Ik heb erover gedacht om daarvoor te corrigeren, maar dat is vrijwel niet te doen omdat ik de distributie van het aantal testen over de week heen niet weet.quote:Op maandag 23 november 2020 12:32 schreef VoMy het volgende:
Er zou eigenlijk nog een manier moeten zijn om te corrigeren voor het aantal afgenomen tests, maar dat lijkt me toch wel lastig.
Aldus de persoon die zonder enige inhoudelijke argumentatie het RIVM in het verdomhoekje duwt (en en passant ook nog eens vrijwel alle andere experts). Wat een hard gelag.quote:Op maandag 23 november 2020 12:31 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Duw alles en iedereen zonder meer in een verdomhoekje. Hele goede instelling.
Ik stel altijd alles ter discussie. Deels hobby, deels noodzaak.quote:Op maandag 23 november 2020 12:34 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Aldus de persoon die zonder enige inhoudelijke argumentatie het RIVM in het verdomhoekje duwt (en en passant ook nog eens vrijwel alle andere experts). Wat een hard gelag.
Wat is je noodzaak in dit geval?quote:Op maandag 23 november 2020 12:36 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik stel altijd alles ter discussie. Deels hobby, deels noodzaak.
Gebrek aan welwillendheid bij mijn gespekspartner.quote:Op maandag 23 november 2020 12:38 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Wat is je noodzaak in dit geval?
Ik ben ook vreselijk benieuwd. Als we wetenschappelijke instituten al gaan wantrouwen, dan is het einde zoek. Wie is er dan nog wel te vertrouwen? Iemand die data te berde brengt die vooral gelegen komt zeker.quote:Op maandag 23 november 2020 12:33 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat jij meer belangenverstengeling hebt met het zwartmaken van het RIVM.
Maar als je VoMy geen bronnen wil sturen, misschien kun je andere mensen verlichten met experts die de RIVM-berekeningen in twijfel trekken (of wat mij betreft voer je je eigen berekeningen op)? Dus specifiek: welke bronnen heb jij om te beweren dat de puntschatting van het RIVM (het reproductiegetal op 30 oktober was 0,89) een grove misschatting was? En dan mag je het geneuzel over "het RIVM is niet te vertrouwen" achterwege laten. Zelfs als die premisse als zou kloppen is dat natuurlijk geen argument. Welke modelleringsexperts hebben het reproductiegetal op 30 oktober significant hoger geschat?
op zeker niet, het is duidelijk dat er belangenverstrengeling is geweest, je weet dat het RIVM van onze overheid is toch ?quote:
Het hoort natuurlijk ook wel bij deze tijd. Een groot voorbeeld hiervan is dagelijks op het nieuws en op twitter.quote:Op maandag 23 november 2020 12:40 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik ben ook vreselijk benieuwd. Als we wetenschappelijke instituten al gaan wantrouwen, dan is het einde zoek. Wie is er dan nog wel te vertrouwen? Iemand die data te berde brengt die vooral gelegen komt zeker.
Ja, kuiltje gravenquote:Op maandag 23 november 2020 12:41 schreef vosss het volgende:
Tief eens op met dat gezeik op het RIVM; kan ik ergens schijten in de buurt van het strand?!
Juist daarom, challenge everything.quote:Op maandag 23 november 2020 12:42 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Het hoort natuurlijk ook wel bij deze tijd. Een groot voorbeeld hiervan is dagelijks op het nieuws en op twitter.
Yep, waar je maar wil als niemand je ziet.quote:Op maandag 23 november 2020 12:41 schreef vosss het volgende:
Tief eens op met dat gezeik op het RIVM; kan ik ergens schijten in de buurt van het strand?!
En dat mag ook, net zoals het serieus nemen of niet serieus nemen.quote:Op maandag 23 november 2020 12:43 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Juist daarom, challenge everything.
Is het misschien een idee dat iedereen die nu denkt: "Huh? Wat is er mis met de sfeer dan, is toch altijd zo hier?" even bij zichzelf ten rade gaat of hij/zij misschien onderdeel is van het probleem?quote:Op maandag 23 november 2020 12:44 schreef Kyran het volgende:
Iedereen vandaag met verkeerde been uit bed gestapt ofzo? Kalm aan mensen en kap aub. met op de man spelen.
Aangezien we niet de meest leuke tijd doormaken mag het af en toe ook wel een beeeetje giftig zijn hier hoorquote:Op maandag 23 november 2020 12:45 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Is het misschien een idee dat iedereen die nu denkt: "Huh? Wat is er mis met de sfeer dan, is toch altijd zo hier?" even bij zichzelf ten rade gaat of hij/zij misschien onderdeel is van het probleem?
Haha, goeie grap.quote:Op maandag 23 november 2020 12:45 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Is het misschien een idee dat iedereen die nu denkt: "Huh? Wat is er mis met de sfeer dan, is toch altijd zo hier?" even bij zichzelf ten rade gaat of hij/zij misschien onderdeel is van het probleem?
Mwah... als het zou helpen, zou ik het met je eens zijn!quote:Op maandag 23 november 2020 12:47 schreef galantis het volgende:
[..]
Aangezien we niet de meest leuke tijd doormaken mag het af en toe ook wel een beeeetje giftig zijn hier hoor
Wat mij hier dan meteen opvalt is zijn schatting van de R op 17 november.quote:Op maandag 23 november 2020 12:44 schreef DireStraits7 het volgende:
Zelfs een grote criticaster (en vriend van het RedTeam) stelt dat de schatting morgen rond de 0.92 uit zal komen:
Hij had de R zelfs nog veel lager geschat dan het RIVM vorige week.
[ twitter ]
Mensen blijven terugkijken naar die pakweg 10.000 van 30 oktober.quote:Op maandag 23 november 2020 12:26 schreef DireStraits7 het volgende:
Omdat de daling wel een beetje afvlakt. Volgens mijn (amateur)berekeningen (zie vertragingstopic) zat het vorige week rond de 0,95.
Die tweet is ook op 17 november geplaatst, hè. Op 17 november kun je onmogelijk met enige zekerheid berekenen wat de R op diezelfde dag is. Bedenk ook dat hij daarbij extrapoleert vanuit de periode dat het even leek te stijgen, om vervolgens te jojo'en zoals we daarna hebben gezien.quote:Op maandag 23 november 2020 12:48 schreef Kyran het volgende:
[..]
Wat mij hier dan meteen opvalt is zijn schatting van de R op 17 november.
57% kans dat die >1 is klinkt niet goed.
Ken deze gast verder niet en geen idee hoe betrouwbaar hij is, maar als de R weer omhoog gaat met deze maatregelen kan je wel stellen dat je draagvlak totaal is verdwenen.
30-10: 7050quote:Op maandag 23 november 2020 12:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Mensen blijven terugkijken naar die pakweg 10.000 van 30 oktober.
Op 5 november was het ongeveer 7000. Da's mooi.
12 november was het 5600. Daalt niet meer zo sterk.
19 november nog steeds 5600.
Lijkt me toch duidelijk dat de R omhoog is gegaan.
Nee, snap ik, maar dat is ook meteen mijn kritiek op modelleren. Heb mijn vorige post aangepast en dit toegevoegd.quote:Op maandag 23 november 2020 12:51 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Die tweet is ook op 17 november geplaatst, hè. Op 17 november kun je onmogelijk met enige zekerheid berekenen wat de R op diezelfde dag is. Bedenk ook dat hij daarbij extrapoleert vanuit de periode dat het even leek te stijgen, om vervolgens te jojo'en zoals we daarna hebben gezien.
Nogmaals, ben niet tegen modelleren en het is zelfs zo'n beetje het enige waar wij een beetje kunnen schatten wat er gaat gebeuren, maar ik heb het gevoel dat het soms te stellig wordt gebracht. Kan misschien aan mij liggen, maar denk dat ik hier niet de enige in ben. Een gemiddelde burger die het allemaal niet zo volgt zal het allemaal nog veel letterlijkler opvatten en dus veel verbaasder zijn als een schatting alweer niet uitkomt of er flink naast blijkt te zitten.quote:Zijn schatting van die hele lage R eind oktober vind ik trouwens ook raar, die getallen haalden wij nauwelijks met de intelligente lockdown en dus gesloten scholen. Hoe had hij dan verwacht dat het nu wel zou lukken? Dit is ook een beetje mijn kritiek op modelleren. Tuurlijk is dat het enige wetenschappelijke wat wij hebben en ben het eens dat wij vooral hierop moeten varen, maar een schatting van een R van 0.57 is toch gewoon onzin als je keek naar de cijfers?
Het wordt in ieder geval te stellig geïnterpreteerd (wat ongetwijfeld deels aan de communicatie zal liggen). Maar goed, ik heb al eerder gezegd dat er:quote:Op maandag 23 november 2020 12:54 schreef Kyran het volgende:
Nogmaals, ben niet tegen modelleren en het is zelfs zo'n beetje het enige waar wij een beetje kunnen schatten wat er gaat gebeuren, maar ik heb het gevoel dat het soms te stellig wordt gebracht. Kan misschien aan mij liggen, maar denk dat ik hier niet de enige in ben. Een gemiddelde burger die het allemaal niet zo volgt zal het allemaal nog veel letterlijkler opvatten en dus veel verbaasder zijn als een schatting alweer niet uitkomt or er flink naast blijkt te zitten.
Het is de beste vraag van dit hele topic!quote:Op maandag 23 november 2020 12:21 schreef vosss het volgende:
Kort vraagje, als je een strandwandeling wilt maken, zijn daar überhaupt nog dingen open waar je even kan pissen?
Volgens sommigen hier is half Nederland analfabeet en niet eens capabel genoeg om het concept van rapportagevertraging te begrijpen.quote:Op maandag 23 november 2020 12:58 schreef Claudia_x het volgende:
Het is niet te moeilijk om meer duiding te geven bij de cijfers.
True.quote:Op maandag 23 november 2020 12:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Het wordt in ieder geval te stellig geïnterpreteerd (wat ongetwijfeld deels aan de communicatie zal liggen). Maar goed, ik heb al eerder gezegd dat er:
óf minder gecommuniceerd moet worden (bv. geen dagkoersen meer) --> te weinig transparantie
óf meer uitleg gegeven moet worden (bv. neem onzekerheden mee) --> te ingewikkeld
Dus ja, wat wil je als je én transparant wil zijn, maar het niet te moeilijk mag worden om te volgen? Je kunt het niet allebei krijgen. En dan krijg je dus het huidige beleid waarin het én te transparant én te onduidelijk is.
Niet overdrijvenquote:Op maandag 23 november 2020 12:59 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier is half Nederland analfabeet en niet eens capabel genoeg om het concept van rapportagevertraging te begrijpen.
Ik heb al meermaals gezegd dat de NOS er goed aan zou doen om net als onze Zuiderburen iets als dit toe te voegen:quote:Op maandag 23 november 2020 13:01 schreef Kyran het volgende:
Denk dat een heel groot deel van Nederland niet eens weet dat er rapportagevertraging is.
https://www.demorgen.be/n(...)-onder-500~b2032a96/quote:Er werden op donderdag 20 augustus, het laatst beschikbare dagcijfer, 539 nieuwe positieve gevallen vastgesteld. Op woensdag 19 augustus waren er 598 bevestigde besmettingen, de dag daarvoor 727.
Er zit een vertraging van vier dagen op de cijfers, zodat onderzoeksinstelling Sciensano het aantal besmettingen kan verifiëren. Het aantal besmettingen van na 20 augustus is dus nog niet definitief. Voor vrijdag 21 augustus staan nu 408 besmettingen in de tabellen, voor zaterdag 22 augustus 42. Die cijfers zullen de komende dagen nog worden bijgesteld.
Precies dit dus, het hoeft niet uren te duren.quote:Op maandag 23 november 2020 13:01 schreef DireStraits7 het volgende:
Je vraagt je anno 2020 af waarom Rutte & De Jonge niet gewoon met een kekke powerpoint werken:
"Dit zijn de ziekenhuisopnames, hier gaan we heen als we zo doorgaan". Hoeft helemaal niet moeilijk te zijn, inderdaad.
En daarom kun je met grafieken werken waarin bijvoorbeeld het voortschrijdend gemiddelde wordt weergegeven. Er zijn genoeg foefjes om mensen te behoeden voor al te grote interpretatiefouten.quote:Op maandag 23 november 2020 12:59 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier is half Nederland analfabeet en niet eens capabel genoeg om het concept van rapportagevertraging te begrijpen.
Van Dissel doet die praatjes af en toe he en wordt ook gestreamed door NOS.quote:Op maandag 23 november 2020 13:05 schreef Kyran het volgende:
[..]
Precies dit dus, het hoeft niet uren te duren.
Simpele presentatie met hoeveel IC-bedden wij hebben, hoeveel er normaal gebruikt worden voor reguliere zorg, hoeveel COVID-19 patiënten er op dit moment op de IC liggen. en hoeveel % van de reguliere zorg is afgeschaald. Voeg daar nog een slide toe met een model of twee wat er gaat gebeuren als de R gelijk blijft, 0.2 stijgt, 0.2 daalt en het zal voor een groot deel duidelijk zijn
Het hoeft niet eens een persconferentie te zijn. Kan het ook bijvoorbeeld iedere vrijdag (of ieder ander willekeurige dag) bij het journaal laten presenteren en je bent klaar.
Ik vraag me af of mensen daar echt op zitten te wachtenquote:Op maandag 23 november 2020 13:05 schreef Kyran het volgende:
[..]
Precies dit dus, het hoeft niet uren te duren.
Simpele presentatie met hoeveel IC-bedden wij hebben, hoeveel er normaal gebruikt worden voor reguliere zorg, hoeveel COVID-19 patiënten er op dit moment op de IC liggen. en hoeveel % van de reguliere zorg is afgeschaald. Voeg daar nog een slide toe met een model of twee wat er gaat gebeuren als de R gelijk blijft, 0.2 stijgt, 0.2 daalt en het zal voor een groot deel duidelijk zijn
Het hoeft niet eens een persconferentie te zijn. Kan het ook bijvoorbeeld iedere vrijdag (of ieder ander willekeurige dag) bij het journaal laten presenteren en je bent klaar.
Ja leuk, maar hoeveel % van de bevolking bereiken ze daar mee, tijdens school- en werktijd?quote:Op maandag 23 november 2020 13:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Van Dissel doet die praatjes af en toe he en wordt ook gestreamed door NOS.
Men wil niet geinformeerd worden?quote:Op maandag 23 november 2020 13:07 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af of mensen daar echt op zitten te wachten
Ik kan me best voorstellen dat je - naar analogie van de verdediging van een proefschrift - voorafgaand aan de persconferenties een lekenpraatje van circa 15 minuten hebt met wat duiding bij de cijfers.quote:Op maandag 23 november 2020 13:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Van Dissel doet die praatjes af en toe he en wordt ook gestreamed door NOS.
Ik denk alleen niet dat dat voorkomt dat journalisten tendentieuze vragen gaan stellen.quote:Op maandag 23 november 2020 13:08 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik me best voorstellen dat je - naar analogie van de verdediging van een proefschrift - voorafgaand aan de persconferenties een lekenpraatje van circa 15 minuten hebt met wat duiding bij de cijfers.
Haha, dat voorkom je sowieso niet. Dat is het doel volgens mij ook niet. Het doel is de bevolking meenemen in waarom bepaalde maatregelen worden getroffen.quote:Op maandag 23 november 2020 13:09 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Ik denk alleen niet dat dat voorkomt dat journalisten tendentieuze vragen gaan stellen.
Het nadeel is dat je bij 'kale' grafieken alsnog alle caveats moet uitleggen.quote:Op maandag 23 november 2020 13:05 schreef Claudia_x het volgende:
Er zijn genoeg foefjes om mensen te behoeden voor al te grote interpretatiefouten.
Inmiddels schat deze man de kans op R>1 op zo'n 75% volgens mij. Maar goed, je mag hier bijna niet met 'vage' Twitter rekenaars aankomen, want dan wordt je direct afgebrand.quote:Op maandag 23 november 2020 12:44 schreef DireStraits7 het volgende:
Zelfs een grote criticaster (en vriend van het RedTeam) stelt dat de schatting morgen rond de 0.92 uit zal komen:
Hij had de R zelfs nog veel lager geschat dan het RIVM vorige week.
[ twitter ]
Is ook na te lezen, terug te kijken, zelf op te zoeken. Men wil blijkbaar niet geïnformeerd wordenquote:Op maandag 23 november 2020 13:07 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ja leuk, maar hoeveel % van de bevolking bereiken ze daar mee, tijdens school- en werktijd?
Kom kom, niet zo kleinzerig. Ik ben wel benieuwd naar zijn berekeningen, want ondanks dat de R inderdaad oploopt zie ik nog geen daadwerkelijke stijging in de cijfers zoals ik (en anderen hier) ze rapporteren. Het doet mij ook vermoeden dat hij gerekend heeft met de kale cijfers, en niet de uitsplitsing naar datum.quote:Op maandag 23 november 2020 13:13 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Inmiddels schat deze man de kans op R>1 op zo'n 75% volgens mij. Maar goed, je mag hier bijna niet met 'vage' Twitter rekenaars aankomen, want dan wordt je direct afgebrand.
Als je dan full on Jip en Janneke zou gaan, maak je het wel lastig hoor met een kloppende inhoud en makkelijk te begrijpen samen te nemen. Je moet daar echt talent voor hebben. Ik heb wel eens zelf stukjes moeten typen over mijn onderzoek in "4-havo" niveau. Dat is heel vaak terug naar mij gestuurd omdat het toch te lastig was.quote:Op maandag 23 november 2020 13:08 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik me best voorstellen dat je - naar analogie van de verdediging van een proefschrift - voorafgaand aan de persconferenties een lekenpraatje van circa 15 minuten hebt met wat duiding bij de cijfers.
Het feit dat de informatie voorhanden is, wil niet zeggen dat de informatie toegankelijk is. Ik zit zelf bijvoorbeeld altijd wel even te zoeken naar wanneer er een technische briefing is en waar de informatie staat. Daarnaast vind ik het wel begrijpelijk dat mensen niet een verhaal van een half uur of langer terug gaan kijken.quote:Op maandag 23 november 2020 13:13 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Is ook na te lezen, terug te kijken, zelf op te zoeken. Men wil blijkbaar niet geïnformeerd worden
Klopt, dit was dan ook puur een grappende opmerkingquote:Op maandag 23 november 2020 13:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het feit dat de informatie voorhanden is, wil niet zeggen dat de informatie toegankelijk is. Ik zit zelf bijvoorbeeld altijd wel even te zoeken naar wanneer er een technische briefing is en waar de informatie staat. Daarnaast vind ik het wel begrijpelijk dat mensen niet een verhaal van een half uur of langer terug gaan kijken.
Het is niet zo constructief om te mopperen op de informatie die mensen niet gebruiken. Beter is om te kijken welke vormen van informatievoorziening wél aanslaan.
Eenzijdig belicht, maar goed komen ze er hier niet uit. Niet zo vreemd aangezien het VNO-NCW.quote:Achteraf heeft ze met veel moeite de reconstructie kunnen maken. En kan ze maar één ding concluderen: ze is door de multinationals aan het lijntje gehouden.
Dat zit zo. VNO-NCW was vergeten de gemeente Eindhoven en de GGD mee te nemen in hun plan. Toen de GGD Brabant-Zuidoost daar bij toeval op 26 oktober achter kwam, en ook nog eens hoorde dat zij uiteindelijk eindverantwoordelijke zoud worden voor de teststraat, is het project tot frustratie van VNO-NCW op pauze gezet. Conradi, die druk bezig was alles te organiseren, werd daar door de multinationals niet van op de hoogte gesteld.
Nadat de GGD, de gemeente en VNO-NCW de onderlinge irritaties hadden uitgesproken, besloten zij de krachten te bundelen. Eén grote XL-teststraat in Eindhoven, onder verantwoordelijkheid van de GGD, was de oplossing. Nu het testvolume niet 2.500 maar 5.000 tests per dag zou worden, was het Klokgebouw ongeschikt.
Pas toen dat achter de schermen allemaal was besloten, en het aanvankelijke project daarmee helemaal van de baan was, kreeg Conradi het gewraakte mailtje. En bleek al haar werk voor niets. Later werd de parkeerplaats van de ijsbaan als nieuwe locatie gekozen.
Het is goed te doen, maar het is niet voor iedereen goed te doen. Er zijn genoeg mensen die hier hun vak van hebben gemaakt, die bijvoorbeeld goed door middel van beelden een verhaal kunnen vertellen.quote:Op maandag 23 november 2020 13:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Als je dan full on Jip en Janneke zou gaan, maak je het wel lastig hoor met een kloppende inhoud en makkelijk te begrijpen samen te nemen. Je moet daar echt talent voor hebben. Ik heb wel eens zelf stukjes moeten typen over mijn onderzoek in "4-havo" niveau. Dat is heel vaak terug naar mij gestuurd omdat het toch te lastig was.
Dat kan op allerlei manieren en sommigen willen het inderdaad nietquote:
quote:Op maandag 23 november 2020 13:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is goed te doen, maar het is niet voor iedereen goed te doen. Er zijn genoeg mensen die hier hun vak van hebben gemaakt, die bijvoorbeeld goed door middel van beelden een verhaal kunnen vertellen.
Nee of beter, minder dan een mRNA vaccin gebruiken dat imo een forse stap verder gaat met genetische manipulatie als instructie dan bij vectorvaccins die onze afweersysteem uitnodigen tot immuniteit.quote:Op maandag 23 november 2020 04:14 schreef Za het volgende:
[..]
"Het vaccin bestaat uit een soort fopvirus: een onschuldig gemaakt chimpanseevirus, dat men in het lab met genetische trucs heeft vermomd als coronavirus."
Vind je dit niet bezwaarlijk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft lastig om een afweging te maken waarbij ik blijf herhalen dat dit een persoonlijke keuze is (en behoort te zijn). Dat is onder de enorme druk van BigPharma die de media aanstuurt om onze verwachtingen te besturen, erg moeilijk. We vragen ons niet eens meer iets af met wat maar eisen om met iets geïnjecteerd worden."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Dat zou kunnen wanneer ik denk hoe soms mensen op soms onverklaarbare redenen met o.a. Legionella worden/werden besmet wat bleek omdat buiten ze in de uitstroom van Airco's rondliepen.quote:Op maandag 23 november 2020 11:41 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Een besmetting waar vandaan? Vanuit de airconditioning van je auto?
Ik maak maar beter geen vergelijking met/voor een ander lapjes stofquote:Op maandag 23 november 2020 11:26 schreef Tijn het volgende:
Ik vind het bizar hoeveel reacties die mondkapjes opwekken. Het is maar een lappie stof he?
Een mondkapje is ook gezichtsbedekkende kleding en derhalve verboden in openbare ruimtes.quote:Op maandag 23 november 2020 14:04 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik maak maar beter geen vergelijking met/voor een ander lapjes stof![]()
........
Heeft die elitaire houding je ooit geholpen?quote:Op maandag 23 november 2020 12:59 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier is half Nederland analfabeet en niet eens capabel genoeg om het concept van rapportagevertraging te begrijpen.
Haha ik ben hier denk ik een week niet geweest, maar ik zie dat je het nog steeds geen plekje hebt kunnen geven?quote:Op maandag 23 november 2020 12:59 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier is half Nederland analfabeet en niet eens capabel genoeg om het concept van rapportagevertraging te begrijpen.
Straatfeest?quote:Op maandag 23 november 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
5.170 nieuwe positieve testen
151 nieuwe ziekenhuisopnames
23 nieuwe IC-opnames
54 nieuwe overlijdens
Ziekenhuisopnames is goed voor een maandag toch?quote:Op maandag 23 november 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
5.170 nieuwe positieve testen
151 nieuwe ziekenhuisopnames
23 nieuwe IC-opnames
54 nieuwe overlijdens
Voor het eerst dat het aantal gemelde besmettingen merkbaar hoger ligt dan een week eerder op dezelfde dag. Met het toegenomen aantal testen niet direct een probleem.quote:Op maandag 23 november 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
5.170 nieuwe positieve testen
151 nieuwe ziekenhuisopnames
23 nieuwe IC-opnames
54 nieuwe overlijdens
Nee, lees de wet..... die daarbij/voor een uitzondering maakt.quote:Op maandag 23 november 2020 14:08 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Een mondkapje is ook gezichtsbedekkende kleding en derhalve verboden in openbare ruimtes.
Checkmate.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Benieuwd naar morgen en woensdag (de laatste weken weer de piekdagen). Opnames lijkt nu goed te gaan naar <200 per dag.quote:Op maandag 23 november 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
5.170 nieuwe positieve testen
151 nieuwe ziekenhuisopnames
23 nieuwe IC-opnames
54 nieuwe overlijdens
Bijzonder hoeveel macht 'de kerk' toch nog heeft in deze moderne tijd.quote:Op maandag 23 november 2020 14:18 schreef Vallon het volgende:
Ondertussen lijken gebedshuizen als publieke plaats, alvast uitgezonderd van draagplicht.
Ik verheug me nu al op de woensdagstoring.quote:Op maandag 23 november 2020 14:19 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Benieuwd naar morgen en woensdag (de laatste weken weer de piekdagen). Opnames lijkt nu goed te gaan naar <200 per dag.
4873quote:Op maandag 23 november 2020 14:23 schreef Haags het volgende:
Hoeveel waren het er vorige week maandag?
350 minderquote:Op maandag 23 november 2020 14:23 schreef Haags het volgende:
Hoeveel waren het er vorige week maandag?
Een zeer kleine daling momenteel (verwaarloosbaar wat mij betreft) als je het afzet tegenover het doel:quote:Op maandag 23 november 2020 14:25 schreef Scrummie het volgende:
Gelukkig is er nog niets aan de hand want volgens onze FOK! cijferexperts is er nog steeds sprake van een daling.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn :
11 gemeentes met 0 besmettingen
18 gemeentes met 1 besmetting
68 gemeentes met 2-5 besmettingen
67 gemeentes met 6-9 besmettingenwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
Dit is wel heel knap. begin vorige maand waren er wel meer steden die rond de 1000 zaten, maar 1340,9 is wel fors meer.quote:Op maandag 23 november 2020 14:23 schreef Benny het volgende:
Urk
48 positieve testen
1340,9 positieve testen per 100.000 inwoners over de afgelopen week
Als we vanaf 4 november schommelen tussen de 4k en 6k ga ik niet meer met droge ogen beweren dat we nog 'aan het dalen' zijn.quote:Op maandag 23 november 2020 14:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Een zeer kleine daling momenteel (verwaarloosbaar wat mij betredft) als je het afzet tegenover het doel:
[ afbeelding ]
Los van cijferanalyse is de signaalwaarde 40 (nu 140*)..... dus nog veel/ver te gaan en als dat is bereikt zijn er nog andere signaalwaarden 1200 (nu 5400*) positief/dag, en IC 10/dag (nu 25*).quote:Op maandag 23 november 2020 14:19 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Benieuwd naar morgen en woensdag (de laatste weken weer de piekdagen). Opnames lijkt nu goed te gaan naar <200 per dag.
Komende weken nog harder omhoog met die straatfeesten van het weekendquote:Op maandag 23 november 2020 14:23 schreef Benny het volgende:
Urk
48 positieve testen
1340,9 positieve testen per 100.000 inwoners over de afgelopen week
Ironisch genoeg worden de maatregelen ook niet tot "ernstig" afgeschaald maar blijven ze op "zeer ernstig" staan.quote:Op maandag 23 november 2020 14:28 schreef Elan het volgende:
Daling is volledig gestagneerd, versoepelingen kunnen we dus wel op onze buik schrijven tot het voorjaar zich aan dient.
Met je vieze coronahanden vuurpijlen naar het naastgelegen Noordoostpolder schietenquote:Op maandag 23 november 2020 14:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Komende weken nog harder omhoog met die straatfeesten van het weekend
Sommige mensen hier hebben daar nogal moeite mee want een daling is een daling (feitelijk juist). In de praktijk..quote:Op maandag 23 november 2020 14:28 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als we vanaf 4 november schommelen tussen de 4k en 6k ga ik niet meer met droge ogen beweren dat we nog 'aan het dalen' zijn.
Kerstvakantie voor alle scholen een week naar voren halen en 3 weken laten duren ipv 2 zou ook een hoop schelen.quote:Op maandag 23 november 2020 14:28 schreef Elan het volgende:
Daling is volledig gestagneerd, versoepelingen kunnen we dus wel op onze buik schrijven tot het voorjaar zich aan dient.
Ik denk dat ik dat zou willen proberen iddquote:Op maandag 23 november 2020 14:33 schreef Haags het volgende:
[..]
Kerstvakantie voor alle scholen een week naar voren halen en 3 weken laten duren ipv 2 zou ook een hoop schelen.
quote:Op maandag 23 november 2020 14:27 schreef _serial_ het volgende:
#COVID19NL statistieken t.o.v. gisteren:
Positief getest: 5214
Totaal: 489818 (+5170 ivm -44 corr.)
Opgenomen*: 151
Huidig*: Onbekend)
Opgenomen op IC*: 23
Huidig*: 536 (-4)
* LCPS cijfers - lcps.nu
Overleden: 54
Totaal: 8945
Gemeentes met +10 besmettingen:
416 Amsterdam
329 Rotterdam
133 's-Gravenhage
98 Tilburg
82 's-Hertogenbosch
80 Eindhoven
77 Zaanstad
76 Almere
72 Enschede
69 Utrecht
67 Dordrecht
54 Westland
54 Nissewaard
53 Apeldoorn
52 Alphen aan den Rijn
51 Amersfoort
49 Nijmegen
49 Bergen op Zoom
49 Breda
48 Arnhem
48 Alkmaar
47 Schiedam
42 Leiden
41 Almelo
41 Hoorn
41 Gouda
40 Urk
39 Maastricht
38 Ede
38 Zoetermeer
36 Hoeksche Waard
35 Groningen
35 Vlaardingen
34 Haarlemmermeer
32 Veenendaal
32 Amstelveen
31 Delft
31 Roosendaal
31 Altena
30 Waalwijk
29 Hilversum
29 Venlo
29 Lelystad
29 Sittard-Geleen
28 Doetinchem
28 Katwijk
28 Helmond
27 Emmen
27 Barneveld
27 Capelle aan den IJssel
27 Heerlen
27 Midden-Groningen
26 Deventer
26 Barendrecht
26 Krimpenerwaard
25 Zwolle
25 Den Helder
25 Schagen
25 Oosterhout
25 Súdwest-FryslânHeel andere cijfers dan op het kaartje van Momo hierbovenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn :
11 gemeentes met 0 besmettingen
18 gemeentes met 1 besmetting
68 gemeentes met 2-5 besmettingen
67 gemeentes met 6-9 besmettingen
Leipe shit ouwe
Hoeft niet eens vakantie te zijn, kan ook een week/twee weken voorafgaand overschakelen op online, bijvoorbeeld voor bovenbouw middelbaar onderwijs.quote:Op maandag 23 november 2020 14:33 schreef Haags het volgende:
[..]
Kerstvakantie voor alle scholen een week naar voren halen en 3 weken laten duren ipv 2 zou ook een hoop schelen.
Absoluut of gewoon 2 weken in zware lockdown, kennelijk zitten we nu op een plateau waarbij we niet substantieel dalen, maar het kritieke wel voorbij is.quote:Op maandag 23 november 2020 14:33 schreef Haags het volgende:
[..]
Kerstvakantie voor alle scholen een week naar voren halen en 3 weken laten duren ipv 2 zou ook een hoop schelen.
Vaag inderdaad normaal zijn ze wel allemaal hetzelfde. Ik haal ze https://twitter.com/ThomIvar hier vandaanquote:Op maandag 23 november 2020 14:36 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
[..]
Heel andere cijfers dan op het kaartje van Momo hierboven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |