Ja en kandidaten die weten waar ze aan beginnen, als het leuke kandidaten zijn wil ik het misschien wel volgenquote:Op zondag 3 januari 2021 15:41 schreef Redefine het volgende:
Wat betreft die influencers en alledaagse dingen. Ben benieuwd of ze nog wat het nieuwe Big Brother weten te maken. Zelf zal ik het niet gaan volgen, hooguit later misschien met een schuin oog. Maar ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat het in de huidige TV wereld nog echt leuk kan worden.
De charme van het begin was toch vooral dat de deelnemers niet wisten wat ze konden verwachten. En dat het toch vooral enorme slow tv was. Kijken naar mensen die niks te doen hebben en dan maar wachten wat er gebeurd. Nu zullen ze wel allerlei spontane dingen gaan bedenken bij de makers. En zal het vooral wel heel spectaculair moeten zijn. Met als resultaat een zoveelste vlees noch vis reality show.
Iets waarmee ik als ik het wél gepost had wellicht één obligatoire like had binnengehaald en verder wellicht nog een 'ja dat is ook zo' of een 'hou je muil kutspanjaard' dus ach, dat is ook de moeite niet waard.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:55 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Snap ik wel hoor!Al ga ik me nu wel de rest van mijn leven afvragen wat het nou was
Haha ja dat wordt wel druk!! Maar met het afgelopen wielerseizoen hebben we al goed kunnen oefenenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
@:Strani hoe ga je het komende jaar beleven met over een paar maanden (even afkloppen) de voorjaarsklassiekers, dan het EK, de OS, Tour, Vuelta, Giro, even op adem komen en over 13 maanden weer een OS.
Nu wil ik die stemmetjes natuurlijk ook horen!quote:Op zondag 3 januari 2021 15:52 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja weet ik, ik heb het gesprek verder maar gewoon voor mezelf gesimuleerd, inclusief grappige stemmetjes voor jullie deel.
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!quote:Op zondag 3 januari 2021 16:02 schreef H_T het volgende:
[..]
Nu wil ik die stemmetjes natuurlijk ook horen!
Uiteraardquote:Op zondag 3 januari 2021 16:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Iets waarmee ik als ik het wél gepost had wellicht één obligatoire like had binnengehaald en verder wellicht nog een 'ja dat is ook zo' of een 'hou je muil kutspanjaard' dus ach, dat is ook de moeite niet waard.
Misschien kan hij met jou gaan samenwerken met het audioboeken insprekenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:02 schreef H_T het volgende:
[..]
Nu wil ik die stemmetjes natuurlijk ook horen!
Je had hem moeten horen joiken johquote:Op zondag 3 januari 2021 16:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!
Ga ik niet hardop zeggen want dat deed ik een jaar geleden en kijk wat er gebeurde.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:01 schreef Strani het volgende:
[..]
Haha ja dat wordt wel druk!! Maar met het afgelopen wielerseizoen hebben we al goed kunnen oefenenWaar kijk jij vooral naar uit?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik Ilse de Lange achtig denk ik?quote:Op zondag 3 januari 2021 16:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Ga ik niet hardop zeggen want dat deed ik een jaar geleden en kijk wat er gebeurde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat is ook wel zo, wat de Spelen betreft. Hoewel het hier in de zomer eigenlijk weer veel te warm is om buiten te zijn dus dat komt wel goed. Maar ik kijk ook het meest uit naar de spelen inderdaad, dat blijft toch het meest bijzondere![]()
Nee van jou verwachten we dat ook niet; Tim is ongeëvenaard. Jij mag de andere stemmetjes doenquote:
Uiteraard!quote:
Doen ‘onze’ dames nou nog mee met het voetbal bij de OS?quote:Op zondag 3 januari 2021 16:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja dat is ook wel zo, wat de Spelen betreft. Hoewel het hier in de zomer eigenlijk weer veel te warm is om buiten te zijn dus dat komt wel goed. Maar ik kijk ook het meest uit naar de spelen inderdaad, dat blijft toch het meest bijzondere
Valt nog mee. Ik dacht laatst bij een foto van @Greys dat het een van haar honden wasquote:Op zondag 3 januari 2021 16:15 schreef Cee het volgende:
[..]
Het duurde even voordat ik doorhad dat het geen hont is.
De dames doen meequote:Op zondag 3 januari 2021 16:14 schreef Cee het volgende:
[..]
Doen ‘onze’ dames nou nog mee met het voetbal bij de OS?
Er zijn volgens mij ook sporters die aan beide Spelen meedoen, ben benieuwd hoe zij zich voorbereiden dit keer (als ze nog steeds aan zomer én winter willen deelnemen).
Bedenk je maar zo Straan; het was nóg vermoeiender geweest als je zelf had moeten meedoenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:16 schreef Strani het volgende:
[..]
De dames doen mee
Ja dat wordt wel erg ingewikkeld inderdaad. Ik vind naar beide Spelen kijken binnen een half jaar al vermoeiend
Ik vind dat enorm lastig om te beschrijven. Bij iedereen hoor. Maar je stem 'klopt' bij je voorkomen. En qua praten spreek je vooral heel correct Nederlands, heel netjes.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:14 schreef Aoibhin het volgende:
Hoe vinden mensen mijn stem klinken eigenlijk? Daar ben ik ook wel benieuwd naar
Dat was de insinuatie ook al een beetjequote:Op zondag 3 januari 2021 16:16 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Bedenk je maar zo Straan; het was nóg vermoeiender geweest als je zelf had moeten meedoen
Oh. Ik weet echt niet wat ik heb de laatste tijd joh, dat ik dat niet meer zo lees in berichtenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat was de insinuatie ook al een beetje
Slaapgebrek?quote:Op zondag 3 januari 2021 16:22 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh. Ik weet echt niet wat ik heb de laatste tijd joh, dat ik dat niet meer zo lees in berichten![]()
Vind het zo'n raar idee dat dit normaal allemaal al geweest was. Nieuwe gouden medailles, nieuwe Europees kampioen, heel veel beelden van het ESF in Nederland, etc. Blijft gekquote:Op zondag 3 januari 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
@:Strani hoe ga je het komende jaar beleven met over een paar maanden (even afkloppen) de voorjaarsklassiekers, dan het EK, de OS, Tour, Vuelta, Giro, even op adem komen en over 13 maanden weer een OS.
Het gaat de laatste tijd wel iets beter daarmeequote:
Echt he, we keken ook zo uit naar 2020 met al die toffe dingen die we konden volgenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Vind het zo'n raar idee dat dit normaal allemaal al geweest was. Nieuwe gouden medailles, nieuwe Europees kampioen, heel veel beelden van het ESF in Nederland, etc. Blijft gek
Ja dat vind ik ook echt tof aan de Spelen, zowel winter als zomerquote:Op zondag 3 januari 2021 16:26 schreef Arizona het volgende:
Ik vind de Spelen ook altijd een hoogtepunt hoor. Zoveel diversiteit in sporten
Ook allemaal sporten die je normaal nooit kijkt maar dan wel. Zo heb ik de vorige OS enorm meegeleefd met Boogschieten![]()
Ja, dat zou nu allemaal voorbij zijn en dan zouden we nu in een zwart gat zitten... oh wacht.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Vind het zo'n raar idee dat dit normaal allemaal al geweest was. Nieuwe gouden medailles, nieuwe Europees kampioen, heel veel beelden van het ESF in Nederland, etc. Blijft gek
Het mooiste in sport is toch de emotie vind ik. Als het er echt om gaat; vier (vijf) jaar lang voorbereiding en de dood of de gladiolen. En dan maakt het mij ook niet uit welke sport het is, inderdaad.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:26 schreef Arizona het volgende:
Ik vind de Spelen ook altijd een hoogtepunt hoor. Zoveel diversiteit in sporten
Ook allemaal sporten die je normaal nooit kijkt maar dan wel. Zo heb ik de vorige OS enorm meegeleefd met Boogschieten![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |