Wat denk je? Terwijl hij golft, komen de tweets met opzettelijke tikvauten eruit door een ander, om te verbloemen alleen in veel te complexe zinnen.quote:Op zondag 27 december 2020 02:38 schreef Dutch_view het volgende:
Typt hij die tweets niet zelf met zn kleine worstenvingers op de iphone?
Gewoon geen aandacht meer aan besteden, over een paar dagen is hij definitief oud nieuws.quote:Op zondag 27 december 2020 02:09 schreef Dutch_view het volgende:
Weer een hele serie tweets van Donnie waarin hij een veeg uit de pan geeft aan McConnell, de GOP, Rechtbanken van de Staten, Supreme Court SCOTUS, de FBI, het hele rijtje komt weer voorbij![]()
Wordt die man nooit moe van zichzelf![]()
Volgens hem zijn de verkiezingen in Afghanistan nog beter geregeld. De ironie is dat hij zelf oorzaak is aan deze chaos![]()
En ik ben overtuigd dat bij vlagen, hij zijn eigen onzin is gaan geloven.![]()
Zou mij niets verbazen als Trump aan een soort bipolaire stoornis lijdt.
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Tja, onze fok trumpisten (inclusief de “ik ben helemaal geen fan van” sectie) zullen blijven beweren dat juist de rest van de wereld ernstig is opgeschoven. De VVD is in hun ogen inmiddels een zwaar linkse socialistische partij.quote:Op zondag 27 december 2020 09:47 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Dit voelden ‘wij’ aan op onze klompen.
Hoe gaat dit worden ingevuld door de gop eind januari en door de Pers.
Korte termijngeheugen van de amerikanen speelt op over 2 jaar? Wordt het geheugen in stand gehouden door de pers, de aanklachten en verwerking.
Dat wordt interessant voor de rechtszaken die Dominion Voting Machines en Smartmatic gaan aanspannen: dagen ze Trump, dan roept hij dat hij juist die tweets niet geschreven heeft, dat de ghostwriter de schuldige is die ze moeten hebben.quote:Op zondag 27 december 2020 02:41 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat denk je? Terwijl hij golft, komen de tweets met opzettelijke tikvauten eruit door een ander, om te verbloemen alleen in veel te complexe zinnen.
De man heeft een woordenschat van hooguit 1000.
Dat gebeurt al vanaf dag 1.
Er is meer. Oa.deze link https://www.wired.com/sto(...)rom-realdonaldtrump/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eh? De UCLA is een universiteit, bedoel je mischien een andere organisatie?quote:Op zondag 27 december 2020 10:11 schreef speknek het volgende:
Goed dat de NAACP zich er officieel mee bemoeit, UCLA zou ook veel meer van zich moeten laten horen. Dat vooral zwarte communities in de grote steden aangevallen werden met "we kunnen het niet bewijzen maar het is vast onbetrouwbaar", was ontzettend duidelijk en extreem verwerpelijk.
Die zitten echter in de Senaat en niet het Huis en McConnell gaat hier uiteraard niet zomaar even een stemming over organiseren daar.quote:Op zondag 27 december 2020 16:52 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Blijkbaar volgt a roll call!?
Dat geeft fantastische soundbites, vermoed ik.
One of the comments:
“Mr. Rubio? Mr. Rubio votes ‘no’ on the ’Donald Trump $2,000 Act.”
“Mr. Cruz? Mr. Cruz votes ‘no’ on the ’Donald Trump $2,000 Act.”
Lieve hemel, wie heeft dat verzonnen?quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Kennelijk Sydney Powell en Lin Wood. Althans die worden genoemd bij "research done by.... " en Lin Wood propageert dit op twitter: https://twitter.com/LLinWood/status/1342650137382969344quote:Op zondag 27 december 2020 17:56 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Lieve hemel, wie heeft dat verzonnen?
Ja, ik dacht al.quote:Op zondag 27 december 2020 17:25 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Die zitten echter in de Senaat en niet het Huis en McConnell gaat hier uiteraard niet zomaar even een stemming over organiseren daar.
Haha ...quote:Op zondag 27 december 2020 17:56 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Lieve hemel, wie heeft dat verzonnen?
Is Lin Wood soms een dubbelspion die op een gegeven moment gaat onthullen dat hij al die tijd voor de andere kant werkte?quote:Op zondag 27 december 2020 18:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kennelijk Sydney Powell en Lin Wood. Althans die worden genoemd bij "research done by.... " en Lin Wood propageert dit op twitter: https://twitter.com/LLinWood/status/1342650137382969344
Nou ja, al werkt het maar bij 10% vd stemmers..quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Foutje bedanktquote:
Dit is echt wel hogere school fraude hoor. Slim ook om Loeffler en Perdue op zo'n manier in te schakelen. Dat zijn toch de laatste die je zou verdenken van het boycotten van hun eigen verkiezing.quote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
Die krijgen dus law suits aan hun broek.quote:Op zondag 27 december 2020 18:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kennelijk Sydney Powell en Lin Wood. Althans die worden genoemd bij "research done by.... " en Lin Wood propageert dit op twitter: https://twitter.com/LLinWood/status/1342650137382969344
Ik vraag me echt af wat ze in het democratische campagneteam hiervan vinden. Het is toch haast effectiever om dit soort dingen aan te moedigenquote:Op zondag 27 december 2020 17:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ afbeelding ]
Kennelijk is het theorietje dus dat als ze boycotten in Georgia het aantal Republikeinse kiezers negatief wordt en de fraude dus op die manier blootgelegd zou worden. Please proceed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |