quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:26 schreef skrn het volgende:
Een goede dag.
Het aantal besmettingen is beperkt, zeker als je bedenkt dat we een lang weekend hadden, en mensen minder geneigd zouden zijn te testen.
Dan is het vaccineren begonnen.
En het Moderna-vaccin goedgekeurd.
En zijn er netto minder patiënten in het ziekenhuis met de dag daarvoor.
Het zou zomaar kunnen zijn .. dat we later zeggen ... dat woensdag 6 januari een cruciaal moment, een kantelpunt, in de strijd tegen corona.
Je zag wel dat voor kerst heel veel mensen zich lieten testen, dus als men gewoon netjes thuis is gebleven bij klachten kan dat al heel veel geholpen hebben. Daarnaast zijn wij misschien toch wel redelijk gehoorzaam en heeft men niet massaal feesten gevierd met tientallen mensen bijelkaar.quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:25 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Daar lijkt het op.
Toch snap ik het niet zo.
Zoals de meesten hier ben ik geen viroloog of statisticus, maar eigenlijk is het toch vreemd als zoveel mensen uit verschillende huishouden op een bepaald moment bij elkaar komen, dat je dat niet terug ziet in de cijfers?
Wie kan dat verklaren? Zou het deels kunnen zijn door de lockdown/sluiting van de scholen dat die dit iets vertekenen?
Zijn nog niet klaar met tellenquote:Op woensdag 6 januari 2021 15:30 schreef Caland het volgende:
Nog steeds geen NOS bericht @:zipportal
#stopthecountquote:
Nou, die zag ik toch liever.quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
We hebben een nieuw 'Unox-meisje' gevonden hoor
Hugo gaat dit even goed melken. Elk beetje nieuws wat geen negatief nieuws is is voor hem momenteel een win.quote:
Dan kunnen de kroegen in de andere provincies toch wel weer open?quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:34 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Groningen, Friesland en Drenthe zijn de enige provincies die een stijgende lijn nog hebben
Wat een opportunisme.quote:
Dat zal van de afgelopen dagen/week zijn. Zullen er vertraagd zijn doorgegeven.quote:
Laat eerst de verpleegdagen en IC opnames maar eens dalen, daarna kan je gelijk gaan krijgen.quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:39 schreef Oliver23 het volgende:
Ik vind de theorie dat in de 7000 positieve testen van vandaag al een kerstpiek zit, en dat anders de cijfers vele malen lager waren.
Ik ga ervan uit dat het nog wel een weekje de positieve testen tussen de 5500 en 7000 blijven schommelen en dat Rutte de lockdown tot en met 1 februari 2021 verlengd.
Maar ik verwacht dat in de periode van 11 tot en met 31 januari 2021 de cijfers in alle opzichten flink zullen dalen.
En dat we dan op 1 februari de eerste versoepelingen gaan krijgen.
Ziet Eva er ook weer een keer slank uitquote:Op woensdag 6 januari 2021 15:42 schreef raptorix het volgende:
[..]
Die spuit moest in der arm, niet in haar kin.
quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:43 schreef raptorix het volgende:
Er er al een actuele "op naar de kroeg.gif"?
quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:43 schreef raptorix het volgende:
Er er al een actuele "op naar de kroeg.gif"?
Hoe ik het zie, in de lente hopelijk weer de regels van afgelopen juli/augustus en dan vanaf de herst of begin volgend jaar weer dat leven van voor maart 2020, zonder 1.5m of andere beperkingen, als de 70-80% vaccinatiegraad is behaald. Geloof dat jij het ook ongeveer zo verwacht uit je posts hier?quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:28 schreef Evenstar het volgende:
[..]![]()
Positief dagje inderdaad. Hopelijk zet het inderdaad door, is er geen feestdagen piek en zijn wij eind februari al een heel eind op weg richting een normaal leven.
Het leven voor maart 2020 gaat nog wel even op zich laten wachten, maar wat meer vrijheid met lichte beperkingen zou al heel wat zijn op dit moment.
Australië is een land op het zuidelijk halfrond. Ver weg, een beetje onder Indonesië, zeg maar.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wie telt de hoeveelheid 'ik' en 'mij'?quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:50 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Hoe ik het zie, in de lente hopelijk weer de regels van afgelopen juli/augustus en dan vanaf de herst of begin volgend jaar weer dat leven van voor maart 2020, zonder 1.5m of andere beperkingen, als de 70-80% vaccinatiegraad is behaald. Geloof dat jij het ook ongeveer zo verwacht uit je posts hier?
Zoals ik eerder zei, ik wacht persoonlijk op dat leven van voor maart 2020, geen 1.5m etc dus, dan pen ik pas weer gelukkig, als ik weer gewoon lekker gezellig naar een event toekan en mag knuffelen met wie ik wil, op de foto kan met iedereen, en lekker gek en spontaan kan doen gezellig zonder 1.5m of looplijnen of andere beperkingen die (iig voor mij en iedereen in mijn gehele vriendenkring) alle gezelligheid, ontspanning, spontaniteit, en plezier er volledig uitzuigen.
Maar ik kan best tot einde van het jaar wachten daarop.
En ik snap dat sommigen in de tussentijd al blij zullen zijn met de stappen vooruit. Persoonlijk blijft het voor een onpersoonlijke robotische levende hel tot die 1.5m weer weg is, maar dat komt eind dit jaar of begin volgend jaar wel en wat ook bij mij iig wél erg gaat helpen tijdens de overgangsfase daarheen waarin we dus terecht komen nu (gommers zei het ook heel mooi vanmiddag bij zijn vaccinatie) is dat het dan iig alleen steeds beter wordt en ik weet dat het einde van de 1.5m in zicht is en dat over een aantal maanden ik eb m'n vrienden onze Vrijheid dus idd weer terug zullen krijgen en weer lekker al die dingen kunnen doen op een event of meeting die we nu zo missen.
Kort gezegd: het wordt alleen maar beter ipv steeds slechter. Voor mij persoonlijk is het nog steeds een hel zolang die 1.5m weg is, ik kan niet wachten om gewoon weer te mogen wat ik voor maart 2020 mocht, alles waar ik voor leef, gezelligheid, spontaniteit, vrienden maken, free hugs etc, maar deze fase geeft daar een duidelijk perspectief op, het wordt steeds beter, weer wordt beter, cijfers worden beter... ik overleef het nog wel totdat we februari 2020 weer bereikt hebben!
En ja, dit voelt dus idd als een keerpunt! De weg terug naar voor maart 2020 is duidelijk ingezet, en daar gaat het om! Dat geeft me hoop en de wilskracht om niet voor de trein te springen of van een brug en geduldig te wachten tot alle beperkingen weg zijn en ik de dingen weer kan doen waar ik al sinds 2009 voor leef 😃
Mij niet bellen, ik denk alleen "Mand!"quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Molo het volgende:
[..]
Wie telt de hoeveelheid 'ik' en 'mij'?
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
NOW of TOZO?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Geen fraude gaan plegen hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zie email 27 oktober
Is dat feesboeks voor tl;dr?quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:03 schreef Noek het volgende:
[..]
Mij niet bellen, ik denk alleen "Mand!"
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Lijkt mij een ontzettende k-situatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar waarom zijn de rapen gaar als jij er ongewild in betrokken bent? moet jij bepaalde zaken uitvoeren?
Kan je die zaken niet ongewild perongeluk niet uitvoeren?
Melden lijkt mij sowieso een hele lastige in deze ongewilde situatie (tenzij vertrouwenspersoon aanwezig is in organisatie)wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
We zijn gestart, waar dat initieel een paar dagen later was. Daarnaast versnellen een aantal GGD's van 18 januari naar eind deze week/maandag. Laten we iets nieuws vinden om over te zeikenquote:Op woensdag 6 januari 2021 15:53 schreef eragon2890 het volgende:
BTW, kijk hoe enig!
Nederland heeft een shoutout bij de BBC! https://www.bbc.com/news/world-europe-55549656
(We staan voor lul 🤣)
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Niet aan meewerken. En op zoek gaan naar een vertrouwenspersoon binnen de organisatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
Nee .. maar dan weet ik wel wie zijn bureau leeg kan halen en met een doosje persoonlijke bezittingen buiten wordt gezetquote:
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Kut situatie. Klokkenluiders komen er in NL bekaaid vanaf dus dat is een behoorlijk dillema.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
Nog altijd beter dan fraude plegen en gepakt worden.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:05 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Nee .. maar dan weet ik wel wie zijn bureau leeg kan halen en met een doosje persoonlijke bezittingen buiten wordt gezet
Je hebt het wel druk met feesboek, valt me op. Zit je niet gewoon liever daar?quote:
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:05 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Niet aan meewerken. En op zoek gaan naar een vertrouwenspersoon binnen de organisatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat ik zou doen:quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:05 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Nee .. maar dan weet ik wel wie zijn bureau leeg kan halen en met een doosje persoonlijke bezittingen buiten wordt gezet
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:06 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]Laten gaan en een andere baan zoeken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je advies/uitvoering beginnen met 'binnen vigerende wet- en regelgeving zijn dit de mogelijkheden:'quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:05 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Nee .. maar dan weet ik wel wie zijn bureau leeg kan halen en met een doosje persoonlijke bezittingen buiten wordt gezet
Ik probeer de eenvoudige medemens beter te begrijpen zonder hun habitat te betreden,quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:06 schreef Noek het volgende:
[..]
Je hebt het wel druk met feesboek, valt me op. Zit je niet gewoon liever daar?
Nog altijd meer wenselijk dan het mogelijke alternatief van onderdeel worden van een FIOD onderzoek, een veroordeling aan je broek krijgen met een strafblad.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:05 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Nee .. maar dan weet ik wel wie zijn bureau leeg kan halen en met een doosje persoonlijke bezittingen buiten wordt gezet
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:06 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe dan ook een kutsituatie, natuurlijk.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:05 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Lijkt mij een ontzettende k-situatie.
Maar waarom zijn de rapen gaar als jij er ongewild in betrokken bent? moet jij bepaalde zaken uitvoeren?
Kan je die zaken niet ongewild perongeluk niet uitvoeren?
Melden lijkt mij sowieso een hele lastige in deze ongewilde situatie (tenzij vertrouwenspersoon aanwezig is in organisatie)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hóeft deze post niet persé dagelijks te herhalen hé...quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:50 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Hoe ik het zie, in de lente hopelijk weer de regels van afgelopen juli/augustus en dan vanaf de herst of begin volgend jaar weer dat leven van voor maart 2020, zonder 1.5m of andere beperkingen, als de 70-80% vaccinatiegraad is behaald. Geloof dat jij het ook ongeveer zo verwacht uit je posts hier?
Zoals ik eerder zei, ik wacht persoonlijk op dat leven van voor maart 2020, geen 1.5m etc dus, dan pen ik pas weer gelukkig, als ik weer gewoon lekker gezellig naar een event toekan en mag knuffelen met wie ik wil, op de foto kan met iedereen, en lekker gek en spontaan kan doen gezellig zonder 1.5m of looplijnen of andere beperkingen die (iig voor mij en iedereen in mijn gehele vriendenkring) alle gezelligheid, ontspanning, spontaniteit, en plezier er volledig uitzuigen.
Maar ik kan best tot einde van het jaar wachten daarop.
En ik snap dat sommigen in de tussentijd al blij zullen zijn met de stappen vooruit. Persoonlijk blijft het voor een onpersoonlijke robotische levende hel tot die 1.5m weer weg is, maar dat komt eind dit jaar of begin volgend jaar wel en wat ook bij mij iig wél erg gaat helpen tijdens de overgangsfase daarheen waarin we dus terecht komen nu (gommers zei het ook heel mooi vanmiddag bij zijn vaccinatie) is dat het dan iig alleen steeds beter wordt en ik weet dat het einde van de 1.5m in zicht is en dat over een aantal maanden ik eb m'n vrienden onze Vrijheid dus idd weer terug zullen krijgen en weer lekker al die dingen kunnen doen op een event of meeting die we nu zo missen.
Kort gezegd: het wordt alleen maar beter ipv steeds slechter. Voor mij persoonlijk is het nog steeds een hel zolang die 1.5m weg is, ik kan niet wachten om gewoon weer te mogen wat ik voor maart 2020 mocht, alles waar ik voor leef, gezelligheid, spontaniteit, vrienden maken, free hugs etc, maar deze fase geeft daar een duidelijk perspectief op, het wordt steeds beter, weer wordt beter, cijfers worden beter... ik overleef het nog wel totdat we februari 2020 weer bereikt hebben!
En ja, dit voelt dus idd als een keerpunt! De weg terug naar voor maart 2020 is duidelijk ingezet, en daar gaat het om! Dat geeft me hoop en de wilskracht om niet voor de trein te springen of van een brug en geduldig te wachten tot alle beperkingen weg zijn en ik de dingen weer kan doen waar ik al sinds 2009 voor leef 😃
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Voor klokkenluiders loopt het nooit goed af.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of je doet gewwoon mee of je doet het niet, maar melden bij een instantie zou ik nooit en te nimmer doen.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Balen voor je. Helaas vind ik het verhaal niet duidelijk genoeg om er een oordeel over te kunnen vellen en eventueel advies te geven. Mocht je meer kwijt willen willen maar dat om privacy redenen niet willen posten, kun je dat eventueel per PM doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:06 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]Jij bent boekhouder ofzo toch? Is er geen branche-organisatie waar je met je verhaal terecht kunt? Vakbond?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je komt hoe dan ook in een klokkenluidersrol, en dat is niet altijd prettig. Maar het alternatief is meewerken aan fraude, en dat is met een financieel beroep een erg slecht idee met het oog op je toekomst. Kuch, Vog, Kuch.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
En dan nog je eigenwaarde, principes e.d.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:10 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Jij bent boekhouder ofzo toch? Is er geen branche-organisatie waar je met je verhaal terecht kunt? Vakbond?
Je komt hoe dan ook in een klokkenluidersrol, en dat is niet altijd prettig. Maar het alternatief is meewerken aan fraude, en dat is met een financieel beroep een erg slecht idee met het oog op je toekomst. Kuch, Vog, Kuch.
Ligt aan de risk/reward ratioquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:08 schreef _serial_ het volgende:
Ik zou in elk geval nooit met mij blauwe ogen zomaar meewerken aan fraude.
Zie bijvoorbeeld dit verhaal :
https://nos.nl/artikel/23(...)maand-geschorst.html
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:09 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]In dat geval, pertinent weigeren of eisen dat jouw leidinggevende op schrift alle aansprakelijkheid op zich neemt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Edit: En per direct contact opnemen met je rechtsbijstand. Als ze je willen ontslaan dan kun je dat aanvechten.Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
En je inkomen.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:11 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
En dan nog je eigenwaarde, principes e.d.
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zit echt in een k-situatie en ik weet niet zo goed wat te doen![]()
Tijd voor een loonsverhoging!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
Dat hoeft helemaal nietquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:10 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Jij bent boekhouder ofzo toch? Is er geen branche-organisatie waar je met je verhaal terecht kunt? Vakbond?
Je komt hoe dan ook in een klokkenluidersrol, en dat is niet altijd prettig. Maar het alternatief is meewerken aan fraude, en dat is met een financieel beroep een erg slecht idee met het oog op je toekomst. Kuch, Vog, Kuch.
Nouja, dit. Laat je werkgever je maar ontslaan. Als dat al lukt. Grote kans dat het ontslag nietig wordt verklaard.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:10 schreef BlackLining het volgende:
Beetje makkelijk praten wellicht. Ik zou categorisch weigeren dat werk te doen.
Als ze je willen ontslaan moeten ze toch aangeven waarom. Werkweigering is leuk, maar moet ook onderbouwd worden.
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:06 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]ik zou er toch minimaal een schriftelijk protest aan wijden naar de werkgever en die dan ook op zijn/haar verantwoordelijkheid wijzen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:09 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]Dat is echt wel een klotesituatie. Het zal denk ik gaan om het opgeven van een hoger omzetverlies voor de NOW of zo?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is niet voldoende, rechters zijn behoorlijk streng wanneer het gaat om duidelijk advies te geven, disclaimers tellen niet. Is tijdje terug een belangrijke uitspraak in geweest, bedrijf wilde geen degelijke firewall, adviserend bedrijfje liet disclaimer tekenen met gevaren, etc. Rechter: U had dan de hele opdracht terug moeten geven.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik zou er toch minimaal een schriftelijk protest aan wijden naar de werkgever en die dan ook op zijn/haar verantwoordelijkheid wijzen.
Tja.quote:
Tenzij ze natuurlijk bij de Rabobank werkt, dat is het hun schuldquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:16 schreef chratnox het volgende:
Laten we, om @:Twinkle20 te beschermen er verder niet over uitwijden op dit publieke forum. Indien nodig kan DM e.d., maar deze discussie kan niet anders dan kwaad doen mocht ze er niets mee besluiten te doen.
FIOD: Mevr, waarom heeft u dit gedaan?
Ja wist ik niet
"Kijk eens hier op Fok waar iemand die op u lijkt dat bespreekt?"
dat is toch niet hetzelfde als een werknemer die ziet/denkt dat een baas een 3e tot fraude aanzetquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat is niet voldoende, rechters zijn behoorlijk streng wanneer het gaat om duidelijk advies te geven, disclaimers tellen niet. Is tijdje terug een belangrijke uitspraak in geweest, bedrijf wilde geen degelijke firewall, adviserend bedrijfje liet disclaimer tekenen met gevaren, etc. Rechter: U had dan de hele opdracht terug moeten geven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ken eigenlijk niemand die Kerst uitbundig met veel mensen heeft gevierd. Jij wel?quote:Op woensdag 6 januari 2021 15:25 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Daar lijkt het op.
Toch snap ik het niet zo.
Zoals de meesten hier ben ik geen viroloog of statisticus, maar eigenlijk is het toch vreemd als zoveel mensen uit verschillende huishouden op een bepaald moment bij elkaar komen, dat je dat niet terug ziet in de cijfers?
Wie kan dat verklaren? Zou het deels kunnen zijn door de lockdown/sluiting van de scholen dat die dit iets vertekenen?
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:18 schreef Twinkle20 het volgende:
Dank voor jullie imput! Wordt zeer gewaardeerd.Kleine overpeinzing. Als je er wel mee gepakt word heb je een uitdaging met een relevante VOG te verkrijgen voor je vakgebied de komende jaren.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
Oh, ik dacht dat ze de boekhouding voor het bedrijf deed, aan fraude zou ik nooit mee doen, zou gelijk mijn bek opentrekken. Nu werk ik momenteel voor een bank, dus ben het daar zelfs volgens de eed toe verplichtquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is toch niet hetzelfde als een werknemer die ziet/denkt dat een baas een 3e tot fraude aanzet
Sjuist, en wij weten wel dat die NOW niet om 3 tientjes gaat.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat is echt wel een klotesituatie. Het zal denk ik gaan om het opgeven van een hoger omzetverlies voor de NOW of zo?
Ik denk stiekem dat @chratnox je klant is die wel het geld wil zien trouwensquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:20 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Sjuist, en wij weten wel dat die NOW niet om 3 tientjes gaat.
@:Chatnox je hebt helemaal gelijk, fijn dat je er zo objectief in staat.
Zal er verder over stil houden hier.
Zie je @Molo , is het toch de schuld van de Rabobankquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:20 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat ze de boekhouding voor het bedrijf deed, aan fraude zou ik nooit mee doen, zou gelijk mijn bek opentrekken. Nu werk ik momenteel voor een bank, dus ben het daar zelfs volgens de eed toe verplicht
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:18 schreef Twinkle20 het volgende:
Dank voor jullie imput! Wordt zeer gewaardeerd.Sterkte met de situatie. Integriteit siert iemand altijd! (Maar je brood is ook wat waard, echt rot voor je dit...)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kon ook niet andersquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:23 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zie je @:Molo , is het toch de schuld van de Rabobank
quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:22 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik denk stiekem dat @:chratnox je klant is die wel het geld wil zien trouwens
Nog correct ookquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:23 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zie je @:Molo , is het toch de schuld van de Rabobank
Na de prettesters, nu ook al de pretprikkers.quote:Ook Diederik Gommers geprikt: 'echt gaaf, het voelt gewoon heel goed'
Ik ga er toch nog wat over zeggen. Alvorens dat te doen wilde ik even weten waar het precies over ging. Ik zou naar jouw baas gaan en zeggen dat het tegen je principes in gaat om onjuiste cijfers op te geven. Wellicht snapt hij dat ook wel en kan hij het een ander laten doen of zelf doen als hij het toch persé wil voor die klant. . Je zegt eerder dat jij de enige bent die dit kan doen, maar in principe kan iedereen die NOW aanvragen met de juiste inlogcodes.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:20 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Sjuist, en wij weten wel dat die NOW niet om 3 tientjes gaat.
@:Chatnox je hebt helemaal gelijk, fijn dat je er zo objectief in staat.
Zal er verder over stil houden hier.
Ben nog steeds aan het zoeken naar de cursus. Nu mn NOW-subsidie de nek om is gedraaid moet ik wat anders, maar de eLearning is nog niet live.quote:Op woensdag 6 januari 2021 16:29 schreef Molo het volgende:
Zijn er al geprikten hier in de zaal(topic)?
Of prikkers?
Toch iets om terdege rekening mee te houdenquote:Op woensdag 6 januari 2021 16:20 schreef zalkc het volgende:
[..]
Kleine overpeinzing. Als je er wel mee gepakt word heb je een uitdaging met een relevante VOG te verkrijgen voor je vakgebied de komende jaren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |