Wat is er mis met geld verdienen?quote:Op maandag 21 december 2020 22:29 schreef MoreDakka het volgende:
Oh en natuurlijk zit er achter die hele 'diversity training' een complete industrie:
[..]
Vind je het gek dat er mensen zijn binnen het onderwijs die zich hier tegen verzetten? En als dank worden ze als racist weggezet in de krant.
Het hele racial equity verhaal kan positief en negatief worden uitgevoerd.quote:Op maandag 21 december 2020 22:19 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Is dat zo. Misschien is dat jouw racistische visie ?
Tja dit soort trainingen zijn natuurlijk confronterend. Ze zijn er dan ook op gericht om mensen bewust te maken van de raciale verschillen in de maatschappij. Dat het averechts zou werken vraag ik me af. Het onbewust in stand houden van het systeem is natuurlijk ook iets waar je over kan nadenken. Het is iig niet zo dat blanken zich tot nu toe nou zo erg druk maken/ hebben gemaakt over zaken die wel degelijk in hun voordeel werken vanwege hun huidskleur.quote:Op maandag 21 december 2020 22:26 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Het gaat uit van de ideologische stelling dat blanke mensen per definitie racistisch zijn en bewust en onbewust het racistische systeem in stand willen houden. Bijvoorbeeld door begrippen als 'beleefdheid' en 'punctualiteit', die worden gedefiniëerd als 'wit' en dat zijn tools die gebruikt worden on 'Blacks' (ja met een hoofdletter) te onderdrukken.
Het komt uit dezelfde koker als die gruwelijke implicit bias test en het eindresultaat is vaak dat de sfeer op de werkvloer er veel slechter op wordt dan beter.
Zie bijvoorbeeld hier:
[..]
https://theconversation.c(...)to-disappoint-143644
Dat is maar een van de dingen in dat lijstje met zogenaamde 'achievements' van de krant. Ze gaan er ook vanuit dat het belangrijk is om het te hebben over straatnaambordjes en vermeend racisme bij nachtclubs.
Nee, ze zijn er op gericht om een ideologie te pushen. Niet meer en niet minder. Ik heb je uitgelegd wat het inhoudt.quote:Op maandag 21 december 2020 22:47 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Tja dit soort trainingen zijn natuurlijk confronterend. Ze zijn er dan ook op gericht om mensen bewust te maken van de raciale verschillen in de maatschappij.
Welke ideologie willen ze pushen dan? Dat mensen per definitie racistisch zijn geldt natuurlijk niet alleen voor blanken. Maar blanken hebben wel heel lang de bevoorrechte positie gehad.quote:Op maandag 21 december 2020 22:50 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, ze zijn er op gericht om een ideologie te pushen. Niet meer en niet minder. Ik heb je uitgelegd wat het inhoudt.
Welke zaak was dit? Het klinkt wel alsof het een close call was.quote:Op maandag 21 december 2020 22:56 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Hé kijk eens, een quid pro quotje...
Dat heb ik toch uitgelegd? Ik refereer naar mijn eerdere post.quote:Op maandag 21 december 2020 22:56 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Welke ideologie willen ze pushen dan?
Zie mijn edit. Ik kan me niet voorstellen dat ze pushen dat alleen blanken racistisch zijn?quote:Op maandag 21 december 2020 23:08 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat heb ik toch uitgelegd? Ik refereer naar mijn eerdere post.
Mianus heeft vast geen vliegveld?quote:Op maandag 21 december 2020 23:06 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Ohohoho,,, ik vond een pareltje in twitterland.
Echt he! Dat ego van die man!quote:Op maandag 21 december 2020 23:06 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Ohohoho,,, ik vond een pareltje in twitterland.
Ik stel deze voorquote:Op maandag 21 december 2020 23:06 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Ohohoho,,, ik vond een pareltje in twitterland.
Lekker ver weg.quote:Op maandag 21 december 2020 23:18 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik stel deze voor
https://en.wikipedia.org/wiki/Thule_Air_Base
Nou, dat dacht ik eerst ook.quote:
Ja, dat is de implicatie. Blanken hebben een inherent racistisch systeem opgezet dat alleen werkt voor hen. En ze doen ook actief en passief mee om dat systeem in stand te houden. Daar moeten ze mee geconfronteerd worden, en de enige manier om er van af te komen is een leven lang werken aan 'anti-racisme'. Volgens de theorie zullen blanken nooit vrij worden van racisme zolang het systeem van 'white supremacy' blijft bestaan.quote:Op maandag 21 december 2020 23:10 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Zie mijn edit. Ik kan me niet voorstellen dat ze pushen dat alleen blanken racistisch zijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het probleem is dat dit soort onzin zich een weg vindt in de bureaucratie omdat goedbedoelde managers de buzzwoordjes horen en denken dat dit helpt. Oh en een probleem is dat de meeste mensen die kritiek hebben op deze onzin voornamelijk aan de rechterkant zitten helaas. Dat maakt het moeilijker om die serieus te nemen.
We dwalen af, maar dit is dus ook het soort training dat Trump verboden heeft bij de federale overheid middels een EO. Een van de zeer weinige goede dingen die hij heeft gedaan, en dan vooral omdat hij er niets aan gedaan heeft behalve het ondertekenen.
quote:Op maandag 21 december 2020 23:29 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja, dat is de implicatie. Blanken hebben een inherent racistisch systeem opgezet dat alleen werkt voor hen. En ze doen ook actief en passief mee om dat systeem in stand te houden. Daar moeten ze mee geconfronteerd worden, en de enige manier om er van af te komen is een leven lang werken aan 'anti-racisme'. Volgens de theorie zullen blanken nooit vrij worden van racisme zolang het systeem van 'white supremacy' blijft bestaan.
Hier wat plaatjes uit de 'diversity training' van de lokale overheid in Seattle (genaamd 'Interrupting Internalized Racial Superiority and Whiteness') die aangeven wat blanke mensen moeten doen om dit te doorbreken:Ik begrijp wel wat je bedoelt hoor maar het is nu eenmaal zo dat blanken in het verleden een racistisch systeem opgezet hebben waarin zij superieur zijn. Dat is een feit. Dat er nog steeds racisme is in het systeem ook. En ja sommige mensen zijn daar ook nog steeds voor en een deel houdt het onbewust in stand. Klopt toch ook allemaal?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het probleem is dat dit soort onzin zich een weg vindt in de bureaucratie omdat goedbedoelde managers de buzzwoordjes horen en denken dat dit helpt.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
https://www.ncjrs.gov/App(...)and%20enforce%20laws.quote:Martial law involves the temporary substitution of military authority for civilian rule and is usually invoked in time of war, rebellion, or natural disaster.
Abstract: When martial law is in effect, the military commander of an area or country has unlimited authority to make and enforce laws. Martial law is justified when civilian authority has ceased to function, is completely absent, or has become ineffective. Further, martial law suspends all existing laws, as well as civil authority and the ordinary administration of justice.
25e amendement kan alleen uitgevoerd worden olv de vice-president Pence en die gaat na 6 januari een tijd weg uit het land.quote:Op dinsdag 22 december 2020 00:28 schreef Dutch_view het volgende:
meerdere Republikeinen zien dat Trump mentaal zo aan het instorten is dat het gevaarlijk wordt, dan kan het 25e Amendement nog uitkomst bieden
Mocht Trump nog rare sprongen maken dan verwacht ik die eerder voor 6 januari dan erna.quote:Op dinsdag 22 december 2020 00:35 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
25e amendement kan alleen uitgevoerd worden olv de vice-president Pence en die gaat na 6 januari een tijd weg uit het land.
Waarom ? Vreest hij 'toestanden" ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |