag 11 januari 2021 22:49 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
Kijk dit is nou een cijfer die ik graag omhoog zie gaan.
(Het liefst exponentieel)
Ja dit gaat lekker zo, elke dag 500 tot 1000 minder, als dat zo doorgaat tekenen we ervoor!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:23 schreef Federer-fan het volgende:
4.986 positieve tests vandaag. Paar dagen al ongeveer duizend per dag minder volgens mij.Dit moeten we snel gaan terugzien in de ziekenhuiscijfers.
Wel zie ik dat de rioolcijfers in Haaglanden, die de laatste zes dagen rond de 100 lagen nu rond de 500 zitten.
En dat terwijl er mensen bang waren voor een giga feestdagen piekquote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:23 schreef Federer-fan het volgende:
4.986 positieve tests vandaag. Paar dagen al ongeveer duizend per dag minder volgens mij.Dit moeten we snel gaan terugzien in de ziekenhuiscijfers.
Wel zie ik dat de rioolcijfers in Haaglanden, die de laatste zes dagen rond de 100 lagen nu rond de 500 zitten.
Ja dat is dus hartstikke meegevallen mijns inziens!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:58 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
En dat terwijl er mensen bang waren voor een giga feestdagen piek
Dat komt doordat ze steeds in die riolen lopen voor die metingen meneer.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:39 schreef Hexagon het volgende:
Het RIVM praat sowieso poep dat er geen effecten merkbaar waren vorige week van de lockdown. Als we zonder lockdown op dit beheersbare aantal waren gebleven, dan was die blijkbaar helemaal niet nodig geweest.
Maar we zijn niet ver boven de 10.000 gestegen en daarna gestabiliseerd. Dat komt door de lockdown.
Dat bedoel ikquote:Op dinsdag 12 januari 2021 17:08 schreef Sangha het volgende:
[..]
Ja dat is dus hartstikke meegevallen mijns inziens! [ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 17:14 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dat komt doordat ze steeds in die riolen lopen voor die metingen meneer.
De enige piek die ik heb gezien is die van de lelijke kerstboom in de hal van mijn flat.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:58 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
En dat terwijl er mensen bang waren voor een giga feestdagen piek
Inkoppertje, maar ga 'm niet maken....quote:Op dinsdag 12 januari 2021 17:16 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
De enige piek die ik heb gezien is die van de lelijke kerstboom in de hal van mijn flat.
De rioolcijfers zijn toch weken oud?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:23 schreef Federer-fan het volgende:
4.986 positieve tests vandaag. Paar dagen al ongeveer duizend per dag minder volgens mij.Dit moeten we snel gaan terugzien in de ziekenhuiscijfers.
Wel zie ik dat de rioolcijfers in Haaglanden, die de laatste zes dagen rond de 100 lagen nu rond de 500 zitten.
Het is dan ook leugenachtig en een verdraaiing van de echte feitenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 17:18 schreef Federer-fan het volgende:
Dit vind ik ook wel een aardig artikel om zaken in perspectief te plaatsen.
Dit soort dingen laat wat mij betreft ook zien dat feiten echt niet altijd zo feitelijk zijn, door de presentatie en contextualisering ervan.
Die was er ook wel, maar de lockdown was gelukkig sterk genoeg om deze te beteugelen. Je ziet dat de lockdown wint aan kracht nu de feestdagen over zijn, we dalen lekker snel. Eindelijk!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:58 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
En dat terwijl er mensen bang waren voor een giga feestdagen piek
Wat dan?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 17:18 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Inkoppertje, maar ga 'm niet maken....![]()
Jah, da's waar.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 18:03 schreef GereDathan het volgende:
[..]
De rioolcijfers zijn toch weken oud?
Die RIVM-visualisatie is toch misleidend? De ziekenhuisopnames worden gepresenteerd als een substantieel deel van de piramide terwijl ze dat absoluut niet zijn. Da's het enige wat ze stellen volgens mij. Het artikel is trouwens niet van Baudet/FvD maar een bespreking van een paar - wat mij betreft terechte - tweets, waaronder een van FvD. En met die realistischer visualisatie voelt het voor mij ook positiever.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 18:05 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Het is dan ook leugenachtig en een verdraaiing van de echte feitenBaudet propaganda.
quote:In verpleeghuizen en de gehandicaptenzorg kan op 18 januari begonnen worden met het vaccineren van de bewoners tegen het coronavirus, zegt zorgminister Hugo de Jonge. Dat is twee weken eerder dan voorzien. Thuiswonenden komen vanaf medio februari aan bod, van oud naar jong.
Een kritische Tweede Kamer drong vorige week in het coronadebat sterk aan op eerdere vaccinatie van kwetsbare ouderen. Mede dankzij een extra bestelling vaccins van Pfizer en het vooruitzicht dat mogelijk al deze maand het middel van AstraZeneca op de markt wordt toegelaten, kan De Jonge aan die wens tegemoetkomen.
Goeie zaak.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 20:13 schreef simonblue het volgende:
Het vaccineren van kwetsbare groepen gaat eerder beginnen (van het AD):
[..]
Via DM dan?quote:
Ik heb een paar keer gedacht dat het RIVM dingen niet doorhad met cijfers in Nederland, maar vaak bleek achteraf dat ze wel gelijk hadden. Ze hebben gewoon toegang tot meer gedetailleerde data. Dat de trend die wij al zagen in de publieke data doorzet is natuurlijk hardstikke mooi, maar om gelijk te zeggen dat het RIVM poep praat omdat ze zich voorzichtig uitdrukken vind ik te ver gaan.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:39 schreef Hexagon het volgende:
Het RIVM praat sowieso poep dat er geen effecten merkbaar waren vorige week van de lockdown. Als we zonder lockdown op dit beheersbare aantal waren gebleven, dan was die blijkbaar helemaal niet nodig geweest.
Maar we zijn niet ver boven de 10.000 gestegen en daarna gestabiliseerd. Dat komt door de lockdown.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |