Dat doen ze zelf wel. Sterker nog; ze verdienen hun geld er mee.quote:Op zaterdag 5 december 2020 15:26 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Is dat zo ?
Of wil je graag hen als slechterikken wegzetten
Je zult naar enkelen KOZP mensen wijzen voor dat geld verdienen... maar dat gaat niet op voor een meerderheid van de leden. En dat slechterikkenidee is toch vooral van jou afkomstig.quote:Op zaterdag 5 december 2020 15:31 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Dat doen ze zelf wel. Sterker nog; ze verdienen hun geld er mee.
Klopt. En dat betekent ook dat KOZP moet accepteren dat er mensen zijn die er een andere mening op nahouden.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:48 schreef Bluesdude het volgende:
Nog steeds niet Nederlandse kernwaarde .
Vrije meningsuiting enzo
Je zult moeten accepteren dat mensen meningen mogen hebben die haaks staan op de jouwe.
Klopt ook. Maar dat betekent ook dat ze zich er bij neer te leggen hebben als er niks verandert.quote:En daar hoort bij het streven anderen te overtuigen van het gelijk, anderen op vreedzame, democratische en wettelijk toegestaan wijze te bewegen er naar te handelen.
Tuurlijk, en Akwasi is fake news van de Russen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 15:45 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je zult naar enkelen KOZP mensen wijzen voor dat geld verdienen... maar dat gaat niet op voor een meerderheid van de leden. En dat slechterikkenidee is toch vooral van jou afkomstig.
Dit blijkt om de een of andere manier moeilijk te begrijpen. Maar volgens mij is het pure onwil.quote:Op zaterdag 5 december 2020 15:59 schreef AchJa het volgende:
[..]
Klopt. En dat betekent ook dat KOZP moet accepteren dat er mensen zijn die er een andere mening op nahouden.
[..]
Klopt ook. Maar dat betekent ook dat ze zich er bij neer te leggen hebben als er niks verandert.
Idd.quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:01 schreef thedeedster het volgende:
Dit blijkt om de een of andere manier moeilijk te begrijpen. Maar volgens mij is het pure onwil.
Ik weet het niet, ik kan alleen voor mezelf spreken en ik ga niet mee in de meningsvorm van de gehele bevolkingquote:Op zaterdag 5 december 2020 15:30 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ik denk dat de FOKusers wel meegaan met de meningsvorming in de gehele bevolking, toch ?
Afgedwongen of uit desinteresse.quote:Op zaterdag 5 december 2020 15:19 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Er zit beweging in de meningsvorming van de grote massa.
Steeds meer mensen zijn voor verandering van het pietschminken.
Want iemand in zijn gezicht trappen is niet dodelijk?quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:18 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Bedoel je mensen de dood injagen ?
Het probleem is dat die figuren van KOZP niks accepteren wat hun niet aanstaat.quote:Op zaterdag 5 december 2020 15:19 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Er zit beweging in de meningsvorming van de grote massa.
Steeds meer mensen zijn voor verandering van het pietschminken.
Oh oh!quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:32 schreef Lariekoek11 het volgende:
Er zijn steeds minder mensen die voor Zwarte Piet zijn omdat de v
En de rode lippen. Zwarte mannen staan niet bekend om het gebruik van felrode lippenstift.quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:32 schreef sp3c het volgende:
geef hem ook zijn oorbellen maar weer terug
Precies zoals ik het tot in den treure uitleg. Maar dat wil men niet horen. Velen denken nog steeds dat zo hard mogelijk schelden op KOZP een goede strategie is waardoor mensen Zwarte Piet weer leuk gaan vinden.quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:40 schreef Lariekoek11 het volgende:
Er zijn steeds minder mensen die voor Zwarte Piet zijn omdat de voorstanders van ZP die je vooral ziet bij de demonstraties van KOZP, rechtst-extremen zijn zoals Pegida. Daar wilt de fatsoenlijke, weldenkend Nederlanders natuurlijk niet mee geassocieerd mee worden. Het is toch nu een strijd tussen BLM figuren en extreem rechts figuren.
Ja, geef me die goud!!!quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:32 schreef sp3c het volgende:
geef hem ook zijn oorbellen maar weer terug
Goh...quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:07 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Je verwacht het gewoon absoluut niet he
Dit is Naomi Pieter van KOZP. Ze draagt de oorbellen van Zwarte piet het hele jaar door.quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:32 schreef sp3c het volgende:
geef hem ook zijn oorbellen maar weer terug
KOZP vindt het stiekem geweldig dat figuren als Wilders en partijen als Pegida zo actief pro zwarte Piet zijn. De grote winnaar van dit hele gedoe is toch wel KOZP.quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:09 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Precies zoals ik het tot in den treure uitleg. Maar dat wil men niet horen. Velen denken nog steeds dat zo hard mogelijk schelden op KOZP een goede strategie is waardoor mensen Zwarte Piet weer leuk gaan vinden.
Zowel KOZP als extreem rechts zijn winnaar. KOZP heeft via een omweg zijn doel bereikt en extreem rechts heeft exposure gehad. Het is niet alsof die er oprecht wat om geven.quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:43 schreef sp3c het volgende:
Pegida is de grote winnaar, die positioneren zichzelf van randgroepje mafkezen naar voorvechters van een zaak waar nagenoeg heel Nederland het mee eens is
dan krijg je al heel snel 'jaaaaa maaaaaaaar ... ' als ze iets fout doen
zolang er geen doden vallen spinnen ze garen
och, extreem rechts weet ik niet, Pegida iigquote:Op zaterdag 5 december 2020 18:50 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zowel KOZP als extreem rechts zijn winnaar. KOZP heeft via een omweg zijn doel bereikt en extreem rechts heeft exposure gehad. Het is niet alsof die er oprecht wat om geven.
De verliezer is Zwarte Piet.
Vooral de gematigde groep is de verliezer.. en dan mag je denken aan mensen die best voor aanpassing van ZP zijn, of niet ; maar zonder daarbij compleet apeshit te gaan op ''de tegenpartij''quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:50 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zowel KOZP als extreem rechts zijn winnaar. KOZP heeft via een omweg zijn doel bereikt en extreem rechts heeft exposure gehad. Het is niet alsof die er oprecht wat om geven.
De verliezer is Zwarte Piet.
quote:Beste allemaal,
Ja ik houd vast aan tradities, nee ik haal de versiering niet uit de winkel. Mensen die niet in onze winkel willen komen, moeten dat dan ook maar niet doen.
Er staan al diverse slechte recensies op facebook over mijn winkel, van mensen die mijn winkel helemaal niet kennen, binnen zijn geweest of überhaupt weten waar Heerlen ligt! Ik heb geen nare recensies gezet op andere sites, mijn winkel zo naar beneden halen, dat zegt meer over die personen dan over onze winkel.
Iedereen is welkom in onze winkel, alle huidskleuren, alle genders, het maakt ons niks uit. Maar ik laat me door niemand vertellen wat ik moet doen!
EN wij zijn zeker geen racisten. Dan is iedereen een racist die vasthoudt aan onze eeuwenoude traditie. "het prachtige kinderfeest van Sinterklaas" .
Bevalt je de versiering niet die ik verkoop in de winkel? Dan koop het zelf en steek het in de fik! Morgen krijg je 50% Korting, maar koop dan ook in één keer alles, dan ben ik ervanaf, want zelfs onze leveranciers "durven" de traditionele piet niet meer op de slinger te zetten. Klaar ermee met dat gezeik!
Met vriendelijke groeten,
Desiree
bron: https://www.facebook.com/(...)sts/3851573258210697
Ik vind het dan jammer dat voorgestelde aanpassingen deze groep niet in dank worden afgenomen. Bijvoorbeeld het idee van een grijze piet werd niet bepaald warm onthaald. Zullen wel mooie redenen voor zijn maar mensen hebben (en hadden überhaupt al) echt geen kwaad in de zin. Dit moet zelfs de gematigden wel frustreren lijkt mij.quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:58 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Vooral de gematigde groep is de verliezer.. en dan mag je denken aan mensen die best voor aanpassing van ZP zijn, of niet ; maar zonder daarbij compleet apeshit te gaan op ''de tegenpartij''
Daar is het KOZP dan ook helemaal niet om te doen, die hebben een doelstelling en daar willen ze aan voldoen. An sich lovenswaardig, maar de manier waarop is te triest voor woorden (en ik ben bang dat dat ook een beetje de bedoeling is van die club)quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:01 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik vind het dan jammer dat voorgestelde aanpassingen deze groep niet in dank worden afgenomen. Bijvoorbeeld het idee van een grijze piet werd niet bepaald warm onthaald. Zullen wel mooie redenen voor zijn maar mensen hebben (en hadden überhaupt al) echt geen kwaad in de zin. Dit moet zelfs de gematigden wel frustreren lijkt mij.
Natuurlijk zonder Pegida en consorten was KOZP vermoedelijk snel doodgebloed. Maar met Wilders, Kusters en Wagensveld als felle verdedigers hebben ze ZP precies waar ze hem hebben wilden.quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:53 schreef sp3c het volgende:
[..]
och, extreem rechts weet ik niet, Pegida iig
voorheen kwam ik die nooit tegen, nu zijn ze er trots op, ik geloof niet dat ze dat als KOZP als winst zien hoor maar ik wil ze best tegen elkaar wegstrepen hoor ... kan me niet voorstellen dat we veel te bespreken hebben met zijn allen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |