Het vervelende is dat via twitter allerlei would-be-klonen blijven oproepen tot acties en blijven ontkennen dat Trump verloren heeft.quote:Is Twitter zo belangrijk dat er aan dit soort dingen voorbijgegaan wordt?
Het vervelende is dat via twitter allerlei would-be-klonen blijven oproepen tot acties en blijven ontkennen dat Trump verloren heeft.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:52 schreef la_perle_rouge het volgende:
[quote]Is Twitter zo belangrijk dat er aan dit soort dingen voorbijgegaan wordt?
Twitter etc kun je in mijn ogen niet vergelijken met een krant. Twitter is alleen maar de sectie ingezonden brieven, als je het daarmee wil vergelijken. Maar wil geen nieuws brengen ofzo. Dat brengt zichzelf. En door de dichtheid van de users hebben ze een enorme informatie cq machtspositie op dat punt.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 08:26 schreef Hanca het volgende:
[..]
Twitter, google en apple bepalen helemaal niet wat er gezegd mag worden, alleen wat er geschreven mag worden op hun eigen platforms. Dat is heel wat anders. Zoals ik eerder zei: vergelijkbaar met een krant die niet alle ingezonden brieven plaatst. En daar heeft nooit iemand een probleem van gemaakt.
Strafpunten, Le!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:54 schreef Leandra het volgende:
Sorry, had niet door dat ik de LaPo had
Wat ik mij afvraag; de acties die de veiligheidsdiensten nu moeten ondernemen om toeveel mogelijk de orde te handhaven, kan dat volledig buiten Trump om georganiseerd worden? Want het lijkt mij duidelijk dat die de resterende 10 dagen niets meer gaat doen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:52 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Het vervelende is dat via twitter allerlei would-be-klonen blijven oproepen tot acties en blijven ontkennen dat Trump verloren heeft.
Natuurlijk valt het een beetje in het niet bij de woensdag gepleegde couppoging, maar als er via die klonen een tweede (17 jan.) en een derde (20 jan, tijdens de inauguratie) coupe/ontwrichtingspoging wordt voorbereid, is het wel van belang.
Ik denk niet dat Trump vrijwillig terugtreedt, zelfs niet als hij daarmee de gevangenis misschien zou kunnen ontlopen. 25e amendement? Kleine kans. Dus impeachment, dus geen pensioen van de staat, alleen al daarom, en daarna stemmen over het gegeven dat hij nooit meerveen overheidsfunctie mag bekleden.
Hopen dat het geen f*ckin veldslag wordquote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:54 schreef Tijger_m het volgende:
Trump weet nu dondersgoed dat er geen redden meer aan is, die is echt wel weg op 20 januari vooral nu duidelijk is dat hij totaal geen machtsbasis heeft om nog op enige wijze aan te blijven.
De sectie ingezonden brieven wordt voor publicatie nog wel gemodereerd en grote bewezen onzin wordt niet geplaatst en daar faalt een Twitter natuurlijk in.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:54 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Twitter etc kun je in mijn ogen niet vergelijken met een krant. Twitter is alleen maar de sectie ingezonden brieven, als je het daarmee wil vergelijken. Maar wil geen nieuws brengen ofzo. Dat brengt zichzelf. En door de dichtheid van de users hebben ze een enorme informatie cq machtspositie op dat punt.
Ja, ik heb daar een beetje een FOK!voorbij forum gevoel bij. Binnen een mum van tijd vechten ze elkaar de tent uit daar.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:43 schreef ExTec het volgende:
Wat een vuilnisbelt moet parler zijn.
En niet perse vanwege de inhoud; hoeveel internet podia kennen we überhaupt die niet zeer rap vervallen tot een gierput als er totaal niet gemodereerd wordt?
Ik denk het niet. Een volgende, laat ik het netjes uitdrukken, bijeenkomst in Washington zal uitermate streng onder controle gehouden worden om dat te voorkomen en hoewel het recht op demonstreren groot is kan het wel degelijk beperkt worden en na dit debacle zal niemand van de autoriteiten zin hebben in een herhaling. Trump daargelaten.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:56 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hopen dat het geen f*ckin veldslag word
Blijft een levensgevaarlijke situatie imho.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Een volgende, laat ik het netjes uitdrukken, bijeenkomst in Washington zal uitermate streng onder controle gehouden worden om dat te voorkomen en hoewel het recht op demonstreren groot is kan het wel degelijk beperkt worden en na dit debacle zal niemand van de autoriteiten zin hebben in een herhaling. Trump daargelaten.
Ja en nee. Uiteindelijk was dit een totale faal, goed beschouwd. 5 doden zijn betreurenswaardig maar in essentie is er totaal niets bereikt behalve dat Trump nu aantoonbaar op ieder front een loser is gebleken die uiteindelijk niets meer in te brengen heeft.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Blijft een levensgevaarlijke situatie imho.
Blast from the past. Daar ben ik 'lid' geweest. Tot ze me eruit schopte omdat ik nooit postte.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, ik heb daar een beetje een FOK!voorbij forum gevoel bij.
En dat is een constante. Vanwege de anonimiteit van internet, werkt laissez fair niet.quote:Binnen een mum van tijd vechten ze elkaar de tent uit daar.
Dit soort preken doen het misschien erg goed in China maar censuur heeft in een vrij land niets te zoeken.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 10:31 schreef mcmlxiv het volgende:
Mooi dat sociale media en tech-reuzen hun verantwoordelijkheid nemen en extremistische en terroristische figuren en apps van hun platforms afgooien.
Te lang hebben we gedacht dat het uiteindelijk wel mee zou vallen. Hebben we gedacht dat als ze in ieder geval hun verhaal maar kunnen doen dat het dan wel goed komt. Maar nee dus. De rechts-extremistische idioten trekken teveel mensen mee in hun idioterie. 6 januari was een wake up call. De idioten moeten beteugeld worden.
Klaar met het gejank over vrijheid van meningsuiting. Wanneer jouw mening alleen maar haat, onzin en leugens bevat dan mag je communicatief kaltgesteld worden. Dan mag je gecensureerd, onderzocht en vervolgd worden.
Nog steeds mag iemand gewoon nationalistisch, conservatief, anti-migratie, antivax, Corona wappie, of milieu sceptisch zijn. Net zoals mensen antifa, BLM of liberaal mogen zijn. Maar anti-democratisch, anti rechtsstaat, gewelddadig? Beschuldigingen zonder bewijzen? Nee! Genoeg is genoeg.
Ja, klopt allemaal, maar ondertussen zijn ze toch plannen aan het smeden om op 17 januari weer een bestorming te ondernemen. En wat als het leger op gegeven moment weigert op te treden dan, omdat ze bijvoorbeeld op burgers moet gaan schieten??? Hoe gedreven zijn die Trumpisten en Q-adepten?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja en nee. Uiteindelijk was dit een totale faal, goed beschouwd. 5 doden zijn betreurenswaardig maar in essentie is er totaal niets bereikt behalve dat Trump nu aantoonbaar op ieder front een loser is gebleken die uiteindelijk niets meer in te brengen heeft.
Het Congress heeft dezelfde dag nog Biden uitgeroepen tot winnaar, de Democraten hebben de Senaat overgenomen en alle gelul over fraude blijkt gelul te zijn en nu beginnen de consequenties te komen, zie de 1.3 miljard rechtszaak van Dominion over de aantijgingen bijvoorbeeld.
Als berichten van busjes met wapens en bommen, in de straten van DC ten tijde van de bestorming waarheid waren, ben ik wat minder optimistisch.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Blijft een levensgevaarlijke situatie imho.
Het is geen censuur.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit soort preken doen het misschien erg goed in China maar censuur heeft in een vrij land niets te zoeken.
Ah, jij was er lid van. Nou grappig dan, dan weet je precies hoe dat soort lui zijn.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Blast from the past. Daar ben ik 'lid' geweest. Tot ze me eruit schopte omdat ik nooit postte.
[..]
En dat is een constante. Vanwege de anonimiteit van internet, werkt laissez fair niet.
Wat het Congress allemaal doet heeft natuurlijk maar beperkt invloed op hoe de tig tot op de tanden bewapende (extreem)rechtse milities hiermee omgaan. Als er ergens een vonkje overspringt en die ineens en masse besluiten om de boel te escaleren heb je poppen wel flink aan het dansen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja en nee. Uiteindelijk was dit een totale faal, goed beschouwd. 5 doden zijn betreurenswaardig maar in essentie is er totaal niets bereikt behalve dat Trump nu aantoonbaar op ieder front een loser is gebleken die uiteindelijk niets meer in te brengen heeft.
Het Congress heeft dezelfde dag nog Biden uitgeroepen tot winnaar, de Democraten hebben de Senaat overgenomen en alle gelul over fraude blijkt gelul te zijn en nu beginnen de consequenties te komen, zie de 1.3 miljard rechtszaak van Dominion over de aantijgingen bijvoorbeeld.
Ik kan me er niets meer van herinnerenquote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ah, jij was er lid van. Nou grappig dan, dan weet je precies hoe dat soort lui zijn.
Sowieso doen die wappies vrij weinig uit zichzelf. Die speech van Trump was de lont in het kruidvat, maar als hij ze niet ophitst zal de woedende massa weinig voorstellen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Een volgende, laat ik het netjes uitdrukken, bijeenkomst in Washington zal uitermate streng onder controle gehouden worden om dat te voorkomen en hoewel het recht op demonstreren groot is kan het wel degelijk beperkt worden en na dit debacle zal niemand van de autoriteiten zin hebben in een herhaling. Trump daargelaten.
Maar mischien kan hij zijn fans uitnodigen op Mar-A-Lago en ze daar hoopvol toespreken?
Oproepen tot geweld is in geen enkel vrij land toegestaan, he?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit soort preken doen het misschien erg goed in China maar censuur heeft in een vrij land niets te zoeken.
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit soort preken doen het misschien erg goed in China maar censuur heeft in een vrij land niets te zoeken.
Met gelijkgestemden mensen andere mensen uitmaken voor pedofiel, nazi etc. Dat playboek is verbazingwekkend gelijk aan wat Q-adepten uiteindelijk doen. Dan een ban krijgen van een groot medium en dan totaal uit je dak gaan met de waanzinnigste zaken op een eigen forumpje en vervolgens valt het uit elkaar door onderlinge haat en nijd.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:10 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik kan me er niets meer van herinneren
Alleen maar met gelijkgestemden navelstaren vind ik geen leuke bezigheid.
Preken nog wel. En China nog wel. Interessant. Socialisme en communisme was ook hetzelfde toch?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit soort preken doen het misschien erg goed in China maar censuur heeft in een vrij land niets te zoeken.
Maar dat gebeurt niet. En dat gaat op 17 januari ook niet gebeuren. Ik sluit echt niet uit dat er nog geweld volgt maar de realiteit is dat de overheid, indien het adequat reageert, zo'n situatie met gemak kan neerslaan.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:10 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Wat het Congress allemaal doet heeft natuurlijk maar beperkt invloed op hoe de tig tot op de tanden bewapende (extreem)rechtse milities hiermee omgaan. Als er ergens een vonkje overspringt en die ineens en masse besluiten om de boel te escaleren heb je poppen wel flink aan het dansen.
In dat opzicht heeft China het natuurlijk wel door dat daarom alle burgers bij bijna elk chinees media kanaal bij hun echte naam bekend zijn.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:05 schreef ExTec het volgende:
En dat is een constante. Vanwege de anonimiteit van internet, werkt laissez fair niet.
Censuur is precies wat Trump en de zijnen willen. Ze willen de verkiezingsuitslag veranderen door mensen hun stem te ontnemen. En degenen die dat van harte toejuichen doen nu huiliehuilie omdat het plannetje niet heeft gewerkt en meneer zijn diarree niet meer op twitter mag uitstorten. Hypocriete losers zijn het.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit soort preken doen het misschien erg goed in China maar censuur heeft in een vrij land niets te zoeken.
Trump post onder zijn echte naam. Anonimiteit is geen enkele vereiste voor mensen om hun filters uit te schakelen imho.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:15 schreef Basp1 het volgende:
[..]
In dat opzicht heeft China het natuurlijk wel door dat daarom alle burgers bij bijna elk chinees media kanaal bij hun echte naam bekend zijn.
Soms is anonimiteit fijn om te hebben maar als je geen verantwoordelijkheid voor je eigen getypte woorden hoeft te hebben gaan bij sommige users opeens alle normen en waarden over boord terwijl die in een normale conversatie wel aangehouden worden.
Een wat mildere oplossing is natuurlijk gewoon competente vrijwilligers aantrekken en die laten modererenquote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:15 schreef Basp1 het volgende:
[..]
In dat opzicht heeft China het natuurlijk wel door dat daarom alle burgers bij bijna elk chinees media kanaal bij hun echte naam bekend zijn.
Preciesquote:Soms is anonimiteit fijn om te hebben maar als je geen verantwoordelijkheid voor je eigen getypte woorden hoeft te hebben gaan bij sommige users opeens alle normen en waarden over boord terwijl die in een normale conversatie wel aangehouden worden.
Dat lijkt me sterk. Herman Cain is overleden.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:17 schreef Montov het volgende:
Geen Trump tweets meer, maar Herman Cain twittert nog wel. Het is een rare wereld.
Precies, daarom is FOK! ook zo fantastisch goed, wij hebben competente vrijwilligers!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Een wat mildere oplossing is natuurlijk gewoon competente vrijwilligers aantrekken en die laten modereren
[..]
Precies
Op Twitter leeft hij nog. Echt waar.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk. Herman Cain is overleden.
Ja dat is de bar om de hoek ook. Internet is toch vaak echt wat je er zelf van maakt. Als ik YT geeft het algoritme mij meestal geen wappiedingen, en mocht het wel het geval zijn, laat ik die rechts liggen. Facebook gebruik ik om gamenieuws te verspreiden van de site waar ik voor werk, Twitter gebruikte ik voor doelpunten te melden van amateurwedstrijden op de radio. In alle gevallen haalde ik er veel plezier uit en kwam ik nooit zo vaak op fake news. Zelfs tijdens het lezen van gamenieuws vraag ik mij altijd af of het klopt wat ze zeggen en waarom men iets schrijft of deelt.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:23 schreef beantherio het volgende:
[..]
Als het daadwerkelijk een van tweeën was zou de democratie er slecht aan toe zijn.
Ik gebruik het als een soort nieuwsaggregator maar het liefst zou ik er niks mee te maken hebben. Twitter is een vuilnisbelt van meningen.
Nee, voor de ultra lompe onder ons is anonimiteit inderdaad geen verseiste.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:16 schreef Tijger_m het volgende:
Anonimiteit is geen enkele vereiste voor mensen om hun filters uit te schakelen imho.
Dan post er dus iemand anders met zijn account.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Op Twitter leeft hij nog. Echt waar.
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:18 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Precies, daarom is FOK! ook zo fantastisch goed, wij hebben competente vrijwilligers!
Dat of er is toch echt leven na de doodquote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dan post er dus iemand anders met zijn account.
Het is in elk geval iemand monddood maken.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:14 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Preken nog wel. En China nog wel. Interessant. Socialisme en communisme was ook hetzelfde toch?
Misschien, heel misschien moet je eens opzoeken wat de term censuur betekent. Wacht ik help je even.
Censuur is het gebruiken van de macht van de staat, een andere controlerende macht, een bepaalde groepering, of van bepaalde individuen, om informatie achter te houden of de expressie aan banden te leggen.
Twitter is geen staat, geen controlerende macht, geen groepering. Twitter is een bedrijf. Een bedrijf met een krantje. Een krantje wat besloten heeft de ingezonden brieven van de dementerende dorpsgek niet meer te plaatsen. Niet meer, niet minder.
Toch bijzonder dat je de aanval op de democratie compleet negeert, maar als een bedrijf een dienst ontzegt aan iemand dan is het land te klein? of mogen bedrijven alleen mensen weigerem omdat ze buitenlander/moslim zijn? Want bedrijven moesten tocj alles zelf bepalen (als het om antidiscriminatie maatregelen ging).quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:25 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is in elk geval iemand monddood maken.
En of een bedrijf of overheid dat doet maakt mij weinig uit.
Nu gaat Twitter (of youtube, of facebook etc) wel even voor ons bepalen wat hatespeech is en wat niet, en wat extremisme is en wat niet. En het maakt niet uit aan welke kant je staat, als je niet meer vrijuit kunt spreken ben je een fucking slaaf, niets meer en niets minder. Als je naar de afgelopen 10 jaar kijkt lijkt de samenleving steeds meer op een George Orwell boek. Heb er genoeg van.
Jij komt altijd met ideeën die helemaal geen oplossingen zijn.
Laatst pleitte je hier om miljoenen burgers het stemrecht te ontnemen omdat hun mening je niet bevalt. Triest.
Oke, wat heeft dat met mij te maken?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:16 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Censuur is precies wat Trump en de zijnen willen.
Ik zat te wachten, een beetje benauwd of we niet ineens met vijf tegelijk een nieuw deel zouden openen als ik het zou doen. Sorry voor de topic-kaap.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 12:54 schreef Leandra het volgende:
Sorry, had niet door dat ik de LaPo had
Ik denk dat je een heel verkeerd onderscheid maakt. Een account verwijderen van Twitter is niet iemand monddood maken. Zeker niet als die persoon de President is van de VS en zonodig een live TV uitzending vanuit het Witte Huis kan doen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:25 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is in elk geval iemand monddood maken.
En of een bedrijf of overheid dat doet maakt mij weinig uit.
Nu gaat Twitter (of youtube, of facebook etc) wel even voor ons bepalen wat hatespeech is en wat niet, en wat extremisme is en wat niet. En het maakt niet uit aan welke kant je staat, als je niet meer vrijuit kunt spreken ben je een fucking slaaf, niets meer en niets minder. Als je naar de afgelopen 10 jaar kijkt lijkt de samenleving steeds meer op een George Orwell boek. Heb er genoeg van.
Jij komt altijd met ideeën die helemaal geen oplossingen zijn.
Laatst pleitte je hier om miljoenen burgers het stemrecht te ontnemen omdat hun mening je niet bevalt. Triest.
Ik kan daar een heel eind in mee gaan, maar dat die clown indirect een coup pleegt is natuurlijk niet 1 maar 100 bruggen te ver.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:25 schreef Harvest89 het volgende:
Nu gaat Twitter (of youtube, of facebook etc) wel even voor ons bepalen wat hatespeech is en wat niet, en wat extremisme is en wat niet. En het maakt niet uit aan welke kant je staat, als je niet meer vrijuit kunt spreken ben je een fucking slaaf, niets meer en niets minder. Als je naar de afgelopen 10 jaar kijkt lijkt de samenleving steeds meer op een George Orwell boek. Heb er genoeg van.
Als president de regulier media constant als fake media wegzetten zie je dan niet als vorm van de reguliere media monddoud proberen te maken door een president?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:25 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is in elk geval iemand monddood maken.
En of een bedrijf of overheid dat doet maakt mij weinig uit.
Net als Abe Lincoln:quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Op Twitter leeft hij nog. Echt waar.
Nee, fijn juist dat je er een geopend hebt, ik had het pas door toen ik het hier postte.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:28 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ik zat te wachten, een beetje benauwd of we niet ineens met vijf tegelijk een nieuw deel zouden openen als ik het zou doen. Sorry voor de topic-kaap.
[ twitter ]
Eric heeft geen vriendjes meer en 4goede redenen om Trump te impeachen, zelfs al is het na 20 januari.
Twitter, Youtube, Facebook bepalen helemaal niet voor jou wat hate speech is.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:25 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is in elk geval iemand monddood maken.
En of een bedrijf of overheid dat doet maakt mij weinig uit.
Nu gaat Twitter (of youtube, of facebook etc) wel even voor ons bepalen wat hatespeech is en wat niet, en wat extremisme is en wat niet. En het maakt niet uit aan welke kant je staat, als je niet meer vrijuit kunt spreken ben je een fucking slaaf, niets meer en niets minder. Als je naar de afgelopen 10 jaar kijkt lijkt de samenleving steeds meer op een George Orwell boek. Heb er genoeg van.
Jij komt altijd met ideeën die helemaal geen oplossingen zijn.
Laatst pleitte je hier om miljoenen burgers het stemrecht te ontnemen omdat hun mening je niet bevalt. Triest.
Mja, de acties van twitter, facebook, etc. helpen misschien om de MAGA/Qanon crowd in toom te houden, maar je kan niet uitsluiten dat het net het laatste duwtje was dat bepaalde groepen of individuen nodig hebben om "in de stijl van Timothy McVeigh" in actie te komen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:10 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Sowieso doen die wappies vrij weinig uit zichzelf. Die speech van Trump was de lont in het kruidvat, maar als hij ze niet ophitst zal de woedende massa weinig voorstellen.
Dat kan inderdaad.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Mja, de acties van twitter, facebook, etc. helpen misschien om de MAGA/Qanon crowd in toom te houden, maar je kan niet uitsluiten dat het net het laatste duwtje was dat bepaalde groepen of individuen nodig hebben om "in de stijl van Timothy McVeigh" in actie te komen.
hahahah deze ellende is soms ook wel erg vermakelijkquote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:11 schreef The_Playmaker het volgende:
[ twitter ]
Dit lijkt wel een Jiskefet sketch
Wel heel makkelijk om dat dan weer af te schuiven op de social media die Trump nu een ban hebben gegeven.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Mja, de acties van twitter, facebook, etc. helpen misschien om de MAGA/Qanon crowd in toom te houden, maar je kan niet uitsluiten dat het net het laatste duwtje was dat bepaalde groepen of individuen nodig hebben om "in de stijl van Timothy McVeigh" in actie te komen.
Ook dat.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wel heel makkelijk om dat dan weer af te schuiven op de social media die Trump nu een ban hebben gegeven.
Geen enkele reden aan te nemen dat zo iemand zonder die ban van Trump zoiets niet zou doen.
Juist. Er zijn andere bronnen, het stopt hem niet om te liegen, maar hij heeft nog steeds de mogelijkheid om te spreken. Als mijn mobiel wordt gejat ben ik ook niet monddood.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:44 schreef speknek het volgende:
Trump is natuurlijk wel de laatste die monddood gemaakt is. Hij is de fucking president van de Verenigde Staten. Milo Yoannopoulos die is best goed monddood gemaakt. Trump kan hetzelfde doen als alle presidenten 250 jaar voor hem hebben gedaan. Persconferenties beleggen, praten met de media. Als hij niet zo ontstellend vaak gelogen had, zouden ze hem nog willen publiceren ook.
Trump heeft alleen wat zoveel als ons hebben, een verslaving aan sociale media, en daarom gun je hem misschien geen withdrawal symptoms omdat een ban op Fok of Twitter jou gezien je verslaving ook niet prettig lijkt. Maar dan is hij nog lang niet monddood.
Ach, vanaf 20 januari zal de FBI en het DoJ zich hopelijk wat meer (weer) gaan bezighouden met domestic terrorism, dat is tenslotte de grootste dreiging in de VS die al jaren meer slachtoffers maakt dan Antifa en islamitisch terrorisme in de VS.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Mja, de acties van twitter, facebook, etc. helpen misschien om de MAGA/Qanon crowd in toom te houden, maar je kan niet uitsluiten dat het net het laatste duwtje was dat bepaalde groepen of individuen nodig hebben om "in de stijl van Timothy McVeigh" in actie te komen.
Of dat je abonnement wordt stopgezet omdat je niet betaalt. Terwijl je dat bij de overeenkomst wel had beloofd.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:49 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Juist. Er zijn andere bronnen, het stopt hem niet om te liegen, maar hij heeft nog steeds de mogelijkheid om te spreken. Als mijn mobiel wordt gejat ben ik ook niet monddood.
Social media is bij extreem rechts uiterst populair omdat voorheen de pamfletjes met nazi-propagando subiet in de kliko werden gemieterd, er er nu dag in dag uit trash wordt geproduceerd waar je moeilijk aan kunt ontkomen.,quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:49 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ook dat.
McVeigh had ook geen social media nodig om die aanslag te plegen.
Ik zie hem nog eerder de noodtoestand uitroepen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:54 schreef Arcee het volgende:
[ twitter ]
Draadje over waarom Trump het best af kan treden.
welke slachtoffers hebben Antifa eigenlijk gemaakt?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ach, vanaf 20 januari zal de FBI en het DoJ zich hopelijk wat meer (weer) gaan bezighouden met domestic terrorism, dat is tenslotte de grootste dreiging in de VS die al jaren meer slachtoffers maakt dan Antifa en islamitisch terrorisme in de VS.
Ligt eraan wie je dat vraagt. Het antwoord van de FBI is anders dan dat van Parler, laat ik het zo zeggenquote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:55 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
welke slachtoffers hebben Antifa eigenlijk gemaakt?
Ja, maar iemand die zichzelf een moeras in werkt zonder enige logische redenatie ga je daar niet uitkrijgen met een logische redenatie.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:56 schreef Momo het volgende:
Sowieso is er een probleem in de VS en ook in andere landen. Miljoenen mensen geloven in een complottheorie als Qanon, die iedereen in een hoge positie zien als bloed drinkende pedo. Stel je voor dat je dat echt geloofd, dan wordt je in een hoek gedreven in je hoofd, dan voel je je in een val zitten. Als je ziet hoe sommigen de hele dag op social media leven en steeds verder wegzakken in dat Qanon moeras, dan is dat wel een probleem hoor.
Nope idd.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:49 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ook dat.
McVeigh had ook geen social media nodig om die aanslag te plegen.
Echt precies hetzelfde, en dan ook nog eens op je medeburgers.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar iemand die zichzelf een moeras in werkt zonder enige logische redenatie ga je daar niet uitkrijgen met een logische redenatie.
Maar goed, er zijn ook mensen die geloven dat als zij zichzelf opblazen dat ze dan naar de hemel gaan en 40 maagden als beloning krijgen. Zelfde laken een pak.
Dit gaat twee kanten op. Nu gingen ze tamelijk rustig in actie, maar het echte gevaar zou komen na 17-1.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Mja, de acties van twitter, facebook, etc. helpen misschien om de MAGA/Qanon crowd in toom te houden, maar je kan niet uitsluiten dat het net het laatste duwtje was dat bepaalde groepen of individuen nodig hebben om "in de stijl van Timothy McVeigh" in actie te komen.
ze zouden ook de aarzelingen van de GOP moeten onderzoeken.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ach, vanaf 20 januari zal de FBI en het DoJ zich hopelijk wat meer (weer) gaan bezighouden met domestic terrorism, dat is tenslotte de grootste dreiging in de VS die al jaren meer slachtoffers maakt dan Antifa en islamitisch terrorisme in de VS.
Ik denk dat we mischien wat minder sensatiebelust moeten zijn, ik verwacht niet veel meer nu, het is zelfs de grootste idioot nu wel duidelijk dat het Trump verhaal over is.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:04 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Dit gaat twee kanten op. Nu gingen ze tamelijk rustig in actie, maar het echte gevaar zou komen na 17-1.
klassejustitie.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:52 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Of dat je abonnement wordt stopgezet omdat je niet betaalt. Terwijl je dat bij de overeenkomst wel had beloofd.
Daar valt het misschien beter mee te vergelijken. Trump houdt zich gewoon niet aan de voorwaarden van de social media. En hij is, ondanks zijn leugens en bedreigingen, al heel lang gedoogd vanwege zijn nieuwswaarde en belangrijke positie. Veel gewone burgers waren al lang geblokkeerd.
Er zijn er al tientallen gearresteerd, volgens mij, mischien hebben jij handen met meer dan tien vingers maar ik heb ze iig niet.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:06 schreef Refragmental het volgende:
Duizenden demonstranten waarvan er een handjevol zich misdraagt kun je terecht "peaceful" noemen.
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:54 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik zie hem nog eerder de noodtoestand uitroepen.
Ik snap niet helemaal hoe je kunt denken dat mensen nog serieus op je gaan reageren als je dit soort dingen post. Wat er woensdag gebeurde is erg goed gedocumenteerd en dat kun je in de verste verte niet "peaceful" noemen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:06 schreef Refragmental het volgende:
Duizenden demonstranten waarvan er een handjevol zich misdraagt kun je terecht "peaceful" noemen.
40 maar?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar iemand die zichzelf een moeras in werkt zonder enige logische redenatie ga je daar niet uitkrijgen met een logische redenatie.
Maar goed, er zijn ook mensen die geloven dat als zij zichzelf opblazen dat ze dan naar de hemel gaan en 40 maagden als beloning krijgen. Zelfde laken een pak.
Het was een klunzige en mislukte staatsgreep, bro.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:06 schreef Refragmental het volgende:
Duizenden demonstranten waarvan er een handjevol zich misdraagt kun je terecht "peaceful" noemen.
Dat ligt er maar net aan op welke manier dat "handjevol" zich misdraagt.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:06 schreef Refragmental het volgende:
Duizenden demonstranten waarvan er een handjevol zich misdraagt kun je terecht "peaceful" noemen.
Ik heb het wel eens gelezen, maar ben het alweer vergeten. Ik dacht alleen maar: wat een bloederige bende.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zijn het er meer? Ik ben geen ervaringsdeskundige
wbt die duizenden die idd zich niet misdroegen heb je gelijk. Die waren vreedzaam. Was met de BLM-demo's ookquote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:06 schreef Refragmental het volgende:
Duizenden demonstranten waarvan er een handjevol zich misdraagt kun je terecht "peaceful" noemen.
ze hadden Goddomme een truck met wapens klaar staan:quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
wbt die duizenden die idd zich niet misdroegen heb je gelijk. Die waren vreedzaam. Was met de BLM-demo's ook
Zoals altijd zijn het klein groepje reltrappers die de boel verstieren.
In dit geval... was het geen klein groepje, maar honderden die de opzet hadden het gebouw binnen te dringen, de vergaderingen te verstoren, onmogelijk te maken, parlementariers te bedreigen.
En met zo'n angry mob kunnen een aantal mensen meer gewelddadig worden.
De oproep van Trump was: opmarcheren naar het Capitool, let's take our country back. Giuliani: trial by combat.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
wbt die duizenden die idd zich niet misdroegen heb je gelijk. Die waren vreedzaam. Was met de BLM-demo's ook
Zoals altijd zijn het klein groepje reltrappers die de boel verstieren.
In dit geval... was het geen klein groepje, maar honderden die de opzet hadden het gebouw binnen te dringen, de vergaderingen te verstoren, onmogelijk te maken, parlementariers te bedreigen.
En met zo'n angry mob kunnen een aantal mensen meer gewelddadig worden.
De moord op Kennedy was heel "peaceful". Slechts een persoon haalde de trekker over.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ligt er maar net aan op welke manier dat "handjevol" zich misdraagt.
Het Capitool binnenvallen in een poging de democratie omver te schoppen is niet bepaald "misdragen", dat is geen overtreding maar een misdrijf.
Maar goed, als je misdrijven al degradeert tot "misdragen" dan valt het zelfs nog mee dat Kennedy vermoord is natuurlijk.
Kennedy, pftttt, daar viel maar een dode! Dat was volkomen vreedzaam!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ligt er maar net aan op welke manier dat "handjevol" zich misdraagt.
Het Capitool binnenvallen in een poging de democratie omver te schoppen is niet bepaald "misdragen", dat is geen overtreding maar een misdrijf.
Maar goed, als je misdrijven al degradeert tot "misdragen" dan valt het zelfs nog mee dat Kennedy vermoord is natuurlijk.
zitten die schoolinvasies niet wat hoger wat slachtoffers betreft?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ach, vanaf 20 januari zal de FBI en het DoJ zich hopelijk wat meer (weer) gaan bezighouden met domestic terrorism, dat is tenslotte de grootste dreiging in de VS die al jaren meer slachtoffers maakt dan Antifa en islamitisch terrorisme in de VS.
Dat is een andere tak van sport, die hebben vrijwel nooit een politiek motief.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
zitten die schoolinvasies niet wat hoger wat slachtoffers betreft?
Godzijdank hangt alles van klunzigheid aan elkaar idd.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:22 schreef Tijger_m het volgende:
Ik blijf toch de figuur die zichzelf om zeep hielp door zijn eigen ballen de taseren het boegbeeld vinden van de Trump regering, dat is pas een martelaar om een voorbeeld aan te nemen
weet ik... vooropgezet plan te gaan rellen en dat wapen voorspelt ook niet veel goeds.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:18 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
ze hadden Goddomme een truck met wapens klaar staan:
https://edition.cnn.com/2(...)losi-desk/index.html
Uiteraard, ik had het niet helemaal goed gelezenquote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is een andere tak van sport, die hebben vrijwel nooit een politiek motief.
Ze kwamen er om tegen democratie te komen demonstreren. Allemaal puur kwaadaardig dus.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:06 schreef Refragmental het volgende:
Duizenden demonstranten waarvan er een handjevol zich misdraagt kun je terecht "peaceful" noemen.
Dat, of er deuren mee barricaderenquote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
En wat te denken van die gast die doordrongen tot de senaatzaal en die bindstrippen meedroegen.?
Wilden ze mensen gijzelen?
Nee, ze kwamen daar om de democratie te beschermen. Ze geloofden dat er met stemmen gesjoemeld was en dat Trump degene is die democratisch is gekozen. De reden was rechtvaardig, het klopt alleen van geen kant. Brainwashed.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ze kwamen er om tegen democratie te komen demonstreren. Allemaal puur kwaadaardig dus.
Ik denk ook dat de overgrote meerderheid "gewoon" wilde protesteren; lopen naar het Capitool en buiten een beetje schreeuwen. En dat er een klein groepje was dat echt naar binnen wilde. En dat een deel van de rest zich letterlijk en figuurlijk liet meeslepen. Kijk maar naar het verschil tussen de mensen die vrolijk filmend, netjes tussen de hekjes door de zalen liep en die paar mafkezen die echt kwaad in de zin hadden.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
weet ik... vooropgezet plan te gaan rellen en dat wapen voorspelt ook niet veel goeds.
Maar een meerderheid van de demonstranten bleven vreedzaam.
Hoewel.... toekijken hoe anderen het poltiecordon doorbreken is reltourisme en in hoeverre is men medeschuldig door te blijven kijken en te roepen. ?
En wat te denken van die gast die doordrongen tot de senaatzaal en die bindstrippen meedroegen.?
Wilden ze mensen gijzelen?
Buiten het bezoek aan Nicole brown had OJ Simpson ook best een vreedzame dag op 12 juni 1994.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:20 schreef beantherio het volgende:
[..]
De moord op Kennedy was heel "peaceful". Slechts een persoon haalde de trekker over.
Volgens mij waren die van de politie. Die legerachtige gast had ze iig niet in de hand toen hij naar binnen ging. Hij was er waarschijnlijk wel samen met zijn moeder.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
weet ik... vooropgezet plan te gaan rellen en dat wapen voorspelt ook niet veel goeds.
Maar een meerderheid van de demonstranten bleven vreedzaam.
Hoewel.... toekijken hoe anderen het poltiecordon doorbreken is reltourisme en in hoeverre is men medeschuldig door te blijven kijken en te roepen. ?
En wat te denken van die gast die doordrongen tot de senaatzaal en die bindstrippen meedroegen.?
Wilden ze mensen gijzelen?
Nog veel meer van dit heldere licht uit de Leopards Eating People's Faces partij hier.quote:Senior Trump Official: We Were Wrong, He’s a ‘Fascist’
On Friday afternoon, 48 hours after the U.S. Capitol was stormed by violent insurrectionists encouraged by Donald Trump in an attempt to overthrow the government in protest of his election loss, a senior member of his administration spoke to me while he was driving to work.
“This is confirmation of so much that everyone has said for years now — things that a lot of us thought were hyperbolic. We’d say, ‘Trump’s not a fascist,’ or ‘He’s not a wannabe dictator.’ Now, it’s like, ‘Well, what do you even say in response to that now?’
For four years, people like this official — lifelong Republican operatives — have convinced themselves that Trump’s obvious faults were worth tolerating if it meant implementing a conservative policy agenda. These officials believed the benefits of remaking the courts with conservative justices, or passing tax reform, outweighed the risks that a Trump presidency posed to democracy and to the reputation of the country in the world. Now, at the eleventh hour, with twelve days left before Joe Biden is sworn into office, it’s clear to some that it was always a delusion.
“This is like a plot straight out of the later, sucky seasons of House of Cards where they just go full evil and say, ‘Let’s spark mass protests and start wars and whatever,’” the senior administration official said.
“I went through Access Hollywood, Charlottesville — all of these insane things. There’s some degree of growing accustomed to the craziness. It’s not like my heart is racing, like, Oh, God, how am I supposed to react to this? It’s just more that I’m depressed. For people who devoted years of their lives to dealing with the insanity in an attempt to advance a policy agenda that you believe in, all of that has been wiped out. The legacy of the Trump administration is going to be that the president sparked an insurrection and people died because he tried his best to not abide by the Constitution and the tradition of a peaceful transition of power that’s been the norm since our founding. Nothing else is even going to be a side note.”
Op basis waarvan dachten ze dat ook weer?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee, ze kwamen daar om de democratie te beschermen. Ze geloofden dat er met stemmen gesjoemeld was en dat Trump degene is die democratisch is gekozen. De reden was rechtvaardig, het klopt alleen van geen kant. Brainwashed.
Je kunt het niet meer goedpraten.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:37 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ik denk ook dat de overgrote meerderheid "gewoon" wilde protesteren; lopen naar het Capitool en buiten een beetje schreeuwen. En dat er een klein groepje was dat echt naar binnen wilde. En dat een deel van de rest zich letterlijk en figuurlijk liet meeslepen. Kijk maar naar het verschil tussen de mensen die vrolijk filmend, netjes tussen de hekjes door de zalen liep en die paar mafkezen die echt kwaad in de zin hadden.
Het was niet voor niets op dat moment, er waren veel belangrijke mensen aanwezig die iets officieel gingen vastleggen. Men zocht druk naar Pence, terwijl Trump nog even vrolijk mensen ging bellen om ze onder druk te zetten het proces te dwarsbomen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
weet ik... vooropgezet plan te gaan rellen en dat wapen voorspelt ook niet veel goeds.
Maar een meerderheid van de demonstranten bleven vreedzaam.
Hoewel.... toekijken hoe anderen het poltiecordon doorbreken is reltourisme en in hoeverre is men medeschuldig door te blijven kijken en te roepen. ?
En wat te denken van die gast die doordrongen tot de senaatzaal en die bindstrippen meedroegen.?
Wilden ze mensen gijzelen?
Leuk.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Op basis waarvan dachten ze dat ook weer?
Oh ja. Lucht.
Met welk bewijs dan? Voor weken lang hebben we hier allemaal geprobeerd het hele verhaal met feiten te onderbouwen, terwijl andere users zich lieten bedonderen door Trump en zijn fans. Het was gewoon een eerlijk proces, Trump heeft vele malen de kans gekregen met bewijs te komen. NIETS NAKKES NADA! Het was helemaal niet gerechtvaardigd.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:36 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee, ze kwamen daar om de democratie te beschermen. Ze geloofden dat er met stemmen gesjoemeld was en dat Trump degene is die democratisch is gekozen. De reden was rechtvaardig, het klopt alleen van geen kant. Brainwashed.
Ja de Capital Politie loopt ermee, zitten standaard in de zwart met gele tas.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:01 schreef Felixa het volgende:
Ben Don Lemon van afgelopen nacht aan het terugkijken op CNN en er was een fotograaf/journalist van Reuters die zei dat die man met die tie-wraps ze niet bij zich had, maar ze had gestolen uit een opslagruimte buiten de Congres-zaal.
Maarre.... door hoeveel mensen is er toen geschoten?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Kennedy, pftttt, daar viel maar een dode! Dat was volkomen vreedzaam!
Niet zo overdrijven. Ik heb nergens geclaimd dat het een grap was.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:03 schreef Vis1980 het volgende:
Mag ik vragen waarom je maar niet wil snappen dat dit een aanval was op de democratie? Je blijft maar doen alsof het maar een grapje was.
Hij jodelde de 10de van beathoven bij elkaar uit pure vervoering toen hij dit deed..quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:22 schreef Tijger_m het volgende:
Ik blijf toch de figuur die zichzelf om zeep hielp door zijn eigen ballen de taseren het boegbeeld vinden van de Trump regering, dat is pas een martelaar om een voorbeeld aan te nemen
Maakt het echt uit wat ze dachten? Ik neem aan dat het om de daden gaat, en dan is het niet vreemd dat Trump zo in de problemen zit als hij hen zo voorliegt (met duidelijk als doel de democratie te dwarsbomen).quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:08 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Niet zo overdrijven. Ik heb nergens geclaimd dat het een grap was.
Hexagon beweerde dat het de intentie van de demonstranten was om tegen de democratie te demonstreren. Dat is niet zo. Ze wilden de democratie juist redden, maar zijn opgehitst en voorgelogen door een sabotageclown en een hoop hebben zich laten indoctrineren door complottheorieën.
En de held op sokken zei letterlijk: Ik sta achter jullie en ben er bij. Maar bleef in het witte huis zitten achter een hamburger. Als je dan toch een staatsgreep gaat aankondigen, heb dan de courage om er bij te zijn!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ze kwamen er om tegen democratie te komen demonstreren. Allemaal puur kwaadaardig dus.
Veni, vidi, foetsie.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:12 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
En de held op sokken zei letterlijk: Ik sta achter jullie en ben er bij. Maar bleef in het witte huis zitten achter een hamburger. Als je dan toch een staatsgreep gaat aankondigen, heb dan de courage om er bij te zijn!
Trekkers.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:20 schreef beantherio het volgende:
[..]
De moord op Kennedy was heel "peaceful". Slechts een persoon haalde de trekker over.
Erg slecht voorbeeld.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:10 schreef Vis1980 het volgende:
Die zelfmoordgasten van IS zijn echt overtuigd dat ze hiermee de wereld helpen.
Trumps aanhangers ook nietquote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Erg slecht voorbeeld.
Moslimextremisten geloven niet in vrijheid en democratie.
Trump-extremisten ook niet.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Erg slecht voorbeeld.
Moslimextremisten geloven niet in vrijheid en democratie.
Jawel.quote:
Door? (een Imam?)quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Jawel.
Ze zijn echter gemanipuleerd.
En w.b. de Trump-extremisten: ze vervingen op het Capitool de vlag van hun eigen land, waar ze claimen zo trots op te zijn omdat die staat voor vrijheid en democratie, door de Trump-vlag. En ze werden daarbij door de 'vreedzame' demonstranten toegejuicht en aangemoedigd. Trumpocratie.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:19 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Trump zelf niet eens.
Hij gelooft alleen in een Trumpocratie.
Ze hebben zich laten manipuleren.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Jawel.
Ze zijn echter gemanipuleerd.
Als je heel nihilistisch denkt zou je kunnen beweren dat die protesteerders te vergelijken zijn met die in Wit-Rusland, maar het verschil is dat rechters en functionarissen van de Republikeinen zelf(!) alle bezwaren opzij hebben geschoven.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Jawel.
Ze zijn echter gemanipuleerd.
Knielen tijdens het volkslied? Landverraad!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:28 schreef Toby56 het volgende:
[..]
En w.b. de Trump-extremisten: ze vervingen op het Capitool de vlag van hun eigen land, waar ze claimen zo trots op te zijn omdat die staat voor vrijheid en democratie, door de Trump-vlag. En ze werden daarbij door de 'vreedzame' demonstranten toegejuicht en aangemoedigd. Trumpocratie.
Dat was voor mij het teken dat dit gewoon door Trump zelf aangespoord/opgehitst schorriemorrie was.
Bij ellende zoals deze is er altijd een ophitsende Grote Leider en gepeupel dat hem klakkeloos volgt. Het beroerde voor het gepeupel was deze keer: de Grote Leider kon, nadat hij ze had opgehitst, op het beslissende moment niet (meer) gevolgd worden. Hij had zich in zijn lafheid al in zijn bunker verscholen.
Het gepeupel kon het doen met 2 slappe video's: go home in peace. We love you.
En de dag erna: you will pay for this, this was unacceptable.
Dubbele Lafaard.
Niet voor niets is reddit de laatste 2 dagen volgelopen met Trump-aanhangers die des duivels zijn op hun eigen Grote Leider. Ze voelen zich verraden.
Ze zijn erin gestonken.
Ziende blind en horende doof.
Nee, als je gelooft in vrijheid en democratie dan accepteer je geen lulverhalen zonder bewijs. Dat doe je alleen als je basisprincipe is dat je wil winnen en geen fuck geeft om hoe. Sorry, maar zo zie ik het.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:24 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Jawel.
Ze zijn echter gemanipuleerd.
Szura was het iig van plan, weet niet of het hem ook gelukt is, maar blijkbaar wel!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:28 schreef Dutch_view het volgende:
Had iemand hier op FOK het account John Barron aangemaakt?
Heeft nu CNN gehaald![]()
![]()
[ afbeelding ]
Hij was zwaar pissed dat Clinton de popular vote had gewonnen. Zoiets bestond/bestaat niet in die man zijn hoofd. Wat er wel in zijn hoofd bestaat... ik denk er maar liever niet aan.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, als je gelooft in vrijheid en democratie dan accepteer je geen lulverhalen zonder bewijs. Dat doe je alleen als je basisprincipe is dat je wil winnen en geen fuck geeft om hoe. Sorry, maar zo zie ik het.
Ik vond het een drama dat men in 2016 voor Trump koos, ik heb nooit gelooft dat dit kwam omdat er fraude was gepleegd. Dat deed niemand terwijl het, ironisch genoeg, Trump was die toendertijd luidkeels verkondigde dat er toen ook op grote schaal gefraudeerd was.
Dikke kans dat Trump dacht dat zijn aanhangers in het Capitool genoeg reden zou zijn om de senatoren over te halen Biden niet toe te staan, aangezien hij op dat moment is gaan bellen samen met Guilianni.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als je heel nihilistisch denkt zou je kunnen beweren dat die protesteerders te vergelijken zijn met die in Wit-Rusland, maar het verschil is dat rechters en functionarissen van de Republikeinen zelf(!) hebben alle bezwaren opzij geschoven.
Als je je dan laat manipuleren tot het binnendringen van het parlementsgebouw en het onder druk zetten van senatoren verdien je geen nuance en respect meer.
Domme hufters zijn het. Iedereen met een paar hersencellen had in die 4 jaar toch allang kunnen zien dat het enige dat Trump boeit hemzelf is? Maar het zal niet alleen aan de hersencellen liggen, de psyche van dat soort mensen is lastig te begrijpen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:28 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Niet voor niets is reddit de laatste 2 dagen volgelopen met Trump-aanhangers die des duivels zijn op hun eigen Grote Leider. Ze voelen zich verraden.
Ze zijn erin gestonken.
Ziende blind en horende doof.
Dat denk ik inderdaad.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:29 schreef hhh38 het volgende:
Als je heel nihilistisch denkt zou je kunnen beweren dat die protesteerders te vergelijken zijn met die in Wit-Rusland,
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Er zijn er al tientallen gearresteerd, volgens mij, mischien hebben jij handen met meer dan tien vingers maar ik heb ze iig niet.
Dus of je weet niet wat een handvol is of je hebt het nieuws niet zo goed gevolgd. Kan allemaal.
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:08 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal hoe je kunt denken dat mensen nog serieus op je gaan reageren als je dit soort dingen post. Wat er woensdag gebeurde is erg goed gedocumenteerd en dat kun je in de verste verte niet "peaceful" noemen.
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ligt er maar net aan op welke manier dat "handjevol" zich misdraagt.
Het Capitool binnenvallen in een poging de democratie omver te schoppen is niet bepaald "misdragen", dat is geen overtreding maar een misdrijf.
Maar goed, als je misdrijven al degradeert tot "misdragen" dan valt het zelfs nog mee dat Kennedy vermoord is natuurlijk.
Excuses, ik was in m'n post niet duidelijk genoeg.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
wbt die duizenden die idd zich niet misdroegen heb je gelijk. Die waren vreedzaam. Was met de BLM-demo's ook
Zoals altijd zijn het klein groepje reltrappers die de boel verstieren.
In dit geval... was het geen klein groepje, maar honderden die de opzet hadden het gebouw binnen te dringen, de vergaderingen te verstoren, onmogelijk te maken, parlementariers te bedreigen.
En met zo'n angry mob kunnen een aantal mensen meer gewelddadig worden.
Ja, ze hebben wel wat uit te leggen bij de rechter. Zeker ook omdat Trump Pence aanviel op Twitter terwijl Trump's aanhangers al het Capitol waren binnengevallen en Pence zich in het gebouw bevond. Ik kan mij voorstellen dat een rechter Trump dit zeer kwalijk gaat nemen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 14:19 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De oproep van Trump was: opmarcheren naar het Capitool, let's take our country back. Giuliani: trial by combat.
Ook al hadden ze de handen in de zakken, ze zijn medeplichtig wat mij betreft.
Dat Loefler wel eens van Warnock kon verliezen zag ik wel aankomen. De stemmers op hem waren vooral de zwarte bevolking in de stad die maar één doel hadden: Finish the Job. Loefler was ook een prima schietschijf: miljonaire als belastingadviseur, nog niet veel klaar gespeeld behalve trouw zijn aan Trump en die pogingen om Warnock als radicale communist af te schilderen waren lachwekkend. Dat Ossoff het van Perdue won was voor mij wel een verrassing. Ze hebben inderdaad veel meer last gehad van het gekwaak van Wood en Powell dat Loefler en Perdue RINO's zouden zijn en Trump niet genoeg zouden steunen. Ook gaan er verhalen dat er aardig wat proteststemmen met Trumps naam zijn gedaan. Trump heeft ook geen enkele keer écht actief voor ze meegestreden, hij was alleen met zichzelf bezig en zelfs geld in Georgia aan het ophalen voor zijn strijd, niet die van zijn twee senatoren.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:20 schreef Tijger_m het volgende:
Maar @:klappernootopreis had overigens een heel goed punt eerder, het echte grote nieuws deze week was toch eigenlijk wel de overwinning in Georgia van 2 Democratische Senatoren en wat dat doet met de machtsverhoudingen de komende jaren.
Biden gaat nu een Presidentsschap in met zowel een meerderheid in het Huis als de Senaat en dat had ik toch echt niet verwacht, ik had wat hoop dat de Democraten mischien een van de twee zetels konden winnen in Georgia maar allebei? Daar mogen ze toch echt Trump wel dankbaar voor zijn want het lijkt mij uitermate aannemelijk dat zijn fraude gelul net genoeg verschil heeft gemaakt om de doorslag te geven.
Ja hoor, Semantiek-meneer!quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:33 schreef Refragmental het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Excuses, ik was in m'n post niet duidelijk genoeg.
Ik had het over de demonstraties waarbij duizenden demonstranten aanwezig waren, waarvan er een paar honderd zich misdroegen door de lokale middenstand leeg te roven, winkels, huizen en flatgebouwen in de fik te zetten, en winkeleigenaren vermoorden die hun eigendom wilden beschermen, willekeurige mensen zwaar mishandelen of zelfs vermoorden omdat ze niet mee willen doen. Ok, dat noem je niet misdragen, maar inderdaad een misdrijf.
Punt blijft staan, het was maar een klein gedeelte, de rest was inderdaad vreedzaam en had goede bedoelingen. Die grote groep moet je niet aanrekenen wat slechts een klein gedeelte het gedaan.
Ze protesteren tegen het feit dat iets blijft gebeuren, en ze willen simpelweg onderzocht hebben en ze willen dat het stopt. Vandaar dat je die protesten vreedzaam kunt noemen. Toch?
Zucht... en wie heeft dit zelf de wereld in geholpen?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat denk ik inderdaad.
Verschil is dat de mensen in Wit-Ruslan wel degelijk opgelicht zijn.
Dat is een heel lastig verhaal en nog lastiger te bewijzen in de zin van criminele verantwoordelijkheid omdat je daarvoor intentie moet aantonen van Trump, volgens mij.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:33 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Ja, ze hebben wel wat uit te leggen bij de rechter. Zeker ook omdat Trump Pence aanviel op Twitter terwijl Trump's aanhangers al het Capitol waren binnengevallen en Pence zich in het gebouw bevond. Ik kan mij voorstellen dat een rechter Trump dit zeer kwalijk gaat nemen.
Iemand die gelooft dat de "deep state" Trump dwarsboomde, dat Biden de verkiezingen door fraude gewonnen heeft, dat de onzin van Qanon echt is, kan dit zien als de logische volgende stap naar het "einddoel", wat dat ook mag zijn: eerst de tegenstanders monddood maken, daarna wapens afnemen, in kampen opsluiten, whatever...quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wel heel makkelijk om dat dan weer af te schuiven op de social media die Trump nu een ban hebben gegeven.
Geen enkele reden aan te nemen dat zo iemand zonder die ban van Trump zoiets niet zou doen.
Mwa, ik betwijfel of McVeigh een grote fan van Trump zou geweest zijn, of de Qanon onzin zou geloofd hebben. Hij was gekant tegen de federale overheid, ongeacht welke partij aan de macht was, en nam wraak op de FBI wegens hun optreden bij Ruby Ridge en in Waco. Gore Vidal correspondeerde drie jaar met hem, vergeleek hem zelfs met Paul Revere, wat misschien niet voor Vidal pleit, maar wel suggereert dat McVeigh meer diepgang had dan de figuren die we deze week in actie zagen...quote:Op zaterdag 9 januari 2021 13:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nope idd.
Overigens denk ik dat types als McVeigh ook bij deze bestorming van het Capitool waren.
En dat hij deze bestorming, als hij nog geleefd had, aangemoedigd had.
[..]
Waarom negeer je delen van posts als ze een relevant weerwoord op jouw standpunt zijn?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat denk ik inderdaad.
Verschil is dat de mensen in Wit-Ruslan wel degelijk opgelicht zijn.
Als je andere mensen voor hypocriet wil uitmaken, heb je dan door dat je daarmee zelf nét zo hypocriet bent? Dat aangezien je toch echt moord en brand kwam schreeuwen tijdens BLM-protesten en nu dan ineens net doet alsof je het vredig vond?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:33 schreef Refragmental het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Excuses, ik was in m'n post niet duidelijk genoeg.
Ik had het over de demonstraties waarbij duizenden demonstranten aanwezig waren, waarvan er een paar honderd zich misdroegen door de lokale middenstand leeg te roven, winkels, huizen en flatgebouwen in de fik te zetten, en winkeleigenaren vermoorden die hun eigendom wilden beschermen, willekeurige mensen zwaar mishandelen of zelfs vermoorden omdat ze niet mee willen doen. Ok, dat noem je niet misdragen, maar inderdaad een misdrijf.
Punt blijft staan, het was maar een klein gedeelte, de rest was inderdaad vreedzaam en had goede bedoelingen. Die grote groep moet je niet aanrekenen wat slechts een klein gedeelte het gedaan.
Ze protesteren tegen het feit dat iets blijft gebeuren, en ze willen simpelweg onderzocht hebben en ze willen dat het stopt. Vandaar dat je die protesten vreedzaam kunt noemen. Toch?
Dan kun je je gelijk afvragen Hoe het komt dat ze die zak in die opslagruimte konden traceren.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:01 schreef Felixa het volgende:
Ben Don Lemon van afgelopen nacht aan het terugkijken op CNN en er was een fotograaf/journalist van Reuters die zei dat die man met die tie-wraps ze niet bij zich had, maar ze had gestolen uit een opslagruimte buiten de Congres-zaal.
De goede bedoelingen waren: take our country back. Trial by combat.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:33 schreef Refragmental het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Excuses, ik was in m'n post niet duidelijk genoeg.
Ik had het over de demonstraties waarbij duizenden demonstranten aanwezig waren, waarvan er een paar honderd zich misdroegen door de lokale middenstand leeg te roven, winkels, huizen en flatgebouwen in de fik te zetten, en winkeleigenaren vermoorden die hun eigendom wilden beschermen, willekeurige mensen zwaar mishandelen of zelfs vermoorden omdat ze niet mee willen doen. Ok, dat noem je niet misdragen, maar inderdaad een misdrijf.
Punt blijft staan, het was maar een klein gedeelte, de rest was inderdaad vreedzaam en had goede bedoelingen. Die grote groep moet je niet aanrekenen wat slechts een klein gedeelte het gedaan.
Ze protesteren tegen het feit dat iets blijft gebeuren, en ze willen simpelweg onderzocht hebben en ze willen dat het stopt. Vandaar dat je die protesten vreedzaam kunt noemen. Toch?
Klopt. Perdue heeft inmiddels zijn verlies toegegeven. Dat zouden meer republikeinen moeten doen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:20 schreef Tijger_m het volgende:
Maar @:klappernootopreis had overigens een heel goed punt eerder, het echte grote nieuws deze week was toch eigenlijk wel de overwinning in Georgia van 2 Democratische Senatoren en wat dat doet met de machtsverhoudingen de komende jaren.
Biden gaat nu een Presidentsschap in met zowel een meerderheid in het Huis als de Senaat en dat had ik toch echt niet verwacht, ik had wat hoop dat de Democraten mischien een van de twee zetels konden winnen in Georgia maar allebei? Daar mogen ze toch echt Trump wel dankbaar voor zijn want het lijkt mij uitermate aannemelijk dat zijn fraude gelul net genoeg verschil heeft gemaakt om de doorslag te geven.
Het is maar net voor welke aanklacht ze gaan. Aanklacht verzinnen waarbij bewijsvoering haalbare kaart is en hup..naar de rechter.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is een heel lastig verhaal en nog lastiger te bewijzen in de zin van criminele verantwoordelijkheid omdat je daarvoor intentie moet aantonen van Trump, volgens mij.
Ehhh...zo werkt dat nietquote:Op zaterdag 9 januari 2021 15:42 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Het is maar net voor welke aanklacht ze gaan. Aanklacht verzinnen waarbij bewijsvoering haalbare kaart is en hup..naar de rechter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |