@klaasweetalles is de grootste mongool die ik ooit op cyberspace ben tegengekomen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:31 schreef Coco het volgende:
[..]
@:doublepain
@:kapiteintje
@:klaasweetalles
@:gramulanion
KlaasGodquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:32 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
@:klaasweetalles is de grootste mongool die ik ooit op cyberspace ben tegengekomen.
Waarom heb jij van die rare borden? Daar kun je niks in kwijt.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:22 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zelfgemaakte risotto. Met zalm en chorizo.
niet mee eens, zelfs op fok nietquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:32 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
@:klaasweetalles is de grootste mongool die ik ooit op cyberspace ben tegengekomen.
Hij kan beter keukenpapier gebruiken inderdaad.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:36 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Waarom heb jij van die rare borden? Daar kun je niks in kwijt.
[ afbeelding ]
quote:
Ga eens aan de bril.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:37 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij kan beter servetten gebruiken inderdaad.
Met FBI kennis.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:39 schreef De_Kraam het volgende:
Pas op hè, Klaas is harvardgeleerde en maakt jullie KAPOET.
Gramulanion is al zes jaar weg joh.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:31 schreef Coco het volgende:
[..]
@:doublepain
@:kapiteintje
@:klaasweetalles
@:gramulanion
ik vond hem echt wel vermakelijkquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:39 schreef De_Kraam het volgende:
Pas op hè, Klaas is harvardgeleerde en maakt jullie KAPOET.
Announce keukenpapier.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:36 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Waarom heb jij van die rare borden? Daar kun je niks in kwijt.
[ afbeelding ]
quote:Don Mercedes had samen met Bonnie St Claire een hit met het trieste Rocky. Een echte Hollandse klassieker. Kop op meisje, vertrouw op mij, dan sta je 2 weken op 1.
@PSVCL bijvoorbeeld, een beetje trollen vind ik altijd wel grappig maar dan moet je wel gevoel voor humor hebben en dat gevoel ontbreekt er nogal aan bij hem.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wie is een nog grotere mongool op FOK! dan?
Dit is wel heel erg toevallig hoor.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik moet morgen naar Limburg als is het maar net aan (Milsbeek). Klote he
Rare combinatiequote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:22 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zelfgemaakte risotto. Met zalm en chorizo.
Veel plezier met je lamp.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
@:caland @:onlogisch @:scrummie (een lamp, die kan ik nu het eerder donker wordt wel gebruiken!) @:elan @:wereldgozer @:zipportal
Nee. Volgende keer plas ik er wel overheen dan.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 17:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Was het niet enorm droge meuk zo zonder saus?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |