Varen onder valse vlag, ster-getuigen:quote:Op vrijdag 25 december 2020 09:09 schreef Montov het volgende:
[..]
Later in het artikel ook meerdere situaties waarin deze getuige zegt een Dr titel of PhD te hebben. En het eindigt met de mooie paragraaf:
[..]
quote:Powell’s lawsuits — litigation she has referred to as “the kraken,” after a Scandinavian mythological sea monster — rely in key respects on a handful of anonymous expert witnesses. Among them is a purported military intelligence expert identified in court filings as “Spyder.” The Post reported this month that the witness is an I.T. consultant named Joshua Merritt who has never worked in military intelligence. Rather, Merritt spent the bulk of his decade in the Army as a wheeled-vehicle mechanic.
Hoe hadden ze eigenlijk gedacht hiermee weg te komen? Dit zijn dure leugens, de eis tot betaling van de veroorzaakte economische schade door de gedupeerde bedrijven, daar bestaat geen pardon voor en je hoeft je geen illusies te maken over het feit of Donald het voor je gaat betalen, ondanks de toegestroomde miljoenen.quote:Dominion also took a swipe at Carone’s claims that her work for the company gave her access to any kind of special knowledge about its business processes.
“We write to you now because you have positioned yourself as a prominent leader of the ongoing misinformation campaign by pretending to have some sort of ‘insider’s knowledge’ regarding Dominion’s business activities, when in reality you were hired through a staffing agency for one day to clean glass on machines and complete other menial tasks,” the letter stated.
Ik was die idiote handshake van in het begin alweer vergetenquote:Op vrijdag 25 december 2020 13:01 schreef AnneX het volgende:
Een kleine terugblik op het “onvolprezen” presidentschap.
#sarcasm
https://www.politico.com/(...)tter_impression=true
‘Every Day Was Like a “Veep” Episode’: The Veepiest Moments of the Trump Era
“They’re either taking from our show or doing their own version of it,” says the HBO show's executive producer.
Deze zag ik gisteren :quote:Op vrijdag 25 december 2020 15:01 schreef Hyperdude het volgende:
The Korean Salute en de Evil Eagle kan ik mij nog fris herinneren.
Alweer nieuwe Pardons, het is er een mooie dag voor?
quote:Op vrijdag 25 december 2020 19:38 schreef la_perle_rouge het volgende:
Ik zit te wachten op Trumps reactie op Nashville. Heeft hij al gereageerd? Of is Biden hem straks voor?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die zullen zeggen; deal is deal. En zullen een voorspelbare vertragingstsktiek uit de conservatieve hoed toveren.quote:Op donderdag 24 december 2020 01:21 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
Als Trump de covid relief naar $2000 op wil schroeven, moet hij met de democraten samenwerken. Die vragen daar al maanden om. Dan is het aan de republikeinen om het te weigeren en dat zal ze niet in dank worden afgenomen.
De drie geesten van kerst moeten in paniek zijn weggerend na het horen van zoveel ellende.quote:Op vrijdag 25 december 2020 15:58 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Deze zag ik gisteren :
Trump pardoned a former K-9 police officer who was convicted of releasing her dog on an unarmed homeless man
Blue lives matter and homeless peeps are losers. Of zoiets zal de kerstgedachte zijn geweest.
quote:Op vrijdag 25 december 2020 19:40 schreef AnneX het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er werd gewaarschuwd: deze camper ontploft over 15 minuten. Dat gaf hulpverleners en politie de tijd de omgwving te evacueren. Sowieso, kerstmorgen, 6.30 uur: de belendende resto’s leeg, niemand in de bedrijfspanden.
Was het de bedoeling politie naar de camper toe te lokken om onder hen zoveel mogelijk slachtoffers te maken?
Ze weten nog steeds niet wie het hedaan heeft en waarom en voorzover ik weet: geen enkele reactie van Trump. Wacht hij af tot hij weet wie verantwoordelijk is?
Dat het fantastisch is dat de politie zo snel heeft gereageerd en door snelle evacuatie het aantal gewonden tot een minimum heeft weten te beperken? Dat hij nog niet weet wie verantwoordelijk is voor deze vernieling, maar dat ze hun gerechte straf niet zullen ontlopen? Dat hij meeleeft met burgers van wie bezit onherstelbaar beschadigd is? Zomaar een paar gewone dingen die de leider van een land zou kunnen zeggen.quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
Niemand weet wat er speelt. Wat moet Trump zeggen nu dan?
Meh, dit komt op me over als spijkers op laag water zoeken.quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:25 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Dat het fantastisch is dat de politie zo snel heeft gereageerd en door snelle evacuatie het aantal gewonden tot een minimum heeft weten te beperken? Dat hij nog niet weet wie verantwoordelijk is voor deze vernieling, maar dat ze hun gerechte straf niet zullen ontlopen? Dat hij meeleeft met burgers van wie bezit onherstelbaar beschadigd is? Zomaar een paar gewone dingen die de leider van een land zou kunnen zeggen.
Zoiets?quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
Niemand weet wat er speelt. Wat moet Trump zeggen nu dan?
Hoezo? Trump is de president. Dan moet hij leiding geven. Ook als het niet leuk is. Hoort bij de job.quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:39 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Meh, dit komt op me over als spijkers op laag water zoeken.
Niemand weet wat er speelt. Het is op dit moment geen landelijk issue afgezien van dat het landelijk nieuws is. Er zijn stoffelijke resten gevonden, maar verder zo te zien geen slachtoffers, omdat er bizar genoeg omgeroepen werd dat er ontruimd moest worden. Zijn lokale mensen die hier meer direct over gaan al op tv geweest?
Een president hoeft niet over elk willekeurig ding leiding te geven. Wat is dit nou weer?quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:42 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hoezo? Trump is de president. Dan moet hij leiding geven. Ook als het niet leuk is. Hoort bij de job.
Wegvluchten naar de golfbaan is heel erg verkeerd.
Leiden is wat anders dan micromanagen.quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:43 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Een president hoeft niet overal leiding over te geven. Wat is dit nou weer?
Wie dicht hem dan leiderschap toe? Ik niet. Maar om nou te gaan miezemauzen dat uitgerekend Trump nog niet heeft gereageerd met een obligate boodschap dat het toch prettig is dat er snel gereageerd is ... plzquote:Op vrijdag 25 december 2020 23:47 schreef Ulx het volgende:
[..]
Leiden is wat anders dan micromanagen.
Doodgemoedereerd de boel negeren omdat je wil gaan golfen is geen leiderschap te noemen.
Het hoort bij de baan.quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:49 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wie dicht hem dan leiderschap toe?
Wat vertelde ze aan de rechter en aan die senaatscommissie wat haar functie was en hoeveel dagen?quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:54 schreef speknek het volgende:
Dominion gaat nou ook achter Melissa Carone aan. Je weet wel, die dronken actrice naast Giuliani die affidavits had geschreven dat ze verdachte trucks had gezien zonder eten en die claimde dat ze insider kennis had van de stemmachines. Blijkt dat ze ingehuurd was door een uitzendbureau om een dag het glas op de machines schoon te maken.
https://www.scribd.com/do(...)ne-Letter#from_embed
Uitgerekend Trump is de president, nog steeds, weet je nog?quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:49 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wie dicht hem dan leiderschap toe? Ik niet. Maar om nou te gaan miezemauzen dat uitgerekend Trump nog niet heeft gereageerd met een obligate boodschap dat het toch prettig is dat er snel gereageerd is ... plz![]()
Lastig voor de GOP: moeten ze ineens tegen rechten voor bedrijven zijn.quote:Op vrijdag 25 december 2020 23:54 schreef speknek het volgende:
Dominion gaat nou ook achter Melissa Carone aan. Je weet wel, die dronken actrice naast Giuliani die affidavits had geschreven dat ze verdachte trucks had gezien zonder eten en die claimde dat ze insider kennis had van de stemmachines. Blijkt dat ze ingehuurd was door een uitzendbureau om een dag het glas op de machines schoon te maken.
https://www.scribd.com/do(...)ne-Letter#from_embed
Dat is volkomen begrijpelijk. Trump stapelt schandaal op schandaal in de hoop dat mensen het als normaal zien. Diplomaten in westerse landen letten daartegen niet op de ruis die hij creëert. Het zijn de besluiten die hij maakt die voor ze tellen. En zijn hufterige besluiten zullen worden herinnerd, niet zijn gedrag.quote:Op vrijdag 25 december 2020 14:51 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ik was die idiote handshake van in het begin alweer vergetenIk was een heleboel alweer vergeten. Dat fragment met Angela Merkel even teruggekeken, wat heeft hij zich daar hufterig tegen haar en Duitsland Europa gedragen.
Dat betwijfel ik enorm, en weet ook gewoon dat het niet klopt.quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:09 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Dat is volkomen begrijpelijk. Trump stapelt schandaal op schandaal in de hoop dat mensen het als normaal zien. Diplomaten in westerse landen letten daartegen niet op de ruis die hij creëert. Het zijn de besluiten die hij maakt die voor ze tellen. En zijn hufterige besluiten zullen worden herinnerd, niet zijn gedrag.
Ik dat belletje om dat oorlogsschip even uit het zicht leggenquote:Op vrijdag 25 december 2020 14:51 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ik was die idiote handshake van in het begin alweer vergetenIk was een heleboel alweer vergeten. Dat fragment met Angela Merkel even teruggekeken, wat heeft hij zich daar hufterig tegen haar en Duitsland Europa gedragen.
quote:Op vrijdag 25 december 2020 19:40 schreef AnneX het volgende:
[..]In deze tijd verwacht ik eerlijk gezegd dat dit een waarschuwing is vanuit de extreem rechtse militia/doomsday/boogaloo etc hoek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ik heb zo'n bang vermoeden dat dit ook niet de laatste keer zal zijn de komende tijd...
Mogelijk, maar als het een groepering was, zou dan de aanslag niet al opgeëist zijn? Kan natuurlijk alsnog wel een lone wolf uit die hoek zijn.quote:Op zaterdag 26 december 2020 11:59 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
In deze tijd verwacht ik eerlijk gezegd dat dit een waarschuwing is vanuit de extreem rechtse militia/doomsday/boogaloo etc hoek.
En ik heb zo'n bang vermoeden dat dit ook niet de laatste keer zal zijn de komende tijd...
Maar een heleboel idiote dingen die ik me nog wel herinnerde stonden niet in de lijst. De echte lijst is nog veel langer. Ik geloof dat bijvoorbeeld het coronaverkiezingsoverwinningsfeestje van 3 november ontbrak.quote:Op zaterdag 26 december 2020 11:31 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ik dat belletje om dat oorlogsschip even uit het zicht leggen
Zou goed kunnen. Er lopen volgens mij aardig wat potentiële McVeighs rond die toch een soort van momentum voelen.quote:Op zaterdag 26 december 2020 12:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Mogelijk, maar als het een groepering was, zou dan de aanslag niet al opgeëist zijn? Kan natuurlijk alsnog wel een lone wolf uit die hoek zijn.
Een het diner waar iedereen 1 bolletje ijs kreeg behalve trump die keer er 2 dat was mijn favoriet tot dat Four seasons voorbij kwamquote:Op zaterdag 26 december 2020 13:14 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Maar een heleboel idiote dingen die ik me nog wel herinnerde stonden niet in de lijst. De echte lijst is nog veel langer. Ik geloof dat bijvoorbeeld het coronaverkiezingsoverwinningsfeestje van 3 november ontbrak.
Ik vind het nog steeds erg waarschijnlijk dat Trump gewoon enorm opkijkt tegen Poetin.quote:Op zaterdag 26 december 2020 16:34 schreef Terreros85 het volgende:
Kleine voorspelling. Binnen 2 jaar komt een journalist met onomstoten bewijs hoe het echt zit tussen Trump en Poetin. Het kan niet anders dat Poetin Trump ergens mee chanteert. Dat verklaart de schertsvertoning in Helsinki en de weigering van deze week om Rusland aan te wijzen als schuldige van de grootschalige hack.
quote:Trump’s border wall was a complete waste of time and money
(..)
The folly of the project is glaring. Even as more miles of wall are completed, the number of unauthorized migrants apprehended after crossing the border has spiked in recent months to the highest level in years. Driven by the ravages of pandemic, hurricanes, economic ruin and violence in Central America and Mexico, migrants keep coming, wall or no wall.
What’s more, precious little strategic thought has informed decisions about where to add to, enhance or build new barriers. Although illegal crossing is rife in South Texas, particularly around the town of McAllen, little construction has taken place there because local ranchers and other landowners have fought wall construction affecting their property.
(..)
All but about 40 of the some 440 miles of newly built barriers have replaced or upgraded previously existing fencing and bollards, though in most cases the new structures are certainly imposing. Whether they stop or deter many migrants will be difficult to ascertain. What’s indisputable, according to wildlife experts, is that by severing and damaging natural habitats, they will have devastating effects on various species, including jaguar, ocelot, javelinas and pronghorns. Some of those are endangered.
For taxpayers, to whom Mr. Trump promised that Mexico would foot the bill — it hasn’t paid a dime — the wall has been a raw deal. The administration managed to devote some $15 billion to construction, an amount that was supposed to be sufficient to build more than 700 miles of barriers. As The Post reported, roughly $3.3 billion of those funds — some diverted from building projects on U.S. military bases worldwide — will remain unused when Mr. Biden takes office. However, of that amount, $700 million will be required to unwind existing construction contracts, leaving a savings — if you can call it that — of about $2.6 billion.
What a waste.
Bron
Maar waarom dan niet tegen Xi. China is een stuk machtiger dan Rusland en Xi zit er ook voor eeuwig is de verwachting.quote:Op zaterdag 26 december 2020 16:41 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds erg waarschijnlijk dat Trump gewoon enorm opkijkt tegen Poetin.
quote:Op zaterdag 26 december 2020 16:34 schreef Terreros85 het volgende:
Kleine voorspelling. Binnen 2 jaar komt een journalist met onomstoten bewijs hoe het echt zit tussen Trump en Poetin. Het kan niet anders dat Poetin Trump ergens mee chanteert. Dat verklaart de schertsvertoning in Helsinki en de weigering van deze week om Rusland aan te wijzen als schuldige van de grootschalige hack.
Het draait allemaal om geld:quote:Op zaterdag 26 december 2020 16:41 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds erg waarschijnlijk dat Trump gewoon enorm opkijkt tegen Poetin.
O ja, en die topsporters die fastfood kregen...quote:Op zaterdag 26 december 2020 15:02 schreef vipergts het volgende:
[..]
Een het diner waar iedereen 1 bolletje ijs kreeg behalve trump die keer er 2 dat was mijn favoriet tot dat Four seasons voorbij kwam
Van mij mag deze link wel in de OP.quote:Op vrijdag 25 december 2020 13:01 schreef AnneX het volgende:
Een kleine terugblik op het “onvolprezen” presidentschap.
#sarcasm
https://www.politico.com/(...)tter_impression=true
‘Every Day Was Like a “Veep” Episode’: The Veepiest Moments of the Trump Era
“They’re either taking from our show or doing their own version of it,” says the HBO show's executive producer.
Inderdaad.quote:Op zaterdag 26 december 2020 19:46 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]Trump is nog steeds bezig de verkiezingen te winnen. Aandacht voor zaken waar een gewone president eat over zou zeggen? Trump zwijgt erover in alle talen tweets.
quote:“These people are going to fall into poverty, they are going to lose their homes, people are going to sell their cars,” Stettner said. “It's really a disaster.”
It’s not just unemployment programs expiring: The federal eviction moratorium, paid sick leave provisions, aid to state and local governments, and other relief expires at the end of December.
Wat denk je? Terwijl hij golft, komen de tweets met opzettelijke tikvauten eruit door een ander, om te verbloemen alleen in veel te complexe zinnen.quote:Op zondag 27 december 2020 02:38 schreef Dutch_view het volgende:
Typt hij die tweets niet zelf met zn kleine worstenvingers op de iphone?
Gewoon geen aandacht meer aan besteden, over een paar dagen is hij definitief oud nieuws.quote:Op zondag 27 december 2020 02:09 schreef Dutch_view het volgende:
Weer een hele serie tweets van Donnie waarin hij een veeg uit de pan geeft aan McConnell, de GOP, Rechtbanken van de Staten, Supreme Court SCOTUS, de FBI, het hele rijtje komt weer voorbij![]()
Wordt die man nooit moe van zichzelf![]()
Volgens hem zijn de verkiezingen in Afghanistan nog beter geregeld. De ironie is dat hij zelf oorzaak is aan deze chaos![]()
En ik ben overtuigd dat bij vlagen, hij zijn eigen onzin is gaan geloven.![]()
Zou mij niets verbazen als Trump aan een soort bipolaire stoornis lijdt.
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Tja, onze fok trumpisten (inclusief de “ik ben helemaal geen fan van” sectie) zullen blijven beweren dat juist de rest van de wereld ernstig is opgeschoven. De VVD is in hun ogen inmiddels een zwaar linkse socialistische partij.quote:Op zondag 27 december 2020 09:47 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Dit voelden ‘wij’ aan op onze klompen.
Hoe gaat dit worden ingevuld door de gop eind januari en door de Pers.
Korte termijngeheugen van de amerikanen speelt op over 2 jaar? Wordt het geheugen in stand gehouden door de pers, de aanklachten en verwerking.
Dat wordt interessant voor de rechtszaken die Dominion Voting Machines en Smartmatic gaan aanspannen: dagen ze Trump, dan roept hij dat hij juist die tweets niet geschreven heeft, dat de ghostwriter de schuldige is die ze moeten hebben.quote:Op zondag 27 december 2020 02:41 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat denk je? Terwijl hij golft, komen de tweets met opzettelijke tikvauten eruit door een ander, om te verbloemen alleen in veel te complexe zinnen.
De man heeft een woordenschat van hooguit 1000.
Dat gebeurt al vanaf dag 1.
Er is meer. Oa.deze link https://www.wired.com/sto(...)rom-realdonaldtrump/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eh? De UCLA is een universiteit, bedoel je mischien een andere organisatie?quote:Op zondag 27 december 2020 10:11 schreef speknek het volgende:
Goed dat de NAACP zich er officieel mee bemoeit, UCLA zou ook veel meer van zich moeten laten horen. Dat vooral zwarte communities in de grote steden aangevallen werden met "we kunnen het niet bewijzen maar het is vast onbetrouwbaar", was ontzettend duidelijk en extreem verwerpelijk.
Die zitten echter in de Senaat en niet het Huis en McConnell gaat hier uiteraard niet zomaar even een stemming over organiseren daar.quote:Op zondag 27 december 2020 16:52 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Blijkbaar volgt a roll call!?
Dat geeft fantastische soundbites, vermoed ik.
One of the comments:
“Mr. Rubio? Mr. Rubio votes ‘no’ on the ’Donald Trump $2,000 Act.”
“Mr. Cruz? Mr. Cruz votes ‘no’ on the ’Donald Trump $2,000 Act.”
Lieve hemel, wie heeft dat verzonnen?quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Kennelijk Sydney Powell en Lin Wood. Althans die worden genoemd bij "research done by.... " en Lin Wood propageert dit op twitter: https://twitter.com/LLinWood/status/1342650137382969344quote:Op zondag 27 december 2020 17:56 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Lieve hemel, wie heeft dat verzonnen?
Ja, ik dacht al.quote:Op zondag 27 december 2020 17:25 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Die zitten echter in de Senaat en niet het Huis en McConnell gaat hier uiteraard niet zomaar even een stemming over organiseren daar.
Haha ...quote:Op zondag 27 december 2020 17:56 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Lieve hemel, wie heeft dat verzonnen?
Is Lin Wood soms een dubbelspion die op een gegeven moment gaat onthullen dat hij al die tijd voor de andere kant werkte?quote:Op zondag 27 december 2020 18:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kennelijk Sydney Powell en Lin Wood. Althans die worden genoemd bij "research done by.... " en Lin Wood propageert dit op twitter: https://twitter.com/LLinWood/status/1342650137382969344
Nou ja, al werkt het maar bij 10% vd stemmers..quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Foutje bedanktquote:
Dit is echt wel hogere school fraude hoor. Slim ook om Loeffler en Perdue op zo'n manier in te schakelen. Dat zijn toch de laatste die je zou verdenken van het boycotten van hun eigen verkiezing.quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Die krijgen dus law suits aan hun broek.quote:Op zondag 27 december 2020 18:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kennelijk Sydney Powell en Lin Wood. Althans die worden genoemd bij "research done by.... " en Lin Wood propageert dit op twitter: https://twitter.com/LLinWood/status/1342650137382969344
Ik vraag me echt af wat ze in het democratische campagneteam hiervan vinden. Het is toch haast effectiever om dit soort dingen aan te moedigenquote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Die zouden gewoon lekker met flink wat accounts dit soort meuk moeten gaan propageren op Twitter en Parler.quote:Op zondag 27 december 2020 19:43 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik vraag me echt af wat ze in het democratische campagneteam hiervan vinden. Het is toch haast effectiever om dit soort dingen aan te moedigen
quote:Op zondag 27 december 2020 09:56 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tja, onze fok trumpisten (inclusief de “ik ben helemaal geen fan van” sectie) zullen blijven beweren dat juist de rest van de wereld ernstig is opgeschoven. De VVD is in hun ogen inmiddels een zwaar linkse socialistische partij.
Dan gaat hij 2021 in als iemand die het allemaal heeft verprutst omdat hij de senaat en de president niet op één lijn kon krijgen.quote:Op zondag 27 december 2020 17:25 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Die zitten echter in de Senaat en niet het Huis en McConnell gaat hier uiteraard niet zomaar even een stemming over organiseren daar.
Dat maakt hem allemaal niks uit. Dat glijdt allemaal langs hem af.quote:Op zondag 27 december 2020 20:47 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Dan gaat hij 2021 in als iemand die het allemaal heeft verprutst omdat hij de senaat en de president niet op één lijn kon krijgen.
Niet als hij ambities heeft om in een paar jaar de midterms te winnen en Joe Biden te tormenteren op de zelfde manier als hij deed bij Obama.quote:Op zondag 27 december 2020 20:59 schreef livelink het volgende:
[..]
Dat maakt hem allemaal niks uit. Dat glijdt allemaal langs hem af.
Ik denk wel dat het stoom uit zijn oren komt door de acties van Lin Wood en Sydney Powell.
Je mag toch aannemen dat als de kwade Genius die stemcomputers dusdanig de heeft ingeregeld als ze denken dat daar dan toch wel een regel in is gebouwd dat de stemmen nooit <0 kunnen zijn.quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Het wordt hem toch te heet onder de voeten denk ik. Om middernacht was de deadline om een shutdown te vermijden en bipartisan congresleden waarschuwden hem dat hij het land in chaos brengt als hij niet snel tekent of daadwerkelijk een veto uitspreekt. In het laatste geval kan het Congres hem overrulen.quote:
Merry Christmasquote:
Echt he! Had dat nou niet voor middernacht gekundquote:
Dat zijn gewoon werklozen vanwege COVID? Hun uitkering is stopgezet omdat hij niet getekend heeft voor de deadline en blijkbaar gaat de volgende uitkering (nu hij getekend heeft) dan volgende week in. Zo brgijp ik het tenminste.quote:Op maandag 28 december 2020 02:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
Ik vraag me af wat unemployed workers zijn?!
Laten we het hopen.quote:Op zondag 27 december 2020 19:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die zouden gewoon lekker met flink wat accounts dit soort meuk moeten gaan propageren op Twitter en Parler.
Die heeft hij al ge-veto-ed, dat is een aparte bill.quote:Op maandag 28 december 2020 02:32 schreef MoreDakka het volgende:
Maar gaat hij de Defense bill dan wel veto-en? Of zit dat in hetzelfde pakket?
Zit niet in hetzelfde pakket. Wat ik heb begrepen, wil Trump een aparte regeling door t senaat krijgen om alsnog Trumps vervloekte Section 230 van tafel te krijgen. Als dat lukt, dan gaat hij tekenenquote:Op maandag 28 december 2020 02:32 schreef MoreDakka het volgende:
Maar gaat hij de Defense bill dan wel veto-en? Of zit dat in hetzelfde pakket?
Ah, bedankt. Gaan ze die overriden?quote:Op maandag 28 december 2020 02:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Die heeft hij al ge-veto-ed, dat is een aparte bill.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |